Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Köszönöm a tanácsokat. Én is úgy gondoltam, hogy almával, majd õszibarackkal stb. kezdem a hozzátáplálást.
Azért ez nagyon furi érzés. Eddig úgy vártam, hogy végre kanállal etethessem, tervezgettem miket adok majd neki, most meg azt veszem észre magamon, hogy húzom az idõt.
Korábban kicsit aggódtam, hogy biztos elég-e a tejci, az utóbbi egy hónapban viszont minden tökéletesnek tünt.

Giti!
Szerintem nagyon jól tetted, hogy leírtad, te foglalkozol gyerekruhákkal. Sokunkat érdekel és különben sincs mindenkinek annyi ideje, hogy visszaolvasson minden régebbi hozzászólást. (Szerintem a "kedves" névtelen hozzászóló csak tesztelni akarta a temperamentumodat. Bár az is lehet, hogy szegény lekéste a kedvenc sorozatát.)

Mi egyébként a csillagtelepi gyerekrendelõbe tartozunk. Sajnos nem nagyon ismertem az orvosokat, ezért a védõnõ elmondásai alapján választottam a saját körzetünkbõl. A receptre való felíratással kapcsolatosan nekem is az a tapasztalatom, hogy mindent szinte ki kell könyörögni.
Sétálni itt a környezõ utcákban szoktunk, de szívesen elmegyek majd a Béke tér felé is, nincs túl messze tõlünk. Mikor szoktatok játszótérre menni?
Puszi: P.
pannus
 
 


Panka!

Mi általában délután vagyunk a Béke téren kb.4-fél hét magasságáig.A fiam szereti ezt a játszóteret,mert jó a homokozó és õ azt kedveli leginkább.Meg a gyerekeket is ismeri.EGyszer összefuthatnánk,tényleg.A tel.számomat is tudod,ha arra jársz és megcsörgetsz az is jó,mindig nálam van a telefon.

Mi az Áruház téribe járunk+van egy külön dokink is XII.ker-ben,afféle családi ismerõs,idõnként õ is megnézi,vagy ha nagyobb kételyünk van inkább hozzá visszük.

Lassan kezdjük a bölcsödét,majd beszámolok errõl is,hogy mi volt!Még ezzel kapcsolatban is van néhány intéznivaló-szeretném egy másik csoportba áttetetni a fiamat.

Egyelõre ennyi,mert már álmosodom, puszi:Giti

Mi már stabilan itt vagyunk,remélem még csatlakozik több CSepeli Anyuka is!
Giti
 


Szia Giti!

A 4 óra utáni idõszak nekem is jó, mert a délelõttöket leginkább alvással tölti a kisfiam. A jövõ héten valamikor elnézünk mi is a játszótérre.

Több csoportból is lehet választani a bölcsiben? Hány gyerek van egy csoportban és hány gondozónõ?

P.
pannus
 
 

 
 

Panka!
Ebbe a böclsibe 5 csoport van, egy csoport két részre osztva pl:5/a és 5/b. Elvileg nem lehet választani, beosztanak,hogy hova kerülsz. Minden bölcsibe más szokás van.Olvasom itt a neten,hogy van olyan bölcsi,ahol a jelet is kiválaszthatod, de itt errõl nem volt szó.
viszont mi most épp azon vagyunk,hogy más csoportba rakassuk,mert nem sok jót hallottunk arról a dadusról,akihez kerülne. Úgyhogy most hajrázunk kedden egyet,ha nem,lehet,hogy kivesszük és visszük másikba.Bár ezt nem szeretném!

Ok. Mi vagyunk délutánonként általában, amig még olyan idõ van,hogy lehet homokozni és nem fázunk fel. Azt hisezm hétfõn nem leszünk (apa lesz vele), kedden leszünk, szerdán nem, és csütörtökön sem,pénteken igen.Mostmár kicsit sûrûsödnek a programok, felkészülni a bölcsire stb.stb. De ha kedden arra jártok, akkor csörrenj rám.
Elég sokan szoktunk lenni, bár nem mindig. Milyen babakocsival sétálsz?(arról megismerhetlek esetleg)
Én ált.felismerhetõ vagyok, mert mindig ott ülök a fiammal a homokozóba.
Akkor majd a ruhát is személyesen megtárgyaljuk. Épp hétfõn hozok el megint,mert kicsit megfogyogattam.

Puszi: Giti
Giti
 


Szia Giti!

Sajnos kedden nem tudtam kinézni a játszótérre. Egyébként sötétkék Graco babakocsival szoktunk sétálni, de majd rádcsörgök mielõtt indulunk.

Nem tudod véletlenül, hogy hol érdemes "jó minõségû" gyümölcsöt, pl. õszibarackot venni? Eddig amiket beszereztem tisztára kesernyés ízûek voltak. A kisfiamnak így is ízlett, de jobb lenne, ha sikerülne finomabbat szereznem. A szüleim kertjében nagyon finom terem és arról tudom, hogy nincs agyonpermetezve, de sajnos idén alig volt pár szem.

Téli babaruháid is lesznek? Nekem téli overall-ra biztos szükségem lesz.

A többi csepeli anyuka hová tünhetett?

Puszi: P.
pannus
 
 


Panka!
Nem tudom a többiek hová lettek, sajnos kevesen vagyunk és sokan egy-két hozzászólás után el is tûntek.Remélem azért majd idetalálnak,addig is tartsuk a frontot!

Mi a piacon szoktunk vásárolni,meg apósom szokta hozni a gyümiket.Szóval a piacon szoktak szép gyümölcsök lenni,bár mostanság anyukám jár le. Néha a Kaiser's marad,ha nincs már idõ,vagy nincs piad (korán zár némely nap).
néha én bébiételbe vettem a gyümit neki annakidején,bár kétségtelen jobb a friss,de mikor nem volt szezonja,akkor bébiételben vettem (HIPP-et)

Most még elég õszies ruhák vannak,persze már van melegebb is,de a télieket szerintem szept.végén-okt.elején hozom.Ezek lesznek a termok,polárok stb.

Na puszi,megyek,mert zsong a fejem.
Ma is voltunk a Béke téren:-))
Giti
Giti
 


LÁnyok!
Sehol senki????
Giti
giti
 


Sziasztok Lányok! Martina és Kristóf még mindig Gárdonyban vannak, hónap végén költöznek haza, akkor biztosan jelentkezik. Kristóf gyönyörû és szépen fejlõdik, anyácskája is jól van. No csókollak Titeket

Tyúkanyó
tyúkanyó
 
 


Sziasztok!

De jó lehet Martinának és Kristófnak!
Akkor októberben várunk benneteket vissza.

Giti!
Én sem tüntem el, csak kicsit kimerültem. Az utóbbi éjszakákon többször fel kellett kelnem a picurhoz, mert folyton forgolódik a kiságyban és felébred. Pár hetes kora óta csak hason hajlandó aludni, mostanában próbálkozik az oldalfekvéssel, sajnos néha túllendül és háton nem megy neki a visszaalvás.
Nem sír csak gagyarászik, sikítozik, szóval játszik.
Ilyen éjszakák után a nappalok sem voltak túl egyszerûek, de kezdünk visszarázódni.
Az úszást folytatjuk. Nálatok mi újság a bölcsivel?

Puszi: P.
pannus
 
 


Sziasztok!

Giti!
Csak nem tüntél el te is? Gondolom, most a bölcsibe szoktatás sok energiádat elvesz. Egyébként hogy tetszik a kisfiadnak?
Nálunk az elmúlt hét sem volt túl egyszerû. Voltak szem, fül, bõr stb. problémáink, ezért végigjártuk a gyerekrendelõket. Gyerek fülészet a Csikó sétányon, szemészet a Vénusz utcában van. Szerencsénk volt, sehol nem kellett várakozni és kiderült, hogy nincs semmi probléma.
Viszont a dokinõnk azt mondta, hogy valamire allergiás lehet a kisfiam, mert a térd és könyökhajlataiban lévõ kis pöttyök erre utalnak. Errõl azért részletesebben meg szeretnék gyõzõdni és nem szeretném egybõl szteroidos kenõccsel kenegetni.
Nem tudsz véletlenül egy jó bõrgyógyászt?
Remélem lesz azért idõd benézni ide.

Üdv.: P.
pannus
 
 


Tyúkanyó!
Köszönjük a tájékoztatást Martináról és Kristófról, sok puszit küldök nekik és várjuk sok szeretettel ide a topicba egy kis traccspartira! :-))

Panka!
Akkor mi személyesen beszélünk szerdán, várlak Téged, puszi!
Giti
Giti
 


Megint kihalt a topic? Kép

Giti, Te tartod még a frontot?
Nagyon édes a kiskabát, amit tõled vettem. Itthon is mindenkinek nagyon tetszett.

Sajnos a csepeli gyerek-bõrgyógyász rendelés szünetel, úgyhogy még mindig kicsit nyugtalan vagyok. Meg tudnád írni, hogy hívják azt a dokit, akinél ti voltatok?

P.
pannus
 
 


Panka!

Szia!Örülök,hogy tetszik a dzseki és hogy jó lett a kisfiadra. Jövõ hét elején megyek a készitõhöz,majd megirom miket hoztam.Ezek már meleg dolgok lesznek.

A bõrgyógyász neve:CSanády Kinga Dorottya. Õt keressétek,ha mentek hozzá Heim P. Kh-ban van.A rendelési idejét sajna nem tudom,de azt megmondják,ha telefonon érdeklõdtök.Tényleg ajánlani tudom,mert nekünk õ vált be.

Tartsuk a frontot mi ketten,hátha még csatlakozik más anyuka is.Remélem Martina is,mert ma már kaptam tõle emailt.

Puszó:Giti
Giti
 


Giti!
Köszi az infót!
Szerinted lehetséges, hogy valaki a répára legyen allergiás? Most azt vettem észre, hogy ha répát adok a kisfiamnak, akkor kipirosodik az arca és kicsit érdesebb tapintású lesz. Remélem csak képzelõdöm, mert az nagyon rossz lenne.

Mindenesetre megfogadtam, hogy utánajárok ennek a dolognak. Eddig csak szopott és mellé csak almát/õszib./krumlit/répát kapott kis mennyiségben.
Jövõ héttõl nem eszem semmiféle tejes ételt (állítólag sok gyerek a tejfehérjére allergiás), és nem használok öblítõt, fürdetõt a kicsinek.
Persze a legjobb az lenne, ha a bõrgyógyász azt mondaná, hogy ez nem is allergia.

Mit írt Martina, hazajöttek már?

Puszi: P.
pannus
 
 


Szia P!
Szerintem vidd el a Kingához a Heim Pálba, õ biztosan tud segiteni.
Hogy vki répára lenne allergiás arról még nem hallottam,de ez nem jelenti azt,hogy ilyen nem létezik. De ezek a pöttyök tényleg nem feltétlen jelentenek allergiát,lehet,hogy vmi más, esetleg vmi ártalmatlan dolog. Perzse jobb biztosat tudni,ezért is javaslom a Kingát.
Majd ird meg,ha lesz vmi fejlemény,mert kiváncsi vagyok én is!

Martina a kisia fényképét küldte el, csak még nem tudtam irni neki,de hamarosan sort keritek erre is.

Szia:G.
Giti
 


Panka!
Vagy még? Mi van veletek? Martina még nem jött,pedig irtam,hogy kukkantson be õ is! Remélem majd fellendülünk és jönnek majd az anyukák !
Hoztam el ruhákat múlt héten.
Puszi:G
Giti
 


Szia Giti!

Persze, hogy vagyok még. Kép
Milyen ruhákat sikerült hoznod?
Te szoktál járni a börzére, ugye? Én még soha nem voltam, de idén nagyon gondolkodom rajta, mert kellene pár dolog pl. etetõszék.
Milyenek szoktak lenni ezek a börzék, szerinted érdemes kinézni? És melyik idõszakban jobb kimenni, reggel nyitáskor, vagy inkább délután?

Puszi: Panka
pannus
 
 


Panka!
A nagbörzére,ami most októberben lesz,szerintem érdemes kimenni.Vannak új cuccok is (ruhákban,etetõszékben,babkocsiban,pelusokban) és ha kimész,akkor reggel nyitásra (8 órakor),mert a jobb dolgokat hamar elkapkodják. Szerintem nézz el,ha van kedved.Oda van belépõ,ha jól tudom 700/fõ,akkor is,ha vásárló vagy.De ha a törpét is viszed,akkor van szoptatóhelyiség,meg pelenkázó.
A ksibörzéken inkább fõleg ruhák+játékok vannak,de ott is elõfordul egy -egy babakocsi,etetõszék és ilyesmi,de azok használtak.TEhát ott már ki kell fogni.
sok helyen van,CSepelen is volt a hétvégén,de nem voltam most,úgyhogy arrról nem tudok beszámolni milyen volt.

Miket hoztam? Van pl:polár gatyó (abból már csak egy 80-s,mert már kettõt elvittek) és van termoegyüttes is (az zöld-feh.csikos kant.termonaci+fehér termopulóver 68-s vagy 80-s méretben) Sapikat hoztam el,termosapik,fehér sálat, meg melegitõszetteket.Meg kislánycuccokat,de az Titeket nem érint.:-)

Reméem tudtam segiteni börzeügyben, szerintem nem veszitesz vele,ha elmész!
sok puszi:Giti
Giti
 


Szia Giti!

Megint jó régen jártunk erre.
Köszi az infót a börzérõl, úgy gondolom kinézek, hátha kifogok néhány jó dolgot. Lassan új autósülés is kell, mert a mostaniban (ami állítólag 13 kg-ig jó) alig fér el.
Elkezdtél dolgozni, vagy csak a jövõ héten? Sikerült megszoknia a kisfiadnak a bölcsit? És hogy megy az "ottalvás"?

Puszi: Panka
pannus
 
 


Panka!
Ne haragudj, de csak most jutottam be ide.
Voltál kinnt a börzén? Én voltam árulni, de sajnos a rucik megmaradtak, amiket adtál. Majd valamikor szerintem vissza fogom adni, mert ezt sajnos árában nem valószinû,hogy el tudod adni. Voltak már páran nálam babarucit venni,de hiába mutatam,sokallták az árát. Sajna! És remélem nem haragszol, én megpróbáltam,de ha a nagybörzén sem ment el,akkor valószinûleg nem is fog elmenni, legalábbis nem ennyiért.

Én már dolgozom, két hete. Kicsi fiam megszokta a bölcsit, nagyon ügyes és önálló és ott is alszik,ezzel nincs gond.

Egyelõre ennyit!
Remélem végre megint beindul, vagy csak Panka és én vagyunk Sepelrõl?
Tessék irni anyukák!!!

HElló:Giti
Giti
 


Szia Giti!

Majd szólj mikor lenne neked aktuális, hogy találkozzunk a ruhák miatt. Én tudok hozzád alkalmazkodni. Nem gond, hogy nem sikerült eladni, majd jó lesz még a családban. A sógornõméknél úgyis jön a következõ baba. Köszönöm, hogy megpróbáltad.

Milyen érzés újra munkába állni? Könnyen sikerült visszaszoknod?

Sajnos úgy tûnik kevés csepeli anyuka internetezik, vagy legalábbis a babanetet nem nagyon látogatják. Azért még ne adjuk fel, hátha újra lesz forgalom.

Üdv.: Panka
pannus
 
 


PAnka!

Ok, mi irogassunk,hátha más is kedvet kap és csatlakozik:-)
A héten nem jó,mert késõn érek haza, de jövõ héten szerintem össze tudunk hozni valamit,hogy visszaadjam a ruhákat.Örülök,hogy nem haragszol :-)

Ha érdekel,megnézheted a rucikat,mert hoztam el megint.mindenféle van.

A munka.Kicsit furcsa volt visszamenni, ill.inkább fárasztó az átállás. De már kezdem megszokni,viszont imádom,ha itthon lehetek.(hétvége)
Börzén voltál?
SZia:Giti
Giti
 


Szia Giti!

Én is voltam a börzén, de mivel a manót nem akartam bevinni (a tömeg miatt) a férjem kint vigyázott rá és így eléggé kellett sietnem. Legközelebb inkább anyuéknál hagyom és akkor többet nézelõdhetek. Vettem csomó babakaját (elég jó árban volt), meg pelust, elõfizettem a Kismama magazinra és találtam egy szép téli overált is.

Megnézném a Te ruháidat is, kellene télre még pulcsi, naci, vagy szabadidõ ruha. Megadom az én tel. számomat is, ha még nem lenne meg: 20/9339-448. A jövõ héten nekem is jó lenne, hogy összefussunk.

Üdv.: Panka
pannus
 
 


Pannus!
Akkor majd egyeztetünk jövõ hétre és akkor megnézheted a rucikat is.
Én is vettem fürdetõket (Nivea) ezek jóval olcsóbbak voltak és pépeket is,ezek is kedvezõ árban voltak. Csak nemien tudtam körbemenni,mert elég nagy tömeg volt és nem tudtam ottthagyni a helyemet.
PUszi:G.
Giti
 


Panka!
Jövõ héten 6 fele érek haza,inkább a hétvége lenne jó,szernem a szombat,ha neked is jó.
G
Giti
 


Szia Giti!

Sajnos ma nem voltunk itthon, ezért csak most tudtam elolvasni amit írtál. A mai szombatra vagy a jövõ hétre gondoltál?

Mikor hívjalak fel, amikor nem zavarlak? Telefonon talán könnyebben tudunk egyeztetni. Nekem hétvégi idõpont is jó lesz.

P.
pannus
 
 


Panka!
Bocs, csak most ritkábban tudok netre jönni, de remélem olvsod a leveleem. Én a mostani 23-i szombatra gondoltam. akkor otthon vagyok egész nap.
Ha olvasod, pénteken nyugodtan hivj napközben bármikor, csak sajna nekem már nemigen van egységem,ezért nem tudok telefonálni.
Bárom jelentkezésedet. Szia:Giti
Giti
 


Szia Giti!

Írtam SMS-t is, sajnos valamiért nem tudtalak felhívni (a hívott szám nem volt elérhetõ). Szóval egy barátnõmnek jók lennének télre a rucik és a héten szeretne átjönni érte. Ha neked nem megfelelõ, hogy összefussunk, nekem az is jó lenne, ha valakinél ott tudnád hagyni, én meg elmennék érte. Megoldható ez neked?
Szia! Panka
pannus
 
 


Sziasztok!

Már nagyon régen nem írtam, de megosztom veletek azt az örömöt, hogy már a 34. hétnél tartok és a szívem alatt egy vadóc kisfiú mocorog. Sajnálom Giti és Martina, hogy így kimaradtam a veletek való társalgásból, de remélem a baba mellé karácsonyra egy gépet is kapok, hogy ne legyek annyira elzárva a külvilágtól. Írtam volna folyamatosan, hogy mi van velünk, - mert lett volna mit!!! -de sajnos olyan ritkán tudok a nethez jutni. Meg így 22 kg felesleggel nagyon nehezen mozgok. Ó...a 65 kg!!!!
Remélem ti jól vagytok! Szorítsatok nekem, hogy a vérnyomásom maradjon alacsony, mert akkor sajna idõ elõtt kell megismerkednem a pici Bencével. Imádok terhesnek lenni!!! Már nem sok van hátra... Ígérem írok, ha már hárman leszünk. Addig is legyetek jól, várjátok a télapót!

Üdvözlettel: a régi ismerõs THEODÓRA
Névtelen
 


Sziasztok,
sziasztok regiek es ujak! bocsi, eleg hutlen tipus vagyok Kép
mostanaban vagyunk mar egy ideje pesten, csak a felevesem total leharcol. Most epp elaludt, es epp nem leven mas dolgom elkezdtem megnezni a regi helyeket.
csepeli, bm-es topik....

Hat szoval itthon vagyunk, novogetunk. Remelem jonni tudok majd kicsit gyakrabban Kép
Giti; melyik bolcsi lett vegul a nyero? es mikor kell beiratkozni? szeptembertol aktualis lesz, ugyhogy erdeklodnom kell lassacskan....

m
martina
 


Sziasztok,
sziasztok regiek es ujak! bocsi, eleg hutlen tipus vagyok Kép
mostanaban vagyunk mar egy ideje pesten, csak a felevesem total leharcol. Most epp elaludt, es epp nem leven mas dolgom elkezdtem megnezni a regi helyeket.
csepeli, bm-es topik....

Hat szoval itthon vagyunk, novogetunk. Remelem jonni tudok majd kicsit gyakrabban Kép
Giti; melyik bolcsi lett vegul a nyero? es mikor kell beiratkozni? szeptembertol aktualis lesz, ugyhogy erdeklodnom kell lassacskan....

m
martina
 


Sziasztok!

Én is jó régen jártam már erre.
Az igazat megvallva a 9 hónapos gyerkõccömmel sem egyszerû az élet, fõleg most, hogy két foga is egyszerre jön.
+ elkezdtem dolgozgatni is, persze csak itthon és általában éjszaka.
Martina! Ti ki szoktatok menni ilyen hideg idõkben is sétálni?
Hát én nem viszem túlzásba mostanság. Kép
Viszont arra gondoltam, hogy januártól egyszer-egyszer ellátogatunk majd a Mikkamakka játszóházba, állítólag foglalkozások is vannak és hozzánk csak pár utcányira van. Ti hallottatok valamit róla?
Úszni még mindig járunk, nagyon élvezi a kicsi és persze én is. Csak átvészeljük valahogy a telet... Kép

Üdv mindenkinek!
Panka
pannus
 
 


Sziasztok Mamak!

Segitsegre illetve tanacsra lenne szuksegem.
A Csepeli korhazban fogok szulni,Szathmari doktornal.Ot ismerem eleg regota,de ha szulessel kapcsolatosan lenne valakinek vele tapasztalata es megosztana velem,orulnek neki.
Azt a tanacsot kaptam valakitol,hogy valasszak szulesznot is,akivel megbeszelhetem,hogy velem szuljon es igy talan jobban oda is figyelne ram a szules alatt.Akar egy kis anyagi rasegitessel!
Csak epp nem ismerek ott senkit.

Ha valki ismerne jo szulesznot tapasztalatai alapjan,kerem segitsen!A noveremmel nem nagyon foglalkozott a szulesznoje,a doki meg ugye az utso lepeseknel van csak jelen.Lehet,ha megbeszeli valakivel,tobb figyelmet kap.

Elore is koszi
Orsi
Névtelen
 


Sziasztok lányok!

De jó, hogy lassan-lassan de többen vagyunk.
Orsi!Sajnos nem tudok ebben segiteni, mert én nem Csepelen szültem.De remélem azért sikerül találnod valakit,aki tud tanácsot adni.

Martina! Köszi a karácsonyi üdvözlést,megkaptam.Tényleg nagyon édes a manócskád. Mi a Rákóczi téri bölcsibe járunk,az jött be. Zöldövezet, szép nagy kert kint, aranyos gondozónénik.
Én már az ovin töprengek, mert jövõre ovis lesz,úgyhogy gyûjtögetem az infokat.
Szeptembertõl már menne bölcsibe a manóka?Nem kicsi még hozzá?

Panka!Remélem Ti is jól vagytok és kellemesen teltek az ünnepek.

Theodorának: Örülök,hogy irtál és szurkolunk neked,majd számolj be,ha már hárman vagytok !Addig is kitartás!

Sziasztok:Giti
Giti
 


Sziasztok!

Szeptemberben mar nagy 15 honapos lesz, es anyukaja epp az idegbaj hataran fog allni az itthonulestol Kép
Megy a fiatalur szepen fel napokra bolcsibe, anya meg dolgozni. Ez azert is kell, mert ugye egy "fizetes" eleg keves.

remelem mindenki jol van, szep friss es ude.

szijatok!
martina
martina
 


Sziasztok!
Már régebben írtam, és segítséget kértem mert ide a kerületbe költöztünk..
Közben a kisfiam is megszületett, már 3 hónapos.
Nagyon jó egy kicsit többet megtudni a kerületrõl, engem ia érdekelne a babaúszás, mennyi idõsen mehetnénk, és merre van?
Mindenkinek üdvözlet!
Sziasztok! Tünde
Névtelen
 


Szia Tünde!
Sajna a keruletben ugy tudom, meg csak uszoda sincs Kép
Babauszas viszont van Nagytetenyben, a Campona melletti muv. hazban, amit viszonylag konnyu megkozeliteni a busszal (nemtom hanyas)...
Vagy Kobanyakispesten, ill. Ujhegyen, ahova 52-essel lehet eljutni.
Mindezt persze feleslegesen irtam le, ha van kocsitok ;)

A babauszas tenyleg jo, de gondold meg akarod-e teli idoben vinni a babat, mert esetleg veletlenul megfazhat.
Mi most gyurunk egy jo hete egy megfazast, mit mondjak, igy kozel 8honaposan sem konnyu...

szia
M
martina
 


Sziasztok!

Én nem csepeli vagyok, de jövõre költözni szeretnénk, és nem tudom, hová. Most Zuglóban lakunk, de nagyobb lakást venni itt nincs pénzünk, úgyhogy már kerületeket szeretnék megismerni. Ha van pár percetek, írjátok meg nekem, hogy Csepel melyik részén érdemes keresgélni, ami jó zöld, csöndes környék.
Köszönöm

Martina!
Rég voltál a chat-en, mi van veled, jól vagytok?

Gyöngyi
gyongyicser@freemail.hu
Névtelen
 


Sziasztok!

Tünde! Mi 4 hónaposan kezdtük a babaúszást a XI. kerületi Rubin hotelben. Nagyon jónak tartom, a legtöbb gyerek nagyon élvezi. A foglalkozások 1 órásak és sokat énekelünk játszadozunk a vízben. Most télen is járunk és szerencsére a kisfiam még nem volt egyszer sem megfázva (a dr-nõ szerint ezt az úszásnak is köszönhetjük, igen jó immunerõsítõ). A víz kb. 30 fokos, úszás után meg szauna van (ez 40 fok körüli), tehát jól meg tudnak száradni a kicsik.

Giti!
Melyik ovit szeretnéd választani? Megnéztél már többet is?
Úgy hallottam itt Csepelen elég sok ovi van: kézmûves, zene stb...

Sziasztok!

P
pannus
 
 


Gyöngyi!
Ha jó az emeletes ház,akkor szerintem a Szent László úti lakótelep+sétányok nem rossz hely!Gabi
Névtelen
 


Sziasztok!
Pannus
Még nem akarom elvinni, csak érdeklõdöm merre induljak el. Így télen nem lenne szerencsés szerintem, majd csak márciustól.Az úszó reflex is csak késõbb felejtõdik el.A szunát már lehet ilyen kicsi korban is használni? Az egyik ismerõsömnek a kislánya az Europark mellett lévõ usziban szedett össze valami gombás fertõzést, amit szintén nem szeretnék.

Nektek milyen tapasztalataitok vannak az orvosokkal kapcsolatban?Melyiket ajánlanátok?
Mindenkit ellepett a hó? mit szóltok mennyi esett?Miért nem írtok ide semmit?
üdv mindenkinek jó babázást, gyerekezést!
Tünde!
Névtelen
 


Sziasztok!

Panka! Még ovit nem néztünk. Mjsuban lesznek a beiratások és úgy tudom elõtte vannak nyilt napok, mikor meg lehet nézni az ovikat. A kék oviról már hallottam jókat, meg a Rákóczi térirõl is és van egy Montessori ovoda a Kis J. Alt. u-ban,azt is szeretném megnézni.Van egy erdei ovi is,ami áliltólag nagyon klassz, csakhát az nekem már nagyon kiesik,valahol királyerdõben van, busszal kell menni csomó megállót.
De majd beszámolok a tapasztalatokról.Jól vagytok? Látom jártok úszni.Az tök jó. Gondolom a manócska élvezi is.

Irjatok lányok, hogy kivel mi van!
Sziasztok, Giti
Giti
 


Sziasztok!
En elvaltam, szabad vagyok ujra. Pillanatnyilag itthon.
Giti, irtam mail Kép))

huh, de utalom a hetvegeket..... nagyon sz* ilyenkor egyedul lenni... Na majd jon a nyar. ezt a havat is utalom. nem lehet igazan setalni menni kocsival.
Addig meg...
na majd kesobb ha jobb kedvem lesz irok ujra
m.
martina
 


Sziasztok!

Milyen jó, hogy ennyien járunk már ide!

Tünde, én is azért választottam a XI. kerületi uszodát, mert oda kifejezetten csak babák járhatnak a szüleikkel. Tehát csak nekik van fenntartva, másokat nem engednek be. Fertõzésrõl még nem hallottam, a vízet rendszeresen tisztítják (persze nem klórral), és azért max. 30 fokos, hogy ne indulhasson meg a baktériumok szaporodása. A szauna is direkt ilyen piciknek van fenntartva, olyan meleg mint egy nagyon meleg nyári nap (bár nekem nem szokott igazán melegem lenni).

Giti!
Én az erdei oviba jártam "anno". Kép Klassz helyen van, a Tamariska domb tetején, erdõ közepén. Tényleg jó volt oda járni, bár tõlünk csak pár utcányira volt. Úgy hallottam, hogy tavaly bezárták, nem igazán értem miért.

Martina!
Meg tudlak érteni, én is utálom már a havat. Pedig tök szép napsütéses idõ van, mégse lehet kimenni kocsival (legalábbis nagyon macerás). Én is sokszor vagyok egyedül hétvégén, valamikor összefuthatunk a kicsikkel ha van kedved. Egyébként a sportpálya mögötti utcában lakom (Völgy u.).

Üdv mindenkinek!
P
pannus
 
 


Sziasztok!

Panka!
Tényleg bezárták az erdei ovit? Akkor lehet, hogy keverem valamelyikkel, mert nekem egy ismerõsöm áradozott róla és pont tavaly,akkor odajártak a gyerkõcei.Most nem tudom pontosan a nevét ill. cimét az ovinak,csak azt tudom, hogy 52-s busszal kell menni.Azt hiszem.
mindegy,úgyis körbeszeretném járni a környéken közel lévõ óvodákat,ami nem esik nekünk annyira ki.
Egyébként jól vagytok?Már nagyon várjuk a tavaszt,a játszóterezést is,hogy sokat lehessünk szabadban.Ilyen hideg idõben az orromat sincs kedvem kidugni.

Nekem egy ismerõsöm ha jól tudom Nagytéténybe viszi a pinduriját úszni már két éve.De sosem hallottam,hogy vmi fertõzést kapott volna. Úgyhogy szerintem nagyjából az ilyen babaúszásos helyeken odafigyelnek a vizminõségre stb.
Sziasztok:Giti
Giti
 


Pannus'
te vagy az en emberem! En lakni nyirfa utca Kép)))

Giti, szervezem a bulit, mikor lenne jo neked_ ugyertem mikor hozol uj cuccokat?
Bevesszuk Pannust is? hihihih
jobb a kedvem. csuklik a gyerekem, en meg kohogok. juheeee

szasztok
M
martina
 


Martina!

Hétvégén megyek a rucikért. Elvileg nekem utána bármikor jó, kivéve hétköznap,mert dolgozom.Esetleg péntek, akkor már 3 után tudnék lenni nálatok. Na?
Giti
Giti
 


Szia G!
Nekunk is a hetvege a jobb, szoltam a szomszed csajnak. Mondta hogy van egy 3 ikres anyuka baratnoje, akit tuti erdekel a dolog, foleg ha jo es olcso aron vannak a ruhak, mert nalunk ugye nagyon fogy Kép

egyeztetek idopontot es irok, jo?
m.
martina
 


Sziasztok!

Pannus
Tényleg nagyon jó ez az uszi..hétvégén is lehet menni?
A párommal jó lenne menni, Õ sem maradna ki belõle, és nem kellene buszozni.

Hétköznap engem is megöl az unalom, olyan rossz a hangulatom, nincs semmi amit lehetne csinálni.Olyan szivesen sétalnék vagy játszótereznék a gyerekkel, de ilyen idõben még a boltba sincs kedvem kimenni.

Nektek mennyi idõsek a gyerekeitek?
Nekem még csak egy van, Peti 4 hónapos mult 3-án.Nagyon aranyos, olyan érdeklõdõ..Most a hasrafordulással van elfoglalva, nagyon jól megy neki, de már mászni is szeretne, fejét nyomja elõre, de a kezével még nem birja el a felsõtestét..hát így halad elõre. Kép
Jelenleg alszik, (ezért most van idõm irogatni) napközben csak egyszer kétszer szokott szunyókálni, így estére persze nyûgös.

Na mennem kell...eddig tartott az alvás..
Sziasztok!

Üdv:Tünde!
Névtelen
 


Szia Tünde!

Gratuálok Petihez !
Nekem a fiam már 3 éves múlt, úgyhogy nagylegénynek számit már!

Martina!
Rendben egyeztess. Most hétvégén hozom el a ruhákat.

Helló:Giti
Giti
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: