Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Na,végre megint eljutottam ide.Tönkre ment a telefon,amivel netezek és alig tudtunk kiharcolni egy másikat cserekészüllékként.Nem foglalkoznak ám vele a Vodafone-nál,hogy neked szükséged van a netre!Mondd le az elõfizetést,amíg javítanak.Egyszerübb.De hogy a kiesett melót ki fizeti meg!Kép

Hát,nem a fogunk jött,hanem egy kis vírust csíptünk meg!3 nap láz ,aztán jó kis kiütés.De azóta semmi gond.
Bár nem volt egyszerû az a néhány nap,mert én jól megfáztam,alig éltem.GYermekem nyügi volt a betegségtõl,apa nem volt itthon,mert egséz nap dolgozott.Mindez 2 napon át.Azt hittem,sose lesz vége!!!!KépKép

De ami jó,hogy Bulcsú egyedül felül!!!KépKépKépTegnapelõtt kezdte,ma már profi benne!Csak azt vettem észre,amikor mentem a szobájába,hogy ül a szekrénykéje elõtt és rámolja le a ruháit!Ezt azóta többször is megtette!KépKép

Szilvi

Na,rendbejött az alvás,bár nem volt egyszerû.Volt,hogy négyszer is felkelt éjjel a kis ördögfióka.De aztán nem reagáltam rá és szépen visszaaludt.Ma már semmi gond.Egyszer szopi éjjel és kész...Kata hogy halad?Kép

Kati

Jó volt a majális nagyon,csak meleg volt.Meg hát akkor BUlcsú már beteg volt,de végül nem is viselte meg annyira.Másnap kezdõdtek a nagyobb gondok,akkor már tényleg nyügi volt.Na azért nem volt ám olyan igazi, "régirendszeri" majális!Nem repkedtek a lufik,meg ilyenek!600 Ft-os lufit ki hagy elszállni?!!Még most is megvan,csak már nem száll!
Sajna tényleg több a lánycucc.Pedig a fiúkat is öröm öltöztetni.Még...KépDe most túrtam én is egy csomó pólót,meg rövidgatyót.Ja,az egész városban nem lehet rövidnadrágokat kapni.Nem készültek ilyen gyors nyárra!!!
Én is voltam így,hogy egyszerre annyi ruhánk lett,hogy nem tudtam hova tenni.Kép

Igika

Gratula Olivérnek!!!!!!KépKépKépKép

Mi csak du vagyunk kint,mert nagyon tûz a nap.Be is szoktam Bulcsút kenni naptejjel.Bár inkább barnul,nem ég.A kézfeje tök barna,mert ott sokat érte a napKép
HázimunkaKépKépAhogy anyósom szokta moondani:befejezni nem lehet,csak abbahagyniKép


Na,rohanok,mert 10-kor ballagás!!!

Puszi mindenkinek!

Anyapoc

anyapoc
 
 


sziasztok
Megvagyunk ám mi is! Csak minden szabad idõmben tanulok. Amúgy meg tiszta nyár van, bár úgy tûnik, Hanna bõre nem veszi ezt jó néven... Kép
Gratula a menõ-manóknka, meg Bulcsó babának is az üléshez!
Képzeljétek, Hanka azt csinálja, hogy feláll a trapéznál, s tolja maga elõtt az egész lakást bejárja. Tök magától kezdte el. Egyedül persze még nem megy, de ezt nagyon élvezi. Hiába vagyok bébikomp-ellenes, a gyerk segédeszközzel jár Kép
A lagzi jó volt, Hanna bírta az alvást fél egyig (itt volt a bnõm), így számomra is megtörtént az elsõ kiruccanás. Nagyon jó volt! ma is votlam esküvõn, de lagziba nem megyünk (kicsi lagzi van).
Már voltunk strandon is, nagyon klassz volt. Persze nem fürödtünk még...Kép
Na mindenkinek pusssz.
Azért mindig olvasunk ám hankával Titeket!
bringa
bringa
 
 


Bocs a sok gépelési hibáért, de új a billentyûzet... Kép
bringa
 
 

 
 

Sziasztok!

Anyapoc: anyosódnak milyen igaza van:-)

Kata már jól van. elmúlt a takonykor. Alszik, mint a bunda :-) Ma felfújtuk neki a pancsolóját! nagyon élvezte.
Jó ez a jóidõ, de éjjelente igazán eshetne. Nagyon jó lenne. Kiég minden.


Szilvi
fksz
 
 


Sziasztok lányok!

Most én is eltekintek a névre szóló üziktõl. Csak általánosságban írok Nektek.
Mi szinte egész este kint vagyunk a játszótéren mert nappal olyan meleg van, hogy nem lehet megmaradni. Esõ meg csak este esik, de nem sok és csak ahhoz elég hogy még fülledtebb legyen a levegõ. Ott is ilyen az idõ?
Gratula Olivérnek nagyon ügyes!!!!!!!KépKépKép Mikor mentek le Igika?
Bulcsú is nagyon ügyes!!!!!!!KépKépKép Milyen volt a ballagás?
Hanna is egyre több mindent csinál!KépKép Gratula neki is!
De jó hogy már voltatok strandon! Próbálom én is rávenni Bécit hogy menjünk ki, mert biztosan nagyon élvezné Bence.
Most hétvégén megint megyünk le Almádiba, remélem találkozunk Szilvivel. Hihetetlen hogy kb. havonta egyszer azért összefutunk és mindig hatalmas fejlõdést veszek észre Katán!KépKép
Tegnap voltam dokinál és megbeszéltük hogy decembertõl indul a baba project. 5 kg-ot addig le kell adnom, úgyhogy hétfõtõl nekiállok diétázni és tornászni. Meglátjuk mi lesz.
Most búcsúzom és sok-sok puszit küldök Nektek!

Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Az idõjárás itt szörnyû lehangoló.Alig megy a hõmérséklet 10 fok fõlé.Ehhez alkalmazkodjon az ember!Tegnap már úgy fel kellett öltöztetnem Bulcsút,mint márciusban!Kép

Bulcsú is nagyon belejött.A felülés már tökéletes, a mászás is és már fel is áll.Az még nem olyan profi,de nagyon törekszik!

Képzeljétek,hogy jártam!Venni akartam neki körtét a piacon.Persze csak egy(nem túl szimpatikus) árusnál volt.Voltak elõttem,ezért a pulton elõttem levõ körtébõl elkezdtem válogatni.Erre rámszólt az eladó,hogy abból csak õ adhat,azért van a pulton!!!!Köpni-nyelni nem tudtam.Vissza is raktam mindet,mondván,akkor nem kérem.De még mondta tovább a magáét!Be is pörögtem és közöltem vele,hogy nehogy már az 580 Ft-os körtébõl ne válogathassak!Meg amúgy is!Milyen eladó az ilyen?Talán neki sem lenne mindegy,melyik húst adják,vagy melyik zacskó lisztet veszi le a polcról!Ki szól bele neki?Nagyon kiakadtam!Kép

Mindenkinek gratula mindenhez!Nagyon ügyesedik mindenki!De hát ez már csak így megy!

Bringa
Mi az a trapéz,amit Hanna tologat maga elõtt?
Akkor most van bébikomp?!

Kati

A ballagást végül nem vártuk végig,mert nyúlt,mint rétes tészta és Bulcsúnak nem sok kedve volt hozzá.Amúgy meg mindig uolyanKépNem egy nagy vmi.Régi vezetés=régi mûsorKép

Na pussz,mert a gyermek már hisztis

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok
Anyapoc
Dehogy van bébikomp. Mindjárt felteszek egy képet a profilomba, s meglátod. Abszolút nem támogatom a bébikompot, károsnak találom. Meg is mondtam a családban mindenkinek, hogy még véletlenül se vegyenek! A trapéz = baby gym = tornászó. Több nevét nem tudok Kép Ez alá fektettem Hannát amikor még csak nézelõdött. Most meg toligálja Kép Meg dobozt, etetõszéket vagy bármit amit ér Kép

Kati
Mi is szeretnénk nemsoká megint babát, de hát én még nem is menstruálok. A szoptatást meg addig nem szeretném abbahagyni, amíg mindkettõnknek jó. De majd azért lépni kell vamit. Hogy legalább esélyem legyen Kép
Szerintem így nyáron sokkal könyebb megszabadulni a feles kilóktól. Nekem is most megint beindult a fogyás, pedig nem fogyózom. Sõt sok édességet is eszem. De sokat vagyunk kint meg a gyümik nagyon a kedvenceim. Szurkolok a fogyihoz! Hány kiló vagy most?

pussz,
bringa
bringa
 
 


Sziasztok!


Jaj,lányok,a fogyásról ne is beszéljetek!KépKépÉn már annyira túlfogytam magam,hogy szörnyû!!44 kg vagyokKép
De mielõtt megköveztek,nem fogyizok!Egyszerûen fogyok!Pedig annyit eszek,mint egy ló!De komolyan!
Ha tudtok vmi jó kis hízókúrát,mindenképp osszátok meg velem!

Baba?!De jó nektek!Én is annyira szeretnék már,de még nem lehet.Bár már 2szer megjöttKépVagy inkább KépDe annyira õösszevissza,hogy volt a kettõ között másfél hónap.Bár Bulcsú elõtt közvetlenül is így voltKép


Bringa

Ha jól láttam,még mindig a kiságyas kép van a profilodban!De várom ám az újat!!!!Kép
Na,leesett a kõ a szívemrõl!!Nem hallottad?KépCsalódtam volna,az biztos.
Ok,így már stimmel a trapéz.Gondoltam,hogy ez,de nem voltam benne biztos.Mi azt már elpakoltuk,mert csak a helyet foglalta.Meg nem túl stabil.Kép

Zsuzsa

KépGyere máskor is

Pusszantás

Anyapoc

anyapoc
 
 


sziasztok
Anyapoc
Jössz csütörtökön a születés hetére?
Én is nagylány lettem idõközben Kép Hurrá
Képzeld, most nem tudok képet felrakni, pedig próbáltam!

Zsuzsa
Nagyon ügyi Elõd, hogy már így áll magában! Hanna még nem, csak pár msp-re. Szóval lehagytatok!!! Ejnye-bejnye! Kép

pusszancs
bringa
bringa
 
 


Sziasztok!

Nem felejtettelek ám el benneteket, csak éppen anyukám kórházban volt, megoperálták nyelõcsõ-visszaáramlási rendellenesség miatt. Úgyhogy minden nap a kórházba rohangásztam, ami gyerekkel ebben az akadályokkal teli budapesti közlekedésben nem is volt olyan egyszerû. Mindenesetre már jobban van az anyukám, tegnap haza is engedték.

Persze most is kutyafuttában vagyok, most meg Olivérke gyengélkedik. Egy hete kapta a 15 hónaposok oltását és eléggé megviseli szegénykét. Nagyon nyûgös és lázas is.

Különben jól vagyunk, azért olvasgatlak is benneteket!

ciao:

Igika
igika
 
 


Bringa

Ha minden igaz,akkor megyünkKépBár a programot nem nagyon tudom.Ha tudsz vmi konkrétat(mikor kezdõdik stb) akkor ródd ide,hogy tudjak mmmihez igazodni.Ma mondta egy ismerõsöm,úgy van megbeszélve,hogy majd hív és megyünk.

Szóval ünnepelsz?Akkor lehet mihez igazítani az akciót!Már ha apa itthon van,ugye?KépKép

Igika

Anyukádnak jobbulást!Kép
Teljesen meg tudlak érteni.Nekem az apósom van kórházban szívproblémákkal,mi is oda járunk minden nap.Persze itt nem olyan,mint Pesten.

Pusszancs
Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Anyapoc!
Nekem dettó ugyanez a problémám mint neked. Csak én 41 kg vagyok.És nagyon sokat eszek,de semmi nem jön fel rám (kilóra gondolok)
Szóval már el vagyok keseredve,hogy ilyen vékony vagyok és tényleg jó lenne vmi tipp,ami ngyon tud hizlalni.
(az édesség nekem nem jött be, rengeteg csokit eszem,de az eredmény ugyanaz)

Sziasztok: Giti
Giti
 


Sziasztok lányok!KépKép

Irigyellek benneteket, hogy ilyen vékonyak vagytok!Kép Na félretéve a tréfát nem lehet hogy valami pszichés oka van annak, hogy bármennyit esztek nem híztok? Terhesség elõtt mennyi volt a súlyotok?
Sajna én meg akárhogy koplalok nem nagyon fogyok!Kép

Anyapoc: Gratulálok Bulcsúhoz!!!!!!! Az eladót miért nem verted fejbe???????? Mintha nem a "szolgáltatók" lennének a vevõért hanem fordítva!!KépKép
Apósodnak jobbulást!

Bringa: Téged is irigyellek, hogy így mennek le a kilóid. Az a baj, hogy nekem nem a nagy kedvenceim se a zöldségek se a gyümölcsök. Próbálok diétásan enni, de ma van a 3. napom és megõrülök egy kis édességért. 72 kg vagyok és 167 cm.
A szopit ne is hagyjátok abba!!!!!!!!!

Igika: Jobbulást Anyukádnak és Olivérnek is!!! Bence is utána 1 héttel lázasodott be.Kép

Mi vasárnap kimegyünk a Margitszigetre mert ott MINIMAX-os gyereknap lesz, de kinézünk a Városligetbe is és szerintem egy állatkeri látogatással is megspékeljük a dolgot.
Ti hova mentek, mit csináltok gyereknap alkalmából?
Igika nem jöttök ki? A Városligetben a Babaréten lesz Babanetes gyereknap. Biztos nagyon klassz lesz.

Na sziasztok, puszi:

Kati
kfk
 
 


Sziasztok
Képzeljétek, Hanna tud magától állni! Kép Ma este tanulta meg. Van kép is, de továbbra sem tudom feltenni Kép S már du. kétszer felállt úgy is, hogy nem kapaszkodott!!
Viszont egész nap nyügi volt. A tieitek nem?

Anyapoc, Igika
Jobbulást a betegeknek!

Kati
Azért pestnek megvan ez az elõnye, hogy sok progi van. Pl. babával itt vp-ben elég nehéz jó progit találni. De gyereknap biztos lesz itt is, tuti megyünk, bár 30 fokot mondanak újra
Kitartás a fogyihoz, s nehogy totál megvond magadtól az édességet, mert az nem hatásos! Azért elõbb próbálj meg csoki helyett reszelni egy kis répát meg almát mgadnak, mert az is nagyon édes. Meg vannak édesítúszerrel készült pudingporok, 0%-os tejjel szerintem uolyan fincsi, mint a többi. csak nekem a szopi miatt nem lehet.

na pusssz
bringa
bringa
 
 


Sziasztok!

Bulcsúmost kezd ismerkedni a járóka kapaszkodójával.Már majdnem fel is húzta magát,de nem jött összeKép
Inkább kitolni szereti magát álló helyzetbe,szóavl egyenlõre az alacsony tárgyak jönnek számításba.Bár így is elég durva,ha le akarom tenni aludni és õ nem akarja(nanáKép),akkor azonnal felül.Mi lesz,ha majd már feláll vagy rázza a kiságyat?!!!KépKépKép

Giti

Sorstárs!!!!KépKépÉn nem tudom,mi lesz velünk.Engem ezelõtt is riogattak,hogy nem tudok majd teherbe esni,de összejött azonnal.Sõt,majdnem 16 kg-ot híztam.De most tényleg félek.Bár rosszul nem érzem magam.Azt mondják,hogy ha a szopi elkopik,majd jönnek a kilók.De addig..?KépMárminden ruha tök hülyén áll rajtam,nem érzem magam nõiesnek.
Édesség nekem sem jön be.De a jó zsíros,nagy adag kaják sem.Pedig lassan annyit eszem,mint a férjemKép

Kati

Ne irigykedj,ez szörnyû!!!KépEz már nem vékonyság,soványság..Kép
Amúgy köszi,köszi.
Ja,ez a nem normális eladó.KépMár gondoltam rá,hogy visszamegyek és a legalsó körtét fogom kérni!!!Kép
tök jó nektek,hogy ennyi a program.Nálunk is állatkert lesz,meg a gyereknapi buli,de még az újság nem sokat írt róla.De aztán ki tudaj.Ha tényleg ilyen meleg lesz,akkor irány a strand!Kép

Bringa

Gratulálok Hannának!Nem semmi a kiscsaj!Kép
Arra gondoltam,miért nem veszel neki olyan gyerek babakocsit,vagy van mûanyag bevásárlókosár nekik,ami szintén tolható.Ezeket pont erre találták ki.Meg egy csomó más ilyet.Itt is szoktam látni.Van egy ikerpár,õk szoktak baba-babakocsit tolofgatni,de ezerrel!Így az utcán is tudnál vele így sétálniKép

Jól leírtad a programot!Vagy te sem tudsz semmit?Ez az átkozott újság egy szóval sem említi!Majd megnézem a Vp TV-tKép
Ja,képet én sem tudtam feltenni.Vmi gond lehet.

Na puuszantás!Várok jó kis hízós recepteketKépKép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Itt nagyon jó a hangulat nálatok, jó kis csapat vagytok!

Szóval. Nekem 3,5 évs a fiam. A terhességem elõtt is sovány voltam, akkor pedig 19 kg-ot hiztam és miután szültem, 3 hónap alatt szépen lement minden. Maradt a 41 kg. És engem zavar, mert nem jó ilyen soványnak lenni! Szeretnék legalább 5-6 kg-t felszedni. De ez az ami nem megy.
Különösen nem stresszelem magam, hogy emiatt lenne. Biztos alkati kérdés is, hogy nem vagyok hizásra hajlamos, de azért mégiscsak kéne valami trükk, hogy jöjjenek a kilógrammok.
A ruhavásárlás nálam kész kabaré mostanság. Bármit veszek, elsõ utam a varrónõhöz vezet, mert mindent be kell venni, hogy normálisan álljon rajtam.

Na ennyit a paanszáradathoz!
Bár nem vagyok Veszprém környéki (Bp-i), de csatlakozhatom ide hozzátok?

Giti
Giti
 


Szia Giti!

Persze,hogy csatlakozhatsz!!KépKépKépAkkor üdvözöllek köreinkebn ismét!Kép

Egyébként vannak itt pestiek,igaz,innen származtak el..Kép

Hát teljesen megértelek.Én 46,5 kg-ról indultam terhesség elõtt és visszaestem 44-re elég hamar.Én sem stresszelem már magamKépVoltak nehéz napjaink,mert Manócska nem akart aludni,de az már lassan 4-5hónapja.És nem is akkor fogytam le.
Én arra gondoltam(józan paraszti ész),hogy valószínûleg a megváltozott életvitel.
Én azelõtt nem voltam vmi rendszeres evõ,viszont miután babás lettem,ezen változtatni kellett.Persze a reggelikkel egy darabig gond volt,de aztán ez is helyre állt és bevezettem az addig mellõzött vacsit is.Aztán az sem utolsó,hogy elég sokat sétálunk,sokszor naponta kétszer tolom be a fiamat a városba.
Nekem voltak már kilógondjaim,de inkább kamasz illetve egyetemista koromban.Ezeket leküzdöttem,de azért mindig figyelnem kellett,biztos ami biztos.
Leginkább a rendszertelen evés volt a gond,mert akkor ugye a szervezet beáll a raktározásra.Mióta ennyités rendszeresen eszek,azóta ezt nem kell tennie,ezért gondolom azt,hogy nem hízok,hiába eszem.Amit meg megeszek,egy -egy séta alkalmával le is dobom.
Én nem is merek vásárolni,mert ki tudja,mikorrasikerül visszahíznom és akkor a csöppnyi ruhákkal mit is kezdek?Kitartok!

Hogyhívják a fiadat?KépÉs ha megkérdezhetem,hol szültél?Mert nagyon kacérkodom Pesttel,mármint a köv. baba szülését illetõen!

Na,én sem panaszkodom többet ám!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Nagyon ügyesek a lurkók!!!!!!!!KépKép Giti de jó hogy itt vagy!!KépKép Örülök, hogy jól érzed magad köztünk!
Tényleg nagyon meleget mondanak vasárnapra. Remélem jól el fog telni a gyereknap!
Annyi helyre szeretnék mindig menni, de a férjem olyan ritkán ér rá hétvégeken.Csak már lenne olyan nagy fiú Bence hogy lehessen vele közlekedni BKV-val is!
Lányok! Ma nagyon rossz dolog történt velem! Berendeltek a munkahelyemre személyi elbeszélgetésre és közölték hogy megszünt a beosztásom. Mihelyst letelik a GYES, beraknak rendelkezési állományba!KépKép Ez nálunk azt jelenti, hogy ahol eddig dolgoztam ott megszünt a helyem és bekerültem egy nagy kalapba ahonnan bárhova küldhetnek az ország bármely részére. Nagyon rosszúl esett hogy így alakult 13 év után. Velem együtt minden GYED-en és GYES-en lévõ anyukával így bántak (kivéve a közalkalmazottakkal, mert Õket kirugják, ahogy letelik a GYES). Kérdezem én, ez nem diszkrimináció??????? De azért érezzél némi ösztönzést, hogy minnél több gyereket szülj!!!!!!!KépKép Hát nagyon elkeserítõ, de többet nem panaszkodom!
Csak nagyon jól esett valahol elmondanom! Bocsi!!!!!

Legyetek nagyon jók és sok-sok puszi:

Kati
kfk
 
 


Kati

Nem jutok szóhoz!!!!!KépKépKépBiztos,hogy ezt megtehetik?!Mert nekem ez nagyon sántít!És mit várnak,hogy akkor nyilván felmondasz,mert nem akarsz költözni.Ilyen szemétséget!Kép
Azért én ennek utánanéznék.telkójesen le vagyok döbbenve.Ha teheted,minél több babát szülj minél elõbb!3 után már fõállású anyuka leszel és készKépDe ez nagyon durva.
Annyira sajnálom.Tudod,mik ezek?Ezek:

Kép

Bringa

Hát én voltam ma,de sehol senki ezen a születés hetén.Kép

Üdv mindenkinek

Anyapoc

anyapoc
 
 


Na,ez jól sikerült.KépEgy bólogató majom lett volna...

anyapoc
 
 


sziasztok
Én épp statisztikát tanulok...

Giti
Üdv itt! Gyere gyakran! Kép
Én nagyon örülnék, ha híznom kéne, mert imádok enni. De sajna, vigyáznom kell. Csak a futás hiányzik, de így nem tudok járni, mert nincs, aki Hankára vigyázzon, csak amikor a párom itthon van (külföldön dolg)

Anyapoc
Sajna én sem tudtam többet, mint amit telón elmondtak. De elmentem, biztos, jó helyen jártál? Ott volt egyébként Zoti is a Judittal. Szerintem nagyon jó volt (Dimitrovban), elõadást tartott egy lengyel bába, a W. Ungváry Renáta, Boros Judit, a többin nem maradtam, mert így is több, mint 4 órát ott voltunk Kép Nagyon érdekes volt, de tk. sok újat nem mondtak. Egy babanetesnek??? Kép Proginak viszont nagyon jó volt!

Kati
Szerintem is nagyon durva ez! Nézz utána hogy jogilag megtehetik-e!!!

Többiek merre járnak?

pusszancs,
bringa
bringa
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást és amikor csak tudok, benézek ide és figyelemmel kisérlek Titeket!

Pár sort magamról: 26 éves vagyok, van egy 3,5 éves kisfiam, Dávid -GErgõ, de inkább a Gergõt használja, apa nagy örömére, mert ezt a nevet õ választotta. Én a Dávidra voksoltam. Szeptembertõl lesz ovis, egy évet bölcsibe adtuk, amit végülis nem bántam meg (õ évvesztes).
Én egészségügyben dolgozom, fõorvos mellett vagyok titkárnõ. Kihaználtam a 3 évet, itthon voltam, bár két év után megszûntették a munkaviszonyom, de utána visszavettek. Igazából nem tudom ez nekik mire volt jó???

Szóval! Kata! Nagyon sajnálom ami veled történt. Sok minden függ attól, hogy mi van a munkaszerzõdésedben. Kiokositott egy ügyvéd, mert amikor megszûntették két év GYED után a munkaviszonyom, utánajártam a dolgoknak. Nekünk bene van a szerzõdésben, hogy bármikor áttehetnek másik statusba és a munkaviszonyt is megszûntethetik,ez elég kacifántosan van fogalmazva, de a lényeg, hogy aláiratják, hogy érts egyet ezzel, mert ha nem nem alakalmaznak és hiába a munka törvénykönyve meg a kollektiv szerzõdés....
Azért is mondom, hogy nem árt megnézni mi van a munkaszerzõdésedbe, mert rafinált módon sokmindent szépen, okosan meg tudnak fogalmazni!
Azért fel a fejjel!!!!!!!!!

Anyapoc! Én a Péterfy S. u-i Kórházban szültem, és szerencsére találtam egy nagyon jó orvost, ill. ajánlották nekem és nem csalódtam benne, sõt, ha szülnék, imsét nála!
Fizetõs szobában voltam, és ennek sok elõnye volt. Persze a nõvérek segitségével nem voltam megelégedve, de minden nem lehet jó!

Hát egyelõre ennyit lányok, jók legyetek, kellemes hétvégét!

Sziasztok: GIti
Giti
 


Sziasztok!

Bringa

Hát jó helyen jártunk,csak senki nem mondta,hogy hátul van a klubban!!KépIlletve,igen,Judit másnap felhívott.Mire mi odaértünk,már nem volt senki a pénztárnál és ki sem volt plakátolvaKépKicsit sajnálom,de ha nem mondtak sok újat,akkor hamar rendbe jövökKép
Judit szólt,hogy egy játékotok ott maradt,elhozta.Ha gondolod,a köv. babamamaklubba elhozza.Vagy odaadhatja nekem,hátha végre össze is futunkKép
Kíváncsi vagyok ám már Hannára.Kép
Ja,enni én is szeretek,de nem látszikKép
Õsztõl sorstársakleszünk,mert Apamegy ki dolgozniKépEz van.Ha vki boldogulni akar...Mi éppen telket akarunk venni.

Giti

Gratulálok "inkább" Gergõhöz!Szép név és legalább nem olyan gyakori,mint a Dávid.De nehogy megbántódj ám!
Arról a kórházról hallottam már sok jót,majd elolvasom a topikot.Kép
Olyan kórház meg úgy sincs,ahol mindennel meg lehet elégedve az ember.KépDe kutatok a legjobb után.Úgy gondoltam,csinálok szüléstervet,és ahol rábólintanak,ott a helyem!Van jó tapasztalatom a Nõi 2-esrõl is,mert egy ismerõsöm ott szült.De sok jót hallottam a MÁV-ról is.Ennyi az elõnye Pestnek.Lehet válogatniKép

Na pussz,mert megyünk usziba!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc!

Dehogy sértõdöm meg :-)) Azóta már én is nagyon megszerettem a GErgõ nevet, amit továbbfejlesztettem úgy,hogy ha mérges vagyok Gergelynek hivom. Néha Dávidozom is, de ritkán,nem akarom megkeverni. Majd ha nagyobb lesz eldönti, hogy jó-e igy neki vagy sem.

A Péterfyben lehet szüléstervet késziteni, valaki a topicban le is irta, hogy mit adott be és úgy is történt áll. ahogy kérte. Ez jó dolog szerintem.

Jól éreztétek magatokat gyereknapkor? Ez mindenkinek szól!!

Na megyek, jók legyetek.

Giti
Giti
 


Sziasztok lányok!

Tegnap kint voltunk a Margitszigeten a gyereknapi bulin. A Pa Dö Dö lépett fel. Nagyon sokan voltak és nagyon meleg volt. Elkövettük azt a hibát, hogy nem vittük Bence motorját. Ezért minden motorra és akármire aminek kereke volt fel akart szállni. Mivel ez nem volt megoldható ezért sírás és hiszti jellemezte a kiruccanástKépKép Kb. 2 óra múlva el is jöttünk és ahogy elindult vele az autó rögtön elaludt. Kocsikáztunk egy jó nagyot, nem akartuk felébreszteni. Nagyon szép helyekre vitt el a párom!!KépKép
Kint ebédeltünk Apóséknál és ebéd után kivitte Bencét a játszótérre.Úgyhogy egy kis szabadidõm is volt.
Este 6-ra vendégek jöttek, úgyhogy addigra hazajöttünk. Nagyon gyorsan és a nehézséget leszámítva klasszúl telt a nap. Képzeljétek csináltunk egy csomó képet, mire rájöttünk hogy a gépben nincs film!Kép

Anyapoc: Ezek mindent megtehetnek, de azért annak utánajárok hogy rendelkezési államány alatt mi a helyzet ha ismét GYED-re megy az ember. Megkérdeztem többektõl hogy ez nem diszkrimináció? Az mondták az már a múltté, most már senki nem foglalkozik ilyennel.

Mindenkinek köszönöm az együttérzését, és amennyire tõlem telik utána fogok járni. Azért írtam, hogy amennyire tõlem telik, mert idén januárban szintén volt egy peres ügyem. Bírósági szakaszba sem ért, mert annyira bagatell volt, de ügyvédet fogadtam ami 100.000,- Ft-ba került. Most úgy érzem erre sem anyagi sem bármilyen más forrásom nincsen!Kép

Egyébként kinek hogy telt a gyereknap???


Puszi: Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Hátnálunk is kriminális volt a gyereknap.Kint voltunk az állatkertben,millió ember és az én drága kisfiam nem volt hajlandó aludni.Úgyhogy végig nyavajogta az egész bulit,ami engem nagyon zavart,mert mindenki azon mosolygott,hogy milyeneket nyögKépAztán elindultunk a kórházba látogatni és szépen elaludt.Még azokat a nyamvadt állatokat sem tudtuk rendesen megnézni.De legalább bûnöztem és ittam egy fél pohár sört!Viszont vattacukrot nem ettel és ezért mérges vagyok magamra!!!Kép

Giti

Akkor jó,ha nem vagy sértõdõs!Nem nézett még rád furcsán a fiad,hogy hol így hívod,hol úgy?Vagy már megszokta?
Ja, a topikot majd megnézem,mert nagyon bejönne,ha nem néznének rám hülyén,ha odaállítok a kis papírommal.Azért majd teszek egy próbát az itteni kórházban isKép

Kati

Akkor nektek is jó volt a gyereknapKépAzért majd azokat a képeket megnézhetjük?KépKépKép

Azért én azt nem mondanám,hogy a diszkriminációval senki nem foglalkozik!!!Akkor mire való az ombudsman?!(jól írtam?!)Az emberi jogokkal õ foglalkozik,nem?Sõt,ezeket a dolgokat törvény is szabályozza,nézd meg a törvénytárat!Hogy mi vonatkozik a kismamákra.Mert a kedves munkáltató hajlamos csomó mindenrõl nem tájékoztatniKép

Na pussz,mennünk kell!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok Lányok!

Merre jártok, hogy nem írtok? Remélem mindenki jól van és a babácskák is!
Mi jól vagyunk, még két hét és zár a bölcsi 5 hétre.
Az utóbbi idõben az én kicsi fiam olyan rosszcsont ördög lett, hogy csak na! A bölcsiben tökéletesen elsajátitotta a hogyan lökdösödjünk és köpködjünk-et és elõszeretettel csinálja. Próbáltam neki szépen elmagyarázni, hogy ilyet nem szabad és az okos gyerekek nem lökdösõdnek stb. de süket fülekre találok. Pedig õ nem volt ilyen, és szeretném valahogy leszoktatni errõl. A játszótéren méga barátait is meglökdösi néha egy kicsit :-((( Pont az egyik anyuka csodálkozott, aki szintén régóta idejár, hogy soha nem volt ilyen a GErgõ, sõt egyáltalán nem volt verekedõs. És erre tessék...

Most megvettem a Thomas Gordon PET c. könyvét, áll. jó. Majd nekiállok elolvasgatni (a gyermeknevelés pszichologiája vagy valami ilyesmi) és majd beszámolok, hogy milyen. Engem nagyon érdekelnek az ilyen könyvek. Hátha van benne sok jó és hasznos ötlet.

Na egyelõre ennyit, sziasztok: Giti
Giti
 


Sziasztok!

Tényleg eltünt mindenki!!!!!Biztosan ennek a jó idõnek tulajdonítható és tényleg nincsen senkivel se baj!
Mi minden este lent vagyunk az udvaron. Napközben meg nem gyõzöm utolérni magam. Tegnap strandon voltunk. Bence nagyon élvezte. Alíg tudtuk kiszedni a vízbõl!Kép

Anyapoc: A vattacukor evést feltétlenûl pótold be!!!!!
Azt én is úgy szeretem!! Mitõl volt olyan nyûgi Bulcsú?
Hogy bírja ezt a cudar meleget?
Feltétlenûl utána fogok járni a GYES-es dolognak.

Giti: Tud valaki vigyázni a fiadra, vagy Neked kell szabira menned? Kórházban dolgozól?
Remélem az a könyv telis-tele van nevelési jó tanácsokkal. Majd feltétlenûl írd meg hogy jó-e? Mennyibe került?
Ha jó, akkor biztosan megérné befektetni. Sajna a gyerekkérdésben nem tudok tanácsot adni, mert Bence még csak 20 hónapos, de nem tudom én hogy fogok majd reagálni hasonló helyzetben. Lehet hogy ez természetes? A többi bölcsis anyuka mit mond? A többi közösségbe járó gyereken nem látszik egy kis agresszió?

Na jó most már befejezem, mert mennem kell vasalni!KépKép

Legyetek nagyon jók és sok-sok puszi Nektek:

Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Kata!
Épp tegnap olvastam az Anyák Lapjában, hogy van egy korszakuk, amikor próbálgatják a határaikat úgymond. Lehet,hogy õ épp ebben van most. Igazából épp az a gond, hogy a bölcsibe tanulta el ezeket a dolgokat. Ott aztán hatalmi harcok folynak. Mikor szoktatni voltam, akkor is volt úgy,hogy összeverekedtek a gyerkõcök.
Igyekszem szép szóval leszoktatni errõl a dologról, most mindig beszélgetek vele, hogy verekedni, lökdösõdni nem szabad. Hátha igy meg tudom oldani a dolgokat.
A könyvnek még nem álltam neki, de majd beszámolok róla. 2000 Ft volt.

Melyik strandon voltatok?
Ha jó idõ lesz, valamikor mi is kimegyünk, bár jobban szeretem a nyilt vizeket, mint a városi strandot. (inkább a Balcsikára szoktunk lemenni, akár úgy,hogy reggel indulás és este hazajövünk)

Na sziasztok, jók legyetek!

Giti
Giti
 


Sziasztok!

Mi nem tûntünk el,csaka múlt hetünk amolyan szaladgálós volt.Aztán estére már semmi kedvem nem volt irogatni.

Bulcsúnak áttröt végre az egyik felsõ foga.KépÚgyhogy beléptünk az egyenlõreháromfogúak táborába.:9Közben megtanult tökéletesen felállni.Ami szinténKép,de egy kicsit Kép is,mert azóta ha lerakom aludni,azonnal felpattan.Ami még ok is lenne,de nehezen megy még a csüccs beõle és ezért sokszor sír.Már végig karcolta a kis fogával a kiságy belsejét,ahol felállt.Ennyit a szép,vadiúj,gõzölt bükk kiságyunkrólKép
A négykézláb közlekedés meg már profi szinten megy.Alig lehet utolérni.Amúltkor a strandon is kiszúrt magának vmit,vagy vkit és már tepert is.Le a pokrócról,át a füvönKépMindenki ezt nevette,olyan édi volt.

Szóval velünk ez történt ilyen kevés idõ alatt.Na meg darabosra vettük a kajálást,ami elég nagy elõreléps és még gond sem volt beõleKép


Giti

Tényleg,ilyenkor mi van,ha bezár a bölcsi?Itt mindig van egy ügyeletesbölcsi,ahová lehet vinni a gyerkõcöket,ha nincs hova tenni.

Szerintem a lökdösõdésre ne reagálj és akkor egy idõ után elhagyja esetleg,mert nem vált ki reakciót belõle.De azért néha én is elmagyaráznám,hogy ez nem szép.Vagy ha vki más csinálja,megmutatni neki,hogy jaj de buta az a vki,hogy ilyet tesz.És akkor hátha talál vmi párhuzamot egy idõ után.De hát a bölcsi és az ovi nagy úr.Mert ha ugye nem csinálod azt,amit a többiek,akkorkirekesztenek.Kép

A könyvet ismerem,illetve a tanárformáját(TET),de nem voltam elragadtatva tõle.Aztán lehet,hgy ez bejön.De ezt úgyhis érzésbõlkell csinálni.

Kati

Szóval a nyügi nem tudom mitõl volt,de akár a foga is lehetett.Már akkora dudor volt a kis ínyén,mire ki is jött,hogy csak néztem.Ezt még én is észrevettem,pedig soha nem tûnt még fel,ha duzzadt volt az ínye,pedig anyum mindig mondtaKép
Vattacukrot még mindig nem ettem,pedig a strandon szokott lenni,demég nem jelent meg az árus!Majd talán most!
A házimunkával meg ne foglalkozz,az úgyis megvár!Ha Bence jól érzi magát,akkor semmi más nem érdekes,nem?És legalább a szabadban vagytok.Mi is sokat vagyunk kint,dehát az nem ugyanaz.De talán mire fontos lesz,addigra lesz kert isKép
A meleg borzasztó,márnyitott ablaknál alszik Bulcsú,mert sokat felébredt a melegre.És persze itatni is kell éjjelKépDe ez van.

Na,megyek!

Pusszantás
Anyapoc

anyapoc
 
 


sziasztok
most olvasni sincs idõm, csak jelzem, hogy megvagyok. azért tûntem el, mert egyszerõen nem jött be egyik oldal sem a babaneten. már majdnem feladtam. de ma még jelentkezem, miután olvastam.pusszancs,
bringa
bringa
 
 


Sziasztok lányok!

Nem történt semmi érdemleges dolog az elmúlt napokban. Állandóan lent lógunk az udvaron. Persze csak este 6 után mert olyan meleg van hogy nem lehet kibírni.
Ma este elmegyünk egy fitness terembe pár szomszéddal. Megnézzük mi a pálya mennyire szimpatikus és mennyire megfizethetõ. Ha minden stimmel, akkor holnaptól megyünk.
Nem jött be a diétázás, nem tudom sajna megállni az édesség evészetetKépKép Tudom, hogy csak akarat kérdése, de nekem az vajmi kevés van. Majd meglátjuk!

Giti: Majd számolj be a könyv tartalmáról ha kiolvastad. Persze szerintem ez nem olyan mint egy regény. Nem olyan könnyû olvasmány.
Százhalombattán voltunk a strandon. Oda szoktunk járni meg Leányfalura. 450,- Ft volt a belépõ. Szerintem nem is olyan vészes.
Mi is sokat vagyunk a Balcsin, mert én Balatonalmádiba való vagyok apósoméknak meg a déli parton van nyaralójuk. Az északi oldalon még nem vittük be a Balatonba Bencét, de most hétvégén biztosan lemegyünk a strandra.Ti melyik strandra szoktatok lemenni? A Velencei-tavon voltatok már?

Anyapoc: Nagy gratula Bulcsúnak. Fog meg felállás na meg a darabos kaja!!!KépKép Az ágy miatt ne aggódj! Nekünk fehérre festett kiságy van és ahogy jöttek a fogai és már fel tudott állni azon fente õket. Az egész festéket lerágta az ágy felsõ végérõlKép Úgyhogy ne idegeskedj! Ti melyik strandra szoktatok lemenni?

Bringa: Jó hogy jelentkeztél!!KépKép Olvasgassál sokat és majd írjál!!!!!!!!

Többiek hol vagytok? Igika, Szilvi?????????
Nem tudom a Szilvi mikor jár erre, de írt egy levelet és kérte hogy szavazzunk Katára. Légyszi tegyétek meg!!!!!!!
A cím: [url=http://juventus.uno.hu/jvc/szekesfehervar/" TARGET="_top]http://juventus.uno.hu/jvc/szekesfehervar/[/url]. Az 5-ös képen van Kata, ahogy a fürdõkádban próbálja a buborékokat elkapni.
Na többet nem írok, mert kicsit hosszúra sikeredett. Puszi nektek:

Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Jó régen nem jelentkeztem tudom, most is egy kéréssel fordulok hozzátok!
Ha lesz idõ, írok, hogy mi van velünk.
Az a kérésem, hogy szavazzatok, s akinek tudjátok küldjétek el a linket, hogy szavazzon. Annyiszor, amennyiszer tudtok. Alapban egy ip címrõl óránként 1 szavazatot fogad el. Légszí segítsetek!!!!!!!!!!!!!!!
chaten, társalgókba, ismerõsõk, barátok. Jó lenn egy kicsit feltornázni a pontokat.
Remélem mindenki jól van!

Elõre is köszi

Szilvi
fksz
 
 


Sziasztok!

Szilvi! Már szavaztam a lányodra és majd még dobok neki szavazatokat! :-))

A bölcsiszünetben itt is van fogadó bölcsi, de a gondozónõk is azt javasolták, ha lehet oldjuk meg,hogy nem visszük oda. Mert egy teljesen új környezet, új dadák, alkalmazkodni stb. szóval nem a legjobb dolog. Úgyhogy mi nagyi segitségével, meg apával felváltva oldjuk meg a dolgokat.
Szeptembertõl pedig oviba megyünk. Felvették abba,amit választottunk és kedden lesz a szülõi. Kiváncsi leszek és egy kicsit izgulok milyen lesz az átállás.

Mi Siófokra szoktunk lemenni néha fürcsizni meg nyaralni is. Most idén is oda megyünk. éN azért szeretem a déli partot, mert ott nagyon sekély a viz és csomót be lehet menni. Tavaly nagyon élvezte Gergõ a Balcsit, állandóan iszapozott és úszkált (az õ maga módján) a vizben. Remélem idén kánikula lesz,mikor megyünk.

Anyapoc! kijött az elsõ fogacskája Bulcsúnak?Gratula!Ügyik vagytok a darabos étellel kapcsolatosan is.
nekem ez a pET módszer szimpatikus volt igy ,hogy a tartalmát elolvastam. Én szeretem mindenféle gyereknevelési könyvet. Bár nem könyvbõl kell nevelni , de sokszor lestem már el onnan okos és praktikus ötleteket. De a legtöbb jó dolgot anyukáktól hallottam (pl: a szobatisztasággal kapcsoatosan) :-))))

Most mennem kell, sziasztok: Gitike
Giti
 


Sziasztok!

Én is megyek Katára szavazni,csak ezt megírom!Kép

Le vagyok törve.Voltunk babaklubban és mindenki tudott már integetni,csak mi nem..KépNa jó,tudom,hogy elõbb-utóbb,de Bulcsút az ilyesmi nem érdekli.Meg egyébként sem semmi olyan,ami a gyerekeket általában.De majd beszámolok,ha megtanulta.

Olyan meleg van ma,hogy meg lehet õrülni.Legszívesebben a kádban ülnék egész nap.Holnap megyünk reggel usziba,csak úgy magunktól,önszorgalomból.Nincsenek olyan sokan és azt csinálok és annyi ideig,amit akarok.Kép

Kati

Ebbõl az okból mi nem is festettük a kiságyat,hanem csak páccal van kezelve vagy mi,és az is bababarát.Csak olyan hülyén néz ki,hogy a sötét fán fehér csíkok...Most azzal szórakozom,hogy próbálok belelátni dolgokat,miket is vakart oda a kis fogával.Egy római 7-est már találtamKép
Mi Tobrukba járunk strandra(Fûzfõés ALmádi között,de biztos tudod),mert anyuék ott laknak és ingyenes a strand és szép is és kevesen vannak.Még.Mert néhányévig nem üzemelt rendesen és elszoktak az emberek.

Giti

Ez már a harmadik fogunk,az alsó kettõ kint van.Sokat kellett várni a következõre,azért volt ez most olyan nagy számKépKép
Én is szívesen olvasok neveléssel kapcs könyveket,mert sok okos van benne,de hát aztán a megoldást úgyis az élet hozza.
De a szobatisztasággalkapcsolatos dolog érdekelne!Ugyan még nincs itt az ideje,de a jó tipp mindig jól jönKép

Na,megyek,mert szopi következik!

Pussz

Anyapoc

anyapoc
 
 


Helló mindenkinek!

Anyapoc! Voltatok fürcsizni? Ma is jó idõ van!!
Aranyos volt, ahogy irtad, hogy Bulcsú még nem integet.Ez egyáltalán nem baj. Az elsõ idõkben én is mértem mindig a többiekhez, hogy ez annyit tud, akkor nekünk s kéne már tudni. Szóval a legtöbb anyuka a játszótéren mindig mondogatta, hogy ezt tudja az én fiam, az én lányom meg ezt és néha elõfordult, hogy mi azokat a dolgokat nem akkor produkáltuk mint a Pistike vagy a Jancsika, viszont Jancsika meg nem tudta azt, amit mi. Egy ideig emiatt rossz volt, de nem akartam licitálgatni senkivel és rájöttem, hog y nincs is értelme, úgyis mindent megtanul majd szépen sorjába. És igy is lett. (múltkor épp azon somolyogtam,hogy egy anyuka dicsekedett azzal, hogy a gyerkõc már tud számolni,pedig még nincs 4 éves. Nem szóltam semmit, elég az ha én tudom,hogy az én fiam is tud számolni már régóta és meg is ismeri az irott számokat)
a szobatisztaság is tavaly tavasszal alakult ki. 2 és fél évesen. Mindenféle trükköt, ötletet kipróbáltam, de semmi nem hatott. akkor egy ismerõsöm azt mondta. Fogd és ne adj rá pelust és úgy vidd le játszani, levegõre. Szólni fog ha kell pisilni. És nem hiszitek el, talán egyszer pisilt be, többször nem. Mindig szólt. Ezenkivûl otthon sem szidtam meg, ha véletlen nem a bilibe ment a pisi. Egyszer a padlóra pisilt és épp el voltam foglalva valamivel és annyit mondtam nem baj, de legközelebb inkább a bilibe. És csodák csodájára oda pisilt legközelebb, aztán jött a WC szûkitõ, most már azt sem kéri. Mi nem vettünk elõre bilit, hogy nézegesse meg szokja. Egyszercsak hazavittük a bilit és onnantól már kezdtünk nem használni nappalra pelust.
Az éjszakai késõbb lett okés, sokáig nem akartam levenni róla a pelust, mert az bevallom nekem kényelmesebb volt, mint ágynemût cserélgetni. Egyszer elfelejtettem pelust ráadni, bugyiban aludt el (valahol voltunk és útközben elaludt és nem akartuk felébreszteni) és nem pisilt be. Úgyhogy másnap már nem adtam rá. Persze néha elõfordult, hogy az ágyba ment a pisi, de ettõl nem dõl össze a világ. Hát igy volt ez nálunk.
Persze mindenki más tapasztalatokról számol be, a lényeg, hogy tényleg jó amikor meleg van, akkor leszoktatni, mint télen.
Bulcsú mennyi idõs is? (lehet végig kéne itt pörgetnem a dolgokat és tudnám. Bocs a fog miatt is, csak késõbb kapcsolódtam be, és azt hittem az elsõ fogacska)

Sok puszi nektek! Sziasztok lányok!
Giti
Giti
 


Sziasztok!

Írtam egy csomót és eltünt az egész mielõtt elküldtem volna, úgyhogy most nagyon dühöngök. Majd megint összeszedem magamat és megint írok!KépKépKép

Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Újra itt vagyok, egy kicsit lehiggadtam már. Bence is nagyon nehezen aludt el. Uszodában voltunk ma, Õ is és én is nagyon élveztem a pancsolást! Csak az odafelé vezetõ út ne lenne olyan hosszú ebben a melegben.A vasárnapi strandolásunkról tettem fel egy képet a profilomba, majd nézzétek meg!

Giti: Melyik kerületben irattad be oviba? Képzeld a múltkor nézegettem itt a neten az ovikat és találtam egy magánovódát a XII. kerületben. 120.000,- Ft/hó!!!!!!!!!!
Ezért az összegért már nem tudom mit adhatnak!
Ha a gyerek csecsemõkorában leperkálsz 50.000,- Ft-ot, akkor garantálják hogy lesz ott helye a gyereknek ha ovis korba lép.
Remélem nagyon jó idõt fogtok ki a nyaralásra. Mikor mentek? Kicsi fiad biztosan nagyon élvezni fogja a Balcsit!
Lehet hogy én egy kicsit elfogult vagyok az északi parttal kapcsolatban (mert ott nõttem fel) de nekem jobban tetszik mint a déli. Nem szeretem, hogy már alig látom a strandot de még csak térdig ér a víz!KépKép Viszont a gyerek szempontjából meg ez a tökéletes.

Anyapoc: Milyen volt az uszi? Kipancsoltátok magatokat?
Ne keseredj el, hogy Bulcsú még nem integet. Csinál mást amit még a többiek nem. Ebben teljesen igaza van Gitinek. Egyik gyerek ezt csinálja hamarabb a másik meg amazt.
Hallomásból ismerem a Tobruki strandot, de még nem voltam ott. Dícsérik nagyon. Hozzánk a Káptalanfüredi strand van közel. Oda csak lesétálunk. Nektek azért Veszprémbõl kicsit fura lenne!Kép
Na most már befejezem mert lassan hazaér a párom és muszáj neki kaját csinálni.
Mindenkinek sok-sok puszi:

Kati
kfk
 
 


sziasztok
Ma voltunk Alsóörsön, amotoros talin, de persze fõként a strandon (apa most lent dolgozik, azért), és nagyon jó volt! Hanna 2,5 órán át pelus nélkül volt, s nem pisilt sehová (pedig szokott Kép). Lassan haladok a sulival is a vége felé, úgyhogy már több idõm lesz. Igaz, most meg többször elutazunk.
Ti hogy oldjátok meg a hosszú utakat levegõhûtés szempontjából? Vagy mindenkinek van légkondi? Hanna teljesen leizzad még ilyen rövid utakon is.

Kati
Amikor iylenekrõl hallok, mint ez az ovi - ami gondolom mindig teltházas - mindig azt hiszem, hogy naív vagyok. Nagyon durva! Kéne nyitni egyet nekünk is Kép

Anyapoc
Én mindig azon aggódtam(dom), hogy Hanna keveset gagyog. Mert én is mindig hasonlítgatok másokhoz. Pedig tudom, hogy nem kéne. Szóval megértelek, de tényleg nem rajtunk múlik, hogy mikor mi tetszik neki. Pl. Hanna nem hajlandó egyszer sem eljátszani a csip-csip csókát. Viszont tényleg csinál egy csomó mást.

Szilvi
Szavaztunk ám! Kép

puszi,
bringa és hanka
bringa
 
 


Sziasztok!

Na,én is úgy jártam,mint Kati.Begépeltem egy csomót,aztán elszállt az áram,mert kiment egy biztosítékKép

Szóval voltunk usziban és szuper volt!Nem volt senki a medencében,négyen garázdálkodtunk,mert velünk volt egy barátnõm és a kislánya is.Annyira élvezték a bébik!És sokkal olcsóbb,nyugisabb és azt csinálunk,amit akarunk!És ráadásul nem nyaggatják a gyereket a merüléssel!Úgy kifáradtak a picik,hogy hazafelé bevágták a szunyát pillanatok alatt!

Giti

Igazadvan és én sem vagyok ám ilyen összahasonlítgató,csak vhogy olyan rossz voltKépDe az tényleg igaz,hogy Bulcsú egy csomó olyan dolgot csinál,amit a többi baba nem.Amúgy is az az érzésem,hogy nem nagyon érdeklik a földhöz ragadt dolgok.Éppen anyukám mondta,amikor elõször felállt Bulcsú,hogy még csak nem is elégedett azzal,hogy mit is tett.Vhgy ezek a dolgok nem kötik le.Dea pörgetés az megy...autó kerekét,csörgõt,cicigombot,fülecskét,bmit..KépKép
Ma tanulta meg,hogy az autót tologatni is lehet,Meg ha kérdem,hol van a tütü,akkor megy az autóért.

Amúgy 24-én múlt 9 hónaposKépDe semmi gond,nem tudhatsz mindent.Visszaolvasni meg elég sok idõ,de majd megtudsz minenkirõl mindent,meg mi is rólad!Illetve rólatok!

Ez a dolog a szobatisztasággal nagyon jó!Csak majd emlékezzek rá!De nagyon jó és nem drasztikus és még a gyerek önbecsülését sem tiporja meg!

Kati

Én a babamama klubbal jártam így.kicsit messze van és olyan meleg volt,azt hittem,soha nem érek oda.Meg hogy még gutaütést is kapok a melegtõl!
A strand szerintem is jó nagyon,remélem,nem kapják fel nagyon.Voltam ak.füredin is már,a kicsin,nem a nagyon.Az is tetszett.Csak ott nincs túl sok árnyék,hajól emlékszem.
A sajkodi strand is nagyon szimpi volt nekem,mégakkor voltunk ott,amikor pocakos voltam.Oda nagyon sok pocakosjár,úgy vettem észre.
Hallod az az ovi nem semmi!Biztos annyi pénzért adnak még egy gyereketKépKépDe nagyon durva!Pedig mi is gondolkodtunk,hogy milyen jó lenne egy magánovi,de ennyi pénzt elkérni!Azért kíváncsi lennék!És elhiszed,hogy tele van?Gondolom a soksznobKépEgy ilyen biztos itt is menne..Kép

Na megyek,mert a párom már zaklat.Nagyon meleg van,mindjárt megdöglök!Ha sokáig nem írok,akkor végzett velem a melegKépKép

Pusszancs

Anyapoc és Bulcsúbaba

anyapoc
 
 


Bringa

Amikor írtam,még nem volt az üzid seholKép
Igazad van,bár én annyira nem is tanítgatom.Egyszerûen képtelen vagyok leülni és órák hosszat pl. "csip-csip csókázni".Igazság szerint Bulcsút le sem köti sokáig.Egy darabig elnézegeti,aztán szépen hátat fordítKépEnnyit errõl.Kép De majd belejön.

Nálunk van légkondi,de az sem a legjobb,mert nagyon hideget fúj még 25 fokon is.Deazért inkább ezt használjuk.Vagy próbálunk úgy huztatot csinálni,hogy ne rá menjen.De a legjobb,szerintem,ha késõ este vagy éjjel utaztok,ha Hanna bírjaKép

Éppen most van a szemközti suliban vmi nagy verseny,úgyhogy bömböl a hangosbemondó egyfolytában,dudálnak,üvöltenek.Az én gyerekemmeg alszik...ha tudKépKép

Na pussz

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Még nem is írtam, hogy
[url=http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=52" TARGET="_top]http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=52[/url]
[url=http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=757" TARGET="_top]http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=757[/url]
[url=http://kep.tar.hu/fszilvi" TARGET="_top]http://kep.tar.hu/fszilvi[/url] oldalakon találtok képeket Katáról. A kep.tar-on vannak a Kata 14 hónapos a legfrissebb képek. Vasárnap készültek az állatkertben, illetve otthon.

Van légkondi a kocsiba. Használjuk is most rendesen :-)

Kata egy hónapja május 2-án állt fel elõszõr, ma már nagyon szépen megy. Igaz, mostanában elkezdte a sétáljunk, de vigyél dolgot :-)

Mi is a tobruki strandra járunk, vagy, lehet, hogy csak jártunk:-)
Tegnap voltunk, s felforrt az agyam, de teljesen. tavaly még úgy volt, hogy csak a vasúti átjárótól parkolóövezet, most a strand 200m körzete az. a mellékutcák is :-( Arra lennék kíváncsi, hogy ezeket hogy ellenõrzik. Meg arra, hogy jogosan biggyesztették-e ki a táblákat! Lehet, hogy egy telefont, vagy levelet megeresztek az Önkormányzatnak.
500 ft-t kérnek alkalmanként. Most még van hely a körzeten kívúl, de nyáron biztos nem lesz. Számolom a benzint költséget, a parkolást, jobban jövök ki, ha kiváltom a bérletet itt Almádiba. A káptalani stranra meg le tudunk sétálni. ha 5ször már lemegyünk, már megéri. Pontosan nem tudom, de kb 1000 körül van a szezonális helyi lakós bérlet. Itt északi részen is kicsi a vízszint. Tobrukba is ami elvileg 2m bólya, még derékig sem ér a víz :-(
A sajkódi strand nagyon szép. Bemegy az ember a vízbe, visszanéz, s elõtte magaslik a hegy. Szerintem szép.
Most mennyi a belépõ a fúzfõi úsziba? babáknak nem kell jegy? Már nem emlékszem.

Azért azta z óvit nagyzolásnak tartom. A gyerek már szinte az anyatejjel szívja magába a bunkóságot. Gondoljátok el, milyen jellemû egyén lesz belõlük! vagy csak én látom így?
Szilvi
Szilvi
fksz
 
 


Sziasztok!

Még nem is írtam, hogy
[url=http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=52" TARGET="_top]http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=52[/url]
[url=http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=757" TARGET="_top]http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=757[/url]
[url=http://kep.tar.hu/fszilvi" TARGET="_top]http://kep.tar.hu/fszilvi[/url] oldalakon találtok képeket Katáról. A kep.tar-on vannak a Kata 14 hónapos a legfrissebb képek. Vasárnap készültek az állatkertben, illetve otthon.

Van légkondi a kocsiba. Használjuk is most rendesen :-)

Kata egy hónapja május 2-án állt fel elõszõr, ma már nagyon szépen megy. Igaz, mostanában elkezdte a sétáljunk, de vigyél dolgot :-)

Mi is a tobruki strandra járunk, vagy, lehet, hogy csak jártunk:-)
Tegnap voltunk, s felforrt az agyam, de teljesen. tavaly még úgy volt, hogy csak a vasúti átjárótól parkolóövezet, most a strand 200m körzete az. a mellékutcák is :-( Arra lennék kíváncsi, hogy ezeket hogy ellenõrzik. Meg arra, hogy jogosan biggyesztették-e ki a táblákat! Lehet, hogy egy telefont, vagy levelet megeresztek az Önkormányzatnak.
500 ft-t kérnek alkalmanként. Most még van hely a körzeten kívúl, de nyáron biztos nem lesz. Számolom a benzint költséget, a parkolást, jobban jövök ki, ha kiváltom a bérletet itt Almádiba. A káptalani stranra meg le tudunk sétálni. ha 5ször már lemegyünk, már megéri. Pontosan nem tudom, de kb 1000 körül van a szezonális helyi lakós bérlet. Itt északi részen is kicsi a vízszint. Tobrukba is ami elvileg 2m bólya, még derékig sem ér a víz :-(
A sajkódi strand nagyon szép. Bemegy az ember a vízbe, visszanéz, s elõtte magaslik a hegy. Szerintem szép.
Most mennyi a belépõ a fúzfõi úsziba? babáknak nem kell jegy? Már nem emlékszem.

Azért azta z óvit nagyzolásnak tartom. A gyerek már szinte az anyatejjel szívja magába a bunkóságot. Gondoljátok el, milyen jellemû egyén lesz belõlük! vagy csak én látom így?
Szilvi
Szilvi
fksz
 
 


Sziasztok!
Bár mi pestiek vagyunk, azért egy kicsit Veszprém környékiek is, hiszen Akaliban van "nyári palotánk", ahová nem csak nyáron járunk. A nagyszüleim Tihanyban, keresztfiamék Dörgicsén töltik ráérõ idejüket. Ezért gondoltam, hogy felveszem veletek a kapcsolatot, aztán majd apránként megismerkedünk, jó? Kezdésnek ennyi, hogy meg ne ártson!
Sziasztok, strandoljatok sokat ebben a másként alig kibírható melegben!
kíváncsi
 
 


Sziasztok lányok!
Ma lemegyünk Anyuékhoz Almádiba. Remélem jó idõ lesz és tudunk strandolni.
Bringa: Milyen volt a motorostali? Jól éreztétek magatokat?
Nekünk is légkondis autónk van, úgyhogy hála az égnek Bence szokta bírni az utazást. Fõleg itt Pesten nagyon jó, amikor csak araszolgatva jutsz el egyik végpontból a másikba 30 fokos melegbe. Hosszabb utakon meg szinte végig alszik.
Igen, ez az ovi egy "kicsit" túlzás. Biztosan teltházzal mûködik. Csak ezeknek a gyerekeknek milyen lesz ha kikerülnek majd a "való világba"???? Vagy csak lehet hogy én gondolkodom tragikusan?

Anyapoc: Gondolom hogy nagyon jó lehetett az usziban!!
Akkor helyetek is volt bõven!Kép A csecsemõoktatásra már nem jártok?
Sajna nem tudom melyik az a sajkodi strand? Hol van?

Szilvi: Gratulálok Katának!!KépKépNem sokára kezdõdik a hadd el hadd!KépKép

kiváncsi: Üdvözöllek körünkben!KépKép Én is itt lakom Pesten, de a szüleim Almádiban élnek. Havonta egyszer lemegyünk. Ti milyen gyakorisággal jártok le? A nagyszüleid Tihanyban is élnek vagy csak nyaralójuk van ott? Írj magadról minnél többet!

Jó hétvégét mindenkinek és strandoljatok sokat!!!!!!

Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

KíváncsiKép
Üdv itt,természetesen semmi kifogásunk ellened,mint látod,sok itt a fõvárosiKépKép

Szilvi

Igen,sajna ez a hátránya a tobruki strandnak.De tavaly is így volt.És az a törvényes,amit az önkormányzat akar.Márpedig ezt akarja,mert a Sal-x kft. önkormányzati,hajól tudom,naná,hogy a saját malmárahajtja a vizet.Egyébként éppen tegnap néztem,hogy akik távolabb parkoltak,azoknak nem volt parkolójegyük.A szemétség még az ebben,hogy akik a parkolóövezetben laknak,azoknak asszem 2 autóra van engedélyük.Vagyis ha jön hozzájuk vki autóval és már nem fétr bele a keretbe,az fizet elvilegKép
Mi anyuék elõtt parkolunk és úgy sétálunk le.Kb 5 perc az út,bár tegnap nem jártunk jól,mert jól megáztunk.
Ja,tegnap mi is ott voltunk,biztos láttuk egymást,csak nem tudtuk,hogy ki is a másikKépKép
Uszi most 430,ha jól emlékszem és asszem 3 éves kor alatt a babónak ingyenes.Nekünk biztos az volt.

Kati

A sajkodi strand a Tihanyi fszg másik felén van,vagyis ha mész tovább Aszófõ felé,nem mész le Tihany felé,akkor a nagy kanyar után közvetlenül kell lekanyarodni,szinte a pusztába és a hegy mögött ott a strand.Nagyon szép!
Ja,az uszi jó volt,most nem is mentünk babaúszni.?ajd ha hét közben nem jutunk el,vagy újat akarunk tanulni.Most kaptunk anyuéktól egy olyan beleülõs úszógumit,tudod,ahol van a lábna lyuk és azt akarom nkei majd vinni.Meg ha jó idõlesz,akkor a strandon is kipróbáljuk.

Ovidolog+egyebek

Csak úgy errõl jutott ezsembe,amit Szilvi írt ehhez.Most a Naplóban(újságKép) folyik vita sms-ben,hogy mire isjó a pedagógusnap.Írtózatos.Van néhány nagyon elvetemült ember,aki annyir antiszociális,hogy vmi borzalom.Mert hogy minek is az,ki szereti a tanárait,mert azok verik a gyerekeket stb...Nem is tudtam megállni,hogy ne írjak vissza.Az egyik kedves hozzászólónak megíram,hogy ha nem lettek volna tanárai,akkor ezeket az ostoba sms-eket sem tudta volna megírni.És egyébként sem azért vannak a tanárok,hogy szeressék õket,hanem hogy megtanulja a gyerek,amit kell.Erre közölte velem,hogy õ az anyjától tanult írni,olvasni,számolni még a suli elõtt.--De akkor minek járt iskolába?feltételezem még a doktorit is az anyjánál írta..Kép
Persze,az én kollégáim között is vannak nem odavalók,de egy-egy tett nem a pályát,hanem az embert minõsíti.Vagy csak én látom így?Mindenhol vannak rossz szakemberek,mégsem ítéljük el a szakmát.Ünnepelni meg nem kell,mert úgyis az az igazi öröm,ha a gyerekek megbecsülnek.Hozzám még most is jönnek látogatni,ami nagyon jól esik.
Arról nem is beszélve,hogy néha kibíírni a mostani gyerekeket...Lányok,nagyon ügyesek legyetek gyereknevelésben ám!!!ÉN elõre rettegekKépNehogy rossz társaságba kerüljön a fiam!

Na ennyit a panaszról!

Puszi

Anyapoc és Bulcsúa,ki nagyon éhesKép

anyapoc
 
 


sziasztok
A motoros tali nagyon jó, Hanna élvezte! Igaz, mi inkább a strandon töltöttük az idõt, de sok érdekeset látott ott. A felvonulás meg itt ment el a házunk elõtt, nagyon-nagyon sokan voltak!
Viszont lehet hogy napallergiás. Pedig csak annyit volt napon, amíg egyik-helyrõl a másikra mentünk, s szinte alig volt rajta ruha, +30-as faktor. Mégis tiszta pötty a nyaka, válla Kép Nem örülnék, ha az lenne, mert apával mi igazi napimádók vagyunk, s egyszer, ha meggazdagszunk, napos helyre akarunk költözniKép Úgy látszik kell majd egy árnyékos részt elkeríteni Hankának Kép

Anyapoc
Hanna remélem szalonképese lesz, jó társaság Kép Kép
Hogy te mi-mindent tudsz a strandokról!!! Pedig mi is Tobruk-ba terveztük a menést. Akkor most hol kell parkolni??????
Ezen anyáron egyébként fehér maradok, hiszen Hankával általában négy után megyünk le, akkor is az árnyékba. Majd a nyaraláskor elbarnulok. Persze az még csak szeptemberben lesz Kép

Szilvi
Gratulálunk Katának!!! Kép

üdv mindenkinek,
bringa
bringa
 
 


Sziasztok!

Mi meg kutyakiállításon voltunk tegnap!Nagyvászonyban volt a CAC,éppen olvastam az újságabn.NAgyon szupi volt.Csak nem maradtunk sokáig,mert nagyon meleg volt és nem volt sok árnyék!De imádom a kutyákat és annyi szép kutyi volt!Végig is néztük a dobermanok bemutatóját.Aztán majdnem kaptam egy verekedésbõl a kutyuk között,de megúsztamKépUtána strand és még ma is!Jó ez a hosszú hétvége!Kép

Bringa

Szerintem nem napallergia,csak simán melegkiütés.Bulcsúnak is vanKépTudom,nem vígasztal,de akkor kérdezd meg a dokit!KépA napallergiánál az egész teste olyan lenne.
Ja,mi is árnyékban vagyunk,de én akkor is barnulokKépÚgyhogy van esélyed!!!KépVoltatok a vízben?tagnap vbevittük Bulcsút,deelõször nem tetszett neki.Meg fõleg a repcsi alakú úszógumijaKépDe másodjára már alig bírtam vele!Ha le akartam ültetni,vagy azonnal felállt,hogy tartsam,õ meg kalimpál a lábával,vagy el akart indulniKép
A lényeg a parkolásnál,hogy a kitett tábla elõtt parkoljatok.Még így sincs messze a strand,néhány perc séta.Mert az odavezetõ utcákban feljebb vannak kitéve a táblák,hogy parkolóövezet.Az önkormányzat így akarja megszedni magátKépDe rengeteg árnyék van és sok baba!KépNa meg jó nagy homokos aprt,amin lehet piszkolódni a babáknakKép

Na pussz,mert megyünk le!

Anyapoc & a többiek

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Anyapoc: teljesen igazad van.. Mindenhol vannak olyan emberek, akik 'heeeeeeee-k'. Nem egy-egy egyén alapján kell ítélkezni, ez vonatkozik mindenre. A tanárokra, kisebbségre bármire. legalább is ez a véleményem.

Azt, hogy mikor jutunk ismét ki strandra nem tudom. Lehet, hogy holnap, kiderül. Egy jó nagy hájas fehér paca vagyok, nem nehéz eltéveszteni :-)

A mocis felvonulásról lemaradtunk. Tapolcán voltunk. babatalin. Utána Szõlõsön voltunk borfesztivál volt.
Ide kijött pár mocis. Egyiket megkértük, s ráóültettün babát. Szegény megijedt, de azért talán sikerült :-(
Tihanyba is kimentünk. Jó nap volt, rendesen el is fáradtunk.

Bringa. Katán is szoktak lenni pötyik. Szerintem attól van, hogy izzadt, s azért a por száll. Nem hiszem, hogy napkiütés, mert az viszketne is, illetve mindehol lenne a testén.

Szilvi
fksz
 
 


A szavazást, gratulát köszönjük szépen!
Szilvi Kata
fksz
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: