Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok, kilenctől már jöhettek, addigra a kutyát is lerendezem, mármint megkötöm, mert amúgy ő szabadon jár-kel az udvarban. Ha gyerekek jönnek, azért én jobbnak látom megkötni. Na nem mintha bántana valakit, csak félni szoktak tőle, mert még köjök és pajkos, annak meg semmi értelme, hogy ne tudjanak a gyerkőcök nyugodtan játszani.

Ha majd nagyon nem bírjuk a meleget bejövünk, itt bent nagyon kellemes a klíma :)

Szóval kilenctől, Batthány L. 132. Fakerítéses kisház.
sildi
 
 


Sziasztok!

Sildi!
Mi is megyünk szívesen! :P

Ildikó!
Elhozod holnap a pelust? Nekem fel sem tűnt :oops:, általában több is van nálam.

Panni!
Írtam egy emailt, nem fórumos ügyben!

Képzeljétek, szegény Ádám összeszedet vmi bélfertőzést, múlt szerda estére belázasodott, aztán két napig folyamatosan ment a hasa. :( A láza 39,7-ig is felment, az első nap nem is tudtam 38°C alá lenyomni. Tegnap ment először bölcsibe, itthon tartottam még egy darabig. Valószínűleg ennek is köszönhetően (4 éjszaka alig aludtunk) szinte teljesen elfogyott a tejem. Így már nincs mentségem a fogyókúra megkezdésének halasztgatására! :roll:

Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok!
Sildi! Köszi a meghívást mi is tudunk szerintem menni. de jó!!!Nyaralunk!
ssusi
 
 

 
 

Sildi!
Mi is mennénk ,de mivel tegnap le kellett adnunk a kocsit és csak pénteken lesz meg az új ,így kocsihiány miatt sajna nem tudunk!
Ilyen hőségbe nem szívesen indulnék el a gyerekekkel gyalog :( Máskor nem téma ennyi séta, de most ez már durva :?

Jó pancsit nektek 8) 8) 8)

Panni
panny
 
 


Sildi!

Mi csak fél10-10 körül érünk oda, remélem nem gond!

Puszi
Vendég
 


ok. gyertek amikor tudtok :)
sildi
 
 


Sildi!

Még egyszer köszi a vendéglátást, jól éreztük magunkat! Örülök, hogy végre sikerült megismerni egymást!

Remélem Botond aludt egy nagyot, miután elmentünk!

Puszi,
Vendég
 


Sziasztok! Megint fáziskésésben vagyok, pedig ma simán el tudtunk volna menni, ha időben feljutok a netre :( Mostantól jobban résen leszek... Jó lenne már találkozni :roll: Jó pihenést mindenkinek!
cicó
 
 


Ildi!Köszi a lehetőséget! Nagyon jó volt ismét találkozni veletek és megismerni Susukát és Flórát :) . A dumálás is jólesett. (Nekem ez nagyon megy ám!....)

Panni! Legközelebb nincs kifogás!!! :lol: Szeretném meggyúrni a kis vasgyúró fiadat!
ssusi
 
 


SIldi! :P
Mi is örülünk, hogy ott lehettünk! :lol: Anna csak egy órát aludt, de aztán du. még kettőt.

Panni, Cicó! Reméljük, legközelebb már tudtok jönni!


Ééés! Ma megkezdtem a fogyókúrát! Este lemértem mindenféle paramétert, majd kíváncsi leszek az eredményre!

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


[color=blue]Sziasztok
Bocsi, hogy zavarok, azt szeretném megkérdezni, hogy a környéken van e babaúszás ?

Puszi Ildi majd küldöm a képeket. :lol:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Edit!
A környékben Veresegyházán biztos hogy van babaúszás.Az egyik barátnőm jár,és azt mondja nagyon klassz,nagyon tiszta és kultúrált a hely.Egyébként nemrég adták át az uszodát.

Többiek!
Nagyon sajnálom hogy nem tudtunk menni a talira,ténylegh remélem hogy legközelebb összejön.Megvan az új verda,úgyhogy mostmár nincs akadály :)

Holnap megyek a barátnőmmel Hévízre wellness-ezni 3 napra,úgyhogy nem leszek egy pár napot! 8)

Panni
panny
 
 


Sziasztok!

Babetta!
Csömörön is van babaúszás, honlapja is van az uszodának.

Panni!
Érezzétek jól magatokat! :)

Holnap megyünk neurológiára, még jó, hogy van légkondi a kocsiban! :roll:

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


úáé
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:42-kor.
vas
 
 


Ildikó!

Úgy alakult, hogy már holnap reggel elutazunk. El tudsz jönni a mérlegért ma este? Vagy holnap este, akkor a férjem még itthon lesz. Én a gyerkőcökkel csak kb. 2 hét múlva jövök haza, Gábor valószínűleg jövő hét közepe felé itthon lesz már újra.

Még benézek, hogy olvastad-e ezt?

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 



Köszönöm a segítséget. :D Most ,hogy kettő is van, majd nem tudok választani. :lol:

Ildi
Küldöm csak nem volt időm. :lol: Van egy Ildi mail címem csak nem tudom hogy a tiéd –e?
Inviteles vagy?

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


őp
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:43-kor.
vas
 
 


áő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:44-kor.
vas
 
 


Ildi!
Köszi a meghívást ! Elvileg nem érünk rá, mert babaszobás topik találkozóra vagyunk hivatalosak. A gond az , hogy nincs itt a közelben és apa kell hozzá. Remélem nem érzed úgy, hogy ha nincs ló , jó a.... , mert nem így van. Még akár be is állíthatunk , ha nem gond. (megsúgom. De csak nektek! Most valahogy nincs is kedvem oda menni ebben a rekkenő hőségben.)
Biztos , haogy ezt már nem tudod elolvasni. De a többiek majd átadják az infót. Hiszen Panni is jön. Ugye?
Kriszta kellemes pihenést, jó időt! Azért elmondom neked,hogy a barátaink között az a szokás , hogy aki nincs ott azt jól kibeszéljük . ... :lol: Nem zudom , hogy mire számíts. Ildiéknél mi lehet. Kriszta ! Szóval csak pihengessél ! Hihi! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol:
ssusi
 
 


sziasztok!

Mi menni fogunk Ildiékhez.
Valakinek nálunk maradt a tányérja, azt majd viszem, és aki felismeri, megkapja :)
sildi
 
 


Hali!

Sildi! Lehet, hogy a mienk az a tányér. Kisebb , fehér, sütis .

Ettől a melegtől iszonyú hisztis vagyok . Katáról nem is beszélve.... Most is ..... :(
ssusi
 
 


Sziasztok!

Mi is megyünk pénteken, sildi légyszi továbbítsd, oks?
Egy címet azért majd adjatok, oks? Különben nem tudom, hova menjünk!

Pusszancs
Vendég
 


Sziasztok! Valaki el tudná küldeni nekem Ildi számát? Nem találom :( Pedig megpróbálnánk a pénteket... De lehet, hogy nem lesz autóm...Mennyire laknak messze Ildiék a Kazinczytól? Valaki help!!!
cicó
 
 


Cico,Susu!

címerutcanégy :wink:
ssusi
 
 


Hello!
Hazajöttünk a csajos nyaralásból,klassz volt!Kicsit megint 17 évesnek éreztük magunkat :)
Péntek...az az igazság hogy van egy babás társaságom(régi osztálytársakból,barátnőkből áll)és velük általában havi rendszerességgel talizunk az egyiküknél.Már nagyon rég volt tali és múlt héten lezsíroztuk a péntek 9 órát.Most mit csináljak???? :shock:
Kit sértsek meg???? :cry:


Panni
panny
 
 


Ssusi, köszi a címet! :)

Szerintem minket nem sértesz meg, hiszen a többieket sokkal régebben ismered és velük már régebben megbeszélted a talit!

Na lányok, akkor holnap találkozunk!
Vendég
 


Sziasztok,

Még nem írtam ebbe a topikba, de most felfedeztem és rögtön lenne is kérdésem a kislányos anyukákhoz.
Ki hol lyukasztatta ki a kislánya fülét? Tudom, hogy a védőnőknél is csinálnak belövést, de inkább a hagyományos tűs lyukasztás érdekelne.
Köszönöm, sziasztok
Márti / Gödöllő
cirmogó
 
 


Szia Márti!

Üdv a csapatban! :wink:
Mesélj vmit magatokról!

Ssusi, lehet, hogy csak én vagyok ilyen tudatlan, de merre van a Címer utca? :oops:
Vendég
 


Sziasztok! nem fog ez megint összejönni, mert B-nek (azuram:) kell az autó az építkezéssel kapcs. ügyintézéshez. Ráadásul fuvarozza anyóst is reggel csomagokkal, mert elutazik. Gyalog meg ekkora hőségben, pocakkal nem vágok neki ekkora távolságnak :? Egyébként simán kirándulnék egyet, de ez így most húzós lenne...
Szóval jó szórakozást nektek, Ildinek puszi (nem jutott el hozzám aszáma, úh. nem tudtam hívni...) Megint azt mondom, hogy majd' legközelebb :oops:
cicó
 
 


Ne haragudjatok lányok, mégsem tudok holnap elmenni!

Most hívott a keresztanyám, hogy holnap jönnek látogatóba... nagyon ritkán tudunk csak találkozni, ezt nem mondhattam le!

Még egyszer sorry! Érezzétek jól magatokat!
Vendég
 


őá
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:45-kor.
vas
 
 


Sziasztok!
Ildi! Még mindig nem biztos, hogy megyünk a másik talira. Pestimrén lesz és kérdéses hogyan jutunk oda. (Én ugyanis nagyon nem tudok Pesten eligazodni) Apát puhítgatom, hogy vigyen oda. Most azonban ő sincs itthon, hogy megvitassuk... Majd reggel kiderül. :)
De azért ugye nem szomorkodsz?
ssusi
 
 


sziasztok,

Szóval egy kis bemutatkozás:
A Bástya utcában lakunk, ha jól sejtem, akkor pár percre van a Címer utcától. Bár eredetileg veresegyházi vagyok, úgyhogy nem vagyok még túl penge a gödöllői kisebb utcákban.
Két gyerkőcünk van, Peti 2 éves, Annácska 4 hónapos. A keresztelője júl. végén lesz és valószínűleg fülbevaló lesz a keresztelői ajándéka, ezért kellene SOS kilyukasztani a fülét.
Szóval ha valakinek van már tapasztalata, akkor kérem adjon ötletet.
Egyébként mindkét gyermek Kistarcsán született, viszonylag könnyen és gyorsan és teljesen elégedett voltam mindennel.
Szeretnék itthon maradni legalább Anna ovis koráig, de szülés előtt a Lear-ben dolgoztam.
Majd ovis téma is érdekelne, mert nem ismerem az óvodákat sem. Ha valakinek már ilyenkorú gyermeke van, akkor kérem az is írjon a tapasztalatairól.
köszi
Márti
cirmogó
 
 


Szia Márti!
A nick neved nagyon megfogott, mert vagy egy cicánk és Cirmogónak hívják. Bocs, végülis ez nem lényeg... :wink:
Mi Isaszeg felé , a Méhészeten lakunk. Dóri 15 éves, Tomi 13 éves, Kata pedig 16 hónapos. A fülevaló nálunk kb 5 évesen (Dórinak) került sorra és lőtték. Szerinte szép lett. Katánál az apuci óckodik tőle, így megint csak későbbre tolódik. Csak a védőnőknél láttam kitéve papírt fülbelövésről. Lehet , hogy őket kellene megkérdezned , talán tudnak "szúrós" helyet is. :D Miért tartasz a fülbelővéstől?
Ovi ügyben mi a Martinovics utcaiba jártunk (A kastély mögötti park végében van) . Ez nektek eléggé kiesik , ezért gondolom szóba sem jön majd. Nagyon jó kis ovi. A két nagy nekem odajárt.

Ildi! Milyen volt a buli??
ssusi
 
 


Sziasztok lányok!

Ildi, én is kiváncsi vagyok, hogy sikerült a buli, ha már sikerült lemaradnunk róla! :(

Márti:
Mi ősgyökeres gödöllőiek vagyunk. A városban, a Kossuth L. utcában lakunk. a férjemmel. Amúgy én is besnyői vagyok, hiányzik is a kert, de akartunk a nagyszülőkkel együtt élni! Szerencsére volt lehetőségünk elköltözni. A következő 2-3 évben pedig szeretnénk elkezdeni építkezni!
Flóra lányom 12-én lesz 8 hónapos! Ő az első babánk, igaz én vagyok a legfiatalabb a körben!

Én is azt javasolnám, hogy kérdezd meg a védőnőknél, de szerintem talán komolyabb szépségszalonban is csinálnak fülbevalólövést/szúrást. Flórának biztos nem lesz egyhamar fülbevalója, mert nekem túl korán lett, nem bírta a szervezetem az idegenanyagot, azóta semmilyen fülbevalót nem tudok hordani, lehet arany, ezüst, orvosi fém, bármi... azonnal begyullad! Úgyhogy Flórának csak akkor lesz fülbevalója, ha már elég nagy lesz ahhoz, hogy eldöntse, kell-e neki vagy sem!
Ovi ügyben még én is "tudatlan" vagyok! :)

Puszi mindenkinek,
Vendég
 


sziasztok,
pont azért szeretném szúratni, mert akkor azonnal igazi arany fülbevalót lehet beletenni a fülébe, nem pedig az orvosi aranyat, ami mégsem az igazi. hátha így nem lenne baja a fülének, nem lenne allergiás.
tovább kutatok.
sziasztok
Márti
cirmogó
 
 


őő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:33-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy beorcátlankodom, de Gödöllő környékén lakom, és szeretnék angol tanfolyamot találni (ha lehet intenzív kéne). Én nem ott lakom nem kapok szórólapot, de ti hátha tudtok nekem ötletet adni hova érdemes menni.

Előre is köszönöm ha valaki tud segíteni

Csilla
csilla74
 
 


Hello!

Üdv.Márti!
Nekem van egy éppen ovi korú ficskám(Márk 4 éves)és mi a Palotakerti oviba megyünk több okból kifolyólag.Egyik ismerős kislány odajár,meg az egész ovi szellemisége tetszik(hagyományokra tanító,környezetvédő,mesélő elveken foglakoznak a kicsikkel)Egyébként szerintem manapság már majd mindegyik ovi jó(nem úgy mint a mi ovis korunkban :( )Szóval nem sok különbség van,max.ha vegyes vagy korcsoportos csoportba szeretnéd,vagy esetleg szigorúbb vagy kicsit lazább ovónénit akar valaki...stb...

Ildi!
Hát remélem tényleg el tudunk már a köv.talira menni :D
Most júl.12-19-ig nyaralunk(és majd aug.13-21-is nyaralunk)

Figyi csajok!HELP :cry:
Nincs véletlenül valakinek júl.12-19-ig nélkülözhető utazóágya kölcsönbe???

Panni
panny
 
 


Sziasztok!
Múlt héten sátorozni voltunk, ezért nem jelentkeztem. Nagyon jól sikerült. Kicsit féltem, hogy majd Fruzsi hogy bírja, de semmi gond nem volt.
Ezen a héten Botond készségfejlesztő+angol "táborban" lesz. Délelőttönként reggel 9-12-ig, így aztán mi délelőtt nem megyünk sehova, mert az angol foglalkozáson ott vagyunk vele (Fruzsi meg én), az 10-ig tart, utána ott kell hagyni, mi haza jövünk, Fruzsit itthon bedobom az ágyba aludni, én meg teszem a dolgom, délre meg megyünk vissza Botondért. Egyébként nagyon tetszik neki, és semmi gond nincsen vele. Eszik, iszik, wc-re megy, teljesen önálló, részt vesz a játékokban. Remélem egész héten ilyen kis ügyes lesz, és nem megy el tőle a kedve. Én úgy izgulok....
A következő hétre meg azt tervezem, hogy haza utazom a gyerekekkel szüleimhez a Balatonra. Szóval most egy darabig lehet, hogy mi nem fogunk tudni menni.

ssusi: A tányért majd lehet, hogy egyik délután, ha nem zavarunk elvisszük nektek!
sildi
 
 


őőő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:34-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Mi is megjöttünk a nagyszülőktől, jó volt egy kis lazítás. :)
Sajnálom,hogy csak ma volt időm benézni, mert nekünk lett volna utazóágyunk kölcsönbe! :(

Márti!
Üdv köztünk! :P Nekem egy 3,5 éves kisfiam van Ádám, és egy féléves lánykám, Anna. A gödöllői bölcsikről-ovikról nincs tapasztalatunk, mert Ádám céges bölcsibe jár, ősztől ugyanott oviba. Én sem tervezem még a füllyukasztást Annánál, csak majd ha ő szeretné. De majd biztos a nővérem fogja kilőni a fülét, kozmetikus és fülbelövést is csinál (de nem Gödöllőn).

Amíg "nyaraltunk", Anna egy csomót ügyesedett! Profin kúszik (Apukám szerint mintha a seregben tanulta volna :lol: ), és már felnyomja magát négykézlábra. Levágtuk a hosszú haját, most kis tüsi.
Olyan klassz volt ez a pihi, volt kozmetika, pedikűr, fodrászat :P , és 4 kilót fogytam az elmúlt 3 hétben!

Sildi!
Nagyon ügyi Botond! Nem is gondoltam, hogy már ilyen kicsiknek is van "tábor", én is izgulnék!

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


őáé
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:34-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Ildikó!
Mérleg miatt ezer bocs! :oops: Felhívtam, hogy nézzen be a babanetre, hogy válaszoltál-e, akkor mondta,, hogy már itt voltál. Én voltam a béna, elnézést!

Natasa is ügyes! Minek még 6 hétig a terpesznadrág, ha már egyszer negatív a csípője??? :?: A kontroll előtti utolsó héten már Anna sem hordta.

Igen, a 90 napost. Holnap reggel mérlegelek, de most mintha megtorpant volna a csökkenés. Lehet, hogy eddig ment könnyen, amíg a terhességek miatt rajtam maradt pár kiló lement. A többi, korábbi plusz kilótól lehet, hogy nehezebb lesz megszabadulni. Meg egy kis mozgás sem ártana. Kaptam egy Cindy C. DVD-t, meg ugye itt a szobabicikli is...

Most már aug. végéig itthon lesz Ádám is, mert mire újra ment volna csütörtökön bölcsibe, kitört a bárányhimlőjárvány, meg egy csomó tüszős mandullagyulladásos gyerkőc is van. Egyébként augusztustól már úgyis szünet lenne.

Jó éjt mindenkinek!

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok!
Mi Portorozban (Szlovénia) voltunk a tengerparton, vasárnap hajnalban jöttünk haza, azért tűntem el. Nagyon szuper volt, csak a fiam dackorszakát kezeltük nehezen, pláne a szálloda éttermében :shock: Hát tényleg jó lenne a köv. talira elmennünk :) Pocakom óriási, mindenki engem bámult egy hétig, fúleg a 2 részes fürdőruhámban...és főleg az anorexiás, semmi tangás, monokinis pláza csajok döbbentek le az igencsak gömbölyű bájaim láttán. Hát ez van! :P
cicó
 
 


,,
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:34-kor.
vas
 
 


Sziasztok lányok! Tudtok nekem segíteni? Szeptemberben a gödöllői müvházban elindítom Csiri-biri torna nevű foglalkozásaimat 1-3 éves gyerkőckéknek (www.csiri-biri.hu- ez egyelőre egy régi honlap, az új jövő héten készül el, majd nézzétek meg!!!), viszont mivel nem ismerek senkit Gödöllőn, kétségbeesetten keresek olyan embert, aki tartaná a foglalkozásokat...Lehetőség szerint énekelni szépen tudó óvónőket, pedagógusokat keresek- az sem baj, ha gyesen van az illető, mivel heti egy délelőttről lenne szó (pénteken). A foglalkozások 9.30-tól 11.45-ig fognak tartani. Ha van ismerősötök, aki szívesen vállalná a csoportokat, légyszi írjatok: csibildi@freemail.hu
06 30 389 55 00
Léééégyszi segítsetek-aki szervez nekem embert, két alkalommal jöhet ingyen...Sziasztok!!!
Orszáczky Ildikó voltam.. Kép Az egyik foglalkozáson... [/url]
csibildi
 
 


Sziasztok!

Ildikó!
Tegnapig -6 kg (4 hét alatt). A mérleg nyár végéig maradhat, akinek öcsémék továbbadják valamikor szeptemberben fog szülni.
Jó nyaralást! :) Ha addig nem jönnék.

Cicó!
Nyaralás klasssz lehetett! Dackorszak :roll: Ádám a mai napig iszonyú hisztiket tud produkálni a semmi miatt is! Azért remélem előbb-utóbb kinövi...

Csibildi!
Én sajna nem tudok segíteni, nem vagyok őslakos gödöllői, nem sok mindenkit ismerek. De a foglalkozás jópofának tűnik, ha a lánykám nagyobb lesz, lehet, hogy megnézzük! Sok sikert!

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


őá
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:35-kor.
vas
 
 


Ildikó!
Köszönjük szépen! :P

Én holnap megint elmegyek a gyerkőcökkel Anyuékhoz 1 hétre, aztán ha hazajövünk végre Apa is itthon lesz szabin két hétig.

Lesz tali, ha végre elmúlik ez az őrült meleg? Meg persze ha mindenki kinyaralta magát! :wink: Jó lenne!

A hét eseménye: hétfőn kibújt Anna első foga! :lol:

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: