[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Szabolcs megyei anyukákkal ismerkednék - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Anita2


Szupi a kép!!!!!!!!! Kép

jolka

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Sziasztok!
Van kb. 5 percem,ameddig Balázs meg nem unja Shrekk-etKép
Anita!
Nagyon szépen fejlődik Kornél és tünemény egy pofija vanKép
Hát nálunk tanácsadáson ugyan ez volt a helyzet annak idejénKép
Én gyűlölöm az összest.Nem is tudnék máshogy érezni,mivel itt ráadásul még lopnak is.Szinte minden hónapban bepróbálkoztak eddig éjszaka!
Csilla!
Tényleg nagyon jól néztél ki a ruciban!Én is ilyen lapos hasat szertnékKépKép
Flóra meg jól bírta akkor a távollétedet,kíváncsi vagyok Balu mit működne nélkülem ilyen "hosszú" ideigKép
Zsuzsimanó!
Mi tavaj a rákos gyerekeknek "adtuk",most pedig a koraszülött babáknak akarjuk!
Nem tudjátok a tv-n kívül honnan lehet ezt leírni,mert mindíg lekések rólaKép
Jolka!
Az nem semmi hogy úgy volt felöltöztetve egy kisbaba!!!Hát egyszer a kórházban és is láttam egy magyar nőt,akinek a gyerekén lévő ruhát esetleg pizsamának adtam volna rá!Azért egy kórházba ha viszi az ember a gyereket nem így öltözteti fel!!Hát vannak ilyenek is.

Ez a babafalva nekem tetszik amúgy,már írok oda is,ha van időmKép
Ennyi volt a shrekKépAmúgyis megyünk reggelizni!
Ági
csagi
 
 


Sziasztok!

Mi sem igazán ünnepeljük a Valentin napot, a férjem nagyon gyakran hoz nekem csokit, nem szeretném, ha csak ezen az egy napon gondolna rám. Amúgy pont tavaly Valentin napon láttuk először Bencét (uh-n), nekem inkább ez jut eszembe róla.

Anita2
Nagyon édi Kornél, tündér ez a kis fogatlan vigyor!

Csagi!
Van egy weboldal a www.nonprofit.hu ott meg lehet nézni az alapítványok adószámát. Mi az anyukám alapítványának adjuk, ami az ovisoknak vesz játékokat meg viszik őket kirándulni.

Zsuzsi!
Várjuk a fejleményeket, és szorítunk! Gratulálunk Kristóf bilizéséhez, nagyon ügyes!!
Az oltásról: a tegnapi két szuri után inkább nem tenném ki ennek Bencét, bár lehet, hogy engem jobban megviselt, mint őt. Mi is átestünk a himlőn, én azt sem értem, Rózsahimlő ellen miért kapnak oltást. Az is igaz, hogy láttam himlős gyereket, akinek szörnyen kisebesedett az arca, lehet, hogy jobb elkerülni, még eldöntöm magamban.
Petra

Kép
ppetra
 
 

 
 

Sziasztok!

Képzeljétek Ádámnak is köldöksérve van! Tegnap kapta meg a 2 hós oltást (már ideje volt, így 3 hónaposan. Eddig azért nem adták be, mert még piros volt a torka, és nehogy komplikáció legyen). Amikor Anita írta, hogy Kornélnál ksérvre gyanakszik, én is beparáztam, mert Ádinak is kidudorodik egy picit, ezért megkérdeztem a doktornőtől, és azt mondta, hogy tényleg van neki. Kép
Az oltást egyébként nagyon hősiesen viselte, csak egy pár másodpercig sírt.
Mostanában olyan kis sajtkukac lett. Kép Valamelyik este letettem aludni, aztán vagy fél óra múlva meghallottam, hogy fent van. Mentem megnézni, hogy mit csinál, és képzeljétek, keresztben feküdt a kiságyban Kép) Olyan édes volt. És már majdnem át tud fordulni.

Jolka: nekem ez a feladvány most magas, inkább meg sem próbálom. Majd ha fittebb leszek Kép

Anita: Nagyon cuki Kornél azon a képen! Milyen kis vidám.

Én egy állatmenhelynek adtam az 1%-omat. Az állatok a gyengéim, és még érzékenyebben érintenek a szegény elhagyott párák mióta elment az én kis kutyuskám az örök vadászmezőkre. Kép

A himlő elleni oltást mennyi idősen lehet neki beadatni? Szerintem én kérni fogom.

Raktam fel a profilomba egy új képet, Ádi elaludt a játszószőnyegen Kép

Üdv mindenkinek,
Annamari

Ádimama
 
 


Sziasztok!
Nekem is rendszerint keresztbe fordul reggelre peti a kiságyban!valamelyik nap + teljesen magára húzta a takarót!!
Nemsokár esedékes lesz a 3hós oltásunk!Mi erről a tapasztalatotok??Belázasodtak rá a gyerkőcök?
Nincs nagy forgalom most a topicon, talán a jóidő teszi??

Kép
dora1980
 
 


Kérdés!

Aki már járt a Brendonba. A kuponok igaz csak egy termékre válthatók be. Pl ha van Body kedvezmény és többet veszek, csak az egyiknél vonják le a kedvezményt. Igaz? Persze így ésszerű, de inkább rákérdek.
Még sohasem voltam Brendonba, alig várom hogy megnyisson és egyszer elmenjünk.
Egyébként önkiszolgáló rendszerű?! Nyugodtan lehet nézelődni, fogdosódni?

A múltkorában én is észrevettem, hogy Kornél két perc alatt már keresztbe volt a kiságyba. Kép De mondjuk ő hason alszik és most is úgy volt. Ügyesen emelgeti a fejecskéjét. Már alig emlékszem, hogy milyen idős korában milyen mozgásokra képes. Lehet elő kellene venni a Dodi fotóit. Kép

Köszi a válaszokat
Anita2

KépKép
KépKép
nagy_anita
 
 


Annamari!
Nagyon édes Ádám!
Sajna nekem nem alszik el magától a gyerkőc. Lehet ilyenkor valamit tenni? De ordítani meg nem akarom hagyni. ?!?!?!

Anita2

KépKép
KépKép
nagy_anita
 
 


Így még nekem se aludt el, hogy nem az ágyában van (kivétel az ölemben). Szerintem a Germicid-C miatt történhetett (oltás miatt kapta). De a kiságyában el szokott aludni. Nem tudom mit lehet tenni, nálunk úgy történt először, hogy főztem, ő a kiságyban volt. Elkezdett sírni, de pont nem udtam otthagyni a kaját. Mire bementem elaludt. Előtte én is minden kis sírásra felkaptam. Most, ha tudom, hogy fáradt, nem lehet se éhes, se pisis-kakis, és csak nyügizik, akkor hagyni szoktam, és ált. elalszik. Persze, ha nagyon sír, felveszem. Attól is függ egyébként, hogy milyen napja van. Előfrdul, hogy csak közelítünk a kiságyhoz, és máris keservesen sír, máskor meg jól eljátszik benne, és el is alszik. Nem lehet kiszámítani.

Ádimama
 
 


Milyen kuponokat lehet a Brendonban beváltani?

Ádimama
 
 


Sziasztok!

CSilla!
Manó evett és nem hajlandó aludni. Kép)))

CSajok!
Most jöttünk a klubból, indul jóga. Érdekel valakit? Csütörtökön 17-19 lenne. 10 alkalom 7eft (2*10 egész óra). Egy 60 éves hölgy tartaná.

Oltás: Mi szerintem kihagyuk. Inkább a kismamák vannak veszélybe, vagy az a rózsa himlő? Én már mindegyik voltam, tehát ilyen veszély már nincs.
A bárány himlőt többször el lehet kapni, nem? Az oltás teljes védetséget ad? Az oviba, ugyis elkapja, legalább ellenállóbb lesz a szervezete. Szerintem. Vagy most hülyeséget írtam?
Viszont fekete himlő ellen kár, hogy nincs oltás. Tudom, hogy már nem létezik, de kitudja, egyszer még közénk tobhatják, vannak még hülye emberek a földön. Én még megkaptam, de az öcsém már nem. Érdekes.

A brendon kuponok az anyák és a bab amagazinba vannak, de a www.brendon.hu oldalon megnézheted mi a e havi akció. Az újságokat meg lehet majd venni a brendonba is. Egy kuponnal csak 1 terméket lehet kiváltani/megvenni. Igen, ha 10 badyt veszel, akkor is csak egyet kapsz akciósan. Sajna.

Annamari, nem olyan nehéz a feladat. Próbáld meg.

Sziasztok Jolka

Manó már a virágokat tépi. Kép

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Jolka!
nekem már az úton elelaudt és azóta is alszik. Én nem, mert iwiw-eztem és megjött egy barátom dumálni.
Lusta vagyok visszakeresni: mi a fogkrém? Légyszi!

Ági!
Na, nehogy azt hidd, hogy oylan lapos, sőt... Ott csak behúztam. Kép

Oltás: Tutira kihagyjuk, ha rajtunk múlna, akkor nem vsz., hogy beoltattuk volna Anygalkát.

Anna!
Nekem is az állatok a gyengéim és én is, sőt az egész család az Állatbarátnak szokta adni.

Kép
nycsilla
 
 


Sziasztok!

Csilla!

Végre Márk is alszik. Itthon teljesen elemében volt. Klubba elég csendes volt. Bezzeg itthon, az egész lakás tele van szórva játékkal, alvás előtt még a nyomtatót is szétszedte. Kép remélem még működik.

Nenedent (u.a gyártja mint a dentinox n-t).

Iwiw-n megint jelentkezett ismerős. De előtte konzultáltam Zolkoval, honnan is ismerem. Kép Sajna a neveket elfelejtettem.

Mi a beteg gyerekeknek és a bohócdokiknak szoktuk adni az 1%-ot.

Jolka

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Szióka!
Petra!
Köszi az oldalt!!!!Meg is nézem mindjárt!
Annamari!
Hú,szegény Ádám!Ezt kell kezelni egyébként vagy elmúlik magától?Nem nagyon hallottam még erről!
Milyen édes ahogy alszik a szőnyegen és szopizza az ujjacskájátKép
Dóra!
Ti még a régi rendszer szerint kapjátok az oltásokat?Ha az új szerint akkor nem lesz semmi baj!(mert ugye ez a lényege?)
Azt tudom hogy Balázs annak idején nem lázasodott be rá!Igaz ő egyikre sem,csak a 15 hósra.
Anita!
Már én sem nagyon emlékszem Balu mikor mit csinált,pedig az nem volt annyira régenKépÉn is mindíg előveszem a 2004-es kismama naptárt,mertabba írogattam mindentKép
Balu még mindíg nem alszik el magától,csak ha nagyon-nagyon fáradt és akkor is csak 5 perc hiszti után,úgyhogy erre nem nagyon tudok mit mondani.Én soha nem voltam képes sírni hagyni,a cicin meg mindíg szépen elaludt,ezt szokta meg.
Jolka!
Én úgy tudom hogy a bárányhimlőt egyszer lehet csak elkapni!Én nem adattam be,egy picit tartok tőle,de hát mindenki volt egyszer és kibírta.Nekem azt mondta mindenki hogy ezen jobb ha átesik.
A brendon.hu-ról és semmit sem tudok megnézni,mert excel-be nyitja meg nem word-beKépPedig az akciókat megnézném!!
Balázs is olyan hogyha elmegyünk v.hová,vagy útközben találkozunk valakivel meg sem szólal,itthon meg be nem áll a szája egész nap!
Csilla!
Akkor megnyugodtamKépKépKép
Ha nem vagyok pofátlan elárulod hogy mi az az iwiw?

Mi is szeretjük az állatokat,de nekem a beteg és koraszülött gyerekeknél nincs gyengébb pontom.Soha nem tudhatjuk mikor kerülünk olyan helyzetbe!Látjuk a tv-ben hogy a mentőkre is csak onnan van pénz,ha alapítvány gyűjt nekik,mert az állam nem ad rá!!Ezen fel tudnék robbanni!!
Ági
csagi
 
 


Szia Ági!

Azt mondta a doktornő, hogy le lehet neki ragasztani ragtapasszal. Kép Összehúzod a hasát a köldöke két oldalánál, hogy ne látszon ki, és úgy leragasztod. 1-2 hónapig így van, és rendbe jön. Állítólag nem fáj neki, max a ragtapasz irritálhatja a bőrét, ha érzékeny rá. Hát nem tudom, még nem ragasztottuk le. De egy próbát megérne, hogy szép legyen a kis köldöke.

Annamari

Ádimama
 
 


Annamari!
Tegnapi bejelentkezésemkor elfelejtettelek üdvözölni Kép bocsi...ÜdvKép
Nagyon édesen alszik Ádi!!Szép nagyfiú!!! Kép (Kristóf sosem szopcsizta az ujját)

Egyébként mikor először hallotttam a bárányhimlő elleni oltásról, nekem is az ugrott be, mintha hallottam volna, hogy ekkor erősödik a szervezete... csak a véleményetekre voltam kíváncsi Kép sztem még mi sem adatjuk be...

Dóra!
Sajnos én már nem emlékszem a 3 hós oltásra...

Zsuzsi

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Jolka!

Megjelöltelek az iwiw-en. Kép
És egy régi ismerőst találtam a Te barátaid közt, mégpedig Körtvélyesi Noémit. Honnan ismered?
Mi egy munkahelyen dolgoztunk. Kép És így mér rengeteg ismerőst találtam. Kép Kép
Üdv, Anita2

KépKép
KépKép
nagy_anita
 
 


Van még valamelyikőtök az iwiw-en?

KépKép
KépKép
nagy_anita
 
 


Sziasztok!

Szia Anita2!

Már vissza is igazoltam a jelölést. Kép
Noémit annyira nem ismerem (azért szoktunk beszélni), inkább a férjét(Nyitit). Egy fősulira jártunk, u.a arra szakra csak ő felettünk.
Nagyon jól ki van találva ez az oldal, már elég sok ismerőst megtaláltam. Csak sajna a meghívót még nem tudk küldeni.
Egyébként Csilla is fent van, megtaláltad nálam?

Ági!
Wiw, v. iwiw egy online társasági hálózati szolgáltatás. Ide csak meghívóval lehet jönni. Amit egy ismerős küldhet el a mail címedre. Sajnos most már limitálva van, csak 1-t lehet küldeni, fogalmam sincs milyen időközönként.
Lényege, hogy emberkék tesznek fel képeket, adatokat magukról, és lehet keresgélni az ismerősök között. Pl. egy osztálytalálkozó szervezésénél nagy segítség lehet, mikor az embereket keresed.

Zsuzsi!
A Brendon egy külön épületben lesz? Akkor lehet, hogy nagyobb lesz mint a debreceni, v. mit a miskolci? Az nagyon jó lenne, mert gyerekkel nem igazán lehet közlekedni egyikben sem. Remélem itt már képzett eladók lesznek, nem úgy mint Debibe. Legalább tudják mi hol van. Debibe a nyításkor elég nagy fejetlenség volt, sokszor csak a katalógus után tudták beazonosítani a treméket. Kép Viszont Miskolcon nagyon kedvesek. Külön eladónk volt, minden kérdésre/kérésre ugrott. Hát igen mint pockos akkor még előnybe voltam, főleg hogy rengetteg pénzt hagytunk ott. Kép

Azt hiszem mára befejezem.

Sziasztok Jolka

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Anita2!

Noéminél, sZakál Miki az a SzM aki a rtl-n vezeti a játékot. Nyitivel együtt játszottak anno a paszba, még a fősulin. Kép
Jolka

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


sziasztok!
Ez az iwiw biztosan jólehet!ha tud vki küldhetne egy meghívót!!!
mi most ismét eltűnünk pár napra? megyünk anyukámékhoz, és készülünk a keresztelőre(sütés, főzés, takarítás...), na meg anyukamnak ma van a nevnapja, nekem holnap a szülinapom, úgyhogy lesz mit ünnepelni!!
A brendonban én is reménykedek, így jobban kihasználhatjuk a kuponokat, mert eddig csak emiatt nem mentünk át debrecenbe.
Sziasztok!!

Kép
dora1980
 
 


Jó reggelt!
Sziasztok!

Dóra!
Előre is sok boldog szülinapot kívánok!

Jó munkát a készülődéshez. Képet ugye teszel majd fel a keresztelőről?

Szia Jolka

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


El is felejtem írni: Manó tegnap felfedezte a pöszijét. Kép Olyan aranyos volt. Beszélgetett neki egy kicsit. Eddig is meg-meg fogdta, de nem igazán foglalkozott vele.

Jolka

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Jolka!
Édi lehetett Márkó.
Képzeld! Ma fordult velem először elő, hogy nem tudtam délben elaludni Flórával.Pedig tegnap éjjel 11-ig tartott a tánc. Úgyhogy netezek.

Dóri!
Nagyon boldog szülinapot! Kép
Az én anyukám is Julianna, de mi csak hétévgén köszöntjük egy közös ebédnél.

Anita2!
Visszajeleztem az iwiw-ben. Közös ismerősünk nincs, csak Jolka.

Petra! Tünde!
Mizújs?

Kép
nycsilla
 
 


Szia Csilla!

Lehet, hogy ma én fogok aludni. Most már nagyon fáj a nyakam, alig tudom tartani. Pedig már be is kentem.

Iwiw: Sajna most egy darabig nem lehet meghívót küldeni, sokan regisztráltak mostanában. Kép Feb 10-ig regisztráltak kaptak 1-t, de én már nem. Kép

Ági!

Acrobat reader kell ahoz, hogy a katalógust meg tud nézni a Brendonnál. Viszont a kupon megnézéséhez nem kell. Az neten keresztül lehet.

Jolka

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Csodálkoztam én is, hogy az iwiw-en nincsenek meghívók, nekem is csak egy volt. Pedig annyi mindenkit meghívtam volna. Nem tudom, hgoy egyátalán lehet-e valahogyan szerezni. Erről nem találtam semmit. Kép
Hú annyi régi ismerősre bukkantam tegnap és ma. Kép

Nem sok minden történt velünk mostanság.
Meghozták ma az új TV-t. Még csak a helyére lett berakva, hagy melegedjen, száradjon ki belőle a pára. Majd este az apa beüzemeli. Megadom neki ezt az örömet, hogy nem nyúlok hozzá. Egyébként iszonyatosan nehéz volt.....alig bírtuk el hárman. Kép Sajna magyar használati utasítást nem adtak hozzá, pedig az árába belefért volna. Most nyomtatom, mert le lehetett tölteni pdf formátumban. Majd én is áttanulmányozom. Kép

Pár napja fáj a mellkasom. Már éppen menni akartam a dokihoz, mikor rájöttem, hogy mi lehet a baj. Elővettem az új fogamzásfátlónak (Cerazette) az utasítását és abban írják, hogy mellékhatás lehet a mellkasfájdalom. Na nekem bejött. Pedig még soha semmilyen gyógyszerre nem voltam ilyen érzékeny. Úgyhogy tegnap este már nem vettem be, hogy kiürüljön a szervezetemből és ha 1-2 nap múlva javulás lesz, valószínűleg ez lehetett a baj. De mintha már ma is jobb lenne. Tegnap és tegnap előtt délelőtt nagyon fájt. Pedig csak 6 szemet vettem eddig be. Most meg majd adhatom el. Jó drága volt (3x28szem 5440ft). Nem hiszem hogy a gyógyszertárban visszavennék. Á, ki van zárva. De biztos van akinek jó.

pusszantás
Anita2

KépKép
KépKép
nagy_anita
 
 


Sziasztok!

Anita2: Én is Cerazette-t szedek,nekem hála az égnek semmi bajom sincs tőle. Pont tegnap váltotta ki a férjem a 3 havi adagot. Ha hamarabb szólsz, átvettem volna... Hátha szedi még vki.

Jolka: Tényleg ari lehetett Márk Kép

Zsuzsi: Semmi gond Kép Ádám egyre jobban szopja az ujját, szinte egész nap a szájában van. Ugye ettől nem lehet semmi baja? (ezt mindenkitől kérdezem, hátha többet tudtok óla mint én)

Én még régen többször is kaptam meghívót erre az iwiw-re, de azt hittem, vmi hülyeség, úgyh kitöröltem... Múltkor láttam egy riportot az egyik sráccal aki kitalálta (az m1-en), és azt mondta, most bővítik, és majd megint lehet meghívót küldeni.

Annamari

Ádimama
 
 


A múltkor volt Zalatnay Ciniről valami riport és a Márton Csabáról volt szó, hogy azt írta be, hogy özvegy. És mikor mutatták a tv-ben az adatlapot, ő is az iwiw tagja volt. Kép
puszika
Anita2

KépKép
KépKép
nagy_anita
 
 


SZiasztok,


Lányok,
Anita1 megszült már, ki tud róla? Vagy irt csak nekem elkerülte a figyelmemet?

Csilla
Vagyok, csak kedd este óta röpködök a boldogságtól :-))). Zalánnak tökéletes a csipője, ugyhogy még jó, h. nem erőltettem rá a rugit, amit javasoltak. Ugyan megtudtam, h. 8-szor nagyobb az esély a csipőproblémára, ha v.melyik szülő érintve volt és én igencsak érintve voltam, kengyelben voltam anno több, mint fél évig, de a lényeg, h. a gyerek nem örökölte. Engem meg anno simán felvettek a tesi tagozatra is, olyan jól sikerült elhárítani a problémát. A babaklubban mit szoktatok csinálni? Torna, ének ...?


Jolka,
Márk hamar rátért a lényegre ... azért a felvilágosítással még szerintem ráérsz.

Anita2,
A kép tényleg fantasztikus Kornélról és ahogy a súlyát elnézem még Dodi súlyát is túl akarja szárnyalni? Hú, sose gondoltam, h. a fog.gátlók ennyibe kerülnek. Azt hiszem akkor én jó sokat spóroltam az elmúlt években, viszont ez a mellékhatás számomra is új, amit irtál.


Annamari,
Ugyan bennünket nem érint a köldöksérv, de már korábban is irtam, h. idő kérdése és már el is felejthetitek, persze jobb lenne, ha egyáltalán nem kellene foglalkozni vele.

Brendon. Amikor szept-ben Debiben nyílt volt külön nagyon jó nyitási akció. Jolka te nem jártál ott akkor, mert azt hiszem te az ellenkezőjét írtad? 1 hónapig tartott egyébként az akció. Pár példát is tudok írni. Pihenőszék 14 ezer helyett 6ezer, overal 8000 helyett 3700, ételmelegítő 4ezer, ruhák féláron ... és sok apró dolgot is vettünk ezen kívül(cumitartó, cumimosó potompénzért), szerintem érdemes kimenni az első napokban. És én tényleg csak néhány példát írtam, mert mi is akkor csak kiugrottunk szétnézni és a végén jól felpakoltunk. A pihenőszéket is akkor eszünk ágában sem lett volna venni, még mostanában kezdtem el használni igazából, de kár lett volna otthagyni, mert a net-en még a használtat is drágábban hírdetik. Most elővettem a prospektust és látom babakocsik, etetőszék, gyermekülés, járóka, bébikomp .... szinte féláron.
Tünde

KépKép
tuzal
 
 


Sziasztok!
Én csak most tudok írni! Anyósoméknál nemrég érkeztünk. Nekem elég unalmas hetem volt. Sajna, mikor a párom dolgozik, én egy kicsit unatkozok! Néha! Mondták a szüleim, hogy ne induljunk el, mert itt nagy hó van, de csak kockáztattunk. Jó lenne már itt lakni Nyíregyházán!
Dóra! Hol laknak a szüleid? Megkérdezhetem? Ilyenkor a párod is veled tart? Vagy ő dolgozik?
Simsi! Köszi a tanácsot! A hétvégén kimegyünk a Ballába szétnézni! Az asztalos múlthét óta nem is jelentkezett! Hívtuk, de nem veszi fel a telefont! Jó mi? Egyébként nem szeretnénk drágát venni! Amit az asztalos 165- ért ajánlott, sima bútorlapból készül! Jó mi? Semmi extra!
Csilla! A múlt héten ki voltam bukva! Nagyon elfáradtam, senki nem segített! Itt a szüleimet vártam volna, de hiába. Ezt így nehéz elmondani! Mindig van valami galiba! Sajna! Például most is! Mert nem hallgattam apára, megsértődött! Hát ez van!
Anita! Nagyon édes a kisfiad! Kis mosolygós!
Annamari! Ádám is nagyon tündéri! Leírom az e-mail címem! Ugye te ajánlottad a doki nevét? Jó orvos? Átvenne 29. hetesen? (hagi79@citromail.hu)
Megyek aludni! Mostanában elég hamar elfáradok, és az út is hosszú volt! 2 óra!
Üdv mindenkinek!!!
Ági
ágimanó1
 
 


Sziasztok!

Nyakam még mindog fáj, apa már átmasszírozta, de semmi változás. Kép Sajna.

Tünde!
Kengyel=szíj? Mert én szíjban voltam kb. 1 éves koromig. De nem volt semmi bajom,csak akoriban minden kislányra ráadták. Divat volt, u.u, mint amikor a kismamáknak konyakot írtak "receptre".
Olyannyira nem volt semmi bajom, hogy évekig r.s.gimnasztikára jártam.

Mi is az első héten voltunk Debibe( már csak ezért is mert Zolko nem akarta ott hagyni az ajándék jénait. Kép ), de nem néztük, hogy van-e akció, vagy csak feleslegesnek tartottuk az olcsóbb terméket, csak a kuponakciót hasznátuk ki. Kép

REmélem, még tényleg nem kell egy darabig felvilágosítás Márknak. Kép

Fiús anyukák!
Honnan tudom, ha Márk fel van fázva, ugye nem azért fogja a pöszijét fürdés közben?

Annamari!
Engem nem avarna, ha Manó szopná az ujját. Hátha hamarabb elaludna, főleg magától.

Sziasztok Jolka

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Annamari!
Flóra is szopta az ujját, de ahogy egyre ügyesebb lett a keze, abbahygat. belátta, hogy más dolgok sokkal izgalmasak. Úgyhogy ne aggódj! Nekem sem cumizott sosem, csak elhajígálta őket. Pedig vettünk vagy négyfélét.
Ja, és a köldöksérv sem a világ vége. A barátnőm kislányának is volt, nagyon-nagyon csúnyán nézett ki. De ennyi. Elmúlt és mára kutya baja.

Jolka!
Erről az oldaladról még nem ismerünk: rsg-ztél? Az igen! Gyönyörű! Mindig imádtam nézni!
Láttam Zolkót az iwiw-es képeken, tényleg hatalmasnak tűnik, és ismerősnek is.
Gondolod, hogy felfázott Márk? Kép

Tündi!
Én is csipős voltm gyerekkoromban, sőt a sógornőm (férjem oldaláról) szíjas + mivel császsároztak alapból felírták Flórának. Aztán az ellenőrzésen már megdícsérték, hogy minden oké. Ja, de nekünk szemmel látható volt, hogy nem elég laza a gyerek, így mi hazsnálltuk a terpeszpelust. Sosem láttuk, hogy problémát okozott volna neki a viselése. Inkább minket zavart. De muszáj volt.
Örülök, hogy nektek ez ilyen szépen alakult t.pelus nélkül is. Szerintem egyébként is eltúlozzák a dokik, szinte mindenkinek felírják.
Babaklub: beszélgetünk,pihenünk, a gyerkőcök meg játszanak. Nem sokára beindul (reméljük) pluszba a baba-mama torna, amit már nagyon várunk Jolkával.

Már bejelentettem Apának, hogy jövő héten Brendon. Első próbálkozásra elutasította, hogy most vásároltunk egy csomó mindent a Corában, de másodjára már ezt elfelejthette, mert egyértelműen igent mondott. Úgyhogy mi megyünk, már irtó kíváncsi vagyok. Főleg, ,mert még csak Miskolcon jártam benne, de az nem tetszett. És tegnap jött a szórólap is, vannak leárazott dolgok, ami kell nekünk, pl. bodyk.

Ági2!
Kitartás, mert mi lesz, ha már hármasban lesztek?! Az még fárasztóbb! De ha már Nyh-án lesztek, akkor tutira lesz segítséged, hizsen a férjed szülei olyan aranyosak és biztosan mindenben támogatni fognak titeket. Kép
Mikorra is vagy kiírva?

Cs.

Kép
nycsilla
 
 



Sziasztok!

Mindenkinek köszi a megnyugtató válaszokat ujjszopás és köldöksérv ügyben! Aranyosak vagytok! Kép

Ági! Küldtem mélt.
Azt javaslom, napközben is aludj, amennyit csak tudsz, nekem az segített, amikor kibuktam. Meg hát ugye, ha megjön a pici, majd csak akkor tusz aludni, amikor ő, úgyhogy pihenj sokat!

Jolka! Mi a baj a nyakaddal?

Szerintem mi is elnézünk majd a Brendonba. Kíváncsi vagyok rá nagyon.

Üdv nektek,
Annamari

Ádimama
 
 


Jolka!
Nem kellene megmutatni a nyakad már vmi orvosnak vagy masszőrnek?

Kép
nycsilla
 
 


Sziasztok csajok!
Én délelőtt festettem a párommal! Elég nehéz! Főleg a konyhával nem haladunk! A mennyezetről hullik a vakolat, egy hete kentük fel, most pedig szerettük volna festeni! Hát nem jött össze! Mostanra elfogyott a festék, a párom pedig ment suliba! Szigorúan rám parancsolt, hogy addig pihenjek! Azt hittem egyszerűbb lesz kifesteni!
Csilla! Május 7.-re vagyok kiírva! Anyák napja! Jó mi? Jó lenne, ha addig a pocimban maradna! Olyan jó érzés, mikor mocorog!
Annamari! Köszi az e-mailt! Még kérdeztem!
Én is láttam, hogy 23-án nyit a Brendon. Mi a jövő hét végén sajna nem jövünk, így a nyitási hétről lemaradok!
Na, majd még benézek! Megyek pihizni!
Üdv: Ági
ágimanó1
 
 


Sziasztok!

CSilla!
Köszi az érdeklődést, nálunk minden rendben! Van egy közös ismerősünk az iwiw-en, Cserepes Timi az osztálytársam volt, gondolom, Te a tánc révén ismered.

TÜnde!
Örülök, hogy Zalánnál is minden rendben!
Megértelek, hogy röpködsz a boldogságtól.
Dóri!
Én is nagyon boldog szülinapot kívánok! Majd számolj be, hogy sikerült a keresztelő! Petike hogy viselte?

Jolka!
Jobbulást kívánok a nyakadhoz! Nem lehet, hogy elaludtad? Szerintem csak játszik Márk a kukijával, ha fel lenne fázva, fájna neki pisiléskor, vagy nem jól tudom?

Ágimanó!
Tök jó, hogy Anyáknapjára vagy kiírva! Igaza van a férjednek, pihenj!! Mikor költöztök és hol van ez a ház/lakás? ha nem vagyok túl indiszkrét.
Akkor a Brendonban találkozunk? Úgy látom, mindenki készül!
Mit szóltok ehhez az időhöz? A hóesés azért jobb volt, így nem tudunk menni sétálni.
Tényleg, mi lehet Anita1-el?
Jó hétvégét mindenkinek!
Petra

Kép
ppetra
 
 


Petra!
Nem a tánc révén ismerem Timit, hanem egy suliba jártunk (ált.). Nagyon kedveletm és azt hiszem, ő is engem.
Megtaláltad nálam Jolkát?
Cs.

Kép
nycsilla
 
 


Sziasztok,

Ez az idő katasztrófa. Egyáltalán lesz még idén nyár? Az én gyerekem nem is tudja milyen az, ha nem kell tetőtől talpig ruhában lenni, pedig annyira imád pucérkodni fürdés előtt.

Lányok, ha lehet majd valaki jelöljön már az iwiw-re engem is. Már annyit hallottam róla, pedig állítólag baromi időrabló, mert nem szabadulsz tőle.
Ja, és azt is már annyiszor akartam írni, h. tisztára fiús anyukák nyomulnak itt, CSilla és Melinda (triplán is) azért javítja az arányokat, de érdekes, h. ennyire elfiúsodtunk. Mi Flórára már hajtunk is és egy napja akarok feltenni egy képet Zalánról, hátha labdába rúghatunk FLóránál, de nem engedi a rendszer, mert túl nagy, holott én még mindig u.azzal a géppel csinálom és nem is állitottam a gépen a paramétereket. Nem értem mi akkor a gond.

Petra ugyan csak viccből (ugye?) irta, h. a Brendonban fogunk találkozni, de tényleg, ha mégis egyszer még megérkezik a jó idő és vége a vírusszezonnak nem szervezünk egy találkozót? Persze fogalmam sincs hol?

Körülményekhez képest mindenkinek szép napot.
Tünde

KépKép
tuzal
 
 


Anita1,
Légyszi jelentkezz!!!! Megszültél?

Petra,
Jön már Bence foga? Régebben irtad, h. már duzzadt az ínye és kenegeted Dentinoxszal (ezt lehet helytenelül irtam? Annyira imádom, amikor Zalán kacag és kivillan a két kis fogacska a szájában. Mondjuk, amikor dühösen harapja a cicim, mert nem jön belőle annyira intenziven a tej, azt már nem annyira élvezem.

Tünde

KépKép
tuzal
 
 


Sziasztok!

Csilla!
Igen, megtaláltam nálad Jolkát és Anitát is.

Tünde!
Viccből írtam a találkát, de tényleg szervezhetnénk egyet, ha egy kicsit jobb idő lesz. Volt is róla szó, hogy esetleg az Állatparkban. Na majd meglátjuk.
Szívesen küldök neked meghívót, csak elvesztettem az e-mail címedet, mert újra lett a gépünk telepítve, add meg és akkor küldöm. Nekem is tetszik az iwiw, jópár ismerőst találtam.

Képzeljétek, tegnap levágattam a hajam. Annyira hullott, már mindenhol ott volt. Már régen készültem rá, és most elég rövid lett. Próbálok egy képet feltenni magamról és persze Bencéről :-)
Gondolom nem mentek sétálni. Bence annyira nyugtalan volt, hogy felcipeltem a babakocsit és kimentünk az erkélyre, hátha elalszik. A lábzsák lent maradt, leszaladtam érte és mire visszaértem, elaludt. Nagyon jót tesz neki a friss levegő, bent max. fél órát alszik napközben.

Petra

Kép
ppetra
 
 


Petra!
Nagyon jól áll a rövid haj nekedKép és mekkora már Bence!! Nagyon édes!!Cserepes Timit én is ismertem, ált suliba jártunk együtt, csak nem emlékszem, hogy egyel alattam járt-e vagy a másik osztályba... (Benczúr suli,Kert köz)

Annamari!
Szerintem sem lesz semmi baja Ádámnak, ha az ujját szopja. Mi nem igazán tudjuk Kristófot leszokatni a cumiról, és már kicsit előreállnak a fogacskái... nem tudom mi lesz vele... majd megoldódik a probléma...

Jolka!
Sztem minden fiúnak érdekes a felfedezés, biztos nem felfázás miatt fogja a kukiját.

Érdekes dolog ez a kengyel vagy szíj, vagy minek hívják manapság... én is azt hallottam, hogy régen majdnem minden lánygyermeknek felírták megelőzés céljából. Én is hordtam...

Engem is érdekelne ez a iwiw dolog, gondoljatok már rám is, ha lehet meghívót küldözgetni!!
Jaaa, és ez az eső kiborítóóó!!

Sziasztok:
Zsuzsi

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Dóra!
Boldog szülinapot utólag is!!Kép

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Szia Zsuzsi!

Sajnos csak egy meghívót küldhetek, azt pedig elküldtem Tündének. De biztos van más, aki tud neked küldeni. Köszi a bókot, nekem is tetszik a hajam, csak nem tudom, ha magamnak fogom szárítani, hogy fog kinézni.
Petra

Kép
ppetra
 
 


Csuris kép Flóráról a profilomban. Nézzétek el nekem, hogy narancsfoltos a mellénye, de itthoni ruha.
Várjuk az udvarlókat, ha most nem is a nyáron mindeképpen!

Kép
nycsilla
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek kellemes hétvégét!!!

Hétvégén kint vagyunk Zolkoék.

A nyakam már javulgat, valószínű, hogy csak elaludtam.

Csilla!
REmélem, hogy nics MÁrk felfázva, csak kiváncsi voltam honnan lehet tudni. Az orra sem folyik, tehát valószínű nincs semmi baja sem.

HÁt igen anno még jártam rsg-re, évekig csináltam, versenyen azért nem voltam csak minden évben volt 2-3 fellépésünk. Miután kinőttem az ált. sulisokat, Debibe kellett volna járni, csak gyáva voltam és ott hagytam. Elég költséges volt, havonta kellett venni buzogányt, mivel mindig szétvertem a fiúk fején. Kép (harcias gyerek voltam)
Erről jut eszembe, elő is veszem a karikát, az jó alakformáló, csak az a baj, hogy nincs meg a régi betétes karikám, ezért sóval töltöttem meg a mostanit. Kép CSinálok pár kört, hátha lemegy a hasam. Csak Zolko előtt nem lehet mozogni, olyan undok néha.

Tavasszal, v. nyáron tényleg tanálkozhatnánk. Gyerkőcök is biztos élveznék.

Flóra mint mondig nagyon jól néz ki. Petra a iwiw-n is megnéztem a képeket, tényleg jó a hajad, de v.h nem így emlékszem rád. Fogytál? Tünde te nem rakol fel képet magadról az iwiw-re? Már csak azért is mert az ismerősök is hamarabb megtalálnak.

Manó az egyik ismerőstől kapott egy tojást tojó tyúkot (játék, és nagyon hangos), nemsokáig fogja bírni, mivel már a farkát letörte. Kép De mit ki nem találnak. Városi gyerek csak így ismeri a csirkét. Ma a mamáék kutyájával ismerkedett, tetszik neki.

Na megyek, mostmár.

Legyetek jók!

Sziasztok Jolka

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Sziasztok!Kép

Ne haragudjatok, hogy így eltüntem...

Nagy örömmel tudatom, hogy kisfiúnk Botond 2006. 02. 11 -én megszületett. Sajnos császár lett, pedig nagyon jól haladt a szülés.
Éjszaka fél 1 -kor kezdett folyni a magzatvizem, akkor még elég elhanyagolható fájásaim voltak (a későbbiekhez viszonyítva)! A kocsiban már kezdtek sűrűsödni, erősödni. Kórházban vizsgálat - beindult szülés, szülésznő értesítése - előkészítés. Háromnegyed 3-kor kerültem szülőszobára 2 cm-vel. Másfél óráig semmi, aztán kipróbáltam a vajúdó labdát. Magzatvíz megint megeredt: 4 cm. Megérkezett a dokim. Mászkáltam, ültem - 5 cm...6 cm. Oxitocin - fél 8 körül 7cm...8cm... Aztán a kicsi kerigése beszűkült (NST), magzatvíz:tiszta, 20 perc múlva: magzatvíz zavaros, kicsi feje még magasan a 8 cm-hez képest. Az orvos tájékoztatott a kockázatokról, így lett császár a vége.
8.47-kor emelték ki a kisfiamat, 4050 grammal és 52,5 cm-vel! GYönyörű, egészséges, és ma már ez a lényeg! Jól lehet, lelkileg eléggé megviseltek az első napok!

Hozok majd képeket is róla!

Bocsi, hogy Apa nem tudott tájékoztatni Benneteket, csak közben a gép szervízben volt, és most nem ez volt a legfontosabb, hogy azután szaladgáljon!

Visszaolvasni még nem tudtam! Remélem, mindenkivel minden a legnagyobb rendben!

Puszi:

Anita és Botond (1 hetes)

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok,

Anita1,
Már hiányoltunk .... gondoltam, h. közben megszületett a kisfiad. Nagyon jó egészséget és sok örömet kívánok nektek.
A lényegen szerintem semmit sem változtat, h. hogy szültél és feleslges is ezzel foglalkozni már utólag, hiszen akkor ott ugyis az volt a lényeg, h. mindenki egészségesen hagyja el a szülőszobát v. műtőt. Szép nagy lett Botond is, Zalán 5 dkg-mal volt csak nagyobb, de a környezetemben mindenki hüledezett. A fotót nagyon várjuk.

JOlka,
Igyekszem képet felrakni, meg úgy látom ti nem tagadtátok le a férjezett neveteket, mert én így első körben igen, de kijavítom majd azt is. Azt viszont nem értettem, h. belépek és máris a 10 elsőre felbukkanó emberből ti voltatok innen a fórumról hárman. Ugye ez véletlen? Amugy még nem tanulmányoztam ki az iwiw-et.

Petra,
Köszi, h. jelöltél? Neked ette a hajad Bence v. mi volt a rövid haj fő oka? Nekem már nagyon tépi Zalán, de én nem akarom levágatni. KÉpzeld ma voltunk a könyvtárban Zalánnal, egyelőre nem beiratkozni, ahhoz képest, h. eddig idegen helyen gyanakvóan mérte fel a terepet, itt most nagyon elengedte magát dumcsizott, sőt még mosolygott is ... ugyhogy csak van remény, h. nem lesz az idegenekkel annyira mértéktartó, bár ez még minden héten ötször megváltozhat.

Csilla,
Nekünk még mindig nagyon bejön Flóra. Ha csupa cékla lenne a pulóvere akkor sem vonna le semmit az értékéből, az a kis narancsfolt .... :-)))).

Jó hétvégét.
Tünde

KépKép
tuzal
 
 


Sziasztok!

Anita1!
Mi is gratulálunk és nagyon sok boldogságot na és persze sok tejcsit kívánunk! Hogy érezted magad a kórházban? Milyen szobában voltatok? Örülök, hogy mindketten jól vagytok!

Tünde!
Bence is tépi a hajamat, alig tudom kiszedni a kezéből. Magától is hullott, így minden tele volt a hajammal, a Bence keze is és sokszor szedtem le a szája széléről. Amúgy sem volt időm szárítgatni, ezzel sokkal könnyebb és már szerettem volna kipróbálni, így ez jó alkalom volt. Lehet, hogy legközelebb még rövidebbre vágatom, annyira megtetszett.
Örülök, hogy tetszett Zalánnak a könyvtár! Megmutattad a kollégáidnak?

Csilla!
Tényleg nagyon édes Flóra, Bencének is nagyon tetszett, amikor megmutattam.

Jolka!
Sajnos nem fogytam, de akarok! Lehet, hogy ezt látod rajtam!?

Petra

Kép
ppetra
 
 


Anita1!
Gratulálunk és jó egészséget kívánunk!
Kép
Anita2

KépKép
KépKép
nagy_anita
 
 


Dóra!

Megkésve ugyan, de Isten éltessen!
Kép
Anita2

KépKép
KépKép
nagy_anita
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: