Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok.

tegnap tulestunk a szurikon.Noci kivaloan viselkedett.
ketten voltak elottunk a sorban de a vetkoztetesnel leeloztuk oket :lol: igy mi mentunk be elsonek.
61cm es 5050gramm.850en grammot hizott amire a dokino azt mondta jo,nem kell az anyatejen kivul potlas.
a szurinal picit sirt de ahogy felvettem elhallgatott.
Azt vettem eszre hogy szereti az uj kornyezetet,a varoban is nezlodott meg a rendeloben is,egyedul az zavarta meg hogy egy kisfiu nagyon sirt es attol megijedt.

legkozelebb majus 26an kell mennunk.

na az ejszakank azert huzos volt,este mar 38.2 volt a laza de nem kapott lazcsilapitot mert azt az utasitast kaptunk hogy csak 38.5nel kapja.

na meg a borogatas....az neki roszabb volt mint maga a szuri,visitott mint a kismalac mikor csereltem neki.
a sogornom javaslatara 2orankent csereltuk a borogatast nem 10percenkent ahogy a rendeloben mondtak.

szintus te hogy csinaltad?

krisztina akkor mentek penteken csipouh ra?

Kép
monyo83
 
 


Helló!Igen megyünk,5-re.Örülök,hogy minden okés volt.Az én fiam egy kis mimóza,ugyhogy üvölteni fog,mint akit nyúznak.Most is nyafizik a bölcsiböl.Cifrául tud könyörögni,persze könny egy szál se.Mivel borogattál,viz,alkohol?

Kép

Kép
krisztina29
 
 


vizes vatat tettem neki oda hova a szurit kapta a karjara, a ruhajahoz rogzitettem ilyen ragaszto izevel amivel a sebekre szoktak rogziteni a kotest.

a labara nem kellet mert nem pirosodott be,megjegyzem a karja sem de az apolono azt mondta a karjara kotelezo, a labara csak akkor kell ha piros.

hat volt ott egy kisfiu,szegenykem az a varoban mar kiakadt es vegig sirt bent is (hallotuk mikor Nocit vizsgalta a dokino)meg mikor kijottunk meg aztan is sirt,pedig akkor meg hozza se nyultak.

a dokino kerdezte hogy mi a fenenek kell visszamenunk kontrolra csipouhra.mondtuk neki hogy nem megyunk,nem szolt ra semmit.

amugy elegge feltem amikor a dokino hasra tette,utal hason lenni es mar edzettem itthon hogy kicsit szokja a dolgot.itthon mindig sirt meg nem igazan tudta ugy megemelni magat ahogy kell,de a dokinonel sikerul szepen felemelte magat.

Kép
monyo83
 
 

 
 

Én se tudom miért kell menni,na de üsse kavics,mi már rutinból megyünk orvoshoz.Elaludt a bömbim,most már ki kell fixálni a bölcsőt,mert hevesen tud mozgolódni.Mindenki arra panaszkodik,hogy a dokinál a gyerek passziv lesz,nem akar együttmüködni.Én a fejlődéskövetésnél féltem,hogy majd felfedez valamit,majd nem akar ezt vagy azt csinálni a gyerkőc,de ügyes volt.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Olyan fáradt vagyok,mint a francnyavalya.Laci munka után megy maszekolni,egész nap,és éjszaka csak velem van a gyerkőc.Ugy várom már a szép időt,hogy legalább egy kicsit kimozdulhassunk a 4fal közül.Anyumnak hétfőn tették fel a gipszet,1hónap mulva veszik le.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


tok jo az uj vonalzod.azon morfondirozom hogy en is kerek masikat,ezen nem teteszik Noci kepe.

ti mennyit fizetetek a csipouh an?

Kép
monyo83
 
 


Laci fizetett,nem is kérdeztem,de fél füllel 2000valamennyit hallotam.Ha jól hallotam elég borsos az ára.Ti szedtek valamilyen vitamint?Én szülés után ugyanugy akartam szedni a terhes vitamint,de megint székrekedésem lett tölle,és sebbel nem akartam erőlködni.Gyümölcsöt ha eszek fáj a gyerek pocija,most azt se eszek.Félek nem jut elég vitaminhoz.Azon gondolkodom veszek valami egyszerűbb vitaminbombát...Árminnak van egy képzelt barátja,néha már hátborzongató,és a frászt hozza rám vele.Néz egy pontban a plafonra,mindig ugyanoda(és nincs ott semmi),és nevetgél,gügyög.Ugy,mint nekem amikor bohóckodok neki.Ezt csinálja már hetek óta.Hallotam olyasmiröl,hogy a gyerekek olyan dolgokat is látnak,észlelnek amiket a felnőttek nem,de nem hittem benne.Már anyum is észrevette.Ha rossz a kedve,odaviszem,és felvidul :? :shock: .Furi.Féltem milyen vonalzót küldenek majd,de tetszik.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


ez az egy pontban nezes es beszelgetes ismeros.
raadasul nalunk ez akkor kezdodott igazan amikor meghalt a mama,ne is mondjam hogy nyomban osszekototuk a ketot es felalt a hatamon a szor.
nalunk neha sirt is ha oda nezett.meg most is nezi a plafonon azt a pontot de mar nem anyira.
amugy azt hallottam hogy a gyerekek 7eves korig "latjak" a szellemeket.

a sasa azt mondta hogy o hallotta hogy 1500at fizetetek,de mi meg 1800at.ez nala kiverte a biztositekot hogy most mindenkinek mas a tarifa vagy mivan?.
nem lenyeges vegulis ,csak gondoltam hatha felrehalotta a parom es ti is annyit fizetetek mint mi.

Kép
monyo83
 
 


Utánna kérdeztem,mi is 1800at fizettünk.Lehet 1500ha másodszor mész.Majd holnap kiderül.Egészen sétálni való idő lenne,ha nem fújna ez a fránya szél.Laci a Matildka szüleinél meszel,és mondta,hogy beszélgettek a Matildkával,és Luna meg ott sétálgatott mellettük.Erre a Laci mondta,hogy ő már alig várja,hogy a mienk is sétálgasson.Erre kiscsaj odatotyogott a konyhaszekrényhez,és elkezdte nyitogatni,csapdosni az ajtókat,azután odament a tv szekrényhez,és onnan rámolt.Laci gyorsan visszaszivta amit mondott.Húha,valaki itt mögöttem nyilván tölti a pelusát

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Jó reggelt!Már megint borús az idő,de hétvégére szép időt jósoltak.Tényleg Monyó,lett menzi?Multkor emlitetted,hogy valami mutatkozott.Én érdeklődtem más szoptatós anyukáktól,és azt mondták,mig napi 3alkalommal többször szopiztatok,addig nem jön meg.Ármin most már kihúzza 4órákra a szopizást,éjszaka nem is bánom.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Remélem már bejön a szépidő,mert mát tököm
tele az esővel,széllel...stb,nemsokára május 1-je juhhh
valamikor hogy készültünk erre....
(motorozás a határban,alvás a prikolicán,sátorban,bográcsfőzés....jó volt no...)

Kriszta szép a vonalzód! :D Érdekes ez amit az egy pontba nézésröl
irsz....amikor anyósom meghalt akkor volt,hogy a Fruzsó is nézett valahova(a semmibe)és mondta,hogy :mama
Lehet,hogy van benne valami,lehet,hogy semmi az egész,nem tom.

Monyó látom jelentkeztél a vajdasági topicba az A.T.-án.
Én is tag vagyok,de már nem irok egy éve,csak olvasok,nem pörög a topic.

Viszket a bal tenyerem,lehet kapom a családit és a szülői pótlékot???
:roll: :lol:

Mi voltunk szerdán a korházba Hannával kontrolon,
javúlóban a csipő,még egy hónapot kell hordania és utánna bay-bay
kengyel.Már irtóra unja a kiscsaj,elege van belőle.Május 12.-én megyünk.Nagyon jó szakember ez a doki(igaz kicsit beképzelt is,de ok)ahogy ráteszi az uhu fejet rögtön megtalálja amit kell.
Viszont volt ott egy dokinő is(lehet most képezi át magát az ortopédiára)de az nagyon bénázott szegény. :roll:

Fruzsikám kicsit beteg volt a napokban(nyilván a fogátol)alig evett,
csak sírt,éjjel sokszor felébredt.
De mára már egész jól van,csak az orra folyik neki.

Pusszantalak benneteket.
Amúgy sétáltok ilyen borongós időben is?

Kép
Kép
szintus
 
 


Van valamilyen hordozótok a babának?
Nekem van kengurú.De nem vagyok elszállva tőle.
Erősen gondolkodom egy mai-tai-ban,de hol lehetne azt
szerintetek beszerezni?
Ha van valami ötletetek,várom!!! :D :D :D

Kép
Kép
szintus
 
 


szintus.

orulok hogy Hannank nem kell mar a kengyel,nayg megkonyebules lessz az mar biztos.

nekunk is kengurunk van de meg nagy,szetfesziti nagyon a labat.
mei tait lehet talani a limundon,www.limundo.com.itt szoktam bongeszkedni lehet rafutni jo dolgokra.
mi itt vettuk a kengurut es a babakocsit is,most lattam kendot de mar nem merem bevalalni,nem hiszem hogy sokaig jo lenne mostmar.

mi holnapra tervezunk egy setat harmasban,remelem nem lessz rossz ido,ha fuj a szel nem viszem ki amugy ki szoktunk menni jol feloltozve.

Fruzsinak jobbulast.Noci is meg van kattanva az inekcio ota,ejszakankent is felsir pedig eleg regota nem csinalt mar ilyet.

Kép
monyo83
 
 


Monyó ha találok a Limundon(szoktam én is nézelődni ott)
mei tait,akkor kapsz tőlem egy nagy cuppanós puszit
egyszer ha élőben találkozunk!!! :wink: :D :lol:

Kép
Kép
szintus
 
 


Nem találtam...
De megtaláltam a neten,hogy hogyan kell varrni,
elviszem a keves varrónőmhöz és varratatok egyet.
Sztem Kriszta,te is tudnál,ha szeretnél....(ugy tudom te szoktál varrni,igaz?)Ilyenkor sajnálom,hogy én nem tudok.
Egyébként találtam a tesz-veszen 11.ooo ft gyári,új...de én azt baromira drágálom.
Bár szétnézek,hátha nálunk is lehet találni valahol.
Én egyszerűen beleszerettem,annyira tecc!!! :D :D :D

Kép
Kép
szintus
 
 


sziasztok.

szintus hat beneztem,van egy feher kenguru es azt hittem az mei tai de rajottem hogy nem az.ugylatszik nalunk nem anyira elterjedt vagy mindenkinek anyira teteszik hogy nem adja el.
tenyleg kicsit sok a 11ezer forint erte :shock:
hogy van Hanna?

lanyok ti mikor kezditek kostoltatni a babakat a gyumiket?

Krtisztina,ti hogy vagytok?

hatnalunk a helyzet katasztrofalis.Noci az inekcio ota nemhogy kisagyba de velem sem hajlando aludni,csak a babakocsiba igy ejjel is abban alszik az elso szopiig.
tegnapelott az altatas 9tol ejfelig tartott,mar tissztara kikeszultem.
nem tudom hogy ez a szuri hatasa-e meg vagy teljesen elromlott a gyerek.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!Azt én is tanusithatom,hogy a környezeti hatásokra nagyon megtudnak változni,azt nem tudom meddig tart a változás.nálunk tegnap egymásnak adták a vendégek a kilincset,már annak aki telefonált mondtam,hogy 2család már bevan jelentkezve,de azt mondta nem baj ők még elférnek.Hát kiakadtam.Nem rongybabáról van szó.Ebből 2család gyerekes volt,azok üvöltöttek,össze vissza simogatták szegény gyereket,szülők teljes nyugalomban.Na gyerek türt kb 6-ig,utánna nekiált üvölteni, 5perc csönd mig fürdött,maj ujra üvöltés,kb 11körül aludt el.Ha megszunnyadt akkor is felriadt.Ami nem tetszik,hogy a legtöbben 5perccel jövetel előtt ideszólnak,hogy ők jönnek,én szeretek mindenhova pár nappal előbb bejelentkezni..na de mindenki másképp csinálja.Szoptattam a kiscsajok meg ki-be körülöttünk...alig vártuk a nap végét.Én is találtam szabásmintát,de anyagom sincs,per pillanat időm se varrni.Nagyon jópofa dolog,nekem már a térdeim,bokáim,hátam teljesen kivan.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Mi még mindig nem kaptunk semmilyen csekket :evil: .Monyó ti felvettétek már a pénzt?Én 4hónapos korátol gondoltam megpróbálkozni a gyümikkel,próbálok utánna érdeklődni,utánna olvasni,de mindenki mást mond

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Krisztina sajnálom a rossz napot!
Nos attol én is kivagyok,ha kis gyerkők(persze mosatlan kézzel)
hozzányulnak Hannához.
Tudom,hogy nem lehet mindet kivédeni,de akkor is....
Fruzsónak is állandóan mosom a kezét.Már ő magátol megy be a klotyóba kezetmosni! :D (pl.ha kint van az udvaron és kutyát fogdosott)
Nos azt én is úgy szoktam,h pár nappal elöbb bejelentkezem valakihez,ha megyek.Nem szeretem a meglepiket....

Kriszta milyen csekket nem kaptatok?

Monyó ha jól emlékszem(bár nem bizti)4-5 hó között kezdtem el
Fruzsónak a gyümiket.
Baby-kinget adtam neki,ami 4hós kortól adható.
Van banános és natúr azthiszem,azt vizzel kell keverni.
Egy étkezést azzal váltottam ki neki 4-5 hós korában.

Persze a ti anyatejcis babáitoknak nem is fontos semmi más 6 hónapos korukig.
Bár a barátnőm babója is szopizott és ő is 4 hós kortól kezdte a hozzátáplálást.

6hós kortól jöhet a rizsa,majd a gríz...

Kép
Kép
szintus
 
 


sziasztok.

krisztina igen megkaptuk a csekeket es fel is vettuk a penzt mar.
megneztem neked.
az 5ezer dinaros:marc.4en kaptuk a resenjet es 19en a csekket, a 27ezrest valamivel elotte a 30ast utanna.
ti hanyadikan kaptataok a resenjet.

folyt kov

Kép
monyo83
 
 


Jó reggelt!március 10-én kaptuk egyszerre mind a 3-at.Fogalmam sincs hol lehet elcsúszva.Ami most a legjobban foglalkoztat a betegkönyv,még nincs kész.Már aludni se tudok rendesen,csak az jár az eszemben,hogy mi lesz ha nem lesz kész 28-áig.Csekkeket vittétek a bankba,és ugy adták ki a zsét?Csak te vehetted fel,vagy más is?

Kép

Kép
krisztina29
 
 


mi a resenjeket kulon kaptuk meg,2ot egyszerre az egyiket 2napra ra mert nem egyszerre adtuk be az igenylest.
hat nem tudom hol csuzhat,esetleg ha van telefonszam lehet erdeklodni.
en ugy hallottam hogy kb 1-1.5 honap alatt mindharom penz megerkezik.
mi ugy csinaltuk hogy apa lement ide a postara es felretettette a penzt aztan elszalad ertem es felvettem.szemelyesen kell.
valami piros papirt kell kitolteni, a postan kapod.nev,cim,a felvetendo osszeg,szemelyi szam,alairas,bankkonyszam.

gondolom hogy tiszta ideg vagy a betegkonyv miatt,mi lessz ha nem lessz meg addig,ujra halasztotok?

tolunk megkerdezte a dokino hogy mi vettuk az inekciot?mondtuk hogy nem,nem szolt semmit.valoszinu valakik megveszik,lehet azok akiknek nincs betegkonyvuk.

a hozzataplalals kerdes.
Mi egy het mulva kezdjuk kostolgatni a leveket,csak egy ket mokkaskanalal es csak levet,pepet majd kesobb szeretnem adni ha majd megszokja az izeket.

Kép
monyo83
 
 


Nem hiszem,hogy lehetne még halasztani,és nem is szeretném,inkább fizetünk,csak kapja meg.Annyira szégyenlem,hogy még mindig nincs betegkönyve,pedig nem az én hibám,de mégis.A gyümi,zöldségleveket,hogy adod majd?Minden nap másikat,vagy egy fajtát pár napig?Ármin ugy nyálaskodik,mint egy kis buldog,még buborékokat is fúj belőle.Tegnap ugyahogy megmértük,fészkelődött,ugyhogy nem pontos,de 5kg megvan.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Monyó gond.,hogy azért kérdezték,hogy megvetéttek-e
az inyjekciót,mert lehet venni is a koktél(nem tudom hallotatok- e róla)
Akkor egyszerre adják be mind a háromat.Meg utánna azthiszem,hogy megkell venni a revakcinát is.
3000din volt.(most nem tudom h mennyibe kerül)

Én is átadtam a papírokat 7.-én,majd 14.-én mentem a végzésért,már megvolt.Ezt mind a városházán intéztem,nem küldik ki mostmár postán.
Azthiszem a jövő hónapban lesz meg az első havi pénz.
2-3 hónapot egyben adnak,utánna pedig minden hónapban.

Kriszta március 10.-ke óta semmi? :shock:
Mi Fruzsó után amikor megkaptuk a végzést,rá 10-15 napra volt pénz is.2 nap volt a 2 között.
Sztem is érdeklödj utánna.Már megkellett volna,hogy jöjjön a zsozsó.
:wink:

Egyfajta ízt több napig kell adni nekik,hogy megszokják.
Én általában kora d.u. adtam.Nem allergiás Fruzsó semmire.

Monyó sztem még korai a hozzátáplálás.
De te tudod,nem okoskodni akarok!

Kriszta drukk,hpgy meglegyen már végre a betegkönyvetek! :!: :!: :!: ++++++
Szép sulyban van Ármin babó!!!Gratula neki!

OOOpsss,Hanna megtöltötte a pelust...

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!Ma megkaptuk azt a kis albumot,de csekket még nem.Majdcsak küldik azt is.Nem hiszem,hogy lesz betegkönyvünk,kész csoda lenne.Amit most dolgoznak,és majd befejezik,és fizet a tulaj,abból fizeti ki az adót a főnök,és akkor jöhet a betegkönyv.Laci szerint talán holnap befejezik..hát ez olyan mint a kutya vacsorája..és ha nem fizet rögtön a tulaj,és ha elhúzza a könyvelő..

Kép

Kép
krisztina29
 
 


sziasztok.

szintus nem akarom kivaltani egyik szopit sem,hanem ket szopi kott gondoltam adni a lereszelt alma kicsavart levet.nagyon pici mennyisegben.
szerinted ez is korai?

krisztina ugy gondoltam hogy elso nap egy mokkaskanal,masodik nap ketto es igy tovabb egy hetig,kovetkezo heten masfajta cucc.
pepes dolgokat majd kesobb vagy ha idokozben nagyon csokken a tejmenyiseg.
drukk a betegkonyvert,azert jo lenne ha nem kellene fizetnetek.
milyen albumot kaptatatok? :shock:

Kép
monyo83
 
 


A vajdasági támogatásos papiron kikellet tölteni,hogy milyen nyelven kérjük a könyvet,és,hogy milyen nemü a gyerek.Jópofa kis könyv,születésétöl első osztályig lehet bele jegyzetelni.Van táblázat súlyrol,magasságrol,vakcinákról.Első szó,van egy kis papirzacsi körömnek,hajtincsnek,köldökcsonknak,és képeket is lehet bele ragasztani.Édi megjegyzések,és rajzocskák vannak benne.Én még várok egy kicsit a pótlással,de azért mert még néha mindig fájdogál a pocija,és félek bármit is adni neki.Habár ugy veszem észre,hogy egyre kevesebb a tejem,már szopizás után alig fejek ki valamennyit.azért remélem kitartok még.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Jaj Kriszta ez a bizonytalanság....
Egyszerűen annyi mindennek passzolni kell,hogy nem tudom....
Hát az sem valami firma,ha már erre az egy munkára vár,hogy kifizesse az adót! :roll: :?
Sajnálom ezt a bizonytalanságot,carni bele! :(

Monyó gond.kérdezték tőled,hogy milyen nemű a kisbaba és
kikelett tölteni egy papírt,hogy milyen nyelven igényeled azt a könyvet!"Elsőszülött emlékei"

Kriszta a könyv után pár napra itt van a resenje is.

Monyó sztem te aki szoptatsz tényleg felesleges adni mást,ha van elég tejed!Minek?
Azt irta Nóri a februári topicban,hogy több bajt okozhat a korai hozzátápi,mint jót!(egy pár lappal ezelött irtak róla)
Ha van elég tejed,Nóci szépen gyarapszik tőle,akkor elég 4 hósan is kezdeni.
De ez az én véleményem,nemszeretnélek megbántani! :D :D

Pl.itt Vajdaságban már 6 hótol a dokinénink is azt javasolta,hogy nyugodtan ihat Fruzsi tehéntejet!
Én nem adtam neki és Hannának sem fogok.
Legalább 9 hós koráig tápszert fog kapni és fokozatosan térünk át a tejre.Fruzsó 15 hós koráig tápit evett,azzal,hogy akkor már minden mást is és napi 2-szer ivott tejcit.1 doboz 2 hétig is eltartott.

Mi ok,Hanna mindjárt hamizik,múllnak a mindennapok.,
holnap talán jönnek a násznagyomék hozzánk Maglodról!
Várom őket,násznagyom egy nagyon jópofa alak mindég hülyére röhögöm magam,ha itt van!

Kép
Kép
szintus
 
 


Kép

Kép

Vasárnap ilyen vidám kisfickó voltam,mig az a sok ember fel nem zaklatott

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Kriszta iszol valami tejserkentő akármit? :wink:

Ez az a könyv igaz?(mi kisfiúsat kaptunk :lol: )
Kép

Kép
Kép
szintus
 
 


Nagyon édes Ármin!!! :D :D

Hanna 1-2 napja néha már hangosan is kacag.
Annyira muki.Kb.ekkor kezdik! :D

Kép
Kép
szintus
 
 


Igen ez az a könyv.Ármin is egyre babásabb,kis cukumuki.Letettem neki a játszószőnyeget,azt hittem nem érdekli majd,de igen,ugy magyaráz a figuráknak.Nem iszok semmi tejserkentőt,csak sok folyadékot.De tápláló lehet,mert este is szopizott negyed9 körül,és hajnali 2-kor kelt fel enni,utánna meg 5-kor.Egy pár napja ez a menetrend

Kép

Kép
krisztina29
 
 


sziasztok.

szintus,nem bantasz meg,igen abban az esetben ha eleg lene a tejci nem is forsziroznam de nem eleg.
estere muszaj potlast adnom neki tapszerbol mert ehes.
en es az ocsem is 3 honapos korunkig szoptunk majd teljesen elhagytuk.anyu figyelte Noci viselkedeset es azt mondta mar latja a jeleket hogy en is igy jarok.
Noemi meg mindig 2orankent szopik,egyszerune keptelen vagyok anyit termelni amenyire neki szuksege van.
meg erosen gondolkodom ezen a kostoltatas dolgon,mar nem vagyok biztos a dolgomban nem tudom mit csinaljak.
te hanyszor mennyi tapot adsz Hannanak?

krisztina mi nem kaptunk ilyen konyvet pedig bekarikaztam en is a magyar nyelvet a papairon,emlekszem.
sajnalom a betegkonyvesdit azert hatha meglessz addig.
ha nem lessz meg akkor felhivod oket hogy milyen szurit kell vinni vagy mit csinalsz?
szepen gyarapszik Armin,nagyon aranyos a kepeket.

Noci elkezdett erdeklodni a targyak irant.ha elebe logatok valamit lokdosi probalja megfogni de meg nem megy.eddig a bal kezet hasznalja jobban.hangosan nem tud nevetni csak tataog.

ti szoktataok gyakorolnia kinyomast hason?mi minden este probalgatjuk de meg nem megy csak a fejet tudja megtartani.

Kép
monyo83
 
 


Szia!Ha tápot adsz neki+szopik,elégnek kellene lennie.A 2óránkénti szopizás pedig már berögződés nála szerintem,mint egy menetrend.Nekem tápláló a tejem,néha nappal már én forszirozom a szopizást,hogy most már itt az idő,ő még elvan.De sajnos ugy veszem észre egyre apad.Engem anyum 2hónapos koromig birt szoptatni,mi ezt már túl is léptük.már megint kakahiányban szenvedünk,puki van,kaka nuku.Milyen tápszert adsz neki,hányasat?

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Monyó sztem probálj ki valamilyen tejserkentőt!
Pl.igyál alkoholmentes sört,van nálunk is az a kapszula/bakker most nem jut eszembe a neve,tudod az a jó tejserkentő/2400 din körül van,de azt irják az "ZAKON"tuti segít!Egy próbát megérne neked!
De ha mégsem,akkor is elég a tápi+anyatej! :D
No én nem okoskodni akarok(főleg nem a szoptatással kapcs)de probálkozz!Ne add fel!/én azért adtam fel,mert nem gyarapodott 18 nap alatt csak az én tejemtő SEMMIT/
Akkor egyszer majd érkezik nektek is a könyv!
:D

Kriszta hol vettétek a játszószönyeget?Mennyit kostál?

Monyó sajna Hanna még nem nyomja ki magát/szoktuk gyakorolni,nem megy/ez a kengyel visszatarja azért a mozgásban!
De nemsokára lekerül,juhhhééééé!Még 20 nap.Már visszafelé számolunk,sitnooo!

Kriszta Ármin rád hasonlít,igaz?
:wink:

Kép
Kép
szintus
 
 


More milk--lepuskáztam :D :D :D

Kép
Kép
szintus
 
 


Apja szerint szakasztott ő,szerintem is is.Elejében tényleg csak rá hasonlitott,de most már kezdem magamat is látni benne.a szőnyeget kaptuk használtan.pár fityegő hiányzik róla,de majd felakasztunk mást.mindenesetre nagyon megörültem neki,nagyon szerettem volna egyet.tegnap lefényképeztem mikor játszott,majd teszek fel képet.egyenlőre bökdösi a figurákat,meg gagyog nekik.ugy látom,még nem igazán tudja koordinálni végtagjait,mozgását.beszluppolt egy jó nagy adag cukros kamillát,remélem ma már hatni fog.szegényem olyan büdiket pukizik

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Boldog névnapot Nócinak!!Csak most figyeltem fel milyen névnap van ma!Na valaki ébredezik.Kaka még mindig nem volt...Adó belett fizetve,most mondta a párom,de még kétséges,hogy meglesz a betegkönyv

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Sziasztok!Fontos hir:volt egy rakat kaka tegnap!Éjszaka viszont visszatért a 3óránkénti felkeléshez,és nem is alszik nyugodtan.Attól tartok már nem elég neki a tejci.Cicijeim szemmel láthatóan kisebbek lettek,elvesznek a szopizós meltartóban.Melyik táp a jobb?Unokatesóm a humana tápot dicsérte,meg azt mondta,hogy ő 4hónapos korátol adott a fiának éjszakára,és a gyógyszertárban azt ajánlották neki,hogy a legkisebbel kezdje,és fokozatosan térjen át az erősebbre,hogy megszokja a poci.Valóban igy kell?

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Igen,Kriszta így kell! :D
1-sel kezdeni,fél éves koráig azt adni,majd lassan áttérni a 2-re.
Humanátol Fruzsónak nagyon fájt a pocója.Akkor probáltam az aptamil-lal.Nos attol fostos lett.
Majd áttértünk a bebelacra.Az nekünk oké.
Hannánál rögtön bebelac-cal kezdtem.Van még valamilyen hazai
gyártmányú implamil.Meg a nestlétöl is van tap.Arra is mondják,hogy jó.

Kívánom,hogy meglegyen a betegkönyv!!!

Kép
Kép
szintus
 
 


sziasztok.

na megkaptuk mi is a konyvet,tenyleg szep.

mi is a humanat hasznaltuk 1est,de fajt a poci igy enm kap most semmit csak tejet.
na aludt komoly 15percet,felrobbanok,az ejjel is alig aludt.

Kép
monyo83
 
 


sziasztok!jaj,mennyi mindennek kell passzolnia ezeknél a gyerkőcöknél.Nekünk is bevan készitve egy doboz humana táp,de még nem nyultunk hozzá.Egyszer majd éhen hal,szopizás után 1-2órával,van amikor meg 4óra multán már én forszirozom,hogy szopizni kéne.Tudom,hogy az anya táplálkozásától is függ,gyengébb kaja,gyengébb tej.de ezt egy napon játsza le,tanácstalan vagyok,egyenlőre várok.Meg félek a táptól,mert még mindig kis hasfájós Ármin,és nem akarom,hogy szenvedjen...Persze ki akarja,hogy a gyereke szenvedjen.Lehet holnap meglesz a betegkönyv,na de majd hiszem ha látom.monyó,legközelebb nekünk a family medes gyógyszertárban van táp,sok fajta is van.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Sziasztok!Hogy telt a hétvége?Én dühös vagyok az időre,egészen szép idő van,a szél meg fúj mint a bolond.Dobok pár képet,ti is tegyetek fel,régen láttam már a lányokat!! Kép

Kép

Kép
játszok a fityegő izékkel

Kép
alszok a kiságyamban

Kép

Kép
krisztina29
 
 


sziasztok most csak kepek,ha birok irok is.

Kép
anya puszit ad.

Kép
par masodpercig tudom tartani a csorgom.

Kép
szeretek apuval jatszani:)

Kép
monyo83
 
 


nalunk ugy nez ki beindult a tejci,koszonhetem annak hogy fejtem mint az allat.ha jott a tej ha nem.szombaton egesz nap alig jott ossze a szopik utan 20ml(egesz nap)ma reggelre 40ml ert fejtem egy szopi utan.
A heteket szamitva Noci ma 3 honapos,3honappal ezelott ilyenkor mar javaban kinlodtam.
megint limundoztunk szombaton,megnyertunk egy licitet egy szobahintat,varom mikor er ide,ma teszi fel a csaj.

a hetvegen nagyon sokat voltunk kint,oylan szepn aludt a babakocsiban hogy egy rossz szavam nem lehet ra,ma meg elegge megkergult,alig akar aludni.

Krisztina koszi a tapifelajanlast de a hutobol kivett tejcivel sikerult potolni a kiesest.
miert forszirozod 4ora multan a szopizast?gondolj bele aki atalussza az ejszakat az mennyi ideig nem szopik.
ha kibir 4 orat akkor jo es eleg a tej,nekem mikor nincs akkor orankent ehes.
nagyon edi Armin,mennyi ideig van igy el?

szintus,nem adom fel a szopizast,ha egy mos van ra szopiztatani akarom.
Fruzsi hogy birja a kistesot?nalunk unokaocsi anyira szerette a kistesojat hogy a nagy szeretetben agyonnyagaszta szegenyt.mindig figyelni kellet ra ne szeretgesse nagyon.

Kép
monyo83
 
 


Elkezdtem inni hippes tejserkentőt,ugy néz ki bevállik.Azért forszirozom Monyó,mert olyan idióta vagyok,hogy azt hiszem éhen hal a gyerek.Ma Ármin is nyügös,lehet az időtöl.Van,hogy több,mint félórát eljátszik,elgügyög.Sokszor nyugodtan megebédelünk Lacival,ő elkalimpál.Ma lehet beszélünk papbácsival a keresztelőröl.Nóci ezzel a frizurájával valami zabálni való.Nagyon szép kislány.És az a kis lukacska az állán.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


dehogy hal ehen :lol: orulj neki ha olyan sokat kibir kaja nelkul.
Nocit ilyen sokaig nem koti le semmi,max 15pecig elvan egyedul aztan mar visit utannam.
na felkelt.

Kép
monyo83
 
 


sziasztok.

Krisztina meglett a betegkonyv?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!Ugy tulságosan sivár lenne az életem,ha tegnap meglett volna.Már a sizen van,tegnap még nem volt meg.Ha ma délig nincs meg muszáj elmennem,és megkérdeznem a nővért mi legyen.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


drukkolok hogy meglegyen.

Kép
monyo83
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: