Új privát üzeneted érkezett!

Köszi szépen mindenkinek!

Én találtam egy szórólapot, ami a PIK-é (Pestimrei Közösségi házé), és ott hirdetnek havi 1800.- fT-ért vagy alkallmanként 300.- Ft-ért ovistornát. A szervezők telefonon annyit mondtak, hogy 3 éves kortól van, de vigyem el a kislányom, és beszéljek a fogalalkozást vezető hölggyel, ha elvállalja, akkor vihetem.

üdv

Erika
goczane
 
 


Kedves XVIII. kerületiek!

Látom, hogy egy ideje már megszakadt ez a lánc, és már nemigen írkál ide senki, mégis szeretném felújítani a topicot, mert mi 2005. januárban költözünk majd a kerületbe, a kis pocaklakóm pedig februárban érkezik majd meg, és szeretnék a környéken is új ismerősökre találni, meg néhány info is jól jönne :-)
Szóval ha jár erre valaki közületek, akkor írjatok.

Filemona
filemona
 
 


Szia Filemon !

Üdv a kerületi topikban és a kerületben. Hova fogtok költözni ? Mi is költözés alatt vagyunk pontosabban építkezünk már 1 éve .Neked is jó lehet terhesen végig csinálni az egészet .Nekem van egy 3 éves nagyon nagy mozgás igényü lánykám aki jövö héttől óvis lesz és nov.elejére várjuk a kis húgát. most hirtelem ennyi.

Sziasztok

Mancsimanó,Dorka,Pocak Emese
mancsimanó
 
 

 
 

sziasztok

Régen bencebaba néven voltam de mivel azota lánykám van ezért váltottam.
Üdv az ujaknak.
Irjatok hova költöztök.
Mi alacskárol most költöztünk el,kicsit kispest felé.
lánykám 5 honapos.
irjatok ti is.Lenditsük fela topikot.

sziasztok
Bori
boribaba
 
 


Sziasztok!

Én Szemeretelepről költöztem a Havannára, Levi jelenleg 20 hónapos.
Van még valaki a környékről Kép?
Üdv, Virág
virga
 
 


Sziasztok!

Én is a Havannán lakom, a kislányom, Gabi, most lesz egy éves szombaton.Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Hahó XVIII. kerület!

Látom, vagytok itt azért szép számban :-)

Mancsimanó! Mi szerencsére nem magunk építkezünk, hanem ügyesen másokkal építtetünk :-) De komolyan, a most épülő Napfürdő otthonparkba fogunk költözni, talán ismeritek, a volt strand területén épül a Szarvascsárda téren. A lakás nem lesz túl nagy, de jó elosztású, végre a babának is lesz helye. Mindenesetre azért lesznek még megpróbáltatások, mert pont a terheségem vége felé fogunk költözni, ami nem a legideálisabb, de hát most már így alakult. Majd én csak szép lassan pakolászok, a költözést úgysem nekünk kell csinálni. Viszont téged sem irigyellek... Nem baj, nobmbermár nemsokára itt van, és ti biztos szép kertes házba fogtok menni. :-) Hol építkeztek és addig hol laktok?

Zsizsa! Tündéri baba volt a kis Gabriella, majd mutathatnál mostani képet is :-)

Boribaba! Próbltam megnézni a honlapodon a fénykpeket, de egyik sem töltődik le. Te sem látod most, vagy csak nálam nem töltődik le valamiért?

Virga! Te is mutasd be kis Levit!

Na sziasztok, most mennem kell a dokinkhoz kukucskálás, meg mindn :-)
filemona
 
 


Mancsimanó! nobmbermár = november már :-)
filemona
 
 


Sziasztok!

Levi már 20 hónapos múlt és van egy fotóalbuma itt a Babaneten, Lévai Levente címen.
Mennem kell, mert már nem rácsos ágya van hétfő óta és másfél órája a délutáni alváson nyüglődünk. Vagyis Ő mindig kijön én meg már nagyon mérges vagyok Kép.
Üdv, Virág
virga
 
 


Sziasztok !!

Én nem is a XVIII.ker -ben lakom hanem a XVII.csak elnéztem a II-kat . De most mát mind1.

Filemnone !

Mi Rákoshegyen lakunk az Anyósoméknák és lekaptuk a tetöt a házról és rádobtak 1 emelet mi oda költüzünk .Elég rossz volt,mert közben alul laktunk 3*iszonyatosan beáztunk nem volt annyi edényünk ahány helyen ázott a ház.A nagyobb dolgokat nálunk is mesteremberek csinálták / tetöcsere,falak stb/.Viszont most már a párom és az Aposom csinálja a lakást /festés,csempézés,parkettázás/de már 2 szobánk kész van én már ennek is nagyon örülök.Hát nem könnyü terhessen,de nagyon szeretünk volna + 1 babát. Nálatok lehet már tudni,hogy a pocaklakó milyen nemü ?

na mennem kell
sziasztok
mancsimanó
 
 


Sziasztok!

Mi a KISZ lakótelepen lakunk (vagy ha valaki úgy jobban ismeri Szent Lőrinc lakótelep).

2005. március eleje/közepére várjuk első gyermekünket.
Nekem is jól jönne némi kerületi tapasztalat. Két éve lakunk itt, de szinte senkit nem ismerek.
Védőnőhöz a Havannára kell járnom, pont ma voltam először.
Állítólag szoktak szervezni a Havannán kismama tornát. Volt már valaki? Vélemény?

Üdv.:
Zsana
zsana75
 
 


Sziasztok!

Zsana75!
A hír igaz Kép. Szerintem szeptembertől megint lesz torna. Általában hétfőn van, ha jól emlékszem 18 órától a Kondor Béla Közösségi Házban. Én jártam 2002. szeptemberétől és Kisnyul is járt valamikor 2003. környékén. Tornának hívják, de sokszor csak beszélgettünk, kicsi tornáztunk, lazítottunk szóval egy kicsit klubjellegű. Ha arra járok akkor megkérdezem és megírom, jó? Úgyis mennem kell arra, mert érdekel, hogy mikor lesz babaruhabörze ősszel.
Ki a védőnénid? A miénket Líviának hívják, és eddig nem sokszor találkoztunk, mert januárban költöztünk ide és Levivel már nem kell gyakran járnunk.
Hol fogsz szülni, melyik kórházban?
Üdv, Virág
virga
 
 


Filemona,
kösz a dicséretet!Kép Mostani kép a kis kopasz olvasásmánról:
Kép
Mi volt a dokinál? Minden oké?

Virga,
nekünk is Lívia a védőnénink.Kép Hozzánk nem jött sokszor, mert én vittem Gabit tanácsadásra méricskélni, és mindig ott találkoztunk. Azóta javult Levi alvása?

Mancsimanó,
elnézés.Kép Ti ilyen jól kijöttök anyósodékkal? De jó nektek! Mi sem vagyunk alapvetően rosszban, de semmi pénzért nem költöznék hozzájuk.Kép

Zsana,
én nem tornáztam sajnos, mert feküdnöm kellett, jól le is gyengültem. Szerintem bármilyen terhestorna jó lehet, mert karbantart.Kép

Bori,
a Bencebaba név azért volt, mert azt hittétek, hogy fiú lesz a lányotok?

Minden jót!

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok!

Épp akartam is kérdezni, hogy helyileg hol van a kerületben a védőnői szolgálat. Ja igen, és itt engednek, hogy válasszak közülük? Mert én jelenleg még a XIII. kerületben lakom, és nálunk kötelező kijelölés alapján megy a dolog (ugyanez igaz a körzeti orvosra is - éljen a szabad orvosválasztás!). Tul.képpen nem is ez a bajom alapvetően, hogy kijelölik a védőnőt, hanem, hogy a jelenlegi védőnőm szörnyű :-( Kb. 20 éves, hebrencs, direkt félrerakja a telefont, és szakmailag sem egy nagy ász. Csak azért megyek el hozzá mert kötelező. De ha már meglesz a babánk (és ugye pont akkortájt költözünk a XVIII-ba), akkor már egy olyan vádőnőt szeretnék, akitől tényleg lehet tanácsot kérni. Az a Lívia rendes?

Mancsimanó! Tényleg egy hős vagy, hogy együttlakotok az anyósodékkal, ebben osztom Zsizsa véleményét :-). Mi még nem tudjuk, hogy fiú-e vagy lány a kis pocilakó, éppen két napja voltam a nődokimnál, minden OK-nak tűnik, de nem mutatta meg a csunyáját :-) Két hét múlva is lesz egy genetikai UH-om, akkor majd már talán kiderül. Egyébként mindenki fiúnak saccolja, még az orvos is azt mondta, hogy a szívverése, meg a mozgása alapján inkább fiús. De ezt inkább csak azért mondta, hogy mondjon valamit, mert én már nagyon kívácsiskodtam.

Zsana! Akkor te kb. egy hónappal később fogsz szülni mint én :-) Legalább majd cserélhetünk tapasztalatot. Nektek ez lesz az első? Mert nekünk igen. És persze örökké bizonytalanságban élek... Jól van-e, jól fejlődik-e, stb. Jó lenne már, ha érzném a mozgását, az biztos megnyugtatna, mert így mindig csak a monitoron látom ugrabugrálni, és az állati klassz, de pár nap múlva ismét elfog a kétkedés :*( De ez már csak ilyen.

Na jók legyetek, és egyetek sok finom gyümölcsöt, amíg lehet :-)
Filemona
filemona
 
 


Sziasztok!

Zsizsa, boldog szülinapot a gyermekednek!

Virág, a védőnénim Erzsike, kora úgy 40-50 között lehet. Még csak egyszer találkoztunk, túl sok véleményem nincs róla. Ahogy láttam, nem az a beleszólós típus. Megadta az otthoni telefonját és a mobilját is, bármikor hívhatom. Nem muszály rendelési időben menni hozzá, mehetek reggel hét-félnyolc körül, még munka előtt. Ez mind pozitív, de valahogy mégsem túl szimpatikus. Na mindegy.

Szülni az István Kórházban fogok

A tornát valszeg megnézem, ha másra nem lesz jó, legalább szerzek egy-két ismerőst. Kérdés, hogy az időbeosztásomba hogy fog beleférni, mert szülés előtt még el kell kezdenem spanyolul is tanulni.

Filemona, nem tudom, hogy ti is ide fogtok-e tartozni védőnőileg, de választani szerintem nem lehet. Mondjuk én nem is próbáltam, mert nem ismerek senkit. Megkérdezték merre lakunk és az alapján mondták a nevét.
Nekünk is első gyermek, és kb. ugyanazok a kétségek gyötörnek állandóan, mint téged. Én sajnos elég rosszul viselem a terhességet (hányinger egész nap, néha éjjel is), de a doki szerint ez jó jel. Azért remélem, ez hamarosan elmúlik (állítólag mostanában kellene abbamaradnia).

Holnap megyek genetikai ultrahangra (12 hetes), remélem minde rendben lesz.

Vigyázzatok magatokra és a gyerkőcökre.

Zsana
zsana75
 
 


Sziasztok!

Zsizsa, boldog szülinapot a gyermekednek!

Virág, a védőnénim Erzsike, kora úgy 40-50 között lehet. Még csak egyszer találkoztunk, túl sok véleményem nincs róla. Ahogy láttam, nem az a beleszólós típus. Megadta az otthoni telefonját és a mobilját is, bármikor hívhatom. Nem muszály rendelési időben menni hozzá, mehetek reggel hét-félnyolc körül, még munka előtt. Ez mind pozitív, de valahogy mégsem túl szimpatikus. Na mindegy.

Szülni az István Kórházban fogok

A tornát valszeg megnézem, ha másra nem lesz jó, legalább szerzek egy-két ismerőst. Kérdés, hogy az időbeosztásomba hogy fog beleférni, mert szülés előtt még el kell kezdenem spanyolul is tanulni.

Filemona, nem tudom, hogy ti is ide fogtok-e tartozni védőnőileg, de választani szerintem nem lehet. Mondjuk én nem is próbáltam, mert nem ismerek senkit. Megkérdezték merre lakunk és az alapján mondták a nevét.
Nekünk is első gyermek, és kb. ugyanazok a kétségek gyötörnek állandóan, mint téged. Én sajnos elég rosszul viselem a terhességet (hányinger egész nap, néha éjjel is), de a doki szerint ez jó jel. Azért remélem, ez hamarosan elmúlik (állítólag mostanában kellene abbamaradnia).

Holnap megyek genetikai ultrahangra (12 hetes), remélem minde rendben lesz.

Vigyázzatok magatokra és a gyerkőcökre.

Zsana
zsana75
 
 


Na, ezt jól elbénáztam, bocsi a dupla küldés miatt.
zsana75
 
 


Sziasztok!

Filemona!
A kerületben több helyen is van védőnői szolgálat, általában lakcím szerint "osztják" be. Vagyis aszerint, hogy hol laksz a valóságban, mert nekem pl. Levi születésekor a Havannán volt a bejelentett lakcímem (tatabányai állandó és itteni ideiglenes), de nem itt laktam, hanem Szemeretelepen, így oda kellett mennem. A 14. héten világosítottak fel, hogy ki is fognak jönni családlátogatásra, meg a babához én addig azt hittem, ez csak egy kötelező jelenés a rendelőben és ezzel letudtam az egészet Kép. Így aztán hivatalos papírok nélkül is át kellett mennem másik védőnőhöz másik tanácsadóba, oda ahol ténylegesen éltünk.
Szerintem lehet változtatni, tehát máshova tartozni, de meg kell beszélni mindenkivel. Van egy topik itt a Babaneten, valami olyasmi cimmel, hogy "Válaszol a védőnő", lehet, hogy ott tudnak segíteni. Talán már fel is merült a kérdés ha jól emlékszem Kép.

Zsizsa!
Ha közös a védőnénink akkor Te valahol itt laksz tényleg közel Kép. Nálunk Lívia 3x volt, egyszer amikor ideköltöztünk, egyszer megbeszélni a 15 hós oltást és egyszer pedig az oltás után kb. 3 héttel megnézni, hogy minden rendben volt-e. Tanácsadáson kétszer voltunk eddig, egyszer oltás miatt, egyszer meg bőrszárazság miatt. Szerencsére nem járunk gyakran rendelőbe (kopp-kopp-kopp Kép)
Szoktál járni Baba-mama klubba a tanácsadóba? Lehet, hogy már találkoztunk is Kép? Mi járunk oda is, meg a Kondorba is és a Fecskefészek bölcsibe is korai fejlesztőbe. Persze csak a tanév alatt.

Jó éjt! Virág
virga
 
 


Kismamák figyelem!!!

A gyesről, gyedről a munka világába visszatérőket nem szívesen alkalmazzák a munkáltatók, mert arra hivatkoznak, hogy kevés a munkatapasztalatuk, korábbi tudásuk elavult, illetőleg a kisgyerekek miatt arra lehet számítani, hogy a betegségek miatt gyakrabban fognak a munkahelytől távol maradni. Ez a réteg a munkaerőpiacon hátrányos helyzetbe kerül. A megyei (fővárosi) munkaügyi központok a probléma megoldása érdekében munkaerő-piaci képzéseket és munkaerő-piaci programokat indítanak.
Ősztől induló tanfolyamok pl:
irodavezető, virágkötő, ingatlanközvetítő,
személyügyi ügyintéző (új)!!!
Akár néhány hónap alatt OKJ-s bizonyítványt szerezhettek!!!

Javasolom, hogy keressétek meg a lakóhelyük szerinti munkaügyi központ kirendeltségét, mert nagyon megéri és a tanfolyamokat nem indítják el, ha nincs meg a létszám!!!
viragferi
 
 


Sziasztok!

Filemona,
én úgy tudom, hogy védőnőt nem lehet választani, hanem a lakcímed alapján sorolnak be. Esetleg, ha nagyon nem vagy vele megelégedve, le lehet mondani a szolgáltatásról írásban. Orvost viszont lehet választani, mondjuk én ahhoz vittem Gabit, akihez eredetileg is tartozik, és én meg vagyok vele elégedve. Lívia rendes (elsőre nem volt túl szimpi, de aztán megszoktam), és 85%-ban jó dolgokat mond. A maradék 15%-ot meg el kell engedni a füled mellett.Kép Egy kicsit sokat beszél, és mindent többször elmond, de csupa jóakaratból, szóval az ember elnézi neki.Kép Én is alig vártam, hogy mozogjon a babóm, pont amiatt, amit írtál. Aztán meg jó sokszor felébresztettem szegényt, amikor éppen nem mozgott.Kép Nem is alszik sokat.Kép

Zsana,
köszi a köszöntést!Kép Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a véleményed az Istvánról, én a második babánál szeretnék kórházat váltani, és már tájékozódom, hogy hova menjek majd. Mi volt az ultrahangon?

Virág,
én gyakran mentem a rendelőbe tanácsadásra, mert nincsen mérlegünk (direkt), és oda jártam mérni Gabit. Lívia többször volt már nálunk, a terhességem alatt is (veszélyeztetett voltam, ezért ő járt ki), a szülés óta meg összesen négyszer, ugyanis általában bejelentés nélkül jön, én meg nem szoktam ajtót nyitni, ha nem vagyok fogadóképes.Kép Nem is tudtam, hogy a tanácsadóban is van baba-mama klub. A Kondorba akartam menni, de olyan téma volt, ami akkor még nagyon nem érintett (ovi), aztán meg nem találtam, hogy mikor van. Milyen szokott lenni? Leírnád, hogy mikor vannak a különböző helyeken? Én szívesen mennék, mert Gabi nagyon szereti a társaságot, szóval lehet, hogy még találkozunk.Kép

Minden jót!

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok!

Zsizsa!
A tanácsadóban ha jól emlékszem minden hónap első péntekjén van klub, 10-12-ig. Egy kis cetli szokott az ajtón, vagy a faliújságon lenni.
A Kondorban minden hónap második csütörtökjén, 10-12-ig szintén, ezt ki szokták írni. Nekünk sem voltak mindig aktuálisak a témák, de azért mentünk, elsősorban a gyerektársaság miatt.
A Fecskefészekben a korai fejlesztő minden pénteken volt, egyelőre nem tudom, most hogy lesz.
Lehet, hogy többet már egyik helyre sem megyünk, mert Levi bölcsibe megy (amint vissza tudok menni dolgozni). De az is lehet, hogy októberben még megyünk majd Kép.

Valakinek megígértem, hogy utánanézek a tornának. Voltam ma bent a Kondorban, egyelőre még nincs kismamatorna, de lesz. Majd később még jelentkezem, ha megtudok valamit.
Viszont lesz babaruhabörze a Kondor előtt, szeptember 11-én ha érdekel valakit Kép.

Most egy darabig nem nagyon jelentkezem majd, mert a gépemnek valami baja van, valszeg kell egy kis újratelepítés neki, amit én nem tudok megcsinálni, a szakember öcsém meg csak a jövő héten tud átjönni. Addig elvonási tüneteim lesznek Kép.
Üdv, Virág
virga
 
 


Virág,
köszi az infot!Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok!

Virág
Látom megjavult a géped (a Jahn-os topikban olvastalak).
A holnapi börzére jó lenne eljutni, de elég zsúfolt a holnapi programom. Reggel piac, aztán főzés, délután pedig osztálytalálkozóra megyek, ráadásul vidékre.
Esetleg szétnézel, talán már van valami kiírva a tornával kapcsolatban (persze csak ha úgyis arra jársz).
Előre is köszi

Zsana
zsana75
 
 


Sziasztok!

Ha már elegetek van abból, hogy a városban nem lehet babakocsival közlekedni, a járhatatlan aluljárók miatt, gyertek ti is TÜNTETNI! HOLNAP
azaz SZEPTEMBER 20-án, 15.30-kor a Blaha Lujza téren!!!
Lesznek gyerekprogramok is, Kolompos együttes, arcfestés, kézműveskedés.
Nagyon várunk!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!

Zsana!
Igen, pont ma voltam az SZTK-ban és ki van írva, hogy szeptember 6-tól hétfőnként 18 órától van torna. Éppen írni akartam Kép.
Amúgy voltam börzézni, vettem is pár dolgot Levinek jó áron. Majd megírom ha lesz megint (szerintem hamarosan).

Üdv, Virág
virga
 
 


Virág!

Köszi az infót, bár én már nem igazodom ki ezeken.
Néhány napja megnéztem a Kondor KH honlapját, ott hétfő öt órát írtak. Arra sajnos nem érek oda.
Most, hogy írtad, gyorsan felhívtam őket, hogy pontosítsunk, és azt mondta a nő, hogy csütörtökön 10-től van, de ezen a héten nem lesz. Délután egyáltalán nincs (szerinte).

Én ezt már nem értem! Mindenesetre a hétfő 18-tól az jó lenne, úgyhogy szerintem majd odamegyek, aztán vagy lesz, vagy nem.

Mégegyszer köszi az infót.

Zsana
zsana75
 
 


Sziasztok XVIII,ker-i Mamák!
Szept.23-án 10 órától a Kondor Közösségi Házban lesz Baba-Mama találkozó a Havanna napok keretében.
Ha van időtök és kedvetek látogassatok el,most nem csak "Havannás"-ok lesznek.
Jó szórakozász és ismerkedést.
s-zsu
s_zsu
 
 


Sziasztok!

Október 9-én ismét babaruhabörze a Havannán, a Kondor Béla Közösségi Háznál.
Üdv, Virág
virga
 
 


Virág,
megelőztél, pont most akartam írni.Kép
Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


sziasztok,

Mi most költöztünk Pestszentimrére. Van vki. aki szintén otthon van a kisbabájával? Az én kisfiam 2004.06.02-án született...
Kriszti

cuiccolo
 
 


Sziasztok!

Én Pestlőrincen lakom, 2 kisfiam van. Szivesen leveleznék a kerületi kismamákkal. Ildi
ildikoki
 
 


Szia Ildi!

Merre laktok? Mekkorák a fiúk?

Olvastam egy másik topikban, amit a délpesti kórházról írtál. Az igazság az, hogy nekem pont ellentétes a véleményem Kép.
Még szerencse, hogy a kórházak is különbözőek, mi pedig választhatunk. Így talán mindenki megtalálja a számára legmegfelelőbbet.

Zsana
zsana75
 
 


Sziasztok!

Zsana
A fiúk már "nagyok" 6.5 és 8.5 évesek. Nekem szerencsém volt mindenki nagyon kedves és segítőkész volt. Még a szülőszobába is hoztak fel kajcsit mikor mondtam , hogy éhes vagyok.
Amugy Pestlőrincen az Erzsébet-Béla telepen lakunk.Ildi
ildikoki
 
 


Szia Zsana!

El is felejtettem az előbb kérdezni ti hol laktok?Ildi
ildikoki
 
 


Mi a KISZ lakótelepen lakunk, az első babát még csak márciusra várjuk. Kép

Úgy tűnik, sok közös támánk nem lesz.
Régebben nagyobb volt itt a forgalom, biztos ír még valaki, csak türelem kérdése Kép.
zsana75
 
 


Szia!

Mi is tervezünk még egyet hátha kislány lesz.
Én most kezdtem el a babanetet olvasni, és gondoltam lesz olyan akivel lehetne trécselni.
Ha van kedved azért írj és levelezzünk. Ildi
ildikoki
 
 


Sziasztok!

Szívesen leveleznénk és találkoznánk XVIII. kerületi kismamákkal, babájukkal. Nekem egy 1.5 éves kisfiam van, várjuk a következőt. Írjatok!
judi
 
 


Szia Judi,

Mi apával és a 7 hónapos Marcival Pimre utolsó utcáinak egyikében lakunk. Ti Vecsésen?

K.

cuiccolo
 
 


Sziasztok!

Gyermekorvost keresek márciusban születendő gyermekemnek. Mivel senkit nem ismerek, jól jönne néhány vélemény, hogy kit érdemes, vagy kit nem.
Mi a KISZ lakótelepen lakunk, a Havannához tartozunk körzetileg.

Előre is köszi

Zsana
zsana75
 
 


Zsana,

Én segítenék, de arra sajna senkit nem ismerek :-((
Szerintem ha meg vagy elégedve a saját háziorvosoddal kérdezd meg, hogy Ő kit ajánl a gyermekorvosok közül. Talán bejön....

K.

cuiccolo
 
 


Sziasztok!

Pestimre és Pestlőrinc határán lakunk.
Két gyermekünk van 4 és 2,5 évesek.
Cuiccolo Ti melyik irányban az utolsó utcában?

Ancsimama
ancsimama
 
 


Szia Ancsimama,

A másikbaKép

A 82-es, 182-es végállomásához közel.

K.

cuiccolo
 
 


Szia Cuiccolo,

Akkor nem vagyunk a legközelebbi szomszédok, bár távolinak sem mondanám (most néztem meg a térképet Kép ) Egyébként az én szülinapom 06.03. majdnem mint a fiadé.
Jó ez a napocska. A lányom kapásból megszerette.

Ancsimama
ancsimama
 
 


Szia,

Hááát ha egyszer lesz kedvetek erre tologatni, vagyis Ti már sétáltok csak szólj, mi minden nap rójuk a köröket :-))
Hogy hívják a gyerekeket? Nézegetitek már az ovit a kislányodnak?

K.

cuiccolo
 
 


Szia,

sajnos mit most szobafogságra vagyunk ítélve, most vették ki a lányom orrmanduláját, s egy hétig csak akkor mozdulhatunk ki ha nagyon kell, egyébként "nem most kell legeltetni"
Írhatsz a mail-omra is, megtalálod a profilomban a címet, azt biztosabban olvasom, most csak véletlen, hogy tudok babanetezni.
A.
ancsimama
 
 


Sziasztok!

Hagy ajánljam figyelmetekbe a XIX.Kerület Endresz György u.28.-ban megnyílt játszóházat kicsik részére!
130nm-en lehetnek a gyerekek.Két Óvónők tart játékos,dalos foglalkozásokat,illetve egy hölgy zenés-dalos foglalkozást.E mellett sok játék,mászóvár és csúszda is szolgálja a kicsik mozgásigényének kielégítését!

Érdeklődhettek a 0620 947 6243-as telcsiszámon.

Üdv:
Aja
aja
 
 


Sziasztok!

Én még egyelőre XVIII. kerületi kismama vagyok. Április elejére várjuk a babánkat, és május vége felé fogunk Monorra költözni.
Zsana,
(úgy látszik, mindenhol összefutunk :o))
Én tudok egy gyerekorvost, akinek a Méta utcánál van a magánrendelője. Nem drága, és családi tapasztalat, hogy SZUPER! A keresztlányom nagyon keményes kruppos és asztmás volt (a körzeti gyerekorvos fel sem ismerte a bajt), és már kb. öt éve ehhez a dokihoz hordják. Nem ír fel azonnal antibiotikumot, ha beteg a gyerek, állati alapos, aranyos nő. Ha érdekel, akkor írj emailt a kosk@ceu.hu-ra, és megírom neked a pontos címet, elérhetőséget.
Üdv:
Kriszta

Kép
KépKép
nebula
 
 


Ancsimama,

Bocsi hogy nem írtam, de holnap bepótolom.....

K.

cuiccolo
 
 


Sziasztok!
Csatlakoznék hozzátok, ha lehet. Két hét múlva költözünk Gyálra, akkor még anyósomékhoz, és kb. májusban saját házunkba Gyál Pestimre határába a 82-es végállomásához. Remélem segíetetek felfedezni a környéket!
Két gyermekem van, a nagyobbik május végén lesz három, a kisebbik május közepén lesz egy éves.

Norci
norci
 
 


Sziasztok!
Nagy ap angás ebbne a topicban. Miért nem jár erre senki?

Cuiccolo!
Úgy látom te arrafelé laksz, amerre mi költözünk, és a kisebbikemmel közel egyidős a te gyermeked. Remélem összefutunk majd.

Norci
norci
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: