Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok, eléggé rettegek most. Holnap reggel 9-órakor van időpontom nőgyógyászhoz, hogy megnézze, van-e szívpulzálás, vagy sem. Első terhesség, 7 hetes 5 napos a mai napon. Múlthéten csütörtökön voltam orvosnál, aki megvizsgált, és mondta, hogy él a baba, szívpulzálás is van, 6 hetes 6 napos, 9 mm-es. Viszont Hétfőn reggel volt egy pár csepp vér amikor elmentem a mosdóba, ezért megijedtem, azonnal bementünk a korházba, ahol megvizsgáltak. Azt mondták, hogy a baba 6 hetes, 8 mm-es, szívpulzálás nélkül. Abortuszra akartak küldeni. Én ebbe nem tudtam belenyugodni, és eljöttem onnan, el is mentem egy másik korházba, ahol fogadtak és megvizsgáltak, vért is vettek. Két orvos vizsgált meg ott, akik azt mondták, hogy a baba 7 hetes, 12 mm-es, a méhem teljesen rendben van, nőtt, kör alakú, vérzés nincs, a baba jó helyen van, tehát minden tökéletes, viszont ők sem találtak szívpulzálást. Azt mondták, hogy vesznek vért, de másnap is menjek el mégegy  vérvételre, és meglátjuk, hogy emelkedik e a hormonszint. A hétfői vérkép 5000 hcg-t mutatott, a tegnap  reggel vett vér pedig majdnem 93 000-et. Hirtelen sokat ugorhatott volna? Ezt annyira nem is értem, viszont elméletileg akkor ha növekedett a hcg, él a baba. viszont akkor tényleg él? Alig bírom kivárni a holnapot, teljesen össze vagyok zuhanva. Terhes tüneteim vannak, mell érzékenység, néha menstruációhoz hasonló hasfájás, hányinger, fáradékonyság. Ma reggel viszont nem volt hányinger, csak hasfájás, és emiatt is aggódni kezdtem. Van még remény, hogy él a babám?
nixx
 
 

Hozzászólás a topikhoz

Emotikonok
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: