Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!


38 vagyok és nekem egy hét múlva (15 hetesen) vesznek mintát a Bajcsyban. Kérdésem, hogy van köztetek olyan, akinek a hátsó falon elhelyezkedő méhlepényből vettek mintát? Az nem veszélyesebb, mint az elől elhelyezkedőnél? Ezt sajna a genetikán elfelejtettem megkérdezni és már csak a műtét napján találkozunk. Jó lenne tudni előre, hogy ilyenkor, a burkon ászúrják a tűt, hogy hozzáférjenek? Mert logikusan belegondolva igen. Illetve, van olyan veszélye, hogy a szúrt lukon el kezd szivárogni a magzatvíz. Ez visszafordíthatatlan vetélést jelent? 
Csak mert nem elég, hogy félek a vizsgálattól, még hátsó falon is van, és ez egyéb kérdéseket vetett fel bennem, csak sajnos későn. 

Köszönöm a válaszokat

ildiko1981
 
 


Szia!
Azóta gondolom választ kaptál a kérdéseidre. Segíteni nem tudnék, de érdekelne a véleményed, tapasztalatod.
Sajnos nagyon keveset találni tapasztalatokat ebben a témában.
Én most vagyok 14 hetes. A hét elején kaptam meg a kombinált tesztem eredményét, ami magas kockázatot hozott ki (1:40). Egyből egyeztettem a dokimmal akivel megbeszéltük, hogy megcsináltatom a Prenatest-et, talán jövő héten már lesz is eredmény. Ha nem negatív eredmény lesz, akkor viszont mehetek amino-ra, a Bajcsy-ba.
Fogalmam sincs, hogy ez hogy működik, és mikor kerül rá sor. Mert azt hallottam, hogy nagyon hosszú az idő, amíg meglesz az eredmény!

Lilypie Maternity tickers
noja82
 
 

Hozzászólás a topikhoz

Emotikonok
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: