Új privát üzeneted érkezett!

@maritta:


Szia! Kedden Debrecenbe megerősítették a rekeszsérvet az ultrahangon. Utána genetikai tanácsadás következett,amin elmondták,hogy azt ajánlják hogy legyen egy magzatvízvétel,amiből kiderül,hogy van e egyéb rendellenesség. Azt is megcsináltattuk, nem volt egy kellemes érzés, de sodródtunk az árral. Elmondta a doktornő, ha rossz az eredmény,akkor meg kell szakítani a terhességet. ha nincs más rendellenesség mi döntünk,hogy mi legyen a továbbiakban. 2 hét alatt van meg az eredmény, egy örökkévalóságnak tűnik minden nap és csak jár az agyam... nehéz nagyon. a szerdai ultrahangot így lemondtam.
kismama5
 
 


@andreacsilla
Huuu, már érzed? Dejooo neked :-) Nekem semmi, mondjuk nyilván mert nekem az 1. baba :-D de akkor ezek utan nagyon figyelni fogok, hatha lesz valami, amire ráfoghatom, hogy őt érzem! :lol:
Igen, nagyon szeretnem mar tudni a nemét! (Szerintem lány lesz, bar fiút szeretnénk :-P) De persze az a legfontosabb most, hogy minden rendben legyen, ezért izgulok is picit! Ferjem is nagyon várja már!
Nalatok hany fiu, lany van? :-)
szono
 
 


@andreacsilla
Huuu, már érzed? Dejooo neked :-) Nekem semmi, mondjuk nyilván mert nekem az 1. baba :-D de akkor ezek utan nagyon figyelni fogok, hatha lesz valami, amire ráfoghatom, hogy őt érzem! :lol:
Igen, nagyon szeretnem mar tudni a nemét! (Szerintem lány lesz, bar fiút szeretnénk :-P) De persze az a legfontosabb most, hogy minden rendben legyen, ezért izgulok is picit! Ferjem is nagyon várja már!
Nalatok hany fiu, lany van? :-)
szono
 
 

 
 

@andreacsilla:


Örülök, hogy minden rendben! Meg annak is, hogy írtál :) Már érzed?
Én 8 hetes 2 napos vagyok, szerinted első babás kismamaként mikor reális, hogy látzsódik valami? Mi szerdán megyünk ultrahangra, kiváncsi vagyok. Nekem sem volt azóta semmi, csak ez a fránya hányinger....3 kiló lement rólam...
Úristen annyi kérdésem lenne, így már ennyi szülésen és várnadóságon túl vagy :)
zorbi
 
 


@andreacsilla:


Köszi! :)
lindus91
 
 


@andreacsilla:

Már én is érzem mocorogni Minimanót, most vagyok 12+2 napos. Már a 11.héten éreztem ahogy megmozdult, amikor este meséltem a fiamnak. Meglepődtem hogy ilyen korán, de szerintem biztos ő volt. Nekem is kerekedik már a pocakom.
Ha minden igaz megint kisfiú lakik odabent. :)

Kép
mano86
Budapest
 
 


@szono:
Van már 2 nagy lány 13 éves és 10 éves a kicsi fiú pedig 6 éves. Mi fiút szeretnénk... És sztem az is lesz.. :-D
andreacsilla
Sárvár
 
 


@zorbi:
Sztem első babasként 14-16 héten már kerekedhetsz de ha így fogsz fogyni lehet csak később.... :lol:
Írj rám nyugodtan priviben, kérdezz bármit.
andreacsilla
Sárvár
 
 


@mano86:
Nah de jó :-) Én inkább reggel érzem :lol: mintah köszönne reggelente :D de ma már többet 4* eddig olyan jó imádom
andreacsilla
Sárvár
 
 


@andreacsilla:
Igen, én is úgy imádom ahogy mocorog. :) én inkább este érzem, amikor végre lepihenek az egész napos pörgés után. :)

Szép nagy családod van! Szerintem jó lesz a megérzésed, én is éreztem a fiamnál hogy ki lakik odabent és most is az volt a megérzés, hogy megint fiúcska lesz, má csak azért is, mert megint az ovuláció napján voltam együtt férjemmel.

Kép
mano86
Budapest
 
 


@andreacsilla:
Na, akkor hajrá fiúk! Jovoheten hatha megtudjuk! :-D

Irogykedem itt a mocorgokra! Varom ezt az elmenyt en is! Bar meg fura elkepzelni, hogy valami mozog benne :lol:
szono
 
 


@mano86:
Hát nekem el volt tuti csúszva a Pete eresem.. Okt 3-án indultunk Cseh országba (4-en kellett volna ovunak lenni)elotte 2 nappal voltunk együtt. Odakint 6 napot voltunk annyi dolgunk volt, hogy nem sikerult semmi. Majd mikor haza értünk akkor este. És képzeld 6 nap mulva azt hittem 2 nappal korábban jött meg
andreacsilla
Sárvár
 
 


@mano86:
Valamiért elküldte bocsi.
Szóval azt hittem 2 nappal korábban jött meg, de reggelre el tünt. Nem is agyaltam rajta de 3 nappal később még semmi.És azmap már fura volt:fémes száj íz, szédülés. Gondoltam csinálok 1 tesztet bar nem gondoltam volna hogy pozitív lesz és mégis :lol: maga a csoda. El sem hittem, csak a 3-ik tesut után. Igaz csak halvány lett mind mert a reggel csináltam de ott volt :-D
andreacsilla
Sárvár
 
 


@szono:
Igen párom is ezt mondta. Már vett egy kis kék cipőcskét is.
andreacsilla
Sárvár
 
 


Sziasztok! :)
Szeretnék én is csatlakozni hozzátok. Jól láttam, hogy nincs 2017. júliusi fórum? Vagy csak én nem találtam...
Szóval második babánkat várjuk, aki július 10-e körül érkezik hozzánk. Most járok a 9. hét végén.
Megpróbálok visszaolvasni, bár már jó sokat írtatok :)
Mindenkinek boldog és aggódásmentes babavárást kívánok! ;-)


Kép
Kép
mynona
 
 


@mynona:
Szia.
Üdv köztünk..
andreacsilla
Sárvár
 
 


@mynona:


Szia, üdv a csoportban!  Én sem találtam júliusi fórumot, 27-ére vagyok kiírva. 7 hetes és 2 napos a babánk. :)
cinnamonlatte1
 
 


Azért indítottam a "nyári" babák fórumot, mert június végére vagyok kiírva, de első baba, szóval siman lehet belőle július! :lol: Így összevontam, biztos ami biztos!
De amúgy üdv az újaknak! ;-)
szono
 
 


@andreacsilla:
Juj, akkor biztos igazatok lesz! Én is kérdeztem a férjemet, de azt mondja, nincs neki semmi sejtése, mi lesz, de fiút szeretne! :lol: De én nagyon lányt érzek... ;-) Ma vettem fonalat, cipocsket horgolni, biztos ami biztos, szürke lesz! :lol:
szono
 
 


Sziasztok! Üdv az újdonsült kismamiknak, gratulálok mindenkinek! :-D
Mi szerdán voltunk uh-on, már ficánkolt, ugrált a kis drága! 23-án megyünk a genetikai uh-ra, már nagyon várjuk, apa akkor fogja először látni a kicsi szeme fényét. :-D

Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 


Kicsi kincsünk!

:oops:

Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 


@sjucus13:
De jó már neked is van képed.. Én nem kertem 12 hétig féltem a vetéléstől. Az ikrekről volt.. Még mindig rossz rá nézni..
andreacsilla
Sárvár
 
 


@szono:
Mikor leszel 12 hetes?
andreacsilla
Sárvár
 
 


@sjucus13:
Jaj de jó, hogy van képed! Gratulálok!
szono
 
 


@andreacsilla:
Naptár szerint szerdán, ponz aznap megyünk genetikai ultrahangra. Remélem nem lesz korai, de karacsonyi idoszak miatt csak most tudunk menni. De majd megkerdezem, valós e a magzat kora! :-)
szono
 
 


Sziasztok!
Nem akar csinálni valaki egy zárt júliusi csoportot?  
Megmondom őszintén szívesebben irogatnék egy zárt topikba. Illetve, ha jól láttam vannak, akik innen már átmentek a júniusi, augusztusi fórumba.
Anno a kisfiammal is fórumoztam. Az októberi csoportba simán befért az, aki szeptember végére, november elejére volt kiírva. Szóval a zárt júliusiba is beléphetne az, aki szeretne. 

És hogy érdemben is hozzászóljak 
Olvastam, hogy sokatok küzd a hányingerrel. Állítólag a gyömbér is jó rá. Igaz, szénsavasat nem ajánlott várandósan inni, de kicsit kikeverve belőle a buborékokat talán hatásos lehet.

Mi 30-án megyünk a genetikai UH-ra. Csináltatok integrált tesztet is. Nagyon izgulok az eredmény miatt. 



Kép
Kép
mynona
 
 


Hm, csak az azonos hónapban szülőkkel lehet beszélgetni?  Pedig olyan szép és aktív csapat gyült már itt össze! 
szono
 
 


Jah, nem, nem! :) Csak gondolom azért vannak havi csoportok, mert kb. ugyanakkor fognak történni a kismamákkal az események. És így talán könnyebb követni, hogy ki hol tart.
Felőlem felölehet ez a topik 3 hónapot is, inkább a "zárt"-ság lenne számomra fontos.  

Más: nem tudjátok hogy lehet telefonról meg tabletről láthatóvá tenni a várandós meg szülinapos vonalzókat? Én csak számítógépen látom.

Kép
Kép
mynona
 
 


@andreacsilla:

Én is amikor pozitív lett a tesztem el sem hittem, gyorsan csináltam egy újabbat egy másik fajtával. És amikor láttam azon is a két csíkot akkor kezdett leeseni nekem hogy tényleg jön a kistesó. :) pedig 3 nappal a nemvárt előtt csináltam és már jól látszottak a csíkok. Kisfiamnál aznap lett pozitív amikor meg kellett volna jönnie, de akkor csak nagyon nagyon halvány volt. Szóval tényleg minden terhesség más. :)

Kép
mano86
Budapest
 
 


A zárt fórum ötletét jónak tartom, úgy azért bátrabban osztunk meg személyesebb dolgokat is egymással. :)

Illetve egy olyan kérdésem lenne, hogy nincs kedvetek facebookon létrehozni egy ilyen 2017 nyári babák csoportot? Ott akkor látnánk is, hogy ki kicsoda, sokkal személyesebb lehetne a beszélgetés, ès a hozzászólásokat is jobban lehetne követni. Kisfiamnál beléptem egy ilyen csoportba és mai napig tartjuk a kapcsolatot, sőt a babák szülinapjánál mindig összegyűlünk személyesen megünnepelni. Ez persze csak egy ötlet. :)

Kép
mano86
Budapest
 
 


@mano86:
Ezt a facebook csoportot jó ötletnek tartom, de mar van egy "2017 nyárra várom a gyermekem"csoport. Igy valami olyat kellene ki találni ami csak a miénk.. Szerintem
andreacsilla
Sárvár
 
 


@mano86:
Nekem az ikrekkel lett nagyon erős pozitív tesztek nem várt előtt
andreacsilla
Sárvár
 
 


Valami hasonló nevet adnánk a csoportnak, de ez már csak részletkérdés... :)
szofi88
 
 


Én is támogatom a zárt Fb csoport ötletét! :)
cinnamonlatte1
 
 


FB-on mintha láttam volna júniusi meg júliusi babás csoportot.

@mano86
A kisfiad csoportjában hogy tudjátok kivitelezni a találkozókat? Gondolom nem mindenki lakik közel egymáshoz.

Kép
Kép
mynona
 
 


@andreacsilla:


Kitalálhatunk valami nevet magunknak, és akkor oda csak mi lépünk be. Láttam én is 2017 nyári babák csoportot facebookon, de ott már valami 150 tag van, és az szerintem már kicsit követhetetlen lehet.

Kép
mano86
Budapest
 
 


@mynona:


Nahát, most nézem, hogy a fiaink egész közel születtek egymáshoz. :)
Sajnos általában nem mindenki tud részt venni ezeken az összejöveteleken, de azért elég nagy számmal szoktunk ott lenni és még vidékről is fel szoktak utazni. :)

Kép
mano86
Budapest
 
 


@mano86:
Jé, tényleg. :) Kb. 2 hét van köztük.
Most hányadikára vagy kiírva?

Kép
Kép
mynona
 
 


@zorbi:
Szió. Minden rendben veletek?
andreacsilla
Sárvár
 
 


@mano86:
Igen tudom. En is be néztem .Tényleg nagyon sokan vannak.
andreacsilla
Sárvár
 
 


@mynona:
A méretei alapján amit a 12.héten mértek neki június 21 lesz a szülés várható napja. Másnap van a szülinapom, úgyhogy nála különlegesebb ajándékot nem is kaphatnék. :)

Te mikorra vagy kiírva?

Kép
mano86
Budapest
 
 


@cinnamonlatte1
Én is július 27-re vagyok kiírva, úgyhogy egyidősek vagyunk! :)
A facebook csoport ötletét én is támogatom, de az vajon látszik, vagy el lehet rejteni, ha csoporthoz csatlakozik az ember? Nem lenne jó, ha így tudnák meg az ismerősök :)

Lilypie Pregnancy tickers
mrsbig
 
 


@mrsbig:

Nekem is pont ez jutott eszembe. :) Szerintem csak akkor nem látszik sehol, ha titkos a csoport státusza.

@mano86:

Most elvileg július 10. a céldátum. A két-három hét korkülönbség ez esetben is meglesz, csak most a ti javatokra. :)

Lányok! Akik utrot szedtetek és már leálltatok vele, milyen ütemben hagytátok abba? Csak annyit tudok, hogy fokozatosan kell, de hogy hogy, azt nem... 

Kép
Kép
mynona
 
 


@mynona:


Duphastont szedtem, de ugyanaz a kettő hatása. Én 2x1-et szedtem és amikor abba kellett hagyni, akkor 2xfelet szedtem, amíg el nem fogyott. Hirtelen semmiféleképpen nem szabad abbahagyni.
lhekszi
 
 


@kismama5:


Szia!

Írtam Neked privát üzenetet.
maritta
 
 


nekem a 12. heti uh. előtt vért vettek. a papírommal mentem időpontra a dokihoz aki csak ezeket a vizsgálatokat végzi. ott az uh on mindent 2-3* átmért, kapcsolgatta az készüléket (nem sima uh készülék volt) volt hogy piros kèk foltok voltak, nekem kb 15 percig tartott. és persze szívhangot is nézett. rengeteg fotó készült. de én sajnos nem kaptam.
pukkancs
Milánó
 
 


@mynona:

Igen, akkor megint csak pár hét lesz a gyerekek közt. :D

Nekem használnom kellett az utrogestant és pont én is gondban voltam azzal, hogy hogyan kell abbahagyni. Ugyanis amikor mentem volna most a dokimhoz kérdezni, kiderült hogy kórházban van mert megoperálták. A helyette lévő doki meg elég félvállról vette a témát, szerinte egyik napról a másikra abbahagyhatom.... hát rá nem hallgattam, úgyhogy a genetikai ultrahangos dokit kérdeztem és azt mondta, hogy ha betöltöttem a 12.hetet akkor utána minden nap eggyel kevesebb szemet használjak mint ami volt az adagom. 4×1et használtam alapból.

Kép
mano86
Budapest
 
 


@mrsbig:

Szerintem az nem látszik az idővonalon, ha valaki csatlakozik egy zárt csoporthoz, csak ha konkrétan valaki rákeres a csoportra akkor lehet megtalálni a tagok között. De csinálhatnánk azt is, hogy ha mindenki belépett akkor titkossá tesszük és akkor nem fogják látni az ismerősök.
Ehhez mit szóltok?
Csináljak akkor egy ilyen csoportot, ha mindenki beleegyezik?? Csak a nevet is ki kéne találni. :)

Kép
mano86
Budapest
 
 


@andreacsilla:


szia, igen minden rendben, köszönöm :) Nálatok?
Szerdán megyunk ultrahangra már nagyon várjuk :)
Én szívesen megcsinálom a zárt csoportot, csak akkor nevekre lenne szükségem, hogy kit tegyek bele.
A zárt csoporthoz csatlakozást senki nem látja, nem jelenik meg sehol emiatt ne aggódjatok :) 

zorbi
 
 


2017 babanet nyári babák, mint csoportnév?
zorbi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: