Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!
Kismama szuper!!! nagyon szépen erősödik, csak így tovább :) Jelentkezz majd

Kati 5 hetesen szívhangot nem igazán szoktak hallanni, inkább 6, de főleg 7 hetesen szokott szívhang lenni, szóval nyugi, teljesen jó, ha 5 hetesen a petezsák látszik :)
nekem is 6 és fél hete volt meg, későn volt peteérésem.
Lehet, hogy nem vagy gyakorlott peluscserélő (mindenki így kezdi egyszer ) de a saját babádnak a legjobb anyukája leszel hidd el és a legjobban fogod csinálni! Felesleges előre aggódni, egy anyuka tökre találékony és az adott helyzeteket mindig meg fogod jól oldani



Többször nem írok telefonról, most látom, hogy a képet nem is rakta át....
Szóval ime Ő: B3


Férjnek megmutattam tegnap este, először fogalma nem volt, hogy mi ez, pedig látott már ilyet :D aztán leesett neki...  még ő sem mer örülni, de azért picit mégis :)

Daisypath Christmas tickers
Lilypie Maternity tickers
LilypieThird Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
zsumidesz
 
 
 
 


Annyira jó olvasni a sok örömteli hírt, mindenkinél szépen alakul minden! Én már most könnybelábadok mindenki örömén...
Aggódó leendő első babások! Én is így voltam, sosem cseréltem előtte pelust, de a kórházban állandóan a csecsemősök körül forgolódtam, mindent kitanultam míg bent voltunk.

Kati, tényleg inkább 7. hét után néznek szívhangot, még egy kicsit várni kell és meglesz!

Kismama, már látszik, drukkolunk!

Lilypie Kids Birthday tickers ;Lilypie Second Birthday tickers
naturland12
Hatvan
 
 


kismama18: ez már tényleg látható, hajrá!

Köszi az aláírós segítségeket, most majd kiderül

Lilypie First Birthday tickers
kityu
 
 

 
 

@kisvirag02:


Ne izgulj,minden rendben van!!! A babázásba meg szépen belefogsz jönni,hiszen az ösztönök megmutatják mit is kel csinálnod!!! Pelusozást nekem megmutatták bent a csecsemősök,mindent szépen elmagyaráztak!! Nem egy nagy ördöngőség,menni fog!!
A terhességi hetet mindig az utolsó mensi után számítsák ,a babát pedig a peteéréstől,mert akkor a legvalószinűbb a fogantatás.. peteérés mindig a mensi első napja után 14. nap van..viszont lehet előőb lehet késöbb pár nappal... ezt pontosan nem tudják mgmondani...szóval ne idegeskedj,rendben lesz minden!! Nekem pl 3 nappal hamarabb volt peteérésem,ha jól számolok!!! 

Zsumi: de szép képed van!!!

Kismama: Gratula....szépen látszik a második csík is!!!

Kityu: Szívesen... ügyi vagy,jó lett!!! 

Én az éjjel ha 5x nem voltam pisilni akkor egyszer sem!! Tiszta fáradt vagyok..,hogy vagytok a fáradsággal??

Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


Nálam most az émelygés délelőtt jön elő, de ha valamit eszegetek, akkor elmúlik, mostanában mogyorós kölesgolyót szoktam, hogy mégse jöjjenek fel olyan gyorsan a kilók. Szinte mindig gyümölcsöt és joghurtot reggeliztem, egy hete viszont szendvics nélkül ki se bírnám.

Délben már nagyon éhes vagyok, de a felét általában meghagyom, nem esik jól pár falat után.
Ezt követi a délutáni fáradtság, 1-4 óra között, legszívesebben hazamennék és csak feküdnék.

Amikor hazaérek gyorsan leviszem a kutyust és utána egyszerűen nincs kedvem semmit csinálni, csak pihenni. Estére viszont helyrejövök és nem alszom el olyan nagyon hamar.

Napi 2 tejeskávét ittam, most is elkészítem, de van, hogy bele sem kortyokolok, mert végképp nem esik jól, de az illata eddig még nem zavart.

Lenne egy kérdésem a hajfestésről, annyi mindent olvastam, szerintetek ammónia mentessel szabad festeni? Vettem 1,5 hete Garnier Oliat, ami ammónia mentes, de a du. fáradtság miatt még képtelen voltam befesteni...


Lilypie First Birthday tickers
kityu
 
 


@kityu:


Hajfestés: 12. hétig nem ajánlatos,mert ugye felszívódik a börben,de azt írják,hogy az igen csekély...viszont az ammónia mentessel lehet festeni,ha jól tudom! Én a lagzi előtt vettem egy festéket,de nem festettem be,pont ezek miatt!!
A melírnál maradok,mert ugye az nem érintkezik a fejbörrel!! 

Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


Kati, ne izgulj, amikor először voltam 6 hetesen, azt mondta a doki, hogy csak 5 hetes, nem volt szívhang, amikor mentem két hét múlva, minden ok volt, talán 3 nappal sorolta vissza a koránál, amikor megemlítettem, hogy akkor utolérte megár, akkor azt mondta, hogy amikor nagyon pici a terhesség, akkor megmondani a korát mindenki csak saccra tudja, mert 2-3-4 mm-es szikhólyag vagy látszik jól, vagy nem, nem kell izgulni. Szívhang meg nincs 5 hetesen szinte senkinek, ha van, akkor az a baba nem 5 hetes:-)
Nyugi. bírd ki ezt a hetet, utána nagy boldogságban lesz részed.

Nálunk van kismama torna, de csak a 20.héttől lehet menni...Én akarnék biciklizni, de estére mire hűvös van annyira rosszul vagyok, hogy semmi kedvem... Habár arra rájöttem, ha émelygek, akkor végeznem kell valami egyenes vonalú, egyenletes mozgást, és csillapodik...

Lilypie First Birthday tickers
walley
Békéscsaba
 
 


Köszönöm a válaszokat. Próbálok megnyugodni, de mindig ez motoszkál a fejemben.
Elmegyek egy másik dokihoz is, hátha ő normálisabb lesz, mint a mostani, mert ez nem sok mindent mond, úgy kell kispapírral mennem, amire felírom a kérdéseimet, mert az első alkalommal is nyugodt szívvel elengedett úgy, hogy egy kukkot sem mondott, mit szabad és mit nem, mire figyeljek vagy pl. a terhesvitamint is magamtól kezdtem el szedni. 


Kriszti
Fáradtság nálam is megvan, de ha alszom napközben (1-2 de volt mikor 4 órát is), éjszaka nem tudok aludni. Úgyhogy kiiktattam a napközbeni alvást. Pedig sokszor majd leragad a szemem.


Kityu
Engem a doki szigorúan eltiltott a hajfestéstől. Egy festést kikönyörögtem (hogy visszaállítsuk az eredeti hajszínem, mert alapból barna a hajam, most meg full szőke vagyok). Szerintem orvosa válogatja. Jövő héten megyek egy másik dokihoz, kíváncsi vagyok, ő mit mond.

Nektek nem fáj a melletek? Az enyém iszonyatosan fáj és borzasztó méretekben növekszik. (Az utóbbinak a férjem nagyon örül )
Normális melltartót meg nem találok. 
Eddig is C-s kosarú melltartót hordtam, most a legtöbb boltban D-ig van méret - ha van! De az is általában pont jó vagy már kicsi. Nem tudom, merre nézzek szét, mert itt vidéken elég korlátozott az üzletek száma, netről meg nem merek rendelni, mert amúgy is olyan nehezen tudok normális melltartót venni.
Mikor otthon vagyok, a bikinifelsőt veszem fel, az a legkényelmesebb. 

kisvirag02
 
 


Sziasztok!
Tegnap megtörtént a nagy találkozás a Midwife-al. Ahogy sejtettem nem készült uh., és ráadásul közölte, hogy itt csak a 12. héten csinálnak, egyszerre a down-szűréssel, és a 20.vagy 24.-en, erre nem emlékszem pontosan. És ennyi!  De már beletörődtem, hiszen úgyis minden rendben lesz!!!!! 
Súly: nekem a versenysúlyom 48kg, viszont tegnap 45kb voltam, ráadásul úgy, hogy nem émelygek, nem hányok, és eszem rendesen... Ezt most picit jobban aggaszt, mint az a fránya UH! 
@zsumidesz "gyorsan úgy teszek, mintha nem lennék ideges" - annyira magamra ismertem!!! 
Gratulálok az újaknak is! 


 Pregnancy Ticker
angolna
Anglia
 
 


Isa80: Eléggé intenziv orakra jártam(piloxing) heti 4-5 alkalommal. A kondiciómmal most sincs baj, csak amiota gyermek van, nehezebb elmenni és sokszor elmarad, mert valami mindig kozbejon...

Hajfestes: A loreal Castingot hasznalom én úgy kb 6 -7 hetente...

Nálunk Erdélyben eléggé lazán veszik a terhességet, az elejen van egy rákszűrés és egy vérvizsgálat, vizelet meg egy uh, aztán a 7. hónap körül még egy vérvizsgálat, vizelet, és ha akarsz mehetsz uh-ra havonta de nem kötelezző...

Az első baba előtt én sem pelenkztam soha, nem is fogtam újszülöttet a kezemben... belejön mindenki... Emlékszem legelőször a kórházban tettem tisztába, eléggé izgultam, de összejött... azóta meg már milliószor...:)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsazsa88
 
 
 
 


Én az első gyerekkel rendesen festettem a hajam, végig, most szóltam a fodrásznak, hogy vegyen ammóniamentest... Nekem a doki a vitaminra, a festésre, mindenre azt mondta, ha akarom szedejem, ha nem nem, de a vitamin az idegrendszeri betegségre csak akkor használ, ha már minimum 3 hónpaja szeded.... tehát ami miatt reklámozzák, ha már terhesen kezded el szedni, akkor már cseszheted, nyilván jót tesz, de nem véd meg az esteleges idegrendszeri bajtól, de annak egyébként is ici-pici esélye van...

Lilypie First Birthday tickers
walley
Békéscsaba
 
 


Sziasztok!

De szépen szaporodunk  meg egyébként is.
Szabin vagyok, Most az Emberéktől prüntyögök. No szóval megvolt a bejelentés. Örül, nem felhőtlenül, de örül.  Ez kiderült, mert utánna...   kicsit összegyűrödött az uh kép. Ja, szerinte fiú lesz, mert az ő családjukba kizárólag az van. Szerintem meg a kínai szerint is csaj 

Evészet össze vissza, de főleg a krémes sütik és a fornetti. A kv-t viszont boaaaaa, pedig 2 héttel ezelőttig én tartottam el a nescafet.

Nem hízok, csak fogyok, de a mellem klasszul nő. Csak az a baj, hogy iszonyúan fáj néha és hasonalvásnál is zavar.
Ez érzem, hogy sarkalatos probléma lesz mert én szinte csak hason alszom. Szerintetek lehet olyan matracot kapni amiben van egy változtatható méretű lyuk?

Hajfestés, én pont aznap tudtam meg a csíkokat és rögtön le is mondtam. Meg a strandolást is. Mondjuk érdekesen készülhetett, mert feszt jártunk termálba, szaunába. Ami ugye semelyik nem szaporítóképességének nem segít.

3 hét múlva megyünk dokinénihez de mi 7+5 vagyunk 

Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
lilili
 
 


Lilili, örülök, hogy kipipáltad a bejelentést :)

de jó Neked, hogy nem hízol!
Első gyerek előttig mindig hason aludtam, azóta se soha, le lehet szokni róla.. vagy az aktuális pocak miatt nem megy, vagy az aktuális szoptatás miatt, vagy csak szimplán fáj a mellem tőle...



Daisypath Christmas tickers
Lilypie Maternity tickers
LilypieThird Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
zsumidesz
 
 
 
 


@kisvirag02:


Nekem egyre jobban fáj a mellem,főleg amikor este fürdés előtt leveszem a melltartót,,,akkor aztán húzódik lefele mintha mázsás súlyúak lennének,ég mintha tüzelne az egész ,bimbóm is érzékeny..oldalt fekvésnél mindig igazgatnom kel már ,mert nyomódik és kellemetlen... éjszakára írják a sportmelltartót ami kényelmes,de tartja a mellett! Napközben én kosarasat hordok,de abban is érzem,hogy van mellem ...szépen kikerekedett ,de lesz még nagyobb is,amikor beindúl  atejelválasztás!!
Aludni én is tudnék minden délután,volt,hogy le is feküdtem /fél-1 órát szundítottam/  este ugyan úgy elalszom 10 felé...ma nem is tudom,hogy fogom végignézni a Szulejmánt!?

angolna: engem is megenne a fene az ultrahang miatt,de tuti rendben van minden!! A minusz kilók ilyenkor még normálisak...késöbb majd visszajönnek 

Lili: Örülök,hogy meg volt a NAGY bejelentés!  Nekem le nem menne a krémes süti...csak a sós dolgok..édesből a joghurtok és gyümölcsök amik jöhetnek! Kávét lassan 5 hete nem iszok,néha egy capucinó lecsúszik,de nem mindennapos!
Jó neked,hogy nem hízól!!! Első terhességemmel 24kg híztam../ő fiú lett/2 lányommal a megengedett 10-12kg ment csak fel,ami szülés után 2 . héten le is ment!!! Most kíváncsi leszek,hogyan alakúl?  
hasonalvás...én nagyon szerettem,de nekem sem megy a mellem miatt....késöbb a poci lesz az ami nem engedi,ahogy Zsumi írta... meglehet szokni!!! 

Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


@kriszti77:


A mell kérdés sajna nálam is mindennapos, mert eddig B-t hordtam és push up-osat és nem zavart, mert sokat sportoltam, őrültködtem. De most már a C után kacsingatok és pl tegnap a madarasteszkóban a mirelitek között ahogy elkezdtem fázni állatira fájtak a melleim, de valami brutálul. A régi sportmelltartóim sajna már kicsik, úgyhogy éjszakára vennem kell másikat. Viszont soha ilyen jó dekoltázsom nem volt még.

Alvás, bárhol és bármikor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Most is ásítozom mint a beteg szamár. Pedig a Szulejmánt én is meg akarom nézni  Kicsit elvesz a dolog izgalmából, hogy történelmileg nagyjából kódolva van a vége. De azok a csini ruhák!!!!!

Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
lilili
 
 


@lilili:


Szulejmán: bizony,azok a szép rucik,na meg nekem annyira tetszik ahogy beszélnek!!! végül is az egész filmért oda vagyok...sokat sírtam mostanában alatta!  Hormonok... 

Nekem is szokott fázni a mellem és akkor mégjobban feszül... 

Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


Szulejmánt majd visszanézem napközben az rtlmoston, képtelen vagyok ébren maradni olyan sokáig

Daisypath Christmas tickers
Lilypie Maternity tickers
LilypieThird Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
zsumidesz
 
 
 
 


@zsumidesz:


Én is úgy szoktam,ha elalszom rajta!!  Rendeszerint a végére felriadok!! 

Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


Én a reklámnál szoktam kicsit befordulni az ágyban, hogy meghallgatom a reklámot és anmikor újra jön a film akkor nézem. Na ja! Persze! Mára eljutottam oda, ha nem kontaklencse van rajtam és leveszem a szemüvegemet elalszom.
Az Ember azt mondta, most pihengessek, mert meg vannak számlálva a napjaim 

Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
lilili
 
 


@lilili:


Reklámoknál szokott nálam is gond lenni..befordulok és már horkolok is!!! 

Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


A hason és oldalt alvás nálam is a favorit, már ki is találtam, hogy kell nekem egy olyan "terhespárna" 
Napközben én is nagyon álmos vagyok, viszont reggel viszonylag korán magamtól ébredek, bár ebben valószínűleg a pisilés is fontos szerepet játszik! 

 Pregnancy Ticker
angolna
Anglia
 
 


Sziasztok,

Kicsit eltuntem...udv az ujaknak, es gratulalok a jo hirekhez!! :)

Nalunk minden rendben, szepen telnek a napok, kedden doki, mar csak 5-ot kell aludni. :D

A zart topikot nyugodtan nyissa meg valaki mas, mert en a kovetkezo hetekben nem leszek tul aktiv (munka es utazasok miatt), igy nem tudom garantalni, hogy mindenki idoben fel lenne veve... De en is ugy lattam, hogy egy teljesen uj topikot kell nyitni, es ott lehet beallitani, hogy zart legyen, Szoval hajra, es vegyetek majd fel engem is!!!! :D

Angolna, en is eltem Londonban, 4 evet toltottunk kint, szuper volt nagyon! Bar az egeszsegugyi rendszer tenyleg teljesen mas, de nekem nem voltak rossz tapasztalataim.

Kozuletek egyebkent nem erintenek senkit a ma kikommunikalt felveteli ponthatarok?? En mar picit izgulok... :P

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


valahogy a másik topikban, ahol írogatok, ott nem kellett új csomagot nyitni, hanem bezárták azt... Szerintem írni kellene az adminnak, hogy lehetséges e ezt bezárni....

Lilypie First Birthday tickers
walley
Békéscsaba
 
 


Megneztem gyorsan a februari topikot, de szerintem ott is uj fog nyilni a zartnak. Idaig szinte az osszes 2014-es forumbol ketto van: egy nyitott, es egy zart. Szoval szerintem a februarinal is igy lesz, de akkor varjuk ki azt a par napot, es nezzuk meg, hogy ott hogy alakul.

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


A zártba vegyetek fel engem is! 

Ma reggel, jó hangulatban megittam a kakaómat utánna ki a kertbe, körbenéz, prüntyög a pipikéknek, majd eszembe jutott, hogy lapul ott egy nagyon kakaós-csokis csiga. Bevettem a Gravidámat, rá a fél csigát, aztán futás a wc-re 
Utálok hányni. Nem is szoktam, csk ha a végemet járom  Már bocsi a részletekért, de legalább nem volt klasszikus savas-szörnyű róka, csak a csiga pépesen  Ezt a melóhelyen nehéz lessz előadni, mert 2 irodán és egy előcsarnokon kell átrohannom a wc-ig 



Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
lilili
 
 


@kriszti77:


bibibíííí, láttam a Szulejmánt 

Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
lilili
 
 


@lilili:


Nekem is sikerült végignézni!!!  
 Róka: Vödör...mert úgy sem jutsz el odáig  Vagy egy zacskó  de ha érzed,hogy émelyegsz akkor nyitott ablak,jó mély levegővételek,szájon kifúj és talán megúszod!!! Hideg citromos víz is segít!! 

Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


Én az előbb ettem meg egy csokis/vaníliás csavart fagyit,nagyon jóízűen,de utána kicsit megmozdult a gyomrom,viszont nem jött ki !!! hétvégén van itt nálunk a F1--kint a hungaroringen! Mi a központban lakunk,előttünk megy el mindenki aki a pályára szeretne kimenni... ma még csak csütörtök,de kezdődik az őrültek háza,nagyon sokan lesznek idén....na de nem is ezt szerettem,hanem,hogy ez a csavart fagyis most pont itt landolt le velünk szembe,itt lesz egész hétvégén...aszem sűrűn fogom látogatni 

Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


Sziasztok, én ma próbálom először a citromos vizet, mert borzasztó, hogy 16-17 órától míg le nem fekszek egyfolytában hánoyk, mindentől...Fagyira rá se merek gondolni... este mire a párom  hazajön szegény legszivesebben mentőt hívna, annyira szarul nézek ki:-)

Lilypie First Birthday tickers
walley
Békéscsaba
 
 


@walley:


Sajnálom....jót fog tenni a citromos víz!!! hidege legyen ,úgy még jobb!!! Ropogtass ropit napközben,vagy patogtatott kukoricát..nekem az segített első 3 babánál!!!  Nekem még nem annyira intenzívek ezek az émelygések,hányingerek,de jelen vannak egész nap..miniatűr kivitelben!!

Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


Az émelygés része nekem elmúlt. Ez a hülye Vuk sunyin jön  Megettem a csigát majd elkezdtem érezni, hogy zsibbad a nyelvem kétoldalt. A gyomrom meg sem moccant, csak orvul támadott.
Most ebédeltem Anyós fejtettbab levesét - sajnos nem vagyok az a trendi csaj aki salátán meg csírákon nyomul - és szemezek 3 db házi szilvásgombóccal. Csak tartok egy hatásszünetet, hogy a bab kell e a gyereknek vagy sem.
A kaja nálam eddig nem volt központi kérdés, mer valahogy hiányzik belőlem az éhségérzet. Illetve kicsit éhesvagyok és ha nem eszem akkor 5 perc múlva már nem. Ezért pl stresszre nem eszem és fogyok.
Úgy eszem általában, hogy amit megkívánok, de abból aztán... Viszont ennek most betett a Kömény ezzel az orv kakaos-csokis csigás támadással.

Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
lilili
 
 


Sziasztok!

összefogott ellenem a világ....
tegnap bekattant egy régi kedves kajám... főtt krumplit vajjal durvára török (nem annyira, mintha krumplipüré lenn) és hozzácsapok főtt tojást is szintén villával szétnyomva... megfőztem mindent hozzá, már sírtam majdnem, hogy készüljön már el fogtam az első tojást, belekevertem a krumpliba, aztán a másodikat is, és csak ezután éreztem meg, hogy romlott a tojás.... ne tudjátok meg mekkorát énekeltem a fehér mikrofonba

Ma újra megfőztem, de most meg agyonsóztam a krumplit... feladom :(

Vettem dinnyét is, meg padlizsánt, ezekre is rá vagyok kattanva, de a dinnyének megint romlott tök ízt érzek...


Alváshoz még annyit, hogy az oldalt fekvés is kényelmetlen terhesen, a háton fekvéstől meg kijöhet az aranyér, szóval...


Lilili kérlek csak egy napra add át ezt a no éhségérzetet!!! kérleeeeeeeeeeeeeeeeek!!!!

Enyém anyósom ma oldalast süt a kislánykám kedvéért, Borka csontnak hívja és imádja rágni alapból én is, de most nagyon nem esett jól megérezni.. mint ahogy a tegnapi lecsót sem

Tényleg mikor mondjátok el a nagyszülőknek és hogyan?  Mi Borkát úgy mondtuk el az 5. és 6. hét között (mert látszott már), hogy adtunk a nagyszülőknek kis zoknikat :) Bendit pedig úgy, hogy festettem Borkának egy bodyt, kistesóm lesz felirattal. Anyuék rögtön észrevették, Anyósomék aznap egész délután lent játszottak Borkával a kertben és nem vették észre... később lement a férjem, hogy nem is mondanak semmit, hát akkor derült ki, hogy nem is olvasták el
Májusban pont aznap mondtuk el anyósoméknak meg  a két Dédinek, amikor elkezdtem vérezni :(

Most megvárjuk a szívhangot (bár ha addig véletlenül lehányok valakit, akkor nem várunk addig ) aztán elmondjuk, bár szerintem anyum már vágja.. célozgatott is rá, meg mindig a hasamat lesi.


Jelentem meg sem próbáltam megnézni a Szulejmánt, de már kapcsolom is be a vasalót és megnézem :)

Daisypath Christmas tickers
Lilypie Maternity tickers
LilypieThird Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
zsumidesz
 
 
 
 


Sziasztok!

Voltam dokinal, latott egy 5 hetesnek latszo kis petezsakot, de hetfon visszakell menjek, mert hogy sok a folyadek a meh es a holyag kozott és attol tart, hogy nehogy legyen egy mehen kivuli is, amit most nem latott... Aztan az is lehet, hogy volt egy cisztam es az kifakadt es onnan van a folyadek, az meg majd felszivodik magatol... mindenesetre hetfon kell mennem, ha addig nem törtenik semmi, ha barmi furcsa van azonnal az ugyeletre kell menni... Mostmeg mar mindenfelet erzek, meg parazok... 
Mondjuk en nem ertem, hogy a folyadek, hogy utalhat mehenkivuli terhessegre, de o tuda, o az orvos....
Remelem minden rendben lesz a hétvégén, és hamar hétfő lesz....

Bocsi az ékezetek miatt, kicsit megkttant a gépem...



Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsazsa88
 
 
 
 


Sziasztok!

Én úgy vagyok a kajával, hogy ha valaki kiejt a száján valamit, (pld. tegnap a szomszéd a tejbegrízt)
haza rohanok és megfőzöm :-)
Aztán pár knál és kész, fúúúj.

A róka az előző terhességnél is csak egyszer jött el, egy nagy lángos reggeli után

Engem ilyen fogyókúrás dolgok messze elkerülnek

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
bucica
Dány
 
 



Akkor úgy látszik az én gyerekemnek minden jó amit eszem,iszom. Nem eszem esztelenül csak sajna este eszek jobban. De mióta itthon vagyok mindig wczek(bocsi),nem tesz jó a melóhely.

 Mit gondoltoka rubeoláról? Mielőtt belekezdtünk a lombikba ezt is meg kellett nézetni és hát nekem kétes lett az eredmény vagyis hajlamos vagyok elkapni,erre mondta a doki hogy oltassam be magam,de 3 hónapig nem eshetek teherbe.Na én ezt megtagadtam,de azért nem árt kerülni a gyerekeket. Kikértem több orvos véleményét is és azt mondták,hogy manapság már nagyon ritka és nyáron nincs is. Elég veszélyes a magzatra ha elkapnám,de szerintem annak idején be lettem oltva,eddig tartott.



Alvás:én fekszem oldalt,hason,hanyatt,de a hason alvás a favorit,még most is tartom e jó szokásom.

Nálunk mindenki majd csak a 12 hét után tudja meg.


Repülni lehet? 13.hetes leszek mikor útra kelünk

Lilypie Pregnancy tickers
maju
 
 


elvileg a 36. héttől nem lehet repülni (vagy csak orvosi engedéllyel?) Most még simán :)

Rubeola és egyéb hasonló... pont ezen agyaltam, hogy szeptembertől megint ovi és Borka megint hazacipel majd minden göthöt... múlt évben is folyton beteg voltam, mert minden azonnal átragadt rám is...

Daisypath Christmas tickers
Lilypie Maternity tickers
LilypieThird Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
zsumidesz
 
 
 
 


Így kell zárttá tenni:

Walley! írni kell egy e-mailt a babanet szerkesztőinek, a topik nevével, azzal a névvel, aki az adminisztrátor lesz, hogy szeretnétek, ha zárt lenne, és ők zárják le! (szerkeszto@babanet.hu--ide kell küldeni)

Lilypie First Birthday tickers
walley
Békéscsaba
 
 





Már meglévő topikot nem teszünk zárttá. Viszont bármikor van lehetőségetek egy új, zárt topikot nyitni, aminél meghatározhatjátok, hogy teljesen zárt lesz a topik és meghívásos alapon működik, vagy fogadtok be új, magától jelentkező tagot még.

 

Ha bármiben tudunk még segíteni, szóljatok!

 

Üdv: Dia


Egy másik topik kapcsán ezt írta a Szerkesztő!

Kép
isa80
 
 


Kisvirág
Az, hogy mit lát a doktor az UH-nál, az függ nagyon sok tényezőtől is. Pl.: gép felbontása, orvos gyakorlottsága...
Nekem 5+1-nél volt petezsák
6+3-nál már látszódott a 2 embrió és kimutatható volt a szívműködés
Milyen hosszú szokott lenni a ciklusod?

Kriszti
Fáradtság???? Olyan 10-12 órás alvásra lenne naponta szükségem...

Kityu
Én tegnap festettem be éppen a hajam. Tusfürdőt, testápolót használsz? Az jobban felszívódik...és eléggé érdekes anyagok vannak azokban is!

Walley
Biciklizésre alternatíva egy jó kis spinning

Zsu
Felvételizel? drukkolok! Én most pillanatnyilag befejeztem a tanulást

Fagyi
Én max. akkor eszem, ha itthon gyártok... nekem a liszt-, tejfehérje-érzékenység+IR miatt eléggé figyelnem kell, hogy mit is eszem...

Maju
Én anno voltam rubeolás...




Kép
isa80
 
 


Zsu hova felvételiztél? :)

írtam egy e-mailt a szerkesztőknek, hogy most akkor mi a helyzet. Még nem kértem a zárást, csak érdeklődtem :)

Daisypath Christmas tickers
Lilypie Maternity tickers
LilypieThird Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
zsumidesz
 
 
 
 


Na már meg is jött a válasz, ez gyors volt :) nem zárnak topikot, nekünk kell újat nyitni.
Szívesen megnyitom, ha gondoljátok :)

Daisypath Christmas tickers
Lilypie Maternity tickers
LilypieThird Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
zsumidesz
 
 
 
 


Zsumidesz

Kép
isa80
 
 


de ha valaki ellenállhatatlan vágyat érez, nyugodtan nyissa meg, csak már úgy mennék a zártba, hogy nyugiban lehessen dumálni :)

Daisypath Christmas tickers
Lilypie Maternity tickers
LilypieThird Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
zsumidesz
 
 
 
 


ok

Lilypie First Birthday tickers
walley
Békéscsaba
 
 



Kép
isa80
 
 


Megcsináltam... Próbáltam visszanézni, felvenni a tagokat... aki véletlenül kimaradt, annál a topik neve mellett megjelenik a "jelentkezés" felirat... Kattintson arra!

Kép
isa80
 
 


Sziasztok Lányok. Elméletilg március 5 lesz a szerencse számunk:-) Kb 8 hetes vagyok,első baba,már most szerelmesek vagyunk belé. Nagyon örülünk neki. Kb az első pillanattól tudjuk,hogy útban van. Nagyon vártuk őt. Megszeretném kérdezni,hogy ki mit hallott az 5D-s magzati szűrővizsgálatról(pl.Mátyásföld klinikán)?!
Meg tudom,hogy megcsináltassuk-e vagy sem. Ez ugyanolyan lehet mint a kombinált vizsgálat? Vagy ez az?
 Ki hogy vagy egyébként? Jól viselkedik a "pocaklakótok"?

fannics
 
 


Szia fannics! Akkor mi egyidősek vagyunk, nekem is március 5 a jóslat!  Nekem egész jól viselkedik, semmi hányinger, semmi émelygés, csak az esti haspuffadás, de olyankor már pár hónaposnak kinéz a bélésem! Amúgy semmi nem látszik. Meg persze fáradékonyabb vagyok. Uh-m csak a 12.hét körül lesz, pontos adatokat majd akkor tudok mondani. 

 Pregnancy Ticker
angolna
Anglia
 
 


Sziasztok!

Fannics üdv a csapatban és gratulálok :)
nekem ez az 5D-s nem tűnik semmivel sem jobbnak, mint pl. egy integrált teszt... árban is kb. ott van.

Én tuti a Magzati Diagnosztikai kp-ba fogok menni, mert a dokim bennük bízik, őket ajánlja (és lehet, hogy onnan kap jutalékot )

Borkánál és Bendénél csak kombinált tesztet kértünk, most lehet, hogy fogjuk az integráltat is...

Daisypath Christmas tickers
Lilypie Maternity tickers
LilypieThird Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
zsumidesz
 
 
 
 


Angolna! Gratulalok!! :-) Te tervezel valamilye tesztet,szuro vizsgalatot csinaltatni?

fannics
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: