Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Lehet, picit meg korai, de elinditanam a topikot.:)
Aki a napokban tesztelt pozitivat, irjon, hogy beszelgethessunk. Nekem elmaradt mensim meg nincs, csak szombatra vartam volna, de egy furcsa erzestol vezerelve tegnap teszteltem... egy halovanyat:), ma reggel pedig mar erosebbet. :)

Szep napot!

Zsuzsi

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


Szia! igaz, hogy én még nem mertem tesztelni, de én is szombatra nem várom...milyen tesztet használtál és hány naposak a ciklusaid? bocsi, ha sokat kérdezek, de nagyon reménykedem, hogy sikerült végre a kisetó nálunk is... :)

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Szia Iner,

Nekem altalaban 28 naposak a ciklusaim, bar pont elozo honapban rahuztam egy egesz hetet, ki tudja miert... Szerdan azt hiszem vmi Amazon vagy ilyesmi nevu tesztet hasznaltam, tegnap pedig Clearblue-t, de nem a digitalisat, csak a hagyomanyosat.

En egyebkent picit amulok a pozitiv tesztjeimen, mivel a parommal epp hogy csak megbeszeltuk, hogy el kellene kezdeni probalkozni, igy 30on tul es 8 ev egyutteles utan... :) Szoval nekunk a julius lett volna az elso 'eles honap'. Na de meglatjuk, mi sul ki belole, 9-en megyek dokihoz (ide egyebkent is mennem kellene..)

Drukkolok, hogy jo eredmenyeket kapj! :)

Kép
zsu0626
Budapest
 
 

 
 

Sziasztok, Iner találkozunk a márciusi topikban?
Igaz én februári leszek (25), de majd a jövőhéten megyek csak dokihoz..

Lilypie First Birthday tickers
walley
Békéscsaba
 
 


Walley! reménykedem nagyon...és rettentően izgulok.....remélem nem fogok csalódni :) szerintem beleférsz a márciusiba is :)

Zsu! nálunk Míra jött ilyen hamar, mint most nálatok a pici :) még fel sem fogtuk, már terhes is voltam :) most ez a 2. hónapunk élesben és nagyon reménykedem...milyen erősségűek voltak a tesztek? én holnap egy 10-es erősségűvel szeretnék majd tesztelni :)

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Lányok! Én még nem mertem tesztelni. Nekem vasárnap lenne esedékes... Harmadik gyermekünket várjuk.
naturland12
Hatvan
 
 


Naturland! nagyon drukkolok.....érzel valami tünetet?

Zsu? Walley? nálatok tünetek vannak már???

Jaj, mindjárt itt a holnap reggel....nagyon félek......

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Iner, a tesztek kozul az elso 10-es volt, a masik 25-os. Nekem tuneteim meg nincsenek, de lehet, korai is lenne. :)

Drokkolok nektek, lanyok, a hetvegi tesztelesekhez!! :)

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


Bar most jut eszembe, hogy ti azert tapasztaltabbak vagytok a tuneteket illetoen. :) Na mindegy, hajra!!! :)

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


Helló mindenki. Tünetek nincsenek, de ne is legyen, itt a tengerparton.. majd ráér otthon. Úgy néz ki, hogy a menstruáció szerű fájdalom az kb egy hét alatt elmúlt. A cicik fájnak...de kibirhato. Iner majd a hétfői teszten már jó erős csík lesz

Lilypie First Birthday tickers
walley
Békéscsaba
 
 


Sziasztok!

Reggel teszteltem egy nagyon haloványat....remélem a holnapi erősebb lesz....nekem is fáj a mellem picit, meg néha mensi szerűen a hasam is....

Naturland! mennek a drukkok holnapra!!!

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


@walley: "Helló mindenki. Tünetek nincsenek, de ne is legyen, itt a tengerparton.. majd ráér otthon. Úgy néz ki, hogy a menstruáció szerű fájdalom az kb egy hét alatt elmúlt. A cicik fájnak...de kibirhato. Iner majd a hétfői teszten már jó erős csík lesz"


Ne is legyenek tünetek Neked...most élvezd a pihenést....a jó időt, a tengert....

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


SZiasztok! Én is csatlakoznék a topichoz. Tegnap teszteltem pozitívat clearblue digitálissal, 1-2 hetesre írta a Picikénket. Volt nagy sírás-öröm. Főleg, hogy nem vagyok egyszerű eset. 4 éve derült ki, hogy IR-em van, illetve a pajzsmirigyemnek van egy autoimmun betegsége (Hashimoto-thyreoiditis), emiatt alulműködik. Uh évek óta diétázom, L-Thyroxint szedek. Babával csak tavaly decemberben kezdtünk el próbálkozni. Ma mondjuk kicsit megijedtem, mert csináltam egy valentin nevű tesztet, és csak nagyon halvány a csík, holott kb június 12-13 körül lehetett peteérésem, az ovuteszt szerint. Ráadásul most így hajnalban eszembe is jutott, hogy tegnap reggel a nagy örömben elfelejtettem bevenni a pajzsmirigy gyógyszeremet.... Meg ma le is esett a hőm 36,3-ra... Remélem nem szúrtam el, és velünk marad a picike. Kedden megyek orvoshoz, igaz sztem még sok mindent nem fog látni, de a vérvétel remélem igazol minket! 
fugenyuszi
 
 


Fugenyuszi! gratulálok! gondolom mennyire izgulhatsz most, de minden rendben lesz!!

Én ma reggel is nagyon halványat teszteltem egy 25-ös teszttel, egy kicsi barnázás is volt....félek, hogy baj lesz....

Naturland! teszteltél??

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Iner: Sok helyen olvastam, h előfordul az elején barnázás. Egyébként lehet, h csak még tart a beágyazódás, és emiatt barnázol. Ne aggódj! (Mondom én a fő paragép... )  Én amióta pozi lett a teszt szedek Utrogestan nevű készítményt, igaz nekem ezt előre felírta az orvos, mert az előbb említett bajaim miatt, nekem kell, h meg tudjon maradni a Pici.  Nektek amúgy volt valamilyen más jel is a pozi teszten kívül? Én hétfőn este úgy éreztem, hogy na holnap tuti megjön, mondtam is a férjemnek, h megint nem jött össze. Másnap megint éreztem, este teszteltem, mintha vmi második csík lett volna halványan, de mivel csak időn túl jött ki, gondoltam káprázik a szemem a nagy akarástól. Másnap reggel megint teszteltem egy tök negatívat. De egészen szerdától péntekig megmaradt ez a mindjárt megjön érzés, meg nyilallt is a hasamba párszor, írtam a nődokimnak, aki szabin van, h tuti megint cisztám van.... De megjönni nem jött meg, és azért ott motoszkált a kisördög.... így vettem még egy tesztet, szombat hajnalban megcsináltam, és pozitív lett, amúgy még mindig olyan mindjárt megjön érzésem van, igaz a nyilallások elmúltek hál istennek.
fugenyuszi
 
 


Fugenyuszi! nekem a mellbimbóm érzékeny, illetve a melleim is megduzzadtak az utóbbi 1-2 napban. Nem teszel fel képet a pozitív tesztekről? :)

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Sajnos a digitális csak 1 napig mutatta, gondolom valamilyen elem volt benne ami lemerült... De a mait feltöltöm, legalább megnézitek, h tényleg Ti is pozitívnak gondoljátok-e. Amúgy a digitálison az volt, hogy: + 1,2. Ami arra utal, h pozitív, és 1-2 hét telt csak el a fogantatástól. Láthatjátok, nagyon halovány.  
fugenyuszi
 
 


@iner:


Nagyon klassz videó, meg is könnyeztem. Bár tegnap óta bőgök....  Rövidebb-hosszabb megszakítással. Pedig kemény csaj vagyok. :-)

fugenyuszi
 
 


Fugenyuszi! hát nagyon pozitív :) gratulálok!!!!! nekem is ez a kedvenc videom, nagyon sokszor megnéztem az elmúlt hetekben :) hányadik napon tesztelted ezt amit feltettél? Hány napja késik ponotsan?

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


@iner:


az a baj, hogy az IR, PCOs miatt nekem nem túl rendszeres, utoljára május 21én volt meg, átlagban 33-37 napos a ciklusom. Ezelőtt a hónap előtt volt két hónap Clostys és tűszőrepesztős hónapom, de sajnos lett egy 5 cm cisztám, uh leálltunk a hormonokkal. Ebben a hónapban nem volt stimuláció.Viszont voltam június 3-án hüvelyi UH-n. Ahol megállapította az orvosom, h elmúlt a ciszta, de egyelőre nincs domináns tűszőm. A bal oldaliban volt egy picit nagyobb, de mondta, ha megérik (ez PCOs oknál mindig kérdés), akkor még bizony kb 1,5 hét. Na másfél hét múlva elkezdtem ovu teszteket csinálni,de pozitív csak június 11-re lett, ezt követően 24-36 óra a kilökődés. Június 9-10-11 és 13-án voltunk együtt. Mivel ilyen halvány a teszt, gondolom a péntek 13-i akció volt sikeres. (Amúgy is a 13 a szerencseszámom... :-)) Így ha jól számolom, kb 14-16 nap telt el a fogantatástól. Azóta nem voltunk együtt, utána héten nem tudtunk, aztán meg vigyáztunk nehogy baj legyen, a mesi előtti héten már nem mertünk sose, nehogy megzavarjuk a beágyazódást. Lehet kicsit "programozott" volt az egész,de sajnos mint írtam, nem vagyok egyszerű eset. Amúgy képzeljétek el, június 14-én voltunk ballagáson, és elkapott egy érzés, hogy lesz egy fiunk (évek óta lányt akartunk), mondtam is a férjemnek, h sztem, ha egyszer lesz gyerekünk, akkor fiú lesz. Hát kiváncsi leszek. 
fugenyuszi
 
 


Akkor kb 2 nappal járhatsz előttem, nekem kb 15-én volt a peteérésem, persze nem használtam LH tesztet, csak a kalkulátorok és testem jelei alapán gondolom....én ma vagyok a 14 Dpo napon....


Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


remélem tényleg rendben van. ez egyébként mai teszt, már bánom, h a tegnapi digitális volt, akkor össze tudnám hasonlítani, h nem e halványodik. le kellene nyugodnom. de mivel fél éven belül két cisztám lett a stimulációk miatt, már tényleg azt hittem, h nem lehet természetes úton babánk.
fugenyuszi
 
 


Sziasztok, fugenyuszi, ha a digitális pozitív, az mindent elárul, egyébként én is az első után másnap tök negatívat teszteltem és a 4.napon lett sötétebb a második csík, a digitális az a nem várt után 5.napon írta, hogy +2-3. Ja és a mindjárt mejön érzés az erős volt kb egy hétig, a frász kerülgetett... de most minden ok, a derekam fáj, és három napja esténként hányingerem van... Úgy látszik én fordítva működök, nekem a tesztek is este voltak erősebbek
Iner teszteltél újra?

Lilypie First Birthday tickers
walley
Békéscsaba
 
 


Lányok! Én is teszteltem tegnap előtt este... Sajnálom, hogy nem bírtam ki reggelig, mert előtte úton voltunk rengeteget ittam, így mutatott egy negatívot. Reggel ránéztem és nagyon-nagyon halvány második csík is lett. Délután, este ne is teszteljetek, mert csak a reggeli vizeletben van nagyobb koncentrációban a HCG. Megfogadtam, pár napot most már ki kell bírnom türelemmel és akkor úgyis  kiderül. A másik tesztet így jól eldugtam...
naturland12
Hatvan
 
 


Sziasztok,

Latom, senki nem unatkozott hetvegen! :) Udv az ujaknak, azert latom, megvan mindenkinek a sajat kis tortenete.

En meg mindig nem fogtam fel, hogy mi is tortenik, igy minden nap csinalok egy tesztet, ami szerencsere egyre erosebb! :) Mult heten is volt par gorcsolos napom, es tegnap ota megint, de egyelore nem tulajdonitok neki tul nagy jelentoseget, mivel szombaton kellett volna megjonnie. Azert a pici rossz erzes megvan bennem is, de remelem, par nap alatt ez elmulik.

Pici emelyges volt mar, de az igazabol mastol is lehetett. :) Ma reggelre pedig teljesen kipottyosodtem, de nalam ez is 'normalis' minden honapban, szoval egyelore marad a ketelkedes.


Kép
zsu0626
Budapest
 
 


Sziasztok!

Egyelőre megvagyunk, éjjel nagyon fájt a hasam, azt hittem meg is jön reggelre, alig aludtam...de semmi nem volt reggel a betéten....bárcsak már minden rendben lenne és velünk maradna ez a csöppség....

Walley! a 4. napi tesztet nem mutatnád meg? csak hogy tudjam milyennek is kellene majd lennie...

Naturland! de jó :) halk gratula! én biztos nem bírnék napokat várni az új teszttel :) már a holnap reggelt is alig várom....

Zsu! mensi szerűen fáj a hasad? biztos minden rendben lesz!


Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Iner, ez jo jel!! :) En egyebkent nem is gondoltam volna, hogy ilyen nehez lesz vegigvarni minden egyes napot...

Igen, mensi szeru gorcseim vannak, es egy kicsit aggodok en is, mert tegnap este es ma delelott ezek a gorcsok minimalis (de tenyleg kb fel csepp), gyenge barnazassal jartak. En ugy gondolnam, hogy ez meg a normalis kategoria... szerintetek aggodnom kene? Csak jovo het szerdan kellene mennem dokihoz. Szerintetek megprobaljam elorebb hozatni a mostani szerdara? Vagy ezzel nyugodtan lehet varni meg egy bo hetet?

Huuu, nem is tudom, mikor voltam utoljara ilyen tanacstalan helyzetben...

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


Zsu! nálam ugyanez volt tegnap, írtam a dokinak e-mailt, de nem válaszolt, azt mondták a tapasztaltabbak, hogy még nagyon korai a terhesség, azt mondanák hogy várni kell, kivárni, hogy dönt a természet.....reménykedem én is és drukkolok Neked is, hogy minden rendben legyen!

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Iner, szerintem mi egyebkent is egy idosek vagyunk :) Neked is ez a 15-16 dpo, ugye? Jo, tudom, minden embernek mast produkal a szervezete, de azert ha valaszol a dokid, megosztanad, legyszi?

Masnak esetleg hasonlo tapasztalat?

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


Zsu! azt hiszem én kilépek a csoportból, kezd rendesen megjönni....pedig annyira akartam.....
Minden jót Neked és a többieknek is!

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Sziasztok!

Óvatosan, de csatlakoznék... úgy néz ki, hogy a 4. IVF (2 teljes+2 fagyis) sikerült. HCG-m szépen emelkedik és a mai UH-n már láttunk egy gyönyörű petezsákot is

Kép
isa80
 
 


@iner: Nagyon sajnálom. Azért szorítok, hátha mégis rendben leszel! Ha meg nem, akkor jön az új hónap új reményekkel. Pont múlt hónapban egy nagy bőgés után írtam ezt egy ismerősnek, és láss csodát. @zsu0626 Nekem is vannak még mindig mensiszerű érzéseim. Vagyis inkább olyan mintha meg akarna jönni. Én pl múlt héten állandóan betéttel rohangáltam a munkahelyemen...  @isa80 Nagyon gratulálok! Biztos nincsenek mögötted könnyű hónapok, nem lehetett könnyű lelkileg végigcsinálni. Engem már ez megviselt, hogy van ez a pajzsmirigy alulműködés, IR, PCOs... Meg a sikertelen hónapok, a stimulálás, ciszták. De most már reméljük gondtalan, boldog hónapok várnak mindannyiunkra.
fugenyuszi
 
 


Még egy dolog csajok! A férjem vett nekem Elevit Plus vitamint, sajnos én ezt nem szedhetem be, mert jódot tartalmaz, és a hashimotom miatt nem szedhetek jódot. Szeretném eladni, bontatlan. 8.500 Ft-ért vette, 6000 Ft-ért eladnám. Budapesten élünk, megtartottuk a számlát is, szombaton vette, 90 db-os csomag.
fugenyuszi
 
 


Sziasztok,

Iner, maradt a tegnapi allapot? Ha igen, sajnalom, de ahogy fugenyuszi is irta, mindjart probalkozhattok ujra, mar itt is van a julius!

Walley, ti meg mindig tengerparton? Te a heten mesz dokihoz, ugye?

Naturland, teszteltel mar? Vagy birod meg par napig?:)

Isa80, udv itt, jo hirek nagyon!:)

Fugenyuszi, koszi szepen, de en femibiont kezdtem el szedni.
Engem is megijesztett tegnap ez a mensis fajdalom + barnazas, de mivel ma reggel is eroset teszteltem, es egesz nap rendben volt minden, ugy dontottem, hogy tulteszem magam a dolgon. Szerintem hetvegere el kell mulnia teljesen, addigra vege lenne a mensimnek is. Ja, es penteken megyek dokihoz, jovo het szerda helyett!:)

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok, ha befogadtok 
Rólam annyit, hogy kb. március végén döntöttük el, hogy most már jöhet a baba, jobb lenne hármasban élni.
Szombatra nem várom, de tesztelni még nem mertem. 
Viszont menzesznek eddig semmi jele nálam, pedig erős görcseim szoktak lenni már előtte 5 nappal legalább. Ugyhogy most kicsit bizakodom.
Én is femibion 800-at szedek.  

kicsilany0317
 
 


@kicsilany0317:


Szorítunk akkor nagyon, jajj de csodálatos dolog pozitív tesztet látni. Én szinte el sem hittem a sok negatív után.   Hajnali fél 5kor ébredtem meg, és surrantam ki. Amikor megláttam az eredményt, rögtön ébresztettem sírva a párom. Pedig korábban annyi romantikus, vicces, kedves történetet találtam ki , hogy fogom elmesélni... Nem jött össze. Na majd a másodiknál...
fugenyuszi
 
 


Ja és Ti is szorítsatok majd, holnap kapom meg a vérvétel eredményem, ebből kiderül a HCG szintem. Ha ez megvan, akkor mondja meg a nődokim, hogy mikor menjek hozzá. Szerintem a keddet fogja mondani, akkor már esélyes, hogy szívhangja is legyen a babának.  De várom már, hogy halljam.
fugenyuszi
 
 


Ja és Ti is szorítsatok majd, holnap kapom meg a vérvétel eredményem, ebből kiderül a HCG szintem. Ha ez megvan, akkor mondja meg a nődokim, hogy mikor menjek hozzá. Szerintem a keddet fogja mondani, akkor már esélyes, hogy szívhangja is legyen a babának.  De várom már, hogy halljam.
fugenyuszi
 
 


Fugenyuszi, van mar vmi fejlemeny?

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


Fugenyuszi??????
(nálunk olyan 1-2 óra alatt megvan egy HCG-eredmény)


Kép
isa80
 
 


SZiasztok Lányok! Sajnos nem volt túl jó napom. Túl vagyok egy óriási kétségbeesésen/bőgésen/"hisztin". Ma reggel 7 kor hívtam a magánlabort, h készen vannak e az eredményeim. Mondták, h nincs kész, hívjam Őket ebéd után. Hívtam, mire a nő: "Érdeklődjön HOLNAP!" Mondtam neki, hogy az kizárt. Progeszteron hiányom van, a babám élete múlik rajta (mellesleg tegnap este óta görcsöl a hasam), mire Ő: Sajnálja Ő nem tud segíteni. Na itt előbújt belőlem az állat: elmagyaráztam, h miért mentem magánlaborba, miért fizettem (ahelyett h elmegyek SZTK) stb, 1,5 óra múlva hívott az eredménnyel. Ezután én hívtam a nődokit, h mennyi az annyi.Hétfői HCG: 91 (szte jó, sztem alacsony), progeszteron: 53 (ez alacsony, pláne napi két Utrogesztannal), mondta, h emeljem meg 2*2-re az Utro-t. Ezután aaz ördög nem alszik, mondom hazajövök csinálok egy tesztet, pisi rá (Kb DPO 19-21. napon vagyok) 5 preces teszt... 3 perc múlva is csak 1 csíkot mutatott. Na itt már üvöltve bőgtem... aztán az 5. percre megjött a 2. csík, de halványabb, mint a kontroll. Ez a 19-21. nap lehetséges (este csináltam a tesztet)???? Kétségbe vagyok esve. Most már összeszedtem magam, és azt gondolom, h erős a gyerekünk, és kapaszkodik belül, élni akar. Hiszen nekem nem volt se barnázás, se vér. Mellette félek, mert halvány a csík, alacsony a progeszteron. Él a baba? Vagy méhen kívül van azért rosszak az eredmények, azért halvány a csík? Nem akarom elveszíteni. Ő a mi gyerekünk, annyira várjuk már régóta.
fugenyuszi
 
 


Fügenyuszi

Drukkolok!!!!!!!
http://www.betabase.info/chart/basic/single
Hétfői eredményt kaptál meg szerdán egy magánlaborban???????
Debrecenben a klinikán éjjel-nappal tudnak HCG-t mérni, eddig max. 2 órát vártam az eredményre!

(Egyébként jó lenne egy újabb HCG, hogy merre változik)

Kép
isa80
 
 


Sziasztok lányok!
Tegnap hazajöttünk, ma megyek dokihoz, jelentkezem utána.
Remélem minden ok mindannyiótokkal!!!

Lilypie First Birthday tickers
walley
Békéscsaba
 
 


Nagyon izgulok, hogy lesz e szívhang, már nem alszok 4 óra óta......

Lilypie First Birthday tickers
walley
Békéscsaba
 
 


Sziasztok,

Walley, hany orara mesz? Szoritok nagyon! Jelentkezz, amint tudsz a hirekkel, jo?:)
Amugy a hajnali ebredes nalam is megvolt az elmult 2-3 napban...

Fugenyuszi, nincs lehetoseged arra, hogy a heten elmenj a dokidhoz vizsgalatra? Biztosan megnyugodnal mar akkor is, ha petezsakot latnatok pici pottyel.:) Furi nagyon, hogy ilyen helyzetekben, es raadasul maganintezmenyekben ennyire nemtorodomok tudnak lenni emberek...sajnalo. De azert probalj meg megnyugodni, most az lenne a legfontosabb.

Tobbiek hogy vagytok? Nalam is beindult a cicifajas, nagyon ritkan elkap egy kosza kis emelyges, vannak hajnali ebredesek is, es persze az allando msodoba rohangalas...bar teny, hogy sokkal tobbet is iszok. Holnap megyek dokihoz!:) Szivhangra meg nem szamitok, de azert kis potyit mar jo lenne latni odabent.:) sajat szamitasok szerint holnap leszek 4+6-7. :)

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok! Hát van izgalom rendesen úgy látom! Én kitartok a kitűzött szombatig, akár mennyire is kiváncsi vagyok. Azt hiszem mivel amúgy sosem szokott késni egy napot sem ezért a plussz 1 hét már maga is bizonyíték. Émelygés van, főleg evés után. Meg szurkál itt -ott  a pocakom.
Mindenkinek nagyon szurkolok, de tényleg nagyon az elején vagyunk, olyan sérülékenyek, érzékenyek még ezek a kis drágák. Mindeközben annyi feladatuk van percről-percre a kialakulásban. Ha minden szépen kialakul nekik akkor itt maradnak velünk-és persze fontos a szervezetünk állapota is. Remélem értitek mit szeretnék írni...
naturland12
Hatvan
 
 


Naturland, ugyes vagy nagyon, hogy tudsz varni egy egesz hetet, de igazad van, az lesz a biztos! :)
Es abban is igazat adok, hogy ezekben a napokban olyan nagyon mast nem tehetunk, mint hogy nyugalomban varakozunk.. Izgulni persze lehet, sot, az lenne a furcsa, ha nem tennenk! Sok ilyenkor a kerdes, a bizonytalansag.

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


Masreszt ugye megertem azt is, hogy akinel nehezen, sokadik probalkozasra lesz pozitiv a teszt, ok ragaszkodnak foggal-korommel, es megtennenek barmit...nehez helyzet, az biztos, de kivanom, hogy mindenkinek nagyon jol alakuljon!!

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


Sziasztok
15 mm petezsák, és benne 3mm-es ép szikhólyag. Kb 5 hetets terhességnek felel meg. 2 hét múlva kontroll Uh.

Lilypie First Birthday tickers
walley
Békéscsaba
 
 


Micsoda meretek, Walley! :) ket het mulva mar tuti lesz szivhang is!!

Kép
zsu0626
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: