Új privát üzeneted érkezett!

Anitja!!! Aszta de gyönyörű a pocid! Nagyon klasszul nézel ki!:)
ann74
 
 


Sziasztok!

Üdv mindenkinek :-)

Liliom!
Szerintem nyugodj meg és őrülj, hogy már egy hóval kevesebb van :-) Bár Én is beparáztam volna...

Valaki kérdezte a doki árakat. Én magánba járok. 10.000/alkalom. a szülés 90 ezer. + szülnő 30 ezer. Hát Nekem ennyi. De én se a dokimat se a szülésznőmet fel nem adnám semmi pénzért. Mellettük nyugodt vagyok és biztonságban érzem magam. :-)

Na ma este már teszek fel képet magamról meg babáról is igyekszem :-)

Anitja!
De jó nektek a jó idő bár én a párától kimúlnék .... :D
És örülök, hogy nincs barnázás..
Hát igen még mindig nem tudom elhinni , hogy 3 fiam lesz :-) Sose gondoltam, mert mi is 3-an vagyunk lányok. Jó férjemék 5-en fiúk.... Szóval durva , de így lesz jó :-)

na felkelt a hadsereg. este még jövök.
:D

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


Jó reggelt Kismamik!
Remélem jól aludtatok!Mi szokás szerint,mint a mormoták :lol:
Anitja, mekkora már a pocid!Azta!
Képzeljétek tegnap este zuhi után lefeküdtem és direkt ettem egy kis csokit és láss csodát, kis pocaklakónk heves bugyborékolásba kezdett, apa legnagyobb örömére!Persze minden egyes buborékot nem érzett, de nagyon boldog volt!Minden este "beszélget" is vele :D
Reméljük kedden kiderül a neme is :lol:
Már kezdek éhes lenni.Mit is reggelizzünk?Egy kis szalonnás tojást?Ez jól hangzik!!!!Na megyek is!

Szép napot Mindenkinek :)

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 

 
 

Sziasztok lányok!

Hajni annyira szuper lehetett érezni a babót :) főleg ha már ekkorákat bubizik, hogy apa is hallja/érezze :) Egyébként Mi teljesen egy idős várandósok vagyunk :) Mármint a vonalzód alapján :)

Én ma egy kakaós csigát nyomtam be reggelire és csak, hogy biztosra menjek egy kis bolti kakaót is ittam mellé :) Azt a kis zacskósat, ami gyerekkorom nagy kedvence :)

Gyakorlott mamik :) Hol kell éreznem majd a bugyborékolást a pocakomban? Mert tegnap este jó későn kerültem ágyba, már olyan éjfél után picivel és az igazat megvallva zuhi előtt megettem néhány gumi cukrot :) ÉS mikor ledőltem végre az ágyba, fura, apró bubikat éreztem, amilyet előtte még sosem egy kis rövid időre, de nem tudom, hogy a babó volt-e, mert a kis bubikat egészen fönt, a gyomromnál éreztem. Ez lehetett már Ő?

A támogatásokban egyébként teljesen elvesztem...és kicsit el is keseredtem, mert ugye én most a kialakult helyzet miatt munkanélküli maradtam itt Magyarországon, és hiába mennék én dolgozni szívesen, senki sem alkalmaz várandósan :( Szóval szerintem én minden fajta támogatásról lemondhatok :( De majdcsak lesz valahogy, szegény férjem őrültre dolgozza magát 4000 km-el odébb :( De annyira büszke vagyok rá, amiért ilyen "jól" viseli a számára meglehetősen nehezebb helyzetet :)

Hogy telt/telik a hétvégétek?

Szép napot mindenkinek :)
lilllus
 
 


Sziasztok!
hajni1980:
Én mi is jól aludtunk,bár én imádok oldalazva aludni de már nem megy...vagyis érzem hogy húz a pocak így szopi párnával támasztok alá! :lol:
Párod dettó mint az ennyim..állandóan magyaráz a hasamnak esti puszi reggeli puszi simi...mozdulni sem lehet tőle. :lol:
Hmmm szalonnás tojás jól hangzik nyaminyami

lillius:
Én nem a gyomromnál érzem a mocorgást hanem lent a méhnél..első babámat is ott éreztem elsőnek..
Szerintem ha fent a gyomornál érzed az nem az... :oops: én legalábbis nem ott éreztem soha.

Mi nemrég jöttünk haza egy klassz kis játszóházas dili buliból.Nagylányom élvezte ,mi meg élveztük mennyire boldog.
Igaz én nem igen másztam vele,de apa annál inkább..ő lefáradt.
Nekem betette a kaput a csúszdázás..úgy bevertem a törött farcsontomat..azt hittem csillagokat láttok..bár kinomba csak fetrengtem és röhögtem...gyerekek meg azt sem tudták mi a baja a feldőlt anyunak.

Párod jó messze van,ügyesek vagytok hogy ilyen jól bírjátok!

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers
liliom4
Dánia
 
 


Sziasztok!

A képek először a babáról. :-) Kép 4d kedvenc :-)

Kép 2d

Kép tappancs

Kép és ott az a pici háromszög a lábikó között a kukac :-)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


Sziszianyu :
Édes a kicsikéd!És az a talpacska...enni való!(úgye jólláttom hogy az talpacska?) 8)

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers
liliom4
Dánia
 
 


és én ... Kép

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


Szia Liliom!

Igen az a talpija :-) Sejtheted a kedvenc képem :D
Köszi :-)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


Lillus!

Szerintem lehet a baba. Én már több helyen is érzem. mocorog még van helye bukfencezni ott érzed ahol éppen van és ez lehet fent is :-)
Figyi van az államkincstárnak egy telo száma ahol nekem sokat segítettek az ellátásokban. Megadjam?

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


Írtam egy csomót és elszállt, még sosem jártam így :evil: :evil:

Bocsi, nincs kedvem újra begépelni.

Röviden: Pocik és babók édesek!

Én is magánba járok, 10 ezerért van kiírva egy alkalom, de tőlem 8 ezret kért eddig, lehet mert Bencénél még ennyi volt. A szülés, ha jól emlékszem 90 ezer.

Rita

Kép

Kép
varitus
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok lányok!

Nagyon szépek a képek, a pocik és a babócák, a kis lábikó! :D
Okt 17.én megyünk ultrahangra megnézni a kis lakó nemét!
Remélem már majd meg tudják állapítani, bízom benne! Akkor
már 2 nap híján 17hetes leszek! :)

Legyen szép napotok! :D
gyongyi1986
Kiskunmajsa
 
 


elvira, pénzezés témában én nem tudok mit mondani, mert eddig a rendelőbe jártam, meg még fogadott dokim sincs, szóval az árakkal kapcsolatban nem vagyok otthonos...

liliom, de jó, hogy apuka is bent aludhat, ez a papának is biztos nagyon jó, nagy élmény. Remélem a szemed mihamarabb rendbejön vagy már első babánál is végig volt ilyen? :shock:

sziszianyu, micsoda egyneműség van a családi körötökben :D, ezen azért egy picit mosolyogtam, hogy ilyen mindkettőtök családja, pláne férjedéknél.

Lillus, szerintem is mindenképp hívd fel az Államkincstárt vagy vmi ilyesmi helyet, hogy mi újság, én nem igazán vagyok járatos a témában (csak amit újságokban, neten olvasgatok). De amúgy van anyasági támogatás, amit elvben az kaphat, aki 4 terhességi vizsgálaton vett részt, meg babakötvény is, bár arra már nem emlékszem, hogy mit írtak. De a honlapjukon is írnak sok mindent, de azt nem volt türelemem átböngészni még:
http://www.allamkincstar.gov.hu/maganszemelyek/csaladtamogatas

Gyongyi, grukkolok majd, hogy a köv. UH-n ne legyen szégyenlős, mert akkor biztos látszódni fog. Én meg pont másnap fogok menni Uh-ra, és oda már viszem magammal apukát is :-), eddig csak egyedül járkáltam.

Baba bugyborékolását én még nem tudom, hogy tényleg ő-e, bár lent éreztem a picic babós pocinál, de lehet hogy csak képzelődtem :D
Mi káposztás hétvégét tartottunk, már egy hete székelykáposztát szerettem volna enni, csak mindig volt vmi maradék kaja. Így szombaton végre éltem a vágyamnak és főztem egyet, nyamm-nyamm volt. Vasárnap meg anyuéknál ettünk, rakott káposztát :D
Nálam nyugalmasan telnek a napok, a héten semmilyen eü személyhez nem kell ellátogatnom, bár gondolom másnál is ritkulnak a látogatási idők.

Szép napot, jön egy pici jó idő, aztán már csak hűvösebb ősz lesz.
ljankaa
Budapest
 
 


Sziasztok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jessi 2013.04.17 08:25-kor.
jessi
Gyenesdiás
 
 


Köszi a tippeket lányok :) Megnézem mindenképp akkor az államkincstáras történetet, meg a védőnénim jön a héten látogatóba és majd őt is kifaggatom, ha lesz ideje, hogy ő mit tud erről.

Tegnap este az oldalamon feküdtem és mintha most lejjebb, oldalt éreztem volna a buborékokat :) De lehet, hogy én is csak képzelődtem :D:D:D

Tegnap IKEA-ban jártam. Egyrészről elszörnyedtem az árakon :) Meg azon, hogy (persze nem IKEA-ból) milyen nehéz lesz mind anyagilag, mind helytanilag megoldani a babaszoba berendezését, mert olyan bútorokkal szeretnénk megoldani a dolgot, hogy ne csak kifejezetten baba bútor legyen, hanem nagyobbacska korában is jó legyen, meg anyukámnak se kelljen új bútort vennie, ha majd nagy korban jönnek hozzá az unokák :) De amúgy nem mondom, hogy a legjobb minőség, de teljesen egyszerű kis szimpla babaágy van 8000 Forintért. Két mélységben állítható és ami nekem nagyon bejön, hogy ezért az árért mégiscsak új ágyat kapok és mivel kezeletlen fa, így baba barát festékkel bármilyen színűre lefesthetem, hogy illeszkedjen majd a szobához és a bútorokhoz:) És ugyanennyiért, ugyanilyen típusú pelenkázó asztal is van, aminek a polcára csak beteszek majd pár kosarat és később játék tároló asztalként is szuperál :)

Egyenlőre ezek nagyon tetszenek, illetve szuper kis kádat is láttam ott 2000 Forintért, meg szuper minőségű textil pelenkát, 995 Forintért 2 db van egy csomagban.

De még nézelődöm és leadom a drótot, ha látok még jó dolgokat valahol :)

Lassan jó páran félidősök lesztek/leszünk :) Máson is rajta van már a vásárlási láz, vagy csak én vagyok sajtkukacos? :D
lilllus
 
 


Sziasztok!

Olyan jó, hogy ilyen sokat írtok, már elszoktam tőle, Bence fóruma néha már nagyon csendes.

Örülök, hogy barnázások, méhlepények tudják a dolgukat!
Liliom, hogy van a szemed? Ez mitől van, mit mondanak?

Lillus: Bencének ilyen egyszerű ikeás ágya van. Semmi gondunk vele. Kistesó örökli. Én az ikeás pelenkázót kicsit ingatagnak tartom, szerintem egy izgő-mozgó gyerek alatt már nem igazán stabil. Bár attól függ meddig akarod azon pelusozni. Igaz, hétvégén egy játszóházban pont ilyenen pelusoztam Bencust és nem volt gond. Bár épp nyugodt volt :)

Jessi: Szép nevek!

Nekünk is csak lánynév van fix: Eszter. Inkább ebben gondolkozunk :lol: Aztán, ha kell keresünk fiú nevet. Bencénél bejött a stratégia, hogy csak fiúnév volt :)

Rita

Kép

Kép
varitus
Budapest XVII. kerület
 
 


Örülök Ritus, hogy nektek pozitív tapasztalatotok van a kisággyal kapcsolatban, mert szerintem azt veszem majd meg :) Tényleg tetszik, hogy festhetem én. A stabilitás volt az én kételyem is, de max. majd odafogatom két csavarral a falhoz, főleg a pelusozó asztalt, bár abban még gondolkodok, hogy milyen/melyik legyen :)

Babakocsikból Graco-val van valakinek tapasztalata, illetve, hogy itthon hol lehet Graco-t kapni?
lilllus
 
 


lillus, én még nem voltam konkrétan boltban, csak neten keresgettem, de ott szerintem sok helyen láttam Graco-t, szóval biztos lehet kapni. Gyorsan rákerestem, aztán pont találtam egy 18. kerületit :) http://elefani.eu/, de biztos van még jó sok más is.

Az IKEA-s ágyat én még csak neten néztem, de árban igen szimpatikus :-)
Rita, szerinted így 2 állítható magasággal is jó az ágy? Csak mert egy csomó ágynál láttam, hogy 3 magasságban tehető... És így első babánál nem tudom, hogy szükséges-e az a 3. szint is vagy bőven jó a 2 is?

Amúgy én gondolkodtam esetleg olyan kiságyban, amiről később le lehet venni a rácsokat és akkor használhatja, amíg ki nem növi... Erről mi a véleményetek?
ljankaa
Budapest
 
 


Ljankaa:
Igen apának is nagy élmény az biztos,anyának meg sok erőt add hogy nem vadidegenek állják körbe..vagy épp bent lennének 5en.
Itt anya ,szülésznő és apa van bent...de így a jó.nekem nagyon tetszik az itteni "szabad"szülés
Szemem nagy lányomnál is bajos volt.
Hormon válltozás okozza ,első dokim nem foglalkozott vele,azt mondta majd elmúlik,a mostani azt mondta nem szabadot volna így kezelni..úgy hogy majd ezért is mehetek hozzá.

Jessi:
Remélem valamit kezdenek vele,mert most a másodiknál már durvább...úgy érzem mintha valaki csavarná a szemem és nyomkodná... :evil: mellé meg hunyorgok mint egy debil...(már bocsánat a kifejezésért ,de nem éppen szép látvány vagyok :lol: )
Szerintem gyógyszerrel tudják kezelni.vagy valami szemcseppel.
Szép neveket választottatok!

Nekünk szerencsére semmi új dolgot nem kell venni...persze pár kiegészítőt mert a babakocsink kiságy is semleges színű és super állapotba vannak.
nekünk nagy mély babakocsink van,imádtam lánykám is nagyon jókat aludt benne.

Lillus:
Nem vagy egyedül...én totál beleéltem maga hogy fiam lesz most tuti :lol: és már festenék,vásárolnék(főként rucikat) rendeznék mindent.
Persze párom meg sikító frászt kap ,hogy nyugodjak már le...nem vagyok én beteg csak terhes :lol: sosem voltam az az egy helybe ülős típus.

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers
liliom4
Dánia
 
 


Ljankaa: az IKEA-s egyszerű ágynál, meg sztem mindegyiknél az állíthatóságot, ha a családban/ismeretségi körben van egy ember, aki tud barkácsolni, az simán megoldja, hogy sok pozícióba lehessen állítani, mert tulajdonképpen csak a 4 lábba kell megfelelő méretű lukat fúrni és 4 db csavart beszerezni.

A levehető rácsos ágyakat én is néztem meg olyanokat is, amik később állíthatóak ifjúsági ággyá 120 cm-ig, sőt még olyat is találtam, ami 170 cm-ig állítható, bár ezek ára elég borsos. De lehet praktikus is. Én inkább abban gondolkodom, hogy a "szoptatós" fotelt veszem úgy, hogy gyakorlatilag kinyitható kanapéágy szerű legyen és akkor a kiságyból átkerülhet oda, egy pár ezer forintért beszerezhető, vagy akár barkácsolóknak saját kezűleg előállítható leesésgátló ráccsal. Bár lehet, hogy tapasztaltabb mamik erről okosabbakat tudnak írni :)

Köszi a baba bolt tippet, már nézem is a honlapjukat :)

Liliom úgy örülök, hogy máson is úrrá lett már a láz :D Alig várom a festést, már a bordűrt is megvettem :) Alig várom, hogy lássam az összhatást :)
Én szerencsés vagyok, nálunk apa is lázban ég vásárlás terén, sőt rajta ez hamarabb kitört, mint rajtam, de egyedül ő azért nem nagyon vásárol ott a messzi távolban, inkább gyűjtöget és majd, amikor jön együtt megyünk még shoppingolni :D De minden nap, mikor tudja, hogy valahova kimozdultam, este rögtön jön a telefon és a kérdés, hogy mit vettem ma a babának :) ÉS teljesen boldog, mikor valami új szerzeménnyel térek haza :)

Pénteken jön a nővérem és bejárjuk vele a hétvégén meg következő hét elején a baba boltokat, majd jövök a friss infókkal, mit, hol, merre, mennyiért találtam :)
lilllus
 
 


Sziasztok!
Hú, mennyit írtatok :D Örülök, hogy mindenki jobban van(barnázás,méhlepény)!
Sziszianyu, de ari vagy és a Pocaklakód is!
Mint már írtam, mi sok mindent kapunk a tesókámtól, pont tegnap mértem le a kiságy helyét és bőven elfér még a pelenkázó is!A miénk tömör tölgyből lesz,úgyhogy ,mint láttam a kerigyerekeimnél, sokat kibír :lol: Ez olyan kiságy,ami ággyá alakítható, de az az igazság,
hogy már most kicsi a 3 éves ikreknek....
Nekünk babakocsi kell az tuti, én már nézegettem őket!Azt hiszem barnát választunk, hogy a 2.-nak is jó legyen, ha netán más nemű lesz!Én csak januártól vásárolgatok, de már totál be vagyok zsongva a sok babaruhától!
Ja és a drága férjem készít egy bölcsőt!Hát nem édes?Olyan kis ezermester féle...
Mindenki szorítson holnap este 7 körül megyünk a dokibácsihoz, 16 hetes uh-ra!Remélem már megmutatja magát is kisbabánk!
Szép napot Mindenkinek!

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Sziasztok!

Hajni!
Tudod én is pont 16+1 napos voltam és minden oké volt láttuk a nemét :-) Az én tippem lány ! :D

Lillus és aki kérdezte :oops: bocs rövid az agyam.
Szóval kiságy! Én jobban híve vagyok a strapa bírob átalakízható ágynak. Benusom most 3,5 éves és most is azon alszik. Tehát úgy gondolom bőven kihasználta. asszem 35-ért vettük. És annyira jó állapotban van, hogy kicsi baba kapja meg. természetesen vissza alakítva :-)

Graco babakocsi jók! Nyugodtan!
De mutattok nektek valamit. én elég márka hű vagyok (cam) de ez annyira tetszik és nagyon jó árban van és ahogy össze van foglalva, hogy mit tud na ezek a dolgok amit tudnia kell egy jó kocsinak! És nagyon sok színben van!

http://www.grando.hu/kunert-silver-mult ... 1522120782

Bár én a 3. babámat várom, de már nagyon szívesen vásárolgatnék neki :-) mondjuk nem kell sok minden, de azért egy két ruci stb... De a genetikai uh-t minden képen kivárom. már csak 3 hét. :-)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


Kép

Íme én és a Pocaklakónk!

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Hajni! :-) De ari már azért gömbölyödik Neked is szépen :-)
Szép vagy :-)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


Lillus: A kiságy stabilitásával nem volt/vagyis nincs gondunk.

Ljankaa: Szerintem is meg lehet oldani házilag a több állíthatóságot, de nekünk nem volt rá szükség. Én is aggódtam az elején, hogy jó lesz-e, de annyi új dolog kellett, hogy ezen pont spóroltunk. Így utólag már nem is tudom, hogy a 3 szinten állíthatónál vajon hol van az a plusz 1 :lol: Talán a legfelső szint lehet magasabb, de így sem volt kényelmetlen, meg akkor még könnyű volt a nagyfiú, nem volt gáz mélyebbre hajolni. Na, meg ehhez szoktam hozzá :)

Sziszianyu: A bölcső nagyon jól hangzik! Ügyes a férjed!

Hajni: Csini a poci! Mennek a drukkok holnapra!

Ma voltam végre EKG-n, már csak a fogorvos hiányzik.

Rita

Kép

Kép
varitus
Budapest XVII. kerület
 
 


Most hívtam a dokimat a leleteim eredménye miatt. A toxoplazmám szerencsére negatív, a rákszűrésem P2-es. A nővérke azt mondta ne aggódjak ez csak pici sejtelváltozást jelent, ami lehet csak a terhesség miatt van, lehet méhszáj seb is, de most úgysem tudják kezelni.

Ez eléggé megrémített, mert eddig soha nem volt ilyenem, mindig negatív volt az eredmény.

Van valakinek szintén ilyen? Vagy hallottatok már ilyenről?

Remélem tényleg nem kell aggódnom. Még jó, hogy épp most várom a védőnénimet és majd tőle is megkérdem, ő mit tud erről!

Eléggé aggódom :(
lilllus
 
 


lillus, a P2 teljesen normális, amiatt nem kell aggódni, itt meg tudod nézni az egyes P-k mit jelölnek:
http://www.nogyogyaszat.eu/szures/mehnyak-citologiai-lelet-ertekelese-17.html
Nekem is ennyi, de semmit nem mondtak rá, pláne nem ilyeneket, hogy "most nem tudják kezelni"....
Amúgy ezzel a P2-es jelöléssel én is most találkoztam előtte, mert korábban soha nem kaptam leletet az eredményről (bár nem is voltam sokszor citológián, csak talán 2x). Szóval én is így aug.-ban nézegettem meg, hogy ez mit is jelent.

Vásárlási lázam amúgy még nem tört ki (bár eddig se voltam egy nagy vásárlós, szóval valszeg ez is befolyásol). Amúgy azt terveltem ki, hogy gen. UH-ra jön férjem is, és majd szólok, hogy vegyen ki aznapra ő is szabit és akkor csaphatnánk egy nézelődős napot :-)

hajni, UH jelentést kérünk ;-). Kezd alakulni az a poci

varitus, lilla, lányos zavaromba eszembe se jutott a plusz lyuk befúrása, amit még meg is tudnánk amúgy oldani :-D, de ilyenkor tényleg még könnyű a baba, szóval lehet hogy nem is kell az az emelt szint...
ljankaa
Budapest
 
 


Lillis, a P2 az teljesen jó eredmény. nekem régebben mindig az volt, az utóbbi időben kb. 2 éve van P1-es amire azt mondják, leginkább a szűz lányoknak van. Úgyhogy nyugi!!! :)
Amúgy találoztam dokiddal a terhespathológián, mert a gyógyszerem miatt mennem kellett, de nagyon kis rendi volt.

Én ma vagyok 17+4, és még mindig semmi mocorgást nem érzek :(( Úgy el vagyok már keseredve. Mondjuk a hasam az nő mint a gomba. Reggel volt egy kis fél órás hasfájásom, ittam magnéziumot meg lefeküdtem. Utálom, hogy még mindig vannak néha kis görcseim. Lehet ezu végig megmarad?

Hajni, szépen alakulsz!!:)
ann74
 
 


Lillus, a P2 a teljesen normális eredmény. Lehet, a nővérke valamit elnézett, vagy volt ott egy apróbetűs rész, hogy pl. gyulladás feltételezhető, de akkor a doki szólt volna.
Nem is értem, minek kell kismamáknak egy teljesen negatív eredményre ilyet mondani...
És eddig is tuti ez volt az eredményed, mert ez is TELJESEN NEGATÍV!!!!!!!!! A P3 jelent gyulladást, és utána a P4 és P5 a rák bizonyos stádiumait... (korai, majd maga a méhnyakrákra utaló állapotok)

P1-es, ahogy Ann is írta, a szűz lányokra jellemző, ez az ideális kenet. A P2 a jó kenet, a szexuális életet élők nők nagy részének ilyen van (és tekintve a várandóságodat, feltételezem, nem vagy szűz:)))) )
Tessék megnyugodni!

Ann, ne keseredj el, mocorog ő, csak még lehet, nem figyeltél fel rá! Próbáltad csokival vagy "kólával" kicsit felturbozni? És próbáld ki, hogy hátra feküdj, hogy a hasfalad is minél vékonyabb legyen, és várd, amíg jelentkezik:)
Amúgy a 24. hétig teljesen normális, hogy bármikor érezheted.
A görcsöket a has növekedése, a méhszalagok nyúlása is okozhatja. Ha a magnézium és a pihenés használ, akkor próbálj meg minél többet pihenni. Szervezeted jelzi, hogy nyugalom kell.

Rita, remélem,a fogorvosnál is minden rendben lesz. Én, ha már ott voltam, a fogkövet szedettem le, a dokinő megdicsért, hogy bár minden várandós anya ilyen "bátor lenne", mondtam, ha már rászántam az időt, csináljunk is valamit:) Szerencsére mást nem talált:)

Hajni, nagyon csini a pocid:) És nagyon várom én is az esti ultrahangod:)

Liliom, remélem találnak valamit a szemedre. Addig is kitartást!

Szép napot mindenkinek!

Jessi
jessi
Gyenesdiás
 
 


Jessi, köszönöm a bíztatást. Igyekszem nyugalommal lenni, igen tudom hogy még van időm érezni, az is lehet hogy a mellsőfali lepény fogja fel. Remélem még fogo ezen a bejegyzésemen nevetni, mikor majd össze vissza rugdos :)
Ma többet is pihenek, a múlt hét és hétvége nagyon jövős menősre sikerült, tegnap még porszívoztam és fel is mostam, de ma lazsálni fogok és kész, pihengetve dolgozok a gép előtt is.
ann74
 
 


Sziasztok Lányok,

Ismét jelentkezem,bár nem lepődnék meg ha nem is emlékeztek rám hisz olyan ritkán jövök erre mostanában.

Én most vagyok 14 hét 5 napos közérzetemmel minden rendben növekszik a pocak szépen.
Egyenlőre úgy néz kis hogy ismét kisfiút hordok a szívem alatt. :-)
Szóval nem jött be a kislány projekt.

Megkaptam a kombinált teszt eredményét hát ismét nem a legjobb de már kezdem megszokni most 1:350 lett az eredmény mondtam a dokimnak hogy kezdenek hasonlítani a dolgot az előző terhességemhez hát jót röhögött.Pedig akkor nem fogunk unatkozni a következő hónapokba se.
Jövő héten Hétfőn megyünk genetikai ultrahangra ott legalább jól megnézik a manót.
Nevünk még abszolult nincs majd szerintem később kitaláljuk.:-)

Örülök hogy mindenki jól van és a méhlepények szépen a helyükre kúsztak.

Lillus:Én Gyálon lakom az nincs annyira messze tőletek.

Doki:Nekem alkalmanként 10 e és a szülés 70 e volt tavaly nála remélem nem emelt azóta :-)

Vásárlás:MI tavaly mikor Krisztián született mindenből újat vettünk mivel ő volt az első baba a családba, persze azóta született még kettő.

Most kaptam kiságyat és pelenkázót így azt nem kell vennünk csak egy kókuszmatracot.
Krisztiánnak Driwex kiságyat vettünk 3 szintre állíthatót,nekem ez nagyon bevált olyat szerettem volna ami stabil és strapabíró.
Bár nem ezt néztem ki hanem egy kombináltat a Bippa bababoltba Pestszentimrén, de mivel mikor megszületett Krisztián még nem volt meg és apára bíztam így ez lett de nagyon szeretem.
Babakocsiból már akkor is uniszexet vettünk nekem az Espiro Vector Air vált be imádom könnyű terepre is kiváló.Mi ezt vettük.

http://aprosagokboltja.hu/spd/vectorair ... ios_babako

Így ezt nem kell vennünk csak egy testvérfellépőt,illetve amikor lusti lesz a fiatal úr sétálni akkor magamra kötöm a kicsit ő meg megy a babakocsiba.Egyenlőre ez a terv.

Pelenkázóbólén is néztem a IKEA-sat de lemondtam róla főleg most hogy látom mit meg pakol ás lakberendező a fiam.Hát azt hiszem nem sokáig lenne rajta semmi illetve felborítaná.A kiságyat is ide oda tologatja illetve minden mást is a lakásba ami nincs lebetonozva.

Ruhából és apróságokból is szinte minden megvan,persze akarok azért vásárolgatni csak előtte át kell néznem a dolgokat. :-)



Rákszűrés teljesen normális a P2-es eredmény nekem most mielőtt terhes lettem előtte csináltattam az is P2-es lett csak most találta benne HPV vírus nyomait hogy mikor került oda jó kérdés mert eddig nemvolt semmi gond.Majd 6 hónap múlva csinálnak újat remélhetőleg addigra elmúlik.

Lillus neked akartam írni hogy elméletileg ezeket kapod úgy is hogy nincs munkahelyed.
Egyszeri anyasági támogatás 64124.-(ehhez kell az igazolás hogy legalább 4x részt vettél terhesgondozáson)
Családi pótlék:12200.-
Gyes:28500-
Babakötvény:42500.- ezt nem kapod meg egy banknál kell nyitni és oda utalják.

Elméletileg ezeket kapod alanyi jogon,de a Felicitasos kis könyvben minden le van írva,valamint érdemes megkérdezni hogy mi van abban az esetben ha magad után fizetted a TB-t mert abban az esetben lehet hogy még te is igényelheted a többi ellátást.Valamint az önkormányzatnál is kérdezd meg lehet ők is adnak egyszeri támogatást a szülésnél.

Most megyek majd jövök még :-)

Remélem most előbb is lesz időm nem csak egy hónap múlva

Kép

Kép
judit0823
Pécel
 
 


Sziasztok!

Sokan leírták, de írom én is, hogy a P2 teljesen negatív. :-) Nekem is az van.

De asszem Jess-nél megnyugtatóbb egyikünk se lehet! :-)

Ann!
Fogod érezni. Nem mondom, hogy nyugi, mert tegnap vissza olvastam Benus terhes naplóját (ő a második) és leírtam a 17. héten hogy mennyire félek, mert nem mozog. még a védőnőt is felhívtam és azt mondta, hogy nyugi, mert amíg stresszelek rajta nem is fogom érezni. és lás csodát 4 nappal későbbi bejegyezés, hogy rendesen rugdos.
És most a 3. nál sem rugdosott egészen tegnap estig csak tudtam mit kell érezni és azt a kellemes bugyizást éreztem. Tegnap este viszont végre belerúgott 3-at a kezembe,de azóta semmi. viszont tudom, hogy ez így van először csak napi 1-2 aztán bele lendül. Szóval szerintem pár nap és érezni fogod! Ja és tegnap teljesen elvoltam nyúlva mikor éreztem a csoki és kóla hatásáról már írtam. feküdj le és szopogass el 2 kocka csokit szerintem működni fog.

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


Lillus!

Itt tudsz olvasni a gyedről
http://picibaba.hu/picibabaval/ellataso ... dozasi-dij

Amit Judit leírt azokat valóban kapod!

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


ann, majd még biztos vissza fogod sírni, hogy most nem érzed a babót, ha majd a vége felé már úgy rugdos, hogy hajjajj :D
De amúgy örülj a gomba módra növő pocidnak, nekem még az nem indult meg. És lehet, hogy tényleg a mellsőfali lepény tompítja az érezhető mozgásokat.
Gondolom a növekedésre mindenki másképp reagál, lehet hogy nálad ez görcsös, másnál pedig nem annyira.

judit, neked a legjobbakat kívánom, hogy minden rendben legyen. Nem lehet egyszerű ilyen örökmozgó kisfiúval, ha mindent pakolászik.

Én ma megszereztem az első kismamás holmimat, az se annyira igazi még. Vaterán lecsaptam egy Banna övterelőre és ma vettem át. Bár a pocinövekedésig még várni kell, de megromlani nem fog :-)
A töbi holmi beszerzését még elnapolom.
ljankaa
Budapest
 
 


Végre én is hoztam pocakfotót, bár ebben a csíkos tunikában kicsit nehezebb kivenni.:) Kép
ann74
 
 


Micsoda pocakok!Csinosak vagytok!

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers
liliom4
Dánia
 
 


Sziasztok:-))

Hű, de sokat írtatok :lol:

Janka köszönöm az infót a családi adókedvezménnyel kapcsolatban, majd holnap telefonálok a rendelő recepciójára és megkérdezem, hogy is van ez.
Örülök, hogy jobban vagy!:-)
Gondoltam rád tegnap és ma is, mert nekem sem siettek felvenni a telefont a kórházban. De végre nekem is megvan az időpont, majd október 15-én megyek, pont akkor leszek 19+5. Remélem addigra már minden látható lesz.

Hajni naaaaa?:-))))) Már nagyon kíváncsiak vagyunk :D
Férjed nagyon ügyi, majd tegyél fel képet a bölcsőről, amikor elkészült.
Helyes a pocakod, tk szépen kerekedik már:-))))

Ann nagyon szép nevekben gondolkoztok:-)
Óóó a Zselyke nekem is favorit:-))
Ne aggódj, majd megérzed a mocorgását. Sajnálom a görcsöket, de én is a növekedésnek tudnám be. Azért pihenj, amennyit csak tudsz, aztán úgyis bejelentkezik majd a babód:-))))
Liliom üdv:-))) Micsoda meglepetést okozott a kisbabád:-)))))
De jó lenne, ha nálunk is bent aludhatna apa meg azt sem bánnám, ha a kisfiam is bent lehetne. Már most nagyon félek, hogy fogom elviselni azt a pár napot nélküle:-((((((((((((((
Ilyen tünetet még nem si hallottam:-((( Mikor mehetsz vele dokihoz?

Anitja nagyon helyes pocid van :D :D Irigyellek, hogy csak úgy fürdőruciban nyomod :lol: Szépek a gyerekek a háttérben:-)))
A barnázás eltűnéséhez gratula!!!!:-))))

Gyöngyi szerintem simán érezheted a mocorgást. Ha van időd rákoncentrálni, akkor miért ne? :wink:

Lillus szép nevet választottatok a babának:-)
Gratula a buborékoláshoz:-)))
A vége felé már elég rendesen megnő a körmük, én egyszer éreztem, hogy megkarmolt belülről:-)) Megszületett és csajok, akkora körmöcskéi voltak:-))))) Nem csoda, ha megmart a pocakban:-))
Ikea: de jó lenne menni:-))) Nekem csak a textil pelus van, amit kinéztél, de az tényleg nagyon szuper!!! Én most is használom.

Kirjan nagyjából leírtad mit is kell figyelembe venni a babakocsi vásárlásnál. De sok minden használat közben derül ki. Nekem összesen 4 babakocsim volt és a 3-at és a 4-et tartottam meg. Már furcsán néznek rám a rokonok is:-))) De kerestem a tökéleteset és végül meg is találtam:-))))
Nekünk nem kombi ágyunk van, hanem sima mezei és 3 szinten állítható a magassága. Én nagyon szerettem. Még azok is nagyon tetszenek, amit át lehet alakítani ifjúsági ággyá.

Sziszianyu de édes ez a baba :D :D :D Hogy bebújt a méhlepénybe:-))) a tappancsos kép is nagyon aranyos:-))))
Nagyon szép vagy a pocakos képen, kb ekkora az enyém is:-)

Jessi azt a filmet én is láttam, tényleg nagyon szuper és érdekes, hogy mennyire mások a nézőpontok. Bennem az maradt meg, ahogy a néger kisbaba felvett a földről vmi csontot és azt rágcsálta, amit ki tudja mi rágott előtte és nem lett tőle semmi baja. Bezzeg nálunk, én biztos rosszul lettem volna, ha az én kisfiam ilyet csinál :lol: Lényeg a lényeg, sok tanulság van benne :wink:
Szép nevekben gondolkoztok ti is:-)))
Irigylem, aki le tudja szűkíteni 2-3 névre, nekem még mindig nem sikerült.

Ritus lehet, hogy ez a jó módszer:-))) Csak egy féle névben gondolkozni:-)))
Az Eszter is nagyon szép név, hajrá kislány:-))))

Judit sajnálom a nem túl jó híreket, de biztosan hamarosan kiderül, hogy minden rendben van!!!
A babakocsitok szuper, anno nekem is fájt rá a fogam:-)))

Vásárlási láz: engem is elkapott rendesen. Egyenesen rosszul vagyok, hogy nem tudom a nemét. Már egy csomó kis overállt kinéztem, de nem tudom milyen színűt vegyek. Ha kislány, akkor végre rózsaszínt akarok venni és nem uniszexet. Ha kisfiút, akkor meg persze kéket és a drapp is nagyon tetszik, de addig meg vagyok lőve :roll:
Bár hétvégén vettem egy kis rózsaszín pulcsit, cica van rajta, nagyon édes, habos-babos. Nem tudtam ellenállni:-)

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


Ann egész szépen kerekedik az a pocak:-)))) Gratula:-))))

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


Talinn:
Csütörtökön megyek a házi dokihoz, hogy vegyen vért a tripla teszthez(tarkóredő)okt.5-ére kell mert akkor lesz az újabb ultrahangom!Annyira izgulók,és félek!:oops:
És akkor fogok beszélni vele!

Na a gyerek felügyelet nálunk is még zavaros.
Mert magammal nem vinném/ nem is tehetem/
barátok meg kb 50km-re laknak tőlünk.
Így ha indul a buli nem tudom mi lesz... :shock:

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers
liliom4
Dánia
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon, nagyon köszönöm mindenkinek a megnyugtatást a P2-es eredménnyel kapcsolatban, tündérek vagytok :)

ljankaa: köszi nagyon a tippet az elefáni baba boltra, szuper kis üzlet, kinéztem egy cuki bútort és babakocsi is van, bár nem a legjobb színekben... :S de még nézelődöm a többi üzletükben is majd :)

ann74: nekem a növekedés ilyen szurkálós fájásokat okoz néha, de hamar elmúlik, így nem aggódom annyira :) szerintem nálad is, ha hamar elmúlnak a tünetek, akkor ez tényleg csak a növekedéstől meg a belső átrendeződéstől lehet, de megnyugtatásként nyugodtan beszélj a védőnővel vagy a dokival.

sziszanyu és judit023: köszönöm a támogatásokkal kapcsolatos infókat, sokat segít :) Meg köszi mindenkinek, aki már korábban is írt, majd bemegyek egyszercsak a Kincstárba is, amint időm engedi!


Ma voltam az AFP-s vérvételen, remélem időben megkapom az eredményt és nem kell még egy hetet tolni az UH-t, mert így is addigra már 19 hetes leszek és amúgy is! Kifúrja már a kíváncsiság az oldalam, hogy újra láthassam a kis tornabajnokomat odabent :)

most már tényleg én is hamarosan teszek fel pocakos fotót :) Annyira szép kis pocakjaitok vannak nektek is:) Képzeljétek, nekem úgy nő, mint a gomba :) És tegnap felfedeztem az oldalamon néhány kialakulóban lévő csíkot :( Én annyira nem örültem neki, de ez legyen a legnagyobb gondom a várandósságom alatt :) Férjem meg olyan cuki volt :) Mikor mondtam neki azt mondja: jajj szivem hát én imádom a csíkjaidat és szépnek látom őket, főleg, ha a baba csinálta őket :) Hát nem édes? :) <3

Na most megyek, mert egy cuki két éves fiúcska jön hozzánk vendégségbe és a fogadó asztalt meg némi játékot még elő kell készítenem :)

Szép napot mindenkinek!
lilllus
 
 


Lillus:
Kend a hasad babaolajjal :wink:
De vannak erre kimondott krémek is...

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers
liliom4
Dánia
 
 


Sziasztok Kismamik!
Tegnap voltunk a dokibácsinál és mindent rendben talált :o
Tegnap volt uh szerint 15 hetes 6 napos!De az utolsó menzesz szerint majd csak 7végén töltjük be a 16 hetet!Hétfőn megyek vérvételre, AFP.
Én is elkértem a dokitól az igazolást, hogy túlléptem a 91 napos terhességet!Most főleg a fejét méregette, de minden ok.És hát a neme?Dokibácsi mondta, hogy van sejtése és megkérdeztük mi az?KISLÁNY!!!De ez még nem 100 %!Apuka kicsit megdöbbent, mert szerinte tisztán látta ő uh-n, hogy van valami a lába között :lol: De azért még reménykedik, hátha mégis fiú lesz!
3 hét múlva megyünk, mert 18 héten van kötelező uh és arra meglesznek a vérvétel eredmények is!

Pussz Mindenkinek!

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Hajni1980:
Gratulálok a még nem biztos kislányhoz.... :lol:

Szemezgetek pár kendővel vagy csatos hordozóval...
De valahogy nem tudom melyiket... :shock:
Mai tei-om van...de abba mégsem rakhatók egy babyt:?

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers
liliom4
Dánia
 
 


Sziasztok!

Mostanra sikerült a gépet megcsináltatni, így most már többször tudok jönni szerencsére!
Nem volt időm még visszaolvasni teljesen, csak bele-bele olvastam. De visszaolvasok hamarosan :)

Újaknak üdv!!!

Babák és pocik nagyon édesek!!!

Én ma voltam az afp-n, 10 nap múlva eredmény. Uh szerint 16 hetes a baba, mensi szerint meg 17. Remélem eredmény jó lesz. Uh-ra kb két hét múlva megyek, hétfőn megmondja a védőnő majd.

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Sziasztok!

Hajni!
Mondtam, hogy lány lesz. valahogy azt éreztem Nektek :-) Örülök, hogy minden oké.

Telefon!
Ne izgulj az afp miatt minden rendben lesz.

Lillus!
Kérdezted, hol lehet graco kocsit venni
http://bababolt.echt.hu
eleve imádom ezt a boltot. Van Budaörsön meg a bocskai úton is boltjuk.

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


Hajni gratulálok:-))))))) Micsoda jó hírek :lol: :lol:

Liliom nekem kendőm van kölcsönben és én egy mei tai-jal szemezgetek :wink: de a csatos hordozó sem lehet rossz.

Telefon nekem hétfőn volt az afp és azt mondták,h ogyx ma már kész is lesz az eredmény. Már kíváncsi vagyok én is.

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


sziszianyu: köszi, már kaptam erre boltra tippet, tényleg nagyon szuper :) Már a 18. kerületiben voltam is, de még a Bocskai útit szerintem megnézem. Volt 2 Graco-juk, de a színválaszték nem volt igazán jó. Meg most kezdek tekintgetni más felé, mert mindenhonnan azt hallom, hogy szűnnek meg a Graco kocsik sajnos, így nehézkes lehet a szervize, ha esetleg szükséges.

Ma ebben a boltban jártam: www.babaholmiolcson.hu

Babakocsi tekintetében, jó áron vannak és a választék is zuper, szerintem.

Hasamat kenem babaolajjal, bár eddig nem minden nap kentem, úgy tűnik mostantól gyakrabban kenem majd :)

Nektek milyen hamar kész az AFP! Nekem min. 2 hetet kell rá várni. Remélem ezek után legalább jó lesz majd az eredmény!

Jó éjt mindenkinek :)
lilllus
 
 


sziszianyu, nekem nincs megérzésed a baba nemével kapcsolatban? :lol: :lol: :lol:

talinn, majd írjad meg, hogy milyen lett az afp eredménye :)

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Sziasztok!

Telefon szerintem fiú :-)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


sziszianyu, úgy legyen!!! :lol: :lol:

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: