Új privát üzeneted érkezett!

Gratulálok Zsani! Boldog, hosszú, szeretetteljes életet kívánok Nektek :)

Szia Betty, üdv köztünk, gratula a harmadik babához :)

Nóri

Kép
imono
 
 


Zsanett, gratulálok az esküvõhöz, végül is egész szerencséd volt, hogy elkerült a rosszullét. Drukkolok az orvoshoz is.

Bettyna, üdv és gratula a két fiúhoz!

Nálam annyi, hogy tegnap annyira nem volt tünetem, hogy csináltam újra tesztet, hogy megnyugtassam magam.
Ma persze megint hányinger ezerrel. Még jó, hogy az illatok nem zavarnak, így tudok fõzni. :) Az már más kérdés, hogy tudok-e majd enni belõle.
niksi28
Budapest III. kerület
 
 


Kedves februari babavarok!
Egy evvel ezelott epp a mai napon tudtam meg, hogy babat varok, most meg mar itt szuszog az olemben a majdnem negyhonapos picifiam.
Kivanok nektek boldog es problemamentes babavarast!
Gem

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszönöm, h befogadtatok! :wink:

Zsanett!
Gratulálok, sok boldogságot kívánok! Képet majd teszel ide fel? :wink:

Piroska!
Nekem is ez lesz a 3. császárom!
Téged miért császároztak? Nekem Dorinával programozott császárom volt lábtartásos farfekvés miatt. Milánnal pedig sürgősségi császárom volt toxémiás voltam és egyik este 200/100 Hgmm lett a vérnyomásom, egyből vittek a műtőbe (Milán koraszülött lett).
Szóval sokra én sem mentem volna ha szülésznőt fogadok...csak a katétert meg az infúziót kötötte be. De persze ha simán szülném a gyerekeimet, akkor szerintem is jobb szülésznőt fogadni. Dehát ez nem kívánságműsor volt :)

Gemini!
Köszönjük! Jó Neked, h melletted már ott szuszog a csöppség!
:wink:

Minden újat üdvözlök én is itt a topikba! 8)

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Sziasztok!

Én is gatula mindenkinek! :wink:

Zsanett - Én is szívből grtulálok és nagyon ok boldogségot kívánok!

Gemini - Köszönjük szépen! Egy kis nosztalgia??? Én is gratulálok neked! 4 aprótalpú! Nem semmi!

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Júni 21-re van időpontom a dokihoz :) Jeeee, már nagyon várom :)
Akkor leszek 6 hetes + 5 napos, akkor azért majd már látunk valamit, ugye?

Nóri

Kép
imono
 
 


Sziasztok!

En is csatlakoznek hozzatok ha lehet.
Hollandiaban elek 18eve a ferjemmel.
Ivfel elsore szuletett egy kislanyunk, aki most mar 13 honapos elmult.
Es ismet Ivfeztunk, mert 38eves elmultam, es volt meg 6 fagyasztott embrionk, es ugynezki ez is sikerult, kop kop :lol: :lol: :!: :!:
Pozitiv a tesztem 4 szer teszteltem :lol: :lol: :!:
2 embriot kaptam vissza, junius 28an megyek az elso ultrahangra, mar nagyon varjuk :lol: :lol: :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Üdv, az újaknak és gratula!

Zsanett, gratula az esküvőhöz!

Én is már várom az UH-t nagyon, mert ugye addig azért van izgalom. Ha lesz már szívhang az olyan megnyugtató. Meg aztán most azt sem tudom hogyan számoljam a heteket és jó lenne, ha doki felvilágosítana (a hosszú ciklusom miatt, én ugyanis a 38. napon teszteltem először egy nagyon halvány pozit). Aztán akkor már vonalzót is készíthetnék.
Nálam egyértelműen az álmosság lesz megint a legjellemzőbb tünet. Múltkor is így volt, most is majd lecsukódik a szemem... Ti hogy vagytok?

Tudom, hogy még korai, hiszen biztos jönnek még sokan, de nem lenne kedvetek zárttá tenni a topicot? Sztem úgy könnyebben kibontakozik az ember, mintha mindenki beleolvashat. Én legalábbis biztosan kevesebbet írnék, ha nyílt marad.
20140503222551
 
 


Sziasztok

Üdv az újaknak és gratula az újabb pocaklakókhoz. :lol:

Pirosak hírek? Mi volt az ultrahangon?

Györgyi: akkor lehet, hogy ikrek lesznek? :lol:

Képzeljétek valamelyik éjszaka azt álmodtam, hogy ikreim lesznek és olyan valóságos volt az álom. :shock: Hát majd az első UH-n kiderül. Nemsokára kérek időpontot a dokitól, mert négytől rendel.

Na majd még jövök..

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Pirosak=Piroska :oops: Bocsi :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Nekem tetszik a zárt csoport gondolat.

Nóri

Kép
imono
 
 


Szerintem is lehetünk zárt topic ha gondoljátok.

Na megvan az időpont szerdán este megyek a dokihoz. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Hát sziasztok lányok!

Mindenkinek gratulálok nagyon!!!

én még csak halkan jelentkezem be :) eddig úgy néz ki, hogy nem jött meg, a hőm is fent van, és a tesztjeim eddig pozitívak. Jelenleg a 32. ciklusnapon tartok (12. dpo) Bizakodom, reménykedek. első gyerekünk lenne...

:lol:

Wigyorka :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
wigyorka
Budapest XVIII. kerület
 
 
 


Wigyorka akkor csak halkan gratulálunk és üdv itt :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Krisy

Igen lehet ikrek lesznek :lol: :lol: :!: :!:
De lehet neked is :lol: :lol: :?: :?:

Wigyorka

Neked is gratula :lol: :lol: :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok!
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a gratulációt!
Újaknak újfent gratulálok:)
Nekem is tetszik a zárt topic ötlet!
Én ma voltam másodjára dokinál egy másiknál azt mondta látja a petezsákot és mintha a szikhólyagot is látná és kaptam egy képet:)) )

Mindenkinek Szép napot!
zsanett21
 
 
 
 


Sziasztok!

Eloszor is udv az ujaknak!
Nekem meg mindig nincs hanyingerem csak faradt vagyok.
Ma voltam dokinal nem igazan latott semmit amin nem csodalkozom mert a ket lannyal is ilyen talyban voltam dokinal es ugyanez volt majd vissza mentem 1 het mulva es akkor mar tok nagyok voltak. Most is 1 het mulva kell vissza mennem. Tok rendes volt a dokim nem fogadott el penzt tolem.
Na mindegy vegul is nem ezert kellett ma vissza mennem a dokihoz es amugy is kesobb akartam menni.

Zsofi- fentebb mar irtam miert kellett a csaszar. Ha nem baj megegyszer most nem irom le mert telorol nem nagyon szeretek irni.
De ha geprol irok akkor majd leirom, addig meg hatha te is megtalalod.

Meg kesobb lehet hogy irok...addig is szep estet!

Kép
Kép
Kép
v.piroska
 
 


Krisy, Györgyi - Hajrá ikrek! Én tuti leszédülnék az ágyról!

Wigyorka - Halk gratula és sok drukk! :wink:

Piroska - Szuper, hogy minden rendben, jövő hêten tutira lesz már szívhang is.

Részemről is lehet majd zárt, de talán mégb tényleg korai. Várjuk meg a február vêgieket is!

Én ma túlélésre játszottam. Semmihez nem volt kedvem igazán. El is vittem Bálintot a játszócsoportba, remélve, hogy a sok újdonság között csak néznem kell, ahogy játszik. Hát nem így lett. :? "Anya, gyeje velem!" volt végig. Viszont volt a kezemben egy 3 hónapos apróság. :lol: Hű, de kis pille könnyű és törékeny volt!

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Na ismét itt vagyok.

Szóval a doki előszőr hasi uh-val nézett meg akkor mondta hogy ott mintha lenne valami és mutatta is sötét körben világos pötty. Majd hüvelyi uh-val is megnézett arra viszont nem mondott semmit csak hogy legközelebb ha megyek előtte pisiljek. Úgyhogy majd 1 hét múlva tudok újat mondani, addig pedig reménykedem hogy minden rendben.

sz.bettyna-köszi remélem jövőhéten tényleg lesz valami. Látom 2 fiú van, most is arra gyúrtok vagy jó lenne inkább egy kislány?

Zsanett- örülök hogy neked ilyen bíztató dolgokat mondott az orvos! :) én is kértem mindig képet mikor uh-on voltam

wigyorka- Gratulálok! Mi az a 12. dpo?

krisy- szorítok hogy neked látható legyen a babád! és semmi baj a név elírásért.

tinus- Felőlem lehetünk zártak de tényleg várjuk meg a többieket akik még február végéiek lesznek.

gyorgyi- gratula neked is ha összejön a két baba 4 gyerkőc lesz a háznál :?: :!: Ha már 18 éve kint élteg igencsak megszoktátok ahogy nézem 20 évesen költöztél ki, munka miatt vagy tanulás? Milyen kint? Gondolom akkor már nem is jöttök/ vágytok haza?

Ma elvittem Kamillát is az orvoshoz mert tegnap kiütések kezdtek lenni rajta és mára több lett és pirosabb. Kiderült herpesz fertőzése van és ez miatt volt 3 napig lázas a kiütés a végkimenetele. Azt mondta a gyerekdoki nyugodjak meg már túl van rajta a gyerek, 3-4 nap múlva elmúlnak a kiütések.

Kép
Kép
Kép
v.piroska
 
 


Sziasztok!

Zsanett, de jó neked már láthattad:))

A zárt topikkal kapcsolatosan. Én is azért mondtam, hogy korai, mert még tényleg ráérünk, míg többen jönnek. Bár a technikai részéről én úgy tudom (de javítson ki, ha valaki jártasabb ebben), hogy ezt nem tehetjük zárttá, hanem újat kell létrehozni és oda kell költözni. Erre persze ráérünk, de mivel ez a topik megmarad, az egészen későn jövőknek hagyhatunk egy üzenetet, hogy keressenek fel privátban minket, hogy felvehessük őket is tagnak. Szerintem ez így korrekt lenne, nem?

Hát csajok, nem akarom senkinek kedvét szegni, de minap hallottam egy rosszul végződött 10 hetes terhességről... Szóval én most jobban izgulok, mint az elsőnél. Ráadául nekem most is, mint ahogy az elsőnél is állandóan görcsöl a hasam enyhén. Elvileg erre magnézium jó, de nekem az se sokat használ.
20140503222551
 
 


Piroska,
A 12. dpo. (a 12. napot jelenti ovuláció után) dpo=day past ovulation.

Tinus,
szerintem nem szegted kedvét senkinek. Aki már egyszer veszített el babát (nekem az első terhességem sajna így végződött a 9. héten), az mindig is fog valamennyire tartani attól, hogy nehogy bekövetkezzen újra. De! nem szabad állandóan ezen rágódni! Minden rendben lesz, mert nem lehet máshogy! Hiszek abban, hogy a gondolatainkkal bevonzhatjuk a negatívumokat is. ezért csak pozitívan!!! Higyjétek, nem mindig könnyű, és ha időközben vannak hullámvölgyek azt is át kell vészelnem. Mindig örüljünk a mának. Most jelenleg annak, hogy 2 csíkosak a tesztek... Az első ultrahangnál pl a pici szívverésének... és nem azon agyalni pl, hogy mi lehet a 9. héten... szépen lépésről lépésre kell haladni!!!

A lényeg pdig, hogy ne aggódjuk túl a dolgot... (mármint az egészséges határ ne lépjük túl) A pici görcsöktől nem kell megilyedni szerintem. Vagy kérdezz meg egy dokit, ha megnyugtatásra vágysz!!!

Wigyorka :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
wigyorka
Budapest XVIII. kerület
 
 
 


Wigyorka, igazad van, én is hiszek abban, hogy a gondolat bevonz dolgokat. A görcsöktől amúgy nem tartok igazán, mert nekem az első terhesség is így kezdődött, sőt ennél sokkal durvább volt. Doki akkor is megnyugtatott.
20140503222551
 
 


Sziasztok!

Nagyon igaza van wigyorkának hogy meg kell tudni élni a pillanatnyi örömöket is sajnos én is olyan túl izgulós vagyok, hogy másoknak 6. héten már szívhangot látnak nekem meg a szikhólyag se tuti és akkor elszontyolodok. Első nagy tapasztalatom hogy nem valami felemelő sztk-ba járni fogadott doki nélkül mert nagyon durván megaláznak azt hittem az első kép után örömmel fogok kijönni ehelyette sírtam mert kissé a lelkembe gázolt a doktor nő..:S
Egyébként nekem is szúrogatt a pocim meg néha görcs de azt mondták hogy normális és hogy szedjek magne b6-ot.

Piroska jobbulást a picurnak.

Mindenkinek szép napot! :)
zsanett21
 
 
 
 


Sziasztok!

Piroska - Herpesz???? :shock: Szegény Kamilla! Ki érti ezeket a dokikat, nekem volt már amikor azt mondták,hogy igyak többet uh előtt. Hmmm...na most akkor? Köszi a kérdést, igazán nem gyúrtunk egyikre sem. :oops: Amikor felvázoltuk a családi baba projketet én jól kitaláltam, hogy majd felturbózom magam gyümölcsökkel, zöldségekkel a nyáron, aztán majd idővel kisakkozunk egy kislányt (mert ugye elvileg p.é. előtt pár nappal kéne együtt lenni hozzá, meg lugosítani előtte). Hát nem így lett. És végül a kérdésre válaszolva, az egyik felem nagyon szeretne egy kislányt, a másik viszont el sem tudja képzelni magát lányos anyukának. Mert én nem vagyok az a nagyon csajos csaj. És azt hiszem a pelenkázásnál is hiányozna vmi. :wink: Szóval lesz, ami lesz, ha már így esett, örülni fogunk neki! :lol:

Tinus - Látom te nagyo otthon vagy a tecnikai részében. Akár vállalnád is?

Én is pont ma kaptam hírt a barátnőmről, aki a 11 héten veszítette el a 2. babáját is. :( Teljesen letaglózott. Már csak azért is, mert ő öntött beláém lelket, mikor 2 csíkos lett a tesztem.

Wigyokra - Ez igen! Te vagy az én emberem és mindenki, aki így gondolkodik! Persze vannak gondok, előfordulhat bármi bármikor, de álláandóan stresszelni vmin, hogy mi lesz, ha .... ááááá. A 2. kisfiam topikját azért hanyagoltam, mert ott szinte mindenki paramami volt és már nem bírtam idegekkel az állandó nyavajgást! Köszi, hogy itt vagy! :wink:

Zsanett - Nekem a dokim a Béres Mg+B6-ját javasolta, mert több benne a Mg és talán olcsóbb is. Ja, és ne aggódj, az egész gyereknevelés ilyen lesz! :wink: A másik gyereke mindent hamarbb tud majd, mint a tied, de ez nem verseny! És ha jól figylesz, észreveszed majd azt is, hogy a tied miben ejobb a többikenél és amiben meg nem, azt meg majd behozza. Mire oviba mennek ugyanolyan égetnivaló rosszcsont lesz mind. :wink:

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Sziasztok!

Piroska

Sajnalom a herpeszt :cry: :!:
Jobbulast :!: :!:
Igen 20evesen jottem ki, eloszor foliaban dolgoztunk, mert ugye 20eves hazasok vagyunk, a ferjem 41 eves.
Kozben suliban jartam itt kinn, es ovonokent dolgozom.
Kb evente 1vagy max 2szer megyunk haza latogatoba.
Nagyon szeretunk itt elni, a szuleinket segitjuk innen ahogyan tudjuk, es a testvereket is.
Nekem 5 eve volt 5 mutetem, kezdetleges mehnyakrakom volt, amibol 3szor mutottek, es ki kellett venne mindd a 2 petevezetekemet, amiert is Ivfeznunk kellett.
Elottevoltak mehenkivuli terhessegem is.
Ivf elsore sikerult, abbol van a kislanyom, es a 6 fagysztott embriobal kaptam vissza most 2 embriot, es az sikerult most :lol: :lol: :!:
Nekem az ultrahang utan nem vedonohoz kell jarnom, hanem szulesznokhoz, ez egy kozpont a sok kozul, esitt 16 szuleszno dolgozik, es azok foglalkoznak a kismamakkal, es azoknal is szulunk.
Tudom nektek ez fura, de ez itt igy mukodik, es jo :lol: :lol: :!:

Zsanett

Itt nalunk semmit nem adnak, azt mondjak, egyel egeszsegesen, es nincs vitamin, esmagnezium.
En is sokta gorcsoltem a lanyommal, egsz 12 hetig, de nem volt baj.
Azt mondtak van aki gorcsol, van aki hany :lol: :lol: :!:
Most is gorcsolgetek, de terelem magam.....
Szivhang meg lessz!
En a doktort elkuldtem volna az ......
De te tudod!!

Timus

En is gorcsolgetek. jobb mintha hanynek....

Ha elveszti valaki a babat, annak megvan a miertje, en hiszek benne, de ez az en magan ugyem.....
Nem lessz semmi gondd!!

Bettyna

Ha aztmondjak ikrek akkor se tudok mit csainalni, orulnek, es kernem hogy egeszsegesen tudjam oket megszulni :lol: :lol: :!:
Jatszohaz az jo :lol: :!:
En is hordtam a lanyomat, most parhet kimaradt, mert 2 hete koltoztunk at egy masik lakasba, es nemtudtam vinni.

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


bocsi a hibaimert, tudom nem irok tul jol, de 18eve csak Hollandul irunk olvasunk, meg a tveben a sorozatokat is ugy nezem, nem nezunk itt kinn magyar csatornat, nincs is, es mar megszoktuk a hollandot, tehat ha hibaim vannak az irasban bocsi mindenkinek!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Györgyi, nem semmi amin túl vagy, le a kalappal. A helyesírás miatt ne aggódj, én hiába vagyok magyar környezetben így is romlik az írásom :) Nem tudom mi az oka, tiszta szégyen :oops:

Bettyna, hát ez azért finoman szólva túlzás, hogy értem a technikai részét, mert tökre nem. Asszem a moderátoroknak kell írni vagy mi és ők csinálják, vagy legalábbis segítenek, de természetesen vállalom, bár remélem akad majd segítőm.

Na, nekem mostanában az a legújabb kihívás, hogy a fiam pelenkázás közben ne rugdossa a hasamat. Tapasztalt kis korkülönbséges mamik, cipekedés és hasonló problémákat hogyan oldottátok meg? Meg még azon gondolkodom, hogy most akkor mi csináljunk a szopizással? Le kéne szoktatnom? mert eddig nem tűnik úgy, hogy megérezte volna és magától leszáll rólam.
20140503222551
 
 


Sziasztok

Piroska jobbulást kívánok Kamillának nálunk is volt ilyen de akkor azt mondták nekem, hogy ezt hívják a kicsiknél 3napos láznak. Csodálkozom, hogy a doki még semmit nem látott hát ezek után már kiváncsi vagyok, hogy holnap nálam fog-e látni valamit.

2009-ben mi is vesztettünk el babát a 7. héten, de én akkor valahogy éreztem is hogy valami nem stimmel sokat is sirtam a férjemnek, hogy nem stimmel valami, szerdán voltam orvosnál azt mondta, hogy minden rendbe és van pulzálás, de amit láttam nem igazán nyugtatott meg és szombaton el is vetéltem. :(
Ezért egy kicsit szorongok most hogy minden rendben legyen, de most az anyai ösztöneim azt súgják, hogy minden rendben van.

Én ma egész nap koválygok olyan vagyok mint egy mosott kaki. :(

Tinus: Hát igen a rugdosásra most eléggé kell vigyázni, nálunk úgyan nem lesz kis korkülönbség, de Dávid még sokszor kéri, hogy rakjam be a kádba vagy vegyem fel stb. pedig Ő már 23 kiló és még nem akarom megmondani neki, hogy mi a helyzet.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Krisy

Sajnalom a 2009es vetelesedet!!
Most tuti minden oke lessz!!

Tinus

13 honapos lanyom nekem is rugdos ha tisztaba teszem, es nekem meg nem megy egyedul, csak ha kapaszkodik valamiben, vagy maszik.
En cipelem.
Nem 5 percenkent, de 10szer legalabb felveszem egy nap.
Nekem azt mondta az Ivfes doki, hogy a testem hozza van szokva a lanyom emelgetesehez, nem kell dobalnom de emelgethetem.
Es en raadasul napi 2szer szedek hormon gyogyszert, es 3szor 2 utrogesztan kupot kell hasznalnom naponta, amig be nem toltom a 12 hetet.
A lanyommal is kellett kupoznom, de gyogyszer nem volt, ott elotte szurtam magam hormonokkal hasba, amig fel nem raktak az embriokat.
Nem lessz itt semmi gondd :lol: :lol: :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok!

sz.bettyna nagyon sajnálom a barátnőd!
Próbálok nem aggódni 2 dokinál voltam most de egyik se mondta azt nekem hogy igen ön terhes nem kell aggódni minden oké, hanem az első doki hogy hát kitudja nem tudja ez is lehet az is, tegnap a másik doktor nő meg mondta hogy ott a petezsák de hátt kitudja lehet hogy nincs is benne embrió mintha lenne benne szikhólyag de kitudja igazából csak riogatott, és meg ijedtem hogy akkor most valami nem oké. De nagyon jó olvasni titeket hogy olyan pozitívak vagytok és tudom ezt így is kel:)

Szép napot!
zsanett21
 
 
 
 


Zsanett

Egy het mulva mennek a helyedbe ultrahangra, aztan tuti lessz ott szivecske!!
Eleg erdekesek az orvosok.
Azert nalunk igy nem mondanak be, hanem azt mondanak, tul koran jott, kerem jojjon vissza egy het mulva.
Na de nem vagyunk egyformak....
Fel a fejjel, es ne arra gondolj hogy mivel tapostak a szivedbe, hanem azzal foglalkozz, hogy nem lessz gondd!!

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok!

Györgyi nagyon aranyos vagy:) Azt mondta a doki minél később jöjjek meg hátt van rajtam kb5-10 kg felesleg és hát hát babáról szó nem esett csak azt hallgattam 10 percig hogy milyen kjövér vagyok elhízott és hogy meg ne probáljak 2 helyett enni szóval nagyon durván beszélt velem persze tudatában vagyok hogy van egy kis plusz de kövérnek nem állítanám magam és persze jobban figyelek az étkezésemre most csak úgy gondoltam hogy ennek az örömről kellene szólnia nem arról hogy megaláznak. De nekem csak a baba fontos így csak pozitívan:))

Mindenkinek Szép estét!
zsanett21
 
 
 
 


Zsanett

En ehez az orvoshoz vissza se mennek :shock: :shock: :!: :!:
Amugy hogy nezett>?
Sima ultrahangon, vagy huvelyin?
Nekem az elejen mindig huvelyit neznek ugy 12 hetes koromig.
Mert sima ultrahangon itt nemszokas, azt mondjak huvelyin jobban latszik.
Szardd le az orvost, mar bocsi de nem birtam meg allni!
Jo lessz ott minden majd meglatod!!

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Engem hüvelyi uh-n néztek. 2 hete voltam egy dokinál ő úgy megnyomkodta a hasam hogy 1 napig fájt ez a doktor nő meg rettentő flegma és katonás volt. Igen tudom hogy nem szabad vele foglalkozni de aki kicsit husisabb azt rosszul érinti ez a téma főleg hogy büszke voltam magamra hogy sikerült kicsit fogynom:))
Hát ezek az én ügyes bajos dolgaim:) De az örömöt hogy babánk lesz semmi se tudja felül múlni:))

Puszi:)
zsanett21
 
 
 
 


Azt hittem ez a nap soha nem ér véget. 10 órát dolgoztam, minden azonnal kell. Utálom :(
Emellett nekem minden délután hányingerem van. Egyáltalán nem vagyok éhes, csak a vízet kívánom. Persze azért eszem háromszor egy nap, de a vacsival nagyon bajban vagyok, mert alig van vmi, amire rá bírok nézni.
Tök gàz, pedig alapból sokat eszem és nem vagyok valogatós.

Piroska, jobbulást a kislányodnak. Szegény, hogy már ilyen hamar megkeseríti az életét a herpesz.

Györgyi, nem irigyellek a problémák miatt, amiken átmentél. Szerencse, hogy sikerült teljesen meggyógyuljon. Érdekes, hogy nálatok mennyivel természetesebben állnak a szüléshez, már máshonnan is halottam errõl. Furcsa, hogy mo-n a sok vizsgálat ellenére is történik egy csomó baj és kimondottan magas a koraszülöttek aránya.
niksi28
Budapest III. kerület
 
 


Zsanett, szerintem keress másik orvost, ez még csak a kezdet, ha minden alkalommal így viselkednek veled, akkor lelkileg teljesen ki fogsz készülni.
Szerintem meg lehet normálisan mondani, hogy figyelned kell a súlyodra stb. Meg adjanak inkább tanácsot, hogy milyen diétát csinálj.
niksi28
Budapest III. kerület
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kiscinke 2013.02.06 14:26-kor.
kiscinke
Budapest
 
 


Kiscinke

Udv itt!

Zsanett

En is husi vagyok, az is voltam orokke.
Nekem az Ivfek elott fogyni kellett 5 kilot, ez itt normalis, maskepp nincs Ivf.
Persze aki 50kilo annak nem kell :lol: :lol: :!: :!:
A lanyomnal fogytam 8 kilot, most pedig 11kilot 6 het alatt, es igy kezdtuk hozza.
A lenyeg az Ivf dokim annyit mondott, 11 kilo? Szuper, akkor ultrahang volt, megnezte a hormon gyogyszerre hogyan reagalt a mehem, a mehnyalkahartya kellokeppen vastagodott, es kozolte hetfon, penteken beultetik a 2 embriot :lol: :lol: :!:
De a lanyommal is ultrahang utan szulesznokhoz jartam, egyszer nem mertek meg mennyit hiztam, nem foglalkoztak vele miert hizok, hogy nezek ki, es egyszer nem vizsgaltak belulrol meg.
Ja es semmi vitamin a terhesseg alatt, se magnezium stb.
Egyel egeszsegesen, semmi alkohol, es cigi.
Es ez az osszes kismamanak szolt.
Es semmi gondd nem volt.
Itt pl ha beteg vagy , vagy a lanyom beteg, akor se adnak se gyogyszert, se antibiotikumot.
Azt mondjak az immunrendszerednek le kell gyoznie a betegseget.
Majd ha 41 fokos lazad van, es haldokolsz, akkor adnak gyogyszert.
Es mukodik.
Nem dicsoiteni akarom ami itt megy, de a vitaminokba se vitamin van ezt gondolom tudjatok.

Niksi

Sajnalom a hanyingert.
12 het utan biztosan megjon az etvagyad :lol: :lol: :!: :!:
Ja igen nem volt egyszeru, de szerencsere elmult, es most mar minden oke, es jonnek sorban a babucik :lol: :lol: :!: :!:
Csodak meg vannak, ezt En tudom!!
Es ha nagyon akarsz valamit, es HISZEL is benne, TUTI osszefog jonni :lol: :lol: :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok!

Most csak roviden vagyok. Szoval csak pozitivan mindenki!
Megneztem hogy mikor Kamillaval mentem eloszor a dokihoz mensi alapjan 8het 2nap volt a terhessegem es akkor is csak petezsak es szikholyag latszodott embrio meg nem ezert 5 hetesnek velte a dokim a babat.

Most sem esek ketsegbe, biztos itt a baba es meg is marad!
Es ez mindenkinel igy lesz en tudom!

Kép
Kép
Kép
v.piroska
 
 


Szia Kiscinke! Üdv itt és boldog babavárást Neked is :)

Nálam sincsenek most tünetek, na jó a mellérzékenység még megvan, nagy néha érzek ilyen mindjárt megjön dolgot, de lehet ez már pszichés :) Mondjuk nem vágyok a hányingerre, szóval jó így nekem :)

Györgyi!
Én sem megyek dokihoz, küzdjön a szervezetem az influenzával és társaival és nálam is működik, sose vagyok beteg, lázas se voltam 13 éve :) Ne i legyek. :P Most szedek vitamint, de csak a baby miatt, hogy neki minden meglegyen, de magam miatt sose tenném, inkább zöldség, gyümi :)

Piroska, jövő héten biztos fog már látszani :)

Zsanett, én is másik orvost keresnék. Szerintem nem túl fair módon áll hozzád, meg a várandósságodhoz. Nem kell ez a stressz neked :)

Niksi, tessék szépen enni. Bár én is kevesebbet kívánok mostanában, de muszáj :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára imono 2012.06.12 20:20-kor.

Nóri

Kép
imono
 
 


Sziasztok!

Ma 1 hete, h pozitív lett a tesztem! :D

Nemrég kértem időpontot a dokimtól, és június 21-én 15:45-kor kell mennem! Akkor még csak 6+2 hetes leszek, de nekem ennyi idősen már szokta látni a babót (legutóbb 2 is volt, de csak a kisfiam maradt meg). Nagyon izgulok, mert 5 terhességem volt, és ebből csak 2 gyerekem született :( remélem minden rendben lesz!

Tüneteim:
Néha mellfeszülés, néha hányinger, néha olyan érzés mintha meg akarna jönni (ezek váltakoznak egész nap).
Ja meg olyan érzékeny vagyok...ma elment mellettem az úton a koraszülöttmentő szirénázva, őrült gyorsan és elkezdtem sírni az utcán. Azért eddig ilyen nem volt, max libabőrös lettem... :roll:

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Gratulálok Zsófi :) Minden rendben lesz. Én úgy érzem ez egy szerencsés kis csapat lesz :)

Jaj, nagyon örvendek, hogy egyre többen vagyunk :)

Nóri

Kép
imono
 
 


Tinus!

Az előbb kimaradt, h Milán is rugdos...nálam csak az az egy módszer vált be, hogy rakok mindkét mutatóujjára pici popsikenőcsöt és azzal elvan amíg kicserélem a pelust :D :lol: :roll:
Persze ettől függetlenül naponta 20x kell megemelnem meg hasonlók...

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Köszi Imono! :)

Most látom, h Neked is 21-re van időpontod! :lol:

Nagyon remélem, h mindenkinek teljesül az álma (már ami a babavárást illeti)! :wink:

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Sziasztok!

Györgyi - nekem nagyon szimpi a holland hozzáállás. It a Mg is csak a görcsök miatt mondják, hogy szedd, ha akarod. Le a kalappal előtted, egy igazi túlélő típus vagy! :wink:

Zsanett - Rajatm is van fölösleg bőven. Emiatt ne aggódj! A dokim, soha egy szóval sem említette a súlyomat. Nem is tudom mennyivel mentem szülni vagy jötem haza. Másoknál ez kulcskérdés volt... Lényeg a lényeg válts dokit! Játszón pl kérj tanácsot más kismamiktól!

Kiscinke - Üdv köztünk!

Tinus - Rugdosás ügyben szerintem mást nem igen tehetsz, mint hogy vagy oldalról pelenkázol, vagy megtanítod neki,hogy nem szabad rugdosni. Hidd el, tökre okosak, csak következetesenek kell lenni! A szopit ne muszáj abbahgynod, ha nem akarod. Van olyan akinek sikerült a tandem szopi. Sokat szopizik még? Nekem a nagyobbik megérezte.Igaz 16 hónapos volt és már csak este szopizott. Gyanús is lett, amikor már az se kellett neki az elso pár korty után. Eztán csináltam a teszten anno. :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Na. most látom van akinek van trükkös ötlete is. :wink: Az emelgetés se gáz, ha guggolva emeled combból és nem derékból. Meg az is igaz, amit Györgyi írt.

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kiscinke 2013.02.06 14:27-kor.
kiscinke
Budapest
 
 


Sziasztok!

Gyerekcipeles temaban annyit tudok mondani hogy ugysem tudja az ember kiiktatni. Mert ha elesik a gyerek vagy megbantodik ugyis mindig anya az elso akihez szalad, es anyanak ugysem lesz szive azt mondani hogy most gyermekem nem vehetlek fel, meg amugy is reflexbol jonnek ezek a dolgok.


Zsanett- rajtam is van kb. 5-10kg felesleg de nem erdekel az elso gyerek utan is leadtam a felesleget ami feljott terhesseg alatt es a masodik utan is fogytam 22 kg-ot es majd a harmadik utan is lefog menni.
Nekem a mostani dokim soha nem foglalkozott a kilokkal viszont Hajninal az elso dokim mikor elertem a 12kg hizast allandoan ezzel cseszegetett es nagy betukkel beleirta a kiskonyvembe hogy dieta. Vannak akik nagyon ramennek a sulygyarapodasra vannak akik nem, de azt ne felejtsuk el hogy a mi erdekeinket nezik.
Mikor az elsovel terhes lettem volt rajtam kb. 10kg sulyfelesleg + a terhesseg alatt hiztam 21kg-ot, nem volt kellemes ez a sulytobblet es a dokik csak ettol akarnak megkimelni minket. Persze felfogas kerdese, meg nem is mindenki kezd eleve sulytobblettel es nem is mindenki hizik mondjuk 21kg-ot a terhesseg alatt.

UDV ZSofi es Kiscinke!!!

Kép
Kép
Kép
v.piroska
 
 


Üdvözlök mindenkit, pláne az új kismamikat!! Legyünk minél többen!!!

Lányok, számomra olyan hihetetlen ez az egész terhesség. Hogy eldöntöttük, és az első hónapban pikk-pakk összejött...
Persze, ha fél napig már nincs mondjuk hányingerem, akkor már elégedetlen vagyok... Most bezzeg olyan szintű, hogy a munkámra is alig bírok koncentrálni.. Nektek van erre valami csodaszeretek?? :)

A dokilátogatást nem akarom nagyon elkapkodni. Mégcsak a napokban maradt el a mensi, szerintem 2-3 hét múlvára kérek időpontot...

Wigyorka :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
wigyorka
Budapest XVIII. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Egyszerűen nem bírtam ki hogy ne írjak, ma reggel csináltam egy nagyon nagyon halvány csíkos tesztet. Két nap múlva ismétlek. Remélem nem csak beképzelem magamnak az egészet.
Én is PCO-s vagyok és egyszerűen nem is hiszem el, hogy a második hónapban összejött a baby. Most lettek volna orvosi kivizsgálásaim, nem szedek met-et sem - ezt adják az inzulinrezisztenciára. :shock:
Egyenlőre ott tartottam, hogy mindkét petefészkemben meg nem repedt tüszők vannak, cisztát nem láttak. A nőgyógyászom elküldött 0 és 120-as vércukor vizsgálatra (terheléses) sajnos inzulint nem néztek.
0 vércukor 4,9
120 vércukor 4,1 !!!! Ebből következtetünk az inzulin túltermelésre. A nőgyógyászati hormonjaim jók voltak (februárban nézték) volt is spontán peteérésem, ezek szerint most is! :lol: Szorítsatok nekem lányok, hogy két nap múlva erős legyen a második csíkocska is! Edina
edinacska33
Gyöngyös
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: