Új privát üzeneted érkezett!

Hú Dana! Kemény éjszakád volt! Lehet, hogy tényleg a front az oka...
Sajnálom a cukrot is, de az jó, hogy ha diétával kezelhető a dolog. Én is aggódom most kicsit, hogy milyen lesz az eredményem...
A vas miatt ne aggódj,ahogy Noém is írta, ez is jellemező terhesség alatt. Viszont arra érdemes figyelni, hogy olyan készítményt szedj, ami természetes és hmmm, szóval nem nehezíti a dolgokat. (Noémi szavaival élve :) ) Érdemes esetleg rostkészítményeket szedni, vagy pl. lenmagot keverni joghurtba.

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
andi1982
 
 
 
 
 


Andi,
de jó fej urad van :) Jó látni amúgy, mikor nagy a szerelem :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Bdana!



Őszi babaholmibörze időpontja: október 13. szombat I. kapu B csarnok



HELYSZÍNI Belépőjegy vásárlás: HUNGEXPO I. kapu FÓRUM épülete
A belépőjegy a HELYSZÍNEN 7 órától megvásárolható!
A hosszas sorban állás elkerülése végett külön sorban szolgáljuk ki a
- várandós kismamákat
- újszülöttekkel és pici babákkal érkező családokat

Külön kassza szolgálja ki:
- Nők Lapja és a Story újságban (40.számban) elhelyezett kuponokkal érkezőket:
A magazinokban elhelyezett 300.-Ft -os kupon árát a felnőtt belépőjegy árából, mely 1200.-Ft levonjuk!
A gyerekeknek a belépés 14 éves korig ingyenes!
A belépőkupon felhasználható: 2012 október 13-án a Babymarkt Babaruhabörzén.
Egy belépőjegyhez csak egy belépő kupon használható fel!
A kupon jegyek beváltásához kérjük keresse a külön erre a célra üzemelő kasszát!

http://www.babaexpo.hu/



latogato1983
Pomáz
 
 

 
 

Noémi, igazság szerint akkora mázlista vagyok, hogy ők vannak nekem! Arról nem is beszélve, hogy szerencsére Nóri az apja jó természetét örökölte. :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
andi1982
 
 
 
 
 


Hát ne is mondjátok, már kész vagyok ezektől a hirdetés böngészésektől... Olyanokat látok, ez volt a mai csúcs... Kicsit már frutsztrálva vagyok, mert itthon "be vagyok zárva", pedig jólesne, ha tudnék menni, amerre jólesik. Kicsit már bánom, hogy eladtuk az előzőt... :(

Egy két üléses kis smartom volt, Zalán miatt adtuk el, pedig imádtam, és nagyon jó állapotban volt, erre csak most jövök rá igazán, hogy nézegetjük a kocsikat. Ford Fiestát vagy Citroen C3-ast szeretnénk, de elég korlátozottak az anyagi lehetőségek, nem szeretnénk sokat költeni így, hogy táppénzen vagyok és egy csomó mindent kell venni is. (Amúgy hitel volt rajta és az eladás után kb nulla forintunk maradt, mert visszafizettük a hitelt.)

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Hújjj-jujjjj lányok asszonyok !!!

Aszem van mit olvasgatni, egyre több és több az élmény, hogy növekszünk !!
milkaaa
 
 


Valaki fog szülni a "Mávba" ?
milkaaa
 
 


Húúúú!! Köszi!! Az pont egy hónap múlva van! Ilyen korán nyit??? Reggel 7-kor??? Hát az biztos, hogy nem mennék ki ilyen korán..... :shock: :shock:

Azt mondjuk nem értem miért van belépő.... :? Meglátjuk hogyan alakul az anyagi helyzet, mert a belépő még a kisebbik gond, a nagyobbik, hogy Budapest nekem kb 65km oda és ugyanennyi vissza..... :x viszont szívesen nézegetnék és találkoznék is veletek ha jön valaki innen!

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Bdana kitartást a diétához, nem lesz egyzerű átállni.
Én 7,8-tól olvastam, hogy gond és nekem 7,5 volt, de ahogy írod, akkor már az is határérték feletti.
A pisis dologból a veséd állapotára tudnak következtetni, a cukorbetegség hatására gyakran alakul ki veseprobléma is.

Ijesztő, amit az éjszakádról írtál.

Vmiért abban azt hittem, hogy ez a börze szeptemberben van?
Tényleg érdemes kimenni?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára niksi28 2013.05.27 10:49-kor.
niksi28
Budapest III. kerület
 
 


A belépőt én sem értem egyébként, mármint a mértékét. Valószínűleg a hely bérleti díja magas. De állítólag nagyon jó áron lehet kifogni dolgokat.

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
andi1982
 
 
 
 
 


Hugi, sajnálom, ami veled történt, nagyon nehéz lehet most neked.

Koncentrálj magadra és a babára, most ez a legfontosabb.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára niksi28 2013.05.27 10:50-kor.
niksi28
Budapest III. kerület
 
 


Hugi....ez tényleg nagyon rossz helyzet...és semmi remény, hogy apuka meggondolja magát? :cry:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Dana, terhes cukros ismerősöm rendeli az ennivalót, úgy oldja meg, hogy biztos jól egyen. Talán Norbi update-et rendel, úgy emlékszem.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Jó reggelt!!!!

Én is ezer éve nem irtam :oops: De egyszerűen csak azt veszem észre, hogy felkelés és már fekvés!!!!!

Viki: támogatom a zárt topicot!!!!

Milkaaaa: Igen én a MÁV KÓRHÁZBAN Fogok szülni, te is!?!?!?

Hugi: nagyon sajnálom, amin keresztül mentél, nem is tartjátok a kapcsolatot!?!

Bdana: hogy vagy!?!?

Bababörze: itt amugy mindent lehet venni, vagy csak rucikat!?!?!
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Mi jól vagyunk, orvosnál minden rendben van a drága, már nagyon jól fekszik, bár ez nem jelent semmit, de jó, hogy a feje lent van...
Megerősítés engedély meg van lehet kezdeni a gyerek szobát hétvégén :wink: Alig várom :wink: Tegnap észre vettem, hogy a cicimből elindult egy kicsit az előtej teljesen meglepődtem...de szerencsére nincs gond :wink:

Látom a BABAKELENYGE listáját jujjj én ma össze is írom és kezdem lassan a beszerzést :lol:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok,

Velünk minden oké, hétfőig még biztosan táppénzen vagyok, hétfő délután kell orvoshoz mennem. Addig pihi :)

Hugi: sajnálom, hogy így alakult. Sok erőt és kitartást kívánok neked.

Bdana: Hogy vagy?

Bababörze: tudnátok mesélni róla? Mennyibe kerül a belépő? Mit mindent lehet venni?

Babakelengyelista: Köszönjük, hogy így összeírtad, szuperjó :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Börze:

Ruha, játék, pelenka, étel, kismamaruha, babakocsik, szóval minden, lakásdekoráció.

Van új és használt. Vannak anyukák akik kijönnek vagy gyerekek a megunt játékokkal, vannak turisok és vannak rendes boltok, új ruhával. Mikor Kristófot vártuk, mindent ott vettünk meg, persze amit nem kaptunk meg a családtól. Én is elkísértem egyszer a sógornőmet.


A belépő egy dolog, de ott az odajutás ára és 600-800 a parkolás.

Program:

Kép



latogato1983
Pomáz
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam az orvosnál.
A 18. heti uh szerint a plecenta rálóg a méhszájra, úgyhogy táppénzre írt, már a végéig nem dolgozhatok.
Nagyon el vagyok keseredve, mert eléggé megijesztett a doki, ráadásul valószínűleg császár lesz. És ahogy olvasgattam, nem vicces a helyzet.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Oui, ez nagyon nem jól hangzik.......... :shock: :shock: Akkor most otthon leszel egész a szülésig? :(

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Hugi, sajnálom, hogy így alakult! Lesz segítséged azért? Szüleid, család? Kislányt vagy kisfiút vársz?

Oui, a táppénzt ne sajnáld egy percig sem. Az ember szervezete jelez, nem szabad ellenállni, hallgatni kell rá. Próbáld tényleg pozitívan felfogni, készülődhetsz, lelkileg hangolódhatsz, kipihenheted magad. Meg horgolhatsz :wink:

Egyébként feküdnöd is kell? És mit jelent ez pontosan, mit mondott?

Velünk minden rendben, tegnap voltam sétálni egy barátnőmmel, meg tettem-vettem délután, hát nekem egy betontömb a hasam... De már komolyan kezdek hozzászokni. Zalán odabent folyamatosan randalírozik, annyira szeretem érezni :)

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Oui, most jövök rá, hogy az egyik barátnőmnek is ez volt, de a szülésig simán arrébb vándorolt és minden rendben volt. Neked erre nincs esély?

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Igen, a szülésig, ami ki tudja mikor és hogyan lesz.
Ha nem mozdul el, császár, ha feljebb megy, akkor lehet hüvelyi szülés.
Viszont addig bármilyen kis vérzés esetén mentőt kell hívni, mert az placenta sérülést jelenthet.
Emelgetnem nem szabad, meg szexelni, egyébként nem kötelező feküdni, de az ülőmunkától is eltanácsolt.
Férjem szeretné, ha elmennénk egy nagyon precíz ultrahangra, mert az orvos nem látta egyértelműen, pontosan mennyire lóg rá a méhszájra. 4 hét múlva kellene mennem újra uh-ra, a kórházba ahol jobb a gép, de addig megőrülök.
A férjem próbál pozitívan hozzáállni, remélem nekem is sikerül ebből a hidegzuhanyból kikecmeregni, és tudomásul venni, hogy most az a dolgom, hogy pihenjek. Terhestorna is nuku. Kiderült, hogy a derekam is ettől fáj annyira, mert lent tapad a lepény.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


OUI!

Pont van egy kolléganőm, aki már vagy 3 hónapja nem dolgozik ugyanezért, szept. 20-ra van kiírva, de hétfőn 17.-én császározzák.

A babával minden rendben, szépen fejlődött, egészséges, mamának viszont nagyon keserves volt, mert feküdnie kellet, az ebédet is több részletben készítette el. Első baba.

Kitartást, minden rendben lesz.



latogato1983
Pomáz
 
 


Köszi, Kata!!! Legalább van egy jó példa előttem:).

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


oui,
sajnálom! :( Tök furi, hogy ezt csak most vették észre! de a fele még hátra van, addig nagyot nő a méhed, simán szülhetsz még természetesen.

A börze belépőt én sem értem. Nem a jeggyel fizetik ki a bérleti díjat, mert azt a bőrzézők asztalára fizeti meg ( 20.000 Ft-ot fizettem 1db asztalért tavasszal!!!, most a legolcsóbbat vettem, de így is 5000 Ft-ot fizettem)
Látogatóknak csak 8-tól van belépés, mert a kiállítók 7-től 8-ig pakolnak!
Hihetetlen olcsón ki lehet fogni nagyon sokmindent!! a Teszvesz/Vatera árak töredékéért! De azért arra készüljetek, hogy a használt cuccok 70-80% nagyon ócska! SZEMEZGETNI KELL!!! de lehet jókat találni!

Képzeljétek, vettem a teszveszen egy pihiszéket 12 ezer Ft-ért használtan. Újszerűnek volt meghírdetve. Amikor ki akartam próbálni és kinyitottam az elemtartót, dobtam egy hátast! 2 cm vastagon állt benne az elemsav!!! Szét volt marva az egész, tiszta rozsda volt! Már írtam a csajnak, állítólag visszautalja a pénzt.
Azt hiszem ez volt az uccsó alkalom, hogy drága elektromos cuccot vettem úgy, hogy nem személyesen veszem át!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


oui,
még neked akartam írni, hogy a barátnőm mind 2 gyerekével totál lent volt a placenta. Vérzett is a 14-17-ig hétig, aztán feljebb vándorolt és simán szülte mindegyiket!!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Honey, jaj de jó, remélem még lesz ideje nekem is fentebb menni.

A börzére én nem megyek ki, rengetegen voltak akkor egyszer, mikor voltam, viszont tényleg szuper cuccokat lehet venni! Én rengeteg bodyt vettem a nagynak, szép divatosakat párszázakért.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Oui!
Sajnálom! :( De ahogy mások is írták a méhed növekedésével még simán feljebb mehet a méhszájról! Ha van rá lehetőség, akkor szerintem hallgass a férjedre és nézessétek meg egy jobb uh-n, hogy mennyire komoly a dolog. Az, hogy a doki rád ijesztett nem annyira probléma, mert ez azt jelenti, hogy elővigyázatos, így biztosan nagyon figyel rád és nem lesz baj!
Vigyázz nagyon magatokra, és pihenj sokat!

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
andi1982
 
 
 
 
 


Honeymoon!
Azért ez nagyon gáz! 20000 Ft az asztalért? Még az 5000 is sok, ha arra gondolok, hogy van, akinek csak egy zsák ruhája van, amiből mondjuk épp, hogy visszajön ez az ár. Illetve mi van, ha a kutyának se kell? Így aztán meg végképp nem értem a belépőt...

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
andi1982
 
 
 
 
 


Oui, remélem , hogy nem lesz semmi baj....Egyébként semmi tüneted nincsen? Én azt olvastam, hogy ze vérzéssel, meg görcsökkel is jár....és addig ez sem gond, amíg nincs vérzés. Vagy rosszul tudom?

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Qui én csak biztatni tudlak. Így több időd lesz a két kis lurkóra és magadra is, ez nem utolsó szempont. Az egészben a bosszantó az anyagi része.

Én tegnap voltam dokinál, minden rendben volt, a genetikain egy héttel kisebbnek mérték, de most úgy néz ki ledolgozta a lemaradást. Eddig abszolút semmi nem látszott, de most azt mondta a doki, hogy lányt mondana. De inkább abban maradtunk, hogy kuki nem látszódott. Szóval továbbra sem élem magam bele semmibe.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára niksi28 2013.05.27 10:51-kor.
niksi28
Budapest III. kerület
 
 


Andi!!!

Nem kapok érte jutalékot, deeee ez a sópárna ISTENKIRÁLY!!!!!! Kezdjük ott, hogy aludtam egész éjszaka, nem keltem fel arra, hogy száraz orrom, reggel nem köhögtem és nem fulladtam éjszaka sem!!! A férjem dohányzik, neki is vettünk, hihetetlen, hogy egy nap alatt neki is ezerszer jobb lett az allergiája, nem tüsszög!!!! :shock: :shock: Hihetetlen....

El sem hizsem, hogy nem fulladtam egy teljes éjszaka már..... :D

ha érdekel, most ráadásul féláron van kuponos akcióban!!!

http://www.medicinar.hu/kupon/jotekony-hatasu-soparna-gyerekeknek-es-felnotteknek-leguti-problemak-es-az-allergias-tunetek-enyhitesere-3490-ft-helyett-most-1745-ft-ert-

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Oui, ez még simán arrébb mehet! Sokaknak van ám ilyen, csak időben arrébb megy. Majd megvuduzzuk neked :wink:

Amikor kiderült, hogy én nem mehetek többet dolgozni, nagyon kikészültem. Sokkot kaptam. És hiába tudtam, hogy tök jó lesz itthon, meg hogy valahol tudat alatt mélyen erre vágytam, mert már nagyon megterhelő volt bejárni, mégis. Nem úgy terveztem, hogy 8 év után nem rendesen összepakolva, feladatokat átadva, ahelyett, hogy a búcsúztatómról mosolyogva mennék haza, ehelyett bőgve kullogtam kifele a folyosókon. Sosem fogom azt hiszem elfelejteni. Aztán két nap alatt jobb kedvem lett, mert mégiscsak jó itthon, lehet pihenni, készülődni, és magamra, a férjemre és Zalánra koncentrálni. Neked még ott a két másik gyerkőc is. Úgyhogy hidd el, ha túl vagy a sokkon, jó lesz ez így :wink:

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Dana! Köszi, akartam is tegnap kérdezni, hogy mire jó! Szerintem kipróbáljuk! :)

Mi újság a szoptatós párnával? Én annyira imádok vele aludni! :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
andi1982
 
 
 
 
 


FONTOS INFÓ

ELKÉSZÜLT A ZÁRT TOPIC. BEJELENTKEZVE A TÁRSALGÓ FŐOLDALÁRÓL LEHET ELÉRNI.


Remélem mindenkit sikerült jól hozzáadnom. Aki nem tud belépni, az írjon nekem privát üzenetet.

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Viki! Most,hogy ezt írtad eszembe jutott, hogy nekem is ez volt rossz érzés, hogy egyik nap hazamentem, aztán már többet nem mentem be és még csak el sem tudtam köszönni... Aztán rájöttem, hogy milyen előnyei vannak az itthonlétnek. :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
andi1982
 
 
 
 
 


Oui, hát kitartást! Remélem nem lesz komolyabb gond! Pihenj sokat, mert most a baba a legfontosabb!!!

És lányok, mennyi a belépő a bababörzére?

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Szia noci85 !!!
Igen elvileg én is ott fogok szülni jan. 20-ra vagyok kiirva és te ?
Mindenkinek szép napot !! :D :D
milkaaa
 
 


FONTOS INFÓ

ELKÉSZÜLT A ZÁRT TOPIC. BEJELENTKEZVE A TÁRSALGÓ FŐOLDALÁRÓL LEHET ELÉRNI.


Remélem mindenkit sikerült jól hozzáadnom. Aki nem tud belépni, az írjon nekem privát üzenetet.

Szióka én nem találom tudsz egy kicsit segíteni ? köszike :P
milkaaa
 
 


Milka: jujjj de jó :wink: Akkor itt is káosz a környéken!?!?

Ugy találod, hogy rá mész a tarsalgora és ott legalul egy sárga mappába!!!!! :wink:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Milkaaa, most próbáld meg. Újra hozzáadtalak, lehet nem volt elég az a betű a végén, amikor beírtalak :)

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Köszike Viki , Noci sikerült :P
milkaaa
 
 


Lívi, ha jól tudom 1200Ft, de van valami 300Ft-os kedvezmény a Nők lapja vagy Storyban van valami kupon és úgy olcsóbb.

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Hahó!

Mindenki meg van?


Oui!! Hogy vagy???

:?

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Dana, a zárt topikba írunk most már!
Gyere te is!

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Hozzá tudnál adni engem is?
Nem tudtam belépni:-(
köszönöm.
szunner
Vác
 
 


Sziasztok!

Elnézést a zavarásért, van egy Babysense II. légzésfigyelőm teljesen jó állapotban :)

itt olvashattok róla bővebben
http://www.baby-paradise.hu/index.php/w ... -reszletes

Új ára 29.990,- Ft, én 15.000,- Ft-ért adom oda.

Ha valakit érdekel 30-986-2504, vagy vecsey.monika@gmail.com elérhetőségeken találtok meg.

További szép és nyugodt babavárást kívánok. :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


Sziasztok!

Látom hogy zárt topicban vagytok már egy ideje, de írtátok hogy lehet ide írni, és akármi megtörténhet. :)

Első babát váró kismama vagyok és szívesen beszélgetnék hasonló "cipőben" járókkal. :)


Mindenkinek szép estét!
olive15
 
 


Szia, igen zártak vagyunk, de ha szeretnél jönni, akkor írj magadról/magatokról valamit....és miért csak így a vége felé szeretnél csatlakozni?? :roll: :roll:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Szia Bdana!

Köszi a köszöntést! :)
Azért csak most csatlakoztam, mert most találtam rá erre a fórumra. Nem vagyok/voltam egy nagy fórumos, ez az első, ahova csatlakoznék. Eddig még dolgoztam, így időm sem volt nagyon olyan sok. Bár még 1 hónapig dolgozom.
Magunkról:
Én 29 éves vagyok, férjem 31. 4 éve vagyunk házasok, és első babánk már a 25. hétben van. nagyon örülnénk egy jó közösségnek, ahol tapasztalatokat cserélhetünk, és szurkolhatunk a másiknak! :)
Esetleg ha valami fontosat kihagytam, kérdezzetek. :)
olive15
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: