Új privát üzeneted érkezett!

Én is Dallast várok :) Kíváncsi vagyok! Most vacsiztunk és ittam egy pohárka vörösbort. Tényleg nagyon jó, rögtön elmúlik tőle a pocakkeményedés! Nekem a magnézium kb semmit nem használ, pedig ma már sokszáz grammon túl vagyok...

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Hát én egyedül mégsem iszogathatok :D

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Jó reggelt!

Tünde
Nálunk eléggé követelmény a nemzetközi név. Ausztriában élünk, a párom orosz, én székely. Nem lenne ártalmas, ha a gyerek nevét mindenhol értenék... :wink:
Ősz, tél pocakosan: nehéz lesz az! Az öltözködés is már gond! Pocakkal nyáron könnyebb öltözködni!!!! Most majd kellenek a vastag, téli holmik...amibe majd beleférünk decemberben is! És még valahogy ki is kell majd nézni!
Milyen nyelvet fogsz tanulni? Én is gondolkozok nyelvtanuláson, ha itthon leszek...
Rózinak jobbulást!
Öcsi aranyos!

Kuglófka
Nagyon ügyes, érdeklődő a kisfiad :lol: :lol: :lol:

Barbcsi
Nagyfiú már Bence!

Izisz
Influenza ellen még sose oltattam be magam.

Ircsi
Azért én emlékszem egy igazi, fehérruhás lagzira is :lol: :wink:

Bdana
Növekszik már a te pocakod is!

Maci
Hát... elég problémás lesz az őszi, téli öltözködésünk :?

Panndi
Jobbulást!

Kép
Kép
rebelen
 
 
 

 
 

Lányok, olvastam a babakasszán ezt az ajánlatot, mi a véleményetek? Főleg akinek van már babája és túl van ezeken...

Szerintetek érdemes erre pénzt kiadni vagy egyszerűen elintézhetőek ezek az ügyek?

http://www.babakassza.hu/frontend/campaigns/single/2141/74-Sorban-allas-a-baba-elso-napjaiban-Inkabb-bizd-a-profikra-es-valaszd-a-nyugalmat.-Baba-Mama-ugyintezo-kartya-6890-forintert?utm_source=Babakassza.hu&utm_campaign=5e240f9388-elintezzuk.hu_30_08_2012&utm_medium=email

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Viki, a vörösborról eszembe jutott, hogy valamelyik nap, egyszerűen azt éreztem, hogy muszáj innom :P , bár nem keményedett a hasam, de mégis annyira jól esett. A másik topicban is írtad, hogy oda kell figyelni a testünkre, ebben nagyon egyetértek és nagyon oda is figyelek. Mivel nem vagyok orvos, így nem tudom, hogy melyik ital-étel mit tartalmaz, de emlékszem a terhesség elején rá voltam állva a csípőspaprikára, ez most elmúlt, aztán jött egy szilva-barack korszak, az is elmúlt, aztán jött egy hetes sóska korszak, az is elmúlt, jött egy hetes vörösáfonya és diákcsemege korszak, az is elmúlt, most volt egy hetes gomba korszak, az is elmúlt, egyedül a kávé maradt meg az elejétől fogva, bár az első három hónapban nem ittam, mert féltem tőle, de utána "rám lett parancsolva" orvosilag, hogy igyak! Szóval érdekes így visszagondolva, hogy miért voltak ezek a "korszakok"....

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Rebelen!

Én nem aggódom az öltözködés miatt. Ugyan eddig nekem is mindig nyáron volt nagy pocim, de télen is már látszódott és van egy-két jó kis hosszú pulcsim. Nem is kismama boltban vettem, akkoriban divat volt ez a feneket is takaró (most nem tudom divatban van-e még, nem igazán foglalkozom ilyenekkel) . Kis pocakkal még tényleg takarta az én fenekemet is, most talán pont normális hosszúságúnak fog tűnni. :) Egy kardigánt, vagy valami hasonlót én is szeretnék, meg több vékonyabb hosszú ujjút, hogy lehessen variálni. NAdrág is van, de meg kell nézni, lehet már kicsit viseltes, de abból úgyis kismama naci kell, én megelégszem egy farmerrel is, de láttam már melegebb bársonynacikat is jó áron.

Kabátom van xxxxxl-es :D kínai, nem egy szépség és nem is egy nagy minőség, még hordozáshoz vettem, hogy aláférjen a baba is. Most persze nagy pocakkal lehet, hogy bénán néznék ki benne, úgyhogy tervezek venni direkt kismama kabátot, már találtam is egy fajtát 10 ezerért, szerintem nem drága, a normál téli kabátok is kerülnek ennyibe. Aztán utána azt ugyanúgy tudom hordani együtt a babával is. Gondolom...ha a pocim belefér, akkor szülés után a baba is a pocim helyett. :)

Oltás!

Most nem foglalkozojm vele, csak úgy eszembe jutott, majd télen lesz nagy dilemma, amikor bemondják mikorra várható az influenza szezon...hát ha később, úgy január február környékén, akkor valószínűleg én is kihagyom. Ha pont karácsonyra, akkor megint fogok dilemmázni. Én már oltattam magam, pl. amikor kisfiammal voltam várandós, semmi bajunk nem lett, sőt ilyenkor azt mondják, hogy a pici is védett lesz. Én nagy menős vagyok, pici babával is kimozdulok, akár télen is, meg muszáj mennünk oviba, bölcsibe, szóval ezért is meggondolandó.

Dallas!

Nekünk alapból nincs tv-nk, de ha lenne sem merném nézni a csalódás miatt. Mármint nem hiszem, hogy visszahozza a régi emlékeimet, amikor tényleg egy ország ült le minden pénteken a tv elé. Gondolom ez már nem ilyen lesz....de azért kíváncsi vagyok a véleményetekre, mert ha jó és érdemes, akkor letöltöm és megnézem majd én is. ;)

Panndi!

Miért ne lehetne egyedül borozgatni?? Én ugyan nem iszom semmi alkoholt, de a legjobban szeretek egyedül csokizni és jégkrémezni egy jó film előtt. :D Persze párommal is jó, de egyedül sem vetem meg. :D

Jobbulást!! Akkor végül is a torkod miatt kaptál antibigyót? :( Csúnya lehet, ha várandósan is szükség volt rá.

Én tetrán kenőcsöt vettem, mert begyulladt az orrom ( :D , majd ha zárt topic leszünk elmesélem, jó nagy hülyeség, hogy ilyen problémáim vannak várandósan :lol: ) Még sosem vettem ilyen kenőcsöt, gondoltam elolvasom lehet-e. NA, úgy kezdődött a betegtájékoztató, hogy antibiotikum és 8!!! éven aluli gyerekeknek csak előny/kockázat mérlegelése után adható, mert elszínezheti a fogaikat stb. stb. :shock: NA, azzal a lendülettel, hogy megvettem majdnem hajítottam a kukába, de kíváncsi voltam, hogy ezek után mit ír kismamáknak. Meglepődtem, mert az állt a papíron, hogy helyi kezelésre lehet használni, csak arra kell figyelni, hogy szoptatásnál ne kenjük a mellbimbóra. Úgyhogy nem került a szemétbe, és hozzáteszem nagyon jó kis kenőcs, mert egy éjszakára bekentem vele a gyulladt felületet és teljesen rendbehozta.

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Dana!

Hát egyéne válogatja. Tényleg nem egyszerű a papírügyeket elintézni, szóval ha valakinek van rá kerete és nem sajnálja rá, akkor biztos megéri. Én inkább magam oldom meg. Nagy a szám, mert inkább férjem, ő meg benne van ezekben a hivatali ügyintézésekben amúgy is a munkája révén, de volt már, hogy nem ért rá ezzel foglalkozni és én intézkedtem. Hozzáteszem kisbabával, és akkor ráadásul soron kívül fogadnak, midenki előtt, nem kell várakozni. Persze van ahol pofátlannak kell lenni, mert nem szólnak ám, hogy menjél előre. Én akkor odamentem a biztonsági őrhöz, hogy kisbabával vagyok kísérjen be, én leszek a következő. ;)

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Nekem nem lesz gondom a ruhakra...én viszonylag tél előtt fogok szülni. December elején ritkán van olyan nagy hideg. Farmaerom meg van kettő is,pulcsit veszek de ennyi.
Én se dallasozok. A tvben csak Jamie Olivert nézek.
Ma megyek dokihoz...gondolom sok újat nem fog mondani,igazábol csak a véreredményért megyek.
Tegnap elestem.... Rozi kiszaladt az útra én meg úgy elindultam utána h elestem...lejött a lábamról a bőr,de legalabb Rozinak nincs baja.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


És neked????? :shock: :shock: :shock:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!


Hú most,hogy olvasom lehet este én is iszom egy pohár bort :lol: :lol:


Ircsi!Üdv újra itthon!!!Milyen szépen nől a pocid!!!!Sokat mozognak?Te meddig dolgozol?

Tündi!Én is a geneziszről jókat hallottam a legtöbb helyen ha ilyen van ami veled is vissza hívnak később és nem kérnek pénz!Miért nem mondtad,hogy egy kalap szarért nem fizetsz :twisted: Otvar te jó ég :shock: :shock: :shock: Én még nem láttam sogoromék lányának volt :roll: Javul már?A képek tök jók én is ilyenek szeretnék ez olyan természetes!!!Mór nagyon szép név nekem is talonba volt :wink:

Panndi!Hű de bevállalos vagy én 2 gyerekkel is elgondolkodom megyünk-e dokihoz nem,hogy 3-m kicsivel :lol:


Dana!Nekem a cég intéz mindent így én semmi ilyennel nem élek de szerintem amúgy sem nagy dolog!A könyvelőtök normális akkor szól időben és neki kell elküldeni te max aláírod :wink: Legalább is nekem az első kettőnél így volt!A családi pótlékhoz meg úgy is te meg a párod kell azt nem lehet mással intéztetni :? De azt a papirt már hamarabb el lehet vinni :wink: Szép pocid van!!!!Babakocsi én GRACO párti vagyok nekünk ilyen van és imádom
http://www.youtube.com/watch?v=Ab4zqS9JGyM
Könnyű megfizethető és kis helyet foglal a kocsiban :wink:


Izisz!Készültök már az órvira?


Viki!Nem mindenkinek használ a magnézium de ha a bor segít akkor meg egészségedre :wink: :wink: Milyen magnéziumot eszel amúgy?


Oltás!Tavaly is február márciusba volt de amúgy sem oltogatjuk magunkat :twisted:

Dallas:Én vártam nagyon milyen jó pasikat válogattak össze :lol: :lol: Már nem olyan mint régen de valahogy mindenki úgy érzi megnézi mert régen milyen jó volt :lol: Persze után a másikon született feleségek azt is imádom így nem sokat alszok szerdán :lol: :lol:

Öltözködés:Én egy kismama farmert tervezek venni és kész.A hosszú újjuim vannak pár hónapra nem akarok bevásárolni.Én még egyikkel sem voltam ősszel télen terhes kicsit várom :oops: :oops: Persze lehet akkor majd utálni fogom :roll:


Én ma kereken 1hónapot dolgozom még, hiányozni fog de már úgy várom :oops: :oops:

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Jó reggelt!

Tündi, ez rosszul hangzik :(

bdana, én nem venném meg. Mi egyik gyereknél sem mentünk személyesen sehova, neten és postán intéztünk mindent, egy percet nem álltunk sorba, minden zökkenőmentes volt :) Szerintem ezért kár pénzt kiadni.

izisz, a csoki más egyedül, ott örülök is, ha nincs társam, mert nem kell osztozkodni :D

Öltözködéstől nekem egyedül a kabát kérdéses, azt most még be tudom cipározni, de szerintem három hónap múlva már nem fog menni. De nadrágom van, felsőm van, szerintem azzal kihúzom. Meg hát még nagyon esélyes, hogy ősszel szülök, nem télen, ha ő is hozza a tendenciát :)

Na megyek, lassan indulnunk kell a konduktorhoz.

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Kata, nem volt őket kire hagyni, így nem volt kérdés, jönnek-e :lol:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Dana, én nem venném meg, mert szerintem el lehet ezeket intézni. Bár 7 ezer forint azért nem a világvége, de szerintem felesleges. Egyébként ha jól emlékszem könyvelő vagy, nem lehet, hogy bizonyos dolgokat lehet intézni az ügyfélkapun keresztül? Én pont tegnap írtam fel magamnak, hogy intézzem el az ügyfélkaput, mert elhagytam a belépő jelszavam és lehet, hogy leegyszerűsíti a dolgokat majd! De egyébként jó áron van 7 ezerért!

Panndi, miért is ne iszogathatnál egyedül? :wink:

Ruhák: nekem van egy farmerom, de ez elég vékony anyagú, és most akarok venni még egyet. Felsőből van pár hosszabb pulcsim, de amúgyis ez a leggings+tunika a divat, ez szerintem nagyon kedvező nekünk, mert bárhol lehet kapni ránk valót és nem csak kismama boltban. Szóval szerintem én a farmeron kívül leggingsezni fogok. Még szeretnék majd hosszú ujjú és pántos alap felsőket, mert arra ha nincs nagyon hideg, fel lehet venni kardigánt, még ha nem is tudom összehúzni. Nagyon hideg ruhával nem készülök, mert a kabát alatt úgysem látszik mi van rajta, úgyhogy lehet, hogy oda a férjem pulcsiját fogom felvenni, ha meg már leveszem, olyan hideg helyen úgysem leszek szerintem, ahol ne lenne elég egy vékonyabb pulcsi. A kabát már nehezebb kérdés, ezen még én is gondolkodom... Az "vigasztal", hogy talán vaterán eladható következő szezonban.

Kata, már mindenféle magnéziumot próbáltam, eddig a magnesium sandoz volt az egyedüli, ami hatott valamennyire...

Tündi, vigyázz magadra!!!

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Nekem se lett bajom szerencsere. A labam ugyan fajt,meg plezuros,de ennyi.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!
Dana, nem akartalak megijeszteni. Attól, hogy a párod finoman megmasszírozza a lábaidat nem hiszem, hogy gond lesz. Megnéztem a cikket, az egyik Anyák Lapjában írtak Halász Katalinnak hívják a hölgyet, aki kismamamasszázzsal foglalkozik. Megkerestem a honlapját: http://www.kismamakiseres.hu/, szerintem nagyon jó lehet.
Panndi, sajnálom az antibiotikum kúrát, remélem, hamarosan jobban leszel!
Tündi, vigyázz magadra!! Rózi kiütései jobban vannak? De jó, hogy hazajött a párod, látod, gyorsan eltelt a hét.
Vörösbor: én a beültetés után ittam 4-5hétig minden nap 1dl vörösbort, és bevált a taktikám :wink: Viszont azóta nem kívánom :?
Kata, én is számolom már vissza a napokat a munkából, pedig még nekem 2,5hónap van hátra :twisted: Olyan messzinek tűnik még a november 16.

Kép
maci80
 
 


Maci! Megnéztem a honlapot, mivel pont ott van a 4D Genesis mellett, ezért ha megyünk szept.10-én a férjemmel megnézzük :D :D A !d ha jól emlékszem a 16-ba van, ő meg a 18-ba, de az egész utca nem hosszú, szóval ez így tök jó! Főleg, hogy nem pestiek vagyunk, ezért nem mindegy, hogy hányszor kell bármiért is felmenni Pestre, mert csak 130km oda-vissza :?

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Nagyon jók a felrakott képek :lol: :lol: :lol: :lol:

Magamról én nem szeretem a nagyon beállított képeket. Olyan mű képek a kislányomról sem készültek...

Maci
Chloe már rutinos utazó. Nem először repült USA és Európa között. Aztán már mi is rutinosak vagyunk. Esti-éjszakai repülés nagy részét át lehet aludni. Meg van mesenézés, meg játszás... ja még egy kis rohangászásra is van hely az első osztályon :wink:
Influenza oltást eü. dolgozóként ingyen megkaphattam volna, de inkább kihagytam... (amikor volt a nagy hisztéria, akkor kb. 30-40%-a a dolgozóknak oltatta be magát a munkahelyen...)

Bdana
Én úgy szoktam olvasni, reagálni, hogy 2 ablakban nyitom meg egymás mellett a topikot... egyikben olvasok, a másikban meg írok az olvasottakra reagálva... :wink:

Panndi
Jobbulást!

Viki
Nem a mindenféle időjárási front kavar be nálad? Pihenjél!

Én sem szeretem az őszt sem és a telet sem. Ezért is költöztünk kicsit délebbre :lol: :wink:
Téli pocakosság :cry: :evil: Amennyire én tudok fázni :oops:
Nekem a farmer, de még a bársony nadrág alá is kellett mindig harisnya, lehetőleg a vastagabb fajtából...meg vagy 2 pulóver+ könnyű, meleg kabát :wink:

Tünde
Volt már novemberben hóakadály! :?
Egy továbbképzésre felmentünk reggel Pestre, aztán délután 5-kor már semmi vonat nem tudott indulni a Keletiből se és a Nyugatiból se!!!!
Aztán akkor elég sokáig volt hó is, hideg is! :?
Elesés :cry:

Kata
Addig dolgozom, amíg bírok.
Graco babakocsi nagyon jó! Nekünk is az volt. Most majd ikresben is az lesz :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Én utálom a Graconkat! Nemtudom miért. Annyian szeretik. De biztos terep függő, hogy ki hol használja. Nekem nagyon lassan és nehezen kanyarodónak tűnik. Szerencse, hogy az a vidéki kocsink, mert mindennap nem bírnám.

Kiütéseink nem javulnak , de nem is romlanak, és nem sokasodnak!!! Már ez is valami.

Voltam UH-n. Öcsivel minden rendben...legközelebb a 30. héten megyek. Jó gyorsan telik az idő. Lassan CTG-k.

Ircsi: Chloeról nem is kell mű kép, olyan szép kislány...az a festős kép szerintem pl mindent visz. Az összes angyalszárnyas, napraforgófejű beállított képnél százszor jobb!!!

Végül amúgy rávettem bnőmet. Így remélem jók lesznek majd Mórról a képek.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Én egy nov. 3-ai hóra emlékszem. :) De mostanság úgy szokott alakulni, hogy olyankor még kánikula van. :lol:

Graco nekem is nagyon bejött anno, csak eleve használtan kaptuk és még mi is nagyon lestrapáltuk , amikor kellett a tesókocsi, már máson akadt meg a szemem. De én imádtam pl. hogy a kupolája teljesen lehajtható volt, így bármelyik irányba fektethettem benne a bébit, meg nem kellett a tolókarját forgatni, ha szembe sütött a nap.

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Tündi, boldog születésnapot :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Jó reggelt!

Mindenkinek szépen növöget a pocakja! A babák meg tündériek! :lol: :lol: :lol:

Az öltözködés nekem már most kezd nagy problémát jelenteni. 1-2 hét és már a kismama-nadrágjaimat sem tudom felvenni. :cry:
Felsők, pulcsik is kezdenek nagyon feszülni a pocakomon...

Panndi
Jobbulást!

Barbcsi
Nevek még nincsenek. Ráérünk még!

Tünde
Hogy van Rózi Esés :cry: Még szerencse, hogy a pocakodat nem ütötted meg!

Kuglófka
Nagyon kreatívak vagytok Bencével! :lol:

Influenza elleni oltás
Sose... most se fogok kérni!
Érdekes, más országokban ez nem volt akkora ügy! Biztosan Mo-t támadta meg egy nagyon veszélyes vírus! :?

Lili
Cosmos city a plázában van.

Dallas
Anno se néztem, most is inkább House-t választottam...

Rebelen
Általában minden évben szoktunk menni a bécsi karácsonyi vásárra. Átéltünk már néhány hideg napot... Az idén alighanem kimarad... :?

Bdana
Drága! Kormányablaknál, OEP-nél simán lehet intézni, ha a munkahely nem kifizetőhely.

Viki
Bárhol kapunk magunkravaló leggingst? :roll: :roll: :roll: :roll:
Igen, aki alapból vékony... de aki kicsit testesebb... rajtam nem terhesen is hülyén néz ki... :oops: :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dreibabys 2012.10.23 20:24-kor.
dreibabys
Hajdúböszörmény
 
 


25. hét :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dreibabys 2012.10.23 20:25-kor.
dreibabys
Hajdúböszörmény
 
 


25. hét :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Évi, brutál....hogy megy az idő, mindjárt karácsony :P

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Sziasztok! Csak szeretnék beköszönni, remélem mindannyian jól vagytok és szépen kerekedtek...! ;)

Tönkrement a notebookom töltője, ezért nem tudok jönni, de már tűkön ülve várom a postást, aki előbb-utóbb meghozza az újat, csak épp Angliából, szóval fene tudja, mikor ér ide. Sajnos így csak akkor tudnék jönni, ha megkaparintom valaki gépét, de ez nehezen megy, mivel a férjemnek az a munkaeszköz, ha meg nagyszülőknél vagyunk , akkor a kertben randalírozunk inkább... :) De már hiányoztok... :oops:

Velünk minden rendben, habár rusnyábbnál rusnyább fertőzések jönnek elő nálam, a fene sem érti ezt, sose voltak ilyen gondjaim, hát most bepótolom egyben, szóval azért kissé nyomaszt a dolog, de egyébként egy búgócsiga lakik a hasamban, nem olyan nyugis, mint a lányom volt. Körülbelül 2-3 hét múlva megyünk 4D-re (kuponvilágos kuponnal a G1-be, ha valaki volt esetleg, megírhatná a tapasztalatait priviben, előre is köszönöm), mert most már szeretnénk biztosra venni, hogy kislány-e... Ha igen, akkor Aliz lesz valószínűleg (mégsem Lilla), és indulhat a shopping - mármint utóbbi akkor is (sőőőt), ha mégis kisfiú... Azért két cuki használt ruginak és egy szépséges harisnyának nem tudtam ellenállni, de azoktól még könnyű szabadulni, ha mégsem lány a szentem.

Mostanság sokan mentek cukorterhelésre, együttérzek, és hajrá citromlé! Én majd 29 hetesen újrázom a 16. hét után...:) Igyekszem jönni, amint lesz töltőm, addig is vigyázzatok magatokra!

Nati

Kép
nutty
Budapest
 
 


Nutty! A G1 egy szuper hely, csak ne a Timkónéhez kerüljél, mert az nagyon rossz....csak méricskél, nézeget és nem mond semmit, méltatlankodik...szóval elveszi az egész varázsát. Én oda jártam a 20.hétig, csak nagyon messze volt, ezért átmentem egy közelebbi kórház szintén magánosztályára.

Amit viszont nagyon tudok ajánlani az a 4D Genesis, állati jó fej a csaj, nagyon precíz, mindent mond, mutogat, kedves és meg van az a hangulat, amiért odamész,, nem az a "futószalag" érzés, amit pl. a G1-be éreztem :?

A 4D-be mi két múlva megyünk szept.10-én illetve akkor megyünk remélem a cukor terheléses izére is, ha kapunk az napra időpontot!

Majd írd meg milyen volt a G1! Érdekelne! Jahhh, nem tudom kocsival mész vagy gyalog, de van egy jó kis parkoló kb 200m-re, mert egyébként sehol sem tudsz megállni, fel van túrva az egész környék és lehetetlen megállni, előtte sem volt egyszerű, szóval kocsival elég nehéz megközelíteni.

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Ó, még vissza tudtam nézni. Köszi Dana! Még nem tudom, kihez megyünk, de úgy voltam vele még a nyár elején, hogy azt az 5ezret, amennyibe kerül kuponnal, mindenhogy megéri. Köszi a tippet, ismerjük a környéket, a férjem abban az irodaházban dolgozott, de én csak a Szépvölgyi út feltúrásáról tudtam, szóval akkor majd úgy megyünk parkolni, köszi!

A Genezisben a kislányommal voltunk annak idején, egy tündér szonográfusnál voltunk, de ő sajnos már nem ott dolgozik, ezért nem is gondoltam rá, hogy odamenjünk.

Ha még van valakinek tapasztalata, örülök ha megosztjátok, habár visszanézni azt hiszem még pár napig nem tudok majd. :?

Kép
nutty
Budapest
 
 


Nutty!

HA pár nap múlva visszanézel, talán még akkor is aktuákis lesz. Ha lent vannak gondjaid, fertőzések, akkor nagyon hatásos a protexin hüvelykapszula. Helyrehozza lent a dolgokat. Ha épp vége van egy kúrának amit a dokid felírt a fertőzésre, utána ebből is érdemes megcsinálni egy kúrát.

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Évi!

Esetleg tudnál varratni magadnak kismamagatyót. Egy nagyobb nadrágra egy ügyes varrónő biztos rá tud varrni egy nagyobb pocakrészt, ami pont a te méreted lesz. Nem hiszem, hogy sokkal drágább lenne, mint a boltokban egy kismamanadrág. Meg ha kell, akkor kell. Elég szerintem kettő max. 3 télre. Felsőből pulcsiból meg...biztos valahol lehet kapni xxxxxxl-est is, hiszen vannak nagyon kövér emberek is sajnos. Ha nem is te leszek a legcsinosabb bennük, szerintem fontosabb már a kényelmed nem? Ekkora pocival úgysem hiszem, hogy sokat járkálsz el otthonról.

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Izisz
Hiú vagyok, és így is szeretnék valahogy kinézni! :oops:
És eljárok itthonról...és amíg bírok, fogok is! A négy fal között teljesen depressziós lennék :oops: :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dreibabys 2012.10.23 20:26-kor.
dreibabys
Hajdúböszörmény
 
 


Nutty, én is a G1-ben voltam kuponnal, nagyon kedvesek voltak, egy órán át tartott a vizsgélat, mert Peti aludt, és nem volt együttműködő, mi voltunk pár 4D-s helyen, de eddig ők voltak a legszimpatikusabbak :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Lányok, aki akar bejelölhet fészbukon, priviben megírom, milyen néven találtok meg, csak itt nem akarom leírni a nevmet, mert még nem zárt topic vagyunk! :wink:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Évi!

Akkor nincs mese, járni kell a várost megfelelő ruhákért, vagy azt is megvarratni varrónővel. Mondjuk ez macerásabb, mert felsőből azért nem elég 2-3 db...

Akkor újra felhozom a témát :lol: Csináljak zárt topicot? Nézzek utána hogyan kell, vagy valaki ért ehhez itt a babaneten? Természetesen ha senkinek nincs ellenvetése! :!:

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Tényleg mi van a zárt topikkal???Én is szívesen leírnám a nevem na meg kiváncsi vagyok Iziszre meg Pitypangra is :)


Dreibabys!Éljen!!! :lol: :lol: :lol: 3-as babakocsi alig van az áruk meg te jó ég annyiért igazi autót veszel :roll:



Nutty!De jó,hogy jöttél!!! :wink:


Tündi!Boldog születésnapot!!!!

Izisz!Most is Gracot vesztek?

Ircsi!Egy ikres ismerősőm azt mondta Ő mostani eszével tuti gracot tesó kocsit venne hordozóval :wink: Egymás mellettit vagy mögötire gondoltál?

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Évi, én megkérdeztem itt nálunk van egy szabászat-ruhajavító, hogy mennyiért alakítanak át sima farmert kismamássá. Azt hiszem, hogy 5 ezer forintot mondott. Amihez ugye még a gatyát is vinni kell, így nekem nem éri meg, mert a h&mben 10 ezerért van kismama farmer, de neked egyedi az eseted. Én ilyesmi átalakításra gondoltam: http://grosgrainfabulous.blogspot.hu/20 ... orial.html

Ha találsz egy ügyes varrónőt tuti megcsinálja neked!

Felsőből meg én beszereznék valamilyen módon alapdarabokat, egyszínűeket és kardigánokkal operálnék, nem muszáj azt behőzni :wink:

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Én támogatom a zárt topicot. Részemről még mindig a facebookos zárt csoportot javaslom, ennek egyetlen oka az, hogy annak a felépítése sokkal követhetőbb, nem időrendben vannak a hozzászólások, hanem posztok vannak, amikhez hozzá lehet szólni, lehet feltölteni fájlokat, fényképeket, szavazásokat csinálni. Szóval ezerszer többet nyújt mint pl itt ez a fórum. De természetesen nekem jó az itteni is, csak aki már tagja csoportnak ott, szerintem egyértelműen tudja, hogy mennyivel használhatóbb :) Egyébként attól még nem muszáj aktív fb-snek lenni, mert valaki ott egy csoport tagja, simán lehet "álnéven" és nem kell csoporton kívüli életet élnie :)

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Hátha valaki talál itt valamit:

http://www.babakocsidiszkont.eu/

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Akkor újra felhozom a témát Csináljak zárt topicot? Nézzek utána hogyan kell, vagy valaki ért ehhez itt a babaneten? Természetesen ha senkinek nincs ellenvetése!

Nagyon egyszerűen lehet itt zárt topikot csinálni. Egy emilt kell írni Diának a szerkeszto@babanet.hu címre.
Azt kell eldönteni, hogy milyen néven fusson a topik, ki legyen a moderátor (a moderátor tudja majd a tagokat felvenni)

Viki
Én nagyon FB-ellenes vagyok... csinálhatjátok ott a csoportot, de én abból kimaradok...

Évi
Írok PÜ!!!

Kata
http://www.gracobaby.com/Products/Pages ... ID=1759207
Ilyenre gondoltam...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lombikbaba 2012.08.31 20:32-kor.

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ruhákat meg lehet nézni az Ulla Popken-boltokban is :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Oké, akkor szerintem maradjunk a babanetnél. Többiek? Zárt topic? VAn valakinek ellenvetése?

KAta!

Nem veszünk babakocsit, mert van a tesókocsi és már nem szeretnék több babakocsit. Ez még szuperebb, mert ikerkocsi, de egyszemélyessé alakítható, most így használjuk. Aztán ha megszületik a bébi, a kislányom akár rá is állhat, mert van rajta beépített tesófellépő is, szóval most van akkora a korkülönbség, hogy nem fogom duplává átalakítani, felesleges. Meg télen, ha hó van, akkor azért csak egyszerűbb szimplát tolni, én általában bevásárláshoz használom, amúgy hordozok. Jó nagy a csomagtere is, bebe comfort amúgy. A graco is jó, de ennél profibb kihasználhatóbb és praktikusabb babakocsit még nem találtam. Ülései levehetők, autósülés is van hozzá és mózes is. Persze ha nem kellett volna dupla kocsi, soha nem találok rá, akkor egyesben a graco a befutó. Viszont a peg perego nagy márka, mindenki dicséri, az nem jött be annyira.

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 



Kép
Kép
rebelen
 
 
 


Ízisz! Én támogatom a zárt topicot! :wink: Remélem a többiek is nyilatkoznak, vagy a hallgatás beleegyezés? :lol: :wink:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Nekem teljesen mindegy... nem zavar a nyilt fórum sem... és a zártban sem írok mást, másképpen... :?

Kép
Kép
rebelen
 
 
 


Nekem jöhet a zárt!

Lombikbaba, vállalod a moderátorságot? Végülis te vagy a hivatalos jegyzőnk :) Ha nem, akkor én vállalom szívesen, elég sokat vagyok gép előtt.

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Legyen zàrt...lassan ideje. Én màr betöltöm itt lassan a 30. hetet.... :D

Köszönöm a köszöntéseket. Este végül jott a dada és csajbuliztunk. :-)
Most meg itt komàzom. Megyek hajatmosni hatha felébredek...

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Lányok! Tudom, még nem aktuális, de gondolkodtatok már azon, hogy mennyi hálapénzt adtok a dokinak, szülésznőnek, anesztesnek....stb. Vagy aki már szült, annak hogyan mentek ezek a dolgok. Mivel elég drága a szülés minden magánklinikán, ezért kérdezem az árakat, mert nagyon nem vagyok vele tisztában.

:roll: :roll:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Zárt topik
Akkor intézzem?

Bdana
Ha magánklinikán szülsz, akkor ott van egy hivatalos tarifa. Azt kifizeted. Magánintézményekben NINCS hálapénz!!!
És mindenről kell számlát kapnod!
(Aneszt-intenzíves orvosként nekem egy kifogásom van a magánklinikák ellen...ha valami probléma adódik, akár anyukával, akár a babával, nincs intenzív osztályos háttér. :cry: :? )

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Lombikbaba!Szerintem is te legyél az adminisztrátor :wink: És szerintem intézd!!!A kocsi tök szupi nekünk olyan volt és imádtam :) Meg is könnyeztem mikor eladtuk :oops: Én nálatok együtt alszanak majd Chloéval vagy lesz külön baby szoba vagy veletek?


Dana!Én azt gondolom a dokinak max 30e a szülésznőnek és a többieknek ajándék kosár vagy jobb csoki ilyenek :roll: A dokihoz 9 hónapig vagy már előtte is jársz ott hagysz nem kevés pénzt!Szülésznő és a többiek én nem vagyok annak a híve,hogy már nekik is fizessünk!Most lesz szülésznőm de Ő ismerős és azt mondta szívesen velem lesz ha gondolom a férjemmel meg is beszéltük kap valamit ajándékba amiről mindig mi jutunk eszébe :) Eddig mindig remek szülésznőim voltak akik nem azért voltak velem rendesek mert tudták a végén kapnak valamit és amúgy is ez olyan lutri ha valaki éppen velem szül és egy a szülésznőnk akkor mi van adjak fele pénzt vagy egy szobát kérjünk :roll: :roll: itt van olyan doki aki közli az anyukával mennyi a szülés nála na én akkor fordulnék sarkon és viszlát mert 100e beszélnek :evil: :evil:

Izisz!Nekem sem jött be a peg-perego használtan vettük szép volt de gyorsan túl adtam rajta :lol: Zártba majd teszel képet?Végre valaki aki nem zárkozik el a testvér kocsitól mikor Zsebit vártam úgy néztek rám mint az ufo-ra minek az én nagyon örültem,hogy volt sokat segített 8)

Én a FB csoportokat érzem olyan össze visszának :oops: De lehet ott csoport ha pl képet akarunk feltölteni de fórum maradjon szerintem én szeretem a babanetet :oops: :)

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Akkor írtam emilt Diának!

Kata
Chloenak van saját szobája, de sokszor átköltözik hozzánk. Lesz babaszoba is, de a mi szobánkba is lesz helyük a babáknak. Amíg töpörtyűk, ketten is elférnek majd az utazóágyban.
Kényelmes vagyok... nem kell kibújnom az ágyból, átmenni a másik szobába az éjszakai szoptatásokhoz... (nálam nem követelmény, hogy a gyerek már 6 hetesen 8-10-12 órát aludjon egyhuzamban :oops: )

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Én a FB csoportokat érzem olyan össze visszának De lehet ott csoport ha pl képet akarunk feltölteni de fórum maradjon szerintem én szeretem a babanetet


Képfeltöltésre ott van a gmail (picasa album)
Vagyunk jópáran, akik nem vagyunk a FB-n...


És akkor....

Kedves Zúgolvasók!
Ha akartok a csapatunkhoz tartozni, akkor legalább köszönjetek be ide!
Aki lemarad, az kimarad! :? :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lombikbaba 2012.09.01 15:27-kor.

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


szerintem ugy szokas,hogy a magànrendelés 10x-ese. Mi igy adtunk a dokinak. Nem kérte,nem tudta előre,de ezzel szàmolni kell.
Most ez kicsit több lesz majd mert àrat emelt így 80ezer helyett 100 lesz,de ezzel előre szàmolunk,én nyugodtabb vagyok ha ott van az orvosom barmi is tortenjen.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: