Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok
10 mm-es petezsák,2 hét m UH :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi, gratulálok :)
ditka
Szendehely
 
 


Évi
Gratulálok! :lol:

molly80
 
 

 
 

Mokibuci :(

Marcsi: Hogy sikerült az esküvő? A miénk június 16-án lesz :)

Erika,Syl: Gratulálok és szorítok nektek!!!

Molly: Neked dupla gratula!

Ditka: Gratula a petezsákhoz :-)

Évi: Juhúúú! ++++

Én már alig bírom ki az a 2 hetet, amíg megyek orvoshoz. Mostanság kínoznak a terhességi tünetek. A vérnyomásom a pincében, faltól falig megyek és hát kis Vuk 2 napja állandó vendég :-( Mellem nem feszül, én még szoptatok. Ja és csajok. Ki tudnám inni a Dunát, olyan szomjas vagyok folyamatosan!

Egyébként ki honnan ír? Én Bécs-Győr

KépKép

Kép
babee
 
 


Gratula a kis petezsákokhoz! :D
Én a jövő héten megyek dokihoz,majd szerda-csütörtök táján.Remélem lesz már szívhang,elvileg akkor már kell lennie.
Babee esküvő izgi.Milyen lesz?
Én is szoptatok még amúgy,bár egyre érzékenyebb a mellbimbóm,így próbálom csökkenteni.
Én Vecsésről írok.Tünetek:enyhe hányinger reggeli előtt,ami reggeli elfogyasztása alatt elmúlik,Zsombival is így volt.Meg extra érzékeny vagyok a szagokra,falba dughatós illatosítótól falra mászom,férjemnek meg mániája az illatosító.Pfuj
erika87
 
 


sziasztok
én Pécs.

Tünetek,mellfeszülés,enyhe émelygés,álomkór...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok! Reni vagyok Egerből én is csatlakoznék hozzátok. Van egy március 3-án két éves rosszcsont fiacskám :) Szia Erika! :D Erikával együtt szültük a fiainkat és valszeg most is együtt fogunk szülni :) Kedden megyek dokihoz, már nagyon várom. Csináltam 3 negatív tesztet, majd mikor már végképp el voltam keseredve, csak nem jött meg és jöttek a pozi tesztek :) Kornéllal pont ugyanígy jártam tehát lehettem volna okosabb, de nem voltam :lol: Kb 6 hetes vagyok.

bellerreni
Eger
 
 


Erika: Ha a jó Isten is úgy akarja, akkor szabadtéri lesz :)

Szia Reni, Gratulálok! A kisfiadhoz és a pocaklakóhoz is!

KépKép

Kép
babee
 
 


Sziasztok!!!!!


Gratulálok mindenkinek,még nem olvastam vissza,de jövök mielőbb :)

Na röviden ez volt és van most.

Az esküvő nagyon szuper volt,a polgármesteribe volt sirás.rivás,nagyon megható volt és egyben gyönyörű.Az anyakönyvvezető is szépen beszélt.
Utána voltunk vacsorázni,majd buliztunk egy jót.
Jaj lányok én mindig is ilyen esküvőt szerettem volna és meglett!!!! :)Regeteg süti megmaradt,és persze kaja is (húsok+köret)
Fél 2 ig voltunk ott,de ez is elég volt akkor már alig birtam lábra álni annyira fájt a lában a cipőbe.
Mikor haza jöttünk nagyon hideg volt -17 fok volt,és a menyecske ruhába na meg egy kabátba jöttem haza.Meg is lett az eredménye
Torok gyulladásom lett,de szerencsére nem lázasodtam be,a torkom nagyon fájt,de már azért mert annyit köhögtem,kaptam rá antibiotikumot is :(de Márk is elkapta 39 fokos láza lett.Szerdán felhivtam a dokit,de szabizik és aki helyette van délig volt,úgy hogy csütörtökön vittem le 2 napig hasmenése volt meg láza,ma már nem kakilt higat,de elég csúnyán köhög.Utána mentem védőnőhöz,megvan a kis könyvem,2 hét múlva kell mennem megint hozzá és a dokihoz is.Jövőhéten kedden megyek laborba utána meg EKG-ra.
Röviden ennyi.
Majd jövök

Ja és ezt meg kell osztani veletek,nem hánytam még!!!!!Márkónál ennyi idősen naponta többször is. :)
Igazából semmi bajom nincs reggel egy kis émelygés és ennyi,tegnap fájt a cicim de mára az is elmúlt.

Na mentem

bmarcsi1987
Oroszlány
 
 


Marcsi: Örülök, hogy ilyen jól sikerült :) A te és Márkó betegségét viszont sajnálom, jobbulást nektek!!! Majd ha már töltögetünk fel képeket, nagyon szívesen megnéznélek a menyasszonyi ruhádban :)

KépKép

Kép
babee
 
 


Sziasztok.

Évi,Reni gratula!

Eddig egy halvány pozitív és két negatív tesztet csináltam,
most eléggé el vagyok keseredve.
Sajna tele vagyok kérdõjelekkel mert a lombikos kezelés nincs sehol leírva,hogy mire számíthatok,tegnap kellett volna megjönnie,de így,hogy ennyi gyógyszert szedek nem tudom,hogy ilyenkor mi van megjön ha nem vagyok terhes vagy a bogyóktól nem?
Szerdán megyek vérvételre addig bekkattanok a várakozástól.
:((((
syl7711
Ráckeve
 
 


Ja azt elfelejtettem,Pest megyébõl Ráckevérõl írok.
syl7711
Ráckeve
 
 


Syl: Hát azt mondják, hogy egy terhességi teszt lehet ál negatív, de ál pozitív soha. Tehát ha egyszer volt pozitív az bizony terhességet jelent....Szerda már mindjárt itt van! Kitartás!

KépKép

Kép
babee
 
 


Sziasztok!

Babee
Én Eisenstadt-ban élek :wink:
Bécsben "készültek" a babáim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Terhességi tünetem igazából nincsen... teljesen jól érzem magam :lol: :lol: :lol: :lol:
Csak a pocakom kezdett nőni. Vagy csak beképzelem? :oops: :wink:

Üdv a csatlakozóknak!

Marcsi
Nagyon sok boldogságot kívánok nektek!
Képeket majd kapunk?
Jobbulást!

Syl
Mikor nekem nem sikerült a lombik, megjött gyógyszerek mellett is :cry:
Tüszőrepesztő injekciót te kaptál? Az bezavarhatja a tesztet, attól lehet a pisis teszt pozitív.
Drukkolok!

molly80
 
 


Pénteken voltunk doktornál. UH-n már kimutatható volt a babák szívműködése :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

molly80
 
 


sziasztok
hát az ritkább szerintem hogy megjön progeszteron mellett.Hiszen a progeszteron szinten tartása mellett elvileg nem jelentkezik menstruáció.Passz,a vérvétel megmondja majd biztosra..
Nekem októberben pont az utro fedte el a missed ab-t,hasam,méhem nőtt,csak a baba nem...

Molly gratulálok a szívveréshez!!!
Én holnap megyek dokihoz,remélem lesz UH is.

Marcsi!Gratulálok nektek,örülök h jól sikerült!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok.

Köszi a biztatásokat!
Tüszõ repesztõt a beülti napján kaptam 02.08.-án azóta progeszteront és ösztrogént szedek.

molly gratula :)
syl7711
Ráckeve
 
 


Tüszőrepesztő adhat álpozitiv terhességi tesztet, hiszen az HCG :?

Progeszteron-pótlás mellett simán megjöhet a vérzés. Nem biztos módszer ez sem a vetélés megelőzésére :cry:

molly80
 
 


Molly: de jó, hogy itt vagy a közelben :) Bécsben? Csak nem a Goldenes Kreuz-ban? Gratula a szívverésekhez :) Hát nekem a 6.héten még nem nőtt a hasam, de nem is ikreket vártam :)

Syl: Tüszőrepesztő után hány nappal teszteltél pozitívat?

Évi: majd írd meg mi volt a dokinál. Nekem még 1 hét :(

KépKép

Kép
babee
 
 


Most pénteken teszteltem pozitívat az az 9 nappal a hcg szuri után
ma reggel is negatív volt,már nem nagyon reménykedek,de a párom tartja bennem a lelket.õ szerinte velünk vannak mind a ketten :)
syl7711
Ráckeve
 
 


Syl én drukkolok nektek nagyon!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!
Szeretnék én is csatlakozni Hozzátok, ha lehet!
Kati vagyok, Dizzy a becenevem. Bármelyik megszólításnak örülök. 30 éves vagyok, Surányban lakunk a férjemmel és a kisfiunkkal, Mikivel, aki 26-án lesz 2 éves.
Csütörtökön teszteltem 1 pozitívat, majd pénteken is. :) Márc. 7-én megyek UH-ra, addig nem tudok semmi biztosat. Várhatóan október 25. környékére várható a babánk. Nekem inszemináció volt most is, és annak idején Mikinél is. Látom, sok hasonló sorsú van itt köztünk, akinek csak mesterséges úton sikerült összehozni a babát. Én teljes hormonhiányos betegségben szenvedek, így életem végéig gyógyszert kell szednem, és emiatt nem is tudok természetes úton teherbe esni. Erről még később írok, ha érdekel valakit. A lényeg, hogy sikerült, és most itt lehetek! :)

Gratulálok mindenkinek a + tesztekhez és a szép eredményekhez, szívhangokhoz, szimpla és dupla petezsákokhoz! :) Na meg persze az esküvőkhöz is! Sok boldogságot Nektek!

Evilany!
Üdv itt is! :) Kicsi a világ... :D

Mokibuci!
Sajnálom, hogy nem jött most össze! Remélem legközelebb sikerülni fog Neked is!
Vendég
 


Sziasztok! Szeretnék csatlakozni hozzátok!
1 hete csütörtökön teszteltem és számításaim szerint nekem is október 23-24-e körül kellene érkezni a kisfiaimnak! Már van egy kislányom 20 hónapos és természetes úton jött a kistestvér :-)

Syl: csak pozitivan és pozitív lesz :-) ne add fel a reményt .. szerdáig még biztosan Ne pozitívan állj a kisbabádhoz és a pocakodhoz mosolyogjál sokat hidd el a tested érezni fogja és a kisbabszemek is bent!

Mollybuci nagyon sajnálom ami történt!

én március 6-án megyek orvoshoz nagyon kiváncsi vagyok mindenre ugyanis a kislányommal nagyon durván hányásos voltam! kiszáradtam a magzatvizem is elfogyott mert még a vizet is kihánytam és 16 hetesen görcsökkel a klinikán feküdtem! hálaég aztán elmúlt a hányás ... viszont most teljesen jól vagyok energikus hányásmentes és a melleim sem feszülnek! remélem ez normális :-) szóval azért várom a dokit és a megerősítést!

Látom itt sok a 2 gyermekes anyuka :-)

Mindenkinek szép kismamaságot kívánok és várjuk az új csatlakozókat egy jó kis fórum összekovácsolásához :-)
tronky
Budapest
 
 


sziasztok
Üdv Tronky és Dizzy :wink: Kati látom te is nagy fórumozó vagy :D (akit érdekelne,már az Anyatanyán csináltam egy 2012 okt-i babás topikot de még csak ketten vagyunk ott Katival,aki szeretne jöhet át,az zárt fórum)

Látom sok lesz itt a kis korkülönbséges tesó,na felköthetjük a gatyát :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Jó reggelt!

Syl
Hogy vagy? Drukkolok!

Babee
A Kinderwunsch Klinik-re jártunk. (Schönbrunn közelében van). A vonataink Meidling-ba érkeztek, így a megközelítés nem volt nehéz... :wink:

Dizzy
Gratulálok! Milyen betegséged van?

Tronky
Drukkolok, hogy most ne legyél hányásos!

Évi
Nálunk is nagyon kicsi különbség lesz a gyerekek között :lol: :wink:

molly80
 
 


Molly,igen,te főleg felkötheted :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Egyébként, ki mivel foglalkozik?
Én Eisenstadtban dolgozom a kórház intenzív osztályán.

molly80
 
 


Molly,mit dolgozol ott?
Én Pécsett dolgozom egy intenzív osztályon :wink: szakápoló vagyok.

Ha azt mondod anesztes vagy padlót fogok :) (a másikon-2010 aug-is egy anesztes drnénivel fórumozok :) ) hasznos hasznos :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!!!

De jó, egyre többen vagyunk! Én személy szerint szeretem a Babanetet és később, ha már nem csatlakoznak újak, itt is lehet zárt fórumot csinálni! A 2011 áprilisi topiccal is így vagyunk.

Helló Dizzy és Tronky! Üdv itt és Gratula nektek is!!!

Ápolónénik...:) Én is az vagyok. Régebben Győrben, 6 éve Bécsben, 2 éve már nem kórházban, hanem egy gyógyszer cégnél.

KépKép

Kép
babee
 
 


Na tessék Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok.


molly köszönöm egész jól vagyok várom a szerdát :)

Én a helyi termálfürdõben vagyok recepciós,de két hónapja táppénzen vagyok volt egy méhsövény mûtétem decemberben és egy polipot is eltávolítottak.A stimut jan 21.én kezdtük.
A mûtét miatt is tartok attól,hogy nem sikerült,nem érzek semmit, nincs hányingerem és már a mellfeszülés sem olyan nagy :(

Dizzy,Tronky Gratulálok !!!!
syl7711
Ráckeve
 
 


Gratulálok minden új pozitív teszthez és csapattaghoz.

Hát én a kisfiammal kb a 8.héttől elég rosszul voltam, nagyon hányingeres voltam, fogytam is 4,5 kg-ot. Most is rosszul vagyok, de nem annyira. Igaz még csak a 6. hétben vagyok. Most pont annyira vagyok rosszul, hogy ne érezzem jól magam :) Olyan semmi nem jó meg olyan blöööeee :) Holnap megyek a dokihoz, remélem megnyugtat :) Nagyon várom már. Egyébként én ügyvédi irodában voltam irodavezető még a kisfiam előtt. Hát már két éve itthon nyomom az ipart :) és ha minden jól megy akkor legalább még két évig itthon is leszek :)

bellerreni
Eger
 
 


Syl én is nagyon-nagyon szorítok neked/nektek!!! Én a kisfiammal csak a 8.héttől voltam rosszul, a mellem meg még később kezdett el feszülni, most meg egyáltalán nem feszül, igaz, a rosszullétek meg korábban jöttek. Nem kötelező, hogy legyenek terhességi tünetek.Lehet, hogy a cicifeszülés még a hormonszurik hatása volt...?

Reni: blööööeeeee pontosan :) Dettó.

KépKép

Kép
babee
 
 


sziasztok!

na ma reggelre előjött az émelygés hányinger! még egyenlőre light fokozat de azért valahol örülök mert én sem érzek sem mellfeszülést sem semmi mást! és mostmár nagyon későinek látom az időpontot a dokihoz! még 2 hét :-))) ... hol van az még!
én is irodavezető voltam - vagyok! én a kislányom születése utáni 3. hónaptól dolgoztam 4 órásban ami nagyon kemény volt sokat sírtam meg minden de február végén vagyis jövőhéten VÉGE A MELÓMNAK otthagyom őket és a kisbabámra és a kislányomra fókuszálok! ... új szakmát tanulok és majd ebben szeretnék sikeres lenni meglátjuk! amúgy grafikusnak készülök :-)

Syl: ne parázz mert akkor én is elkezdem! nekem sincs mellfeszülés és semmi egyéb alapémelygésen kivül ami ma jelentkezett!
nem lesz baj - minden terhesség!!! más és más! ezt már megtanultam a környezetemből :-)

megyek rendbe rakni a lakást!

nem semmi mennyi ápoló van itt :-) és kórházi dolgozó
éljen!
tronky
Budapest
 
 


Érdekes nekem se feszül a mellem pedig rakom az utrot hősiesen,elmúlt...máskor pedig nagyon fájt ilyenkor. De hát,remélem minden OK.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi
Akut betegellátó végzettségem van (diplomás ápoló+ akut betegellátó szakápoló...ez a főiskolán egy szakirányú továbbképzés volt) :wink:

Babee
Én Sopronból indultam :lol: :wink:

Syl
Én se érzek semmit!!!!!!!
Szerintem, nagyon egyéni, hogy ki mit érez!
http://gyerebaba.blog.hu/2008/11/29/a_l ... rancsolata
Ismered? :wink:

molly80
 
 


Molly,na,nekem HID+intenziv betegellátó szakápoló

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi
Végsső soron ugyanazt csináltuk... intenzív osztályon beteget ápoltunk :wink:

molly80
 
 


Sziasztok!

Marcsi sok boldogságot nektek!

Reni, Dizzy, Tronky üdv és gratulálok! :)

Sly szorítok! Csak pozitívan....

Ma voltam UH-n, 6 hetes vagyok, 9 mm-es a picurka és dobog a szívecskéje :)

Terhességi tünetek:
a fiamnál nem volt semmi 12 évvel ezelőtt, most....a cicim nagyon be volt durranva, még a menés is fájt :) , most már jobb. Szinte állandóan hányingerem van, émelygek és gyakran hányok is :roll:
Ma egy szelet sajtot sikerült begyűrni...
ditka
Szendehely
 
 


Ditka.. akkor tuti lányod lesz :-)
mert én az összes létező rosszat produkáltam vele ... :-)
tronky
Budapest
 
 


Sziasztok!
Köszönöm mindenkinek a kedves fogadtatást! És gratula az új eredményekhez!

Tronky!
Üdv és gratula! Reméljük most nem lesznek olyan gázok a tünetek! Hogyhogy kisfiaid???

Évi!
Igen, szoktam fórumozgatni! :)

Molly!
Panhypopituitarizmus a betegségem neve, azaz teljes hormonhiány. Minden hormonomat gyógyszerekkel kell pótolni, így a női hormonokat is. Ezért nincs peteérésem sem, azt is hormonokkal kell stimulálni. Isteni csoda, hogy sikerült, ráadásul 2x is elsőre teherbe esnem. Az orvosok a csodájára járnak rendesen a sztorimnak. Tudnék még mesélni bőven, de inkább kérdezzen, akit valami érdekel!
Jól emlékszem, Te írtad, hogy Estrofemet szedsz? Ha jól tudom, az is női hormon (ösztogén). Emellett teherbe lehet esni? Korábban én is azt szedtem, utána váltottunk Trisequensre. Utóbbi elvileg kicsit fogigátló hatású is, úgyhogy nemigen lehet mellette teherbe esni. Na de ez nálam nem oszt, nem szoroz....

Babee!
Köszi! :) Nem is tudtam, hogy itt is van zárt fórum! De egyébként így utólag visszatérve a babanetre, a Tanya nekem már egyszerűbbnek tűnik. Gondolom szokás kérdése.

Én tanítói és óvodapedagógusi szakon végeztem. Előbbiben dolgoztam már, az utóbbi diplomát már Miki mellett fejeztem be. Majd ebben szeretnék elhelyezkedni gyerekek után. Korábban dolgoztam irodában is asszisztensként, pénzügyesként is. Azt is nagyon szerettem, de a gyerekeket még jobban! :)

Ja, tünetek:
Nekem egyenlőre gyakori pisilés, érzékeny és duzzadt bimbók, és majd 2x annyit eszek, mint korábban... Férjem aggódik is már rendesen, hogy el fogok hízni... :) Remélem nem így lesz! Na meg elég sokat iszom, és kicsit álmosabb vagyok.
Mikinél is kb ugyanezek a tüneteim voltak, hányingerem sosem volt. Remélem most sem lesz. Bár ma a vacsi nem esett valami jól, meg szédültem is kicsit. Basszus, olyan messze van az a márc. 7! Addig parázok! Akkor már kb 7 hetes leszek. De remélem lesz már szívhang is akkor!

Tudjátok már, ki hol fog szülni? Én kisfiamat a Sote II-n szültem, és most is ott tervezem. A dokim ott dolgozik, így a kórház adott.
Vendég
 


Ja, amúgy nem vagyok éppen új felhasználó, csak valamiért a korábbi nevemmel (dizzy) nem tudok belépni. Kipróbáltam az összes létező jelszómat, amit használni szoktam, de egyikkel se tudtam bejelentkezni. Kértem jelszócserét, de nem kaptam e-mailt. Létezik, hogy töröltek a rendszerből, mert kb 1,5 éve nem írtam ide? Írtam a moderátornak, de eddig nem volt hajlandó válaszolni, úgyhogy egyenlőre regisztráltam újra. :(
Vendég
 


Jó reggelt!

Ditka
Gratulálok az UH-lelethez! :lol:

Dizzy
És mitől lett ez a betegség neked?
Estofemet Syl szedi...
Én valószínűleg itt, Eisenstadtban fogok szülni... :wink:

molly80
 
 


Sziasztok.

Dizzy
Az estrofemet én szedem már több mint két hónapja,most az ösztrogén miatt,de mikor harmadszor műtöttek endo miatt akkor is ezt szedtem fél évig.
A 6. műtétem után ami 2008-ban volt mostanáig kellett várni a babával.Holnap végre kiderül,hogy velünk maradt(ak)-e.
Sajna nem tehetek róla,de ma már sík ideg vagyok,már kitakarítottam az egész lakást csak,hogy lekössem a figyelmemet. :oops: :D
syl7711
Ráckeve
 
 


Sziasztok! Nekem is jobb lenne az Anyatanya, meg is kereslek majd benneteket.

Ma voltam uh-n. Egyenlőre csak petezsák, szívhang még nincs, 2 hét múlva újra kell mennem.

Én a kisfiammal olyan hányingeres hányós voltam, hogy 4,5 kg-ot fogytam az első trimeszterben úgyhogy ebből nem lehet szerintem kideríteni, hogy lányod vagy fiad lesz. Kinek a szervezete hogy tolerálja a hormonokat.

bellerreni
Eger
 
 


sziasztok!

persze hogy nem lehet addig megmondnai kisfiú vagy kislány :-) csak népi "babonákat" írni ... miután kislányommal hányós voltam :-) gondoltam most nem hányok és szülök fiút! na csak innen :-)
jó lesz majd ha kiderülnek a nemek!

Syl: holnapra nagyon drukkolok neked!!! mostmár mindjárt ott leszel és kiderül hogy pozitiv vagy és jössz a jóhírrel.... amit nagoyn fogunk várni

én ma alig aludtam éjjel kislányom 10 percenként kelt amit nagyon rosszul toleráltam ahogy felkeltem rögtön jött a hányinger jó erősen... aztán a sok pisilés ... ah reggel 7-kor kómán kelés mentem melózni ott is csak "lézengtem" ... na mindegy hazaértem főzni etetés aztán altatás és után én is kidőltem! ... de 3 óra alvás után olyan mintha 2 percet aludtam volna ... na mindegy ma megfogadtam hogy korán leffekszem

Dizzy: én március 6-án megyek de már én is szeretnék ott feküdni és látni a pici zsákot :-) és hallani amit kell!!!!! ...

na megyek sétálni az jó lesz a friss levegő jó a hányingeremre és kómámra hátha lesz valami csoda! amúgy egész nap gyömbért iszok - kortyolgatok nagyon hatásos ... kiszedem a bubit mert nem bírom és akkor úgy iszogatom :-)

még jövök később mindenkinek szép délutánt
tronky
Budapest
 
 


Hányinger csökkentésre
B6-vitamin, gyömbér, cola...

Syl
Nagyon drukkolok!!!! Mikorra tudod meg az eredményt?
Nekem az endometriosisra Decapaeptyl DEPOT injekciót adtak. Ez leállította a ciklust.
Ha még takaríthatnékod van, jöhetsz hozzám :wink:

Tronky
Milyen izgalmas lesz az az időszak, amikor majd a babák neme derül ki sorban! :wink:

molly80
 
 


probáltam regisztrálni az anyatanyára...
Profil kitöltése nekem már nagyon bonyolult.... :cry: :cry: :cry: :cry: :evil:

Nem hiszem, hogy a kedvencem lesz.... :?

molly80
 
 


molly, pedig szerintem sokkal sokkal átláthatóbb mint a babanet. Képzeld, hogy anno a 2010 februári topikban voltam/vagyok a fiammal és itt kezdtünk, majd átmentünk a tanyára és én is így indultam neki, mint te, majd miután átnézel mindent hidd el, hogy jobb :)

Én már ott vagyok, várunk mindenkit :)

bellerreni
Eger
 
 


Köszi aranyosak vagytok!!!
Azt nem tudom mikorra mondják meg az eredményt de remélem hamar.
Nekem gyógyszer nélkül nincs mensim mert nincs petefészkem.

Holnap jövök a hírekkel
:)
syl7711
Ráckeve
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: