Új privát üzeneted érkezett!

Reni
Akkor lehet, hogy bennem van a hiba :? :? :?
Nekem nem tetszik....

Syl
Petefészek :cry:
Nekem "csak" csonkolták.... :?

molly80
 
 


Molly elsőre én is idegennek éreztem,én egy másik csapattal mentem(2008-as menyák,azóta már anyukák :D )a weddingsről,de megszerettem,jól átlátható,könnyen lehet képet feltenni,lehet létrehozni doksikat,táblázatot,cikkeket,receptgyűjtemény,akármi,rengeteg emotikon van,aláírás szerkesztés,stb stb. és hát zárt a topik.

Syl,nagyon drukkolok!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Zárt topikot itt is lehet :wink:

molly80
 
 

 
 

Sziasztok!

Syl nagyon drukkolok neked!

Hányósoknak kitartást.

AnyaTanyára én nem megyek, nincs kedvem ezer helyen regisztrálni ls nekem sem tetszik. Remélem marad azért itt is valaki, ha nem, akkor szomorú leszek :( Zárt topicban később én benne vagyok - itt.

KépKép

Kép
babee
 
 


Babee
Én is inkább ezt választom... Nekem se igazán tetszik az a felület... :cry:
Itt jobban elkülönülnek a hozzászólások...

Mondjuk, biztos benne van az is, hogy a lombikos fórum felülete is ehhez hasonló... :wink:

molly80
 
 


Jó reggelt!

Hogy vagytok?
Ma reggel nem a wc-től rohantam a buszhoz és nem volt gombóc sem a torkomban :) Viszont nagyon éhes vagyok :oops:

Sly szorítok!

Melyik kórház "jobb"? Sote I. vagy MÁV?

Szép napot mindenkinek!
ditka
Szendehely
 
 


Jó reggelt!

Kép

molly80
 
 


Sziasztok!

Sajnos nem maradtak velünk a babák :cry:

Köszönöm mindenkinek a biztató szavakat,van még két fagyi babánk
reméljük velük sikerül majd.
További csodás babavárást nektek.

Üdv : Syl
syl7711
Ráckeve
 
 


Syl,sajnálom,nagy ölelés nektek. :cry: :cry: :cry:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Syl
Sajnálom :cry:
Hajrá eszkimók!


Mindenki itthagyta a babanetet? :cry:

molly80
 
 


Syl: nagyon sajnálom!!!! :-(

Én itt vagyok Molly csak a babanet nem működött lehet a többieknek sem!
továbbra is nagyon erős hányingerem van szinte mindig ki tudnám adni a taccsot! bevallom nagyon nehezen bírom a nappalt és az éjjelt is :-) de azért valahogy minden napot igyekszem átvészelni!!!!
farkas étvágyam van.. aminek nagyon örülök ... 15-20 kg-ot szeretnék hizni! kórosan sovány vagyok - sajnos ...!!!!
megyek ledőlök férjem ügyel a babára :-) tudok egy kicsit pihizni...
tronky
Budapest
 
 


Haliho!

remelem csak egyszer fog megjelenni a hsz,ha többször,akkor bocsi es az ekezetek hianya miatt is bocsi,de telorol irok es az az ekezetes betükböl hiaroglifakat csinal.

Syl:nagyon sajnalom.Mar annyira vartam,hogy jelentkezz!.....de nem ilyen hirekkel!Igerd meg,hogy tudatod,mi lett a kis eszkimokkal!

molly:jelentem,en is vagyok

ditka,tronky: en is irto sz@rul vagyok reggeltöl estig,söt ejszaka is :( Nagyon faj a torkom a sok hanyas miatt...etvagyam nekem abszolut nincs,amit nem banok,mert en meg +5kg-rol indulok a kisfiam miatt,igaz,az a szoptatas alatt jött fel,a terhesseg alatt össz 11kg-ot hiztam es az eredeti sulymmal jöttem ki a korhazbol.

KépKép

Kép
babee
 
 


Sziasztok!
dizzykati vagyok. Végre visszaválaszolt a moderátor, és kaptam új jelszót a régi felhasználónevemhez. Úgyhogy a dizzykati profilt törölni fogom, és ezentúl dizzy néven fogok írni, úgyhogy ne lepődjetek meg!

Molly!
Akkor bocs, rosszul emlékeztem!

A betegségem onnan ered, hogy születéskor magzatvizet nyeltem, nem kaptam oxigént és nem cserélték le a véremet. Így orvosi műhiba miatt oxigénhiányos állapotba kerültem, bekékültem/sárgultam, inkubátoroztak, pedig alig fértem bele. Az oxigénhiány miatt sérült és nem fejlődött ki az agyalapi mirigyem, ami az összes hormonért felelős. Ennek hatására teljes hormonhiányos betegségben (panhypopituitarizmus) szenvedek. Ez azzal jár, hogy gyerekkorom óta (életem végéig) gyógyszereken és injekción élek, mert minden létező hormont csak gyógyszerekkel tudnak pótolni. Így mindenem későn fejlődött ki (ezt lehetne bőven taglalni, de most inkább nem teszem). Hiányoznak a női hormonjaim is, tüszőérésem sincs, tehát önmagamtól nem is tudnék soha teherbe esni. Évekig abban a tudatban éltünk, hogy sosem lesz gyerekünk. De nem adtuk fel, sokak ajánlására felkerestük a Kaáli Intézetet, és ott a legjobb szakember segítségét kértük. És kaptuk is, ugyanis némi (igen nagy mennyiségű) hormonkezelés hatására sikerült tüszőket érlelni, amit inszemináció (befecskendezés) követett, és láss csodát, anno kisfiamnál, Mikinél, és most is 1. alkalommal sikerült, és teherbe estem. :) Ez a szó szoros értelmében isteni csoda és hihetetlen nagy szerencse. Ugyanis az orvosok eleinte szinte 0 esélyt adtak arra, hogy valaha gyermekem születik. És nagy szerencsénkre Miki teljesen egészséges. Remélhetőleg a kistesó is az lesz.
Hát zanzásítva ennyi a sztori. Bocs, ha hosszú volt, csak gondoltam leírom, honnan indultunk, és hogy jutottunk el idáig. :)

Syl!
Nagyon sajnálom! Drukkolok, hogy a következő sikerüljön! Várunk vissza a jó hírekkel!

Reni!
Reméljük legközelebb már lesz szívdobogás is!

Tronky!
Jobb éjszakákat Neked! Akkor Te 1 nappal hamarabb tudsz majd valamit, mint én. Reméljük csak jókat!

Azért remélem csatlakoztok még a Tanyára! Eleinte nekem is kínai volt, de gyorsan belejöttem. Ott sokkal jobb, hogy van jegyzetfüzet, és 1-1 hsz után egyből beírhatod, amit reagálni szeretnél, sőt pár napig meg is marad a jegyzet. Itt meg mindig vissza kell menni oda, ahol olvastál, így kicsit macera. De persze kinek a pap, kinek a papné… :) Mondjuk én sem örülök, ha 2 helyre kell írogatni, mert az macerásabb. De majd csak kialakul.
Meg én ide nem szívesen töltenék fel magamról képeket, és kevesebb dolgot osztok meg, mint egy zárt topikban. Ott csak az látja, akit befogadunk tagnak, itt meg boldog-boldogtalan belekukkolhat olyanba, amihez talán semmi köze.
Miki topikjával is itt kezdtük a babaneten, aztán amikor már kialakult a csapat, átköltöztünk a Tanyára. Igaz, köztünk is volt, aki csak itt maradt, de kialakult egy jó kis brigád, és a zárt topik hatására mindenki nyitottabb lett, egyből fel mertünk tölteni magunkról képeket, megosztani személyes adatokat. Sokkal személyesebb lett. Itt ezt sajnos nemigen lehet megvalósítani, max a zárt fórumban. Na de majd meglátjuk, mi lesz, biztos kialakul. Csak leírtam, én hogy látom a dolgot. :)

Kép

Kép
dizzy
Pócsmegyer
 
 


Tronky
Hajrá hízás!!!!

Babee
Én is sokszor telefonról írok! (van rendesen ékezetes betű, ha a telefon nyelvét átállítom magyarra :wink: )

Dizzy
Sajnálom a helyzetedet! De legalább lesz két egészséges gyereked!
Nálunk az inszeminációk nem hoztak sikert, lombikból is kellett 3...

AT
Nekem az a bajom vele, hogy túl sok dolgot az, ami miatt átláthatatlan az egész. Hozzászólások is nagyon egybefolynak. (nekem zavaró pl. az, hogy van egy sornyi írás... utána féloldalnyi vonalzó, aláírás).
Zárt topik: egymást sem ismerjük... nekem legalábbis még mindenki idegen. Volt már olyan, hogy zárt topikban derült ki valakiről, hogy nem is az, akinek kiadja magát :cry:
Az embernek el kell döntenie, hogy mit oszt meg másokkal :wink:

molly80
 
 


Sziasztok!

Sly nagyon sajnálom, drukkolok, h a következőnél minden rendben legyen!

Molly én is vagyok :)

Tronky szívesen adnék pár kilót! :)
Nálam gond volt az epémmel, jó későn mentem dokihoz és felszaladt vagy 10 kg :( . Nem így szerettem volna kezdeni a terhességet. Gyógyszert nem szedek rá, marad a természetes epehomok hajtás...

AT
Regiztem oda is. Az előnye, h zárt és tényleg csak az kör látja a feltett képeinket, hozzászólásainkat, akikkel megbeszéljük a babavárás örömeit. Bár ezt itt is lehet...
ditka
Szendehely
 
 


Hogy telt a napotok?

Én elmentem a kastélyparkba egy nagyot sétálni a barátnőmmel... nagyon szép idő volt délután :lol: :lol: :lol: :lol:
Olyan jó volt kicsit napozni :lol: :wink:

molly80
 
 


sziasztok!
most kerültem gép elé! éjjel alig aludt Manó!! nő az utolsó fogunk (éljen) plusz hányinger felsőfok! aztán irány melózni ... délbe rohantam a barátnőmhöz aki csak 2 hétig van itthon mert kanadában él és 4 évente jár haza kb. aztán a burgerbe indulás előtt kurva szarul lettem ... már bocsi :) úgyhogy 40 percet a wc-n töltöttem hányással ... sajnos nekem olyanok ezek a rohamok hogy begörcsöl az oldalam gondolom mert sovány vagyok és a csontok kiszúródnak :lol: :lol: :lol: nem tudom de azt hittem nem élem túl! annyira erőtlennek éreztem magam, hogy szinte könyörgötem a Jó Istenhez hogy egyszer érjek haza! onnan az út még 1:20 perc volt .. háááát hazaértem viszont a férjem foglalt helyet nagy nehezen a torkos csütörtökre 6-ra gondolta gáz van mert mondtam 4-re hazaérek... hát fél 6 lett belőle tehát a manót nem is láttam ült be mellém irány az étterem mert ő meg egész nap erre gyúrt és nem evett semmit! hát jó vendég voltam semmit nem ettem csak 2 szem olajbogyót a tányérról és csomagolni nem csomagoltak ha elvitelre kértem akkor meg nem feláras volt a kaja úgyhogy gazdaságos voltam...
aztán bent a kocsiba megint elkapott az inger majdnem megálltunk de csináltunk kereszthuzit és végül hazaértünk és most félhullán ülök ... :-( eléggé el vagyok keseredve de próbálok pozitiív lenni hogy ez átmeneti Manómnál a 16. héten múlt el... mondjuk az még 11 hét... de ha erre a gyerekre is 3 évet kéne várnom akkor tudom ezerszer a hányás meg a rossz közérzet mint a 3 év várakozás :-) szóval hálás vagyok a sorsnak ...

Én szívesen csatlakozom a tanyára ha itt kiforrt a társaság lehet hogy ide még jönnének nagyon kevesen vagyunk nem????
és akkor egy idő múlva átmehetünk a zártra!
ez csak egy vélmeény....
tronky
Budapest
 
 


Tronky :( , remélem holnap jobb napod lesz. A B6 vitamin sem segít?
ditka
Szendehely
 
 


Jó reggelt!

:wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára molly80 2012.03.15 21:51-kor.

molly80
 
 


ez nagyon aranyos Molly! ma éjjel agykontrollozott rám a férjem egész jól aludtam .. de reggel óta egy helyben ülök! most elmegyek valami homeós szerért mert ez így tarthatataln!!!! ... ahhhhhh


mindenkinek szép napot! Többiek is jelentkezzenek! :-)
ki hogy van!!!! ... én az életkorom nem írom be a táblázatba olyan sok hogy az már sok(k) :-)
tronky
Budapest
 
 


Sziasztok!

Sajnos én sem vagyok túl jól, egyfolytában a wc-n görnyedek, szédülök, jaj....és mellette ott a 11 hónaposom. Szegény ott ül mellettem a wc-n és nézi ijedten, hogy mit csinálok, amikor hánynom kell. Nem merem magára hagyni kint, mert most van a mindent bekap, mindenhol feláll, mindent megtapiz időszaka.

Dizzy: Nagyon érdekes a történeted és nagyon örülök, hogy ilyen szerencsés vagy :) A szülésnél ez nem jelent neked gondot?Szoptatás-tejtermelődés? itt is kell ugye egy jó adag hormon....vagy eleve programozott csaszi?

Mi is napoztunk tegnap előtt, még a hányinger is elmúlt egy kicsit!

Tronky: :( Kitartás!

Molly: tök jó a táblázat! Életkorom 32 :) Szülés helye Bécs, a terhesség kora hétfőn kiderül!

KépKép

Kép
babee
 
 


Sziasztok!

Molly, klassz a táblázat! :) Vácon fogok szülni, okt.6-án..talán

Tronky, Babee, :(, kitartás Nektek!

Én dolgozom, mire hazaérek, meg már sajna nem nagyon süt a napocska, pedig biztos jót tenne egy kis napfürdő. Sebaj, majd hétvégén!
Az álmosságot, fáradtságot eltekintve jól vagyok. Még elég sokszor émelygek, de már jobb. Mondjuk tegnap este a málnaszörpöt kitettem :D
ditka
Szendehely
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék a csapathoz!
Elvileg 2012. október 2-án fog hozzánk megérkezni a gólya... Remélhetőleg, akkor még nem mentek el Afrikába :wink:
33 éves vagyok, első babánkat várjuk, Szekszárdon élünk...

Kata

Kép
ekata79
Szekszárd
 
 


Köszi Ditka! Viszont :)

Szia Kata! Üdv a csapatban és gratula a babához! A névnapomra várod :)

KépKép

Kép
babee
 
 


Kata!
Üdv a csapatban! A kép saját? Nagyon csinos! :)

Molly!
Köszi! Remélem így lesz! Akkor Ti is megjártátok a kálváriát! De a lényeg, hogy sikerült, és reméljük minden rendben lesz!
Köszi a táblát! Én 30 éves vagyok, szülés helye: Sote II. Kiírást még nem tudom pontosan, remélem 7-én kiderül. De elvileg okt. 25. Szerintem be lehetne venni még a tábliba kórházat, orvost, testvért, ha gondoljátok!

Tronky!
Sajnálom az éjszakát! De vigasztaljon, hogy ez már az utolsó fog! Remélem hamarosan már mi is itt tartunk! Mikinek még hátravan 3, épp most éjjel jó 1 órát visított, szegénykémnek nagyon fájt. Bekentem Dentinox-szal, de nem használt. Meg semmi vigasztalás sem. Végül Nurofent kellett adjak neki, de utána jobb lett. Neked mennyi idős a gyerkőc? Hogy hívják? Bocs, ha már írtad!
A rosszullétért sem irigyellek!

Babee!
Hétfőre megy a drukk!
Jobbulást! Remélem nem tart sokáig ez a rosszullét! Szerencsére én eddig nem tudom, milyen ez. Mikinél 1x sem volt hányingerem, a szagokra sem voltam érzékeny. Jó lenne, ha most is így lenne!

Ami a szoptatást illeti, én sajnos nem tudom, mi az. :( A hormonhiányom miatt sajnos ezt nem tapasztalhattam meg. Mivel a prolaktin szintem is olyan alacsony, hogy teljesen esélytelen volt 1 napig is szoptatnom. Még 1 csepp tejem sem volt sosem. Bár erre azért lehetett számítani, mégis nagyon el voltam keseredve miatta. Bő 1 hónapig próbálkoztam mindennel, amivel csak lehet. szegény Miki szívta is volna nagyon ügyesen a cicit első perctől, de hiába. Néha sírni tudtam volna a fájdalomtól, úgy szívta a semmit minden tápi evés előtt 5-10 percig, de ez sem hozott sikert.
Szülés után nekem bent szakadt a méhlepény, amit elvileg altatásban kellett volna kiszedjenek, ami miatt 1 napig nem lehetett volna szoptatni. Így inkább bevállaltam a küretet altatás, fájdalomcsillapító nélkül, nehogy ezért ne induljon be a tej és magamat okoljam érte. De sajnos hiába kínoztam magam. Most már legalább tudom, mire számíthatok. Miki tápszeren és némi kapott anyatejen nőtt fel. Szerencsére egészséges, mint a makk. Sajnálom, hogy így alakult, de úgy érzem, én mindent megtettem.

A szülés nekem sajnos császár lesz, mert miután Mikit megszültem, nagyon elromlott a szemem az erőlködéstől. Úgy láttam utána, mint korábban szemüveg nélkül. És sajnos nem javult a helyzet. Azóta nem is mertem vezetni, úgyhogy a jogsim csak pihen a zsebemben. :( Járkáltam szemklinikáról ide-oda, elvileg meg lehetne műteni, de nagyon lebeszél róla mindenki. Nekem komplikált a szemem. Tompalátó vagyok, és a gép szerint -5ös szemüveg kéne, -5 vagy 6-os cilinderrel. Ez brutál erős, ilyet nem is lehet hordani. Most kaptam valamivel erősebbet, mint a korábbi, ezzel most jobban látok, de nem az igazi. Viszont ezért nem lehet megkockáztatni az újabb természetes szülést, mert leszakadhat a retinám, vagy kaphatok egy ideghártya szakadást, és meg is vakulhatok.
A másik ellenérv, hogy 3 hónapos volt Miki, mikor leestem vele itthon a lépcsőn, és eltört a farokcsontom (feltartottam a magasba, hogy ne essen baja, én meg teljes erővel hátra estem). Szerencsére neki semmi baja nem lett. Én nehezen gyógyultam, és a dokim szerint újabb szülésnél ismét eltörhet vagy elmozdulhat a csont. Akkor meg pár hét fekvés, úgy meg hogy látok el 2 gyereket?
És ha ez még nem lenne elég, most jött a 3. ellenérv, ami miatt nem szülhetek normál úton: másfél hete kiderült, hogy sérvem van a lágyékomnál, amit meg kéne műteni. Eléggé ki van dudorodva, és fáj is. Viszont így, hogy teherbe estem, nem műthetnek meg, max ha nagyon gáz van, akkor a 2. trimeszterben. Így most nem emelhetek, Mikit sem emelhetem fel, úgyhogy teljesen át kellett szerveznünk a mindennapjainkat... Mondhatom, nem jött épp jókor ez sem.
Úgyhogy ezeket mérlegelve sajnos tuti, hogy császár lesz. Túl sok a rizikó, és itt már nagyon az egészségem a tét. Pedig nagyon szerettem volna megint természetesen szülni, annak ellenére, hogy nagyon kemény volt. De ez van.
Bocs, nagyon hosszú lett!

Nálunk sajnos a nagy séták most Apára maradnak, pedig ma is nagyon szép idő volt. Én a házat nyalom körbe, holnap meg sütés-főzés. Készülődök kisfiam 2. szülinapjára, vasárnap jön a család.

Kép

Kép
dizzy
Pócsmegyer
 
 


Sziasztok!

Kata
Nagyon jó a képed :lol: :lol: :lol:
Végre egy első babás anyuka :lol: :lol: :lol:
Én olyan kivülállónak éreztem eddig magam :cry:

Dizzy
Hát nem egyszerű a helyzeted :cry:
DE... ott van Miki, lesz neki kistestvér :lol: :lol: :lol: :lol:

molly80
 
 


:cry:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára molly80 2012.03.15 21:52-kor.

molly80
 
 


Napsütéses jó reggelt! :lol: :lol: :lol:

Dizzy
Sajnálom, hogy ennyi sok problémád van!
Igen, az saját képem :lol: Így is tudok kinézni :lol: :wink:

Babee
:lol: :lol: :lol: :lol: Csak nem Örsnek hívnak? :oops: :wink:

Nekem a doktor adott egy papírt, hogy keressem meg a védőnőt. Honnan lehet megtudni, hogy nekem melyik védőnőhöz kell mennem?

Kata

Kép
ekata79
Szekszárd
 
 


sziasztok!
ma egy kicsit jobb színben, úgyhogy leültem "tanulni" muszáj szorít az idő ... :-)
Dizzy Pesten laksz? elviekben a körzeti orvos meg tudja mondani akár telefonon is - ha elérhető vagy ha nagyon el vagy veszve akkor itt tudsz érdeklődni
Védőnői Szolgálat
Cím: 1135 Budapest, Lehel u. 59. Tel: (1) 452-9400

remélem tudtam segíteni!
tegnap farsangoltunk! hát reggel jobban be voltam sózva mint a gyerek! jól is sikerült! Nagy sikere volt a sajtos ostyámnak amit minden évben sütök és aminek a sütése 3-4 óra ... de az elfogyasztása 3-4 perc ... na jó kisebb túlzással de tény hogy eteti magát! Én eléggé odafigyelek a kislányom táplálkozására nem adok neki bármit de ezt nyugodt szívvel szoktam neki adni és sütni :-)
szóval jól sikerült a nap nagyon ma pedig zsúrba megyünk ... és hatalmas sétán vagyunk már túl! bár fúj a szél azért már hallani a madarak csiripelését és ez feltölt...

Kata: tényleg jó hogy első babás vagy - itt biztos tudunk egy pár tanácsot adni ...a nno egy másik fórumban én is sokat kaptam :-)

Dizzy nem semmi amin átmentél de ahogy olvaslak azért egyáltalán nem vagy letörve úgy érzem, hogy a történtek ellenére is pozitiv vagy - remélem jól érzem :-)

mindenkinek jó hétvégét!!! ebben a szép napsütésben!
jövőhéten kedden megyek utoljára dolgozni! el sem hiszem hogy végre A GYEREKEMMEL LEHETEK! mint írtam nem mentem szülési szabira de majd MOST PÓTOLOK MINDENT :-) sajnos a pénz nagy úr de végtörlesztettünk és mostmár egy hurok lekerült a nyakunkról! és Nórival vagy Norbival nem is tervezem a semmiféle bejárós munkát! ... ha lehet itthonról fogok alkotni :-)
hogy mégis legyen egy kis plussz pénz!!!!
tronky
Budapest
 
 


Sziasztok!

Kata
Szerintem, a háziorvosodat kérdezd meg! Ő jobban ismeri a lakóhelyed körzetbeosztását, ismeri a helyi viszonyokat.

Nekem védőnőhöz nem kell járni, itt ilyen nincs. A kórházban van terheseknek rendelés, oda járok. Ott kaptam meg a MKP-t is.

Tronky
Mit dolgozol, hogy otthonról is tudsz dolgozni?

molly80
 
 


Molly: 7 hetesen megkaptad a MKP-t? Nekem előzőleg csak a 12.hét után adták oda....Testvér neve : Marcell

Kata :D :D :D :D :D :D :D :D Nézd meg jobban a naptárt! :) október 2 = Petra :)

Észrevettétek, hogy mindenkinek fia van??? :)

KépKép

Kép
babee
 
 


nekem kislányom van!!! Babee
grafikusként tanulok és szeretném otthonról csinálni ... amerikába árulni pontosabban

és amúgy a munkaköröm miatt itthonról is tudtam dolgozni eddig mert olasz nyelvterületen tárgyaltam illetve hírleveleket és ilyesmiket szerkesztgettem

megyünk a zsúrba
tronky
Budapest
 
 


Tronky Bocsi :oops: :oops: Hirtelen csak a táblázatot néztem...jó zsúrozást!

KépKép

Kép
babee
 
 


Sziasztok!!


A táblázat nagyon jó! :) 24 éves vagyok,Tatabánya a szülés helye.Fogadott dokim nem lesz,Márknál se volt,és nagyon meg voltam elégedve.

Jól vagyok,semmi tünetem nincs,nincs hányingerem semmi bajom nincs,csak a cicim fáj :(

Jobbulást azoknak akik szenvednek a rosszulléttől,én már átéltem egyszer,Márkónál naponta többször is hánytam,minden bajom volt a 12.hétig,utána elmúlt.De most semmi :)

Hát a hétvége elég mozgalmas volt,mert szombat délután leestem a lépcsőről!! :(
Nagyon megijedtem,bár a hasamat nem ütöttem meg.Felhivtam az ügyeletet,ott azt mondta a nővér,hogy kint van az ügyeletes orvos háznál.Na én nem vártam kihivtam a mentőket.Bevittek a kórházba a sebészetre,ott meg akartak röntgenezni amit nem engedtem,a derekam nagyon fájt.
Onnan átirányitottak a nőgyógyászatra,ahol csináltak egy UH-t.
Hála istennek a babának semmi baja nincs.Ezt megúsztam :)Bár mos sokat kéne pihenni,de Márkótól ...:)
És láttam az én kis babócámat :)
Nagyon cuki volt.:)
Bőven ennyi történ velem hétvégén.
Ma megyek védőnőhöz,kiváncsi vagyok mennyit hiztam,már másfél hete nem cigizek és látszik,hogy jött fel pár kiló,de inkább hizok,mint cigizek :)
Ja és ma vagyok 9 hetes a doki szerint :) a vonalzóm 1 nappal el van tévedve :)

bmarcsi1987
Oroszlány
 
 


Ja és Kata ÜDV köztünk!!!
Láttad,hogy ugyan akkorra vagyunk kiirva??? :)

bmarcsi1987
Oroszlány
 
 


Sziasztok!

Kata, üdv! :)

Molly, dr. Géczy Mária a dokim és Dani a tesó.

Tronky, hogy sikerült a zsúr?
Nekem is tanulnom kellene, nyelvizsgát kellene tennem az idén. Nem nagyon tudom rávenni magam 8)

Babee, ha végeztél a dokinál, jelentkezz!

A hétvégénk kicsit húzos volt, jött a kis "mostohám" és péntek éjjel sugárban hányt szegényke. Mondjuk megvolt az előnye a rossz éjszakának, 11-kor már kész volt az ebéd. Déltől pedig az egész család aludt 4 órát :D .
ditka
Szendehely
 
 


Szia Marcsi!

Örülök, h nem történ semmi bajod!!! Megcsúsztál? Derekadnak sem lett semmi baja? Gondolom majd a szivárvány mnden színében fog pompázni :( .
Esküvőt sikerült már kipihenni? :)
ditka
Szendehely
 
 


Üdv mindenkinek!

Marcsi,tényleg de jó,h nem lett semmi bajod,meg a picúrnak sem.Én is kapaszkodok a lépcső korlátba mindig nagyon,úgy csúszik.

Csütörtökön voltunk dokinál.Akkor volt 6mm-es a pici és már volt szívhang. :D
Szent István Kh-an fog születni(Bp),Dr. Mészáros László az orvosom és október 13-ra írt ki.
Ma voltam vérvételen,meg háziorvosnál a táppénz miatt.
Jövő héten védőnő.
erika87
 
 


Ja és 25 leszek áprilisban.
erika87
 
 


jaj Marcsi vigyazz magadra!

ditka köszi az erdeklödest,most jöttem haza a dokitol. 8+1 es van szivveres :) Minden Ok!

en picit beteg vagyok,nathas,faj a torkom.Remelem ennyiben marad,mert ha meg llazas is lennek,az kesz szivas lenne meg a hanyas mellett.Nehezen birnam lazasan,betegen,hanyosan a 11honapos vadorzommal.

KépKép

Kép
babee
 
 


Jó reggelt!

Tronky
Tanácsok jöhetnek!

Babee
Gratulálok!
Örsöt is a naptárból néztem :lol: :wink:

Marcsi
Vigyázz magadra! Jó, hogy nem lett komolyabb bajod!

Erika
Dobogó szívhez gratulálok!

Hétfőn megyek a védőnőhöz.

Kata

Kép
ekata79
Szekszárd
 
 


Sziasztok!

Gratulálok mindannyiótoknak!
Elnézést hogy idepofátlankodok.

Eladom a legszebb kismama nadrágomat kevesebb mint féláron, 3x votl rajtam,mert túl gyorsan híztam. Ha érdekel,nézd meg.

Vigyázzatok magatokra!

http://www.teszvesz.hu/fekete_rugalmas_ ... 42383.html

Később is töltök még fel két másik farmer nacit, és babaruhákat is (fiút-lányt), amint gyermekeim mellett időm engedi.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Gratulálok mindenkinek a jó eredményekhez!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára molly80 2012.03.15 21:52-kor.

molly80
 
 


SZIASZTOK! meg volt az utolsó napom a cégnél! éljen éljen éljen! fura lesz hogy nem kell bejárni nincs stressz nincsenek itthoni melók nem csöng a telefon!!!! naaaagyon szuppperrrrr!!!!!
el sem hiszem :-)

Én is kiváncsian várom a jövőhetet ... tegnap elővettem egy kismama könyvet amit az orvosom írt :-) két hányás közti pihenőben mondom belelapozok! háááát lányok jó hogy voltam már kismama de az agyam káptalan ... tök azt hittem a 40 hetet a megtermékenyítéstől kell számítani hát az utolsó mensi első napjától így viszont jó későre jelentkeztem be mert a dokim már a 6. - 7. héten látni akart volna jövőhéten meg már a 8,5 hetet nyomom! viszont már csak 7,5 hét - 8 hét és vége a hányásnak ha az előző statisztikát nézem! Lányommal a 16. héten szűnt meg minden rossz! és jött a Hawaii a 36. hétig! utána csak aludni nem tudtam a pocaktól :-) :-) :-)

Nagyon eltűntetek feljöttem olvasni végre de nincs mit :lol:
tronky
Budapest
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy kicsit eltűntem, de eléggé el voltam havazva a kisfiam szülinapja miatt. Nagyon sokat dolgoztam, kitakarítottam az egész házat, sütöttem-főztem, ahogy ilyenkor illik... De megért minden fáradtságot, mert minden jól sikerült.
Miki nagyon élvezte az egész napot. Olyan boldog volt.
A tortának úgy örült, hogy öröm volt nézni. Mikor meglátta a rakétát és a gyertyákat rajta, hangosan sikongatni kezdett örömében. Tapsolt, ugrált, fülig ért a szája. Olyan jó volt nézni. És még a gyertyákat is el tudta fújni a végén, nagyon meglepődtem rajta, pedig korábban nem is gyakoroltunk ilyet. Ajándékoknak is nagyon örült.

Molly!
Igazad van, én is igyekszem mindig csak előre nézni, és pozitívan hozzáállni a dolgokhoz. Kistestvér meg tényleg nagyon remélem, hogy lesz minél hamarabb! Addig nem vagyok túl nyugodt, míg nem hallom a szívhangot, meg azért az első 3 hónapon is túl kéne lenni...
A táblázatba javítani való, illetve a hiányzó adataim:
33 helyett 30 éves vagyok. Orvos: Dr. Ács Nándor, Testvér: Miki, 2 éves. Köszi!

Tronky
A védőnőt ekata kérdezte, de egyébként én Surányban lakom (Szentendrei-sziget). :) Örülök, hogy jól sikerült a farsang! A zsúr milyen volt?
Igen, nagyon jól érzed, hogy egyáltalán nem vagyok letörve, és pozitívan próbálom felfogni a dolgokat. Örülök, hogy ez ismeretlenben is így átmegy! :) Nagyon sok mindenen átmentem, és javarészt nagyon sok rossz dolgon, tragédián. De úgy érzem, ezek erősítettek meg. Mindig képes voltam felállni, és előre nézni. Remélem ez mindig így lesz! A pozitív hozzáállás nagyon sokat tud segíteni. Szerintem igaz a mondás, hogy ami nem öl meg, az megerősít, és ahol eltörnek, ott erősebb leszel. :)
Tök jó, hogy már nem kell dolgoznod! Hogyhogy így alakult? Táppénz?
Egyébként mi a keresztneved? Honnan a becenév?

Marcsi!
Ez a lépcsőről leesés nagyon rosszul hangzik! De jó, hogy nem lett nagyobb baj, és a babával is minden ok! Én anno így törtem el a farokcsontomat, kicsit szerencsétlenebbül jártam (fentebb írtam róla).

Erika!
De jó, gratula a szívhanghoz! A korodért irigy-irigy! :)

Babee!
Neked is gratu a szívveréshez! Jobbulást Neked!

Kép

Kép
dizzy
Pócsmegyer
 
 


Jó reggelt!

Mi a véleményetek a kombinált, integrált tesztről?

Kata

Kép
ekata79
Szekszárd
 
 


Tronky!Szuper,hogy túl vagy az utolsó napon!Én is örömmámorban voltam,mikor 2,5 évvel ezelőtt abbahagytam a munkát!Most táppénz miatt kell találkoznom a volt főnökömmel,hát nem várom. :?

Kombinált teszt,az kötelező volt pár éve nem?Legalábbis én azt hittem.Most meg csodálkozom,hogy nem az.Én majd a dokimtól kérdezem,ha ő javasolja,akkor igen.

Lilypie Pregnancy tickers
erika87
 
 


Kombinált teszt : Megcsináltattam a Marcinál is és most is meg fogom.

KépKép

Kép
babee
 
 


Kombinált teszt: MINDENKÉPP MEGCSINÁLTATOM elviekben a TB fizette és fizeti most is de én magánklinikára járok - na nem azért mert a pénz felvet :-) hanem mert rengeteg nyavalyám votl és ott pénzért megcsinálják!!!! sajnos nincs időm a bolgárkerék utcába járni és kálvária közepette ide-oda bebenzinezgetni! ... ott meg levesziki a vért és 1 óra múlva megvan az eredmény!!! persze húzos az ára de megcsináltatom!!! abból szűrik a dawn kórt 35 év felett nagyon ajánlott!!!!

ma nem volt zenebölcsi amit sajnáltam mert a lányom imádja nekem meg kikapcsolódás picit a többi anyukával csacsogni :-)
de így sem voltunk egyedül mert az unokatesónál voltunk (akik alattunk laknak :lol: ) úgyhogy elment a délelőtt sitty-sutty...

A Tronky név - a kedvenc csokoládém! itthon nem kapható! egy farönkre hasonlít a neve is ezt takarja belül nutellás mogyorós krémmel van megtöltve az ostya meg ropog!!!

http://www.google.hu/search?q=tronky+ch ... 20&bih=929

itt meg lehet tekinteni :-)

na megyek aludni! :-)
tronky
Budapest
 
 


Nálunk ezek a vizsgálatok fizetősek...

A szűrőtesztek árai
(szükséges ultrahangvizsgálatokat tartalmazzák)
1. trimeszteri kombinált teszt: 9.000 Ft
2. trimeszteri négyes teszt: 19.000 Ft
Integrált teszt: 29.000 Ft
A választott szűrés díját kérjük postai csekken befizetni, melyet osztályunkon tud igényelni
A vérvételre ultrahang leletét és a befizetést igazoló csekkszelvényt feltétlenül hozza magával!
Vérvételek időpontja terhességi kor szerint
Kombinált teszt és integrált teszt első vérvétele esetén:
Javasolt időpont: 11hét+0nap – 12hét+6nap
Elfogadható időpont: 10hét+0nap – 13hét+6nap

Négyes teszt és integrált teszt második vérvétele esetén:
Javasolt időpont: 15hét+0nap – 16hét+6nap
Elfogadható időpont: 15hét+0nap – 17hét+6nap

http://portal.tmkorhaz.hu/hefop_szeksza ... id=1510972

Azért elég jelentősek az árak... :oops: :?

3D/4D UH 12000Ft a doktorom magánrendelőjében...

Mire költsek inkább?????
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ekata79 2012.03.04 12:54-kor.

Kata

Kép
ekata79
Szekszárd
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: