Új privát üzeneted érkezett!

picuri, gratula a jó eredményhez!
én integráltat csináltatok, az első vv volt meg, a következő a 16. héten lesz majd.
genetikait én az Istenhegyin szeretnék csináltatni, mégpedig Hajdú drnőnél, ha lesz hozzá időpont. őt nagyon dícsérik!

pimpoka, igen, azt elfelejtettem, mindjárt küldöm!

ducky, Te a kendőt és a babakocsit együtt használtad? írtam ugye, hogy én csak télire akarok beszerezni babakocsit, csak aztán eszembe jutott, hogy ha 4-5 hónapig hordozom a gyereket, utána meg berakom a babakocsiba, valószínűleg igen gyorsan és igen mélyre fog zuhanni a népszerűségi indexem nála... szóval lehet, hogy párhuzamosan kéne már a kezdetektől????????? tapasztalat?

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


tündérlétra, még a korom elárulom :) 33....

Kép

Kép

Kép
pimpoka
 
 


Tündér!
Elképzelhető, hogy akkor már nehezebb lesz rászoktatni a kicsit a babakocsira, úh. a váltott használatot javaslom az elejétől kezdve.
A picik nagyona szokás rabjai. Náluk ez biztonságérzetet ad, ha mindig minden ugyanúgy történik. (mi persze sokszor éppen ebbe őrülünk bele :-))
És ami még fontos szerintem nekik, jó ha ugyanott ébrednek, ahol elaludtak.
Persze ha az autóban a hordozóban elalszik, és hazaér az ember lánya, nem kell ott lent malmoznia az autóban, kiveszi a hordozót, és felviszi. :-) ;-)
Végül is ugyanott ébred, ahol elaludt.

Én a klinikán csináltatom majd a genetikait, február 23-ára kaptam időpontot, nálunk 20 hetesen csinálják, de van, ahol már 18 hetesen.
Jajj! Ez még nagyon messze van, és addig semmi UH. Nem tudom, hogy bírom ki.
De szülinapi ajándék lesz legalább, hogy megtudom, makk egészséges, és megtudom, fiú lesz-e vagy lány.
Kolléganőm azt mondja, fiú lesz, mert mondtam neki, hogy a sósat meg a savanyút kívánom. :D

Kép
Kép
anyesz
Szeged
 
 

 
 

Sziasztok!

Gratula Picuri a jó eredményhez! Tök jó,hogy már a 13 hetet töltjük! :D

Én hétfőn megyek a dokimhoz.
18 hetes uh meg még sokára lesz. :? Remélem,a dokim megnéz azért a magánrendelésen uh-gal is.

Mindenkinek jó hétvégét kívánok!

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Szofi, hogy neked mekkora pocakod van már!!!

Kép

Kép

Kép
pimpoka
 
 


Tündérlétra, igen én felváltva használtam őket. Mikor kimentünk itt a környéken levegőzni, akkor a babakocsival mentünk, és ha abban elaludt, akkor kint is hagytam benne hagytam aludni a jó levegőn, ezt a kendőben Viszont a kendőt használtuk bent is, mikor nyűgösebb napja volt, és ha valamit ügyintézetünk, bevásároltunk, kirándultunk akkor is kendőztünk.

Én a csak kendőt, teljesen babakocsi nélkül azért se mondanám, mert nyári babák lesznek, így ha szép idő lesz simán a kórházból hazajöve már lehet őket levegőztetni, viszont akkor még egy esetleges császárseb miatt vagy csak pusztán azért mert az még mégis csak gyermekágyas időszak, nem biztos, hogy olyan jól esne még a 3-4 kilójukat is akár hordozni...
És igen egy 4-5 hónapig csak hordozott baba nem biztos, hogy elfogadná, hogy berakják a babakocsiba.

Na most ennyi voltam megyek vacsoráztatni a lányokat.

KépKépKépKép
KépKép
KépKép
duckylion
 
 
 
 
 
 


Szilva, nekem is voltak ilyen merész gondolataim anno, hogy nem is kell a babakocsi, de persze aztán vettünk. És így utólag belegondolva, kellett is nagyon. Gondolj csak bele, ezek a picik még akár 3 órát is alszanak egyhuzamban. Hát nagyon nem mindegy, hogy ezt a babakocsiban teszi vagy rádakasztva. El lehet ám fáradni nagyon még 4 kilótól is :wink: Meg ugye közben wc-re mész, ilyesmi, a babakocsit másra is tá tudod bízni, ha közben elugranál valahova, na nem sorolom tovább :) Meg persze amit írtál, az is teljesen jogos!

Szofi, szerintem meg pont hogy nagyon kis diszkrét még a pocód :) Én ehhez képest egy hordó vagyok. :oops: Ma az oviban egy anyuka kérdezte, hogy fiú lesz vagy lány. Mondom még nem tudjuk, csak 16 hetes vagyok. Hát nagyon elcsodálkozott :lol: Pedig nem is olyan ruciban járok, ami nagyon kiemelné a pocakom :) Írásod ismét jól sikerült! Szerencsés vagy, hogy ennyire megtaláltad a helyed az élet minden területén :)

Duckylion, ti Tárnokon laktok? Akkor nem vagyunk messze egymástól :) Hova jársz terhesgondozásra? És szülni hol fogsz?

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Gyertek a tábliba! Tündér, köszönjük!

Picuri, nekem 1:8000 volt a kombinált.
Én a kórházba megyek uh-ra. De Csanival voltam a Czeizel féle Magzati Diagnosztikai Központban, és nagyon szuper volt, lehet, hogy beruházunk.

Tündér, szerintem a párhuzamosság a jó! Én használtam babakocsit a 6. héttől, és hordozót 2 hónapos kortól. Addig nem is tudom mi volt...? Mózes, meg rám fektettem...?
Figyi, mindenesetre szerintem is nagyon kell a babakocsi!!


Pimpoka, tök furi, mert amúgy alig látzsik. Csak ha így direkt az van ugye fényképezve. De nem vette még észre magától sztem senki! Olyan fura magam minden pénteken címlapon látni...
:oops:

Zita :D Ne hülyéskedj, biztos tök csini vagy. Meg az a 2 hét sokat számít ám!!
De aranyos vagy. Mondjuk tényleg szerencsés vagyok, hogy szeretem a munkám. Csaninál azt hittem, össze fog omlani a cég, ha eljövök... :D De aztán kiderült, hogy nemhogy nélkülem is van élet, de nélkülük is. Mostmár könnyebben veszem a dolgot.

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


na akkor teszek egy karácsonyi vacsi utáni pocakfotót, ami ugye 3 hete volt :D frissebb nincs :)

Kép

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Tyűűű Zita hát neked tényleg jókora a pocakod, de rendes babapocak!!! nem pedig elhízás pocak.
Szofi pocakja is szép babapocak!!!

Nekem Lellével sem volt nagy, mert egyébként is dagadt vagyok. Volt helye széltében terülni. 183 cm magas vagyok(már 2 centit összementem a gerincem miatt), nagydarab, nagy mellű. Lapos is már elég rég voltam, de nekem még nincs gömbölyödő pocakom sajnos.

Kép

Kép

Kép
pimpoka
 
 


Szerintem is fontos a babakocsi, pláne vásárláshoz, hogy ne kelljen még azt is cipelni. Nekünk 3 kerekű, sportkocsink van, jól lehet vele futni :) nagyon élveztem tavasszal.. meg a járdán is minden gödrön simán át lehet tolni. Mondjuk nem tudm, második gyerekkel mi lesz a jobb??? ha a nagyobb is ott van. Én mindig váltogattam a kendővel.

Ti hogy álltok a rosszul léttel? mondjuk nekem még csak ez a 12. hét, de úgy érzem, egyre rosszabb..:(
veci
Budapest II. kerület
 
 


Na csajok alszanak, bocs hogy az előbb kicsit zagyva lett már sürgetett az éhes sereg.

Zita, nagyon szép a pocakod!
Nekem is már kb. ekkora, már nekem is mindenhol rákérdeznek, hogy mikor jön a baba, néha szinte ciki, megmondani, hogy majd júliusban, arra tippelnek 2-3 hónap múlva :oops:

Igen, Tárnokon lakunk. Most Százhalombattára járok dokihoz sztk-ba, Sára doktorhoz. Nagyon dicsérik mindenhol, ő a Sote II-n dolgozik, ha maradok nála, akkor ott tervezek szülni, ha valamiért nem lesz szimpi akkor úgy gondoltam hogy István kórház és csak szülésznőt fogadok.
Egyébként Alizt az Istvánban, Katát a Sote II-n szültem, mind a kettőről van tapasztalatom, egyik se lenne zsákbamacska.

Te hova jársz dokihoz, melyik kórház?

"Megyek" elolvasom Szofi a bejegyzésed.

KépKépKépKép
KépKép
KépKép
duckylion
 
 
 
 
 
 


duckylion: Én Sára dokinál szültem Arnit, és most is nála fogok, csak én a 2. kerületbn járok hozzá rendelésre. Én nagyon tudom őt ajánlani. Félidőben kerültem hozz, mert válottam dokit Arninál, és nagyon-nagyon jó döntés csináltam akkor. De ha van kérdésed róla csak írj, írok bővebben is. :)

Zita:
szép pocak. Közelítek én is hozzád, mármint a pocakom. :)

Lilypie Pregnancy tickers
picuri2
Budapest
 
 


Veci, én most pár napja érzem azt, hogy sokkal jobban vagyok, elmúltak a rosszullétek. És ez ugye már a 16. hét volt. Szóval kitartás! (Egy barátnőm félidőig minden nap hányt... mindig rá gondoltam, ha úgy éreztem, milyen rossz nekem :roll: )

Pocak bókokat köszönöm, majd csinálok frissebb képet, azóta nőtt már. És persze este mindig sokkal nagyobb, mint reggel :oops: Pimpóka, azért én sem lapos hassal kezdtem ám :oops:

Duckylion, én az Istvánban találtam most egy szimpi dokinénit. Julcsit a Jánosban szültem, úgyhogy nincs nagyon tapasztalatom az Istvánban, a dokinénimre hagyatkozom. :) Te ismered az ottani szülésznőket?

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Sziasztok,

Szofi, nagyon jó az eheti bejegyzésed is.
Jó lehetett a buli!
Tényleg irigylésre méltó, hogy ennyire megtaláltad a hivatásod, és a megfelelő céget is hozzá!
Szerintem pont méret a pocakod, nem túl nagy, de még nem is kell annak lennie.

Picuri, ez jó hír, hogy Te is Sára dokihoz jársz.
Én csak itt a neten olvastam róla jókat, és férjem egyik kollégájának született nála a kisfia pár hónapja, ő is dicsérte.
Az sztk-ban nagyon sokat kell rá várni, pedig időpontos rendszer van, de pl. most hétfőn 17:20-ra volt időpontom, és 19-kor jutottam be...
Kérdés, milyen a magánrendelése, és mennyibe kerül, csinál ott uh-t? Most még nem, de lehet két-három hónap múlva átpártolnék oda, mikor már nem árt az alaposabb kontroll. Meg majd esetleg a magánrendelése számát megadnád, mert így most ha valami baj lenne nem is tudnék hova fordulni?
A szülésnél milyen volt, kötött be oxitocint, hogy gyorsabban menjenek a dolgok?

Zita, ki az a szimpi doki az Istvánban, ha megkérdezhetem?
Én Hajdú Barbara szülésznővel szültem, benne az egyetlen nem szimpatikus a hosszú műkörme volt, amit csak a szüléskor a vizsgálatoknál vettem észre, ha már korábban észreveszem, akkor se biztos, hogy zavart volna, de így, hogy vizsgálatok közben többször éreztem őket utólag zavar...
A többiket nem ismerem, egy valaki van, akit többen ajánlottak, hogy profi, kedves és vállal is úgy hogy nincs valakinek dokija.

Veci, nekem a 15. héten volt utoljára róka, azóta egész jól vagyok, max. enyhe émelygés van, ha éhes vagyok.

KépKépKépKép
KépKép
KépKép
duckylion
 
 
 
 
 
 


Ez a hosszú köröm nem hangzik jól :D Megírom priviben a dokinénit :)

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Sziasztok! Mindenkivel minden rendben? Rajtam hulla korszak van! Aludnék ha kell, ha nem.. :D :S

kukoricalanyka
Hangony
 
 


Zita, szerintem is szép a pocód! Az enyém "életben" alig látszik.

Pimpoka aryanyos vagy!

Veci, tök durva, de még én is simán hányingert kapok reggel egy szagtól, vagy mozdulattól... Csaninál semmi ilyet nem tapasztaltam.

Ducky, köszi, aranyos vagy!!

Mindenki, hogy telt a hétvégétek?

Puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok,

látom a hétvégén más se volt túl aktív, azért remélem mindenki jól van.

Nekünk nagyon jól telt a hétvége, mind a két nap barátoknál voltunk vendégségben.
A barátnőméknek kiderült, hogy náluk is úton a 3. baba.

És a legfontosabb, hogy már én is határozottan érzem a kis pöttyünket. Szombaton Alizzal meghallgattuk a szívhangját, akkor is éreztem, hogy odarúgott, ahol a gép volt, majd el is úszott :-)

Kukoricalányka, én nem alszok sokat, nem is lenne lehetőségem :-)

KépKépKépKép
KépKép
KépKép
duckylion
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Ollllyan szupit szunyáltam szombat délután, hogy arra már hónapok óta nem volt példa. Lusta voltam, nem is ültem még a gép előtt sem. Szombaton vendégeink voltak, így azért délelőtt sütögettem is, de a legegyszerűbbeket. :wink:

Szofi, Veci!
Hát én is itt vagyok a 15. hétben, de simán elkap a hányinger a szagoktól, plusz este semmit nem ehetek, különben olyan savam lesz+rémálmaim, hogy ihajj! Már rájöttem, hogy ha este egy fél citrom levét megiszom, akkor az kicsit lejjebb nyomja a savamat. Mi lesz itt a 3. trimeszterben, amikor már a gyomrunk össze lesz nyomva alaposan? :)

Ducky!
Gratulálok a barátnődnek is! De jó, hogy a babáitok közel lesznek korban egymáshoz!
És a mozgás! De csodás! Örülök, hogy Te is érzed már.
Én ma éreztem először határozottan. Délelőtt beszélgettem egy kolléganőmmél, és a bal oldalamon kaptam egy jó határozott jelzést. :D

Pimpoka!
Én is "nagymellű" vagyok, és a hasam, nos... tinikorom óta nem lapos. :lol:
Úgyhogy semmi vész! Csak az gáz, hogy a D-s kosár nem lesz elég a tavasz végére. :o Na de ez legyen a legnagyobb bajunk!

Tündér!
Köszi a táblát, szerintem most már kialakult a társaság, biztos hamarosan mindenki küldi az adatokat, és akkor jobban figyelemmel tudunk mindenkit kísérni.

Zita!
Szép nagy a pocid! De tényleg szép babapocak! :wink:

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
anyesz
Szeged
 
 


Csero, Kbaba, Krisztina! Merre vagytok?

Tényleg, akik itt voltak már az elejétől, kíváncsiságból belekukkantottam a szeptemberi topikban, és ott van Ronika75! Nagyon örülök, hogy sikerült újra teherbe esnie!

Kép
Kép
anyesz
Szeged
 
 


Sziasztok!

Engem akkor kap el a hányinger,ha kinyitom a hűtőszekrényt. Nem tudom,miért. :?

Ma megyek 5-re a nődokimhoz. Legalább újra láthatom pici manót! :D Én még konkrétan nem érzem a mocorgását,de néha vannak gyanús dolgok.


Zita! Szép pocid van! :)

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


sziasztok,

köszi a tanácsokat hordozás és babakocsi témában (zita, azért nem vagyok olyan ősanya típus, aki azt gondolja, hogy EGYÁLTALÁN nem kell babakocsi, csak a beszerzését akartam kicsit elodázni, de belátom, nem túl jó ötlet :))

zita, szép pocó :)

anyesz, köszi a hírt Ronikáról, örülök neki!

Lányok, mi lesz végül, maradunk nyitottak? zita említette múltkor, hogy rossz, hogy nem lehet arcokat kötni a nevekhez... én ennyire publikusan tutira nem fogok kép(ek)et feltenni... vélemények?

tábla_20120116

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Tündérlétra, én nem bánnám a zárt topikot, nem tudom egyébként itt hogy megy, de gondolom be tud kéredzkedni, aki csak most utána döntene úgy, hogy csatlakozik, vagy nem?

Egyébként megkaptam a tábláról az infót, de azzal a jelszóval, amit írtál nem tudtam megnyitni, már ha jól értettem, hogy az a jelszó
:oops:

Sajnálom, aki még mindig küzd a hányingerrel, én nagyon örülök, hogy már megszabadultam tőle.

Susy, de jó neked, hogy látod ma a kicsidet. Én február 8.-án megyek majd az Istenhegyire, az még annyira soká van :-(

Anyesz, köszi a gratulációt a barátnőm nevében :-)
A nagyjaink között is 6 hét van, aztán neki a második jött 2 év korkülönbséggel, ahogy mi is szerettük volna, de nekünk nem sikerült, de most újra együtt babázunk. :-)

KépKépKépKép
KépKép
KépKép
duckylion
 
 
 
 
 
 


ducky, pedig nem változott a jelszó, de elküldöm megint priviben (csak azt, mást nem írok bele).
a zárt topikok közül én csak az anyatanyát ismerem, meg a hoxát, de biztosan meg lehet úgy csinálni, hogy lehessen még tagokat bevonni.
esetleg azt is lehet egy megoldás, hogy facebookon hozunk létre egy zárt csoportot, gondolom, mindenki fent van (vagy nem? :lol: :lol: :lol: :lol: )

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


duckylion: írtam privit, a Sára dokival kapcsolatban. Jajj, én is csak februárban megyek újból dokihoz, sőt febr. 16-án, még olyan messze van, de remélem akkor már meg tudjuk nézni a baba nemét

Tündérlétra: a csaladinet.hu-n is lehet zárt topkot csinálni (csak én nem tudom, h kell). Ja akartam írni, hogy amikor a táblázatban bekerültek nevek, a részemről már nem élnek, még sem tetszenek annyira. szóval most már megvárjuk, h mi lesz a baba neme, és úgy kezdünk el gondolkodni. :)

Hányinger, hányás: nálam is még mindig van. Kitartás hozzá Lányok! :)

Lilypie Pregnancy tickers
picuri2
Budapest
 
 


picuri, OK, kitörlöm, aztán majd szólsz, ha meglesz az igazi :)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Lányok, akkor szavazzunk :)
légyszi írjátok meg, hogy ZÁRT vagy NYITOTT topikot szeretnétek-e (magamat és ducky-t már beírtam a zárthoz). és ha van ötletetek, javaslatotok, hogy hol szeretnétek a zárt topikot, azt is írjátok meg.

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Jajj lányok, légyszi légyszi maradjunk a babaneten, én már annyira megszoktam itt, nem szívesen mennék máshova. Lehet itt is zárt topikot csinálni egy ideje!!! A másik topikom is itt van, és már jóideje zárt.

A zárt topiknak szerintem úgy nem sok értelme van, ha bárki bekéredzkedhet, de persze többség dönt.... :roll:
Ahhoz meg még elég kevesen vagyunk, hogy most azt mondjuk, nem jöhet más. Néhányan lemorzsolódnak és alig maradunk :roll:

FB csoport ötlete nekem jobban tetszik :) Meg Szofi írta még régebben egy google fiók ötletét is :roll: A FB mondjuk talán egyszerűbb, ha mindenki fent van.

Szóval én egyelőre a nyílt topikra szavazok, később ha stabil a csapat, akkor támogatom a zártat :)

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Sziasztok!

Voltam ma dokinál, minden rendben, cuki volt a babuka, de ő még nem tudta pontosan megmondani, hogy fiú vagy lány, nem is fordult úgy.

Most nagyon fáradt vagyok, délelőtt takarítottam, kora délután indultam és nemrég értem haza.

Én a ZÁRT topikra szavazok itt a BABANETEN! Lehet csinálni, mert amikor Lellével voltam várandós, kistarcsai topikban, mi is kiváltunk zárt topikká.

Holnap jövök majd, mert még Lellét is most fektetem.

Pimpoka

Kép

Kép

Kép
pimpoka
 
 


Sziasztok, remélem mindenkinek jól telt a hétvége, nekünk elég zsúfolt volt, de huncut.
Köszi a bíztatást, sajnálom, hogy más is küzd még ezzel. Lénánál is rosszül voltam, de bőven nem ennyire. még éjszaka is, ha felébredek, irtó hányingerem van.. jó lenne, ha vége lenne! :)

Szerintem legyetek büszkék a pocakotokra, aki beszól, tuti csak irigykedik! Olyan jó, mikor már lehet látni, én még csak ott tartok, ami "meghízásnak" látszik..:( nekem mindenkié tetszik, akit láttam.

Olyan szempontból szerintem is jobb a zárt, hogy több mindent (fénykép) felteszünk, ha tényleg csak mi láthatjuk.

Suzy mi volt az ultrahangon?
veci
Budapest II. kerület
 
 


Igen suzy!Mi volt? :D
kbaba
Tatabánya
 
 


Sziasztok !

Előkerültem :D
Annyira húzós volt a múlt hetem,hogy ma tudtam végig olvasni a történteket.
Múlt hét hétfőn betöltöttük a 12. hetet. ( örökké valóságnak tünt idáig eljutni :lol: :lol: ) Péntek 13-ára kaptam időpontot a 12UH-ra és a nyaki redő vizsgálatra. Hát persze ki ha én nem, aki hétfőn bevérzik. :( Rohanás a klinikára, soron kívűl vizsgálat, UH. stb. Szerencsére azóta sincs semmi gond, minden rendben. CRL 55mm. nyaki redő 1,4. Na ennyi amire emlékszem , és arra, hogy az én kisbabám turbó tempóban rosszalkodik a hasamban :D :D :D
Annyira boldog voltam, hogy minden rendben van, hogy a férjemet elfelejtettem behívni az UH-ra, aki kint amíg várt 10 évet öregedett, én bent 100-at :D :lol:
Olyan lelkiismeret furdalásom volt, hogy ő erről lemaradt, hogy elkezdtem egy meglepi 4D UH vizsgálat szervezését. Péntek du. 15:00-ra kaptam időpontot. Tökéletes meglepinek készült, vasárnap volt a 2.házassági évfordulónk, ( 9 éve vagyunk együtt )és ez egy olyan ajándék amire úgy sem számít. Csütörtök 14:00-kor kapok egy telefont, hogy UH ugrott, mert áramszünet miatt nem lesz rendelés, csak ma. Nagyon elszomorodtam, nem lehet, hogy nem lesz egy örömteli, részletes 12 hetes UH. amit annyira vártam. Vissza hívtam őket, és megkérdeztem, hogy még mára ( múlt hét csütörtök ) nincs e hely ? Azt mondták , ha 30 perc múlva ott vagyok akkor van. Gondolhatjátok, hogy száguldottam :lol: :lol: Mindenkinek ajánlom aki maradandó élményt akar ne sajnálja rá a pénzt. Felvették DVD-re, 30 képet CD-re, plusz kaptam 3 színes fényképet. Mondanom sem kell ma ugyan olyan eleven volt :lol: :lol: :lol: :lol: ( még jó hogy semmit sem érzek belőle, bár már nagyon szeretném ) Elképesztő részletes felvételt készítettek. ujjacskák száma, talpacskán lévő lábujjak száma, gerinc, combcsont méret, haskörfogat, szív, gyomor működés , agy stb. Több olyan képet csináltak amikor mosolyog, van olyan felvétel amikor iszik a magzatvízből, majd a korty látszik a gyomorban. Szóval ahogy megálmodtam az én 12 hetes UH-at na ez olyan lett. Ja és ha meg nem "kukacosodunk" , akkor kisasszony lesz, mert ezt is szépen láttuk. :lol: :lol: Tudom hogy ez nekem a szakmám volt, és imádtam minden percét a vizsgálatnak, de velem jött a beavatott, imádott Anyósom ( tényleg imádom !!! ) aki tök laikus és ő ugyan úgy élvezte, sőt mindent elmagyaráztak neki. Tényleg mindenkinek ajánlom !!! Szóval a hét rosszul indult, de jól végződött, és nem bírtam ki vasárnapig még aznap este odaadtam a férjemnek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Óriási örömet szereztem vele. ( Azóta majdnem minden nap megnézzük :-) )
És van egy mondás, hogy semmi nem történik véletlenül ! Péntek reggel 7:12-kor sírva hív a barátnőm ( szintén szülésznő ), hogy elfolyt a magzatvize. A bibi ott volt hogy a front következtében ez 35. héten történt. Rohanás a klinikára. Fájás nem volt, ezért du. oxytocint kapott infúzióba, és 40 perc alatt megszült. Minden ok velük a héten már mehetnek is haza. Péntek du. 15:05-kor szült amikor az UH lett volna. Vagyis nem tudtam volna ott lenni, ha maradt volna a péntek !
Remélem ez a hét nem lesz ilyen eseménydús !!!

Szeretnék én is a táblázatba kerülni. Hogy kell ?

A topik zárt vagy nyitott nekem mindegy, ahogy Ti döntötök nekem az jó lesz.

Gratulálok minden újnak, üdv. közöttünk !
Mindenkinek gratula a pocakméretekhez, és a jó eredményekhez.

Szofikám nagyon imádom az írásaidat :))))

Üdv mindenkinek, nyugis babavárást

Krisztina



[url=http://picibaba.hu][img]http://vonalzo.picibaba.hu/15751.jpg[/img

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
krisztina125
Dunakeszi
 
 


Valamiért nem mutatja jól a vonalzó a hetet és napot !
Segítene valaki , hogy hogy kell feltölteni, hogy működjön ?
Előre is köszi : Krisztina

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
krisztina125
Dunakeszi
 
 


sziasztok,

zita, szerintem nem baj, ha a zárt topikba van felvétel (a táblázatunk is zárt, aztán mégis bíztatunk mindenkit, hogy kerüljön be ). aki idevaló, az jöhet, aki nem, az nem - ilyen egyszerű :) (egyébként a FB csoportnak is zártként van értelme, ne lássa ország-világ-ismerős, hogy miről zajlik köztünk a csevej, kinek a kölyke milyen színűt/szagút/állagút hányt/fosott... :shock: :shock: :shock:).

pimpoka, örülök, hogy minden okés volt az uh-n!

krisztina, örülök, hogy végül minden jól alakult!
gratulálok a házassági évfordulótokhoz, még sok-sok boldog évet kívánok Nektek!
Kép
a táblához szükséges adatok:
életkorod
lakhelyed
terhességi kor
hol és mikor születik a baba
mi lesz a neve (ha már döntöttetek)
tesó neve (ha van)
tesó születési ideje és helye

az adatokat nekem küldd el priviben, vagy írd be ide.
mindegy opció nincs a szavazásnál, Te is tag vagy itt, tessék dönteni :lol:
a vonalzód elméletileg az általad beírt adatok alapján számol - mit írtál be születési dátumnak a picibabán? lehet, jobb lenne egy újat csinálnod...

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Sziasztok,

nekem a Katás "topikom" az anyatanyán van, és ott úgy csináltuk, hogy mindenkit beengedtünk, aki írt rendesen és nem csak kukkolt, úgy hogy semmit se tudtunk róla az maradhatott, a kukkolókat idővel kizártuk, pl. ha valaki csak bejelentkezett, de hozzá se szólt soha az pár hét után repült :twisted:

Persze akit már ismertünk, csak valamiért nem tudott írni egy darabig azt nem zártuk ki.

A táblázathoz meg annyi lenne a felvetésem, hogy ott mi úgy csináltuk, hogy csináltunk egy közös gmail-es címet, aminek a belépő adatait minden topiktag tudja, és ott a dokumentumok köző beraktuk a táblázatunkat és így mindenki tudott bele írni, nem szakadt egy ember nyakába a dolog.

Kriszta, örülök hogy jó élmény volt az uh, még ha rosszul is indult a dolog!
Barátnődnek gratulálok!

KépKépKépKép
KépKép
KépKép
duckylion
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

picuri2 vagyok, csak történt vmi a felhasználó nevemmel, nem tudok belépni, sőt még nem is küldi el a jelszót az email címemre, így a régi felhasználó nevemmel léptem be, amit Arninál használtam.
Szóval erről a névről fogok most már írni.

duckylion: szóval nem tudom, hogy te így még megkaptad -e a picuri2-ről a privimet a Sára dokiról vagy nem? Ha nem akkor szólja, és megírom újra.

Tündérlétra: el tudnád küldeni a jelszót a táblához is, mert az is ott van a privi üzik között a másik nevemnél. Köszi! :)

Kép

Kép
csnixi
 
 


Sziasztok!

Én Zitával értek egyet, maradhatnánk a babaneten, és egy-két hét múlva, mikor már jobban kiforrt a csapat, lehetne zárttá tenni. Amúgy egy fikarcnyit sem értek az egészhez, a google-fiók sem tudom, hogy működne, de nyitott vagyok rá, hogy megtanulom. :D FB-on amúgy rajta vagyok.

Kbaba, Krisztina!
Örülök, hogy jelentkeztetek!
Csero! Te merre vagy?

Krisztina!
Gratula a házassági évfordulóhoz, és a babához is. De jó élmény lehetett a 4D!!!! Kedvet csináltál hozzá, de szerintem mi majd csak később mennénk, ha mennénk. Te TÉNYLEG IMÁDOD AZ ANYÓSODAT? :shock:
A csupa nagy betűről jut eszembe, ma annyira fáradt voltam, hogy a kollégámtól kellett megkérdeznem, mit nyomhattam meg véletlenül a billentyűzeten mert mindent nagy betűvel tudok csak írni. :roll: :lol:
Erre elmagyarázta, mi az a CapsLock.... Gáz, mi?

Pimpoka!
Örülök, hogy minden oké a babáddal! Takarításért nem irigyellek...

Nekünk hétvégén megint vendégeink lesznek, ki kell találnom a menüt, plusz takarítás sem ártana.

Susy!
Akkor ne gyere hozzánk a munkahelyre! Ami abból a hűtőből árad... :?

Ducky!
Az én barátnőm meg májusban fog szülni, nagyon jó, hogy egyszerre várunk babát, közelebb hozott minket. Kár, hogy ő 280 km-re van tőlem. :cry:

Nálam megtörtént a negy bejelentés tegnap. A főnököm higgadtan reagált, mondván, hogy ő már látta rajtam, csak tapintatból nem kérdezett rá. :D
Úgyhogy nem robbabntottam nagyot. Egyből azt kérdezte, meddig akarok dolgozni, és már szervezi az új embert a helyemre. :shock: ... Háááát! Május végéig szeretnék dolgozni, szóval annyira nem hajt a tatár.
A nagyfőnökhöz azonnal beküldött, hogy neki is mondjam el. De előbb még le kellett nyugodnom. Végül hozzá is bementem. (ő is nő, csak ő már nagymama korú, vele könnyebbnek ígérkezett közölni). Először összeomlott, hogy még most jöttem vissza, és én helyettesítek egy csomó szabadságoló embert, mi lesz. Aztán elmagyaráztam neki, hogy az egészségi állapotom most emgedte meg a terhességet, nem várhattam. Aztán megenyhült, mosolyra váltott, és gratulált, jó egészséget kívánt. :)
Úgyhogy nagy megkönnyebbülés, plusz most már nem kell takargatnom a pocimat. Még a legnagyobb főnök hátra van, de az már ezek után nem lesz gond.
Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
anyesz
Szeged
 
 


Sziasztok!Mi jövőhéten hétfőn megyünk 4d-s uh-ra ..
Ide:http://www.humanhealth.hu/pid5/kapcsolat mert itt januárban csak 7990ft nálunk ez a vizsgálat 16000ft.Már nagyon várom :D a férjem és a fiam is jön.....Lehet megtudjuk kisfiú vagy kislány lesz a kicsi(én nagyon úgy érzem,hogy kisfiú)és ami a legfontosabb megnézik,hogy minden rendben van-e a babával :-)..
Mindenki azt mondja,hogy még korai a 4d (15-16. héten)de ahogy olvasom már a 12. héten is jól lehetett látni a babát.Nekem is légyszi küldjétek el a jelszót a táblázathoz.köszi
kbaba
Tatabánya
 
 


Sziasztok!

Köszi az érdeklődést!

Tegnap délután rengeteg kellett várnom,mire bejutottam a dokimhoz.
Megnézte az uh és a laboreredményemet. Majd megvizsgált,minden rendben volt a méhszájjal.
Ezután nézett meg uh-val is. De sajnos semmit nem tudtam kivenni a monitorról. Nem volt jó a felbontása,vagy nem tudom.
Doki nem kommentálta a "látottakat". :(Gondolom,ha valami gond lett volna,szól.
Nem volt egy nagy élmény. :roll:

Február 3-án megyek AFP-re. 18 hetesre meg valamikor két héttel később.

Krisztina! Örülök,hogy ilyen részletesen láttad a babótokat. Nagyon jó lehetett!


Ha már választani kell én a zárt topik mellett voksolok. Hannával is egy zárt topikban vagyunk itt fent a babaneten.

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


sziasztok,

csnixi, elküldtem a jelszót.

krisztina, beírtalak a táblába, elküldtem a jelszót Neked is priviben.

anyesz, örülök, hogy végül simán átestél a nagy bejelentésen!

kbaba, mi is most tervezünk menni 4d-re, és hálás köszönet a linkért, egy köpésre van tőlünk, és eddig nem is tudtam róluk!
azért nem nagyon szokták javasolni ilyen korán, mert itt még nem látsz olyan részleteket az arcán pl., mint a 22-30. hét között. viszont ilyenkor még ráfér egyben a képre, később már nem :) szerintem így is élmény lesz.
a táblához azok tudják a jelszót, akik benne vannak. légyszi küldd el az adatokat (krisztinának leírtam tegnap), beírlak, és elküldöm a jelszót.

én ma voltam terhesgondozáson, hát ezt a hülye rendszert... kiülöm a soromat a terhesgondozás feliratú ajtó előtt, majd szintén kiülöm a soromat a 2 ajtóval odébb lévő nőgyógyászat feliratú ajtó előtt... legközelebb rákérdezek, hogy ezt tényleg muszáj-e... (most voltam először, és mivel a kiskönyvemet magánál tartotta a nővérke, gondoltam, hogy név szerint behív, amint kijött az éppen aktuális emberke az orvostól. de nem így történt... :(
előkerült a vércsoportos papírom is, azon meg az van, hogy pozitív az ellenanyag szűrés eredménye. rh + vagyok, a doki nem mondott rá semmit.
asszem más nem történt :)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


rakok egy friss TÁBLÁT is :wink:

Kép

tábla_20120118

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


tündérlétra, mi is megjártuk az ultrahanggal, fél 9-re volt időpontunk, de rossz ajtó előtt vártunk (2 uh feliratú szoba is van). mikor már több, mint 1 órát vártunk (gyerekkel), szóltunk. azt mondták, azonnak hívnak. Ehhez képest még vagy hárman bementek előttünk.

Gratulálok mindnekinek, aki átesett a munkahelyi bejelentésen. Nekem Lénával volt gyomorszorítós, nekem is lejátszották, hogy most akkor mi lesz, ha én elmegyek. Aztán meg elmondták, hogy "ez a világ legjobb dolga" és gratulálnak, stb.. köszi!
veci
Budapest II. kerület
 
 


Hogy van ez a táblás dolog? Valami jelszót kér.. Vagy totál hülye vagyok? :D

kukoricalanyka
Hangony
 
 


Hogy van ez a táblás dolog? Valami jelszót kér.. Vagy totál hülye vagyok? :D

kukoricalanyka
Hangony
 
 


jó reggelt Mindenkinek,

Kép

kukoricalányka, nem vagy hülye, csak nem vagy benne a táblában, így a jelszót sem küldtem el. kbabának leírtam tegnap, hogy akik benne vannak a táblában, azok tudják csak megnyitni, és ha szeretne bekerülni (vagy bárki más szeretne benne lenni), küldje el az adatokat nekem priviben (vagy írja be ide, mindegy).
ezek kellenek:
a táblához szükséges adatok:
életkorod
lakhelyed
terhességi kor
hol és mikor születik a baba
mi lesz a neve (ha már döntöttetek)
tesó neve (ha van)
tesó születési ideje és helye


utána priviben megy a jelszó, és meg tudod nyitni a linkről a táblát. ha valamit nem világosan írtam le, kérdezz :wink:

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Sziasztok!

Eltűntként jelentkezem! :)

Múlt héten négy nap alatt három bulit tartottunk Dani szülinapjára úgyhogy hulla voltam. Nagyjából most kezdem összeszedni magam.

Üdv az újaknak és gratula a bébikhez! :)

Zita! Nagyon szép pocak! :) Az enyém is óriási, bár nekem alapból is elég nagy. :oops:

Duckylion! Én is mindig így járok. Szinte kínos, mikor mondom, hogy július eleje a dátum.
Nagyon szeretem Vicki lovine: Barátnőim a terhességről című könyvet. Abban van benne, hogy ha egy nő a második vagy többedik gyermekével lesz terhes, akkor a teszt után 5 perccel előreugrik a pocakja, egy hét múlva pedig úgy néz ki, mintha az 5-6. hónapban lenne. :)

Szilva! Én a zártra szavazok inkább. Azt itt is lehet csinálni, csak kell írni a babanetnek, ha jól tudom.

Krisztina! Gratula a jó eredményekhez! De jó lehetett a 4D! Boldog házassági évfordulót! :)

Anyesz! Jó, hogy viszonylag simán ment a bejelentés, legalább túl vagy rajta! :)

Szofi! Nagyon jók az írásaid! :)

Rosszullétek: Nekem szerencsére nem volt most egyáltalán, de az első kettőnél nekem is kijutott. Most már gyakorlatilag bármelyik percben elmúlhat, úgyhogy kitartás!

Mocorgás: Én december 29-én éreztem előszőr bébike mozgását. Aztán volt egy hét, mikor úgy kellett kikényszeríteni, mert mellső fali a lepényem és ahog ynőtt, jobban lefedte a méhem. Így gyakorlatilag mellette és alatta érzem csak a mozgásokat, mögüle meg semmit. Ő meg viccesnek találta, hogy jól bebújjon mögé. :) Egy hete újra elég aktív. Most is akkorát rúgott, hogy meglepődtem rajta. :)

Bocs, ha valamit kihagytam, de még nem vagyok százas.
:roll: Most mér nem lesz semmi nagyobb projekt Húsvétig, úgyhogy már jók vagyunk. :)

Én hétfőn megyek vérvételre, február 7-én pedig 18 hetesre. Már nagyon várom! :)



csero
Pécs
 
 


Tündérlétra itt vannak az adatok:életkorod:27
lakhelyed:Tatabánya
terhességi kor:15+1
hol és mikor születik a baba:Tatabánya 2012.07.11.
mi lesz a neve (ha már döntöttetek):még nem döntöttünk
tesó neve (ha van):Levente
tesó születési ideje és helye :2003.10.02
kbaba
Tatabánya
 
 


Sziasztok!

Én is élek még, csak most kicsit gyengélkedem, bedurrant a torkom :? Nagy dózisban nyomatom a fokhagymát és a c vitamint, úgy néz ki segít, és megúszhatom a dokit... jó lenne :roll:

Csero, örülök, hogy előkerültél és jól vagytok!

Anyesz, gratula, hogy túlestél a bejelentésen! :)

Krisztina, jó kis meglepit találtál ki a párodnak! Te hol csináltattad a 4D-t?
Én Julcsival kétszer voltam, de soha nem sikerült jó felvételeket kapnunk, azt mondták, hogy nagyon hozzásimul a lepényhez :roll:

Holnap terveztem menni védőnőhöz, elvileg már két hete kellett volna, de mindig halogatom. Most meg kérdés, leszek-e olyan állapotban holnap :roll: Meglátjuk...

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Sziasztok,

Anyesz, gratulálok a bejelentéshez, nem lehetett neked se könnyű, de azért a fogadtatás nem volt olyan rossz és ez a lényeg!

Zita, jobbulást!
Én annak idején a 4dGenesisbe jártam uh-ra, az elején csak sima nőgyógyászatira, mikor szükségem volt egy kis megnyugtatásra, később meg 4d-re is. a lényeg, hogy a Mártihoz kell kérnie magát az embernek ő nagyon profi. Most is ő találta meg 6 hetesen kistesó szívhangját, még ha negyedóráig kellett is keresnie, de nem adta fel :-)
Kata egyébként nekem se mutatta meg soha a pofiját, folyton párnának használt a méhlepényt és nem sikerült őt teljesen soha kizargatni mögüle, már olyan parám is volt, hogy hozzá van nőve az arca a méhlepényhez :-D

Picuri, az első privid megkaptam a dokiról, válaszoltam is, hogy szeretném elolvasni a szüléssztorid, ezt nem tudom megkaptad-e még.


Írjatok, nagyon nagy a csend mostanában!

KépKépKépKép
KépKép
KépKép
duckylion
 
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: