Új privát üzeneted érkezett!

Várok minden kismamit, akik szintén 2012. júliusra várják babájuk érkezését!
Kellemes csevegést és problémamentes babavárást kívánok mindannyiunknak! :)



csero
Pécs
 
 


Szia Csero!

Meg nem 100%, jovo heten dol el, de nagy az eselye, hogy julius 19 korulre erkezik nalunk a teso :)

Hetfon lesz a napja, hogy nem kellene megjonnie :) Drukkokat kerek :)

Ami miatt bizakodom az az, hogy penteken voltam dokinal, aki ugyan petezsakot meg nem latott ( ilyen koran nem is lehet), de mas rautalo jeleket igen... megnagyobbodott meh, megvastagodott nyalkahartya, cici tapogatas alapjan is...

Szoval varom a hetfot hogy tesztelhessek :)

Sajnos a vonalzodat nem latom ( masokenal is van igy, nem nalad van a hiba), szoval elarulod hol tartasz?

Elso baba lesz?

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Szia Veronika!

Remélem maradsz is majd a topikban és két csíkos lesz a teszted hétfőn! Ki fogod bírni addig? :)

Nekem csütörtökön lett pozitív a tesztem és ha minden igaz, a céldátum 2012. július 4-e. :) Így ma vagyok 4+3. Már csak 249 nap van hátra. :)

Nekem van már két nagyfiam, 3 és majdnem 6 évesek. Kistesó a harmadik baba lesz már.
Látom, neked is van már egy nagylányod, nagyon szépek vagytok! :) És utólag is boldog szülinapot neki! :) Ovis már?



csero
Pécs
 
 

 
 

csero, ne a html-es kódot illeszd be, hanem a fórumokon használható bbc-set, és akkor látszódik majd a vonalzód! :D
Jó babavárást nektek, remélem pozitívak lesznek a tesztek :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


Dincuska! Köszönöm, remélem így most már látható lesz. :)



csero
Pécs
 
 


Csero,
Na igy mostmar latom a vonalzod! :)
Hat akkor ez egy friss dolog meg neked is, ha csak csutortokon lett pozitiv a teszted! :)

Amugy tenyleg nehez kibirni tesztelgetes nelkul, mar kettot ellottem... :oops: :lol:

Gratula a ket nagyobbhoz, gondolom kislanyt szeretnetek akkor?

Palmi csaladi napkozibe jar 2 eves kora ota. Mult heten kezdhettuk volna az ovit, de nem javasoltak, olyan kis finom, torekeny kislany, sok lenne meg neki ha bedobnak 26 gyerek koze... foleg itt nalunk 3-7 evesig vannak egy csoportba, nem korosztaly szerint... a csaladi napkoziben meg csak 7- en, ket tunderi ovonovel... varunk meg egy evet az ovival...

Nalatok meg akkor suli es ovikezdes egyszerre?

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Kozben mar latom, valoszinu a nagyobbik csak jovore megy suliba, igaz?
Akkor most mindket gyerkoc oviban?

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Boldog babavárást nektek! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kisbogyocska 2011.10.30 18:24-kor.
kisbogyocska
Kozármisleny
 
 


Szia!

Kibírod holnapig a tesztelést? :)

Igen, szeretnénk kislányt, de gyakorlatilag teljesen mindegy. Júliusban volt egy vetélésem a 16. héten, így nekünk most csak az a fontos, hogy minden rendben legyen és szépen fejlődjön a bébi. :)

Ti kisfiút vagy kislányt szeretnétek?

Nálunk most a fiúk oviba járnak. Itt is vegyes csoportok vannak és egy csoportba járnak. Jövőre indul a suli. Kíváncsi vagyok milyen lesz. :)

Ha jól érzi magát Pálmi, akkor tényleg jobb, ha még egy évig a megszokott környezetbe jár. Könnyebb lesz az átállás majd egy év múlva.



csero
Pécs
 
 


Veronika! Ugye két csíkos lett a teszted? :) Drukkolok nagyon! :)



csero
Pécs
 
 


Szia!

Még semmi :) Se havi, se pozitív teszt... :)

16-ik héten? Na, akkor ezek szerint nem elég az első három hónapot végigizgulni... :roll: Drukkolok nagyon!

Hát az tök jó, hogy a tesók együtt vannak, ez megkönnyíti a kicsinek a beszokást gondolom :)

Fiú/Lány: én csak azt akartam, hogy legalább az egyik kislány legyen, ez teljesítve, úgyhogy mindegy :) Sokáig apa kislányt akart másodjára is, így arra voltunk rápörögve, de nem olyan rég, hirtelen kitalálta, hogy kisfiút akar... úgyhogy most éppen kisfiút akarunk... De tulajdonképpen mindegy :)))

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Szia! Keresek olyan anyukát vagy kismamát aki szívesen szerkesztene egy helyi szülőknek szóló információs oldalt: ntdia kukac hotmail.com e-mailcímre íróknak elküldöm a részleteket : http://www.babamama.info
Üdv.
Dia

N.T.Dia
ntdia
 
 


Sziasztok!

Holnapután fogok tesztelni, mert holnap kellene megjönnie, de nem fog, mert már pár napja ismerősen émelygek. :) Azért persze kivárom az időpontot, biztos ami biztos.

Nekem is harmadik babó lesz, van egy majdnem 2 és fél éves kisfiam és egy 1 éves kislányom. Remélem fiam nyárra már szobatiszta lesz, mert durva lenne 3 babát pelusozni. :lol:

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Veronika! A semmi is jó hír most! :) Rádrukkoljuk a második csíkot arra a tesztre! :)
Igen, tök jó, hogy egy csoportba járnak. Nem is volt gond a beszoktatással! :)

Izisz! Üdv itt! Remélem "végleg" csatlakozol és pozitív lesz az a teszt holnapután!
Gratula a két nagyobbhoz! :) Biztosan ügyes lesz a kisfiad és pikk-pakk leszokik a pelusról.

Engem szerencsére elkerülnek a tünetek. Max annyi, hogy fáradtabb vagyok, mint szoktam lenni. Nehezebben bírom a napot, így alszom én is egyet délután, mint a gyerekek. :)



csero
Pécs
 
 


Izisz!
Udv! Remelem te maradsz, en ugy nez ki probalkozhatok bekerulni a 2012. augusztusi babakba... :D Sajnos megjott. Amugy tuti volt valami, annyi tunetem volt, de szerintem nem sikerult a megtapadas...
Majd visszalesek neked osszejott-e! :)

Csero,
Jo, hogy nincs tuneted. Nekem Palmival a 8-ik hetig semmi bajom se volt... akkor is csak enyhe hanyinger par hetig... Ahhoz kepest, most minden bajom volt... ugye még a doki is tapasztalt olyanokat, ami alapjan valoszinunek tartotta... na mindegy... majd odafigyelunk erre a megtapadasra jovo honapban :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Veronika! Sajnálom! Lehet, hogy most így tisztul a szervezeted és következő hónapban újult erővel tud megtapadni a baba. Drukkolok nagyon!



csero
Pécs
 
 


Veronika!

Akkor majd augusztusban. Én is készültem a júniusiak közé, és csúsztam egy hónapot, ez már biztos!!! :!: Nem bírtam ki, ma este!!! teszteltem és azonnal kijött a második csík. 8) Mondjuk meg sem lepődtem, mert ez az émelygés ismerős volt, sajnos mindkét gyermekemnél rosszul voltam, és úgy néz ki hármaska sem kímél. :) De pár hónapot kibírok.

Csero!


Akkor ezek szerint még csak ketten vagyunk? Én még nem is néztem meg a kalkulátorral, mikorra várható a baba... Meg kitalálom mikor menjek dokihoz, de asszem azzal még várok 2 hetet, nem szeretném elkapkodni.

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Izisz! De jó! Gratulálok! :)
Igen, még csak ketten vagyunk.
Én is majd csak 1-2 hét múlva megyek dokihoz. Én elvileg ma töltöttem az 5. hetet. :) Fura, de nemsokára már csak 5 hét lesz vissza. Igyekszem kiélvezni minden pillanatát, mert mi elvileg 3 babát terveztünk.
Szerencsére rosszullét nincs, remélem továbbra is el fog kerülni.
Neked van valami bevált módszered az émelygés ellen, vagy túlélésre játszol? :)

Megnézed mi a céldátumod?



csero
Pécs
 
 


Ízisz!
Gratula! De jó! :) Na ezért érdemes volt visszanézni :D
Szép babavárást nektek! :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Köszi szépen. :)

Csero!

Túlélésre játszom, igen. :) Igazából az a gond, hogy nem kívánok semmit, de ha nem eszem, akkor az éhségtől még rosszabbul vagyok, úgyhogy mindig van nálam valami, és ha érzem, hogy rosszabbul vagyok, akkor eszem egy szelet puffasztott rizsszeletet pl., igyekszem nem kekszet, meg hízlalót, hanem inkább natúr dolgokat venni, mint abonett. Ezek amúgy is jobban csúsznak. Szagérzékenység szintén van, ezzel sem lehet mit kezdeni, ilyenkor próbálok a számon lélegezni, pl. pelusozásnál. :)

MEgőrülök, ha anyósomékhoz átmegyünk és száradnak a tiszta ruhák, mert az öblítőtől is rosszul vagyok, mondjuk én nem használok bolti öblítőt, szóval azt alap állapotomban is túl soknak érzem, most meg.....!!!

Sajnos én így az elején nem tudom kiélvezni a várandósságom, mert ez az állandó émelygés borzasztó, de eddig még mindig elmúlt a 3. hónapra, remélem most is így lesz. JA! Még próbálkozok mentolos rágógumival, rémlik, mintha az használt volna.

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Szofi vagyok, és szeretnék csatlakozni. Tegnapelőtt teszteltem pozitívat, ami elég kis halovány volt, de ma reggel megismételtem, és azt gondolom, egyértelmű az eredmény: kisbabát várok. Július 7. az én dátumom.

Ízisz, Csero, szeretettel gratulálok nektek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, csak bepofátlankodom: szofi, gratulálok :) Dejódejódejó!

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Szofi! Gratulálok! :) Üdv köztünk! :)
Látom, második baba lesz. Tök jó lesz a korkülönbség szerintem a gyerekek között. Hogy vagy?

Izisz! Nekem mindig a gyömbért mondták émelygésre. Első babánál nagy lelkesen vettem is rögtön gyömbéres kekszet, de nagyon nem jött be. Viszont a citromos víz igen. 1,5 l vízbe fél citrom belecsavarva és az jót tett. CSökkenti a savat is meg nekem anno a hányingert is. :)



csero
Pécs
 
 


Szép jó estét!

Csero, köszönöm, igen, én is remélem, hogy Csanád örömmel fogja fogadni a kistestvért, és jól kijönnek majd. Nem lesz óriási a korkülönbség, de már önjáró, szobatiszta óvodás lesz a nagyobbik, ami nagy könnyebbség nekem. Az az igazság, hogy még néhány hónappal ezelőtt is annyira kitöltötte minden érzésemet Csani, hogy úgy éreztem, nem vagyok készen még arra, hogy egy kistestvérre gondoljak. Aztán szeptemberben hirtelen fordult a kocka, és most meg nagyon boldog vagyok! :)
És hála istennek jól is vagyok. Nekem az émelygés Csanival is elég szolid volt, egyszer sem hánytam. A fejem fáj többször, pedig nem vagyok fejfájós, és állandóan álmos vagyok.... :)

Izisz, a citromos víz nekem is hihetetlenül sokat segített. A fejfájásra való hajlamot és gyomorsavat is csökkenti.

Panndi, köszi! ;)

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok.
Veronika vagyok. Nekem meglepi babám lett aki bekopogott hozzánk. várható születése julius 13-a körül. Nekem nem lehet majd behatárolni mert 6 hetes a ciklusom:) de kb okt 21-e körül fogant. És reméljük az apukával együtt hogy kisfiú:)
Vendég
 


Szofi, Roni!

Sziasztok!!

Köszi a citromos víz tippet, de valahol nagyon el vagyok rontva, a ciromot is párom facsarja a teába, mert attól is émelygek, ha utána a kezemen érzem. :( Persze a teában megiszom, úgyhogy gondolom csak a szagát nem bírom, de úgy vettem észre, hogy a sima víz a legjobb ellenszer.

Roni!

Az nem semmi 6 hetes ciklus, annak idején biztos örültem volna neki, de babát tervezni így elég nehéz én a négy hetet is alig bírtam kivárni, hogy sikerült-e. És legalább valahol középtájon van az ovulációd?

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


izisz
nem:) a peteérésem kb a 4-ik héten van a 6 hétből.
Vendég
 


Sziasztok!

Szia Roni, sok szeretettel gratulálok! Mesélj magadról egy kicsit!

Nekem is 32-35 napos ciklusaim voltak/vannak, és a peteérés a mensi előtt két héttel van mindig, tehát érdekes, hogy a peteérést megelőző időszak nyúlik málam is hosszabbra, onnantól ugyanúgy két hét van vissza a ciklusból, mint azoknak, akiknek 4 hetes a ciklusuk, és középidőben van peteérésük.

izisz, akkor a citrom sajna nem jött be... :( Remélem hamar túl leszünk ezen az első néhány héten... Emlékeim szerint én a második trimesztert élveztem a legjobban.

Csero, veled mi újság?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


szofi
ezt a tesztet mikor csináltad? hanyadik napon? Mert én a 14-ik dpon csináltam egy olyan atomerőset hogy dupla áldást érzek:D:D:D

Elváltam két éve. van 4 fiam és van egy lányom. A kislányom november 25-én lesz 3 éves:)

Én pénteken megyek dokihoz mert ki is íratom magamat betegbe.
Vendég
 


hányingerre gyömbéres kekszet próbáljátok.
Vendég
 


Ronika, akkor szép nagy a család! Miért kisfiút vártok?
A tesztet 34. napon csináltam. Minimum a fogamzástól számított 13. napon. Ahhoz képest a tied tényleg sokkal erősebb. Lehet, hogy ikreid vannak? :) Mikor jelentkezel be dokihoz?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Roni!


Nem semmi nagy családod van!! Nagyon tetszik, de asszem mi négynél megállunk, ha egyáltalán lesz negyedik...

Köszi a keksz ötletet, azzal meg nem szeretném hízlalni magam, így is nagyon szoktam vizesedni a végére, fiammal 20 kilót felszedtem, de szerintem abból 10 legalább víz volt...sajnos és a vérnyomim is mindig felszalad a végére, de mit tehetünk ha így alakult, hogy újra nyári babánk lesz! :) NAgyon oda kell figyelnem!! De a gyömbéres tea még ott motoszkál a fejemben, bár mintha jobban lennék már, vagy csak megszoktam....

Amúgy nekem is nagyon erős lett a csík a teszten pont aznap amikorra (nem) vártam a mensit, és fura, hogy már előtte émelyegtem, mert mindkét babámmal úgy a 8. hét környékén kezdődött. Szóval még az is lehet, hogy kicsit előrébb járok. Ikrekre nem gyanakszom, mert nem volt még a családban, bár attól még lehet... Nem is tudom....asszem sokként érne, félnék egy ikerterhességtől...

Szofi!

Nekem is a második trimeszter a nyerő. :lol:

Csero!

Kiszámoltam, július 11. az én dátumom, ha minden igaz. Mindjárt csinálok vonalzót is. Meg frissítem a lányomét, mert lemaradtunk a szülinapjánál. ;)

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Gondoljátok, hogy utalhat valami gondra, hogy az én csíkom olyan kis halványka...? Lehet csinálok ma még egy tesztet...

Izisz, szerintem tök ügyes vagy, hogy ilyen pici korkülönbséggel bevállalsz 3. babót, ha véletlenül ikrek, biztosan azt is meg tudnád oldani! :)

Körkérdés: ki mikor tervez dokihoz menni? én nov. 23-án. El ne felejtsek szerdán bejelentkezni...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


én pénteken megyek először dokihoz.

szofi ne félj nincs gond azzal hogy nem olyan erős. teszt is válogatja ám.
Vendég
 


Szofi!

Szerintem sem gond, a csík a lényeg bármilyen halvány is. Lehet, hogy korábban teszteltél, vagy később fogant a baba. Vgay tényleg a teszt másfajta.

Én jövőhéten megyek valamikor dokihoz, akkor töltöm be számításaim szerint a 6. hetet. Nekem régen volt egy méhen kívülim, úgyhogy többet nem várok, most meg még nem érdemes, mert tuti nincs szívhang sem.

Húha ha ikrek lennének, akkor azért az eléggé fárasztó lesz. :D De nem nagyon hiszem, valahogy úgy gondolom miért pont nekem lennének ikreim. :D

(halkan írom, de mintha múlóban lenne a rosszullétem. Tegnap délután és mamár reggel is egész jól voltam. Hátha az van csak, hogy előbb kezdődött, akkor nem tart most ki a 12. hétig. De jó volna... :roll: )

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Izisz, Roni, köszi a megnyugtatást. Csináltam ma is egy tesztet, nem volt az sem olyan izmos, mint a kontroll csík, de egyértelmű az eredmény...

Én szeretnék mindenképp szívhangot látni. És mivel simán lehet, hogy egy héttel is később fogant a bogyókám, ezért akarok várni még 2 hetet. Addigra tuti kell lennie szivecskének.

Izisz, neked is nagyon erős a csíkod, és a rosszullét is hamarabb kezdődött, nem lehet, hogy nálatok meg hamarabb fogant a picúr?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi!

Bármi lehet. :) ;) Annak mondjuk örülnék, mert hamarabb elérkeznék a 12. héthez, amit már nagyon várok. Viszont a genetikai vizsgálat miatt meg jó lenne, ha rendes időben lennék, mert kiszámoltam, hogy pont két ünnep között kéne mennem, ami szuper, mert párom nem dolgozik, így nincs gond a gyerkőcök elhelyezésére. (mert azt nem itt csinálják, hanem be kell mennem a kórházba, ami messzebb van)

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Jaj, én 12. heti UH-ra karácsony előtti héten szeretnék elmenni, mert ha ott minden OK lesz, akkor karácsonyi meglepiként olyan jó lenne bejelentgetni... :) :) :)

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Roni! Gratulálok! :) Üdv köztünk! :) Szép nagy a család, gratula hozzá is! :)

Szofi! Nekem is halvány a csík, de halvány csík is csík! :) Én nem is csináltam többet. :)

Izisz! Kíváncsi vagyok, hogy ikrek, vagy csak sietős volt a bébinek és előbb fogant. :)

Nekem elvileg július 4-e a dátumom, de lehet, hogy egy-két nap rájön még. Nekem is 30-32 nap körül van a ciklusom, így az ultrahangon pontosítunk majd. Én jövő héten vagy azután tervezek dokihoz menni, majd meglátjuk mennyire vagyok türelmetlen. :)
Egyébként az is a terv része, hogy karácsonykor mondjuk el a családnak. A dátumom szerint dec. 21-én töltöm a 12 hetet, így elvileg teljesen reális az elképzelésem. :)



csero
Pécs
 
 


Igazából mi is Karácsonykor tervezzük megosztani a hírt a családdal. A 12. heti uh meg csak formalitás, mert úgyis minden rendben lesz. Mert ha mégsem akkor ti mit csináltok? Ezt sosem értettem... Akkor már nem lehet elvetetni nem igaz? Én amúgy sem biztos, hogy képes lennék rá. Maximum ha valami nagyon nagy, élettel összeférhetetlen rendellenességet találnak. Amúgy hallottam, hogy a Down kórt sem tudják teljesen kimutatni ezzel a vizsgálattal, egy bizonytalan eredményre meg nem vetetem el az egészséges babámat!!! Sok ilyen történetet olvastam már, hogy ilyen olyan betegséget kimutattak, az anya mégis hajthatatlan volt és egészséges gyermeke született. Szegény baba, ha másképp dönt az anyuka... :(

Azt a másik későbbi vérvételes vizsgálatot sem értem (afp), ahol ha túl alacsony az érték szintén elküldenek mindenféle genetikai cuccra, aztán a végén meg elmondják, hogy mindegy, mert nem megbízható vizsgálat. Áhhh! Én legszívesebben csak laborra mennék, mert annak van értelme, ha valamilyen hiánybetegségem van, akkor szedek ilyen olyan vitamint aztán annyi.

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


afp elméletileg nincsen már. én nem is fogom megcsináltatni hanem majd a kombinált tesztet fogom. meg úgy is szúratni kell majd engem a korom miatt
Vendég
 


Izisz, nekem van olyan ismerősöm, akinek a 12. heti uh-n derült ki, hogy a baba rendellenesen fejlődött, élettel összeegyeztethetetlen betegsége van, és sajnos el kellett vetetni. :cry: Ha velem ilyen történne, nagyon nehezen osztanám meg a full rokonsággal, meg minden haverommal. Én a 12. hétig csak azoknak fogom elmondani, hogy babát várok, akiknek azt is el tudnám mondani, ha valami baj lenne.
Egyébként a beteg babát elég sokáig el lehet vetetni, nem mintha én konkrétan erre készülnék, de ez a helyzet, hogy a döntés (ha beteg), akkor még a 12. hét után is a szülők kezében van.
AFP-t én sem szeretnék csináltatni, nekem Csanival alacsony is lett, és egy csomót paráztam miatta. A kombinált tesztet viszont én is megcsináltatom.

Ronika, szerintem neked viszonyt felesleges a kombinált tesz, ha mész a szúrós vizsgálatra, hiszen az aminocentézisből 100%-osan kimutatják a down kórt is, a kombinált teszt meg csak kockázatbecslés.

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Izisz! Én az ajándék mellé a nagyszülőknek szeretnék adni egy- egy fotót az unokáikról, és ebbe Kistesó is beletartozik. Ezért szeretném előtte az uh-ot, hogy egy egész friss kép legyen róla. meg akkor már olyan szép kis bébi formája van.:)
Nálunk azért érzékeny kérdés a baba, mert júliusban volt 16 hetesen egy vetélésem és a családnak biztosan az aggódás lesz az első reakciója. Egyébként semmiképpen nem vetetném el a babát én sem! :)

A 12 hetet szerintem azért szokták sokan megvárni, mert a vetélés kockázata minimálisra csökken a 12 hét után. Szerintem nem a betegségtől félnek ilyenkor, hanem attól, hogy szépen fejlődik, növekszik a baba és épségben van. :)

Afp még mindig van sajnos és úgy tudom, hogy Magyarországon a kötelező vizsgálatok között van. Sok kórházban, akik a Sejtbankkal szerződést kötöttek, a kombinált teszt ingyenes, csak az integráltért kell fizetni.

Én teljesen rá vagyok már kattanva a Karácsonyra. Mondjuk én imádom is, de most már vagy egy hónapja azon töröm a fejem, kinek milyen ajándékot adjunk, már az is előkerült, hogy mi legyen a menü. :)
Ti szeretitek a Karácsonyt?



csero
Pécs
 
 


Szia Szofi! Egyszerre írtunk. :) Én csak egy -két barátnőmnek mondom el. :) A családnak azért nem, mert nálunk presztízskérdést csinálnak abból, kinek a családja tudta meg az infokat először. Ezt azzal védjük ki, hogy egyszerre mondjuk el mindenkinek. Így nincs sértődés. :)



csero
Pécs
 
 


Roni!

Tényleg nincs már afp? ÉS helyette a kombinált van? Vagy az még mindig csak egyes helyeken ingyenes?

Szofi!

Ha beteg a baba, akkor tényleg rendes abortusz van, még akkor is ha nagyon előrehaladott a terhesség? VAgy akkor már beindítják a szülést és meg kell szülni? (bocsánat, hogy ilyeneket kérdezek, csak egészséges kíváncsiság, mert szerencsére az én környezetemben nem volt ilyen) Természetesen, ha élettel összeegyeztethetetlen betegsége van a babának, akkor mindenképpen el kell vetetni, mert felesleges egy olyan babát tovább éltetni, aki úgysem él a világban sokáig, vagy semeddig.

Na, én azért optimista vagyok és Karácsonykor meglesz a nagy bejelentés. :)

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Izisz! Bocsánat, nem engem kérdeztél, csak sajnos elég friss infoim vannak erről. Műtéti befejezés 12 hétig van, utána meg kell szülni a babát. (én is így jártam 16 hetesen, csak akkor nekem már nem volt élt a baba)

És legyél is optimista! Én is az vagyok! :)



csero
Pécs
 
 


Ti milyen vitamint szedtek?



csero
Pécs
 
 


Csero!

Sajnálom. :( Nem gondoltam, hogy itt közülünk valaki érintett, akkor nem kíváncsiskodtam volna ennyire. :(

Én nem szedek semmilyen vitamint egyelőre. De a vasammal gondok lehetnek, azért megvárom az első vérvétel eredményét, aztán meglátjuk. Kismamavitaminból maximum a Hipp Natalt vagyok hajlandó szedni, azt valamelyest természetesnek érzem.

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok lányok!

Én is maximálisan optimista vagyok!!! :D

Csero, én egy olyan fotót készülök csinálni, amin Csani fog egy táblát, hogy +ó"kistesóm lesz" vagy valami hasonlót egy fenyőfa alatt, és azt fogjuk adogatni.

Muhaha, presztízskérdés az nálunk is van...

Jaj, nagyon sajnálom, hogy ilyen közvetlen infóid vannak a késői vetéléssel kapcsolatban... :cry: :cry: Megkérdezhetem, hogy mi történt? De csak akkor mondd, ha akarod, ha nem, akkor csak hagyd figyelmen kívül.

Azt hittem műtéti befejezés pont 16. héltig van... :o

Karácsonyt én is szeretem! De valahogy annyi a munkám, jelenleg inkább stresszel, hogy nem csináltam még semmit... Majd magamat átkötöm egy szalaggal...

Én Femibiont szedek. Csaninál Elevitet szedtem. :D

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Most látom csak, hogy pár hozzászólás kimaradt nekem az előbb, mert pont együtt írtunk. :)

Csero!

Én imádom a Karácsonyt, főleg mióta vannak a gyerekek. Nem is az ajándékozás részét, hanem inkább az előkészületeket. A várakozást, a koszorúkészítést, a lakásdekorálást, a mézeskalács sütést. Igazából pont az ajándék részét nem nagyon szeretem, mert férjemnek pl. nagyon nehéz megfelelő ajándékot kigondolni. Ruha nem érdekli egyáltalán, felveszi ami van, ajándéktárgyak sem nagyon, a hobbijában próbálok mindig valamit okoskodni, de már rengeteg könyvet vettem a témában, mentünk múzeumba, stb stb, de most asszem szerszámkészletet kap. Ez sem az igazi, mert egyáltalán nem ért az ilyesmihez, de nemrég elhatározta, hogy belevág, nehogy már egy szöget se tudjon beverni a falba. Eszközei viszont nincsenek, úgyhogy most megkapja. :) Anyóséknak, anyukáméknak szerintem most is fényképalbum lesz, mint már 3 éve mindig. :) Gyerekek mindennek örülnek, sógoromékon agyalok, ráadásul nekik nyáron esküvő is lesz, úgyhogy nászajándék is kell...(ha már itt tartunk, pont júliusra tervezik, még az is előfordulhat, hogy mi a gyerekekkel el sem tudunk menni...)

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: