Új privát üzeneted érkezett!

Sziaszok lányok!

Voltunk 4D UH-n pénteken. Nagyon izgatottan vártam, de sajnos szinte semmit sem láttunk. Egész végig a méhlepénybe fúrta az arcocskáját és nem volt hajlandó onnan elmozdulni. :(
Végül dr. Hajdu Krisztinánál voltunk a Praxisban. Átnézte Barbarát töviről hegyire és mindent rendben talált. Ezt azért megnyugtató egy ilyen szaktekintély szájából hallani.
Egy képem van róla profilból, annak alapján a kisebbik fiam kiköpött mása. Mintha őt látnám egy az egyben. Majd megpróbálom bescannelni.

Timci!
Sajnálom, hogy mostanában ennyit idegeskedsz. Szerintem add el azt a francia kocsit és vegyél egy németet vagy egy japánt. (Mondom ezt én, akinek meg Alfája van).
Sokáig állt az autód? Olyankor szokott lemerülni. Vagy a generátor romlik el és az leszívja az aksit. Ezt csak azért tudom, mert az enyémnek is ez volt a baja tavaly.
A másik: azt mondod Atti csak az oviban köhög, otthon meg nem. Nem gondoltatok még allergiára?
Bálintkámmal is ez volt. Amig ovis volt, állandóan köhögött, folyt a könnye, az orra. Elvittem allergia orvoshoz, megcsinálták a tesztet, nem mutatott ki semmire sem allergiát, de valamire (azt hiszem a hisztaminra, de ez nem biztos) nagyon erős reakciót produkált. Azt mondta az orvos, hogy sajnos úgy tűnik, hogy ebből allergia lesz. De! Nem mindegy, hogy 7 évesen vagy 40 évesen. Én már csak tudom, hiszen én nagyon kinlódok nyaranta az allergiától. :(
És amikor befejeződött az ovi, akkor zsipsz- zsupsz elmúltak a tünetek. Az orvos szerint lehettek a plüssállatok, a szönyeg vagy bármi más, amit az ovikban azért nem nagyon mosnak ki túl gyakran.

A babakocsit a Vaterán vettem, újonan nem tudnám kifizetni. Régebben már írtam, hogy nekünk nagyon bevált a Peg Perego, így most is azt akartam. Szinte vadi új, nem sokat volt használva. Minden van hozzá, ami szem-szájnak ingere. Nagyon örülök neki!
Én is úgy gondolom, mint te, hogy vackot nem érdemes venni, mivel az ember csak dühöng, ha elromlik, vagy nyikorog a kereke, vagy beragad a fékje, stb. Inkább veszek egy újszerű használtat, amiről már tudom, hogy klassz minőség.
Te tudom, hogy kettőt is kaptál ajándékba, amiből az egyik PP volt. Sikerült már eladnod? Láttam, hogy hirdeted.
A tanulópénz a Vaterán az csak nem az, amiért tárgyalásra járkálsz????

Jucus!
Fantasztikusak a babaholmik! Irigyellek érte, hogy kigondolsz valamit, anyósod meg meg tudja valósítani. Az ágynemű!!!! Hát az csodálatos!! És benne a szarvas! :D
Jól megváratott az orvosod, de ahogy olvasom az eredményeidet, megérte. Az 50 mm BPD tökéletes, félidőben pont ennyinek kell lennie!
Ha érdekel, itt leellenőrizheted a hetekhez tartozó méreteket:
http://www.kismamablog.hu/egyeb/kiszamolo.html

Bazsa!
Remélem, hogy megnyugodtál már a szörnyű álomból. Szerintem a félelmeidet álmodod ki magadból. És ez így van jól, hiszen legalább kiálmodod magadból és nem szorongsz.
Én is álmodtam ilyesmit, hogy elfelejtkezem a gyerekről, mert nem vagyok hozzászokva ahhoz, hogy van. Aztán még mindig megvannak! :)
Tegnap én azt álmodtam, hogy a szülészeten (István kórház, 9. kerület, sok rézbőrű) egy roma család ellopja a kislányomat, mert kitalálják, hogy nekik fehér bőrű baba kell. És amikor hozzák fürdetés után a kislányomat, akkor tiszta fekete a bőre, de a karszalagján a saját neve áll. A cigányéknál meg ott van az én kislányom a karján az ő nevével. Össze -vissza szaladgáltam, hogy ellopták a kislányomat, de senki sem hitt nekem. Azt mondták, hogy az nem fordulhat elő, hiszen születéskor rákerül az azonosító szalag.
Én is rémülten ébredtem, rögtön megfogtam a hasam, de sokáig tartott, mire megnyugodtam.
Remélem nem baj, hogy én is leírtam, de engem is annyira felzaklatott, mint téged.

Emi!
Boldog szülinapot utólag is!!! Hogy sikerült a családi szülinap?
Nem értem ezt a dolgot a lábaddal! Görcsöl a vádlid? Vagy csak simán elfárad estére?
Egy kis magnézium lehet, hogy segítene.


Babci!
Remek hírek! Nem hiába szorítottunk neked itt mindnyájan! :)
Mostmár az a pár hét is gyorsan el fog repülni, amíg a párod hazajön!!
Mikor is jön végleg haza? Január?

Vajaskalács!
Én is köszöntelek nálunk! Nagyon csinos vagy, szerintem semmi aggódnivaló nincs az alakoddal kapcsolatban.
Le a kalappal, hogy még tornázni is van erőd. Nekem nincs, én is a lusta típusba tartozom. :oops:
Rábeszélted a 4D -re végül is apát? :)
A házasélettel kapcsolatban: amikor megszületik fog még rosszabbkor is sírni !!! :D

Dincus!
Továbbra is ragyogóan nézel ki!!!!! Ez már egy tiszteletre méltó pocak!!!
Jó neked, hogy túl vagy már a terheléses cukron. Ki nem állhatom ezt a vizsgálatot. Régebben itthon elkészítettem az előírásnak megfelelően azt a borzalmat, tettem bele egy egész citrom levét, azt ott megittam.
Most bekeményítettek, mert sokan tettek hozzá még egy kanál mézet, meg gyümölcslébe tették, meg cukorral!! édesítették, meg hasonló hülyeségek. És mos tmár a citromot sem engedik belerakni.

Én észrevettem, hogy 20 évesen szültél. Így volt tervezve, hogy fiatalon szülsz? Mikorra 39 éves leszel, mint én most, akkorra lesz egy 19 éves lányod. :D Azt fogják gondolni, hogy a hugod. De komolyan!!

Irigyellek a kapott ruhákért. (és Bazsát is) Nekünk valahogy mindenki eltűnt, senki nem ajánlotta fel. Pedig én adtam kölcsön légzésfigyelőt, mérleget, stb. pont egy olyan baráti családnak, ahová 2 kislány született. Egyedül a Németo. -ban élő unokanővéremtől kaptam egy nagy zsák ruhát. Elég jómódúak, egy szem kislányuk van, neki megvesznek az égvilágon mindent. Gondolhatod, hogy milyen szinvonalú ruhák! Nagyon csini lesz benne Barbara! Csak az a baj, hogy 1 évesetől felfelé vannak, a csecsemőruhákat már elajándékozta.

Na, megírtam a kisregényemet! Remélem, hogy senkit nem felejtettem ki és nem felejtkeztem el semmi fontosról. Egyre többen leszünk szerencsére és sokat is írtatok, amióta nem jártam itt.

Puszi,
Bea

KépKép

KépKép

KépKép
bea720818
Budapest
 
 


Még annyit elfelejtettem írni, hogy nekem az elmúlt 2 hétben óriásit nőtt a pocakom. Eddig panaszkodtam, hogy alig látszik, na de most! Tényleg hatalmas lett.
Pénteken a terhesgondozóban volt NST-n egy első szülő kismama kb. olyan alkattal, mint az enyém. Aznapra volt kiírva, tehát betöltött 40 hetesnek kellett lennie. És nekem akkora hasam volt, mint neki. Mi lesz itt még az elkövetkezendő 3 és fél hónapban, hiszen most kezd el igazán nőni.
Nektek nem volt mostanában ennyire szembetűnő a változás pocakügyileg?
És nem híztam még semennyit sem (nem is szabad) , tehát nem attól van.

Bea

KépKép

KépKép

KépKép
bea720818
Budapest
 
 


bea,
örülök,h minden rendben volt,azt sajnálom,h a 4D-böl nem sokat láttatok. majd a képet azért tedd fel...
az álmomat elmeséltem a martin (a kisfiú akire vigyázunk esténként) anyukájának és ö azt mondta,h nagyon sokan álmodnak terhesen ilyeneket. ö pl azt álmodta mikor terhes volt,h nem volt feje a martinkának. erös...
mindenesetre egy dolgora jó volt az álmom,mégpedig arra,hogy abban biztos vagyok,h ha bármi gond lesz,nem hagyom egyedül a babánkat.

én pont azt vettem észre,mintha megállt volna a növésben a pocakom... fekvö helyzetben még mindig ilyesztöen szétfolyik a hasam.
de nem idegeskedek,hisz a dokinöm inkább azt mondta,h szép nagy hasam van már.szerintem csak én nem veszem észre a növekedést.

a torkom javulgat,csak este meg reggel rosszabb. most éppen a kakukkfüteával próbálkozom. érdekes egy tea. mivel én kakukkfüvel csinálom a pulykasültet, így az jut eszembe róla,mintha pulykasültes vizet innék... :-)
nem mentem el dokihoz,de már megbántam,mert a növérem lányának is ez a baja,mint nekem. torokfájás,köhögés,fejfájás. csak neki még láz is jutott,nnna én lázas soha nem vagyok... uh arra gondoltam,h lehet,h nem megfáztam,hanem elkaptam vmit a múltkor,mikor a városban voltam. na mindegy,remélem nem lesz a baucinak semmi baja ettöl...
kaptam a növérkémtöl egy gyümölcscentrifugát kölcsönbe, hát tuti,h fogok venni. minden reggel frissen facsart narancslevet ittam, de ez százszor lefölözi... hmmm nagyon fincsi... ma mandarin,répa,körte és alma volt benne... isteni...
uh a vitaminbomba megvolt ma reggel :-)
reggelire sajtos piritósat ettem,most hjól vagyok :-)

mi lesz ebéd nálatok csajok???
én tejfölös karalábélevest és rántott csirkecombot és szárnyat csinálok krumplipürével.
Vendég
 

 
 

bazsa- természetesen teszek majd fel képet.De még mindig nem száradt meg, így a másik oldalát le sem tudjuk még festeni....De amint kész lesz teszek föl képet.

dincus- én sem tudtam, nem is gondoltam volna, hogy lehet online jegyeket venni...de nem baj, legközelebb szemfülesebb leszek.

bea-voltunk a nyáron az allergológusnál és csinált tesztet.Nem allergiás a gyerek semmire sem, még a gombára se...Már útban van az új autó.Mikor mondták az elején, hogy franciát ne vegyek, nem hallgattam rájuk.Na most tessék itt az eredmény.Pedig annyi ilyen autó fut az utakon, az ember azt gondolná, hogy jók és azért. De nem.Attilának van egy Toyotája, na ahhoz még amióta velünk van a kocsi egyszer sem kellett hozzányúlni.A Renault még nincs 1 éve, hogy nálunk van és egy csomó mindent ki kellett cserélni rajta. :evil:Hát Renault vagy Toyota nem mind1. Viszont a Toyotához bazi drága az alkatrész.De akkor sem kell annyit szarozni vele.
Az a baja a Renaultnak, hogy én csak az oviig megyek vele és vissza,és azt is csak reggel, mert délbe gyalog megyek.És néha a vizsgálatokra, úgyhogy sokat nincs használva.
Most azt szeretnénk, hogy a két autó árából vennénk egy Toyota Corolla Versot.Egy 7 személyeset.Mert ugye mi mikor megyünk haza sose férünk be a csomagtartóba.Így beleférnénk,mert bazi nagy csomagtere van,és még a babakocsi is elfér simán.Csak ez attól függ, hogy ennyiért vennék be a Renaultomat Pesten kedden.Szorítsatok, hogy min.1,6 ért vegyék be, és akkor meglesz a Versonk.
Sajnos igen a vaterán vásárolt babakocsim miatt járok a bíróságra.Remélem hamarosan vége.Már 1 éve tart az ügy és csak egy szaros babkocsiról van szó.Mi lenne, ha komolyabb dologról lenne szó?Azt meddig húzzák?!
Igen van 2 új kocsim.Az egyik igen Peg Perego Sí.És hirdetem, ha valaki megveszi az jó, ha nem marad Zsejkének mint rohangálós kocsinak.Az a jó, hogy a Graco hordija is passzol bele.Úgyhogy a kocsi mindig bent lesz a csomagtartóba és kész.A Graco meg marad sétálós utcainak.És legalább így nem fog összekarcolódni asok ki berakástól az autóba.

Hát röviden ennyi...

Most megyek takarítani,után meg kitakarítom az Attila autóját, mert olyan mint a disznóól.Én szégyellem...

Na puszi csajok.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Vajaskalács: hát igen, nem sok van köztünk. A fogorvosnál én is jártam így, hogy mikor épp fúrt a doki, akkor kezdett el rugdosni, nagyon jó érzés volt - azt se tudtam mire figyeljek:) A cukros izénél az a fontos, ne menj utána wc fölé :) Ha föléállok a wc-nek tuti kijött volna. Meg rakj bele citromnak a levét. Az egy kicsit segít. Házasélet után rugdos? Hát? legalább közben nem zavart, érdekes lett volna, ahogy elképzelem:)

Bazsa: jól tetted, hogy megmutattad a párodnak. Remélem most már békén hagy az anyós. Nem hiányzik ez most neked. Nyugi, a házasélet most nálam is nulla. DE majd mikor jön Ati húúú:))Jobbulást, és vigyázz magadra, nehogy még jobban belekeveredj!Ja, és én is ugyanazt a lasztit vettem az aranykezektől, mint te:) Annyira megetetszett.

Dincus: anyu jobban van már. Bár még be kell tekerni a lábait, meg nem tud mindent egyedül. Igen, felesleges volt a sok para a hepatitis miatt, de mivel a családban apunak is ilyenje volt, és neki nagyon rossz volt, ezért nagyon féltem, hogy elkaptam, és nem kaptuk meg az oltást akkor időben. Persze utólag én is jót nevettem magamon, mikor elbőgtem magam, hogy meghalok, mert x % májgyulladásban hal meg. Keresztanyu észhez is térített akkor.

Timcike: még jó, hogy csak az aksival volt gond! Kíváncsi vagyok a kiságyra. Tuti nagyon szép lesz, főleg ha még festesz is rá:) irigyellek is, nekem sajna nem nagyon van kézügyességem. Amúgy miket rajzolsz rá? Rózsaszín macifüles overáll? Tuti nagyon édes, én is akarok valami hasonlót. Egyre jobban nézegetem a kislány rucikat. Amúgy nálunk sincs most a csecsemőosztályon semmi jó. Pedig máskor mindig szokott.

Bea: Akkor Barbara most szégyenlős volt:( Nálunk eddig ezzel nem volt gond, sőt inkább túl kis mozgékony volt a kisasszony:) Ati nem januárban, hanem februárban jön haza, de hogy febr közepén vagy végén azt még nem lehet tudni. Tényleg nálatok nem engedik a citromot? Nálunk mindenki javasolja, sőt a laboros is mondta, hogy jó, hogy tettem bele. Mi se nagyon kapunk ruhát, mert a családban ez lesz az első baba :) Pocakváltozás? Most már nekem is elég látványos. Ati is látja neten keresztül, mondta is múltkor, hogy úristen mekkora:) Mondtam neki, hogy neked növesztem, hogy mire jössz szép nagy legyen:)

Imádom a bablevest. tegnap és tegnapelőtt az volt a kaja. Raktam bele egy kis csípőset is, persze csak kicsit. Imádom a csípőset, de most hanyagolom Ramóna miatt. Ma nálunk héjában sült krumpli lesz paprikás, sós olajba mártogatva, savanyú káposztával. Imádom. Amúgy csak én nem bírom ki az éjszakát pisilés nélkül, vagy más is ki szokott jönni??? Fél álomban jövök ki mindig, de annyira rossz. Lehet rossz vagyok, eddig az volt a bajom, hogy egyedül vagyok, most hogy meg anyu itt van, egyedül szeretnék lenni :( Kezd néha idegesíteni, egy csomó mindenbe beleszól, pedig nem otthon van. A kajába is van, amit ő másképp csinál mint én, és arra azt mondja nem úgy kell. Már a narancspucolásomba is belekötött. A távirányítóról meg ne is beszéljünk. Kicsit lelkifurdim is van emiatt. De nekem kicsit sokkk!! Pedig feb végéig, márciusig velem lesz. Szeretem anyumat, ne értsétek félre, de kicsit sok, hogy mindenbe beleszól.

Matrac: na eddig volt egy drága típus, de tegnap leadtam róla, találtam a brendonban egyet 9 ezer Ft-ért, majd megnézzük élőben, ha jó akkor az lesz. Ati nem akar baldahint :( Szerinte a baldahin és a forgó együtt sok.Mondtam lehet róla szó, de akkor a Fisher Price macis forgót tuti meg kell vennünk:) Ja, és minden vágyam egy pihenőszék .
http://bambino.hu/spd/T4145/FISHER_PRIC ... _babafotel
ez az, annyira szép, és átalakítható is. Szinte beleszerettem. Én is lusta vagyok tornázni, pedig ingyen kaptam egy dvd-t is, majd jövő héten hátha sikerül elővennem:) Ma kicsit dolgoznom is kellene, de semmi kedvem, Tegnap Atival el is döntöttük, hogy decemberig csinálom, utána pedig találjanak helyettem mást. (itthonról viszem a könyvelést, de nem egyszerű így)

Kép
babci86
Tatabánya
 
 


dincus,
el is felejtettem,h kérdezted anyósomat. igazábaól csak egy baj van,h ö egy nagyon rossz indulatú érdekember. nagyon nem szeretem, és megint eljutottunk arra a pontra,h leszarjuk. nem megyünk hozzá karácsonyra sem,hisz annyira nem képes,h egy évben 1 napot elintézzen a melóhelyén,h egy rohadt napot az évböl együtt tölthessen az egy sem fiával. ezt mertük sérelmezni és most jönnek a terrorlevelek. borzasztó... ki kellett törölnöm az imseröseim közül a fb-on,mert voltak ironikus megjegyzései a dolgaimhoz... erre semmi szükség... irigylem azokat,akiknek jó arc az anyósuk... szegény timci sem dicsekedhet jó anyóssal :?

timci,
nekünk is toyotánk van, elötte hondám volt,én kizárólag japán autó fan vagyok. soha bajom nem volt velük... itt pont ezekhez nem drága az alkatrész,hanem a német autókra drága nagyon.
nekünk avensis van 2002-es,halál egyszerü és kombi.... elöre gondolkodtam :-) nagyon szeretem...

babci,
nekem is az a labda tetszett a legjobban, jó nagy. én sokkal kisebbre számítottam. ügyes nagyon az icu.
az hogy anyukád mindenbe beleszól az normális. én is szeretem anyukámat,de együtt élni mi sem tudunk. mi itt lakunk egymás melletti klépcsöházban,de már ez is sok. valamelyik nap mikor itt járt,ránézett a laptopra és el kezdett piszkálni,h "már megint a gép elött üüüülsz???" na én meg leosztottam,h igazából az idömböl kitelik és hát hagy csináljak már azt otthon amit akarok... :-)
egyre idösebbek vagyunk,mindenkinek meg vannak a maga rigolyái. jobb külön,békességben :-) ha meg már ott van nálad,akkor mindekettötöknek tudni kell egy kicsit a másikhoz alkalmazkodni. én a helyedben óvatosan beszélnék vele,h mi bánt és hogy próbáljátok egymás dolgait elfogadni.
a bablevest én is imádom, füstölt csülökkel meg ilyenek,hmm nyammi,de én nem eszek eröset.
a pihenöszék vagy micsoda nagyon klassz :-)
Vendég
 


babci- én Atticynek sem vettem baldachint,én nem tartom jónak, mert csak a port fogja.De ki hogy szereti.A pihenőszék nagyon cuki és hasznos is.Nekünk hintánk van,még Atticyról, ami olyan mintha új lenne: http://www.salshop.hu/spd/unas_445019/F ... n_babahint

Ezt nagyon kihasználtuk.Mikor pici volt 6 hónapos, ebbe is etettem meg altattam is.Igaz ez 0 hónaptól használható és rengeteget aludt benne.Szuper nagy segítség volt számomra.

A kiságyra kis virágfejeket terveztem festeni, de még addig eldől, hogy mi lesz.Természetesen hozok fotót róla mikor kész lesz.

Aztán olyan etetőszéket vettünk Atticy-nak,ami jó a kistesának is, mert dönthető,így 6 hónaposan már bele lehet tenni kajcsizni: http://www.google.hu/search?hl=hu&clien ... swa4-PWTAw
Az első képen lévő a miénk.Nagyon szeretem, mert jó strapa és rajta sem látszik a használat.
Ezért is imádom az Fp termékeit.

Bea- az a lényeg hogy minden Ok Barbarával, hogy most nem akart fogózkodni nem gond, majd legközelebb!!!Zsejke is mindig elbújik. :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


jó reggel csajok,

olvasgattam egy kicsit a matracokról,itt németben sok negatív vélemény van a kókuszmatracról. én azt hiszem feladom és megtartom,amit adtak az ágyhoz,hisz tökéletes állapotban van, jó a teszteredménye (már amennyire ezeket el lehet hinni). ez egy örök téma marad, hisz keresik a csecsemöhalál okait, és természetes,h a matracokba is belekötnek... ahelyett,h arra odafigyelnének a szülök,h ne vigyék túlzásba a fütést. rendszeresen szellöztessenek, h az a baba oxigénhez is jusson,miközben alszik. szerintem ez a legnagyobb probléma,h annyira féltik a babákat,h meg ne fázzanak és pont ezzel ártanak nekik. az én anyukám mindhármunkkal nyitott ablaknál aludt télen és semmi bajunk nem lett.
meg szerintem akkor lesz erös az immunrendszere,ha megtanul bizonyos dolgok ellen védekezni. de ha nincs mi ellen védekezzen,gyenge marad és mindig minden kis szartól megbetegszik majd.
vélemények?
Vendég
 


úgy döntöttem elmegyek dokihoz, mert a fejem majd szétszakad. a köhögés jobb lett valamivel,de inkább nézzenek meg.
Vendég
 


Bea! Úgy sajnálom, hogy nem láttatok semmit, az én lányaim is ilyen bújósok voltam, csak a 18-19. héten még nem volt hova szaladniuk. :D Az a lényeg, hogy makkegészséges, várjuk a képet róla! :D
A te álmod sem kutya, de pár hónap múlva elmúlnak ezek, mikor már ölelgetjük őket! :lol:
Én is utálom ezt a cukorterhelést...anno Emivel kétszer kellett, de most nem találom a vizsgálatok között. Lehet hogy nem kell többször? Neked mikor lesz?
Nem terveztük. :oops: Meglepetés volt, 2006-ban vettem lakást Pesten, és nyáron azt mondta anyósom, hogy jövőre már az unokáját tologatja ott, de mi nem gondoltuk volna, hogy tényleg így lesz. :lol: De nagyon jó, hogy így alakult, végülis fiatalon szerettem volna anya lenni, mert az én anyukám 40 volt, amikor megszülettem, és ez mindig meglátszott a kapcsolatunkon, bár nagyon jól tartotta magát, és senki nem hitte el, hogy ő annyi, amennyi. :D Azt is megértem, hogy mért várt addig velem, későn találkozott apukámmal. De borzasztó, hogy már nem tudok hozzá fordulni. :(
Remélem most is kapunk rukácskákat, és nem úgy lesznek vele, hogy óóó, már úgyis volt egy kislány, nem kell már nekik több! :D
Biztos szupi kis ruhák, a márka garantált akkor! :D
Bazsa! Mindig így van, mi vesszük észre kevésbé a változást, hisz velünk történik! Én sajna észrevettem ma is... megint plusz 1 kiló, inkább másfél....
Örülök, hogy jobban vagy. Ne aggódj, nem lesz baja Rékababának, én már 2-3 hete vacakolok ezzel a köhögéssel, és jól van Hála Istennek! Már alig köhögök. Magnéziumot szedtem a méh nyugtatására.
Gyümölcscentrifuga jó dolog, mi akkor használtuk, amikor Emi kicsi volt, és akkor úgy kapta a püréket. :D
Ebédre nekünk pizza volt, Sándor sütötte, szombat is ő készítette az ebédet, irtó fincsi csirkepörköltet képzeljetek el, és a levét behabarta tejföllel, nagyon nyamm, az a mai ebédem. :D
Hát ilyen anyóspajtáshoz ne is menjetek, kár az embernek kapacitálnia magát.
Timci! Én is így vagyok az autóval, hogy engem zavar...de mondtam neki, hogy a koszos szétdobolt papírzsepiket, ha lehet, dobja már ki ő. :lol: Nekünk is hasonló az etetőszékünk, de most hirtelen nem tudom, mi a márkája. Én azt nem szerettem benne, hogy nagyon nagy, sok helyet foglal, ma már megelégednék egy egyszerű fával is.
Babci! Örülök, hogy gyógyulgat anyukád. :D Megértem, hogy idegesít, ha mindenbe beleszól, nekem ez nagyon hiányzik. :( De ő is ilyen volt, képzeld, nem is főzhettem semmit a konyhájában, mert még valamit elmaszatolok. :)
Én nem bírom a csípős dolgokat, inkább a férjem ,,Pistáz" mindent, még mielőtt megkóstolná a kaját...
Korábban én is kijártam kétszer-háromszor a wc-re, de mostmár csak max egyszer megyek ki. Majd a végefelé megint gyakrabban járok, amikor majd valósággal ugrál a hólyagomon.
Nem sok a baldachin meg a forgó együtt, Emmusnak is így volt, és nagyon szerette. :D Persze 2-3 hónaposan már levettem, mert szerettünk rálátni, de akkor egy szobában voltunk.
Itt láttam a pihenőszéket akciósan: http://www.jatsszvelem.hu/termekek/fish ... t4145.html
Én vettem innen dolgokat, olcsóbbak. :D Pihenőszékünk nekünk sincs, én is akarok majd, ha mondjuk főzök, akkor addig tökjó lenne, ha egy picit ellenne benne.

Bejelentkeztem fodrászhoz is holnapra, viszem Emmát is, ebéd utána megyünk. Neki is kell egy kis igazítás, na meg hogy utána dúsabb legyen a haja. Aztán irány a fényképész! :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


Én is azt hiszem, hogy fontos, hogy a baba immunrendszere megerősödjön, és ehhez persze nagyban hozzá tud járulni, amit te is írtál. De arra is gondolni kell, hogy egy újszülöttnek, kisbabának még nem olyan jó a hőháztartása, és én azért a télen nyitott ablaknál alvást meredeknek találom. :) Én szellőztetek minden nap, van párásító is ilyenkor télen, jókat alszik, fel sem ébred egész éjszaka. Aztán majd a kicsivel is kitapasztaljuk, hogy jó. :D
Majd írd meg, mit mondott a doki.

dincuska
 
 
 
 
 
 


bazsa- tökéletesen egyetértek veled.Sok szellőztetés.Attila sokszor rám szól, hogy kihűtöm az egész lakást.Mondom muszáj ! Én azért nem fogom nyitott ablaknál altatni, nehogy berepüljön valami és megcsípje, hanem egész nap nyitva lesz és amikor viszem föl aludni,akkor becsukom.Így volt ez Atticy-val is.Igaz az elején féltettem nagyon, de a védőnő mondta, hogy nyugodtan nyissak ablakot.Én a csecsemőhaláltól nem félek, mert van légzésfigyelőnk.
Írj, mi volt a dokinál?!!!

Dincus- össze lehet csukni, úgy kevesebb helyet foglal.:) Nagyon szép lett az autó.Attila is segített.Én csak porszívóztam, de a hátam megérezte,mert alig tudtam reggel fölkelni.Szépen kiszilikonoztuk és kárpittisztítóval kipucoltuk az üléseket is.A Renault-nál én töröltem le a a műanyag részeket nedves tisztítószeres vízzel, most nem szilikonoztam ki, mert a múlthéten csináltam meg Őt.Viszont most is kiporszívóztam Őt is,mert csak behordtunk egy kevés homokot 1 hét alatt....Ugyanis nálunk föld út van! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Naponta törölhetem a port a lakásba miatta.De hátha most már jövőre megoldódik ez is, mert gyűjtik rá a lóvét.Nagyon elegem van a sok porból.Nekem is volt párásítóm 2 is. A Macisat Atticy még 1 évesen lehúzta és széttört, utána vettem egy pingvineset, de az is most kezdett el ereszteni, szétrepedezni.Így anélkül maradtunk.De a párásítóról is lehet olvasni hideget-meleget.

Holnap megyünk fel Pestre.Szorítsatok, hogy Versoval jöjjünk haza. :lol:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


hát a télen nyitott ablak nekem is meredek :lol:
de látod,nem volt semmi bajunk...
anyukám a mai napig így alszik,ne tudjátok meg milyen hideg van náluk a hálóban...
én lefekvés elött is jól kiszellöztetek, az én párom még ezen is kiakad...
pedig olyan jó a friss levegö...
tegnap sunyiban felnyomta a fütést a nappaliban én meg mire rájöttem,h mitöl nem kapok a szobában semmi levegöt,majdnem belehaltam :-) több mint 22 fokot csinált,nekem az már sok.
párologtatóra nem lesz szükség nekünk szerintem, nálunk ilyenkor télen mindig 65-75%-os a páratartalom. gondolom a virágoknak köszönhetöen...
a dokihoz majdnem felesleges volt elmennem, semmit nem írt fel,csak elmondta,h a fejfájásra nyugodtan vehetek be paracetamolt és ateakúra amit csináltam,tökéletes. igen,csak akkor nem óránként járok pisilni,hanem félóránként. ezen jót röhögött. azt mondta ha aggódom a kicsiért,akkor menjek el nyugodtan nödokihoz megnézetni.
még meggondolom,ugyanis annyira nem vagyok szarul,csak a köhögéstöl jobban fájt az alhasam...
Vendég
 


dincus,
jó fodrászkodást :-)

timci,
neked meg szorítok ezerrel,h összejöjjön az autó :-)
Vendég
 


Ja igen, elfelejtettem írni, hogy Timci, én is hajrázok az autó ügyében! :D
Bazsa, hát igen, nem sok értelme van állapotosan a dokinak, mert úgyse szedhet az ember lánya nagyon semmit...
Nálunk a férjem szeret hűvösebb szobában aludni, de én most pocakosan jobban igénylem a meleget, mint egyébként.

dincuska
 
 
 
 
 
 


Köszi csajok a hajrát. Lett volna egy Verso,amit egy az egybe elcseréltek volna, csak valaki pont ma megvette.Ugye de érdekes?Peh...nah mind1.Kiváncsi leszek holnap mennyit ígérnek majd a Renaultra.

Bazsa drága, pihengessél szépen,hamarosan rendbejősz.

Dincus- már nagyon várom a fotós képeket, biztosa csodásak lesznek.Irigy vagyok!!!Attila az ilyesmit fölösleges pénzkidobásnak tartja ugyanúgy ahogy a 4 D is, úgyhogy én le is mondok ezekről a dolgokról...pedig én szeretném,mert ugye ezek másak,mint a 3D meg a sima fotó!

Az óvónőnek mondtam ma, hogy fogalmam sincs mi van,mert Atinak 1x sem ment a hasa és nem is köhögött.De ma reggel, hogy tudta megyünk oviba, folyton köhögőt és mondta, nem mehetünk,mert még beteg vagyok. :lol:
Ő nem tudja, mert az oviba 2x is ment neki.Mondom ok, azért elvittem dokihoz,meg adtam neki étcsokit de kutya baja, hála az istennek.A köhögésre meg nem mondott csak annyit, hogy ott végig köhög, főleg, ha aludni kell. :lol: Ez van. Holnap viszem, de csak délig.Utána megyünk Bp-re.

Unom magam csajok.A tegnap mindent megcsináltam és mára nincs dolgom...mit csináljak? :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára timcike81 2011.11.14 14:39-kor.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Még nincs tejesen kész, mert még egy pár virágot ki kell festenem ezüst és arany csillámmal, ha találok valahol...de így fog kinézni kb...

Őszintén csajok, szerintetek? Jobb,mint a sima fehér nem?Az annyira kórházias, legalábbis számomra. :roll:


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy így bepofátlankodom.

Van két eladó babakocsink, amiktől már nem férünk el a lakásban. Gondoltam akadhat köztetek olyan, akit érdekelhet.

Az egyik:
Giordani sport babakocsi 18000 Ft-ért
Tulajdonságai: - Ultrakönnyű babakocsi
- Újszülött kortól max. 15 kg-ig használható
- 3 pozícióba dönthető háttámla
- Nagyméretű kerekek, az elsők bolygósíthatóak, hátsók fékezhetőek
- Teleszkópos rugózás
- Állítható magasságú tolókar
- Szuperpárnázott ülés, ergonómikus szűkítő adapter
- 5 pontos biztonsági öv
- állítható lábtartó,
- Nagy méretű bevásárlókosár,
- esővédővel és lábzsákkal,
- Összecsukva megáll a saját lábán
- Huzat levehető, kézzel mosható.

A másik pedig:
ABC Design 40 000 Ft-ért (nagyon jó téli babáknak)
Tulajdonságai:
- lapalakúra csukható,
- Újszülött kortól 3 éves korig (max. 15 kg),
- Huzata levehető, 30 C°-on mosható pamut-poliészter textil (bézs-kék),
- Alumínium váz, felfüggesztéses rugózás,
- Nagy méretű, fix kerekei pumpálhatóak, mindkét irányból fékezhetőek,
- Tolókar két irányból rögzíthető, állítható magasságú,
- Teteje ablakos, kupolás, kupolásból nyári tetővé alakítható, zsebes,
- Ülőrésze több fokozatban dönthető, akár vízszintesre is,
- 5 pontos biztonsági öv,
- Lábtartója több fokozatban állítható,
- Karfája levehető, több fokozatban állítható,
- Nagy méretű bevásárlókosár,
- Tartozéka: Textil mózeskosár, levehető felsőrésszel.

A babakocsi jelenleg Kemecsén (Nyíregyháza mellett) megtekinthető, vagy komoly érdeklődés esetén Budapestre (Kerepesre) hozzuk.

Képet akartam feltölteni, csak nem sikerült. Ha valakit érdekel szívesen átküldök egy pár képet mailen vagy msn-en.

További jó Babavárást kívánok! Smile

Borekné Anita 06-70-509-6467 :)

Kép
borek.ancsa
 
 


timci,
én szeretem ezt a színt, nekem tetszik, de én lehet,h még lefesteném minden 2. rácsot zöldre... vagy az nagyon fradis lenne? :-) bár a fradinak nem iylen zöld a színe...

tegnap voltam úszáson, hát csajok 4-en vagyunk,mindenki idösebb terhes mint én, és hozzám képest nem olyan nagy a hasuk,uh megnyugodtam.az egyik csajnak 1 hónapja van még és összemértük a hasunkat,kb ugyanakkora :-) mondjuk rajta semmi felesleg nincs :oops: a hasa az csak a baba... nekem viszont köszönhetöen a sok édességnek van zsír is rajta :shock:
Vendég
 


Timci, mi is jártunk már így, hogy pont elhappolták előlünk az autót... majd gyere, hogy mennyit ajánlottak a renault-ra, hátha értelmes árat mondanak.
Hát én azt hiszem, hogy talán évente nem árt ha készül egy rendes családi kép, amit aztán tovább ajándékozhatsz, mert mondjuk nem a fridzsider van a háttérben, szóval érted. Megértem Attilát is, a férjem is hasonlóan gondolkodik, bár mióta látta a júniusban készülteket (igaz, azok más jellegűek voltak), kicsit megváltozott a véleménye. Azt nyertük, ezt meg nagyon olcsón vettük, amennyiért ő is azt mondta, ne hagyjuk ki.
4D: Tegnap este lefekvéskor Sári a szokásos ribillióját végezte odabent, nagyon durvákat csinál, az egész hasam hullámzott tőle, Sándor is odatette a kezét, azt mondta, menjünk rögtön 4D-re, mert meg akarja nézni, hogy miket művel! :shock: :wink: De nem megyünk, van hova költeni a pénzt, csak jól esett ez a kifakadása. :lol:
Majdnem mondtam, hogy figyi, az expon 5000-ért megcsinálják, de inkább hallgattam. :D
Őszintén mondom :), nekem nagyon tetszik a kiságy, igazi tavaszi a tavaszi Zsejkének! :D
Mi is Pesten leszünk ma, majd gondolok Rátok, hogy Ti is ott vagytok valahol! :D

Szurkoljatok, hogy szép legyen a hajunk, én nagyon izgulok, Emma hajáért is meg az enyémért is... :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


dincus,
a ti arcotok mindig sugárzik a boldogságtól,tök mindegy milyen haj van rajta :-) ezért én nem aggódnék a helyedben :wink:
Vendég
 


Aranyos vagy, igazából az aggodalom tárgya az, hogy Emma nem kimondottan szereti, ha a haját piszkálják, de szeretném, hogy jól vegye ezt az akadályt. :D
Én talán most leszek idén először fodrásznál, még nem tudom, hogy vág, majd most kiderül. :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


sehol senki???
Vendég
 


jucus,
látom ma vagy dokinál, majd gyere a hírekkel...
Vendég
 


dincus- képeket kérünk!!! A kocsi megcsinálva.Közbe hadd ne mondjam, hogy az M0 benzin nélkül maradtunk.Szerencsére volt a közelbe egy benzinkút, ahova Attila elgyalogolt és hozott 5 L.Szerencsére volt a kocsiba egy üres 5L szélmosó folyadékos kanna, ami üres volt.Sűrű volt a napunk, most értünk haza.Nem kívánom még 1x átélni a mai napot.A kereskedő annyira keveset ígért a kocsiért, hogy annyiért soha nem adnám oda.Főleg most nem, hogy minden ok rajta.A szerelő azt mondta, hogy most egy jó darabig tuti nem lesz bajom vele nyugodjak meg.Úgyhogy marad a 2 kocsi.
Látom nagy volt ma a pangás.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


timci,
akkor csak nem sikerült az autó sztori.... sajnálom...
máshol nem lehet próbálkozni?
igen nagy pangás van mostanság, nem is értem...
na mindegy...
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Timci!
Nagyon tetszik a kiságy!!!! :) Tényleg olyan kis tavaszias! Tél végére, amikor az ember már tök depis a sok hidegtől meg a sötéttől, jó lesz ránézni. No meg benne a kis csomagra. :)
Sajnálom az autót, de te írtad, hogy a Toyotához drága az alkatrész. Lehet, hogy jobban jártatok így. Biztos, hogy átgondoltad ezt az egy autó dolgot? A férjed elviszi majd reggelente, te meg ott maradsz autó nélkül. Tudom, tudom... lehet lábbal is járni, de ha az ember megszokta már a jót.... :oops:
Esetleg más típus? Egy Ford S-Max? Mi azt szeretnénk. 3 gyerekhez azt hiszem kell is. A jelenlegi autómba nagyon kényelmetlenül fér be a 3 gyerekülés. Le sem tudják rakni szinte a karjukat maguk mellé. A legnagyobbik fiam is ülésmagasítón ül még, mivel nélküle a nyakán menne át a biztonsági öv.


Dincus!
Mikor lesznek kész a képek? Nagyon kíváncsi vagyok rájuk!! A FB-on kicsit megíjedtem, amikor megláttam a rövid hajú képet. Hirtelen azt hittem, hogy Emmusnak vágattad ezt a fiúfrizurát.

Bazsa!
Hogy állsz az ággyal meg a ruhákkal?
Ne aggódj a pocakod miatt! Mindenkiben máshogy fér el a gyerek. Lehet, mivel te vékony vagy, nincs sok helyed belül, ezért nem tud másfelé nőni, mint kifelé. :D
De azt gondolom, hogy erre te nagyon is büszke vagy. :)

Lányok! Kenitek a pocakotokat csíkok ellen?

Többiek?

Bea

KépKép

KépKép

KépKép
bea720818
Budapest
 
 


Sziasztok!

Na végre, ide is eljutottam. :D
Nagyon elfáradtam tegnap, őrület, hogy így megterhel egy ilyen nap!
Jól sikerültek a képek, ide is felteszek párat, de nem akarom azért nagyon telerakni az oldalt, meg hát itt is, ott is megnézhetitek. :D

Timci! Sajnálom, hogy nem úgy jött össze, ahogy akartad, de van valami abban amit Bea írt, és talán tényleg így lesz jó. Minden okkal történik, nem mindig látjuk rögtön. :wink: Neked is akkor nagyon fárasztó volt a tegnapi nap, ma pihenj sokat!
Bea! Kenem, amikor épp eszembe jut, cska olyan hideg a testápoló, hogy nem mindig van kedvem... :roll: :oops: Emmussal is csak hébe-hóba kentem, ott nem lett csík, de a popómon meg a cicimen igen (igaz, ott nem kentem, nem is gondoltam rá).
Sima aloe verás baba amúgy, semmi extra. :D

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Főleg pocisat hoztam, végülis babaváró topik vagyunk :lol:
Bocs, ha elárasztottam az oldalt! :oops:

dincuska
 
 
 
 
 
 


Dincus: Nagyon csinik a képek, és annyira jók!!! Árad rólatok a boldogság!! Köszi a belinkelt áruházat, csak az az egy bajom velük, hogy mi szeretnénk élőben látni, és ahogy láttam pont zárva a bemutatótermük:( Nálad a meleg a nyerő- én meg egyfolytában nyitnám az ablakot, szinte ömlik rólam a víz. Pedig amúgy nagyon fázós voltam.

Timcike: sajnálom, hogy elvitték előletek az autót, meg azt is hogy utána nem jött össze a dolog a kereskedőnél. Azért nem semmi, hogy benzin nélkül maradtatok. Nekünk is majd kéne egy autócsere, mert 9 éves a mi kis Daewoo Lanosunk, és nem fogunk benne elférni. A kiságy valami csodálatos!! Nagyon szép lett így virágokkal, és a zöld szín is tetszik nekem nagyon.

Bea én kenem magam teljes gőzzel minden nap. Poci, kéz, mell. Nagyon kipattogott a bőröm, és viszket is, ráadásul nálunk nagyon rossz a víz. Az elején úgy voltam majd kenem, valamikor elkezdem, de mivel elkezdtem vakarózni így kénytelen voltam. Különben lehet még húznám a kenegetést.

Bazsa: a matracról én se tudtam mi legyen a vége, aztán keresztanyuval konzultálva maradunk egy sima brendonos matracnál, ami szivacs és 10 ezer Ft. Az elején a Traumeland matracát néztük, de 20-nál kezdődik.

Jucus: mi volt a dokinál?


Párologtató- nekünk van, bár nem a babának vettük, hanem magunknak, de neki is jó lesz. Minden este 1 órára bekapcsolom, és annyira imádom, nekem sokat segített az allergiámon is, és az orromon is kapok így este levegőt.

Hétfőn sétáltam egy nagyot, hát 30 perc után kifulladtam, pedig kb az öreg bácsik szintjén voltam.Délután 5-től este 11 ig, meg dolgoztam, persze volt közben egy óra megszakítás. Tegnap meg voltam vásárolgatni, meg elmentem a könyvtárba. Annyira jó, hogy beiratkoztam vab egy csomó új könyv és a kedvenceimből is van egy csomó. Imádok olvasni amúgy, és már utálom a hülye sorozatokat a tv-ben. Egy-kettőt megnézek, de egész nap nem bírnám. Este meg kismama klubb volt, nagyon örülök hogy nálunk van ilyen, egy csomó jó dolgot hallani.
Hát? A kisasszony tegnap nem akart aludni. Éjféltől 3-ig nyomta a karatét. nagyon élénk volt, és reggel nyolckor már be is jelentkezett. És képzeljétek- tegnap apának meg akartam mutatni, hogy dobog a szíve, erre először csak valami mobilt hallottunk, ami bezavart, erre rúgott kettő akkorát oda, ahol volt a kis készülék, hogy csak na. Utána viszont simán szépen lehetett hallani a kis zakatoló vonatos szívecskéjét:)
A pocakom egyre nő, és annyira jó:) Legkésőbb 2-3 hét és rakok fel képeket. Mert jelenleg a telós képet nem tudom felrakni. Holnap megyek a kozmetikushoz, hogy begyógyuljon mire Ati jön. Már mindent megterveztem műköröm, pedikűr, fodrász- hogy nagyon csini legyek mikor jön.
Ma mit ettünk:) Juj, tarja, ráhalmozva törtkrumpli, és savanyú káposzta, isteni finom volt. De azért a boltból hoztam egy csokis fánkot is délutánra:) Nyugi bazsa, én se tudok ellenállni az édesnek!! Nem bírok ki egy napot se nélküle.
[/b]

Kép
babci86
Tatabánya
 
 


Csajok- én már nem bánom, hogy nem jött össze a kocsi eladása, mert ennyiért nem kapok sehol sem ennyi felszereltséggel kocsit.Az egy dolog, hogy kicsit kicsi, de mi van azokkal akiknek még kocsijuk sincs.Szóval így is fel lehet fogni a dolgot...Meg hát túl sokat költöttem már rá.Vannak új téli gumijai,amit ugye meg se fizetnének,új akksija, meg még egy csomó lényeges dolog.Szóval nem adom!Ő az enyém és kész!
bea- nem lett volna gond,mert Attila Decembertől a Mercinél fog dolgozni és oda meg viszi a busz,nem kocsival járna.Az autó meg maradt volna nekem.De így nem.Marad minden a régiben.Én biztos nem akarok kocsi nélkül maradni főleg 2 gyerekkel nem!Ha meg megyünk haza,majd összehúzzuk magunkat.Egyébként nekünk Olcitunk volt mikor kicsik voltunk és elfértünk benne,mikor mentünk a tengerre is egy csomó cuccal.Az én kocsim meg sokkal nagyobb.Úgyhogy csak lesz valahogy.

Dincus- nagyon csinik voltatok!Irigy vagyok!Nagyon tetszenek!Komolyan.

babci-a séta jó.Minden nap kellene, mi a tegnap egy bő hétre valót sétáltunk. :wink:


Csajok!Nagyon köszönöm a kiságyas dicséreteket.Még nincs is tejesen kész.Ma elvégeztem rajta az utolsó zölddel való simításokat.Remélem kapok valahol arany és ezüst színű csillámos festéket is és akkor már lehet is festeni és összerakni.
Az ajtajára is festettem pár dolgot.Attila szerint a virágnak nem 3 szirma van, hanem min.4.Mondom neki ebbe az a lényeg, hogy egyedi,mert mindenik virág másképp jött ki, van amelyik3 szirmú, és van amelyik 4...De nekem tetszik.Majd neki is fog, ah kész lesz.

Holnap megyek reggel 7 re vércukorra,úgyhogy korán kelünk,Atit előtte lerakom az oviba.Teszek föl majd holnap 24 hetes pocakfotót is.

Puszi csajok és szép estét!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok,

Dincus: valóban cukik a képek, mert boldogok vagytok rajtuk:)

timcike: A kiságy festése szerintem is jól mutat. Mondjuk én sima barnára hagyom, csak le kell majd lakkozni.

Mindenki izguljon, most sül életem első kuglófja - ami citromos, és ha kész lesz kap fehér-csokis mázat...

Jövőhét csütörtökön megyünk végül 4D-re,remélem eredményes lesz és tudok feltenni képet Anna bébiről :wink:

Tegnap Miskolcon voltam meló miatt, és hazafelé az autóban furcsát éreztem. Mintha Anna belülről a gyomromat ütögetné...Az érdekes az, hogy kb. 3 hete a méhem még a köldököm alatt volt vmivel.. ennyit nőtt volna??? :shock:

Nah este hajfestés, körömlakkozás...éljenek a nőcis dolgok!!! :)

U.i.: Én DM-s mamaolajjal kenegetem magam a 10. hét óta minden este (comb-popsi-pocak-cici) ÉS eddig nyoma sincs semmiféle csíknak. Ami ebben jó, hogy csupán egy ezres, és még csak most kellett a másodikat vennem...

Úszásról letettem, mert hajlamos vagyok a fertőzések begyűjtésére,de ma egy hatalmasat sétáltam a kutyusunkkal a hideg, de napsütéses időben...Juhééé

Ti mennyit mozogtok? Dolgoztok még?

Kép


Kép
vajaskalacs
Budapest XVII. kerület
 
 


dincus,
jók a képek,aranyosak vagytok...

bea,
én kenem magam olajjal,olyan mint a babaolaj,de ez direkt erre van. pocó,cici,és most hogy mondtad a popót így most már azt is :-)

babci,
ez már a változó kor :-P izzadás a hidegben? :-)
csoki forever :-)

timci,
nekünk meg ladánk volt anno és hárman vagyunk tesók... nem mondom,h nem volt szükös,de ki lehetett bírni és rengeteget utaztunk...
kitartást a holnapi cukros löttyhöz :-) én dec.7-én kapom :-)

vajaskali,
biztos fini lesz a kuglóf... hmmmm ,nyammi nyaammmi :-)
huu a csajos dolgokhoz nem tudok hozzászólni,mert énn nem vagyok egy nöies típus
:oops: sem hajfesték,sem körömlakk,sem smink,csak a természet :-) így is elértem már azt,h nem néznek fiúnak :-) amikor régen rövid hajam volt,többször elöferdült :-)

mozgás? én csak úszkálni megyek néha... én utálok gyalogolni. bicózás az inkább nekem való,de lassan nem kéne már felülnöm rá... uh én többet pihizek...
Vendég
 


Reni- tuti finom lesz a kuglóf!Én is kérek :) Nem tudom valahogy az édesség menne minden mennyiségben most.Atticy-val nem kívántam.Én a tegnap jó sokat sétáltam, úgyhogy egy hétre nekem elég is volt.sajna nem dolgozom, de remélhetőleg most decembertől fogok egy távmunkaházban.Már nagyon várom. :wink:
Azért nekem a napi séta egy olyan 25 perc oda s vissza 1x egy nap,mikor Atticy-t hozom haza az oviból.Reggel autóval viszem, viszont délután gyalog hozom.

Ti nézitek a Vámpir naplókat? Jaj én annyira rákattantam.Főleg Démon,aki nagyon bejön.Ő a férfi ideálom.fekete haj gyönyörű kék szemek.Ebből csak a gyönyörű kék szem jutott, mert Attila haja szőkés barna... :lol:

Én néha festem a szemem, de nem gyakran.Én is inkább a természet híve vagyok,mint bazsa. :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Hoztam 24 hetes pocakképeket, ahogy ígértem.Meg egy gyönyörű Atisat is :) Levették a véremet már megint.Majd holnap reggel ovi után kiveszem az eredményt.Fúj de gáz volt meginni azt a xar löttyöt ááááááááááááá!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Köszi mindenkinek a kedves szavakat! :oops: :lol:

Babci, az is egy megoldás, hogy megnézed valahol, milyen, utána meg megveszed, ahol a legolcsóbb. :D
Remélem, összejön a fotózás! :D
Én is gyorsan kifulladok, sőt szokott szúrni a mellkasom is, Emmával ez csak később fordult elő.
Mért kell 2-3 hetet várnunk egy pociképre? Már rég láttunk!
Édesség nélkül én sem bírom. :D
Timci! Apukám jegyesének a lánya is ott fog dolgozni, alig várja! :D Kíváncsi vagyok a távmunkaházra, majd mesélj róla. Erre csak arrafelé van lehetőség vagy máshol is?
Vámpírnaplókat nem nézem, nálam a House meg az Így jártam anyátokkal megy. :D
Nagyon szép vagy a képeken, Atticy meg mint egy kis tündér. :D
Bazsa, jól vagy mostmár?
Vajaskalács! A kuglóf csak jó lehet! Milyen volt? :D
Nálam a sport kimerül az oviba való sétában, ami azért egy jó húsz perc. Nekem az elég. :) Plusz néha itthon is tornázom kicsit, de ez ritkaaaaa. :)
Én nem dolgozom, itthon vagyok, szakdolizgatok.
Csajos dolgok: régen többet festettem magam, szerettem is, mániám volt a szemhéjárnyalók vásárolgatása. :D Ma már nagyon ritka, a fotózásra sminkeltem, de egyébként max. a szempillaspirál.
Körömre csak ez az átlátszó réteg megy.

Tényleg nagyon jó a 9 hónap c. műsor, olyan ari a bácsi. :D Az 5. részben bemutatták a szegedi klinikát, és az a prof beszélt, akinél én szültem. Ó a régi (szép, hát csak erősen utólag) emlékek! :D
Holnap megyünk az Expora, remélem jó lesz, kivettem Emmát az oviból. Izgulok kicsit, hogy nagy lesz a tömeg, és nehogy elkapjunk valami új csodát... de pénteken csak nem lesznek még annyian. Remélem. :D
Végre látom a keresztfiamat is. :D

Többiek, merre vagytok? Bea? Jucus? Emi? Bocs, ha kihagytam valakit. :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


Timci: jok a kepek, es ami a pocid mellett nagyon feltunt, az a fal szine. Nagyon bejon:) en mondjuk alapbol nem birom a feher falakat.

Jelentem a kuglóf fincsi lett bar kulsejet tekintve inkabb vmi pitere emlekeztet, pedi annyi sutoport tettem bele, amennyit a recept irt...jut eszmbe lassan meg kell sutni a mezeskalacsokat....

Nah iszom egy no koffeines kavet, es vissza a melohoz...Szep napot csajok!!!
vajaskalacs
Budapest XVII. kerület
 
 


dincus,
elfelejtettem írni,h még sokat kell dolgoznod rajta,h utolérd apucit has ügyileg :-P
köszönöm kérdésedet,jobban vagyok sokkal, néha elköhintem magam,de ennyi...
ha otthon lennék én is elmennék az expora, érezzétek jól magatokat...

sorozat,
nálam csak a született feleségek a menö,de most épp szünet van...

timci,
csuda csini pocakod van... nagyon szép kismama vagy,de ezt már írtam egy párszor :-)
na és a fiaaaaad, jó kis pasi lesz, tyüüühaaaaa

a tegnapi és mai ebéd: fasírt(nem paprikával),vegyesfözelék és fött krumpli. desszert: marcipános ritter sport :-) részemröl mára ennyita sportról
:lol:
Vendég
 


dincus- a távmunkaház összesen 2 van itt Magyarországon még.Én is már nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz.Már nagyon szeretnék dolgozni, hogy legyen egy kis pénzem. :wink:
Jövő héten lesz az útsó része a Vámpírnaplóknak.Sírok!!!! :cry: Annyira szeretem pedig.
Köszönöm a dicsérő szavakat.Hát igen Atticy egy Angyal,az én Angyalkám!IMÁDOM!!!És ha jobban megnézed semmit sem változott az arca a vonis kép óta, picit gyerekesebb lett, de amúgy még mindig olyan kis cuki babás. 8)

A most hétvégi adás is nagyon szuper volt.(9 hónap) Én is bírom az öreget.Szívesen megfogadnám dokimnak. :lol:

Csajok?Szép az idő vagy a sok szmogtól nem láttok már? :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Reni- köszönöm szépen. :oops: Igen,én is utálom, látod a kiságyat is inkább lefestettem zöldre, valahogy nem bírom a fehéret.A fal színe az én ötletem volt, de azért a nappaliba még egyszer nem tenném,mert kicsit sötét, inkább hálóba menő.De ameddig kicsik a gyerekek,szuper,mert nem látszik rajta annyira a maszat és a rajzolgatás. :lol:

bazsa- örülök, hogy jobban vagy!Végre.Köszönöm szépen, hát igen a kismamaság még szebbé teszi az embert,mint amilyen egyébként. :wink: Ezt akartam neked is írni, hogy jól áll a kismamaság!Nagyon csini vagy te is.Elküldtem anyumnak is az utsó képet,és nagyon tetszett neki, még apumnak is.Azt mondta ez trükkfelvétel,mert nem lehet, hogy ilyen csini vagyok. :lol: Szóval ma nagyon sok bókot kaptam. Köszönöm, igazán jól érzem magam. 8) Atticy-t meg kimondottan féltem a csajoktól. :D Szerintem is jó pasi lesz belőle, minden elfogultság nélkül.Már pici korában is sokan dicsérték,és hívtak különböző reklámügynökségektől, hogy legyen modell, de én igazi gyerekkort akarok neki, ezért lemondtam őket.Majd később ha Ő úgy akarja menjen.Imádom annyira huncut. :) És gyönyörű. hihi

Dincus- a bababörzén gondolj rám!Én is szívesen mennék, imádok vásárolgatni! :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára timcike81 2011.11.17 14:44-kor.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci, Hehe, apánk is ettől tart, mert én is szeretek vásárolgatni! :lol:
Bazsa, hát igen, igazából a 9. hónapban sem szeretném utolérni... :P Anno megígérte, hogy amennyit én felszedek, azt ő leadja...hát ez még nem jött össze. :D
Vajaskalács! A pite is nagyon finom, úgyhogy ha arra hasonlított, akkor is tuti lehetett! A mézeskalácsokat én csak december közepén szoktam megsütni, van egy nagyon jó receptem, az olyan, hogy kisülnek, kemények, aztán pár óra, és bumm, olyan puhák lesznek, hogy csak na. Nem kell se alma közé tenni, se semmi. Emma imádja, már év közben is akart sütni, de mondtam, hogy majd csak karácsonyra. Ha kell valakinek, szívesen leírom, tényleg szuper. A szomszédasszonyom tavaly ragaszkodott az ő ovis receptjéhez, de idén vált erre! :lol:
De várom már a karácsonyt! :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


vajaskalács: én is kérek a kuglófból, de jó sok csokiöntettel :) Amúgy én is készülök jövő héten sütni, még egyszer se sütöttem a forma, meg már 2 éve itt van. Dolgozni már én se dolgozok szept 20-óta. Elkezdtem nagyon görcsölni, így nem engedtek tovább dolgozni. Mozgás? Hát? minden nap kéne, de van, hogy csak 2-3 naponta megyek le egy órára. Amúgy te meddig tervezed a melót?

Timcike: Igaza van mindenkinek, nagyon szép vagy, és a pocakod is gyönyörű. A kisfiad pedig egy kis herceg, tuti elcsavarja majd a csajok fejét:) Vámpírnaplók? Én sajna nem tudom az ilyen filmeket most nézni, állati érzékeny lettem. Egy híradó se megy most, annyira felizgat, és csak rosszakat mondanak.

Bazsa: mit mondott a doki? Örülök, hogy jobban vagy! A sport ma nekem is csak annyi volt, hogy a tescoban vettem 2 islert:) A született feleségeket én is imádom, már nagyon hiányzik!!:(

Dincus remélem én is, hogy összejön a fotózás, még apával meg kell beszélnem, illetve a fotóssal, hogy lenne-e úgy rá lehetőség, mikor Ati hazajön. A képek azért 2-3 hét, mert sajna fényképező nincs itthon, A telóval csináltam képeket, de nem találom a kábelt:( De még próbálkozok.

Ma voltam kozmetikusnál. Hát?Imádom őt, mert nagyon rendes csaj, és jó vele dumálni, de a fájdalmat rosszul viselem! A lényeg, hogy túléltem:) És képzeljétek a törpike úgy mocorgott, hogy csak ne. Olyan volt mintha egyszer csak a buksiját nyomta volna kifele, annyira kis zabálnivaló volt! Volt ám tornázás bőven:)

Csajos dolgok? Én nagyon szeretem magam sminkelni, ha elmegyünk valahova. És imádom a mélyen dekoltált csini rucikat is:) Hajfestés már 10 éve megy, és le nem mondanák róla, meg persze a műköröm:) Holnap bemegyek dolgozni az irodába, és utána a suliba is vissza kell vinnem a könyveket. Hosszú napom lesz!! Tuti holnap nagyon elfáradok, és örülök, ha este bedőlök az ágyba.

Babaexpora én is megyek, itt lesz tatabányán vasárnap. Mondtam is Atinak tuti vennem kell valamit:) aminek majd nem tudok ellenállni.

Kép
babci86
Tatabánya
 
 


babci,
melyik doki mit mondott? bocs,de nem tudom mire gondolsz...
Vendég
 


Bazsa: mondtad, hogy elmész orvoshoz, mert annyira rosszul vagy. csak érdeklődni akartam, hogy mit ajánlott.

Látom ma pangás van. Én fél7-re értem haza. Húzos volt a mai napom, 6:40-kor keltem. Nagy volt a hajtás az irodában. Délután Rami meg mintha buli lett volna odabent úgy táncolt, miközben én a könyvelést csináltam, nem volt semmi:)
Nem tudom mi van, de 3, napja görcsölgetek, fáj a hasam. Lehet még jobban lassítanom kellene, bár már így is olyan vagyok mint egy nagyi:)

Holnap megyek kismamjógára, kíváncsi vagyok milyen lesz.
Amúgy nem tudom mi van velem, 2 napja egyszerűen depis vagyok. Valahogy feladtam a harcot, és csak jönnek a könnyek, ha Atira gondolok. Úgy látszik ennyit bírtam nélküle. Már csak 2,5 hét, de legszívesebben ordítanék annyira rossz most.Csak őt akarom!

Szép estét csajok!

Kép
babci86
Tatabánya
 
 


babci,
bocsi,csak nem tudtam mire gondolsz,mert már írtam itt,h mi volt a dokinál... igazából nem sok értelme volt elmenni, nem írt fel semmit,meg azóta jobban is lettem,csak ugye biztosra akartam menni, h nem e valami vírus...
tudom,h nehéz most neked én már korábban befordultam volna, nem is tudlak jó tanáccsal ellátni,max annyi,h kitartááááás... ezt most már kibírod....
Vendég
 


babci-ne szomorkodj, árt a szépségednek.Nekem már 3 nap után hiányzott Attila,mikor elment Német o-ba dolgozni!De mi emberek kemények vagyunk!Minden lejár egyszer arra gondolj!Mindjárt itthon van és puszikálhatod meg minden!Erre koncentrálj! :wink: Zsejke is egyre többet rugdos, de ahogy Attila ráteszi a kezét egyből leáll. :lol: Ne rohangálj annyit és ne stresszel d magad.


Én ma rengeteget rohangáltam.Végre találtam a közeli papírboltba olyan csillámos festéket,amilyet szerettem volna.És végre sikerült befejeznem az ágyat.Holnap ha lesz kedvünk összeszereljük és lefotózom. :wink: Még rendeltem Micimacis(-bazsa csukd be a szemed :wink:) fali matricát, hétfőn jön meg.És kész is lesz a Zsejke szobája végre.Nemrég jutott eszembe, hogy Attilának van egy barátja Kecsón,akinek 3-as ikrei vannak (3 kislány) és tőlük kérhetnék kölcsön rucikat.Fel is hívtam és nagyon szívesen ad.Így megnyugodtam ruha terén.Akkor minden ok és mindenünk van,lesz. 8)
Már lehetne Március, ugye csajok? :lol:

Elfelejtettem elmenni a kórházba a véreredményemért.Itt is meglátszik a terhesség jele.Pedig szándékomban állt, de elfelejtettem. :lol:
Nem baj, majd hétfőn.
Mit szóltok csajok ehhez a játékhoz?
http://www.shopmania.hu/pc-jatekok/p-su ... t-18885908

Ezt vesszük meg Atinak Karira.Gondolkodtam rengeteget, hogy mit kéne,ami hasznos és fejleszti is.Nézegettem a társasokat, de elég gagyik és drágák.Azt egy idő után megunja,ami ugye 4 éveseknek való.Ezért is gondoltam erre a játékra, mert ez fejleszti is és szerintem nem fogja tudni megunni, még mi is játszani fogunk vele,kikapcsol,jó stresszoldó.
:wink:

Ti mit vesztek a lurkóknak?

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


timci,
kíváncsian várom a kész ágyat, biztos klassz lett,mint már írtam én imádom azt a színt :-)
ma mi is összerakjuk az ágyat és majd felteszem...
az ajándék szerintem nagyon jó ötlet, annyi baromságot lehet kapni én is ahogy nézegettem... ezzel legalább lehet a gyereket fejleszteni...
nálunk a családban 1 gyerek van aki még játszik rendesen, ö 9 éves. neki babakocsit vettem,mert mostanában nagyon sokat babázik és ami van neki babakocsi,ahhoz majdnem hogy le kell térdelnie. el is felejtettem,h az övé olyan kicsi és mondtam neki a múltkor,h neked van ugye babakocsid,akkor majd tudunk együtt menni sétálni,ha meglesz a kismanónk. kihozta a babakocsit,én hülye meg mpndom neki,h hát mi ez??? ezzel nem tudsz kijönni velem. szegénynek olyan rosszul esett,h már akkor eldöntöttem,h tölünk azt kap karácsonyra. már meg is rendeltem :-) a többi csaj 13-14-15 évesek,ök már nem egyszerüek...
na megyek, mert sütit akarok sütni meg túróspogit. délután jönnek anyuék meg hugiék kávéra.
Vendég
 


Persze, hogy akkor merül le a gép,mikor nekem kell! :evil: :evil: :evil: nem baj, most lefotóztam a telefonnal, így is látszik, majd készítek szebbet a géppel.A lényeg magáért beszél.

Köszi bazsa!Meg is rendeltem az ajándékot.Igazad van én is ezen a véleményen vagyok.Egyébként igen nehéz kitalálni, hogy ezek a gyerekek minek örvendenek a legjobban.

Majd várom a képeket!!!Jó szerelést! :wink:


Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


nagyon jó lett,ügyi vagy :-)
így egyben már látom,h nem lett volna jó,ha minden 2. rácsot is lefestesz... nagyon klassz lett :-)
a mi kiságyunkból lehet,h csak holnap lesz vmi,majd meglátom,mert a párom elment most haverozni...
Vendég
 


bazsa-én egyedül szereltem össze, nem nagy ördöngösség :)

Köszönöm szépen.Nem lehetett volna a rácsokat lefesteni, mert szétfolyt volna és amikor megszárad a cseppek nagyon csúfak lettek volna rajta.Ezt fújni kell, ha a rácsot fested,olyan cuccunk meg nincs.így is van ahol látszik a festékfolyás...de ha nagyon megnézed csak akkor.

Attila csak a csavaroknál segített, hogy meghúzza, és be is csípte a fogóval az ujját. :lol: Nem is gondoltam volna,hogy ekkora munkaigényes,mikor nekifogtam.Jó, hogy most kisebb pocakkal kezdtem el csinálni.Később nem tudtam volna.Legalább kész.Anyuméknak is tetszik.Elküldtem a képet.Az elején csak a rácsokról volt szó, de utána gondoltuk meg magunkat, hogy jobb, ha a keretet, mert könnyebb.

Hát így.Most megyünk kecsóra, hogy tegyük fel a Renaultra a téli gumikat.Nem lesz szép könnyű fém felnim :cry: Úgy nem szeretem az acélt,olyan csúnya, hiába van rajta a dísztárcsa.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


timci,
én együtt szeretném a párommal összerakni az ágyat,mert az úgy szép :-) nehogy már jól érezze magát :lol:
nekem a téli és a nyári gumin is vasfelni van,de engem nem zavar. sötétzöld az autó és jól mutat rajta a fekete vasfelni...
na megváltozott a program nálunk,uh nem sütöttem még. holnap a másik tesómék is el tudnak jönni,így átraktuk a sütizést holnapra,így legalább az egész család összejön. hétfön megy be anyu a kórházba,uh jó lesz így vasárnap még összeülni :-)
ugyhogy most fogok csak neki a sütinek meg a poginak...
majd lefotózom,h csorogjon a nyálatok :P
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: