Új privát üzeneted érkezett!

Sajnos ez a fórumok hátulütője :(
De ez csak egy ember véleménye volt, meg akkor hozzuk ide a babás témákat és kész!
Andi is priviben küldte a ritikül képet ma, nehogy megszólják...
Mikor kezditek majd a szülésfelkészítőt?

Kép Kép
estrella22
 
 


Már voltam múlt héten egy alkalmon,szerdán lesz a következő,aztán csak áprilisban.

Tudod épp Andi kérte a múltkor,hogy hozzak csak minden témát továbbra is a sima fórumra,és tényleg úgy érzékeltem,hogy még a nem pocakosokat is érdekelte mind...
Vendég
 


Hát én csak zugolok a másik fórumon, de az ittenieknek megírom, hogy Ann most telefonált és 14 lett a hCG szintje, ami ugye már terhességnek számít :D :D :D Remélem nem haragszik érte hogy megírtam.A másik oldalra szerintem majd nemsokára ha hazaérnek, hozza a nagy hírt.Úristen, még most is remegek!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 

 
 

Jujj,de jóóóó!!!!

Az első nekem is 14 volt,ami épp jó már,csak nekem rossz helyen tapadt :?
Vendég
 


Sz mondta Ann- nek, hogy még bármi lehet, méhenkívüli is.De megbeszélték, hogy ha nem lenne petezsák, ez már akkor is előrelépés, elindult valami.De én bízom benne hogy minden rendben lesz!Hétfőn kell mennie legközelebb.

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


As10vas: remélem szerencsével jár!!!!
Nagyon drukkolok,és jó,hogy ezt nem olvassa,picit izgulok is emiatt,de nagyon remélem,hogy ő ÚJ példával jár elől!!!!! :) :)


Azért majd add át csókjaimat neki!!! :)
Vendég
 


Béka!Szerintem ne vedd a szívedre a dolgokat!A "múltkori"nekem is nagyon szarul esett,akkor én is megfogadtam,hogy onnantól kezdve nem fogok írni,pityeregtem is ám rendesen!Aztán úgy döntöttem,hogy kicsit visszább veszek a fórumozásból!Amikor tudok beleolvasok,már mindenről nem számolok be és ami meg olyan azt majd ide írom!
Most olvastam Ann-t!Nagyon örülök Nekik!
Képzeljétek most már egy ideje elég jól érzem Kismanónkat!Hol erősebben hol gyengébben...persze nem egyfolytában!Pl.:Szombaton színházban voltunk, elkezdődött a darab és kb.:10 perc múlva akkora jobbosokat kaptam tőle,hogy egyszerűen nem tudtam figyelni az előadásra!...na ezt a mutatványát azóta sem mutatta meg!
Tegnap barátainktól megvettük a kókuszmatracukat(szanálás volt náluk)+2nagy szatyor rucit!Úgyhogy a mai programom átválogatás+mosás lesz!

Kép
Kép
missancsi
 
 


Béku, feltétlen átadom! :D

Nálam még mindig csak buborékok vannak, de ami késik, nem múlik.A pocak is elkezdett növögetni, de érdekes, csak a köldökömnél.Nem az az igazi pocak forma.Szerintem még az ismerőseim sem mondanák meg hogy babát várok, csak azt hogy felszedtem pár kilót.Holnap védőnő, újabb mázsálás brrrrrr.

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


As: nekem is először csak ködöktől lefelé egy érdekes pukli-forma volt a "pocak" .

Majd rakok ide újabb pocakfotót,most már kerekebb :)

Ancsi: basszus,túl vagy a félidőn!!!!!!!!! :)
nekem még elég finoman jelentkezik a baba,mintha pici szívdobbanás lenne,nagyon puhán :)
Vendég
 


Én majd 29-én megyek újra védőnőhöz,aztán ápr. 12. a doki,aztán 22-étől talán utazgatok ;)
Vendég
 


Béku!Örlök,hogy Nálatok is van már mocorgás! :lol:
Azt mondták,hogy jegyezzem meg,hogy mikor moccan meg!Most lehet,hogy hülye vagyok,de olyan nekem nem volt hogy egyszercsak hopp...bekopogott!Most akkor melyiket vegyem első mozgás-érzékelésnek?...és miért fontos ezt tudni??
Hát igen,már elértem a félidőt!!!Jó érzés!!!
Most telózott apa...csütörtökön érkeznek az ablakok,pénteken csere...áááááá....lesz ám felfordulás!!! :?

Kép
Kép
missancsi
 
 


...és mi ez az utazgatás????? :roll:

Kép
Kép
missancsi
 
 


Ancsi: úgy mesélte nekem egy lány a váróban (egy napra vagyunk kiírva),hogy azért érdekli őket,mert "elvileg" onnantól 20 hét a terhesség ;)
Vendég
 


Hááát,ha minden jól megy,megyek Kanadába :shock: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Tyűűűűhaaa!És ezt csak így mondod?!...szóval mesélj csak! :lol:

Kép
Kép
missancsi
 
 


Anyumékkal mennénk,fellépésekre (kórus). :)
Én is csak tegnap tudtam meg :)
Vendég
 


Tudjátok mit nem értek még???!
Honnan tudjam,hogy vmi tetszik a babának vagy nem tetszik?Szóval!Pl.:majd ha zenére elkezd rúgdalni bentről,honnan tudjam majd hogy ezt azért csinálja mert tetszik vagy azért mert nem tetszik!Vagy akár sokminden másra!.....remélem értitek a kérdésemet?! :?
Béku!Szabad repülnöd?

Kép
Kép
missancsi
 
 


Ancsi: remélem ;)

az meg,hogy a babának milyen az ízlése,most Te határozhatod meg!!

később,ha már erősebben tud rúgni,akkor jelez pl. akkor,ha nem jól fekszel,vagy ilyesmi.

Ha most sok komolyzenét hallgatsz,születése után pl. az fogja megnyugtatni :)
ha rock zenét,akkor az ;)
Vendég
 


Kedves Topiklakó!

Kommentelj még holnap estig a Babanet cikkeihez, hátha Te leszel az a szerencsés, aki nyereményjátékunk keretében ezen a héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat nyer majd, a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Nemcsak nyerhettek, de segíthettek is azzal, ha például eláruljátok: ha már szükség volt rá, miképp szabadították meg a gyereket a fejtetvektől?

Elő a farbával: szerintetek szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem?

Kedves Olvasónk írását is kommentelhetitek, ahol a maguk kálváriáját osztja meg számtalan praktikus tanáccsal fűszerezve, húgyúti fertőzés témakörében.

Hasonló jellegű, igényes és praktikus írásokat egyébként szívesen publikálunk, nemcsak a Te Történeted rovatban - bár oda is várjuk történeteiteket. Írásaitokat erre a mélcímre küldjétek: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!
Ma megvolt a 20.heti kötelező uh is!11-re volt időpontom,12:15 körül be is hívtak! :? Minden o.k. volt,megvan mindene kismanónknak!Ő már kb.a 4.doki volt aki megnézte(úgy összességében),mindenkitől megkérdezem,hogy ki minek látja?!....és ő sem látott kukit!....háááakkkoo máá csak lány lesz! :lol: (azért kérdezem meg mindenkitől mert ismerősnek végig lánykát mondtak aztán szülés után befigyelt a fütykös! :? )Hát én nem szeretnék így járni!
Tegnap olyan szép volt ahogy a szárítón kinnt száradtak az édi-bédi rózsaszínű kis rucik,fejvédő,kissapik stb.annyi ari cuccot kaptunk!
Ami még nagyon jól esett:tegnap raktam fel iwiwre és fécsre 2 fotót!...és annyian reagáltak rá!Komolyan mondom olyan jó érzés volt!Nem is gondoltam volna,hogy sokan így megörülnek neki!Még párom is mondta,hogy annyi ügyfele látta és megemlítette!
Ma védőnőt is megjártam!Szupi!Megkaptam a laboros papírt,jövő hónapban vv.....és nem híztam az elmúlt hónapban!Eddig tartom a 4 kg-ot!
Tegnap szabad szemmel is láttuk kismanó rúgásait!!!Tök jól nézett ki..Hasamon hírtelen akkora dudorkák lettek!Vicces volt!apa is látta!!! :lol:
Mostmár légyszi ti is írjatok Magatokról!!!!!

Kép
Kép
missancsi
 
 


Ancsi: a genetikán nekem is mondták,hogy tuti lány :)))

ma is volt az a pár furi dobbanás-szerű valami a babó részéről, úgyhogy tegnap nem képzelődtem :D

majd megleslek a face-en,még nincs sok ember nekem ott bejelölve....iwiw-re meg ugye nem megyek már...
Vendég
 


Béku, gratula a babakocsihoz, örülök hogy sikerült a kék színű! :D

Velem is madarat lehetett ma fogatni.5 hete voltam utóljára védőnőnél, és megvolt a szokásos mérés.Fogytam fél kilót, csak lestem! :D
Nézegeti a leleteimet, mondja hogy van egy pici baci a kenetben.Pici baci, hahh magyarul, csak ott van az a kaki.Azt mondja ez gyakori a kismamáknál, hát eddig senki sem büszkélkedett ezzel itt a fórumon.
Holnap megyek AFP-re, lesz terheléses cukor is.Az uh nekem még nagyon messze van, ápr. 12.Pedig olyan kiváncsi vagyok hogy kisfiú lesz vagy kislány.

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


As: hány hetes vagy most?
Vendég
 


Béku
Hány alkalom nálatok a szülésfelkészítő?
Én kicsit ki vagyok akadva a Margitoson, kétszer 1 óra...
Mondjuk a János-os jó.
Az durva lenne, ha az első mozgástól lenne 20 hét a szülés, mert én először dec. 24.-én éreztem (igaz, buborékokat), nem szeretnék május közepén szülni!!!
Kérünk képet a babakocsiról!!! Hol sikerült végül???

Ancsi
De jó, hogy már te is érzed a picit!!!
Engem most 2 napja nagyon rossz helyen rúgdos, fáj rendesen, de nem akar arrébb mászni...
Gratula a kókuszmatrachoz (nekünk is az lesz) meg a ruhákhoz!
Na én sem tudom, hogy ha rúg, akkor jól érzi magát, vagy baja van... Én úgy veszem, hogy tetszik neki...
Kaptatok felvételt az UH-on?

as
Pici baci biztos nem gáz, ne aggódj. Nekem eddig minden negatív volt, de egy kis eltérésért nem aggódnék.
Én ma voltam terhelésesen, most nagyon rosszul lettem valahogy a cukortól...

Kép Kép
estrella22
 
 


Estrella: no épp ezért nem a kis buborékozás számít,hanem amikor már konkrétan bökdös,vagy ilyesmi. :)

Gondolom ezért nem számítottak nálam sem az egyéb "mozgások"... :)

A babakocsi természetesen vaterás :D
kék színű,és 39999-ért vettem :) Azaz vagy most 7végén,vagy következőn megyünk érte,mert Budaörsön van :)
Vendég
 


Béku, ma vagyok 16+5:) Ancsitól egy ciklusnyira vagyok "lemaradva".Aznap ment eredményhírdetésre, amikor én a kezdésre.
Estrella, ha nem adnak rá semmit sem, akkor biztos nem nagy a baj.
Az asszisztens csajok furcsállták hogy nálam már most van terheléses, azt mondták hogy akinek cukor problémája van, annál nem is csinálják.Épp hogy azt nem mondták hogy én X-eltem be.Annyit mondtak még hogy a cukrosoknál, egy nap a hatszori étkezés előtti és utáni vérvétel van.Tegnap a védőnőtől megtudtam, hogy a kórházban ez is lesz.
Ma én sem bírtam a vérvételt.Szerencsére akkor lettem csak rosszul amikor hazaértem.Alig bírtam szendvicset készíteni, úgy remegett a kezem.Remélem Te is jobban vagy már azóta.

El is felejtettem tegnap írni, hogy a páromnak tartottam élménybeszámolót a tegnapí szívhang keresésről.Védőnő nehezen találta meg, azt mondta hogy elúszik előle.Ez a drága ember kb. ilyen fejet vágva :shock: :shock: :shock: megszólal:TUD ÚSZNI?Hát én azt hittem betojok a röhögéstől amikor meghallottam a hitetlenkedő hangját.Szerintem már a lelkiszemei előtt látta, ahogy mellúszásben tempózik odabent a pici. :D Aztán felvilágosítottam a magzatvízről.

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


As Judit!Hát igen!Pasik!!! :lol:
Béku!Örülök a babakocsinak!Ha már tudsz,rakj fel képet!!!
Estrella!Sajnos fotót nem kaptunk!Újabban ki lett írva az ajtóra,hogy nem áll módjukban fotót adni!Ez milyen máááá!Tök gáz!Még csak látni sem láttam,mert az "új"gépet fordítani sem lehet!
Ha a dokimhoz megyünk magánba,ő rendi,múltkor is mutogatta,hogy mikor mit lát!(csak ezt a 20.hetit a kórházban kellett,másik dokinál csináltatni)
Most meg kárpótol a babóca mocorgása!Ma is egész jól éreztem! :lol:

Kép
Kép
missancsi
 
 


Csajok!Bocs,hogy felhozom a témát,de érdekel,hogy Ti hogy álltok a bőrötökkel?Lettek csíkjaitok?Nekem sajna cicim már zebra! :? Párom meglepett egy (jó drága :? )krémmel,azóta lelkesen kenegetem magamat!
.....holnap fodrász!Jupppiii! :lol:

Kép
Kép
missancsi
 
 


Ancsi: nekem csak szárad a bőröm,csík egyenlőre nincs,a combomon mindig is volt,fele tudja mitől,de azóta nem jött még ki sehol szerencsére.
Vendég
 


Kedves Topiklakók!

Ha ezen a héten kommenteltek a Babanet cikkeihez, akkor nyereményjátékunk keretében megnyerhetitek Horváth Mónika illusztrátor ajándékcsomagját! Ebben egy csodás reprót és egy szépséges tárolódobozt található.

Kép

Beja egy vetélés és egy szülés után megosztotta velünk kisfia születésének történetét is.

Segítsetek azzal, hogy kommentben eláruljátok: ha már szükség volt rá, miképp szabadították meg a gyereket a fejtetvektől?

Kisgigi nevű olvasónk újabb cikke a gyerekek egészségére káros termékekkel foglalkozik, vagyis csupa olyan dologgal, amivel még a fogyasztóvédelem sem törődik.

Hasonló jellegű, igényes és praktikus írásokat egyébként szívesen publikálunk, nemcsak a Te Történeted rovatban - bár oda is várjuk történeteiteket. Írásaitokat erre a mélcímre küldjétek: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Béku
Na azt meg nem tudom, bökdösés mikor volt először…
Vaterás linked sincs a kocsiról? :(
Budaörs legalább közel is van! A mien Tatabányáról jött, de jól jártunk, mert a pasi épp jött Pestre és elhozta. Nézegetem azóta is, de nincs 55-ért, vagy akörül hordozóval, mózessel Espiro, nagyon örülök, hogy nem vártunk vele! Kék meg pláne nincs :(

as
nekem is volt a 16. héten is trehelésesem, mert IR-em van. Az még jó volt. A tegnapi már nem.
Én bírom a vérvételt, konkrétan a cukortól lettem rosszul.
Nekem még sosem nézett szívhangot a védőnő :(

Ancsi
Hát ez tényleg gáz… Nálunk fizetős a fotó, de legalább van. Mondjuk a DVD jobban megéri :) és meg sem mutatták, elég fura…
Engem most 3 napja nagyon rossz helyen rugdos, már párszor mondtam, hogy bepisilek, hol a fájdalomtól, hogy attól, hogy jó helyen rúgja a hólyagom…
Nekem kezd fura lenni a bőröm, a köldököm körül lilul picit, de iszonyatosan viszketett előtte már 2 héttel, és a mellem is kezd lilulni. Csík még nincs.
Mivel kened? Én sima DM-essel, de állítólag csak genetika :)

Kép Kép
estrella22
 
 


Estrella: nekem is a kék tetszett nagyon,de az előző,amit kinéztem,és megvettem volna,az meg piros volt :)

Abba is beleszerettem,tetszett a vagány piros-fekete :)

Gondoltam rá,hogy emiatt felajánlom,ha megkapom a babakocsit,és tényleg olyan jó állapotú,akkor mondjuk egy mózest elcserélhetünk :) kéket a pirosra :D

ezt állítólag nem sokat használták,úgyhogy bízom benne,hogy tényleg csilli-villi lesz :D
a csaj rendes,még ki is mos mindent,mielőtt átadná.

Ha nem szeretnéd,nekem így is jó,a színe már mindegy,csak ne zöld vagy lila legyen,az itt Pesten nem annyira szerencsés :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kaptok egy félidős pocak-képet :D :D :D

Kép
Vendég
 


Estrella!Apa egy gyógyszertáros Vichy krémet vett!Hát most kenegetem szorgalmasan,de szerintem a ciciknek már annyi!Szerintem sem azon múlik,hogy kenegetem-e vagy nem!De azért biztos ami biztos,ha már van a krém akkor elkenegetem!
Béka!Csini a pocak!
Amióta tettem fel képet azóta én is kapom a "megjegyzéseket"!Persze dícséreteket is de van aki meg "kiakad"hogy már mekkora a hasam!?...hát ekkora!ez van!..meg hogy hát ez a gyerek nem rejtegeti ám magát!...hát most miért is kéne??! :? .....Komolyan mondom nem értem az embereket!....meg pl.:ilyen megjegyzést írnak a fotó alá:csak nem hogy sikerült?....hát hogy lehet ilyet kérdezni és kiírni???(persze nem titkoljuk hogy lombik,de azért nem fogom mindenkinek ezt hangoztatni!!!)
Húúhh!Lehet, hogy kicsit érzékeny vagyok??! :oops:
Holnap ablakcsere!ÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!Legyen már vége!!!Már látom szemeim előtt a kupit!!!Nem akarom!De legalább elindulnak a folyamatok!Holnap meglesz a csere..aztán kijavítjuk körülötte...és irány tapétát megvenni a gyerekszobára!Ezt a részét már várom!!!
Ma is annyiszor éreztem a művésznőt!!!Hát nekem is oda tud "hasítani"néha rendesen a hólyagomhoz!Az nem valami kellemes!
Más:Apa már megint magamra fog hagyni(szerencsére most csak 2-3 napra)Tökre büszke vagyok rá, hogy milyen ügyes és sikeres a munkahelyén,csak hát jó lenne ha kicsit családbarátabbak lennének!!!

Kép
Kép
missancsi
 
 


Ancsi: köszi :)
Néztem ám a képet,szerintem csini!! :D

Képzeld,most este 6-kor rákezdett Maja is :D :D :D
Nem szégyenlősködik,mint eddig,bokszolgatott párat,tisztára bulis hangulatban van.

Apa meg épp 6-kor végez,pár perc hazaérni,de mire jött (kb. 20 perc), addigra alább hagyott...

Azért odarakattam a kezét a pocakra,mondtam,hogy kényelmesen helyezkedjen el,mert nem lehet Majára parancsolni,hogy mozogjon :D

kb. 3-4 percig figyelt,aztán mosolyogva rám nézett,érezte!!!! :D
Most először elcsípte a pillanatot,bár nekünk még csak 3 napja tart ez a "pöckölős" korszak :D

azt mondja: alien :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Béku, nagyon csini a pocakod :D

Estrella, nálunk sem adnak képet az uh-on, tök jó hogy nálatok legalább lehet venni.Sajna az én magándokimnál nincs uh, csak az SZTK-ban, így csak a kötelező vizsgálatokon láthatom a picit.
Én holnap megyek a cukor eredményért, kiváncsi vagyok milyen lesz, mert nem vettem be Meforalt a lötty után.

A csíkosodásról csak annyit, hogy az alkatom miatt már évek óta van.Csak abban reménykedek, hogy több nem lesz.

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


As: köszi :)
Nekünk nemcsak kép nincs,dokim a 9. hét óta nem nézett UH-gal...

így legközelebb is csak a 4D-ről lesz képünk,vagy bármi.Ő csak szívhangot hallgat,és méhszájat vizsgál.

orvosilag elég,csak úgy megnézném,irigylem Andit,hogy Sz minden alkalommal ránéz a babára :D
Vendég
 


Ann, most írt.8 óra óta vár, Sz másfél órája sehol.A nagy várakozásban megjött neki rendesen. :(

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


óóóóóóóóó nem!!!! :( :( :(
jaj de sajnálom....
Vendég
 


Béku
Aranyos vagy, de jó nekem a piros! Úgyis olyan a pelenkázótáska meg kis vagány… Tényleg, táskát kapsz hozzá?
Fura, hogy Juditnak nem adtak, pedig teljesen újat vett…
Nagyon szép a pocakod!
Maja is jó kis aktív lesz :)
Engem sem nézeget a doki uh-gal, ez nem fura? Kérhetném, igaz plusz pénz, de gondolom szerinte felesleges, ha nem csinál automatikusan…
Én is 4D-re megyek legközelebb, igaz, ezzel váltjuk ki a kötelező 30. hetest.
Külföldön meg állítólag tényleg alig nézik a babákat.

Ancsi
A Vichyk jók!
Ettől a jó nagy a hasadtól én is kivagyok, gondolják visszanyomom, ha mondják?!
3 kilót híztam és hétfőn kezdem a 27. hetet, szóval még azt sem mondhatom, hogy telezabálom magam és azért. Ekkora és kész!
Túl vagytok az ablakcserén?
Milyen tapétát vesztek?

As
Nekem meg nem uhuzik a magándokim, így maradnak a kötelezők, de végülis elég az! majd nézegetjük eleget, ha kint lesz :)
Annyira aktív, hogy érzem, hogy jól van!
Milyen lett a cukrod?

Kép Kép
estrella22
 
 


Estrella: ok,persze nem muszáj,csak gondoltam felajánlom :D

Én még csak neten láttam Espiro-t,és képzeld,ma voltunk Westendben,és egy pasi szembejött egy kék Espiro-val!!!! :D

Párom egyből meginterjúvolta,hogy milyen,és bevált-e,stb.,a pasi nagyon elégedett volt,és hogy milyen picire össze lehet csukni,és a párja is ezer helyen nézett körül,mielőtt ezt a tökéleteset megtalálta :)

Szóval csodaszép volt!!!! Ezerszer szebb élőben,mint a képen! :D

Asszem lesz hozzá táska is,de lábzsák az tuti :)
Vendég
 


Igen,túlvagyunk az ablakcserén(Emeleten,1-2 hónap és a fsz is meglesz!)Voltunk párkányt is rendelni,remélem gyors meghozzák!Aztán jöhet a gyerekszoba festés-tapétázás!
Estrella!Szerintem lehet,hogy jövőhéten meg is vesszük a tapétát,majd lefotózom és feldobom!
Nemrég jöttünk haza apóséktól,megmutattuk a 16 hetes 4D-s felvételt,furi volt,ki kellett mennem ,mert már folytak a könnyeim!
Apa is be van sózva!Ma már azt mondta,ha úgy alakulnak a dolgaink akkor akár már 1-2 hét és a babakocsit is megvehetjük!Sőt már magától venné a babarucikat is!!! :lol: .....lesz ám it szerelem,ahogy látom!
Én ma értem el az 5kg-ot!...após megjegyezte,hogy hát nem sokat ettem!...miért,tömnöm kéne magamba a kaját?!
Dorka is mocorog,bár ahogy észrevettem a napsütéses napokat jobban szereti! :D

Kép
Kép
missancsi
 
 


Ancsi: nekem még nincs annyi hízás,pedig eszem most rendesen...

persze ma is csupa édességet ettem... :roll:
nekünk már csak 6 nap,és jön a babakocsi haza!!! :D
Vendég
 


Béku
Köszönöm azért :)
Milyen jó fej a párod, hogy leszólít vadidegeneket a kocsi miatt, én tuti nem merném...
Két féle kék van azt hiszem, a tietek a világosabb?

Ancsi
Nagy felfordulás volt?
Majd tegyél fel képet, ha meglesz a tapéta! Milyet szeretnétek? Vagy majd amibe beleszerettek?
Kinéztétek már a babakocsit?
Én megint fogytam picit, plusz 3 kilónál tartok...

Kép Kép
estrella22
 
 


De irigyellek Titeket a kilók miatt!Bár végülis nem aggódok annyira ezen sem,védőnő is "engedélyezett"még 1-2 kg-ot!Mégsem jött azonnal rám!Majd szülés után meg "belehúzok"! :lol: (mármint az "alakformálásba")Van is kedvem menni majd tornázni!Addig pedig..."ügyeletes bálna",jófeleség! :lol:
A tapétát már kinéztük,szerintem hétvégén megvesszük és akkor majd feldobom,most inkább nem próbálom meg elmagyarázni!
Annyira szupi!Ismerősünknél nem lesz ,már több baba,ezért ő is mindent felajánlott!(ingyé!....persze vmit úgyis adunk érte,teljesen ingyéé nem várjuk el)!Így:másik ismerőstől már befigyelt és már nálunk is van:kókuszmatrac,fejvédő+zsebes tároló kiságyra,lepedők,cuki rucik!Másik ismerőstől lesz:babaőrös légzésfigyelő,mellszívó!!!....ágyat,kisbútort kinéztük!Babakocsi az egyetlen amiből ragaszkodom a vadcsizsírújhoz!..de már azt is kinéztük!Közben már 1-2 vásárlás alkalmával velünk jött haza pár rózsaszínű ruci is!Hát lesz a kisasszonykának bőven ruhája!!! :lol:
Ahogy láttam após is elég lelkes,és szerintem ha szólnánk neki akkor akár már holnap tapétázná is az unokája szobáját!
....jaj Csajok!!!Olyan boldogságosság van,hogy már látom itthon a gyülekező babadolgokat....és a növekvő pocakomat!!!!
Estrella!Végülis nem volt akkora kupi az ablakcsere után!Párom segített is utána kitakarítani!Csak majd most lesz felfordulás,hogy majd egyik szobából pakolunk a másikba,aztán visszük le a fsz-re amikor kész lesz stb...
Ne haragudjatok,hogy ennyit "pofáztam"!!! :?

Kép
Kép
missancsi
 
 


Estrella: elvileg óceán színű,nem világoskék,de mindegy is,imádni fogom :D :D :D

párom izgalomba jött,mert olyat visongtam,mikor megláttam a babakocsit,és mivel Őt is ráizzítottam a témára,nagyon lelkes!!!

Mindennel kapcsolatban lelkes,ami a babának lesz :) Végignéztük többször,mi mindent szereztünk már neki,ill. nekem a szoptatáshoz és egyebekhez :D
Vendég
 


Ancsi
Hát annyira ne irígyelj, nem is tudom, mikor ettem utoljára egy jó kis fehér kenyeret, vagy sütit nem úgy, hogy lopok egy falatot a férjeméből, vagy mikor főztem utoljára méricskélés nélkül, és ebédeltem annyit, amennyit szerettem volna…
És még így sem úsztam meg a cukorbetegséget. Hát ez van…
Nem lehetek kívánós :)
OK, majd dobj fel képet a tapétáról!
Hú, jó sok dolgot kaptatok, szuper!!!
Mi még a kertet szeretnénk rendbe tenni, de após vagy 3 hétig nem ér még rá hétvégén :(
Én meg most nem vagyok nagy segítség, meg amúgy is férfimunka.
Jó, hogy nem lett nagy kupi az ablakcsere után.
Jó nagy házatok lehet!

Béku
Nagyon kíváncsi vagyok már a babakocsira, most hétvégén hozzátok el???
Én azt hittem, már csak 4 hétig dolgozom, de tegnap rádöbbentem, hogy ezen kívül van még 4. Mindegy, azt már kibírom…
Ma először nem adták át a helyet a villamoson, pedig tekintélyes a pocakom már…
Nem volt gáz, csak egy nagyobb fékezés volt, na akkor picit meghúzódott a hasam.
Védőnő szerint sokan ekkora hassal mennek szülni, remek…
Meg készüljek fel 4 kiló feletti bébire a cukorbetegség miatt :(

Kép Kép
estrella22
 
 


Estrella: húúú,ilyet hallottam már,hogy emiatt nagyobb lehet a baba.....
bár elvileg a bevitel miatt,és hát mivel Nálad az alig van a méricskélés miatt,nem hiszem,hogy annyira bekavarna. :?

Azért az durva,ha mindenórásnak tűnsz,és még így se adják át a helyet a járműveken!!!

Annyira pofátlanok az emberek...

Rajtam már kezd kabáton át is látszani,de tegnap az Árkádban úgy nézett rám a takarító,mintha csak lopott cuccot rejtegetnék a puklim helyén :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mindig azt hittem,úgy fognak pocakosan rám nézni,ahogy azelőtt én a kismamákra,elismeréssel,tisztelettel,és vágyakozással,hogy bárcsak nekem is ilyen szép pocakom lenne.
Ehhez képest,mintha még mindig 16 lennék,akit felcsináltak (már bocsi).... Néha olyan rondán néznek,hogy nem is értem :?

Babakocsi szombat-vasárnap jön haza,és akkor csinálunk vele közös képeket apával,csak kérdés,hova rakjam fel,ahol nem látja akárki....

Asszem oda fogom,ahova a fórumtalisakat ;)
Vendég
 


Béku
Szerintem nem a bevitel miatt, de nem értek én sem hozzá, jövő héten megkérdezem a dokimat...
Reggel olvastam a bábás könyvemet, abban írták, hogy a 9. hónapra elérheti a has körfogata a 100 cm-ert, hát nekem kb most annyi :)
Eddig mindig átadták a helyet, most így jártam. Szerencsére pár megálló múlva lett üres. Képzeld, múltkor egy 80 éves nénike akart felállni, annyira aranyos volt, mondtam, hogy hagyja, arrébb még van hely...
Ja, engem is néznek, rá se ránts. Biztos, hogy rondán néztek rád?
Pedig nem tűnsz felelőtlen kamasznak :)
Tegnap míg mentem a kocsihoz, úgy megbámult két helyes fiatal pasi, majdnem zavarba jöttem... nem is értettem, kint volt teljesen a hasam, még a kabátot sem kaptam fel...
Mit vettetek az árkádban?
Juuuj, nagyon várom a babakocsis képeket!
De most ne csak a BMC-sek láthassák :)

Kép Kép
estrella22
 
 


Estrella: nekem most 89-nél jár a haskörfogat,de nem tudom,eredetileg mennyi volt :D

Emlékeim szerint a "Katiban a babában" nem a végén érte el a csaj a 100-at,hisz még pár rész erejéig tuti 2 mérőszalaggal mérte a pocakját,mert csak 100-as volt (ikeás,én is azzal mérem :D ).

Az Árkádban csak az Intersparban voltunk bevásárolni,hogy tudjak itthon napközben válogatni :)

Aztán McDonald's-os desszertre vágytam,de elfogyott,így fagyiztam helyette dupla adag csokiöntettel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: