Új privát üzeneted érkezett!

Talán ez lenne a kompromisszum,ha létezik ;)
A cím magáért beszél!
Vendég
 


Szia Béku :)

Kép Kép
estrella22
 
 


Naaa....sikerült ide találnom! :) ...talán így jobb lesz?!

Kép
Kép
missancsi
 
 

 
 

Sziasztok :D

Ide nyugodtan lehet felpakolni képet,bármit! :D :D :D
Vendég
 


Szombaton ide már tuti jövök a friss hírrel :D :D

Ancsi: mikor mész a 4D-sre hétvégén? Nagy pillanatok lesznek abban a 2 napban,úgy sejtem ;)

Estrella: belinkeled nekem mégegyszer a babakocsidat? :D
Az Espiro-ból melyik színűt választottad? Az oké,hogy türkisz,de a neten 2féle türkisz is létezik,és onnan nem jön le,hogy mi a különbség köztük,csak árnyalatnyinak tűnik :D
Vendég
 


Béku!Hát úgy látszik a deles időpontjuk "lyukas"volt,mert mi azt kaptuk!Nem mondta a nő(viszont iszonyatosan kedves volt),hogy hogy hívják!Nem tudod kihez megyünk?(mert mondta a hölgy hogy csak ő lesz aznap!)

Kép
Kép
missancsi
 
 


Ancsi:
A honlapon láttam,hogy 2 nő dolgozik ott,állítólag mindkettő nagyon kedves :D

lényeg,hogy értik a dolgukat ;)
Vendég
 


Kedves Topiklakók!

Ismét jó szándékkal spammelek itt (is): folytatódik a Babanet kommentjátéka, azok között, akik a héten kommentelnek, a Jaffa Kiadó könyvcsomagját sorsoljuk ki!

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, így nemcsak a cikkekről kaptok értesítést, de további nyereményjátékokban is részt vehettek.

És végül, de nem utolsósorban: várjuk a Ti történeteiteket is A Te történeted rovatba. Kinek ne lenne a tarsolyában egy olyan történet, amit 1-2 oldalban meg lehet írni? Lehet vicces, tanulságos, dühítő, szomorú, elgondolkodtató, szüléses, gyerekneveléses, párkapcsolatos, családos. Akiből kikívánkozik a grafomán énje, történetét Word dokumentumban küldje el erre a címre: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Köszi a figyelmet!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Hát jól elbújtatok, alig találtam meg...és még nem is tudom pontosan hogy hogy lesz, csak ide írok, vagy a másikba is?
Nehéz onnan elszakadni, de talán tényleg jobb ha a babás részleg kicsit elkülönül.
Nézegettem én a 2011 júniusi topicot, de csupa huszonpáréves első v. második spontán babát váró csajszi...hm, nem éreztem hogy ugyanaz lenne a témánk, azon kívül hogy a terhességünknek azonos szakaszában vagyunk :roll:
Szóval próbáljuk meg itt (is)!

Kép
judit0713
 
 


Judit: írj oda is bátran,de ide lehet olyat is,ami oda kevésbé való már :)
Jó,hogy jöttél ;) Majd kialakul,hogyan lesz jó :D
Vendég
 


Én is írok a kiírt dátum szerinti fórumba,de ott meg inkább én vagyok lemaradva,mert a legtöbb lánynak legalább második terhessége,így inkább én vagyok az újhús :D

Nekem még semmi tapasztalatom e téren :roll:

Megsütöm a halrudacskákat,most azt kívántam meg jóóó sok citrommal :D

Tegnap elkezdtük a kristálygombát is elkészíteni italnak,ehhez nővérem elég sok citromot vett,pedig csak egy fél kellett bele,úgyhogy asszem másra nem fog kelleni a többi 4-5 szem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Béku:

http://aprosagokboltja.hu/spd/poppyspor ... _babakocsi

Ez az enyém, piros :)
Türkizbe voltam szerelmes, de ezt tudtam megszerezni.

Túl vagyok a 2 órás repiebédemen a 4* szállodában, hát ma nem tartottam a diétát :)

Voltam tegnap bőrgyógyásznál, szteroidos krémet írt fel, mert marha ronda a sebem, szerintetek szabad??? Szerinte igen, meg muszáj, de kevés szteroid van benne.

meg elmondta hogy krémeznem kéne a bőröm, de basszus, minden nap vastagon bekenem és literszám iszom a vizet, de a hormonok...

ma ezt vateráztam:
http://www.vatera.hu/kismama_elegans_ta ... 25139.html

megy majd a babakocsihoz :)

Kép Kép
estrella22
 
 


Estrella: nagyon klassz ez a kabát!!! :D
Pont az én stílusom is :D

Nekem szerencsére kabátot nem kell szereznem,a télibe simán beleférek,és mire megnövök,már jó idő lesz :D

Nekem fürdőruhát kell vennem ;)

A szteroidos krémhez nem értek,tudod nekem is kellett a kiütések miatt kennem az arcom,de mindenhol figyelembe vették,hogy akkor már 13 hetes voltam,úgyhogy aszerint adták.

Ha gondolod,kérdezz rá a dokidnál,akár a nőgyógyásznál,akár háziorvosnál,hogy mit gondol! Az én esetemben a háziorvos rábízta a bőrgyógyászra,hogy megmondja,nekem mi lesz a jó,és mit szabad :)


Jujj,mi jót ettél?? :D
Úgy ennék valami finomat,de most sajna csak az itthoniból választhatok :D
Vendég
 


Miért gondoltam,hogy végül a türkiszt vetted? :shock:
Talán mert én is ráálltam arra a színre később ;) Babakocsink majd csak a végefelé lesz,az is lehet,hogy már meglesz a baba,amikor megvesszük :D

Még kádat kéne szereznem :D
Vendég
 


Estrella!Tökre jó ez a babakocsi!Béku!Nektek is ilyen lesz?
A kabát meg nagyon csini! :lol: ...ugyancsak jó vétel volt! :lol:
Béku!Halrudacska+citrom?! Nyami-nyami!Egész nap kajás vagyok!!!
Most annyira be vagyok a szombat miatt sózva!!!De komolyan mondom miattatok is Béku!!! :lol: Tényleg!Arcod gyógyul?
Estrella!Ha a bőrdoki azt mondta,hogy lehet,akkor szerintem kenegesd nyugodtan!Bár ha van vmi én is parázok minden ilyen szertől,gyógyszertől!Mitől lettek a sebeid?
Az én bőrőm is állandóan ki van száradva,főleg a kezem+szám nem győzöm krémezni!
Judit!Egyenlőre most én is több helyre írogatok,majd kialakul! :roll:

Kép
Kép
missancsi
 
 


Ancsi: sokféle kocsit nézegettem,de végül lehet,hogy nekem is ilyen lesz,mint Estrellának :D

A színe majd talán szombaton dől el ;)

Bár még várok,nehogy később mást mondjanak,úgyhogy addig,míg nem 100% a baba neme,addig nem veszek ilyesmit.

Most amúgysem költhetek többet,elég volt az ágy is,ez most egy gyengébb hónap... :lol: :lol: :lol: :lol:

Halrudacskát eszem,de úúúúgy megcsorgatva citromlével,hogy a macskám nem győz hunyorogni,utálja a citromot :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szerencsére nekem nem száraz a bőröm,talán mert ki se megyek a szabad levegőre.... :roll:
Akkor tuti kifújná a szél,de így most ez is esélytelen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Én ma este halászlét fogok vacsizni,mondtam apának,hogy hozzon a kedvenc helyről! :lol:

Kép
Kép
missancsi
 
 


Ancsi: én halászlét inkább itthon készítenék,de azt nem kívánom most!

Egy Gordon Ramsay-féle menüt viszont végigennék most... :roll:
:lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Béku!Én is a fürdőrucin gondolkoztam!Neten láttam is 1-2 tök jót,majd teszek fel 1-2 képet!Nekem viszont nem tecc ha egy kismama sima bikinit vesz fel!Ti milyet vennétek fel?

Kép
Kép
missancsi
 
 


Béku
Köszi, nekem is tetszik a kabát, az utolsó 5 másodpercben licitáltam rá, nehogy másé legyen 
Jó lesz a tavaszi piros kabátomhoz...
Nekem a tavaszi kabátom egy baromi szűk fehér, dögös bőrdzseki, hááát, az felejtős 
Már aggódtam is, hogy mit fogok hordani, ha beköszönt a jóidő!
Fürdőruhában meg jó lesz a bikini, sógornő is azt hordta tavaly!
Én tuti nem vennék pár hétre kismamafürdőruhát.
Én is mondtam a bőrgyógyásznak a babát, szerinte ennyi szteroid nem árt neki, a gyógyszerész barátnőm is azt mondta.
Márványsajtos, pármai sonkás zöldséglevest ettem, Libamájat párolt almával, aszalt szilvával és tokaji szósszal, meg a nagy kedvencet, créme brulee-t és belga csokimousse-t gyümölcsökkel.
Jövő hétre meg szerintem fogallok asztalt a Gundelben, 12. évfordulónk lesz :)
A babakocsinál tényleg nézd meg, hogy ennek alig van csomagtartója! Azt hiszem, ez a legnagyobb hibája.
Hú, de izgulok, mit látnak majd szombaton!!!

Ancsi
Remélem hamarosan hordahatom a kabátot, mert jó idő lesz… A március 5.-ei esküvőre összeszedhetné magát az idő, nem szeretnék megfagyni!
Állítólag a száraz bőröm miatt lettek a sebek, ekcéma, előtte sosem volt. Mióta babát várok, iszonyú száraz lett a bőröm, meg a hajam is alig zsírosodik. És hiába kenem ebben a hidegben, nem ér semmit.

Kép Kép
estrella22
 
 


Estrella: az a helyzet,hogy bikinit akarok venni,és nem is kismamásat,csak olyat,ami a szélénél nem hagy nyomot a hasamon,meg oldalt,szóval a bugyijaim is már bevágnak mindenütt... Kinőttem,és szorítanak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tegnap vettem 2 melltartót,mert volt egy nagyon kényelmes sportmelltartó-szerűm,ami picit nagy is volt (eltűntem benne,de imádtam),most abból is kilógok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Úgyhogy uram végre kiélhette magát,és választhatott nekem 2 újat :D

Sajnos felpróbálni nem lehet,viszont ők elméretezték,én meg csak a cimkét néztem,az egyik nagyon jó,a másik vagy 2 számmal nagyobb...
Gondoljátok,nő még annyit? :roll: :lol: :lol: :lol:

Az én tavaszi kabátom is egy szűk bőrkabát,csak az enyém fekete ;)
Illetve műbőr,de nagyon jól néz ki!! Még Hádából szereztem teljesen véletlenül ;) Na azzal most várhatok 1-2 évet,mire újra feljön rám.... Most még csak a cici miatt se jönne,ott nagyon feszülne... Nővérem adott nekem felsőt,ami neki nem kellett,és nem bírom hordani,mert mellben nagyon szoros,nem kapok levegőt... :roll:
Vendég
 


Húúú,megmondom őszintén,sose ettem még a Gundelban :D

Azt tudom,hol van,sokszor elmentem mellette,de az árait sem mertem megnézni,pedig épp azon tűnődtem,hogy úgy ennék egyszer egy olyan helyen,ahol igazán profi a kaja,első osztályú étterem,úgy pincérrel,mint ahogy a főiskolán nekünk is kellett :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sajnálom,hogy a főiskolás receptjeim nincsenek meg,azok nem egyszerű hétköznapi kaják voltak :D

Szóval végigenném Gordon egyik menüsorát is egyszer,csak hogy tudjam,mi a tökély ;)
Aztán lehet,hogy a Gundel is ezt tudja,majd elmeséled :D :D :D

De az a menü jól hangzik,amit írtál ;) :D
Vendég
 


Valami ilyesmire gondoltam(fazonilag):

Kép Fürdőruci

Kép
Kép
missancsi
 
 


Ancsi: ez így jól néz ki,de vedd hozzá,hogy mikor hordani fogod,már hordónyi pocakod lesz,ami szépen felkapja majd az elejét! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ennyiből akár bikinit is vehetnél fel,én azt fogok!

Annak az alja tökéletes lesz pocak alá (nagyobb méret,mint amit eddig hordtam-sajna),a felsőt meg az akkori cicimérethez kell majd igazítani :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Béku!Csak fazonilag raktam fel a képet!Vannak ilyesmik kimondottan kismamiknak is!Persze arra a 2 hónapra nem akarok nagyon befektetni ilyenbe,csak ha találok vmi óccsót! :D
Aztán lehet,hogy nem is kell vennem semilyet,mert a lakásátalakítás miatt, nem tudom,hogy hányszor fogunk eljutni a strandra?! :?

Kép
Kép
missancsi
 
 


Ancsi: én viszont ha lesz velem családtag,lent leszek Balcsin végig :D

És főleg emiatt jobb is a kisebb darab,ami gyorsabban szárad ;) :D :D
Vendég
 


Húú ne is mondd!De tudnám már a napsütést élvezni!!! :lol:

Kép
Kép
missancsi
 
 


Nyári gyerek vagyok,nehezen viselem ezt a hideget :?
Vendég
 


Breki,
azért a ne feledd, hogy a direkt napsütést nem ajánlják a nagy pocinál!
Szóval ilyen szempontból az Ancsi-féle változat jobb választás. Én is szemezgetek fürdőrucikkal, mivel úszni járnék hétvégenként a lányommal, de az úszódresszem már kissé furin áll rajtam :roll:

Kép
judit0713
 
 


Judit: igen tudom,de a vízben leszek nyakig ;)
Mivel kb. húszmillió anyajegyem van,amúgy se megyek a napra,csak minimális időre,míg lejutok az utca végén a Balcsiba ;)

Vigyázni fogok!! :)

Ha meg nagyon erős a nap,hát felveszek egy pólót :lol: :lol: :lol:
Mikor kicsi voltam,akkor is adtak ránk anyumék,de addigra már szénnéégett a hátunk,úgyhogy este volt sírás-rívás,mikor kenték a hátunkat...
Tiszta hólyag lett... :? :lol: :lol: :lol:

Nem vagyok napozós fajta,de a víz a lételemem,arról nem tudok lemondani!! Most hétvégén megyek az előző helyett!!

Annyira jó,hogy nem kell a Mary-től tartani,így bármikor mehetek :D
Vendég
 


Judit: raksz pocakfotót? Már tuti szépet nőtt a legutóbbi óta!! :D
Vendég
 


Ancsi: Te érzed már a babát?

Nem tudom lányok,mikor fogom elkezdeni érezni,mert amit kb. 2 hete tapasztaltam,az a buborékos érzés nem volt azóta :?

Remélem egyszercsak belekezd :D

Tudom,hogy mellsőfali méhlepény tompít,de belül attól még érezhetném,nem? :shock:
Vendég
 


Béku!Amit eddig haloványan éreztem most még az sincs! :?

Kép
Kép
missancsi
 
 


Nyugi Breki,
még nagyon időben vagy! 1-2 hét és folyamatosan érzed majd a buborékokat, és kb. a 19 héttől már komolyabb mozdulatokat is!

Kép
judit0713
 
 


Ancsi: nekem is ez a fura...
Már 2x éreztem valamit,amire azt írták a lányok,hogy az a baba volt..
De azóta meg semmi,és már 2-3 hét eltelt azóta :?

Persze tudom,hogy jól van a baba,egy hete is hallgattuk a dokinál a szívhangot a kis kütyüvel :D

Csak olyan jó lenne érezni!! Akkor talán méginkább felfognám!!
Vendég
 


Judit: azt gondolod,hogy nem para,hogy amit már részéről éreztem,az elmúlt?
Majd visszatér?
Vendég
 


No már csak 2 nap,és kiderül (remélem),hogy milyen M-betüs baba lakik a pocakban :D

Anyumnak mondtam,hogy Marcink lesz,vagy Majánk,de még kérdéses,hogy ha Marci,akkor mi legyen az eredeti neve.

Anyum egyből azt hitte,Márton,pedig én Márkra gondoltam :D
de akár Marcell is lehetne :lol: :lol: :lol: :lol:

Szerintetek ezek közül melyik a legjobb? A vezetéknévhez mindegyik társítható,így az nem gond :D
Vendég
 


Csajok,
néha a másik fórumot is nagy lemaradásokkal tudom követni, így aztán feladtátok a leckét. :wink:
de talán tényleg jó ötlet itt megbeszélni a babás dolgokat. próbálok majd ide is benézni.

üdv.,
ZsuzsÓ


Kép

Kép
zsuzsi.bmc
 
 


Zsuzsó: üdv itt is :)
Persze,írunk oda is,de a babás dolgokat meg tudjuk beszélni itt :D

Ez még nem pörög úgy,majd ha beindulunk ;) :D :D
Vendég
 


Breki,
nekem is úgy volt, hogy éreztem őt, aztán pár napig nem, majd újra, és magint kihagyott...kb. a 18. héttől érzem minden nap, most már naponta többször is!

Szerintem Márton! Márk és Marcell mostanában elég sok van...

Kép
judit0713
 
 


Judit: az nem zavarna,hogy csak párnaponta,de már 2-3 hét is eltelt a legutóbbi óta (összesen 2x éreztem ilyet),és azóta semmi :?

De remélem majd belekezd ;)

Hogy érzed magad?
Vendég
 


Alakulgat, most egész jól alábbhagyott a fejfájás a délutáni szundi alatt.
Holnap kell visszamennem a dokinőhöz, de úgy tervezem, hogy hétfőre még betegácsit kérek, mert aznap este megyünk S-hez és így nem kellene rohannom.

Kép
judit0713
 
 


Breki,
az is lehet hogy jöttél mentél és csak nem érezted úgy mint mikor otthon pihiztél.
szerintem attól is függ épp merre fordul a baba. ha pl a hólyagodat fogja rugdosni, mint néha az én farfekvéses drágám :-) na azt pl tuti azonnal megérzed.

név, nehéz kérdés, a Marcell, nekem is tetszene. :-) de sajna igaza van Juditnak, rengeteg a Marcell mostanában.


Csajok,
már régóta akartam kérdezni, csak a másik fórumon nem feszegettem...
nektek nem szokott olyan lenni, hogy a baba vagy a popsiját vagy a fejét nekifeszíti a hasatoknak és teljes alaktalan, deformálódott lesz a pocakotok? gondolom ilyenkor fordul meg, de néha ijesztő. :roll:

üdv.,
ZsuzsÓ


Kép

Kép
zsuzsi.bmc
 
 


Az jó ötlet,ez simán belefér! :) Örülök,hogy jobban vagy legalább egy kicsit!! :)

Én is úgy utáltam BMC-ből rohanni a munkahelyre!!
Sajnos majdnem mindig ez volt a sorsom.

A fejem nekem most kezdett el fájni :? Mondjuk ma nem sokat ettem,csak egy kis gyümölcsöt,elájulok az álmosságtól.
Párom mondta,hogy feküdjek le,6-ra hazaér,és megsüti a kikészített husit nekem,addig aludjak.

Neked mikor múlt el az álomkór? Kicsit úgy érzem,rajtam maradt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Amúgy sokkal jobb,komfortosabban érzem magam a pocakommal, már nem feszít úgy :D
Vendég
 


Zsuzsi: nekem még ilyen nincsen,még lesz egy kis idő,mire bármit észlelni kívülről a babából,de hallottam ilyen jelenségről :D :D :D

Tudjátok mire vagyok kíváncsi?
Valódi az a kép,amin a kismama pocak van a neten,és látszik a kis talpacska belülről??

Ha lesz ilyen Nektek,ugye lefotózzátok? :D :D :D

Zsuzsó: hát,ebben a 2-3 hétben kb. 3X mozdultam csak ki,de lehet hogy igazad van,és épp akkor éreztem volna :D
Vendég
 


Megosztok Veletek még egy érdekes dolgot.

Pár napja (vagy egy hete?) éjjel találomra megyek ki mosdóba,mert nem érzékelem a hólyagom feszítését :shock:
Nem pisiltem be :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Csak kimentem találomra éjjelente,és kint rájöttem,hogy rendesen tele volt a hólyagom,és nem értem,miért nem érzem.

A baba odahelyezkedett?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Háton fekve a hasam beesik picit,és olyankor durván kivehető a méhem,múltkor azt mondta a doki,hogy jó nagy!! :lol: :lol:
Vendég
 


Csajok,
Auchanban mától babaruha és baba felszerelés akció van!

üdv.,
ZsuzsÓ


Kép

Kép
zsuzsi.bmc
 
 


Béku
Bikinit tuti találsz majd jót, nyilván árnyékban leszel amúgy, úgyhogy nem gáz. Sógornő tavaly kisnadrágosat hordott, az nem vágott be sehol.
Hol vettél melltartókat? Én is cserélgetem már őket :)
Simán nőhet még két méretet, ha más nem, akkor a szoptatásnál :)
Szerencsére a Gundelba is ingyen tudok menni, sőt, az a terv, hogy előtte a Margitszigetre masszázsra és wellness-napra mennénk, szintén ingyen, megvannak a munkám előnyei :)
Én még csak egyszer ettem ott, akkor nagyon finomakat, de az külön rendezvény volt, nem tudom, milyen a “hétköznapi” konyhája.
Gordonnak nagyon jó receptjei vannak, szoktam főzni néha, eddig mindegyik bejött.
Ami zseniális tippje pl., csirkemellet éjszakára lime-os szószba párolni, elveszi a hülye csirke-ízt és nagyon felpuhítja a rostokat.
Lehet csinálok is hétvégén :)
Holnap már tudni fogod a nemét, de jó!!! Hányra mentek?
A Marci nekem is tetszik, én a marcellen gondolkozom.
Próbálom napközben feltenni a lábam, mert eléggé vizesedik, de így kényelmetlen.
Este megyünk egy barátnőmmel kismamatornára, múlt héten kezdhettünk volna, mert ő akkor töltötte be a 14. hetet, de én lebetegedtem. Már nagyon várom!
Az a két tappancsos kép kamu!

Zsuzsó
Nekem már néha változtatja az alakját a hasam, de most még van helye mozogni, hadd ficánkoljon :)
Juuuj, akkor el kéne rángatnom férjet az Auchanba, boldog lesz :)

Tényleg sok a Marcell? Pedig gondolkoztam rajta erősen :(

Kép Kép
estrella22
 
 


Sziasztok!
Név:Már én is írtam,nálunk fiú esetén mindenképpen Marcell lesz!Szerencsére közvetlen környezetünkben nincs Marcell!(Márk és Márton viszont van) és nálunk ez nagyon illik is a vezetéknevünkhöz! :lol: Szerencsére ezt elég könnyen lezsíroztuk apával(kb.amióta próbálkozunk)
Lány esetén pedig :Dorkánk lesz! :lol:
Fejfájás:Tegnap nekem is megint nagyon fájt a fejem!Egyébként mondták is hogy melegfront vonul át! :? Mostanában az összes ilyet megérzem!Sajnos már 2x próbáltam rá homeós bogyót,de nem segített!..Tegnap maradt az Algo...utána sokkal jobb lett!
Remélem szombaton nekünk is megmutatja magát a picúrkánk! :lol:
Béku!Majd ha tudsz dobj fel pocakfotót!...CSajok Ti is!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
missancsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: