Új privát üzeneted érkezett!

Betti: Ezek a pasik :D Azért megnézem ahogy a párod számítógépet dobálva robok hozzád :)

hofeherke
 
 


Hááát, azt én is :D De csak azért, mert eddig még arra sem volt hajlandó, hogy közölje az ügyféllel, hogy ne haragudjon, de az ő munkaideje lejárt, majd holnap folytatják a munkát... Vagy amikor este felhívja az egyik ügyfél, akkor megmondja neki, hogy a munkaideje 6ig tart, este 8 óra van, majd másnap megbeszélik a dolgot vagy hívja a főnököt, ő az ügyeletes... mondjuk már azt sikerült elérnem, hogy munkaidőn kívül nem veszi fel a céges telefonját ;) Már csak azért is, mert a főnök közölte, hogy nincs túlóradíj, max külön megegyezésre alkalmanként ;)

Kép

Kép
bettica
 
 


Sziasztok!

Még mindig itthon. Pötyi jól érzi magát bent.

Andi, jó olvasni, hogy talán megoldódik Grace cukra.
Nem mentünk szülni, sőt, jóslóim sem voltak tegnap éjjel, szót fogad a Pötyi, tudja, hogy nagyon én akarom vinni Bendit.

Betti, itt vagyok :) Töltenék fel képeket a karneválról, de ide mégsem.
Ha ilyen dinka a főnök, magát szívatja majd meg. Neki nem lenne jobb, ha már egy bejáratott munkaerő venné át a párod dolgát?

Mara, én is meglepődtem, mert valahogy eddig elvoltam, hogy ja-ja, vannak összehúzódások, de nem is néztem, hogy milyen gyakran. Most meg ott volt feketén, fehéren. Meg egy kicsit meglepő volt,h amit 80-asra mért, az sem fájt annyira, mint az éjszakaiak.
De aranyos a férjed :) Az enyém már a tejfakasztót szervezi, meg azt is megbeszélte,h ide látogatók max szept végén jönnek, akkor is egyszerre és ki a teraszra és egy ismerősünk főz (olyan kajákat csinál, hogy padló), én meg csak annyit mehetek ki a házból, ami nem fáraszt.

Kép

Kép
kinga82
 
 

 
 

Betti: Ez még egész jó is így, de az én párom meg szerintem napi 1,5 órával többet dolgozik. Igaz lecsúsztathatja, ha úgy alakul... de akkor is! Utazással még így is van, hogy 12 órát nincs itthon. Pedig be tudna itthonról is jelentkezni, és nekem az is elég lenne, ha csak itt lenne... Na de ha szereti amit csinál, nem tehetek semmit :)

hofeherke
 
 


Kinga: azt hiszem kikiálthatjuk ezt a napot pasik napjának.... :D

hofeherke
 
 


Sziasztk!

Mara akkor hol talizzunk? Nekem a du. 3körül jó. Mondjuk az nekem 2. ,mert akkor alszik a jány, de jó később is. Ahogy neked jó.
Akkor most jól értettem 4 perces fájásaid voltak?
Hát akkor tényleg tessék a nyakadba kötni a telefont.

Kinga nagyon édi Pötyi. Remélem is, hogy legalább az évnyitót megvárja, aztán utána már mehettek is. Apa majd elviszi Bendit másnap iskolába :lol:

Bettica ez mind Mara érdeme. Nem is tudom, hogy hogyan fogom nekik ezt meghálálni. Hogy ki fogja csinálni? Szerencsére mi mindig csinálunk heti menüt. Úgyhogy az meglesz meg oda is írom , hogy miből mennyit adjanak Gracenek. De az inzulin beadása háát. Ha nem éjszaka megyünk akkor van ismerős aki orvos és az felajánlotta, hogy segít, mert anyós azt nem tudja. Ha éjszaka megyünk akkor meg majd a reggelit apa be tudja adni. De ő is csak félve mert a 1,5 év alatt kb.5× ha beadta sokat mondok.

Ezek a pasik komolyan sokszor olyan édesen nevetségesek szoktak lenni. Mikor öcsi is nyújtózkodik és egy kicsit fájdalmasabban mint kelleni és feljajongok , apa arcára kiül a félelem, hogy "te jó ég mennünk kell?" Na ilyenkor jókat derülök rajta. Azt mondja egy feles nélkül nem fogja kibírni, pedig nem is iszik. Sőőőt. Mondjuk tudom, hogy nem teszi meg csak húzza az agyam.

Lilypie Pregnancy tickers
daligra
Balaton
 
 


Andi: A 4 perces az Kinga volt a tegnapi NST-n. :)
Nekem jó délután 3 körül. Válassz te a helyek közül, és szinte mindenhol regisztrálva vagyok. A lényeg, hogy tudjunk csetelni ott, meg felvegyük egymással a kapcsolatot.

hofeherke
 
 


Sziasztok!

Érdekesek ezek a fájások. Amikor a CTG 10 perces fájásokat mutatott ki, azt kb meg se éreztem. Amikor meg kegyetlenül szenvedtem, akkor meg szinte semmit nem mutatott ki. Pedig kézzel megnézte a doki, hogy csak a baba, vagy tényleg rendes keményedés, és tényleg fájás volt.

Juj Kinga, lehet Te leszel a következő:) olyan izgis:)

Milyen aranyosak a pasik:) Háát, nálunk egyértelmű volt, hogy beindult a szülés:(

Hehe, kicsit szomorú volta, tegnap lettem volna 36 hetes, mondtam is Gábornak, hogy min eddig kellett volna kihúznunk, hogy ne legyen koraszülött. Erre csináltam egy "pociképet" hogy 36 hetesen milyen a hasam:) Egész jól megy vissza. És azért durva, hogy 1 hét múlva megyek 6 hetes kontrollra, Ti meg még meg sem szültetek...Ilyenkor azért mindig elszomorodok egy kicsit. Ja, és pár napja már meg is jött:))))) Nekem Gveninél is a következő hónapban már megjött, és utána szépen havonta. Számítottam most is rá, hogy hamar megjön. Hát így is lett...

Kép
Kép
Kép
hillsdeli
 
 


Szilvi: Aztaaaa... Te aztán haladsz. És már is van mensid... na én erre is kíváncsi leszek, hogy nekem mikor jön meg utána.

hofeherke
 
 


Sziasztok!

Ideértem végre én is. Jól vissza is olvastam... Csak összejött a kis brigád...

Szilvi, annyira jó volt olvasni téged, ahogy írtad a családos érzéseidet. Még bele is könnyeztem!

Andi, remélem sikerül Grace cukrát most helyrerakni, biztos, hogy sok nyűgtől-bajtól tudnátok megszabadulni így.

Ezek a pasik. Jó fejek. Nálam a párom "iderendelte" anyukámat, hogy míg ő ismét tréningen van, ne legyek egyedül. Dunántúlról sok idő felérni Pestre.

Én tegnap voltam ctg-n, tökéleteset produkált a gyerkőc, egy deka méhösszehúzódás sem volt. 1 hét múlva újra kell mennem. De nekem sem jóslóim, sem semmilyenjeim nincsenek. Néha néha szúr valami a nunimban, ilyen nyilalló érzés, de semmi extra. Ez a gyerek nem akar kijönni még. A dugót is figyelem mindig, de semmi. S nekem a hasam is annyira fenn van még. Nektek is? Vagy ez törvényszerű egyáltalán, hogy "leszáll" az ember hasa??

Dia
Lilypie Pregnancy tickers
szolnokdia
Budapest IV. kerület
 
 


Dia: Ma olvastam, hogy nem törvényszerű. Akár vajúdás közben is történhet a beilleszkedés. Mondjuk nekem már lent van.

hofeherke
 
 


Sziasztok!

Csak szerettem volna szólni, hogy most már a Babaneten is van lehetőség ZÁRT TOPIK NYITÁSÁRA! Ehhez semmi mást nem kell tennetek, csak írni egy levelet nekem a szerkeszto@babanet.hu címre - vagy privit -, amiben megadjátok, hogy mi legyen az új topik neve, és ki lenne a moderátor (felhasználónév, emailcím), aki majd fel tudja venni a többieket.

Jó látni Titeket!

Üdv:

Dia
a felelős szerkesztő

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Dia, nekem Bence a kitolás előtt illeszkedett be. Vele pl. sztem nem is volt lent a pocakom. Na de most... Hm, fb-re tettem fel képet, szerintem ennél már nem lehet lejjebb :D

Lányok, legyen akkor egy zárt topik itt?

Kép

Kép
bettica
 
 


Betti: Nekem mindegy. Én a tanyára mennék vissza legszívesebben (mint gondolom ti is), de ha már ezekben az izgalmas pillanatokban szükség van a zártságra, akkor én bárhová utánatok megyek.... csak össze kellene még szedni a csapat hiányzó részét is...

hofeherke
 
 


Mara: nekem nem létszükség a zártság. Én is csak a társaság miatt kérdem, hogy legyen-e, mert úgy látom sokan szívesebben írnának, ha nem látná mindenki.
Én amondó vagyok, hogy várjuk meg Mardor 1-2 napon belül visszakapja-e az adatbázisát, el tudja-e indítani újra az At-t. Ha nem, akkor max itt létrehozunk egy zárt topikot ideiglenesen...

Lányok, esetleg más ötlet? Ezt most főleg azoktól kérdem, akik ragaszkodnának a zárt topikhoz ;)

Kép

Kép
bettica
 
 


No, akkor nem nézegetem annyira a pocakomat a tükörben :-)

Én is támogatom azt, hogy várjunk 1-2 napot, s ha nem műxik az at, akkor csináljunk máshol zárt részt. Úgysem csak a szülésig beszélgetünk egymással, hanem utána ahogy a törpék engedik :-)

Dia
Lilypie Pregnancy tickers
szolnokdia
Budapest IV. kerület
 
 


Basszus, most nézem a vonalzóm. 19 days to g :shock: o. Anyám... Anyám...
szolnokdia
Budapest IV. kerület
 
 


Idetaláltam!
Visszaolvasok gyorsan!
Vagy tud valaki 3 mondatban irni egy gyors összefoglalót van-e újabb anyuka köztünk?
etike
 
 


Hello Etike!

Visi, Anita meg Szilvi babázik már!
( Asszem nem hagytam ki senkit...)
szolnokdia
Budapest IV. kerület
 
 


sziasztok

én is alapvetoen tanyára mennék vissza, az annyira tökéletesen van megcsinálva, mnidenféle kényelmi funkcio szempontjábol, pl h kiirja ha jott uj hsz, meg látni, h ki van online, stb stb.. most nem bántásbol, de szerintem pl ez az oldal a közelébe sem jöhet..
de azért persze ha látszik, h nincs fejlodés, és nem tudják megcsinálni, akkor muszáj lenne valamit kitalálni..
de szerintem Mardor nagyon szivén viseli azt az oldalt, szal tuti hamarosan mukodni fog megint :)

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
csillanya
Abaújszolnok
 
 


Csilla, nekem is igencsak bejött az a hely, remélem hamar összeszedik magukat :-)

Dia
Lilypie Pregnancy tickers
szolnokdia
Budapest IV. kerület
 
 


NA visszaolvastam!
Nem semmi, hogy tellik az idő.
Nekem ha jól gondolom vasárnap este, és tegnap távozott a nyákdugó, kicsit be is paráztam. Nekem nem egyben jött ki hanem pisilés után a WC papíron volt ilyen nyálkás nyúlós ragacs...kicsit barnás is volt.
Mostanra már folyás lett belőle, nekem eddig nem volt az egész terhesség alatt semmilyen folyásom sem, szóval ezért vagyok most kicsit meglepődve, illetve, hogy honnan fogom tudni megkülönböztetni, hogy magzatvíz jön-e vagy csak folyás.
Ma voltam CTG-n, annyit mondott a doki: JÓ! jövő héten kedden menjek újra. Kisebb fájások voltak, de lehet fájásnak sem nevezném, csak görbekilengésnek :)
A lábam hihetetlenül dagad! És az erek is fájnak rajta nap végére!Hátsajna ez van!
Csajok egy kérdés! Ha a magzatvíz szivárogna az jönne folyamatosan vajon?
Nekem pl éjszaka még folyásom sem volt, és tegnap is csak délután inkább... UH-t nem csinált a doki majd jövő héten..
etike
 
 


Etike: Akkor két héten belül te is számíthatsz a csomagodra :)

hofeherke
 
 


És az én nyákdugóm? :lol: Én még nem találkoztam vele :( ;)

Etike, a folyás tök normális, irigykedem is, hogy neked még csak most jelentkezett ;) A lábdagadással is szerencséd van, mondjuk én nem dagadtam most, de számítottam rá a nagy meleg miatt. Az ujjaim érzem reggelente, hogy nem tudom annyira behajlítani, de a gyűrűmön ellenőrizve nem látok vizesedést. Pihentesd te is sokat felpolcolva a lábad, valamennyit segít.

Nekem ma sikerült végre megvennem a málnalevél teát. Azért nem volt egyszerű menet :) Ja és egy ismerősöm kedveskedni akart és az áruházban rosszalló tekintettel kísérve kipakolta helyettem a kosaram a futószalagra, mondván én kíméljem magam. A kosár tele volt ruhákkal, sejthetitek mekkora súlya volt :) Enyhén kellemetlen volt a szitu ;) Aztán persze "kikaptam" Apától is, hogy legalább péntekig maradjak meg a fenekemen... Pedig most minden napra van egy kis dolgom, holnap még el kell mennem a Pólusba, randim lesz egy teszveszes csajjal, csütörtökön CTG és vérvétel, pénteken házidoki táppénz miatt. A holnapit még csak rá tudom Apára passzolni, de a többit nekem kell intéznem. Azért persze igyekszem nem túlzásba vinni, gyakran leülök pihenni és max 1-2 órán belül elintézni amit kell. Ennyi mozgásra meg szükségem van, mert már érzem, hogy nehezen mennek dolgok, eléggé elhagytam magam. Na jó ez nem igaz, de kicsit muszáj edzenem magam, mert aztán itthon leszek 2 gyerekkel és nem fogom bírni a strapát :(

Kép

Kép
bettica
 
 


Olyan carul vagyok, legszívesebben hibernálnám magam pár napra. Hányinger, fejfájás, nyomott fej, és most Pötyi is rákezdte. AMúgy ma nagyon belassult ő is. Valami anticiklon van, most már tényleg a *****om kivan ezzel a hülye időjárással. Egy hét eltelhetne front nélkül. Na, kipanaszkodtam magam. :evil: :x

Betti, várhatunk még pár napot, de aztán tényleg tegyük zárttá. Én sajnálom a tanyát a tárhelyek miatt, meg pl az a jegyzetfüzet tökjó volt, de elég bosszantó, hogy szerintem búcsút inthetünk minden adatnak, kvázi kezdhetjük újra az egészet. Ráadásul, szerintem az infók sem voltak egyértelműek, csak ácsingóztunk ott valami hírért. Nekem már az is infó lett volna, h próbálom elérni az informatikust, nem megy, türelmet kérek. De a nagy hallgatás, hát, az nem jó.

Dia, a has leszállása is lehet alkati. Nekem is fent van látszatra, de a dokim azt mondta,h ennek ne higyjek, a baba beilleszkedett már. Egyszerűen ilyen formájú a hasam, ilyenek a hasizmaim. Pl még mindig fel tudok ülni rendesen is ülésbe (izomból), csak már nem olyan kényelmes.

Etike, MNiki is babázik már, fb-n vannak fotók Vilikéről. Egy óriás az a kisfiú, nagyon aranyos.
A magzatvíz jó esetben olyan, mintha kis tejet kevertek volna vízbe, opálos, áttetsző. Rossz esetben zöldes, akkor kórház minél hamarabb, az oxigénhiányra utal. Nem törvényszerű, hogy loccsan és egy csomó folyik, szivároghat is, jöhet több részletben is. Attól függ, mennyire van lent babóci feje: elzárja-e a kijáratot. De a folyás az kenőcsösebb, ez meg víz állagú. Ha nincs fájás, a magzatvíz elfolyásától számított 2 óra múlva kell bemenni.

Kép

Kép
kinga82
 
 


Betti, a tiéddel én sem :lol:

Kép

Kép
kinga82
 
 


És mennyire kellene folynia annak a magzatvíznek?
Tiszta para vagyok, mi van ha az folyik én meg csak folyásnak érzem....
ááááááááááááá
etike
 
 


Kinga, Betti: Nyugis estét nektek!!!!

Etike: Ha toccsan a magzatvíz, akkor is azonnal kórház, mert kisodorhatja a köldökzsinórt az erős áramlás. Indulásig meg felpolcolt lábbal kell feküdni.

hofeherke
 
 


Etike, ne aggódj, ha kicsit szivárog is, az nem gond már, a szervezeted folyamatosan termeli vissza. Nekem ömlött rendesen, sőt, aztán szülésig rendes "löketekbe" jött még folyamatosan, mert a szervezetem termelte újra.


Én részemről mindenképp szeretnék Tanyára vissza menni, még ha az adatok el is vesztek, nagyon tetszett ahogy az az oldal meg van csinálva, olyan praktikus... De addig is én minél hamarabb támogatom a zárt topikot itt, engem zavar hogy mindenki olvassa, amit Nektek írok...

Kép
Kép
Kép
hillsdeli
 
 


Ohh, megkerestem Mnikit face-n, és láttam Vilikét!:) Nagyon nagy babája van, nekem végképp hatalmasnak tűnik Ármin mellett:) Bár nekem a normál időre született Gvenim is csal fele akkora súlyú volt:)

Kép
Kép
Kép
hillsdeli
 
 


MEGVAGYTOK VÉÉÉÉÉGRE!

Jajdejó, ,hogy itt vagytok ennyien, úgy hiányoztatok!

Szilvi: Nagyon örülök, hogy hazajöhettetek!

Puszilom az új babákat!

Mara, szerintem ez is legyen zárt fórum, mert különben nem szívesen rakok képeket, aztán ha megjavul a tanya visszamegyünk:)

A nyaralás nagyon jól sikerült, vasárnap jöttünk haza, itthon meg belevetettem magam a teendőkbe! Most már jövök rendszeresen!

Kép
mannababoca
 
 


Jó reggelt!

Ó, lassan mindenki idetalál :) Ennek nagyon örülök ;)

Éééés: rendszertelen fájásaim vannak, igen gyengék így még várok, mi lesz...

Kép

Kép
bettica
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt!

Manna, de jó, hogy itt vagy Te is! Örülök, hogy jó lett a nyaralás! Szuper időtök volt!

Etike, nekem tök durva folyásom van. Víz állagú már egy jó ideje. beszéltem erről a dokival, azt mondta tök normális, ne aggódjak. Szal ha kedden mész megint ctg-re, azért említsd meg neki sztem.

Betti, még a végén agusztusi lesz Kata? :-)

Nem is meséltem nektek, mert nem volt tanya... képzeljétek. Péntek éjjel arra ébredtem, hogy baromira begörcsölt a karom, a könyökhajlatomban. Keletkezett rajta egy hatalmas, tyúktojás méretű pukli. Páromat kértem, hogy mentolos krémmel masszírozza már ki belőle, mert nemtok tőle aludni, meg jegeltem is reggelig. Hát, nem sikerült a masszás, s reggelre vettem észre, hogy egy jó tenyérnyi véraláfutás lett a karomon. Elmentem a házidokihoz, s kiderült, hogy szétpukkant az egyik ér a karomban. A vérvétel után 3 nappal!!, a melegtől megadta magát az ér fala. Ti hallottatok már ilyet? Úgy nézek ki, mint akit alaposan helybenhagytak.

Dia
Lilypie Pregnancy tickers
szolnokdia
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

Feladom lassan én is. Azért is megvárom Bendi első napját, meg ma az évnyitót, de ha utána még egy erős fájásom lesz, éjjel, már megyek is be, és kérek oxit. Péntek óta minden éjjel fájásaim vannak, ma hajnalban is azokra ébredtem, szépen rendszeressé válnak, majd leállnak. Egyre fáradtabb vagyok és nyűgösebb, mert persze napközben meg nem tudok aludni. :evil: :evil: :evil:

Etike, inkább a pisire hasonlít, ha már valamire, csak ezt nem tudod elállítani akarattal. Meg persze nem sárga...

Most megyek is, nem rontom itt a hangulatot. Lehet, megbeszélem a lányommal, hogyí ennél azért határozottabban döntse már el, mit akar. Nekem az is jó, ha bent marad 10-ig, de akkor ne keltsen fel minden éjjel 2x, m morci leszek.

Kép

Kép
kinga82
 
 


Kinga, sajnálom, hogy szenvedsz. Lehet, hogy akkor jobb is, ha bemész a kótházba. Legalább nem leszel atom fáradt.

Dia
Lilypie Pregnancy tickers
szolnokdia
Budapest IV. kerület
 
 


Kinga: kitartás! Sajnos én is hasonló cipőben járok, bár én azért egy picit tudok aludni. Ma hajnali fél 5 óta vagyok fent, akkor jött az első bika fájás amikor kimentem wc-re, azt hittem összef.som magam ott ülve (legalább helyben voltam :lol:), viszont azóta fent vagyok, hol van egy kicsi, hol nincs, mint a mesében :(
Drukk, hogy a csajszi kibírja még holnapig, nekem Apa azt mondta, hogy péntek délutánig tartsam vissza. Oké :lol: Mert ez így megy :D

Kép

Kép
bettica
 
 


Manna: Üdv itthon megint!!!

Kinga, Betti: Egyre izgibb a dolog, bár gondolom ti azért nem ennyire fényesen élitek ezt meg. Azért teljesüljön a kívánságotok az időpontokat illetően!

Kinga: Nem rontod a levegőt! Gyere csak nyugodtan... babátlan kismamaként lesem minden szavatokat :lol:

Dia: brutál lehet a karod. Nem is gondoltam, hogy lehet ilyen, főleg nem 3 nappal a szuri után!!!

hofeherke
 
 


Dia, elég brutálul nézhet ki a karod! Én még ilyent nem is hallottam (mondjuk, ez kb semmit nem jelent), de biztosan jól betojtam volna, ha ilyenem van.
Én is erre gondoltam, hogy mire tényleg szülnék, teljesen összezuhanok. Pedig onnan már nem lesz megállás.

Betti, valami gigadugó kellene a visszatartáshoz :) Egy órával előztelek akkor be, nekem fél 4-kor kezdődött. Olyan éjféltől tudtam aludni addig. Ja, és visszaaludtam olyan 7 körül (akkor vettem be a gyógyszeremet), erre 7:38-kor felhív egy ismerős, mert én kismama vagyok és úgysem tudok aludni. Mondtam neki, hogy de, eddig tudtam, köszi. :x

Mara, akkor már inkább azt kívánom neked, hogy az első ilyen rendszeres fájásos eseménynél ne maradjon abba, hanem bújjon ki Bence frissen és üdén. :)

Megyek boltba, Bendi kijelentette,hogy tízóraira választhatok, mit pakolok neki: csokibogyó, vaníliás karika, májas zsemle... Később majd rakhatok neki szendvicset, de amíg nincs elöl foga, addig ő nem eszik szalámit. (Kiszedték a két felső frontfogát pénteken, nem tudom, írtam-e ezt, mert akkor már nem volt AT).

Kép

Kép
kinga82
 
 


Dia: Tényleg nem lehet egyszerű most a karod! Én sem hallottam, láttam még ilyet (na ez sem jelent semmit ;) ) De hogy ez hogy lehet? Magasabb volt a vérnyomásod? Vagy csak megerőltetted? Bár ezt nem gondolnám...

Kinga: És mit választottál Bendinek? :lol:
Nekem is sikerült visszaaludnom fél 7 körül, majd Bence 7kor becsapódott mellém az ágyba menetkészen :D
Én most örülök, mert a fájások abbamaradtak, csak akkor fáj ha Kata mozog. Holnap CTG nagyon kíváncsi leszek rá...

Kép

Kép
bettica
 
 


Kinga: Milyen rendes Bendi, még választhatsz is :)

Betti: Neked meg milyen ügyes Bencéd van! Menetkészen ébreszt! :lol:

Nekem reggel óta valahogy az jár a fejemben, hogy én biza már nem jövök haza ma NST után. Nem tudom miből álmodtam ezt meg. Valahogy még az is optimista gondolatnak tűnik, hogy kimostam egy adag ruhát.... ki fogja azt beszedni? Ráadásul a hasmars is rám talált...
Persze lehet ez gyomorrontás... és fájásnak nyoma sincs... még keményedésnek se igazán... :roll:
Szóval csak hülye vagyok.

hofeherke
 
 


Mara, ma én is ilyen hangulatban vagyok. Bár a rendszertelen fájások alábbhagytak, fáj ha Kata mozog, fáj a fejem és hasmenésem is van...
Mikor mész CTG-re? Mennek a drukkok, hogy mutasson vmit ;) Mert az egyáltalán nem jelent semmit, hogy Te nem érzed őket :)

Kép

Kép
bettica
 
 


Betti: Majd délután fél négyre megyek. előtte meg még egytől védőnő...

hofeherke
 
 


Mara, amikor benntartottak, nekem is megvolt a megérzésem. Pedig kuty abajom volt.
A truhát meg a párod biztos összeszedi, ne aggódj :-). Ha ki akar jönni Bence, az Istennek sem tudod benn tartani majd :-) :-) .

Kinga, azért kellett kivenni a fogait, mert rossz volt? Vagy csak útban voltak?

Betti, nálad azóta semmi fájás?

Jah, akartam kérdezni, hogy mi az a fájásgyengeség. Azt jelenti, hogy nem érzed az összehúzódásaidat?

Nem, nem eröltettem meg a karom, pont aludtam. Csak aznap volt az az ezer fok meleg, s dagadt kezem, lábam. Borzalmasan éreztem magam. Valszeg ez lehetett. Kérdeztem is a háziorvost, hogy ez normális-e, s azt mondta, hogy a terhesség+vérvétel+meleg = gyenge érfalak.
szolnokdia
Budapest IV. kerület
 
 


Jah, most látom Betti, hogy írtad, hogy fájás abbamaradt...
szolnokdia
Budapest IV. kerület
 
 


sziasztok!

előre is bocsi h nem olvasok most egy hsz-t sem, de totál kiborultam, végig bőgtem a hazafelé vezető utat..voltunk nst-n fájásokat nem mutatott, de én hébe hóba már érzem, igaz gyengén de érzem, majd vártunk egy órát a dokira (rajtam kivül 5-en vártak rá) 1 percet sem voltam bent, megvizsgált mire közölte h zárt a méhszáj, szerinte kihuzom kiirt időpontig, kedden menjek be..legszebb , h szülésznőm közölte h jó lett volna vasárnapig szülni ugyani a szülőszobát totál átalakitják hétfőtől és csak a gyerekrészlegen lesz szülés..ugrott az álmom..és mit gondoltok milyen krülmények közt?rákérdeztem...kettesével lennénk egy szobában, függöny nélkül, egymást hallgatva , meg az orvosainkat, párunkat..szerintetek h érzem magam???????????????????????????????????????????????mikor megkérdeztem h mit tehetnék h vasárnapig megszüljek, közölték semmit, nincs esélyem rá..szóval most nincs kedvem beszélni senkivel..olyan vagyok mint egy élő hulla..és nem is az számit h ugyananyit fizetek ki ezért a "szinvonalért" mint amit szerettem volna, hanem valahol a bánásmód..sajnos az elsőnél volt szerencsém megtapasztalni milyen igy szülni.. :( :( :(

nektek minden jót, Csilla

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Most találtam, szerintem nagyon sok hasznos információ van benne:
tájékoztató

Kép

Kép
bettica
 
 


Csilla: Másik kórház? Azért ez nem igy működik, hogy az ember eldönti mikor akar szülni, pláne nem amiatt, hogy az osztály mennyire lesz felkészült... Nagyon sajnálom, sajnos tudom milyen érzés. Én a helyedben elmennék egy másik kórházba szülni. Beszéld meg a szülésznővel, hátha "látogatóként" bent lehet majd veled.

Kép

Kép
bettica
 
 


Itt vagyok!
Kicsit megnyugodtam, ha magzatvíz lenne folyamatosan folyna,éjjel meg pl szinte semmi sem volt. Amúgy nekem is vannak már rendzsertelen fájásaim, éjjel fel is ébredtem egy erősebbre, egy jókis menstruációs görcshöz tudnám hasonlítani, nem volt valami kellemes...
Csilla: Én is megpróbálnék keresni valami másik megoldást, nem hiszem, hogy te vagy az egyetlen akinek ez igy nem tetszik. És szerintem kötelesek a felújítás alatt is biztosítani a megfelelő körülményeket!
Kinga: kitartás, bár nem tudom egy kisgyerekkel, hogy lehet ezt bírni én 1-2 napja nagyon nehezen viselem magam.
A lábam olyan dagadt, hogy semmi nem jön rá, folyamatosan borogatom, de az sem segít :( És fájdogál is...
Mara: szerintem ha benn tartanak az jó jel, azt jelenti rövidesen lesz valami, és tutti jó kezekben leszel!
Dia: nagyon durva lehetett a karod én még nem is hallottam ilyet, azóta már elmúlt?
etike
 
 


Elmentem fodrászhoz,h csini legyek az évnyitón. Mosás-szárítás, és máris emberibb a fejem. Iszonyú álmos vagyok, de ha lefekszem aludni, olyan kókadt leszek...

Betti, már én is kíváncsi vagyok a te nst-dre is. Meg hogy neked mit mondanak rá. Próbálom utolérni a védőnőmet, de persze pont most nem lehet.
Vaníliás karikát kap a fiam, abban egyeztünk meg. Már meg is vettük gyorsan. Ha nem lenne ilyen szerencsés alkata, anyagcseréje, én nem tudom, mit csinálnék.
Gondolom, bírtál örülni te is az ébresztőnek... :)
Ja, nekem is hasmenésem van, de már örültem neki, a hülye Maltofertől eddig nekem egy kínlódás volt.

Mara, azért sms-t dobj ám, ha bent maradsz!

Dia, jók a fogai, csak nem esnek ki a tejfogak, mert nem szívódik fel a gyökerük teljesen. Ilyent sem hallottam még. Elkezd mozogni, nő alatta/mögötte/mellette az új, a tejfog meg hősiesen tartja magát, és rosszul nő az új fog.
Érzed a fájásokat fájásgyengeség estén is, sőt, ugyanolyan erősnek is érezheted, mégsem elég hatékonyak, azaz nem tágulsz tőlük és nem segítenek kitolni a babát. Van a primer, amikor az eleje óta sem elég erősek, és van szekunder, amikor szülés közben valamiért elfogy az erejük.

Csilla, szerintem is másik kórház. Előbb úgysem tudod kihozni Gvendolint, mert minden praktika csak akkor hat, ha érett a baba, a méhed, a méhszájad. Vagy még akkor sem. De nem is jó erőltetni. Ilyen körülmények közt én sem szülnék szívesen, szerintem keress másik kórházat a közeletekben.

Kép

Kép
kinga82
 
 


Csilla, ezt sajnálattal olvasom. Van lehetőséged most így a finisben másik kórházat, dokit keresni?

Etike, akkor jó, ha megnyugodtál. A "nagyok" szerint egyértelmű lesz, ha a magzatvíz folyik. Nos, hát kíváncsian várom :-) .
nem, még nem múlt el teljesen a kékség, elég randa, bevallom. De kenegetem liotonnal, s úgy veszem észre ez használ.

Kinga, milyen érdekes. Más gyerkőcnek meg már akkor kihullik foga, mikor a csontfog még sehol...
Aham, mostmár értemn a fájásgyengeséget is, köszi. Mindent-tudó vagy Kinga :-)

Pont azon gondolkodtam valamelyik nap, mikor szenvedtem az at nélkül, hogy milyen jó, hogy ilyen barom kérdéseket is feltehetünk egymásnak :-), s nem néztek hülyének...
szolnokdia
Budapest IV. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: