Új privát üzeneted érkezett!

Tudatos tervezés, vagy csak fájdalmas hiánypótlás, avagy a hiány túlélése?
Mi indított a téma elindítására? Egyszerűen csak az a vágy, hogy még egyszer, nemsokára, egészséges baba mocorogjon a pocakomban!
Ha te is így érzel, jelentkezz!
kukucsi68
 
 


Úgy tűnik magányos farkas vagyok a magam témájában :wink:
De sebaj! Időm, mint pelyva, várok társaimra :lol:
Üdv mindenkinek
kukucsi68
 
 


szia Kukucsi!

Nem vagy magányos farkas, én is itt vagyok :-)
Mi is szeretnénk babát 2011. nov-dec.-re
Első gyermekünk most másfél éves, és szeretnénk neki tesókát.
Nektek is 2. baba, ha jól értem? legalábbis nem első, ugye? :D
anyesz
Szeged
 
 

 
 

Szia, anyesz!
Köszöntelek!
Az jó, hogy mégsem vagyok magányos farkas! :wink:
Nem, nekünk sem az első baba érkezne, hanem az 5. vagy 6.. Ez csupán nézőpont kérdése!
Üdv kukucsi.
kukucsi68
 
 


sziasztok.

mi is jovore szeretnenk babat.

november elejen a 34. heten halt el a magzatom, igy most par honapot varnunk kell, de amint lehet ujra probalkozunk.

addig is ismerkedjunk :)


bixi
bixi
Budapest
 
 


Kedves bixi!
Először is üdv a csapatban!
Őszintén sajnálom a veletek történteket! Lehet tudni, hogy mi történt, miért történt ez a babátokkal? De ha nem szeretnél róla beszélni, megértem, úgy bocsi. :(
Nekünk 4 gyerkőcünk van, és azért írtam előbbi megjegyzésemben, hogy 5-6. at várnánk, mert sajnos okt 8.-án nekem is meg kellett szülnöm 15 hetes magzatomat, egy ritka genetikai rendellenesség miatt.
Bíztatlak, drukkolok, hogy a "pihentetés" után, valóban összejöjjön a babátok.
Üdv, kukucsi
kukucsi68
 
 


Szia kukucsi,

a koldokzsinor tekeredett 2x szorosan a nyakara, de kozrejatszott egy betegseg is ami a terhesseg alakult ki.

a 15 hetes magzatot is meg kell szulni? nem csak a 20. hettol?

gratulalok a 4 gyerekhez, ez nem semmi :)

most probalkoztok ujabbal?


bixi
bixi
Budapest
 
 


Sziasztok!
Igen, bixi, 14 hétig lehet "normál" terhességmegszakítás.
Nagyon sajnálom a veletek történteket!
Gondoltam, hogy ilyesmi történhetett :cry:
Igen, még szeretnénk próbálkozni, bár nekünk már nagyon "ketyeg" az óra. :lol:
De "adtunk" magunknak másfél évet, aztán slussz! Ha addig rendben összejön a baba, mérhetetlenül boldogak leszünk, ha nem, nincs okunk szomorúságra, mert itthon így is zsibong a ház!
Viszont nektek nagyon szurkolok, hogy minden sikeresen összejöjjön!
Nagyon vigyázz magatokra!
Pussz, kukucsi
kukucsi68
 
 


hat kepzelem h mekkora lehet a zsivaj :D

talan egyszer mi is eljutunk idaig - a ferjem legalabb 3 gyerkocot szeretne - de en mar akkor is kimondhatatlanul boldog leszek, ha a kovetkezo szules utan nem ketten hanem harman mehetunk haza a korhazbol..

most sajnos azonban varnunk kell par honapot, mig beallitjak a gyogyszereimet, leepitem a szteroidot, es amig 'kiheverem' a szulest.

majd tavasszal indulhat ujra a projekt, addig pedig szamolom a napokat..

a kombinalt tesztbol derult ki a rendellenesseg vagy hogyan?

szoritok nektek! :)
bixi
Budapest
 
 


a 12 hetes ultrahangon. Egy elég ritka rendellenesség adódott, most már örvendünk, hogy időben kiderült. Szorítok nektek őszintén, hogy tényleg a következő alkalommal, ahogy te fogalmaztál 3-an menjetek haza. Nálad lépett fel valami betegség? Nem tudom, mennyire veszed jónéven az érdeklődésemet, semmiképp nem szeretnék sebeket felszakítani. Ezért kérlek szólj, ha neked ez terhes, mert akkor többet nem kérdezek. Nekem "jól esett" kibeszélni magamat, de nem mindenki egyforma, és nem mindig ugyanaz az eset.
Mindenképp kitartásra buzdítalak!
Pussz, kukucsi
kukucsi68
 
 


Egyaltalan nem zavar ha kerdezel! Nekem is jolesik kibeszelni a dolgokat.

igen, en lettem beteg, most fedeztek fel miutan megszultem a babat, h colitis ulcerosam van. emiatt voltam annyira verszegeny (30as hemoglobin), ezert volt szukseg a vertranszfuziora meg szules elott es ezert aggodtak az orvosok, h egyaltalan tuleljem a szulest :cry:
az azert eleg sokkolo volt amikor kozoltek a 34. heten h nincs szivhang, meg kell szulni a babat, de mellesleg ha meg mielott beindulna magatol a szules nem kapok vert, akkor lehet h nem elem tul az egeszet. azt hiszem az agyam akkor kapcsolt ki teljesen 3 napra, csak tompan emlekszem mindenre.

egy dolog remlik tisztan, h amikor mondtam a ferjemnek h en ezt nem vagyok kepes vegigcsinalni, azt valaszolta, hogy 'Diogot mar elvesztettuk, de teged meg kell mentenunk.' ez adott erot.

a koldokzsinor valoszinuleg a betegseg miatti iszonyat eros hasgorcsok alatt tekeredhetett ra a bebire..

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Bizonyára nem volt könnyű, és gondolom még most sem az. De már csak a férjed kedvéért sok-sok erőt kell magadon venned, sajnos vannak ilyen szomorú esetek, de nekem van olyan ismerősöm, aki 3 vetélés és koraszülés után 3 egészséges kisbabának adott életet, így most ott is zsibongás van :wink:
Most még pihenned kell, felépülnöd, olykor-olykor sírdogálnod, és pár hónap múlva kezdhetitek a "baba-programot".
Addig ismeretlenül ugyan, de együttérzően itt vagyok.
Üdv, kukucsi
kukucsi68
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy beindult ez a topik, nem tudtam jönni pár napig, mert festettünk, és össze volt szedve a gép, de most már jövök gyakrabban.
Sajnálom, ami mindkettőtökkel történt. Elveszíteni a magzatot... el tudom képzelni, min mentetek keresztül, és együtt érzek veletek.
Bixi!
Becsüld meg a párod, hogy erőt adott neked a folytatásra. Remélem, amint belefoghattok a "projektbe", össze is jön az egészséges babóca. Kívánom, hogy így legyen, addig meg persze ismerkedünk.

Kukucsi!
Milyen szép családod van! Gratulálok a gyerkőcökhöz, és remélem, az 5-6. sem várat magára :D
Mit szólnál ikrekhez? :wink:

Sajnos most még mi sem foghatunk bele a kistesóprojektbe, mert a vérvételemből kiderült, hogy CMV vírusom van, ez veszélyes lenne a magzatra, ezért meg kell várni, amíg kiürül a szervezetemből. Február végén vesznek újra vért, s ha oké lesz, mi is belevágunk. Elméletileg még talán lehet 2011. decemberi baba.

Puszi!
anyesz
Szeged
 
 


Szia, anyesz!
Bizonyára fáradt is vagy a festéstől! Jó, hogy velünk "pihensz" :wink:
Valójában mindegy mikor jön össze a kistesó, csak minden rendben legyen vele.
Nekem az ikrek sem tűnnek rossz gondolatnak, bár most már egy kicsit tartok a komplikációktól. Lehet, hogy az én koromban már jobb tennénk, ha egy baba jönne össze, mert az sem lesz már sétagalopp. :D :D
A CMV-t rutin vérvétel során vették észre? A február még ok. :wink:
Pussz
kukucsi68
 
 


udv anyesz!

orulok h itt vagy.

es ezek szerint szinte egyszerre vaghatunk majd bele a projektbe :)
ez tok klassz.

honnan valo vagy?

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Kukucsi!
Gondolom, hogy 4 gyerek mellett kihordani, megszülni, felnevelni még egy gyereket nem lehet könnyű! És szerintem annyira jó és becsülendő, hogy mennyire szeretnétek. A kor, hát igen, az sajnos nem mindegy, de nem hiszem, hogy olyan "öreg" lennél már!! :-)
Mennyi idősek a gyerkőcök, ha nem vagyok indiszkrét? Fiúk, lányok?
A CMV úgy derült ki, hogy a rutin vérvételen (teljes vérkép - a háziorvos minden évben elküld) a májfunkciós értékeim (GGT, GOT, GPT stb.) rosszak lettek, plusz lymphocita- és monocyta-szám magasabb, emiatt továbbküldtek a fertőző osztályra. :roll: Már gondolattól is rosszul voltam! Ott vettek újra vért, és abból derült ki. Nézték a hepatithis A meg B-t, de az szerencsére negatív lett. A CMV elméletileg automatikusan kiürül a szervezetből, csak az immunrendszert kell erősíteni (felső légúti vírus eredetileg).

Bixi!
igen, jó hogy együtt vágunk majd bele, legalábbis remélem, hogy rendben lesz minden. lehet, egy hónapban szülünk is majd. :-)
Jó lenne, mert jó úgy megoszatni a tapasztalatokat, hogy a terhesség kb. ugyanazon szakában vagyunk.
De végül is teljesen mindegy, csak egészséges babócák legyenek!
Amúgy szegedi vagyok. Ti?

Puszi!
anyesz
Szeged
 
 


Hát, igen! Nagyon szép lenne egyszerre, kb egyidőben terhesnek lenni meg szülni.
Én sajnos tényleg " benne vagyok a korban". 42 múltam 5 hónapja :lol: A nagyfiam már egyetemista, 19. éves, lányom 14, középső fiam 11, a legfiatalabb 3, és bármennyire hihetetlen, pont ma lennék 25 hetes terhes. :wink:
Így tényleg már csak egy év "haladékot" kaptam a férjemtől a baba-projektre, 45 után már nem illdomos szülni, és akkor már inkább a nagyszülő szerepre kell ráhangolódnunk :? :lol:
Ja, és mi Győriek vagyunk.
Pussz
kukucsi68
 
 


Sziasztok!
Jó karácsonyi készülődést, boldog együttünneplést kívánok nektek!
Pussz kukucsi68
kukucsi68
 
 


igen-igen!
mindenkinek jo keszulodest!!

megvagytok mar az osszes ajandekkal?

ki hogyan unnepel?

mi megyunk Portugaliaba. Ferjem portugal, es mivel eredetileg ugy volt hogy itthon toltjuk a karacsonyt, mivel tegnapra voltam kiirva, a tortentek utan ugy dontottem jobb lesz ha inkabb nem maradunk itt, es inkabb Liszabonban toltjuk az unnepeket.
24-enm repulunk, Amszterdamban szalluunk at, remelem nem ragadunk ott a ho miatt..es majd 1-en jovunk haza :)

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Sziasztok!
Bixi, nektek jó utat! Mi már kész vagyunk ami a karácsonyi ajándékokat illeti, de a takarítás, sütés-főzés még csak most indul be igazán! Ma már a pihenős tésztákat előkészítettük, holnap-holnapután teljes gőzzel esünk neki. Én szerencsés vagyok, mert a lányom nagyon szeret "sütkérezni", a férjem süti minden évben a bejgliket, a nagyfiam sem "fél" a sütés-főzéstől, a középső meg addig "dadus", szórakoztatja az öcsikét, így én még munkába is mehetek, mert lesz ki helyettesítsen a konyhában :wink:
Bixi, bocs a kérdésért, de nem értem a könyvjelződet :?
Szóval szép ünneplést, pussz
kukucsi
kukucsi68
 
 


ez igen, ez igazi csaladi keszulodes :) tetszik.

Mr Perfect a beceneve a macskamnak. es majus 6-an van a szulinapja :)
babarol, terhessegrol stb nem tudok konyvjelzot csinalni, hazassagrol sem nagyon, mert apolgari eskuvonk megvolt augusztusban a templomi jovore lesz, szoval maradtam a macskasnal :)

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Ja, ok! :D
A mi cicánk ápr. 24.-én született, a kutyánk febr. 13.
Lehet nekem is kéne könyvjelzőt készíteni :lol: :lol: :lol:
Én amúgy csináltam a gyerekeimnek, de nem sikerült jól, az sehogysem akart "haladni" az idővel, így leálltam, azaz "letöröltem".
Na pussz.
kukucsi68
 
 


Anyesz, Bixi és minden kedves látogató!
Békés Karácsonyt kívánok mindedkinek!
kukucsi68
 
 


Hello Lányok, Asszonyok!

Boldog Új Évet Kívánok Nektek!!!!
Tutira csodálatos évünk lesz, mert áldott állapotban leszünk, ezt biztosan tudom! :-)
Köszi nektek a karácsonyi jó kívánságokat, viszont kívánom, így utólag.

Bixi!
Hogy sikerült az utazás? Remélem, minden rendben volt, és jól éreztétek magatokat. Milyen nyelven beszéltek a férjeddel?
Templomi esküvő itthon lesz? Hogy ismerkedtetek meg?
Bocs a sok kérdésért, csak arra válaszolj, ami nem indiszkrét. :P

Kukucsi!
Szerintem nem vagy "öreg" még a kismamasághoz. És nem az elsővel leszel terhes, szóval a szervezeted már tudja a dolgát. :wink: Akkor egy szem lányotok van. Én is egyedüli lány voltam, van egy öcsém meg egy bátyám. És ez így jó volt.
Most mennem kell, pussz Nektek, ja meg a macskáknak is. :D
anyesz
Szeged
 
 


sziasztok! BUÉÉÉÉÉÉÉÉÉK mindenkinek!!! :lol: ebben en i s biztos vagyok anyesz, h nagyon jo ev lesz ez mindharmunknak, hajra mindenki :)

kepzeljetek ma jottunk haza (reggel 8tol este 7ig uton voltunk atszallassal) es egyszer csak mi tortent? na mi?termeszetesen a repulout kozepen megjott. pff. 10 honap utan eloszor! szinte napra pontosan 2 honapja szultem :cry: , de most az uj evvel megkezdem az uj idoszamitast :lol:

egyebkent az utazas nagyon jol sikerult. Porugaliaban most +15 es +20C van :) uh annyira nem volt karacsonyi hangulat kint az utcakon, minden csupa zold, a narancs es citrom fak dugig vannak gyumolccsel. ja es szakad az eso.
a ferjemmel egyebkent angol-magyar keverek nyelven beszelunk, de tanulok portugalul.
a templomi eskuvo majus 14, Nyíregyhazan lesz, allamvizsga utan kezdem szervezni.....juheee :lol: :lol: :lol:
egy cegnel dolgozunk, innen ismertuk meg egymast amugy.

nektek hogy telt a karacsony-szilveszter???

jo pihenest mindenknek meg holnapra!

pussz

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Sziasztok csajok!
Nagyon boldog és gazdag új évet kívánok nektek! Jós beszéljen belőletek! Jövő ilyenkorra legyen mindenkinek "mellékfoglalkozása"!
Örülök, hogy "megkerültetek". Én sajna nem túl jól kezdtem ezt az évet: benyaltam valami víruskát, így egész nap nyomtam az ágyat!
De sebaj, majd minden rendbejön!
Kitartást mindenkinek!
Pussz
kukucsi68
 
 


Hello Csajok!

Remélem, jól vagytok! Kukucsi, sajnálom, hogy letámadott a vírus, engem karácsony előtt "boldogított", szerencsére 30-ára elmúlt, mert akkor voltunk a tesóméknál babalátogatóban: dec.4-én született a kiscsaj, nagyon cuki!! Én még csak másfél éve szültem, de már furcsa volt olyan kis pöttömöt a kezemben tartani :-)
A karácsony nagyon jól telt, Anyukáméknál voltunk otthon, Nyíregyházán. Bixi! Csak nem nyíregyházi vagy? Ott éltem 18 éves koromig. Szinte havonta hazajárunk, mert én nem bírom a szüleim nélkül sokáig. Miből fogsz államvizsgázni?
És Kukucsi, a nagy fiad mit tanul?

Bixi!
Sztem ne bánd, hogy megjött, ezek szerint rendbe jött a hormonháztartásod, agyban és lélekben már készülhetsz a komplikációmentes babavárásra. :wink:
Nekem most 22 napra jött meg :shock: Csodálkoztam is, hogy alig múlt el az előző, már peteérésem volt.
Jaj, lányok, szurkoljatok, hogy a nőgyógyászati citológiám rendben legyen, és ne álljon a babatervezés útjában. E hónapban megnézetem magam. (az első babánkkal egy P3-as citoeredmény miatt kellett várnunk, aztán hála istennek rendbe jöttem)
Na megyek, mielőtt lyukat beszélek a hasatokba.

u.i.: Mi a véleményetek a gyerekek közötti kis vagy nagy korkülönbségről? Kukucsi, tapasztalat?

puszi!
anyesz
Szeged
 
 


szia anyesz!

de bizony nyiregyhazi vagyok, en is 18 evig eltem ott :) kicsi a vilag. mi is kb havonta jarunk haza.

a kulkerre jarok masoddiplomaskent kulhazdasagi szakra, ha minden jol megy januar vegen be is fejezem :lol:

nem banom h megjott, na de pont 11000m magasban...es persze nem volt nalam semmilyen `vedoeszkoz`


szurkolunk, szurkolunk...
en meg varom a rakszures eredmenyet

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Sziasztok!
sajnos engem még mindig k-noz ez a kórság, úgy tűnik, nem úszom meg az antibiotikumot :(
A nagy fiam kertészmérnökin van.
Nem tudok jó "receptet" mondani a korkülönbségekről: nálunk mindegyik "bejött". Egyben biztos vagyok: nagyon fontos a lelki ráhangoltság, a megfelelő be- és rávezetés.
A nagy fiam és kislányom között 4év8 hónap van (mi kisebb korkülönbséget szerettünk volna, de ennyi lett), de csodás volt. Elsőszülöttünk "ajándéknak" érezte kishúgát, soha nem volt féltékenység, irigység benne, csodás testvér volt, mai napig az!
Ő segített nekünk is, hogy jó 2 gyermekes szülőkké váljunk, ami nem kicsi feladat!
Kislányunk és szőke hercegünk között 2év4hónap van. Nehezebb volt a várandósság ideje, nem tudtam eleget pihenni egy izgő-mozgó csajszi, meg egy elsős gyerek, no meg a munka mellett.
De ahogy megszületett a kisherceg, az anyai ösztönök egyből jelentkeztek a kis tündérben, babázott, ott "vigyázott" a fürdetésnél, mindent magától, önállóan csinált. Hihetetlen milyen "nagyos" lett!
A legkisebb nagyon későre jött össze, legfiatalabb testvérétől számítva is 8 évre, de nincs "szakadék" a gyerekek közt: csodásan eljátszanak egymással. Nekem a leginkább akkor telik meg a lelkem különös melegséggel, amikor a legidősebb hazajön, és lecsücsül vonatozni, társasozni a kicsivel! Csodás!
És bátran állíthatom, hogy nekik majdnem olyan nagyon hiányzik az angyalkánk, mint nekem! És ők is szurkolnak, hogy "összejöjjön" egy újabb kistesó.
Azt hiszem most nekem sikerült az a bizonyos "lyuk a hasatokba"
:wink:
Pussz-pussz
kukucsi68
 
 


Ja, és én is szurkolok nektek a jó eredményekhez!
Ha túl leszek ezen a "nyavalyán", nálunk is indul a BABA-program!
kukucsi68
 
 


Sziasztok!

Bixi,
de jó, hogy "földim" vagy. Sok sikert, vagyis egy kalappal az államvizsgához! Az öcsém is most végez Debrecenben programtervező-matematikus szakon. 30-án lesz a diplomaosztó, ha minden jól megy. Én is ott végeztem, csak én humán vonalon, francia-magyar szakon. Szerintem a külgazdasági szak nagyon hasznos lehet, állás szempontjából. Biztos jó nehéz is. Akkor most Pesten laktok?
Mi is Nyíregyházán esküdtünk 2006-ban. Templomi nem volt, mert nem vagyunk vallásosak.

Kukucsi!
jobbulást kívánok! És akkor indulhat a "projekt"! :-)
Köszönöm, hogy megírtad a tapasztalatokat. Annyira szép, amit írtál, itt bőgtem, amíg olvastam :oops: Olyan szép, ahogyan összetart a család. Ritka az ilyen. Eredetileg is nagy családot terveztetek, vagy később jött az ihlet? :)
Nekünk mindenki mondja, hogy minek nekünk máris 2. gyerek, meg hogy nem fogom bírni. Jó érzés, hogy ennyire bíznak bennem
:x
pedig mire jönne a kistesó, a fiunk minimum 2 és fél éves lesz, szerintem már elég nagy ahhoz, hogy felfogja a dolgokat, meg hogy ne akarjon a cicimen lógni, amikor a kicsi szopizik, nem? (amúgy 15 hónapos koráig szopizott).
Hát a féltékenységet nem tudom, hogy lehet kikerülni, de szerintem ha felkészítjük rá, meg nem hanyagoljuk el a nagyobbat, nem lesz gond. Legalábbis reméljük.

Megyek főzni, mindjárt jön a munkából a férjem.
Pussz!
anyesz
Szeged
 
 


Sziasztok!
Anyesz, ne hagyd magad "lebeszélni" a kistesóról, mert a legszebb ajándéktól fosztanád meg a kisfiadat!
Én csak egy másik élménnyel tudlak felvidítani: a nagy fiunk, mikor a kishúga megszületett megállapította: hogy 2X több ajándékot kapott, mert, amikor a huginak volt valami "eseménye", ő is mindig kapott apró meglepiket.
Tehát: nagyon jó a sok tesó!
Pussz
kukucsi68
 
 


Kukucsi!

Elméletileg azért akarnak lebeszélni a kistesóról, mert a fiamnál sajnos előjött rajtam a szülés utáni depresszió. :-(
Pedig küzdöttem ellene, és gondolom, most féltenek, nehogy megint előjöjjön, mert tényleg olyan voltam, mint egy zombi. :cry:
Volt olyan, hogy annyira nem voltam észnél, hogy felhívtam a férjemet, hogy jöjjön elém, mert nem bírom hazatolni a babakocsit, pedig kb. 100 méterre voltunk otthonról...
A szülés nagyon kimerített, 10 órát vajúdtam a szülőszobán, előtte még 10-et a patológián. Utána nem bírtam összeszedni magam 3 hónapig. De ezt a luxust a 2.-nál nem engedhetem majd meg magamnak. :-)
Úgyhogy pozitívan állok hozzá.
Nagy fiad sokat segített a húgi körül?
Pussz!

u.i.: Bixi, merre jársz? Tanulsz ezerrel?
anyesz
Szeged
 
 


Sziasztok!
Igen, anyesz a nagy fiam mindig is a jobbkezem volt, egy nagyon nyugodt, megbízható emberke volt, ma is az. Kellemes baba volt.
Sajnálom ezt a szülés utáni depressziót, nekem érdekes módon a piciig nem volt ilyen bajom, bevallom: "nevettem", úgy gondoltam, nincs is ilyen. Aztán a legfiatalabbal "elért" engem is e kór, nem túl súlyos állapotban, de indokloatlanul kedvtelen voltam, ingadozott a kedélyállapotom. Szerintem nem szükségszerű a következő terhességnél a depresszió, hiszen első alkalommal nagyon megviselt a szülés, a következő nagyon könnyen mehet majd, főleg, ha nincs túl nagy korkülönbség.
Velem is biztos azért fordult elő, mert szülés közben bonodalmak léptek fel, de szerencsére a babával semmi gond nem akadt, de engem pszichésen megviselhetett, meg amúgy is sok nehézségen mentünk át egész terhesség alatt. De, ha előre megfontoltan állsz a következő terhességhez, akkor bízhatsz benne, hogy a másodiknál nem jönnek elő a bajok, és akkor minden rendben lesz.
Úgyhogy csak kitartást a pozitív hozzáálláshoz! :wink:
Amúgy: örülök, hogy földitekre találtatok :lol:
Jó hétvégét, pussz mindenkinek!
kukucsi68
 
 


sziasztok lanyok.

nem tuntem el, csak nem nagyon tudok hozzaszolni a testverkerdeshez...tudjatok, nekem meg nincs babam :cry:

a vizsgaimmal vegeztem, jovoheten a sipalyakat veszem celba :lol: :lol: :lol:

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Bocsi, bixi, ha úgy érzed, kiszorítottunk, nem volt szándékos! :oops:
Amúgy én se éreztem "rosszul" magam, hogy ti földiek vagytok :lol: :lol: :lol:
Gratula a vizsgákhoz, és jó sípályakukucskálást!
Nekem még mindig nem sikerült kilábalnom a kórságból, újabb antibiotikumra fogtak. :cry:
Na pussz, legyetek jók!
kukucsi68
 
 


sziasztok Lányok!

Bixi!
Ne haragudj, tényleg nem akartunk kiszorítani! szerintem nyerő triumvirátus vagyunk!!! :wink: A korkülönbségről a kérdést mindkettőtöknek címeztem, hiszen, neked is van róla biztos véleményed, vagy terved, hogy Ti hogyan szeretnétek. Írtad, hogy 3 pockot szeretnétek. Gratulálok a vizsgákhoz!! Diplomaosztó mikor lesz?
Öcsémnek is sikerült, tudtok valami ajándékötletet? Én leblokkolok, ha férfinak kell ajándékot kiagyalnom. :oops: :D

Kukucsi!
Jó hosszan eltart ez a nyavalya! Ha van egy kis időd a gyerkőcök mellett, pihenj! Vigyázz magadra! Az antibiotikum nekem sem a "kedvencem". Előző terhességem alatt Augmentint szedtem, hát lett is tőle olyan bőrnyavalyám, hogy se éjszakám, se nappalom nem volt. :x Aztán egyik orvos szidta a másikat, miért írta fel...

Képzeljétek, tegnap végre eljutottam nőgyógyászhoz, alapos citológiai vizsgálatot csinált, most már hüvelyi UH is része volt (eddig nekem nem csináltak rákszűréskor, csak a terhesség alatt), és azt mondta a doki, h. két hét múlva menjek vissza egy újabbra, mármint UH-ra.
Kérdem, valami baj van? Erre ő, baj az nincs, de a nyálkahártya úgy meg van vastagodva, mintha a szervezet terhességre készülne... :shock: Eléggé meglepődtem, mert hát védekezünk, szóval nem hiszem. Lehet, mivel agyilag már annyira készülök, a testem ezt az infót kapja. :o

Bixi, a Te eredményed rendben?
Puszi!
anyesz
Szeged
 
 


Sziasztok!
Jó ez a triumvirátus :lol: :wink:
Nekem is jövő héten kellene dokihoz mennem, peteérést akarunk "nyakoncsípni", most csak attól tartok, hogy a kezelés miatt, nem ajánlja a "próbálkozást", és egyre inkább ketyeg az a bizonyos óránk :cry:
Ajándék terén nem tudom, mit ajánljak, mert jó lenne ismerni a személyt. Mi a fiunknak Rejtő összes köteteit vettük meg, azóta is azokat csemegézi, még a vécén is. A férjemnek társasjátékot vennék, mert ő imádja azokat. A bátyám meg egy finom férfikölninek örülne, vagy egy whisky különlegességnek, a keresztfiam a borítéknak. Remélem adtam valami ötletet :wink: Szép hetet, jó eredményeket!
kukucsi68
 
 


sziasztok lanyok!

most csak gyorsan irom a sok johirt:
- P1 lett a citologiam:lol:
- ma vettem be az utolso medrolt+zanocint+omeprazolt :lol: :lol:
- mar csak 4 nap sielesig :lol: :lol: :lol:
- sikerult veglegesre fixalni es foglalni az eskuvonk idopontjat (maj 28) :lol: :lol: :lol: :lol:

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Puszi, bixi!
Örvendünk a jó eredményekhez, jó síelést, és hát még nagyobb gratula az esküvőtökhöz!
Addig még egyéb jó hírek is érkezhetnek :wink:
Pussz
kukucsi68
 
 


Sziasztok!

Bixi, örülök a jó eredményeknek! És a további jó híreknek is. Hát én sosem síeltem, de biztos csodás élmény lehet. Mondjuk én inkább a nyári sportok híve vagyok. :wink:
A május 2-a kiváló nap lesz az esküvőre, megjósolom. :D

Kukucsi!
Jobban vagy már? Ezek szerint még kell gyógyszert szedni? A peteérést nem szoktad érezni? Úgy értem, azért kell nézni, hogy mikor lenne érdemes próbálkozni?
:oops:
Köszönöm az ajándékötleteket, végül lóvét adunk, de készítünk házilag neki egy vicces diplomát gyerekkori fényképeivel megtűzdelve.Abba tekerjük bele a lóvét, és ezt így beletesszük egy diplomatartóba, amire tollal írunk vmit.
Most megyünk a kisfiunk haverjához játszani egy kicsit, ramaty az idő...
Puszi!
anyesz
Szeged
 
 


Sziasztok!
Nagyon jó az ajándékötletetek!
Amúgy meg domináns tüszőt kerestek, de nincs :( , úgyhogy az esély így a teherbeeséshez közelít a nullához.
Jövő hónapban kapok "speedy gonzalest", hátha akkor majd lesz valami :?
Nem is baj, mert teljesen beállt a derekam, most megyek reumatológushoz.
Pussz
kukucsi68
 
 


kukucsi68
 
 


Sziasztok!
Túl vagyunk a nagy vizsgán! Remélem jók lesznek az eredmények!
Pussz, szép hétvégét!

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
kukucsi68
 
 


Sziasztok!
Szurkolok Neked, Kukucsi, remélem, rendben lesz minden!
Hátha valamit tunak turbózni a tüszővel! :wink: Reménykedjünk benne! Mit fogsz kapni? Clostyt?
Derékbeállásban részvétem. Nekem megjött, nem tudok visszamenni a nőgyógyászhoz, majd egy-két hét múlva. Iszonyat migrén előzte meg. :?
De már alakulok. Úgy készülök, hogy már csak max. kétszer jön meg, aztán albérlőm lesz. :wink:
Jó a vonalzód!
puszi
anyesz
Szeged
 
 


Köszi a jókívánságokat, rám férne!
Ma megint "haldoklom"! Nem tudok kikecmeregni a bajokból! Talán most kellene megálljt fújni!
Nektek szurkolok, hogy úgy legyen, ahogy tervezitek.
Clostyt kellene szednem, de most 20 napra megjött nekem is, egész éjszaka iszonyatos migrénnel küszködtem én is, ma is csak az ágyat nyomtam :?
Így úgy döntöttem, hogy nem kezdem el szedni, megvárom egyszer, mi bajom. Így a "projekt" eltolódik, de fontos kilábalni a betegségekből! Férjem is úgy gondolja, hogy 1-2 hónap múlva "kattanjunk rá" a programra :wink: Még a végén egyidőben alakul ki nálunk az albérlet.
Így a vonalzómnak semmi értelme. Majd kitörlöm.

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
kukucsi68
 
 


Helló!

Hát igen, látom, Te sem 20 napra vártad a Mikulást. :lol:
Én sem, de nem is baj, hogy rövidebbek lettek a ciklusok, csak így úgy érzi az ember lánya, hogy folyamatosan csak menzeszel. :?
Remélem, kikecmeregsz a bajokból. Én már a február végét várom, akkor megyek újabb vérvételre, igaz, még a nőgyógyászati citológiaeredményemet sem tudom. Voltam pajzsmirigy-ultrahangon, göbök vannak rajta, és biopsziát javasolnak, de én eléggé betoji vagyok, nem szívesen mennék megszúratni magamat. :oops:
Inkább a szülés :D Te mind a négy gyerkőcöt spontán hüvelyi úton szülted? Könnyebb volt a 2., mint az első?
Clostyt szedtél már máskor is?
Vajon mi lehet Bixivel? ilyen sokat síel?
Hétvégén megvolt a diplomaosztója az öcsémnek, örült a zsetonnak, úh. jó választás volt. Utána étteremben vacsiztunk, kisfiunk jól viselte, le kalappal előtte, viszont sajna megbetegedett a hétvégén, taknyolás, köhögés... :(
Legyen már tavasz!!!
puszi, és jobbulást!
anyesz
Szeged
 
 


Hello Lányok!

Merre vagytok? Tavaszi bezsongás? :D
Csak gyors jelentés:
1. negatív lett a citológiám! Hurrá!
2. pajzsmirigyes doki szcintigráfiára küldött. Izotópos vizsgálat, 24-én megyek, utána nem szabad a kisfiammal érintkezni, vagy 1,5 napig, de ez megoldhatatlan. :?

Na nagyjából ennyi, veletek mi van? Minden o.k.?
anyesz
Szeged
 
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Itt vagyok!
Voltak/vannak némi gondok velem, majd igyekszem "résen" lenni, gyakran bekukkantani.
Gratula a jó eredményekhez!
Pussz

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
kukucsi68
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: