Új privát üzeneted érkezett!

No majd holnap visszatérek erre,mert már iszonyú idegesítő :?
nem vagyok én hülye,húszmillió helyre regisztráltam,de annak az a lényege,hogy ELKÉRI az adatokat,és itt az hiányzik.

Bár egy tippem még van,talán valami le van tiltva ezen a gépen,megnézem a laptopot is,hátha ott megjelenik,aminek meg kéne....
Vendég
 


Bocsánat, :-(
judit0823
Pécel
 
 


beka:
szerintem nem jora kattintassz. ha kinyitod a fooldalt akkor bal oldalon legfelul a sarokban latsz egy ikont: Anyatanya csapatepito portal, szines betuk. arra kattints ra es latni fogod, h uj regisztracio!!

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 

 
 

Sziasztok!

Megyek én is a tanyára. Én már régóta tag vagyok ott. Tetszik az oldal.

kisbeeka: Milyen böngészővel netezel? Nem ez lehet a gond? Én firefox-al és ha arra kattintok, amit judit írt, akkor előjön a regisztráció


nancsa
 
 


Sziasztok!
Jó ötlet ez a zárt fórum, már regisztráltam is, de még nem jöttem rá, hogy kell jelentkezni, mert nekem is valami mást dob ki... :D
szóval béna vagyok ám rendesen :lol:
deniko
 
 


Asszem sikerült! :)
deniko
 
 


kisbeeka: ha ezt ütöd be, így se jutsz a regisztrációhoz?

http://www.anyatanya.hu/index.php

mert itt már csak tényleg pár adatot kell megadni (szokásos) és kész
Ez jön ki:

Felhasználói név:
Jelszó:
Jelszó emlékeztető:
E-mail cím: → Ide érkezik az aktiváló e-mail.

Kép


Kép
norcs83
 
 


Csajok,komolyan,nem vagyok hülye,az egyetlen különbség aközött,amit TI írtok,meg amit én,hogy nálam NEM jelenik meg az email-címes mező!!!!!!!

És én is Firefox-ot használok,de volt már,ami ezen a gépen bizonyos honlapokon másként jelent meg,mint a laptopon...


Én is erre az oldalra mentem,és ÉN IS a bal legfelső színes bizbaszra kattintottam,de az email-címet SEHOVA nem lehet beírni!!
Vendég
 


Szóval EZ jelenik meg MINDEN alkalommal:


Kép
Vendég
 


Eddig valóban jó. És itt hová kattintassz?

Kép


Kép
norcs83
 
 


ha itt a regisztrációra kattintok jobboldalt,akkor újra ugyanez a képernyő jelenik meg!

email-címet sehová nem tudok beírni!
Vendég
 


beka:
inditsd ujra a geped vagy nem tudom. mindenkeppen sikerulnie kell, mert kellessz ott nagyon nekunk!

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


Oké csajok,meglesz!!!!

Az Internet explorerben már megjelenik!!!!!!!!! :D :D :D :D

De legalább tudom,hogy nem én őrültem meg :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Jaaaj de jóóóóó :) vééégre
fene vigye ezeket a programokat

Kép


Kép
norcs83
 
 


és ha már csatlakoztam is,hol lehet ebbe belemenni? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


oké megvan,ehhez is internet explorer kell :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


jelentkeztem én is, mert nem akarok lemaradni, de ez a fórum akkor behal? Az újak nem fogják azt hinni, hogy itt sülthalak vannak mert nem ír senki? Én sajnálnám, ha újként társaságot keresnék, és senkit nem találnék...
korenka
Szár
 
 


en is benn vagyok az anyatanyaban!!!! :)
bebe17
Szeged
 
 


Hát korenka.. egyetértek veled. Azért sajnálnám ezt a fórumot is.

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


korenka: ha sikerül mindenkinek oda csatlakoznia, akkor szép lassan valószínű, hogy ez itt behal...de írhatjuk ide, hogy hová lehet jönni, ha valaki beszélgetésre vágyik. Ott meg felvesszük.

Kép


Kép
norcs83
 
 


Addisz ma nagyon csendben van..

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Regisztráltam én is, jelentkeztem újként, írtam pár sort, most mi lesz?
Várjak vmi emilt? :shock:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Remélem nem ment át mindenki fejvesztve az anyatanyára, mert akkor írogathatok magamnak... :cry:
Én nem vagyok az a regisztrálós fajta, nincs benne gyakorlatom, remélem visszanéz vki segíteni... :cry:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


bnbeus fog beengedni! Majd a megadott e-mail címre kapsz értesítést!!!

Jó éjt!
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Itt vagyok ám, csak ma pörögtünk. Köszi, Gabi a hiányolást :)
Bűnös napot tartottunk Lucával és shoppingoltunk délelőtt, míg apa dolgozott. Vettem neki egy szuper vagány erős pink Converse cipőt, néhány tavaszi-nyári holmit a C&A-ban, Johannának pedig rugdalózót és miniatűr zoknikat :) Csak magamnak nem találtam semmi normális ruhát, cipőt... mindegy, így is elköltöttem egy vagyont :roll:

Gabi
Én jókat hallottam erről a babakocsi márkáról! Az tuti, hogy strapabíró és a babának kényelmes, tágas. Ráadásul szerintem ár-érték arányban is nagyon klassz, hiszen 2 in 1.


Anyatanya: mindjárt megnézem én is, regisztrálok, de szintén sajnálnám ezt a fórumot. Látjátok, még a napokban is csatlakoztak, jöttek új kismamák. Két helyre írni viszont értelmetlen.

Táblázat:
Javítottam az adatokat, de szóljatok, ha még valami hibádzik :)

Kép

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Én visszanézek,mert másik topicba is írok babaneten :)
én is sajnálnám :)
Vendég
 


Elnézem a táblázatot.. szeretnék hozni bele egy kis rózsaszíííínt oda a végére :)

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


No, regisztrátam az anyatanyán, be is kerültem a csoporta (köszi, Beus :)), de hosszas vizsgálódás után sem jöttem ár, hogyan kell írni a topikba :shock:
Én vagyok béna?

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Szia addisz!

A jobb oldalon fent a kilépés alatt van egy kék mező, amibe fehérrel van írva, hogy új hozzászólás. Ha rákattintassz felugrik egy ablak. Oda lehet írni.

Remélem érthetően sikerült leírnom. :? :P


nancsa
 
 


De a "gyors hozzászólás" apró mezőbe írva még gyorsabb,nekem nem jön be ez a felugró ablak...
itt sokkal értelmesebben lehet írni :)
Vendég
 


Köszi, Csajok, közben megtaláltam :) Még szoknom kell azt a felületet, nekem sok minden nem egyértelmű, de úgy látom, hogy a többség inkább azt favorizálja :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz: nekem is sokminden még homályos,de biztos megszokható...
Vendég
 


Jó reggelt Lányok!

Hát én tegnap éjfélig szenvedtem az anyatanyával :oops: :lol:
nekem sem egyértelmű sok minden, de azért annyi előnye van, hogy zárt. Nem vagyok nagy babanetes, de itt nem lehet zárttá tenni a már megkezdett fórumot? Mert az tényleg zavaros lenne, ha ide is, meg oda is irogatnánk.

Ti nem vagytok kívánósak?
Basszus én mióta terhes vagyok döglök meg a tojásért. Főve, rántottának, tojáskrémnek, rántva, mindegy csak tojás legyen. Úgy vagyok vele, mint Gombóc Artúr a csokival. Ja és egyébként meg ki nem állhatom. Terhesség előtt jó ha egy héten 1x ettem tojást.

A másik ilyen meg a zöld alma. Úgy kell visszafogjam magam, nem merek sokat enni belőle, mert ki tudja milyen vegyszerrel van tartósítva.
deniko
 
 


Sziasztok!

Kívánós??? Nekem pillanatnyi fellángolásaim voltak. És ha akkor nem kaphattam meg akkor világ vége!!!! :lol: :lol: :lol:

Viszont régebben alig ettem gyümölcsöt! Szinte csak akkor ettem, amikor szezonja volt, és csak oda kellett mennem a fához leszedni egyet. Vagy még akkor sem. Most: naponta többször is. Olyan nincs, hogy nincs!
(Mindig meghámozva eszem a körtét, almát... Pont azért mert nem lehet tudni mivel kenték be/kezelték....)
Vendég
 


Egyszer kívántam így a gyümölcsöt, amikor a lányomat vártam!!!! :D
korenka
Szár
 
 


Sziasztok!

Egy ideje már olvasom a fórumotokat és nagyon tetszik.
Mi az első babánkat várjuk. Nem tervezett baba, de nagyon örülünk neki. Ma vagyunk 17 hetesek.
Még dolgozom, egy könyvelőirodában.
Kérdés: Szerintetek mikor érdemes megcsináltatni a 4D-s ultrahangot?

Rita
larita
Sopron
 
 


Szia Larita,

Mi voltunk a 12 héten is már ott is nagyon szépen látszott a manó, de nekem ott azt mondták hogy célszerű a 20 héten elmenni mert ott már minden látszik.

Gratula picihez.
judit0823
Pécel
 
 


Szia Rita!

Üdv a "klubban"!

Nekem azt ajánlották, hogy a 25. hétig, mert akkor még egyben látszik a baba.
Vendég
 


Köszi a gyors infót! Én is gratulálok minden picihez!
larita
Sopron
 
 


Bnbeus csinált egy csapatot az anyatanyán: "2011 aug. babavárók a babanetről"
Most ott beszélgetünk. Ez egy zárt csoport. Ha valaki még nem csatlakozott jöjjön!
http://anyatanya.hu/index.php?sel=ns_grouplist.php
Vendég
 


Sziasztok!
Hát , én hiába várom az e-mailt...nem jön...Sikeresen regisztráltam, megjött az aktiváló e-mail is, be akartam lépni a fórumba, azt írta, hogy csak hívásra lehet, írtam pár sort, elküldtem, de nem történik semmi... :cry:
Bnbeus, vmit nem jól csináltam?
:oops:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Sikerült, "bent vagyok"!
Azért ide is benézegetek majd! :lol:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Chamomilla, Pannamol és a többiek, akik kimaradtak!
Átköltöztünk az anyatanyára, zárt fórumra, jelentkezzetek, hogy tudjatok hozzánk csatlakozni :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Kedves Topiklakó!

Kommentelj még holnap estig a Babanet cikkeihez, hátha Te leszel az a szerencsés, aki nyereményjátékunk keretében ezen a héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat nyer majd, a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Nemcsak nyerhettek, de segíthettek is azzal, ha például eláruljátok: ha már szükség volt rá, miképp szabadították meg a gyereket a fejtetvektől?

Elő a farbával: szerintetek szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem?

Kedves Olvasónk írását is kommentelhetitek, ahol a maguk kálváriáját osztja meg számtalan praktikus tanáccsal fűszerezve, húgyúti fertőzés témakörében.

Hasonló jellegű, igényes és praktikus írásokat egyébként szívesen publikálunk, nemcsak a Te Történeted rovatban - bár oda is várjuk történeteiteket. Írásaitokat erre a mélcímre küldjétek: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


sziasztok!

most jöttem haza Olaszországból, lemaradtam egy csomó mindenről. miért mentetek át? én ezt úgy szerettem... és akkor már ide nem is jöttök? :(
na akkor megpróbálom én is a regisztrációt!
Vendég
 


hát nekem nem sikerül belépni, nem tetszik neki a jelszavam....pedig most regisztráltam!
na mindegy...kár, h átmentetek innen, mi volt ezzel a baj?
Vendég
 


Panna
Írtam Neked privit!

Chamo
Ha Te is jársz erre, akkor gyere az anyatanyára!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Kedves Topiklakók!

Ha ezen a héten kommenteltek a Babanet cikkeihez, akkor nyereményjátékunk keretében megnyerhetitek Horváth Mónika illusztrátor ajándékcsomagját! Ebben egy csodás reprót és egy szépséges tárolódobozt található.

Kép

Beja egy vetélés és egy szülés után megosztotta velünk kisfia születésének történetét is.

Segítsetek azzal, hogy kommentben eláruljátok: ha már szükség volt rá, miképp szabadították meg a gyereket a fejtetvektől?

Kisgigi nevű olvasónk újabb cikke a gyerekek egészségére káros termékekkel foglalkozik, vagyis csupa olyan dologgal, amivel még a fogyasztóvédelem sem törődik.

Hasonló jellegű, igényes és praktikus írásokat egyébként szívesen publikálunk, nemcsak a Te Történeted rovatban - bár oda is várjuk történeteiteket. Írásaitokat erre a mélcímre küldjétek: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Így hogy nagyon ritkán érek ide eltüntetek:(

No mindegy nem sok vizet zavartam úgysem :lol:
Mindenkinek további boldog babavárást kívánok! :)
Jók legyetek és vigyázzatok magatokra!

GG

GG

Kép

Kép
gg
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: