Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hétfőn teszteltem pozitívat, a kalkulátor szerint július 1. a szülés várható dátuma :)

Várok mindenkit szeretettel :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára panndi 2010.10.22 05:26-kor.

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Szia!

Átköszönök ide is, mert nagyon nagyon júni vége vagyok, lehet átcsúszok ide hozzátok :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner, üdv itt is :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 

 
 

Sehol senki? :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


helló panndi!!!!!!!

én remélem jövö kedden-szerdán csatlakozom!

azt nem tom hogy hogy kerültem bele a jú n ius i tábliba úgy hogy 34 éves vagyok :lol: :lol: :lol:

utsó mensi 09.28.

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki, várlak :)

34 éves? :lol: Na azt én sem :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Óriási gratula mindenkinek aki már csatlakozott és aki még csatlakozni fog!!!!!
:P :D :wink:
Boldog nyugodt babavárást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Puszi,a 2010 júliusiból.. :D :D

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Niki? :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Én ma teszteltem pozitívat! Elvileg a kalkulátor azt mondja, hogy július 6 ! :D

Nekem ő lessz az ötödik gyermekem! :D
A felhozatal Csenge 12 éves, Enikő 11 éves, Csaba 7 éves, Kincső baba meg 9 hónapos!

Ildóca

Kép Kép
KépKép Kép
ildóca
 
 


Jaj de jó, hogy jött valaki :)

Nekem is az ötödik terhességem, de csak a harmadik babánk.

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi!

Te melyik kórházban fogsz szülni?

Én a Péterfyben!

Ildóca

Kép Kép
KépKép Kép
ildóca
 
 


ÁEK, ott születtek a lányok is :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


hát én nem jövök :cry: ma-holnap megjön...
és ha most összejön majd akkor augusztusi leszek :)

mindenkinek jó babavárást babázást!

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki, sajnálom!

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Jeanner!

Mi volt a dokinál? Majd írj!
Remélem minden rendben volt! :D

Ildóca

Kép Kép
KépKép Kép
ildóca
 
 


Sziasztok!

elnézést h idepofátlankodok... ( a tavalyi júliusi topicból vagyok )
elször is HATALMAS GARTULA MINDENKINEK, és BOLDOG BABAVÁRÁST KIVÁNOK! :D

kicsit később, ha letellik a babona időszak :D van egy pár talán egyszer használt ruhácskánk, főleg nyári és őszi. Inkább lány,de elvétve akad benne fiú ill unisex is. ( folyamatosan teszem fel amit kinövünk... ) ha érdekel nézd meg a linket:

http://picasaweb.google.com/10142772033 ... 224/Rucik#

valamit vállalok babaszoba dekorálást is: falra vagy tapétára, akár 5000. ft-tól!!! ref.képek:
Kép

Kép
freyja
 
 


Sziasztok!

Hát nem igen működik ez a topik!
Panndi, Jeannere! Merre vagytok?
Sehol senki! :(
Azt hittem pörgősebb topik lessz!

Ildóca

Kép Kép
KépKép Kép
ildóca
 
 


Szerintem korán indítottam, még nagyon sokat nem tudják, hogy júlusi babájuk lesz :)

Mi megvagyunk, vasánap picit elkezdtem vérezgetni, szerencsére nem sokat, de azóta pihenés van, a helyzet is jobb. Holnap megyek ultrahangra, az előzményeim miatt nagyon izgulok :oops:
permi
 
 


Jaj, permi is én voltam, csak egy másik nickemen :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Én szerintem majd csak jövőhéten megyek dokihoz!
Úgy szeretnék menni, hogy legyen már szívhang is!
De remélem minden rendben van odabent! :)

Ildóca

Kép Kép
KépKép Kép
ildóca
 
 


Permi!

Szorítok, hogy minden rendben legyen!

Panndi!

Nálatok minden okés!

Ildóca

Kép Kép
KépKép Kép
ildóca
 
 


Sziasztok!

Csatlakozom én is, bár egyelőre csak csöndben, mert még sok körülöttünk a bizonytalanság.
Üdv Mindenkinek!
anabique
anabique
Budapest
 
 


Sziasztok,
nagyon halkan én is csatlakozhatok? Elvileg július 12-n érkezik a 3. gyerekünk, de ezt még csak ma tudtuk meg.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Szia Linacska,

Nálunk is harmadik :), és júl 8 elvileg. Viszont nagyon aggódom, mert nem terveztük, csak úgy "jött", és az elmúlt 2 héten belül voltam fogászati röntgenen és antibiotikumot is szedtem. Tudom, nem hangzik jól, és emiatt nagyon aggódom. Csak 1 hét múlva tud fogadni a nőgyógyász, azt hiszem, addig szétstresszelem magam, hogy károsodhatott-e, megtarthatom-e egyáltalán... :roll:
anabique
Budapest
 
 


anabique,
bízz benne, hogy minden rendben lesz. Mi terveztük, szerettünk volna harmadikat. Az első gyerekre 1 évet vártunk, a második rögtön jött, de sajnos csak 6 hétig tartott, a fiamra meg 17 hónapot. Most megint könnyen fogant, remélem én is, hogy minden rendben lesz. De miért ne lenne. Én is csak jövő csütörtökön tudok orvoshoz menni.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok :)

De jó, hogy közben jöttetek :) Úgy látom, ez a sokgyerekesek topicja lesz ;)

Én ma voltam UH-n, korának megfelelő, szép nagy szabályos petezsák, pulzálás. Igazi szívhang még nincs, de nem is kell. Két hét múlva megyek újra. :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Igen, milyen érdekes, hogy (szinte?) mindenkinek a többedik már. :) Köszönöm a bíztató szavakat, nagyon remélem, hogy nem lesz gond.

Andi, neked meg gratula. Az uh úgy fel tudja dobni az ember lányát! :)
anabique
Budapest
 
 


panndi,
gratulálok. Én 5+2-n fogok menni orovoshoz, gondolom max. petezsák lesz. A másik kettővel 5+4-en voltam, akkor voltak 6 mm-es petezsákok. Ez a babóca kitolt vevelem, kedd a "hétforduló", nem vasárnap. Azt könnyű volt megjegyezni :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Köszi lányok :)

Izgultam, mert vasárnap meg hétfőn picit véreztem, illetve idén már volt két baba, akit elveszítettünk, az egyiket nagyon korán, ő felszívódott, a másik babát viszont 13 hetesen, ő most születne, novemberben....

anabiqu, én Fruzsival tüdőszűrésen voltam terhesen, mikor még nem tudtam, minden oké lesz!

linacska, Nálad is midnen oké lesz! :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

De jó, hogy jöttetek! Üdv itt!
Legalább felpörög egy kicsit ez a topik!
Én jövőhéten kedden megyek orvoshoz, elvileg ha jól számolom akkor 5+6 napos lessz, remélem csinál majd UH-ot is!
Bízom benne, hogy minden okés lessz! Mi mind az öt gyereket terveztük! :D

Anabique!

Szerintem sem kell agódnod a röntgen miatt meg a gyógyszer miatt! Minden rendben lessz! :) Ne stresszelj mert az nem jó! De ezt tuti tudod te is!

Linácska !

Szorítok, hogy minden rendben legyen!

Vigyázzon mindenki magára! :D

Ildóca

Kép Kép
KépKép Kép
ildóca
 
 


Csajok,
ugye abból nem nagyon lehet gond, hogy kénytelen vagyok a 12 kilós fiamat emelgetni? Ő még nem tud járni. Mikor vele voltam terhes, akkor a lányom már 3 éves volt, nem nagyon emelgettem.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linacsaka!

Amikor én a másodikat vártam akkor a nagy 10 kiló volt és én megkérdeztem a dokit, hogy mitévő legyek mert 10 kilós a nagy és hát ő sem tudott még járni! De akkor azt mondta, hogy nem lessz belőle gond! de szerintem azér ha mész orvoshoz akkor kérdezz rá! De hát mi mást tudnál tenni? Tulajdonképpen semmit!

Én most pont így vagyok ezzel mert Kincső 9 kiló és 9 hónaposan még ő sem jár és kénytelen vagyok őt pakolgatni mivel apa dolgozik a nagyok meg suliba! Hát így magunkra maradunk!
Szerintem elkerülhetettlen mivel nem önnálóak még!
De azért majd én is rákérdezek a dokinál! Csak ne felejetsem el mert mostanában minden ki esik a fejemből!

Ildóca

Kép Kép
KépKép Kép
ildóca
 
 


Olyan jó olvasni mindenki bátorítását, köszönöm!

Panndi:
Nagyon drukkolok, hogy ezúttal minden rendben menjen! Nehéz lehet... De látom, pozitívan állsz hozzá, és ez a lényeg!

Ildóca:
Mesélj, milyen az élet négy gyerkőccel? Én kicsit már a háromtól is tartok... :o

Egyébként biztos fognak még sokan csatlakozni, csak sokan szerintem még csak most tudják meg.

Linacska:
Ha nem vagy veszélyeztetett, akkor szerintem nem. Én is, barátnőm is végig emelgettünk még nagy pocakkal is, kicsi gyerek mellett ez elkerülhetetlen. Egyikünknél sem volt ebből gond.
anabique
Budapest
 
 


Én nem emelhetek, de én Fruzsival is veszélyeztetett terhes voltam, hat hétig feküdnöm kellett a 29. héttől. Most a vérzés miatt mondta a doki, hogy lehetőleg ne emeljek. Szerencsére nálunk megoldható, mert ahova amúgy betenném (etetőszék, autósülés), oda fel tud mászni.

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Anabique!

Szép az élet sok gyerekkel! :D Kalandos nagyon! Tudnék mesélni rengeteget nektek! De ne riasszon el a gondolat a háromtól, mert tudod én azt szoktam mondani ahol kettő van ott a harmadik már jó helyre kerül nagyon, és így tovább a többi gyerek! Tudod én is nagyon sokat gondolgodtam azon amikor Kincsővel terhes lettem, hogy akkor most mi lessz 4 gyerek, hogy fogjuk mi ezt megoldani! És megy mint a karika csapás! Nem is gondoltam volna!
Persze nem mondom, hogy időnként nem nehéz de minden akadályt le lehet küzdeni! Mindíg van valahogy olyan nincs, hogy ne legyen sehogyan sem!
Annyiból, jó tudod, hogy a nagyok azért már önnálóak és persze megvan mindenkinek a kis feladata itthon és szerencsére azért sikerült úgy megoldani a dolgot, hogy mindenkinek jusson valami kis teendő és be is tartják! Aranyosak nagyon! Na persze nem mondom, hogy nincsenek jutalmazva! Van egy nagyon jó kavicsos módszerünk amivel lehet őket inspirálni a dolgokra! És nagyon bejött nálunk! Ha érdekel benneteket akkor majd elmesélem nektek! Az biztos, hogy most egy nehéz tanévnek néztünk elébe Csenge lányommal, mert elkezdtünk járni felvételi előkészítőre, mert úgy döntött, hogy elmenne 6 osztályos gimnáziumba, ha sikerül neki! :D
Mivel mind a három már iskolás ezért annyiból jó, hogy egyhelyre kell őket hordani! Viszont eléggé le vannak terhelve, mert zenét is tanulnak és ráadásul két nyelvet a suliba! Mindemellett persze van hobbiuk is a néptánc de az itt van helyben Csömörön! :D
Szóval kalandos! :D
Annabique, nálad milyen korúak a gyerekek?

Ildóca

Kép Kép
KépKép Kép
ildóca
 
 


Anabique!

Egyébként meg nézd a jó oldalát a dolognak, rengeteg kedvezményt kapsz a három gyerekre! Óvodában, iskolában a felét kell fizetni az étkezésnek, az iskolában meg ingyenes a tankönyv! Szóval minddennek van előnye és hátránya! :D
De gondolom, ezt tudtad te is! :D

Ildóca

Kép Kép
KépKép Kép
ildóca
 
 


anabique, tényleg, mekkorák a gyerekeid? Nálunk az a terv, hogy szünet nélkül jönnek egymás után a babák, és legalább négyet szeretnénk ;)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon remélem, hogy én is ide tartozom. Gratulálok mindenkinek!
Elvileg ma vagyok 5+2, nekem is kedd a fordulóm, mint Linácskának.
Ahogy olvastam, kilógok, hogy nekem ez az első baba, és mi több mint 8 évet vártunk rá, és mindenféle meddőségi kezelések vagyunk túl, tehát ő a mi kis Csodababánk! Én kedden, tehát pont az 5. héten voltam Uh-on, 8,9mm petezsák és 2,8mm szikhólyag volt látható, a gép ez alapján csak 4+5-nek mondott... el is szomorodtam, mert pont úgy gondoltam, hogy rövidebb lett volna a ciklusom, és nagyobb lehet a baba. Rettentően izgulok, én leszek a fő aggódós... Mivel van már tapasztalatotok, mit tanácsoltok, kb. 12 nap múlva, 7. hetesen kellene egy hétre elutaznom munka ügyben, kb. 2 órás repülőút. Elég macerás a dolog, mert nem lehet átíratni a jegyet, és nincs aki, elmenne helyettem. Szerintetek bevállaljam vagy ne????
gil
 
 


Ildóca,

De jó, hogy ennyit és ilyen részletességgel írtál! :) Persze, hogy érdekel a kavicsos módszer! Csak nem gyűjtögetni kell?

Nálunk két lány van, Panna 5 és fél, Lilla pedig Karácsonykor lesz 4. Férjemmel filóztunk rajta, hogy legyen-e valamikor harmadik, de még nem sikerült dűlőre jutnunk, mikor egyszer csak késett a menzim és elkezdtem émelyegni... Döntött helyettünk. :) A lányok most egy helyre járnak oviba, ami nagy könnyebbség, Panna viszont jövőre kezdi az iskolát. Egyelőre mi is hordjuk őket külön tornára és zeneoviba, és félek, ezt hogy lehet megoldani egy pici babával pluszban. Persze, sokan mondják, hogy egy harmadik vagy negyedik gyereknek már többet el kell viselnie, jobban meg kell tanulnia alkalmazkodni, és persze ez nem biztos, hogy rossz. Csak hát rossz felébreszteni egy alvó babát, ha menni kell a nagyokért...

A lányok egyébként jól motiválhatók, főleg Panna segítene szerintem. Ő nagyon szereti a nála kisebb gyerekeket.

Igen, a kedvezményekről tudtam, jól is jön nagyon, különben fogalmam nincs, hogy bírnánk. Olyan fura, első és második alkalommal ment minden, mint a karikacsapás. Mindenről volt határozott elképzelésünk, kezdve a nőgyógyásztól és kórháztól az anyagiakon át a gyerekszobáig, most meg minden olyan bizonytalan... Ha nem lenne elég, hogy a röntgen és a gyógyszer miatt aggódom, a máv kh már bezárt, az előző nőgyógyászomtól eljöttem (akinél a két lány született). Rengeteg babás cuccot eladtunk/elajándékoztunk már, az sem volt jó ötlet. Na mindegy, valahogy majd csak lesz. :)

Gil,
Üdv közöttünk! Szívből kívánom, hogy minden a legnagyobb rendben legyen veletek! Őszinte elismerésem a kitartásotokért! A repülőről nem tudok nyilatkozni, sajnos fogalmam sincs. :(
anabique
Budapest
 
 


Gil!

Üdv köztünk! :D
Gil tuti minden rendben lessz ne aggódj! :D
A babácska meg meg fog nőni! El sem hiszed milyen gyorsan!
Sajnos én a repülőutas dolgban nem tudok segíteni! Ugyanis soha nem ültem még repülőn! :roll:
A lányok biztos tudnak neked ebben segíteni! :)
De én azt javaslom, hogy szerintem azért kérdezz rá az orvosnál!

Ildóca

Kép Kép
KépKép Kép
ildóca
 
 


Anabique!

Szerintem ne aggódj, hogy hogyan lessz! :D
Akkor azért annyiból jó, hogy nyáron születik a kicsi mert legalább addigra talán kialakulnak a baba napjai is és mire odakerültök, hogy elkezdődjön a suli addigra már szerintem látni fogod a napi beosztást! Belefogtok jönni tutira!
És akkor most hol fogsz szülni, melyik kórházban?

Ildóca

Kép Kép
KépKép Kép
ildóca
 
 


Anabique, Ildóca

Köszi a biztatást, remélem én is, hogy minden rendben lesz, mert nem tudom, hogy szedném össze magam, ha vmi történne...

Lilypie Pregnancy tickers


Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
gil
 
 


Ildóca,

A legvalószínűbb, hogy a Szt Imrében, mert a jelenlegi dokim ott dolgozik. Ezt nyilván igen hamar el kell döntenem, szerintem a szerdai vizsgálat után meglátom, miről hogyan vélekedik, mennyire szimpi, amiket mond, már úgy értve, mennyire illik bele a világképembe. :) Nála egyelőre csak rutinvizsgálatokon voltam. Viszont így a 3. terhességre már sok mindenről határozott elképzelésem van, kezdve a terhestornától a vitamin szedés vagy nem szedés kérdésén át a hány kilót hízhatunk témáig :) , és ha olyasmit akar rámerőltetni, ami nem tetszik, az nem fog menni. Félreértés ne essék, eszemben nincs ellinkeskedni bármit is, inkább arról van szó, hogy már van némi tapasztalatom, és tudom, nekem mi jön be.

- anabique

ui. Meeeeeeesééééééld el a kavicsos dolgot! :)
anabique
Budapest
 
 


gil, szia :) Én repültem Zsófival 9 hetesen, két órás repülőút szintén, nem volt semmi gond (bár másnap totálkárosra törtem a kocsinkat, de az ettől független...). Fruzsival meg ugye tüdőszűren voltam, plusz megharapott egy kutya. Csupa kaland az élet :)

anabique: akkor nálatok is kicsi a korkülönbség :) Én nagyon szeretem, hogy csak 19 hónap van köztük, és mi így szerettük volna a többieket is, csak hát ugye másképp alakult.

ildóca: nálatok meg mindenféle korkülönbség van :) De gondolom a Csenge és Enikő vannak el együtt a legjobban. Vagy tévedek? :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Gil,

Rendben LESZ!!! :)
anabique
Budapest
 
 


Ja, és bár ugye a MÁV kórház bezárt, de az ÁEK az utód :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi,
Az ÁEK-ról tudsz mesélni egy kicsit? Gondolom választott orvosod van, ugye? Megírod a nevét (lehet priviben is)?
Köszi!!
anabique
Budapest
 
 


Hova tűnt a hozzászólásom???????? Na mindegy.

Gil,
üdv köztünk. Repülésről én sem tudok nyilatkozni, babásan még nem repültem, meg amúgy sem szeretek.

Panndi,
mi is kis korkülönbséggel szerettük volna a gyerekeket, de végül 3 év 8 hónap lett köztük. Na de majd most 23 hónap :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Köszönöm Lányok!

Panndi

Köszi a megnyugtató tapasztalatot!

Lilypie Pregnancy tickers


Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
gil
 
 


Sziasztok!

Bocsi,hogy megint bepofátlankodok, de egy ismerősöm megkért,hogy segítsek eladni neki egy nagyon klassz babakocsit.Mindennel fel van szerelve!

Nézzétek, meg kihagyhatatlan!Köszi és még egyszer bocs!

Kifogástalan állapotban van!Mintha új lenne,pici karcok a vázon a használatból eredően,de azon kívül semmi!Ezek is csak akkor vehetőek észre, ha nagyon odakoncentrálsz.

PEG PEREGO SKATE


Ára: 125.000 Ft


Színe: zöld (green buble)
Mi van benne az árban?

-babakocsi váz
- mózeskosár,ami átalakítható sport ülésnek
-4 db kerék,amiből 2 pumpálható
- 1 db mózeskosár fogantyú
- isofix talp a hordozóhoz
- hordozó
- 2 db adapter
- pelenkázó táska
- lábszák, esővédő, palack tartó, cumisüvegtartó, pumpa


Újan mindez: min. 264.870 Ft!
Megspórolsz: 144.870 Ft-ot, több mint felét.

Akit komolyan érdekel e-mailbe tudok egy csomó gyönyörű képet küldeni róla.

Kisfilm a babakocsi használatáról:

http: //www.youtube.com/watch? v= LxtK-FQdEjY

Írj a : timcike81@yahoo.com

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: