Új privát üzeneted érkezett!

várom ide mindazokat a babájukat márciusra várókat, akik nem azért jönnek hogy a többieket elcsalják egy másik fórumba. 2009 márciusában "itt" ezen a fórumon született a kisfiam, és nem vagyok hajlandó a kistesóját egy másik fórumra átvinni :twisted:

Szóval, gyertek, várjuk közösen a kis jövevényeket! izguljunk közösen egy-egy vizsgálat előtt, beszélgessünk, osszuk meg a babavárás örömeit, kétségeit, és drukkoljunk egymásnak a majdani szülésnél! :)

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Szia!

Az én kisfiam fóruma is itt van a bneten..én nyitottam az előzőt, de mindenki átment így én is....jó lenne itt is lenni, csak egyszerűen nehéz követni, itt is ott is. Már így is le vagyok maradva...ha napjában csak egyszer tudsz fenn lenni..De örülök, hogy ez is megmaradt...nekem mindegy hova írok, csak ne legyek egyedül :wink:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


szia :)

csald vissza a többieket is :D

KépKép
KépKép
adryn
 
 

 
 

Nem tom...a nyilvános fórumozással van bajuk...
De én szívesen beszélgetek veled! :lol:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


de hát tudták mikor regisztráltak ide hogy ez nyílt fórum....
egyébként pedig lehet itt is zárttá válni, az én régi topikom már úgy működik ;)

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Én nem tom mi hogy megy...nem vagyok tájékozott, engem nem zavara nyíltság(még) :wink:

Hogy hívják a kisfiad?Jól látom, hogy csak féléves?

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Hülye vagyok, most világítottak rá, hogy 1,5 éves :lol:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


hehehe.. ki világított rá? egyébként Nicolay Lucas Jørgensen a becses neve :) papája dán

Te nem tartasz a kis korkülönbségtől? Neked még kevesebb lesz köztük mint nekem.. én picit félek, főleg amiatt hogy ha párom dolgozik akkor 2 hétig nem látjuk.. és hát egyedül két kicsivel... na de nagylány vagyok megoldom majd valahogy... :P Nagyon helyes Roli a képen! igazi kis szöszi herceg :D elindult már? kistesónak mit szeretnétek?

KépKép
KépKép
adryn
 
 


A Fiam topikjából egy csajszi... :lol:

Hoppá! Tök jó helyen laktok! :wink:
Dehogynem tartok! De én mivel ismerem magam, és vele sem szeretnék kiszúrni, valszeg bölcsibe adom vagy fél napra vagy egész, attól függ mennyi a pénz rá...
Nem akarok vele kiabálni vagy idegeskedni, mert nincs rá időm. És azt is szeretném, hogy a kicsi is megkapja legalább azt amit ő megkapott. A figyelmet. Aztán meg délután repülök hozzá a bölcsibe. :lol:

Kislányt szeretnénk, de kisfiú lesz sztem. Jönnek a ragyáim. Rolónál is jöttek és azt mondják, ha fiú akkor csúnyul meg a bőröd. Nekem alapból egy sincs...

Tök szép neve van!

Ott hogy vannak ezek a dolgok? Mióta alaktok kint?

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Ja elindult, de még mászik is...

Annyira szétszórt álmos vagyok mindig, olvasok és elfelejtem mit olvastam..kész :lol:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


hát itt is lehet day-care-kbe adni a gyereket már 1 éves kortól, de én nem szeretném. nem tetszik amiket "tanítanak" ott nekik... Nico unokatesója fél évvel idősebb nála és 1 éves korától beadták.. meg is látszik rajta sajnos :( minden játékot magának akar pár szót mond csak még: nem, enyém és anyaaaaaaaa .. na meg ordít ha mégsem az van amit ő akar... és ez az összes day-care-s gyerekre jellemző :(
én Nicot 3 éves korában (pontosabban 2 év 10 hónapos) adom oviba. itt fizetősek az ovik is.. és nem olcsók.. és még vigyél kaját is a gyereknek... ááááááááááá van sok jó dolog itt.. de sok a hülyeség is...

hát nekem Niconál sem jöttek ragyák és hát pasi lett :D viszont a két terhességem nagyon különbözik egyelőre.. Niconál azt sem éreztem hogy terhes vagyok, most meg nagyon sokszor vagyok rosszul.... hányinger, szédülés stb..
neveket nézegetsz már? én néztem, de most valahogy nem találok olyan könnyen....
megyek haza majd két hét múlva és otthon leszek egy darabig.. ott megyek dokihoz először :D

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Szia Adryn!

Én a másik fórumban is fogok beszélgetni a többiekkel, de szívesen beszélgetek veled is. Én ma töltöttem be a 11. hetet. :-)
Nekem első babám lesz, úgyhogy nagyon izgalmas a dolog! :-)
Nekem minden teljesen új lesz! Neked legalább van már tapasztalatod!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


szia Evita :) boldog 11. hetet!!! :D akkor jövő héten nyakiredővizsgálat.. (12. hét) ez a legfontosabb uhu az egészben..

igen, dupla tapasztalatom van :P itt is ismerem a menetet meg otthon is :roll:

mit szeretnétek? kisfiút vagy kislányt? vagy mindegy csak egészséges legyen? de aranyos a vonalzód!!

KépKép
KépKép
adryn
 
 


köszönöm!
Igen jövő csütörtökön megyek Uh-ra! Férjem akkor fogja először látni a babát! Nagyon izgi lesz!
Férjem nagyon kislányt szeretne, azt mondja el sem tudja képzelni most, hogy létezik az a nem, hogy fiú. :lol:
Én is kicsit inkább kislányt szeretnék, de mindegy, egészséges legyen ez a lényeg! :D
Másodikra szeretnénk inkább fiút!
Ti mit szeretnétek másodiknak? Láttad már a babádat?

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


én elsőre nagyon kisfiút szerettem volna.. sőt tulajdonképpen én csakis egy gyereket szerettem volna ; egy kisfiút.. de aztán láttam a régi topikomban a tesókat, hogy mennyire szeretik egymást és milyen jól eljátszanak együtt és megjött a kedvem egy tesóra.. kislányt szeretnék leginkább, de persze az egészség a lényeg nálam is ;)

nem láttam még a babámat, mert itt a 12. héten nézik meg először.. sőt addig dokihoz is felesleges menni, nem csinálnak semmit, csak közlik hogy majd menjek ha 12 hetes vagyok... ezért is megyek haza és megyek ott el dokihoz először, aztán a 12. hetes uhura is.. itt meg majd megnézik később, mint ahogy Niconál is... a dupla vérvételeket viszont most sem fogom megúszni.. :evil:

elvileg ha fiúcska akkor már látni fogják a kukacot a 12. héten is :) persze ha mutatja és nincs ott a köldökzsinór. kislánynál később szokták kijelenteni tutira, mert ott nincs olyan letagadhatatlan "képződmény" :lol: a két lába között és nehezebben megállapítható.. plusz a lányok általában szégyellősebbek már a pocakban is és takargatják magukat :D 4D-re akartok majd menni?

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Én már háromszor láttam! :-) Mivel első baba, nem bírtam ki és hat hetesen mentem el dokihoz , akkor láttam először borsószemként! :lol: Majd mondták, hogy menjek vissza két hét múlva! Így láttam nyolc hetesen is! Akkor már láttam a fejét is. :D Utána volt vérvétel meg ilyenek! És most láttam hétfőn Babucit, mert most már magándokihoz mentem (eddig körzetisnél voltam). Olyan nagy volt már, úgy mozgolódott, hogy azt hittem megzabálom, járt keze-lába! Nagyon cuki volt! Már nagyon várom jövő csütörtököt! Remélem kapunk képet is! De biztosra megyünk, mert videóra felvesszük majd, így majd minden nap nézegethetem! :lol:
Szeretnénk 4D-t! Decemberre terveztem, akkor már jó nagy, és úgy gondoltam, hogy karácsonyra a családban mindenki megkapja dvd-én! :) Ti mentek 4D-re? Mikor jössz haza Mo-ra? Hogy bírod, hogy nem láthatod a babát? Nico-nak már mondtátok? Apuci is kislányt szeretne?

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Niconak már mondtuk persze, de még nem érti :) Apucinak tök mindegy :) persze megyünk most is 4D-re, ugyanúgy mint Nico-val kb a 24-28 hét körül. akkor már nem túl pici viszont még nem is túl nagy, szépen tud mozogni még. Nicoval én is többször voltam uhun, először én is pontocskát láttam, aztán legközelebb már dobogott a pici szíve, aztán meg törökülésben ült mint egy kis buddha :lol:

Mo-ra úgy megyünk hogy most anya hazamegy szombat este, aztán ha minden jól megy kedden jön haza férjem norvégból, aztán elintézzük azt amiket kell, és hétfőn este indulunk. tehát kevesebb mint 2 hét :P mondtam is anyumnak hogy ahogy hazaér hívja is a dokimat időpontilag :D (na jó ne szombat éjjel :lol: )

a nyamvadt babakocsival nem tudom mi legyen.. Nicoval egy graco-t vettünk az meg is van.. mózessel, autósüléssel..,de olyan szar a rugózása hogy utáltam hogy ha nem sima aszfalt volt rázta a gyereket.. viszont szuper volt abban hogy az autósülést egy kattintással ki lehetett venni az autóból (mert volt egy fix váza ami az autóban maradt) és egy másik kattintással beletenni a babakocsiba.. így ha elaludt a kocsiban nem kellett felébreszteni.. úgyhogy most megy a dilemma mit csináljak.. eladjam és nézzek másikat.. viszont olyat amihez van autósülés ami hasonlóan működik... ááááááááá nem egyszerű.. Ti néztetek már babakocsit?

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Igen nézegettem már babakocsit! Nincsenek nagy igényeim, meg túl sok pénzünk sem. Nekem autósülés nem kell, mert azt kaptam tesómtól! (Az ő kislánya novemberbe lesz 2 éves!) Szóval nem veszek olyan babakocsit, amihez van autósülés! Még nem tudom milyet veszek, a lényeg, hogy könnyű legyen, mert én közlekedési eszközökkel fogok közlekedni, szóval emelgetni fogom!

Hát te egy hős vagy, hogy ilyen sokáig bírod, hogy nem láthatod a babát! Neked mikor mondták meg hogy fiú? Mikor érezted először a mozgását?

Már úgy várom, hogy érezhessem, meg hogy lássák rajtam, hogy kismama vagyok! Kicsit nőtt már a pocakom, de ezt csak közvetlen környezetem látja, aki ismer! Izgalmas dolgok ezek! :lol:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


hehehehe.. nekem még a 20. héten is alig látszódott hogy terhes vagyok :D :D :D a Nico-s fórumon az én hasamon röhögtek a csajok amikor pocakfotót tettem fel ... most sem látszik még. a villamoson meg (amikor nem kocsival mentem haza) csak a végefelé adták át a helyet.. ez volt a rossz oldala.. viszont sosem volt csíkos a hasam, és akkora hassal mentem szülni mint sok nőnek félidősen, és ugyanolyan lapos, feszes lett utána mint előtte 8) olyan a 18. heti uhun mondták hogy fiú, mert ugye 2-3 hetente ingáztam a két ország között.. úgy kaptam időpontot mindig amikor épp otthon leszek... :) és 20. hét körül kezdtem érezni a mozgolódását :)

KépKép
KépKép
adryn
 
 


ÓÓÓ! Hát ez nem jó! Nekem hamarabb fog látszódni! Tuti! Muszáj lesz neki! :P És muszáj lesz hamarabb éreznem 16. hétig adok neki időt! :P 15. héttől már úgy is hall a baba, úgyhogy megbeszélem vele ezeket a dolgokat! :P
A csíkoktól viszont félek, mert én hajlamos vagyok rá! A térdemen és a combomon, sőt a mellemen is van, mert hirtelen nőttem kamaszkoromban, úgyhogy veszek, majd valami krémet és kenegetem magam! Nem nagyon szeretnék a hasamra csíkokat!
Tüneteid vannak? Nekem kevés hányinger, nagyon ritkán, viszont tegnap olyan rosszul voltam, mint még soha! A melleim nőnek (ami jó), viszont fáj és sokszor nagyon viszket! :? Sajnos állandóan éhes vagyok! Folyamatosan tudnék enni! :cry:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

Evita, üdv köztünk! :wink:

Voltam ma nyakiredőn, minden rendben volt ficánkolt is..Én még a nemére nem kérdeztem rá, majd egy picit később mikor már biztosabb. Kislányt szeretnénk de tuti fiú :lol: Ezért nem akarom hogy azt mondják kislány aztán meg hogy fiú vagy fordítva :lol:

Nekem se volt nagy hasam, most sincs, de talán nagyobb mint először. Én 15. hetesen éreztem Rolónál a mozgást..

Evita

Sztem egyél nyugodtan, csak 18óra után mérsékelten. Bazi nehéz lesz leadni a kilókat, főleg ha hízékony vagy. Én igazából nem, de nagyon sok ismerősöm kínlódott/ik vele....

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


el kell keserítselek első babát mindig később érzi meg az ember mint a többit.. 16. héttől mondják hogy lehet érezni a magzatmozgásokat, de első szülőknél a 18-20. hetet szokták belőni. de eljön az az idő is hamar, nyugi.. aztán később meg már azért fogsz könyörögni az ifjoncnak hogy picit nyugodjon már le mert ez a bordarugás nem volt túl kellemes.. és a hólyagonugrálás sem a legjobb móka :lol: :lol:

nekem egy olaj volt/van a clarins-tól, nagyon jó és teljesen természetes anyagokból van hasi striák elkerülése végett.

tüneteim: sok sok hányinger, szédülés.. néha hányás.. (Nicoval azt sem éreztem hogy terhes vagyok.. hát tesó megmutatja rendesen..) pisilni is gyakrabban járok persze, és hirtelen rámtör a farkaséhség (amikor épp nincs hányingerem) eddig én nem híztam hanem fogytam.. ami nem jó mert egyébként is vékony vagyok. de majd visszaszedem :D

mi most balra el, fiatalúr felébredt, megyünk csavarogni. később leszek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára adryn 2010.08.18 13:16-kor.

KépKép
KépKép
adryn
 
 


ja és én személy szerint nagyon örültem és élveztem hogy nem volt nagy hasam.. sokkal mozgékonyabb az ember.. februárban én még lakást újítottam fel, és március 1-én hajnalban már elfolyt a magzatvizem.. aztán 2-án hajnalban lett belőle Nico teljesen egészségesen ;) most is remélem hogy nem lesz túl nagy pocóm.. bár szerintem az én alkatom nem nagyhasas alkat, viszont második bébinél mindig nagyobb mint az elsőnél.

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Ronmay: szija!!! :D örülök hogy minden ok volt az uhun!!!!! kaptál képet??? kérjük szépen feltenni! 8)

KépKép
KépKép
adryn
 
 


na most már tényleg el :arrow: :roll:

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Szia Ronmay!

Még, hogy 18 óra után ne egyek... Ez lehetetlen! Sajnos :cry: Még éjszaka is felébredek, hogy éhes vagyok! Akkor nem eszek, inkább iszok egy bögre tejet és az elveszi éhségemet! Az a baj, hogy ha nem eszek rosszul lesz, próbáltam már húzni, hogy minél kevesebbszer egyek, de ez lehetetlen! Ez biztató, hogy 15 héten érezted már! Akkor én is fogom! :P
Tényleg képet kaptál? Tedd fel! Remélem fogok kapni! Én jövő héten megyek csütörtökön! Már várom!

adryn
Hát túl nagy hasat én sem szeretnék, csak hogy hamar látszódjon! Először hirtelen nőjön, majd megállhat a növekedésben! :P Nagyok az igényeim mi? Ez van!

(Ronmay! nem tudod véletlenül, hogy az Anyatanyán mikor jön vissza az adminisztrátorotok a nyaralásból? Mikor tud engem felvenni a csapatba? :P )

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Ja és ronmay!
Örülök, hogy minden oké volt a nyaki redő Uh-án! Tök jó! Már várom én is! :lol:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Majd teszek fel képet, csak lefotózom..

Evita

Nem azt mondom hogy ne egyél, csak pl joghurtot vagy gyümit...kevésbé laktatót táplálót..
Rolónál 54el indítottam és 72-vel mentem szülni. Szülés után két héttel már 60van voltam. Most 53al indítottam és egy kilót híztam. Fiammal már régen 4-5 kgnál tartottam ebben az időben, pont amiatt mert állandóan zabáltam. Volt hogy 4 teavajas kifli lecsúszott. És én nem vagyok hízékony.
Most viszont nem bírok sokat enni, viszont sokszor eszem..és ez az egészségesebb..
Ne akard hogy gyorsan nőjőn!A bőrőd akkor repedni fog!
Nekem nem repedt kopp kopp, de én 0-tól kentem..és teszem azt most is..

Adryn

Nekem meg az az érdekes hogy olyan későn érezted Nicot, általában én meg azt hallottam aki vékony hamarabb érzi...nálam ez bejött :lol:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Sziasztok!
Becsatlakozhatok hozzátok?
Mi is a második babánkat várjuk kis korkülönbséggel, február vége- március elejére vagyok egyelőre kiírva, de lehet, hogy inkább február lesz belőle. Remélem ez nem kizáró ok :D
Az én kisfiam előző fóruma is elköltözött egy másik oldalra, sajnos, pedig én szeretem a babanetet...
Bea

Kép


Kép
dbea
 
 


Úgy látom, hogy a második vonalzón még ügyködnöm kell :lol:

Kép


Kép
dbea
 
 


egy gyors próba

Kép


Kép
dbea
 
 


Dbea: szija :D akkor most már jó a vonalzód? :roll: persze hogy nem zavarsz, minél többen vagyunk annál jobb!

Ronmay:
most őszintén megmondom teljesen pontosan nem tudom hanyadik héten éreztem először, de a 20. környékére emlékszem. ha otthon leszek megnézem azért a kiskönyvemben most már!!! én meg 57 kg vagyok normál esetben, 68-cal mentem be szülni, 60 kg-san jöttem haza, és egy hét múlva már 55 voltam és kétségbe voltam esve mi a fenét egyek amitől nem fogyok tovább... szerencsére anyu kígyósrétese éjszaka is falatozva megtette a hatását :lol:

Evita: én is rosszul leszek ha nem eszem ha éhes vagyok.. tehát egyél, de csak valami pár falatot este ami elmulasztja.. a tej is jó de gondolom nem sokáig tart .. és ha ahhoz ennél egy korpás kexet is? :roll:

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Dbea: Szia! örülünk, hogy itt vagy! Úgy látszik én vagyok az egyetlen, első babás! :lol: Kislányt szeretnél másodiknak vagy kisfiút?
Mi kislányt szeretnénk, de szerintem fiú lesz. :P

Képzeljétek nagyon szeretem a fasírtot, és a zöldbabfőzeléket, de most olyan szinten undorodom tőle, hogy se látni, se szagolni nem bírom őket, mert olyan rosszul leszek tőlük...! Ez kedden alakult ki! :(

Hát ha éjszaka iszok egy pohár tejet, kibírom reggelig, de ma éjjel nem kellett! És tegnap este 6kor ettem utoljára! :D

Ronmay: Te milyen krémet használtál?

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Adryn!

Boldog 8. hetet!!! :lol: :lol: :lol:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Evita: köszi!!! :D haladunk haladunk.. már csak 30-32 hét :lol: Te miből gondolod hogy kisfiad lesz? hmmm fasírtot és zöldbabfőzit én is imádom.. főzit pont tegnap ettem :D csak fokhagymás husival fasírt helyett... én csak az édességektől undorodom de nagyon.. sosem voltam édességimádó, de most még a gyümölcsös joghurtot sem bírom lenyalni az ujjamról ha Nico összekeni...

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Jaj de jó, hogy undorodsz az édességtől!!! Bárcsak én is undorodnék tőle!!! :lol:
Nem tudom így érzem! Egyik nap így ébredtem, hogy fiam lesz, annak ellenére, hogy 3x álmodtam, hogy lány! :lol:

Lenne egy hülye kérdésem!
Azt hallottam, hogy akik fiút várnak általában sokkal gyorsabban nő a szőrük, pl.: hónalj..., mint terheség előtt, akik pedig lányt várnak, azoknak lassabban. Nálad ez hogy volt?

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


pont fordítva :lol: amíg terhes voltam Nicoval sokkal ritkábban kellett szőrtelenítenem. de én ezt több csajtól hallottam a régi topikomban attól függetlenül hogy lányuk vagy fiuk lett.... vannak praktikák meg jóslatok amiket ki lehet próbálni, kínai naptár meg jónás módszer stb, nekem mind lányt mondott Niconál :lol: kivéve a gyűrűs módszert ;) cérnán lógatod a karikagyűrűdet és a hasad fölé teszed. ne mozgasd, várd meg míg magától megmozdul. ha fel-le irányban mozdul el akkor fiú, ha körkörösen akkor lány.. aztán majd az uhu megmondja :lol: de játéknak jó. ;)

KépKép
KépKép
adryn
 
 


na megnéztem már én is :lol: nekem most csajt mutat :D

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Evita

Krém:DMMes babylove vagy Weleda de ez drágább. mindkettő olaj csúszik és minden olyan lesz. DE hatásos sztem :wink:
Szőrnövekedés:Fogalmam sincs :lol:

Bea

Szijaa! :lol:


Most elutazunk pár napra de ígérem utána felrakom az Uhus képet!Meg más képeket is :wink:

Jók legyetek csajok! :wink:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Nekem is csajt mutat mindkettő! :lol:
Reméljük tényleg az lesz! :P
A karikagyűrű, akkor is lehet, ha még nincs is hasam? :P

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Evita: persze... babó már bent van ;)

Ronmay: jó pihit!!!

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Mi is elutazunk egy hétre, utána jövök és válaszolok a kérdésekre :D

Kép


Kép
dbea
 
 


Sziasztok!

Azt hiszem vizzsacsatlakozom ide. :) Az Anyatanyán is aranyosak a lányok, de annyira sokan vannak/ sokat írnak, hogy én képtelen vagyok követni (nem a régi már az agyam :wink: ), meg a másik fórumom is itt van.

Dbea, nálatok aztán tényleg kicsi lesz a korkülönbség. Nálunk egy picit több lesz, de én nagyon parázom, hogy hogy fogom bírni. Te hogy vagy ezzel?

Flóra annyira hisztis lett az utóbbi pár hétben, hogy szörnyű. Nem tudom, hogy a kora miatt van-e, vagy azért mert a rossz közérzetem és fáradtságom miatt kevesebb figyelmem jut rá. (Az apja és nagyszülők konstans kényeztetik, szóval csak belőlem jut neki kevesebb.)
Ti tapasztaltok mostanában ilyesmit?

Ronmay, voltál kombinált vérvételen is? Ugye az nem éhgyomorra megy?
Te is a második emeletre mentél genetikai UH-ra vagy azt is a terhesgondozáson csinálják?
Tök vicces lenne egyszerre szülni a Jánosban! :lol:
Jó pihenést!

Evita, asszem egy hétre utazott el a moderátor lány.

Adryn, szülni kint fogsz?

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


szia Zizi :)

igen itt fogok szülni, nem is kérdés.. teljesen máshogy állnak az emberhez. pl a gátvágást csak hírből ismerik....
Hiszti nálunk is van.. de én annak tudom be hogy megérzik ám a babák a kistesót!! valószínűleg az a baja, ilyenkor még több dédelgetésre és figyelemre vágynak, amit persze nem könnyű megadni két hányinger/hányás között :?
Ti mit szeretnétek? kisfiút vagy kislányt Flóra mellé? Nálad milyen volt az előző terhességed? voltál rosszul? és a mostani milyen?
bocsi a sok kérdésért.. én most el.. viszem anyum a reptérre :(

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Hazajöttünk!Jóó volt szuper volt és bazi fáradt vagyok :lol:

Zizi

ömmm, én még ott is olvasok, de sokszor annyira felületes vagyok már, mert nincs időm...követni...

Nem éhgyomorra van és a 2. emeleten van UHu. Ott azért várni kell. 8,30-11ig van aszem. De majd kérdezd meg..
És nekem a kombináltra kellett fizetnem 5ezret a titkárnőnek zsebbe :twisted: mert vmi papírokat akkor ők elintézik és akkor nem kell nekem semmit csinálni. oké nem lenne ezzel baj, csak tök hülyén néz ki, ha azt mondod, ááá köszi nem kell inkább én elmegyek érte..bla bla..szal nem voltam rá felkészülve pénz se volt nálam. Nem is a pénz miatt hanem az elv, hogy ott hipp hopp dönts és nyilván nem vagy bunkó...no mindegy :roll:

Hiszti nálunk annyi van mint eddig, de elég jól kezelem még :lol:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Sziasztok!

Ronmay, köszi a válaszokat, tényleg jó tudni ezt az 5000 Ft-ot. Ugye a terhesgondozóban veszik le a vért?
Hol voltatok?

Én egyébként hulla voltam a nyaralás után, pedig a szüleim is ott voltak segítségnek. (lehet, hogy ezért? ;-))

Adryn, én kislányt szeretnék, a férjem kisfiút. Hát majd meglátjuk...
Ez a terhesség sokkal jobban lefáraszt, mint a múltkori. Sokkal többet hánytam/émelyegtem, de ez már jobb. Viszont a totális fáradtság nem múlik.
Mára meg én és Fló is betaknyosodtunk, brrr....

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


húúú Zizi: jobbulást nektek :( a fáradtsághoz gondolom a kisasszony is hozzájárul :) mikor őt vártad tudtál pihenni amennyit szerettél volna, nem? most viszont Ő osztja be a napot.. reggeli ébresztő aztán az utána futkosás stb... tudom.. ez nálunk is hasonló :roll:

Ronmay: velkám bekk :lol: mesélj, milyen volt? és nem felejtettük ám el: lógsz képekkel!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Adry

Húú vazz..tényleg!Délután rakok fel!:lol:

Zizi

Igen a vért a terhesgondozóban veszik le...

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Sziasztok!

Megvolt a 12. heti UH és kombinált vérvétel. Szerencsére minden rendben van, 70mm az ülőmagassága és 1,5 mm a tarkóredő. Nagyon jó volt látni a picit, asszem most fogtam csak fel igazán, hogy lesz még egy gyerekünk! :-)
Sajna nem tudtunk túl hosszan mozizni és képet sem kaptunk, de majd legközelebb!

Ronmay, tőlem nem kértek 5000 Ft-ot! Tőled milyen jogcímen kérte a nővér? Fura.
Asszem láttam a neved a kombinált tesztes füzetben, már ha ronmay szó benne van az e-mail címedben. Ugye nem baj, hogy kiszúrtam? :-)

Adryn, tuti, hogy Fló miatt bírom nehezebben ezt a mostani terhességet. Mindenütt azt olvasom, hogy jobban megszenvedik az anyukák a várandósságot a második babával.

Flórához egy csomót beszéltem, énekeltem neki, amíg bent volt, most meg van, hogy akár egy napig sem jut eszembe, hogy van odabent valaki. Tök lelkiismeret furdalásom van.
Ti hogy vagytok ezzel?

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Zizi: én szoktam hozzá beszélni, sőt Niconak is meséltem már az iciri-piciri kistesóról (az iciri-piciri kismacska után szabadon :lol: ) és tök úgy tűnt hogy érti.. nevetett és magyarázott az ő kis babanyelvén :D De neked azért még kisebb Flóra, ilyenkor még pár hónap különbség is nagyon számít.

Evita: nagyon eltűntél. minden ok?

KépKép
KépKép
adryn
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: