Új privát üzeneted érkezett!

Zsaklin holnap lesz a nagy produkálásotok :roll: Kiváncsi leszek nagyon, írj majd:) Jól vagy amúgy, derekad???
Szegény Niki, de remélhetőleg a nehezén túl van valóban rajta!Hátha már a héten írni is tud nekünk.
Ez a topik amúgy most haldoklik, mindenki átment??
Sajnálom, mert amúgy olyan jó kis elmecserék folytak. Én nem megyek innen tovább, szóval ha már "kihal" az érdeklődés ezen az oldalon, akkor elbúcsúzom, megoldom másképp a nagy boldogság megosztását az ugyanúgy nagy boldogsággal rendelkezőkkel :roll:
Én mostanában jól voltam, hirtelen rámjöttek rosszullétek, de akkor gyorsan ledőltem és átment rajtam 5 perc alatt.
Ma hívom az orvost én is, mert akihez járok, az még nem látott:( Tiszta gáz, de külföldön volt és a múltkor pedig nem tudtam elmenni, mert összetalálkoztam volna egy olyan lánnyal, akivel nem akarok. Kiváncsi vok mindenesetre a saját dokim véleményére is, no és a védőnőhöz is kell menni.Zsaklin Te mikor mégy védőnőhöz??

Kép

Kép
holle
 
 


Szia Holle!

Én azért visszajárok ide!De vagyok amott is!Igen holnap lesz a nap ha ott minden oké utána mehetek védőnőhöz legalábbis a dokim így mondta!Sajnos nálunk baj van apukámat tegnap műtötték kiderült daganata van,úgyhogy nem vagyok normális!Holnap mindenképp jövök elmondani mi volt kérem a drukkokat!!!Hányingered van vagy szédülsz?Még,jó,hogy 5 perc alatt átmegy rajtad!Te mikor mégy védőnőhöz???

KépKép

KépKép
zsaklin6
Szeged
 
 


Ja igen a derekam nem akarom elkiabálni de már több napja jó én arra gondolok az utrogestan amit dugdosok amiatt múlt el lehet hülyeség de semmi más nem változott

KépKép

KépKép
zsaklin6
Szeged
 
 

 
 

Holle,
olyan jó lenne, ha átjönnél!!!! :D Ott mennek tovább a jó kis eszmecserék, és 90%-ban ugyanaz a bagázs van ott is, mint itt!
Ha nem jössz át, én is szívesen csevegek itt tovább Veled, de annyi minden történik odaát, hogy képtelenség összefoglalni mindent!
Gyere, siess át, különben 100 oldalt kell majd elolvasni, nem fogod bírni! :lol:

Berci 2006.04.08. Boldi 2011.02.25.
Hármaskánk várható születési ideje: 2013.04.21.
bozsofi
 
 


Holle,
Én is csatlakoznék Zsófihoz, gyere, hiányzol a csapatból!!!
-m-i-a-
 
 


Holle!
Gyere át az anyatanyára!! Ott van mindenki. Sőt már újak is vannak. Várunk!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Holle! Gyere át!
sz.sziszi
 
 


Én azért sajnálom,h elmentetek,igaz elköszöntem de azért rátok-rátok néztem mert kivi vok,h mi van veletek.
Holle,Bodza :) ,hogy megy az idő! örülök,h jól vagy és azért szertnék tudni rólad :D

Zsaklin:minden nap az eszembe vagy,próbálok pozitív energiákat küldeni!nagyon megy a drukk!!!!!!!Várom,h holnap jelentkezz!!!
henó
 
 


Drága Henó!!Nagyon nagyon köszönöm a pozitív energiákat!Nemsokáá indulok hazudnék ha azt mondanám nem vagyok ideges!DE minden oké lesz úgy kell lennie ahogy tudok,jövök és írom mi volt!

KépKép

KépKép
zsaklin6
Szeged
 
 


Halihó, sziasztok!

Jaj de jól esett a nagy invitálás, édesek vagytok nagyon!:)
Hát ha mindenki ott van, lehet mégis utánatok megyek-rászánom magam. Érdekel csak a hogylétetek, ha már együtt lezdtük jó lenne együtt befejezni is :lol:
Drága Zsaklin én nagyon drukkolok, hogy ma egy nagyon jó hírrel gyere haza az uh-ról és minden rendben legyen a kis zsákotokkal is:) Apukádról naon rossz hírt mondtál, elhiszem, hogy kész vagy, én sem lennék másképpen:((((Hány éves Apukád??Jaj szegénykém remélem, hogy minden rendbe jön.
Henó milyen jó, hogy hallatsz magadról!!!!:) Nézz be továbbra is és tudósíts, hogy hogy vagytok és szeretném látni a következő nagyon erős poz teszted is:)
Ma nem tudtam menni dolgozni annyira rosszul vok.A férjem kezdte hajnali fél 3kor, hogy hasmenés és hányás, ami azóta is tart.Be is lázasodott.Most fél7től nekem kezdte el, eddig még csak a hasam ment, de kegyetlenül és úgy érzem egyre rosszabb, hát a közérzetem naon rossz. Remélem hamar átmegy rajtam :cry:

Kép

Kép
holle
 
 


Jaj, Holle,
jobbulást Neked, ez valami vírus lehet, egy csomó ismerősön átment ez vagy valami hasonló, kitartás, hamar múlik! Viszont, ha magas lázad lenne, akkor hívd gyorsan a dokidat, mert a hosszan tartó láz nem igazán szerencsés az első trimeszterben!
Örülök, hogy meggyőzött a kampányunk, ha jobban vagy, gyere regisztrálni! :D
Heno,
tök jó, hogy benéztél, épp tegnap írtam az anyatanyán, hogy bekukkantottam az áprilisi babaváókhoz, hátha ott talállak már. Persze asszem ez még korai, nem?

Berci 2006.04.08. Boldi 2011.02.25.
Hármaskánk várható születési ideje: 2013.04.21.
bozsofi
 
 


Sziasztok!

Huha most jöttünk haza Franciaországból és ti már eltüntetek? Most fogok visszaolvasni csak....
Átmentetek az Anyatanyára vagy nem értem...na olvasok inkább

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Ronmay, igen és gyere Te is!!
-m-i-a-
 
 


Nikolett

Kombinált:
A Jánosba ingyenes én anno, a Margitba csináltam ingyen és a kútvölgyibe szültem….húzzák a szájukat de megcsinálják sztem…nekem nem kellett beutaló. :roll:

Henó

Árilisi topicban akkor talizunk? Sok sikert! :wink:

Kaat

Én is Gravidát szedek és mellette nem szedek folsavat, hisz van benne sőt jód is ami az Elevitbe nincs. Rolóval is így csináltam nem lett semmi baja.. :roll:

Larimami

Köszi a hiányolást! :lol: ÓÓ de káár, szomorú hír, de ne add föl, lehet te is itt leszel az áprilisi topicban! Sok sikert! :cry: :wink:

Én is átmennék az Anyatanyára, bár nekem mindegy hova irogatok, de ha itt nem marad senki…. :roll: :wink: :lol:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


és hogy kell?

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Sziasztok!

bzsofi:aranyos vagy de még igen korai lenne,most lesz még csak a 2. próbálkozás a napokban,úgyhogy ha összejön akkor is mindig hó végi lesz az időpontom. ovu tesztezek a hónapban,tutira karok menni mert ha októberig nem sikerül várnom kell egy évet! De sztem sikerülni fog,hál isten ennek ellenére nem akarom görcsösen sem! Húhh te már mindjárt túl vagy az első trimezteren,tök jó!

Holle!A kisfiammal 5 hetes terhesen voltam nagyon beteg. Csüt9örtököün megcsináltam a tesztet és szombaton hánytam ment a hasam és 38 c fok fölé ment a lázam. Ezért elmentem hétfőn dokihoz de hál Isten semmi bajunk nem lett. Féltem,h baja lesz a babának de azt mondta a doki,hogy ha érintette volna a vírus akkor nem maradt vna meg!ekem is azt mondták,h a láz a legveszélyesebb,hűtőfürdőztem hátha lemegy de sajna kellett az algopirin is. Ja és a hasam is fájt miokor mags volt a lázam,úgyhogy ne hagyd föl menni! Jól be vtam szarva de nem lett semmi baj,nálad se lesz nyugi, már holnap is jobban leszel,ezek a vírusok egy napig tombolnak! Jobbulást!


ZSaklin! Hú de várlak rendesen fogy az energiám annyira veled vagyok!Nem lehet baj! Akkor elment vna hamarabb a babó,de ő maradni akar! drukk-drukk-drukk
henó
 
 


aszem jelentkeztem...

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Ja és HOLLE! Most azonnal bevenném az algopirint,nem hagynám felmenni a lázam,mert vszinű a láztól lett egy hematómám és 9 hetes koromig feküdnöm kellett! Nem akartalak megijeszteni csak leírtam hátha segítek!
henó
 
 


Ronmay:rem itt maradsz egy kicsit,mer most etetem a lurkót és utána írok neked
henó
 
 


Heno,
miért kell várnotok egy évet, ha októberig nem jön össze?

Ronmay,
láttam a jelentkezésedet, a moderátorunk biztos hamarosan zöld jelzést ad. :)

Zsaklin viszont még ott sem jelzett... én is nagyon drukkolok neki.

Berci 2006.04.08. Boldi 2011.02.25.
Hármaskánk várható születési ideje: 2013.04.21.
bozsofi
 
 


Ronmay! Hogy szalad az időAnno nekem is a Margitba intézték a kombináltat ingyen. :) Azért néha nézz be ide is ha már te is elpártolsz az anya tanyára!
henó
 
 


Bzsofi:Azért mert akkor suliidőbe szülnék. A nagy fiam 20 km-re hordom suliba,ha kórházba vok vagy picivel itthon nem tom megoldani! Hát ennyi :) D eúgyis összejön,érzem :D
henó
 
 


Henó

Olvasom majd ezt is...ne aggódj. Remélem lesz időm kommentálni is :lol:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Hát eddig bírtam! Le kell,hogy írjam a véleményemet habár lehet senkit nem érdekel de én jobban fogom érezni magam! :D Nem bírom az ilyet,hogy valaki nemtom hányadiknak csatlakozik egy fórumra egy összeszokott csapathoz és rögtön intézkedik! Ha nem tetszik neki a nyílt fórum minek csatlakozik! Tudom,h nem tartozom hozzátok hisz még nem vagyok kismama de napokon keresztül beszélgettem veletek és tartottátok bennem a lelket és igen is kíváncsi lettem volna,hogy ki,hogy van a továbbiakban. Remélem lesz azért aki megírja ,hogy kivel mi van! Boldog babavárást mindenkinek,annak is akit esetleg magamra haragítottam! :?
henó
 
 


Henó

Én itt is leszek, mert más topikba is írok itt! Bevallom én nem ismertem az anyatanyát, sok topik átment már oda..nekem mindegy hova írok az is hogy zárt vagy sem :oops: lehet igénytelen vagyok? :lol: Nekem a társaság a lényeg, és bevallom az előző topikunkból rengetegen elmentek, mert nem tetszettek a vélemény különbségek. Ehhez nem kell hogy zárt legyen, ott is biztos lesz ütközés, hisz az is fórum..szal én alkalmazkodom

Még nem vagy az de nem soká az leszel! :wink:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Sziasztok!
Nem igazán tudok jót írni a petezsák szabálytalan és méretben nem nőtt jövő hétre visszahívtak ha akkor se nő és marad a szabálytalanság v.színű elbúcsúzunk egymástól.De nagyon köszönöm a drukkokat!Most nagyon elkeserítettek!Nem is tudom egy hét bizonytalanság persze mondogatom minden oké lesz de fogy az erőm!

KépKép

KépKép
zsaklin6
Szeged
 
 


Jaj drága Holle javulást minél hamarabb gyógyuljatok!!!

KépKép

KépKép
zsaklin6
Szeged
 
 


Én is amíg lehet írni fogok ide is oda is!Ha minden jól megy nem már csak egy hétig!

KépKép

KépKép
zsaklin6
Szeged
 
 


Henó,

Rám gondoltál?

Ha igen, akkor egyrészt: miért nem csatlakozol Te is oda, ha megírod az adminnak, hogy szeretnéd követni az összeszokott csapatodat, biztosan bevesz, sőt!
Másrészt: én senkit nem kényszerítettem, hogy jöjjön át, csak ajánlottam és legfőképpen a magam nevében beszéltem;
Harmadrészt: előbb azért nem tudtam csatlakozni, hiszen mondjuk februárban nem tudtam még, hogy 2011 március végi babánk lesz...
Nyílt fórumra meg azért írtam elsőként, mert regisztrálva voltam már itt (előbb, mint Te :lol: ), ha utánamolvasol, láthatod miért :cry: , viszont a babavárás bensőségesebb attól (hangsúlyozom SZERINTEM), hogy ország-világ olvashassa...

Ha nem rám gondoltál, hagyd figyelmen kívül az írásomat :roll:
-m-i-a-
 
 


Heno,
az is lehet megoldás, hogy Te is regisztrálsz az anyatanyán! :D
De én is ide-ide fogok nézni, főleg, amíg tart az íráskényszerem, tehát amíg sokat hányok és pihenek. :)
És mindjárt egy hír is, sajnos nem a legjobb: Niki írt, még mindig hány, kap infúziót is, de a hét végén elvileg hazaengedik. Nagyon menne már szegény, főleg mert Alexa is elég rosszul viseli. :(

Berci 2006.04.08. Boldi 2011.02.25.
Hármaskánk várható születési ideje: 2013.04.21.
bozsofi
 
 


Ronmay,
isten őrizz, hogy rád ragasszam a paranoiámat, de épp nemrég olvastam, hogy a nyílt fórumbejegyzések nem egy esetben segítették pl. a betörők munkáját: a képek, megadott infok alapján beazonosították a fórumozót, és amikor az illető boldogan elújságolta, hogy nyaralni megy, szépen kifosztották a lakását/házát. Nem azt mondom, hogy zárt fórumon ez elképzelhetetlen - mindenki mondhatja pl., hogy márciusban szül -, de talán van némi visszatartó ereje annak, hogy külön kell jelentkezni, és feltűnőbb, ha valaki jelentkezik, aztán örökre eltűnik, vagy belép nap, mint nap, de sose ír, csak olvas.
Na, abbahagyom a rémisztgetést! :)

Berci 2006.04.08. Boldi 2011.02.25.
Hármaskánk várható születési ideje: 2013.04.21.
bozsofi
 
 


Bozso

Persze, de én nem rakok fel az utca házszámról képet, sőt még a környékről se :lol: így azért nehéz... :wink: :lol:

Zsaklin

kitartás!

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Ronmay,
igen, igen, de a kisfiadról azért pl. igen. És mondjuk leírod, hogy hova jár oviba (nyílván nem jár még, csak pl.). Innentől már annyira nem kell Sherlock Holmes-nak lenni. 8) Ha nem tudnám, hogy ki vagy, felajánlanám, hogy az itt fent lévő infók alapján 1 héten belül megszerzem az elérhetőségeidet. :D Csak viccelek, még mielőtt teljesen pszichopatának nézel!! Csak azt akarom mondani, hogy az iwiw, a facebook, egyetemi- és egyéb adatbázisok korában nem olyan könnyű foszlányokból összerakni valakiről a képet. :D

Berci 2006.04.08. Boldi 2011.02.25.
Hármaskánk várható születési ideje: 2013.04.21.
bozsofi
 
 


Sziasztok,

Haldoklik a netünk szóval nem írok most sokat, de én is írogatok majd ide is meg oda is :D

Hát én most hoztam haza av érvételem eredményét és valami nem stimmel, lehet átment rajtam is valami fertőzés...gyorsan utánanézek és ah megtudok valamit akkor leírom.

Ja ma mondtam a főnökömnek mizu, azt hittem kiakad mert az egyik kolléganőm most ment el szülni, de tökre örült neki és mondta hogy még kb 2 hétig ne nagyon mondjam bent majd bejelentjük .

na majd jövök még ha kiváncsiak vagytok a nyavajáimra :S

Vicus

Kép
vicababa
 
 


öööö, azt akartam írni, hogy nem olyan nehéz összerakni a képet. :D

Vicus,
mi nem stimmel? És mennyire nem? Egy csomó ilyen nem stimmelére csak legyintenek az orvosok, remélem ez is ilyen!

Főnököd reakciója szuper! Nő az illető? :D

Holnap jössz te is uhu-ra, ugye?

Berci 2006.04.08. Boldi 2011.02.25.
Hármaskánk várható születési ideje: 2013.04.21.
bozsofi
 
 


Készítői áron találtam kismamanacikat,felsőket,bandázst.
Egyedi méretre is készülhet nacid,szoknyád.
Itt többet megtudhatsz: www.gportal.hu/elenorkismamaruha .
Szép estét nektek!

lasaguilas
Budapest XI. kerület
 
 


Bozsó (nem baj ha Bozsó? :D nekem nagyon tetszik..:D)

Beszéltem közben uncsitesómmal aki doktornéni és egy két dologgal megnyugtatott hogy nem baj, viszont szerinte benyaltam valami vírust és meg kéne ismételni a dolgot :S remélem babónak nem lett semmi baja, de lázas szerintem tuti nem voltam(szinte soha nem vagyok) de nem mértem :S

Vicus

Kép
vicababa
 
 


Sziasztok!

Köszönöm lányok de én nem megyek az anyatanyára,beérem annyival,h jeleztek kivel mi a helyzet!

Zsaklin:Sajnálom a történteket mégis azt mondom,hogy a világ leghaszontalanabb érzése a felesleges aggódás! Elhiszem,h fogy az erőd nagyon nehéz lehet most neked. Ne feledd,hogy semmi nincs véletlen,mindennek megvan a miértje csak később jövünk rá! Én továbbra is szorítok nagyon!

Mia:Igen. Nem kényszerítettél senkit de nekem erőszakosnak tűntél. Tisztába vok azzal is ,h nem tudtál hamarabb regisztrálni mielőtt megtudtad,h terhes vagy.Nem vitázni akarok,sőt komolyan boldog babavárást kívánok neked is de le kellett írnom a véleményem még ha nem is érdekel.
henó
 
 


Henó,

Pont azért reagáltam, mert igenis érdekel a véleményed, főleg, ha rólam alkotod. Sajnálom, ha erőszakosnak tűntem és azt is, hogy nem akarsz átjönni (most megint erőszakos vagyok? :oops: )
Értékelem az őszinteséget, ezért nem hagytam annyiban, de nem esett jól amit írtál :? , mert szerintem nagyon nem jogos... :(
-m-i-a-
 
 


Sziasztok Lányok! :lol:

Köszönöm a bíztatást lányok :lol:
Henó Hála Istennek a láz elkerült:)Amúgy ilyen vírus okozhat bajt a babának?????
Húúúúúúúúúú, tegnap majdnem elpatkoltam annyira rosszul voltam. Ugye a férjem kezdte hajanlaban, hasmenés-hányás, ő délelőtt viszont befejezte és maradt a láz.Én reggel kezdtem, de ez nem múlt el.Tudjátok amúgy is diétáznom kell az inz.rezisztencia miatt állandóan, napi 160 szénhidráttal lehet csak barátkoznom/nap, de annyi hamar kijött belőlem és maradt a szenvedés és hogy már csak vizet hánytam az ágy mellett vödörbe!!!Nagyon gáz, de nem bírtam már lábra állni.Este kihívtuk az ügyeletet, kaptam B6 injeciót, vmi infúziós italt és folyamatosan kellett vennem még pluszba a B6-okat, mert mondta a doktornő, ha így sem múlik, akkor be kell feküdnöm a kórházba.De éjjel nem volt semmi és felkeltem 2 óránként kortyolgatni, ami jól esett, mert majd szomjan haltam már. Egész idő alatt arra gondoltam, hogy közelebb kellene húzni a laptopot, hogy megnézzem, hogy Zsaklin hogy van, de sajnos csak a gondolat maradt, mert arra sem volt erőm.Most úgy néz ki, hogy megmaradunk :lol:
Zsaklin drága nem erre a válaszra számítottam, hát mi lehet ez??Elhiszem, hogy nagyon el vagy keseredve, én sem lennék másképp.
Néha nagyon rossz dolgok történnek velünk, amit mi annak élünk meg és nem értjük miért, hogy miért érdemeljük meg a sorstól.Talán soha, vagy csak később döbbenünk rá arra, hogy mégis jobb volt anno, hogy úgy alakult, mert egy nagyobb bajtól menekültünk meg.Én hiszek abban, hogy minden van valamiért.
Ismeritek azt, hogy 2 angyalka szegény ruhába bújva járja a világot??Bekérezkednek egy gazdaghoz, aki egy koszos melléképületben engedi csak étlen szomjan őket megszállni. A kis angyal látja, ahogy a nagy angyal betömi-besimítja a lyukakat a falon. Másnap tovább állnak, ahol egy szegény családhoz mennek, ott szívesen látják, abból a kevés ételből is megkínálják és a házukban altatják őket. Reggel sírva kel a család,mert az egyetlen élelmet adó tehenük meghal. A kis angyal felháborodva értetlenkedik a nagy angyal felé, hogy miért hagyta ezt??Miért segített befalazni azoknak és miért hagyta itt a tehenet meghalni??Azt válaszolta: Amikor belenéztem a lyukba észrevettem, hogy kincs van a falban és azért tömtem be,hogy soha ne vegyék észre az önző emberek. A tehén valóban meghalt, de az asszonyért jött a halál és sikerült megkérnem, hogy vigye helyette a tehenet, mert ez a család szeretetben, békességben él, ne kelljen őket még szétválasztani, élhessenek boldogan tovább.
Bocsánat, hogy ilyen sokat írtam, de én meghatódtam ezen és sokszor értettem meg a saját életemben is dolgokat.Pl a méhen kívüli terhességem is annyira fájt, csak ültem és olyan szerencsétlennek éreztem magam. Közben a lehető legjobb történt, hiszen a volt férjem csalt és már csak az érdekelte, hogy minél több pénzt le tudjon húzni rólam:( Most még pereskedhetnénk a gyereken is, szóval a mostani eszemmel mégis szerencsésnek érzem magam, hogy nem gyermek lett belőle. Nagyon megviselt!!
Zsaklin az történjen Veled, ami a legjobb lehet a Te életedben és a kis családod életében. Én nagyon drukkolok, hogy boldog légy!
Vicababa remélem semmi gond nincs, lehet tényleg csak vmi vírus volt, amit leküzdött a szervezeted és észre sem vetted:)Tök jó fej a főnököd, az enyém majd csak szeptemberben fogja megtudni. :oops: Úgy gondoltam, hogy szerkesztünk neki egy szép lapot és leírom neki, azt is, hogy miért nem osztottam meg vele első perctől kezdve.Remélem jól fog hozzáállni. Nagyon szeret engem, de hát meg lesz lőve nélkülem és ezt biztos nem jól fogja lereagálni.
Ronmay jó hallani Rólad:) Gyönyörű volt Franciaország?Merre voltatok?
Ma már tudom figyelni az irományokat, szépséges napot Mindenkinek!:)

Kép

Kép
holle
 
 


ja egyébként pasi a főnököm :D

Vicus

Kép
vicababa
 
 


És egyre szarabbul vagyok, kezd eléggé menni a hasam, szédülök ésmmost már van egy kis hányingerem is.... :shock:

Vicus

Kép
vicababa
 
 


Vicus,
aha, akkor ezek szerint nem átment arjtad a vírus, hanem most megy át. :( Kitartás, látod, a legtöbben egy nagy alatt kikecmeregnek belőle!
Remélem uhu-ra azért el tudsz jutni!
És igen, mehet a Bozsó, én is szeretem! :D

Holle,
örülök, hogy Te viszont túl vagy a nehezén! Lehet, hogy én is bekapok egy b6-ot, bár már annyiszor reméltem, hogy segíteni fog, és mégsem... de nincs jobb ötletem hirtelen.
Én úgy tudom, hogy egy ilyen vírus csak akkor okozhat bajt a babának, ha kiszárad az anyukája. Vannak vírusok,amelyek veszélyesek lehetnek, pl. a h1n1 (Tényleg, remélem most télen már nem jön vissza!!!), de ezek a gyors fosatósak nem tartoznak közéjük.
Sajnálom, amit a volt férjed tett, sejtem, hogy nem lehetett könnyű, örülök, hogy jól végződött! :)

Berci 2006.04.08. Boldi 2011.02.25.
Hármaskánk várható születési ideje: 2013.04.21.
bozsofi
 
 


Vicus,
hogy vagy? Dokihoz sikerült eljutnod?

Berci 2006.04.08. Boldi 2011.02.25.
Hármaskánk várható születési ideje: 2013.04.21.
bozsofi
 
 


Na helóhaló,

Jelentem itt is megvagyok, bár ez a ahsmars nem nagyon akar múlni de szerencsére jobb mint volt és a szédülés elmúlt, az lehet a front miatt volt? :?: de azért egy kis hányingerem van, meg nem túl jó a gyomrom sem..

Szerencsére amikor a dokihoz kellett menni jól voltam, meg voltunk védőnéninél is, ő is aranyos volt, megmérte a vérnyomásomat is hogy szarul voltam.

Babóca 4.3 cm most 10+3 ra irt tegnap az uhu, de mondta dokinéni hogy ez nemjelent ám semmit mert nem egyenletesen fejlődnek a babók hanem nőnek egy picit, aztán nagyobbat aztán picit megállnak, szóval ez még bármi lehet :D ja és úgy néz ki, fikusz kukisz lesz a drága...:P

Bozsó neked is gratula óriásbébikéhez :P

Vicus

Kép
vicababa
 
 


mia: :D Most már egyre szimpibb vagy valamiért! Tetszik ahogy reagálsz és h értékeled az őszinteségemet! :D Nem mek át,majd te idejössz néha és megírod nekem,h hogy vagy! :D
henó
 
 


Tegnap ide már nem volt erőm írni, de voltunk mi is uhu-n, nálunk is minden rendben, 29mm, pulzáló szivecske, 9+5, pont annyi, amennyi a naptári korunk. :D

Heno,
örülök, hogy elszállt a mérged! :lol:

Berci 2006.04.08. Boldi 2011.02.25.
Hármaskánk várható születési ideje: 2013.04.21.
bozsofi
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok a zavarásért, egy 8 hónapos kislány anyukájaként szeretnék Nektek ajánlani egy terméket: a Lovemoon anionos betétet!
Azon túl, hogy a betét extra nedvszívó képességű, a benne lévő anionos csíknak köszönhetően antibakteriális, gyulladáscsökkentő és gombaölő hatása van!
Semlegesíti a kellemetlen szagokat, fenntartja a hüvely megfelelő PH értékét!
Így kifejezetten ajánlott áldott állapotban, szülés után, vizelettartási, aranyeres problémáknál is!

Ha érdekel Benneteket a termék, írjatok privit!!

Üdv mindenkinek!
mbaba82
 
 


Vicababa, Bozsofi olyan jó olvasni, hogy milyen szépen fejlődtök:))Nagyon örülök!:)Láttátok is a piciket??
Nikolettről tud valaki újat??Hogy van???Szegénykém naon kemény lehet ez neki és a családjának is:(
Larimami benézel azért még ránk???Jól vagy??
Henó mikor kell NEM megjönni Neked???
Képzeljétek ma elmentem hősként dolgozni és hazaküldött a főnököm, hogy olyan szarul nézek ki, hogy semmi keresnivalóm ott :oops: Hazajöttem, betettem a Shrek 2-őt és aludtam egy hatalmasat:))) Holnap megyek először védőnőhöz, most lesz a nagy találkozás:)
Lányok laborra hogy kell menni, a háziorvostól kell beutalt kérni??Holnap megyek a táppénzes igazolásomért és akkor kérnem kellene tőle laborra beutalót??De mondjam a toxoplazmát is???
Nektek hogy volt???Képzeljétek már 6 kilót fogytam mióta kismama vagyok, aminek örülök, mert küzdök ugye a kilókkal, csak meglepem ezzel saját magam, hogy egy ilyen helyzetben menek a kilók, amikor más hizogat. Biztos lesz még falós korszak is, nem?? :lol: Bár ahogy írtátok Ti csinin kezdtétek Sziszi is vékony, Zsofi is, többen is írtátok, hogy Ti ikább vékonykák vagytok :roll:
Zsaklin drága mi van Veled??Nem is jelentkeztél azóta.Jól vagy??Apukád??

Kép

Kép
holle
 
 


Sziasztok!
Drága Holle!El vagyok egész nap valamivel pörgök csak gondolkodni ne kelljen holnap megyek egy magándokihoz uh-ra hátha egy-két percnél többet rám szán.Ebben a holnapi napban van a bizadalmam!
Apukám szépen gyógyul jövő héten kijöhet a szövettant várjuk azért drukkoljunk,hogy ne legyen áttét!
SAjnálom,hogy szarul vagy biztos teljesen kikészített a vírus nagyon helyes,hogy hazaküldtek pihenjél is!!!

KépKép

KépKép
zsaklin6
Szeged
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: