Új privát üzeneted érkezett!

jó reggelt!

upc végre kegyeskedett 1 hét után rendbe hozni a szolgáltatást...

Szonjával én is szedtem utrogestant, mert barnáztam az elején, aztán másfél-2 hét alatt elmúlt, de tovább használtam (ilyen feldugós cucc volt), és a 11- 12 hét környékén abbahagyhattam.
most lekopogom, de nem volt ilyen problémám. van helyette más...
ki fogom most próbálni a homeós bogyót a puffadásra, annyira rossz a helyzet estére, azt hiszem kidurranok mindig.

én az uzsokiban fogok szülni, ugyanannál a dokinál, és szülésznőnél akinél Szonjával voltunk. teljesen felújították a szülészetet, a csecsemőst, a szobákat, és már láttam is. Komolyan kedvet kaptam még egy szüléshez akkor :) nagyon szép, modern, komolyan fantasztikus volt. több külön szobás szülőszoba, kádas, van bordásfalas, ágyas... a vajúdó is hatalmas. szóval én most jobb szívvel megyek, mint múltkor.

a tábla tényleg nagyon jó ötlet, és a dátummal is egyetértek. szívesen segítek benne, ha szükség van rá.

holle: szerintem ha lesz egy kis nyugtom Szonjától, és nem akar ő is mindent begépelni, akkor írok privit neked erről a gyedes cuccról.

én is kávézom minden reggel, enélkül életképtelen vagyok... 1-2 kávé nem ártalmas.

Ja, és képzeljétek, tegnap hallgattuk délután a rádiót, és a kívánságműsorba kért egy számot egy Gabi nevű lány, kórházból, terhességi nehézségek miatt fekszik bent. egyből az jutott eszembe, hogy talán ez a "mi" Gabink lehet...
czzsofia
 
 


Sziasztok Lányok!

Kicsit eltüntem. Gyors beszámolok az elmult napokról. Anyumék elvitték Alexát szombaton, vasárnap hozták vissza. Ugy tünik Alexa jol érezete magát, anyummal beszéltünk is, de a születésnapjára (Alexáéra) nem jönnek el, és az enyém meg vasárnap volt és fel sem hivtak (elég rosszul esett). Mindegy.. Az esküvö jo volt, táncoltunk sokat, mondjuk 4szer hánytam, de bepótoltam az éjféli menüvel :lol:
Vasárnap óta viszont totál rosszul vagyok, vasárnap 9szer hánytam, tegnap 12szer. Tegnap a tescot is sikerült végighánynom (muszáj volt elmennem mert már nem volt itthon semmi). Ma is hánytam, és még a viz sem marad bennem. Ma felhivom a dokimat, hogy tud e valamit ajánlani, mert a B6-ra az van ráirva hogy napi max. 1et lehet terhesség alatt, homeos bogyó meg nem használ. Már olyan gyenge vagyok, hogy a wc-ig alig birok kimenni.
Voltam tegnap védőnőnél is, megkaptam a kiskönyvet.
Csütörtök péntek mentünk volna köztisztviselői kirándulásra apával, de nincs aki vigyázzon Alexára, igy én tuti itthon maradok. Ö még filozik hogy mit csináljon. Azt mondta ilyen állapotba nem szivesen hagyna itthon. Én szeretném, ha itthon maradna, de nem mondtam neki, mert neki is kell egy kis kikapcsolodás.

Sziszi! nekem is juni. 2-án volt meg utoljára, márc 9re irtak ki, de programozott császár lesz, ugyogy majd meglátjuk mit mond a doki.
Most felhivom a dokimat, utána megirom mit mondott.

Mia! A tábla jó ötlet!

Ne haragudjatok, hogy nem reagáltam mindenkire, de nagyon érzem hogy hánynom kell.

Kép
Kép
nikolette2
 
 


Sziasztok,

azt hittem, én már nem is vagyok másállapotban, de ma reggel émelygés, irritáció, rókakoma...nagyon odavoltam, de most már jobb.
Viszont a vitaminok is kijöttek.
Goofyka milyen jó, hogy felvetetted ezt a Nesteat, kipróbálom. Azt hittem, bennem van a hiba, a vizet én sem bírom, szenvedek, h két litert kéne meginni, és egyet se tudok, pedig előtte gond nélkül megiszogattam. Hízás: én is parázok tőle, főleg a lelassult anyagcsere és az édességek miatt, korábban sok salátát ettem, most rá se tudok nézni csak a szénhidrát dús péksütikre, kiflikre stb. Próbálok ügyeskedni-kevés sikerrel.
Én már nagyon várom a második trimesztert.

Üdvözlettel: Kata :)

Kép
kaat
 
 

 
 

Húú Nikolett,
hát nem tudom mit csinálnék a helyedben, kitartás! :?

Zsófi,
megnéztem a blogotokat, nagyon szimpi a családod! Nekünk is van blog, de zárt, pont most volt 2 éves
:wink:
Táblit csinálhatjuk együtt is, én Open Office-ban gondoltam...
Csináljak 2011 Márciusi gmailes fiókot? (a személyesebb dolgoknak) vagy várunk azzal is a 12. hétig?

2 dolgot akartam még, nem tudom ismeritek-e ezt az oldalt, de szerintem nagyon jó, terhesség hétről-hétre, napról-napra (angolul picit tudni kell vagy goggle translate :lol: ):

http://www.justmommies.com/get_pregnancycalendar.php?month=3&day=26&year=2011&submit=Create+my+pregnancy+calendar#month2

A másik meg olyan jó, hogy a Baba hófordulói a házassági hófordulónkkal egy napra esik, és az egyéves házassági évfordulónkon lesz 12 hetes PONT :lol:

Szerintetek mikor kell dokit választani? Az sztkás orvosom nagyon jó különben, de már nem szüleszt (vagy hogy kell mondani). Az is lehet, hogy hozzá járok végig, aztán ügyeletesnél, választott szülésznővel, ha problémamentes lesz a terhesség.
Ti hogy terevzitek?
-m-i-a-
 
 


Most beszéltem a dokival. Magne B6-ot kell szedenm plusszban 3X2-t, és ha 1-2 napon belül nem javul ez a sok hányás, akkor be kell feküdnöm 1-2 hétre. Teljesen kiborultam. Hova teszem a gyerköcöm???!!!! Azt mondta mivel nálam anyagcserebetegség és vesebetegség is fennáll ne vicceljem el, és vegyem komolyan, mert komoly probléma is lehet belőle.
Jaj, lányok! Alexával is be kellett feküdnöm és tuti 2-3 hét! De akkor még nem volt Alexa és nem kellett a családomért aggodnom. A kórház is 80km nem is tudnak minden nap jönni. Szegénykém azt fogja hinni hogy elhagytam! HA meg saját felelősségre hazajövök, akkor meg mi van ha történi valami?!
Most itt bögök mint egy ovodás, és nagyon tanácstalan vagyok... :(

Kép
Kép
nikolette2
 
 


Nikolett,
nem könnyű. Nagyszülők? Apa nem tud szabit kivenni? :cry:
-m-i-a-
 
 


Mia! NAgyszülők dolgoznak és kb 150kmre vannak. Nem szivesen vinném hozzájuk 2-3 hétre.
Apa valószinüleg táppénzre megy, de polgármester és nemsokára választások lesznek, nincs nagyon ideje. Igy azt mondta, ugy kellene megoldani, hogy délelött tudjon dolgozni (aláirni, meg minden ilyesmi), délután meg otthon lenne. De délelőtt akkor is kire bizom?!
Tiszta káosz ez az egész...

Kép
Kép
nikolette2
 
 


nikolette: sajnálom a hányást, kilőjük a rókádat? :) igaza van a dokinak, a kiszáradás nagyon veszélyes, szóval vhogy biztos megoldjátok majd, de reméljük hogy jobb lesz a magne b6-tól. kitartás!

Mia: köszi szépen, igyekszem sokat frissíteni, csak mire eljutok oda...
nem voltam egy nagy blogíró soha, de szerettem volna, ha megmarad minden ami Szonjával kapcsolatos.

kaat: érdekes, én pont a zöldséget meg gyümölcsöt kívánom, mást szinte nem is akarok enni. én meg félek, hogy lefogyok, nem kéne, amúgy is vékony vagyok. de más nem csúszik... így is minden felfúj...
czzsofia
 
 


Nikolett,
Hát így valóban nem egyszerű (nekünk 250 km-re laknak amúgy..). Ha már polgármester, nem viheti be magával? Vagy nem tudom... :? Akkor drukkoljunk, hogy ne kelljen befeküdnöd!
-m-i-a-
 
 


Meg is ittam az első pohár Nesteam, ami jól esett, most kiszaladok a boltba sajtos kifliért is, megjött a kedvem.
Nestea amúgy nálunk tabuital, mert az uram a Pepsinél dolgozik és a Nesteát a Coca-Cola gyártja, nem preferáljuk, de most már ki kell találni valamit, mert kiszáradok.

Puszi mindenkinek

Kép
kaat
 
 


Kaat, akkor sutyiban iszod? :lol: :lol: Kis zugivó :lol:
-m-i-a-
 
 


Lipton Ice Tea-t nem tud hozni neked apa? Az Pepsi...

Szerintetk gáz, ha a hasamon tárolom a laptopot?
-m-i-a-
 
 


Na igen, megnézem azt is, az újak jók :lol:

sugárveszélyen én is gondolkodtam már, én három gép között ülök egy labdán, sokszor kimegyek az irodából, mert ez jó nagy elektroszmog szegénynek...

Kávé témához még azt írnám, hogy én nagyon ragaszkodtam hozzá régebben, el se tudtam képzelni nélküle a reggelem, de valahogy megundorodtam tőle, és egy hónapja meg sem próbáltam inni, ha megérzem az illatát, rosszul vagyok. Sose hittem volna, h ez így megy. Pedig hányszor próbáltam már leszokni róla....

Kép
kaat
 
 


Nikolette, nagyon sajnálom! De a kiszáradás tényleg veszélyes rád és a babára is. Nem tudnátok keríteni a bébiszittert délelőttre?
Annyira szívesen segítenék, de messze lakunk egymástól.
Alexa miatt meg ne aggódj annyira! A gyerekek néha meglepően rugalmasan tudják kezelni a nehéz helyzeteket.
Nagyon-nagyon drukkolok, hogy ne legyen kórház a dolgból!

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Sziasztok,

Nagyon tehetséges vagyok, az előbb írtam egy kilométert, és kitörlődött...
Most majd részletekben küldöm el... :)

Kép

Kép
larimami
 
 


Mia,

A Rutascorbint a vérzésre kaptam. Igaz, már egyáltalán nem vérzek, de gondolom, mert a doki látta a haematomát, azért mondta, hogy szedjem. Ma beszéltem a saját dokimmal is, ő is azt mondta, szedhetem nyugodtan, ártani nem tud, a kapillárisok erősítésére jó.

Gratulálok a házassági évfordulóhoz :)

Nekem van saját dokim, annál fogok szülni, akinél Gergőt is szültem.

Nem javaslom a laptopot a hasadon tartani.

Kép

Kép
larimami
 
 


Bozsofi,

Köszi a tanácsot a pelenkázás és etetés leköltöztetésére :)

A kórházi doki azt mondta, hogy a haematoma az emeléstől van, illetve úgy kérdezte, hogy nem emeltem-e meg magam. Erre mondtam neki, hogy a 11 kilós gyerekemet emelgetem, mire az volt a válasz, hogy azt nem szabad.
Ma az én dokim azt mondta, hogy nem biztos, hogy a haematoma a terhességtől van, lehet élettani is. Meg azt is mondta, hogy beágyazódáskor, ahogy a baba a méhfalba fúródik, ereket fal föl, és ez is okozhat vérzést.

Kép

Kép
larimami
 
 


Zsaklin,

Én is császáros voltam, nekem is második baba, és én is érzek néha húzódást a hasamban, én inkább oldalt szoktam. Ez biztosan a méhszalagok nyúlása.
Ma jobban vagy?

Kép

Kép
larimami
 
 


Czzsofia,

Én is estére puffadok...
Milyen homeós bogyót veszel be rá?

Lehet bizony, hogy a mi Gabink... :)

És Ronmay-ről nem tudtok? Aki a fórumot nyitotta...

Kép

Kép
larimami
 
 


Nikolette,

Boldog szülinapot így utólag! Nekem is múlt héten volt :)

Nagyon sajnálom ezt a hányást, remélem, drukkolok én is, hogy segítsen a gyógyszer!
De ha nem, akkor mindenképp feküdj be, ez a délelőtt bébiszitter, délután Apa megoldás hátha működik.
De miért kell ilyen sokat bent feküdni? Két hétig nyomják az infúziót?

Mi miatt lesz programozott császárod?
Mióta van az anyagcsere és vesebetegséged?

Hol laktok, hogy ilyen messze van kórház?

Kép

Kép
larimami
 
 


Larimami,

Nikolett szerintem Felsőnánán lakik (legalábbis ez van a neve alatt :oops: )
-m-i-a-
 
 


Mia,

Köszi :)
Ennyi eszem nem volt, hogy megnézzem... :(

Kép

Kép
larimami
 
 


Valahogy érthető szerintem, hogy máshová koncentrálunk, nem? :wink:
-m-i-a-
 
 


Hát, igen... De már lassan kezdek túl sokat foglalkozni mindennel... Most például azt olvasgattam a neten, hogy mikortól kell hallani szívhangot...

Te már voltál ultrahangon?
Aki volt már, és hallott szívhangot, hány hetes korban volt?

Kép

Kép
larimami
 
 


Sziasztok,

Nikolett, kiartás! De azért 12x hányni :shock: Megértem a félelmeidet Alexával kapcsolatban, basszus mi meg sem tudnánk oldani Regi elhelyezését :(

Zsófi, én is bekukkantottam a blogba nagyon helyesek vagytok. Mi is blogolunk -konkrétan Regi fogantatás óta immár 2,5 éve csak zártan-.

m-i-a, én az előző terhességemből tanulva nem fogadok dokit. Akkor végig fogadott dokihoz jártam, rengeteg pénz, aztán a szülést lezavarta az ügyeletes mert a dokim nyaralt :x . Minden a legnagyobb rendben volt, semmi hátrányát nem éreztem, hogy ügyeletben szülök. Így most is így lesz.

Láttátok, van már áprilisi topik is. :wink:

1-2 napja tök jól vagyok, eltekintve néhány ükölődéstől semmi bajom, a mellem sem feszül úgy... éppen ezért fél éjjel azon paráztam, hogy úristen remélem minden rendben. :? Pénteken reggel megyek dokihoz, már nagyon várom!!!!

És tényleg ronmay milyen régen jelentkezett :roll: mi lehet vele?

na majd még jövök...
sz.sziszi
 
 


Én már kétszer voltam, először kb aznap amikor meg kellett volna jönnie és pozi lett a teszt ( a méhen kívüli miatt, de semmi nem látszott) meg most pénteken 4hét 6 naposan, ahol petezsák volt csak természetesen. Augusztus 6-án megyünk szívhangot hallgatni, akkor leszek 5+6...
Gergőnél mikor hallottatok szívhangot?

Tényleg, képet nem raktok a Tesókról?

Ezt az oldalat ismeritek?
http://digiscience.rufftech.hu/calc/calculator_06.html
-m-i-a-
 
 


Sziasztok!

Jajj,Nikolett sajnálom,de nyugi ez is meg fog oldódni mint minden más!

Lányok! Gabiról van valami infó???
henó
 
 


Sziszi,

Én attól tartok, hogy nem elég felelős hozzáállás, ha nincs fogadott doki illetve majd a szülés nem az én elképzeléseim szerint alakul majd, ha előre nem "zsírozom" le valakivel...ezért gondoltam, hogy szülésznő kell, úgyis ő van velünk végig, nem? Nem tudom :roll:
-m-i-a-
 
 


Mia
Úgy tudom 5+6 naposan még nincs szívhang. Én 6+0 napon voltam, és csak a pulzálást mutatták (bár, már azt is jó volt látni). De szerintem érdemes még néhány napot várni, mert valakinek 5+6 naposan még csak a petezsákot látták. Nekem meg már 4 mm-es magzatot, nem tudom mi szerint számolják a napokat, mert itt még nem nő 1 mm-t egy nap alatt.

Larimami
Ha jól tudom te írtad a haematómát. Első terhességnél is gyakori, pedig ők nem emelgetnek naponta 11 kilós gyerkőcőt. Valószínű ezer másik ok lehet, amiért kialakulhat. Általában felszívódik a hetek alatt, vagy egy darabig nő a babával, és végül el kezd csökkenni. Sok ilyet hallotam már.
Bár ettől függetlenül, ha lehet emelgesd kevesebbet a gyerkőcőt, és inkább karból, ne terheld a derekad, meg a hasad.

Jó pocakosodást mindenkinek!
Vendég
 


Mia,
Őszintén megvallom, hogy nem emlékszem, mikor hallottuk először Gergő szívhangját. Először 6 hetesen voltam dokinál, azt hiszem, akkor már láttuk őt is a petezsákban, de talán még nem hallottuk. És utána azt hiszem, három hét múlva kellett újra mennem, és akkor hallottuk már a szívecskéjét is :) De pontosan nem tudom. Az én dokim nem nyomtatgat leleteket, úgyhogy megnézni nem tudom.

Én azért nem szeretnék fotót feltenni, mert hátha valami ismerősöm is véletlenül erre vetődik, nem szeretném, ha felismernének. Legalábbis egy ideig biztosan nem. Lehet, hogy hülyeség... Talán majd ha zárt lesz a fórum, akkor merek arccal és babafotóval is mutatkozni.

Nikolett,
Hogy vagy azóta?

Sz.sziszi,
Engem megnyugtat, hogy nem csak én vagyok ilyen aggodalmas, hogy ha nincs tünet, akkor megijedünk... :)
Tegnap panaszoltam a kórházi dokinak, hogy nincs semmi tünetem, erre közölte, hogy örüljek neki. Örülj, Sziszi, és használd ki a tünetmentes időket!

Henó,
Olyan jó, hogy néha benézel hozzánk! :) És hogy jól vagy!
Meddig kellett kórházban lenned?

Kép

Kép
larimami
 
 


Brita,
nekem, ha látom is elég, maximum visszamegyünk rá egy hétre is (dokim mondta a petezsák láttán) az 5,1X6,1 mm-es volt 4+6-on, hogy 2 hét múlva menjek...de köszi, hogy írod, legalább nem fogok olyan nagyot lepődni :)
És elírtam, mert 6+6 leszek, nem 5+6, 5 az most vagyok a héten és köv hét végén megyünk, na.(nekem is vág az agyam)
-m-i-a-
 
 


Larimami,

érthető (zárt fórum), én is benne lennék ám...Na, majd ha becsatlakozott mindenki...
-m-i-a-
 
 


Larimami
Az anyatanyán tudtok zárt fórumot létrehozni. anyatanya.hu

Mia
6+6-nál már biztos látni fogod a pulzálást, és már az is nagyon jó. Azt akartam írni, hogy ilyen korai időszakban annyira pontatlan még a méret alapján a szülés várható idejének a kiszámítása. Az orovsom szerint továbbra is néhány nappal előbbrébb járok, ezért is írta holnapra a 12 hetes uh-om, nehogy belecsússzunk a 13-14. hétbe.
Vendég
 


Benéztem az Anyatanyára, van már 2011 márciusi topik, azt tőlünk nyitotta valaki?
-m-i-a-
 
 


Sziasztok! Köszi a drukkokat. MA még csak 4szer hánytam, most ettem 3 kanál makarónit meg ittam 1 dl almalevet, remélem ez megmarad, mert már a torkom is fáj a sok hányástól.
Larimami! Igen, Felsőnánán (tolna megyében) lakunk, a szekszárdi kórház csak 25 km lenne, de világ életemben siófokra jártam, ott a dokim is, ezért megyek most is oda (szekszárdi kórház nagyon gáz).
A vesebetegség 6 éves korom óta áll fenn, az anyagcserebetegségra 4 éve derült fény, mikor babát szerettünk volna, de nem jött. Nem biztos, hogy 2 hétig bent kell feküdnöm, de Alexával is befektettek, akkor 3 hétre. (infuzióztak, utána meg megvárták még ujra normálisan tudtram enni).
Szeméremizület szétválás miatt lesz programozott császár. Alexa is császárral születt emiatt. Amikor már elkezdett jobban hizni, szétnyomta a szeméremcsontomat és nem tudtam állni, menni, félő volt, hogy meg kell müteni, hogy ujból járni tudjak. Hát, emiatt nemvagyok egy egyszerü eset.

Mia! Mi Alexának 8 hetesen hallottunk csak szivhangot!

Most hozta meg apa a gyógyszereket, remélem használni fognak.
Megyek lefektetem Alexát, aztán kicsit ledölök én is, mert komolyan mondom lányok már a wcre is nehezmre esik kimenni.

Kép
Kép
nikolette2
 
 


Larimami: köszi ,ari vagy :) nem is voltam kórházba,33 napra megjött és amúgy 32-35 napos a ciklusom,ha nem csinálok tesztet nem is tom, hogy terhes vok :( De azért,holnap csinálok egy tesztet,mert habár egyik terhességemmel sem mensziztem de most sokkal kevesebb volt a menszim,úgyhogy gyanús a dolog. Bízom benne, hogy negatív mert így nem szeretnék,meg amúgy is megrendeltem már az lh teszteket úgyhogy hajrázok egy hét múlva. Jó , hogy nem görcsölök mert már van végülis 2 gyerekem.habár nagyon vágyom 3.-ra de ha ez a kettő marad akkor is boldog vagyok!:-) Vigyázz magatokra!
henó
 
 


Nikolette,
Hogy derült ki ez az ízület szétválás? Fájdalmas volt? Utólag műteni kellett, vagy magától gyógyult?

Henó,
Mekkorák a gyerekeid?
Azért kíváncsi leszek a holnapi tesztedre... :)

Kép

Kép
larimami
 
 


az anyatanya nagyon jó, ott vagyunk a lányom korabeliek anyukáival is. ott amúgy jó kis táblázatot is lehet csinálni.
nem is néztem, már van márciusi fórum ott?

larimami: a homeós cuccokat innen szoktam kinézni: www.homeopatia.info.hu
van kimondottan várandós kismamáknak mindenféle problémára, elég részletes a leírás, az alapján választottam kalium carbonichum. ez tűnik nekem elég célzottnak, ha meg nem használ, próbálkozom mással, illetve jövő hétre bejelentkeztem a háziorvoshoz is, mert szerintem a puffadást csak felerősítette a terhesség, és lehet vmi más van a háttérben, megnézetem.
czzsofia
 
 


Zsófi, igen van és én regisztráltam is oda...

Menjünk át szerintem :oops: (vagyis én tuti átmegyek, mégis személyesebb úgy, nem?)
-m-i-a-
 
 


szívesen átmegyek én is. örülnék ha más is jönne!
jelentkeztem
czzsofia
 
 


Mia, czzsofia,
Ha elmondjátok, hogyan kell, én is megyek veletek szívesen... Be kell regisztrálni, ilyesmi?

Czzsofia,
Köszi a homeós infót.
Majd mesélj, mit mondott a házidoki a puffadásra. Nekem is tart már egy ideje, már terhesség előtt is, de én nem mentem dokihoz vele...

Kép

Kép
larimami
 
 


larimami: www.anyatanya.hu
beregisztrálsz, és a topicoc között jelentkezel a 2011 márciusiba (van egy jelentkezem gomb), írsz pár sort, hogy miért jönnél, vagy hogy csatlakoznék stb, és akkor hamarosan felvesznek a tagok közé.

doki jövőhét hétfő, nőgyógyász, kedd, aztán vérvétel...
sűrű hét lesz
czzsofia
 
 


Regisztráltam, jelentkeztem :)

Kép

Kép
larimami
 
 


Dejó lányok,hogy ennyien átjöttetek :lol:
Többeiek is! Jó lesz :)
-m-i-a-
 
 


És akkor most hogyan tovább? Hol lehet levelezni? Adatok feltöltése stb. Bénázok, bocsi...

Kép

Kép
larimami
 
 


Larimami,kaptál regisztrációs emailt,ugye?
Miután azzal belépsz,lesz olyan,hogy személyes menü :arrow: legördülő lista, ahol elvileg csak ez az egy topic van és a nyilacskára,és ott lesz. Akkor új hozzászólás, ott van jobb oldalt. Na?
-m-i-a-
 
 


Köszi, sikerült!!! :)
Majd olvasok és írok is, de csak később tudok.
Köszi :)

Kép

Kép
larimami
 
 


:wink:
-m-i-a-
 
 


Sziasztok!

Larimami! A szeméremizület szétválás ugy derült ki, hogy kb a 28. héten burtálisan elkezdett fájni a szeméremcsontom, a 30. hétre már menni is alig tudtam, akkor befektetett a doki, csináltak rtg-t és ott látszott, hogy szét van nyilva. Nagy nagy adag fájdalomcsillapítokkal birtam csak ki a 36. hétig, hogy megcsászározzanak. Végül nem kellett mütreni, visszahuzodott, de azóta is probléma van vele.

Hányás valamelyes jobb, 8nál tartok a mai nap.

Kép
Kép
nikolette2
 
 


Mia, kipróbáltam azt a véletlen névkalkulátort, amit ajánlottál és pont a legkedvencebb fiúnevemet adta ki elsőre. Nem akartam hinni a szememnek!

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: