Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Na, most megpróbálkozok én is az írással… :D

Vivi
Pont ezt akartam én is írni, csak megelőztél, h mennyire jó olvasni titeket, teljesen felvidít ;)
Barni nagyon ügyi h pohárból is rendesen iszik, tiszta nagyfiú ő is már!

Orsi
Édes lehet Dalma, ahogy bámul kifelé, dumál, teper… hihetetlen, milyen gyorsan nőnek és főleg ahogy fejlődnek!!!
Na, az altatás miatt ma megemlegettelek… ebben a melegben a rajtam elalvás kicsit kellemetlen volt… :oops: (mindketten izzadtunk, mint egy ló…) és mivel egy szál pelusban volt, egyből megérezte a szentem, amikor le akartam tenni… trükközni kellett. Ja, én is függő vagyok azért, mert eddig háromszor volt olyan, h hason fekvés-tornáztatás közben aludt el és akkor meg lelkiismeret-furdalásom volt, h hát milyen anya vagyok, h a könnyebb megoldást választottam… :oops: :lol: :lol:

Menion
Pihi-pihi-pihi ;)

Suzy
Ez talán a jobbik eset, ha a gyerkőcöt „kiüti” a meleg, így legalább alszik. Nem is mondtam, h nagyon jó a vonalzós képed Ádóról, kis ennivaló!

Andi
Egy év… Pussszantom én is Dóribabát!

Evita
Írjál csak, írjál! ;) Klassz kis utatok volt (tényleg a végét leszámítva…:roll: )
Jaaaa, a kaki előtti nyögés ismerős, nálunk már jó ideje van. Soxor bele is pirul és olyan komoly fejet vár hozzá, h nem állom meg nevetés nélkül.

Szandri
Ejha, ezt nevezem, ennyi tennivaló. Csoda, h bírod! Tánc tényleg klasszul hangzik!

Gyevacska
Huhh, ez a doki… Még jó, h nem hagytad magad. Kitartást a köldök-gondhoz és persze gyógyulást!

Aztán az előkerült témák:
Hajhullás – nekem is hullik, úgy két hete kezdte és már a környezetem is észreveszi, mert mindenki mindenhol az én hajszálaimba botlik. Na nem zavar annyira, csak nemegyszer a gyerkőc kezében is van és nagyon nem lenne jó, ha benyelné! Ha durvul, akkor keresek vmi megoldást.
Meleg- na az itt is van dögivel. 27 fok idebent, Melindát egy bodyban altatom egy vastagabb pelussal vagy egy huzattal letakarva, de nem egyszer így is tiszta forró, amikor kiveszem az ágyból. Ja, és napközben nemegyszer pucérkodunk… :oops: (illetve csak ő). Kicsit aggódtam(ok), nehogy megfázzon, de azért meg se főljön. A meleg amúgy is a heppem, mert parázok, nehogy ne legyen elég neki a folyadék. Én lüke mindig a kutacsát nézem, mert a védőnő és a doki is mondta, ha az beesik, akkor kissé dehidratált. Na mondanom sem kell, változó a kutacsa, én meg legyek okos, h meddig normális… :roll: Mindenesetre nemegyszer megkínálom cicivel és babavízzel is, ha jólesik neki, hadd igyon.
Utazás- két nagy „túrán” túlvagyunk, három és négy órányi úttal. Hmm, hát elvolt, de sajnáltam, mert totálisan leizzadt a hordozóban.
Alvás- eddig már alakult, de ez a meleg ezt is helyre tette, tegnap éjjel 2x is kelt, remélem, átmeneti…

Na, ennyire futotta, megyek, mert a kisasszony mozgolódik, remélem nem ébred fel… :roll: ;)
Jóéjt!

KépKép
manama
 
 


Jó reggelt!

Orsi!
A lidl-s pelust se ismerem.Én se szívesen váltanék a megszokottról,pedig van jó pár liberós kuponom. :roll:
Testformálás?De jó is lenne........... :?
Itt voltatok a csepelin strandolni?Milyen népek voltak kint?
Dalma nem szégyenlős................nyíltan flörtölget a passikkal? :D
Jó pihenést nektek!!!!!!
Dalmának boldog névnapot! (ha ma ünnepli)

Evita!
Hú ettől én is mindíg féltem/félek,hogy a kocsiban kakkantja össze magát.Szerencsére még nem volt benne részem. :lol:
Családi fotók szuperek lettek!Ragyogtok mindannyian rajta! :wink: :lol:

Andi!
Puszik Dórinak szülinapja alkalmából!KÉPEKEEEEET!!!!!! :lol:

Vivi!
Party?Hogy bírtátok ebben a melegben?
Pohár:de jóóóóó,jól tetted,hogy nem szoktattad rá a cumisüvegre. :wink:

Manama!
Jaj ez a ruha kérdés ismerős,én se tudom soha mennyire öltöztessem lengén,félek,hogy megfázik (27fokba :lol: :lol: :lol: ) Apa sokszor ki is van tőlem ez miatt.
Hát ti is jó kis utakat vállatatok be. :? Jól letudnak izzadni szegények.

Rólunk semmi!
Eszik-iszik-alszik-néha nyügizik.Éjszaka 2×ébred :cry: nem tudok rájönni,hogy miért! :roll:
Nem eszi meg üvegből a pépet,pedig kitaróan próbáltuk,hátha akkor nem ébred,de nem jött be. :cry:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi
Köszi a dicsit! Hát vicces volt az tényleg! Ott tisztában tenni! Fincsi volt! :lol: :lol: Simán kelhet éjszaka a meleg miatt, nem?

Manama
3-4 órás út! :shock: Kemények vagytok! Emma nem bírná ki! Neki a másfél óra szerintem a tűrés határán van! :oops:
Hát igen!Én is szenvedek,hogy ne legyen melege, de meg se fázzon! Nehéz ügy! :roll: Ne legyen lelkiismeret furdalásod, hogyha nem a kezedben alszik el! Emmát én a kiságyában altatom! Sokszor hamarabb elalszik, mint kézben!!!

Vivi
Szuper,hogy tegnap apáztatok! :lol: Kerti parti, ebben a melegben....hmmm! :lol: Tök ügyi,h pohárból iszik Barnus!!! :wink:

Orsi
Édes Dalmus! Milyen drága lehet,ahogy néz kifelé!!!
Bizony tök jó kiírni magunkból! :P Sajnálom,hogy nem tudtunk tegnap dumcsizni, de anyum vitt minket kocsival és Emóca is már nyűgösködött! Szóval így csak láthattalak ! Ennyi! De több,mint a semmi! :wink: Milyen jó is lesz ott a házikóban, térerő nélküli!! Csak hármasban lesztek?? :roll:
Strand :arrow: Szuper! Pasizás :arrow: :shock:

Andi
Boldog szülinapot Dórinak! Hogy rohan az idő!!! :shock:

Szilvi
Tényleg pihenj sokat!!! Hol vagy? Jól vagy? Minden oké????

evita10
Budapest IX. kerület
 
 

 
 

sziasztok!
nem biztos hogy ide kell feltennem a kerdeseim ezert ne hari :S
angliaban lakom par honapja es rettentes az egeszsegugy:(
aprilis 4-en voltam egyutt a parommal mivel (akkorr jottem ki es o magyarorszagon van) 10-en volt egy 1 napos enyhe verzesem majd 21 en 2 napos azota semmi.majusba miutan nem betegedtem meg csinaltam egy tesztet ami pozitiv lett.juniusba begorcsoltem elmentem a helyi ambulanciara ahol egy noverke egy pisitesztbol azt mondta hogy nem vagyok terhes.majd elmentem dolgozni 1 het mulva rosszul lettem es az ottani orvos azt mondta hogy kitapinthato a mehem es kb korte nagysagu es ez a terhesseg jele. volt hanyinger de hanyas nem faradtsag es a hasam a koldokom alatt elkezdett gombolyodni es feszes lett.
ma reggel viszont arra ebredtem h gorcsol a hasam es verzesem van.
2het mulva mennek haza.
szerintetek e mitol lehet?most lehet baba vgy nem?a korhazba nem foglalkoznak velem mert voltam es a pisi teszt szerint nem vagyok allapotos :S
elore is kosszonom a valaszt
mongi33
Kaposvár
 
 


Orsi!
Azt elfelejtettem :oops: írni,hgy Dalmus igazi kis hercegnő a keresztelős képeken. :lol: Igazad volt a kölcsönzéssel,erre az alkalomra elkél az ilyen szép ruha,de amúgy máskor nem nagyon lehet ráadni.(szerintem)

Mongi!
Erőszakosabb legyél a kórházban,mert valami nagyon nem jó nálad.Vagy van baba és akkor a vérzés a babára is és rád is veszélyes,ha nincs baba akkor meg valami más baj lehet,már amennyiben eddig szabályos ciklusaid voltak.
A terhesség nem feltétlenül jár hányással és fáradtsággal,van akinek semmi tünete nincs.
DE A VÉRZÉS-GÖRCSÖLÉS BIZTOS NEM JÓ,HA BABA VAN MÉGIS!!!!!!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Evita!
Nem tudom..............lehet a melegtől ébred.............. :? Jó lenne tudni ilyenkor,hogy mi van. :roll:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Lányok!

Ma voltunk a Dévényesen! Borzasztó volt! Emma úúúúgy üvöltött! Életemben nem láttam még így sírni! Én is sírtam vele! :cry: :cry: Olyan rossz volt, persze tudom,h az ő érdeke,de akkor is! Már tiszta vörös volt a feje, úgy megizzadt, öklendezett. Nagyon kiakadt! Szegénykém! Teljesen el volt keseredve! Ahogy felöltöztettem és felvettem a kezembe, már semmi baja nem volt, vigyorgott a csajra is! :lol: :lol:

Mongi
Legyél erőszakosabb, mert ez normális! Bármi is van, muszáj,hogy jobban megvizsgáljon doki. Főleg,ha kitapintható a méhed, akkor valami van! Csak úgy magától az nem nő meg! Ne várj semmiképpen sem 2 hetet!!!

Gabi
És ha felkel, akkor mit csinálsz, cumi és visszaalszik, vagy iszik,mert esetleg szomjas, vagy eszik? :roll:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy ismeretlenül írok, de aggodom Menionért, és tudom, hogy ide szokott írogatni. Valamelyikőtök tud esetleg rola valamit? Nekem sajnos nincs meg a szama - csak a mél címe, de mivel nem lépett be ide sem, így szerintem azt sem olvassa - így nem tudok nala érdeklődni. Ha esetleg tudtok rola, megírnatok nekem, akar priviben?

Nagyon köszönöm, Kata

titokbaba
 
 


Sziasztok!

Evita-Gabi
A hosszú út "muszáj", mert mindkettőnk családja messze él és valahogy csak el kell jutni oda is, mert jönnek a szülők, de mégiscsak más hazalátogatni... Nyűgi nálunk is van ám, mert anya karjában a legjobb... :oops: :lol:

Mongi
Sztem is vizsgáltasd ki magad. Angliában nem lehet magánba elmenni nődokihoz? Vagy más városban esetleg? Ne hagyd magad!!!! És főleg ne stresszelj!

Kata
Én sem tudok semmi újat :( Remélem, csak pihen!!!

KépKép
manama
 
 


Jaaaa, Evita! Tudom, miről beszélsz a tornával kapcsolatban... :(
Ma voltunk mi is és végig sírás volt, a végén már majdnem el is aludt sírás közben a Drágám...
De erősítsd meg magad Te is, másképp nem megy! Jó lesz az, ügyes Emma baba, biztosan hamar rendbe jön!

KépKép
manama
 
 


nem jellemző hogy napokig eltűnök de ha el is mennék akkor szólnék úgyhogy sajnos marad a rosszabb verzió...
vasárnap este mikor netezni akartam volna elkezdett fájni a fasam de bevettem magnéziumot hogy majd csak jó lesz...elötte is feküdtem egész nap szinte...
1 óra múlva sajnon elhatalmasodott és olyan görcsökben fetrengtem hogy vert a víz és ha nem fekszem elájulok...levegőért is harcoltam olyan szintű volt de még 2 órát így vergődtem mert nem akartam megint az uzsókiba kikötni(tudod 1 éve ott ki akarták kaparni a gyereket és csak mázlin múlt hogy más orvos észrevette hogy él a baba)...na szóval kínlódtam még órákig de aztán eljutottam a minden mindegy szintig és szóltam tesómnak hogy vigyen be...
és egész végig nem véreztem csak maszat volt :shock:
most mikor bent megvizsgált már jött a vér meg minden de ez se ijesztett meg hisz Anna Flórával ökölnyi alvadékaim jöttek szóval még mindig reméltem...
de uhuval is megnézte én mivel nem volt monitor fogtam a képernyőt és teljes erőből magamhoz lódítottam hogy a saját szememmel lássam(nyilván az előzmények után én nem hiszek csak a szememnek)...hát ott volt a kicsi pocakjával a nagy kobakjával és semmi szívverés :cry:
befektettek kérdezték mikor ettem...hazudtam! :oops: azt mondtam egy órája...nem akartam hogy ott rögtön megcsinálják hátha mégis tévedés és reggel másik orvos mást lát :? vagy h állóképet mutatott a doki :roll:
kaptam algót-no-spát ami ugye ló..r ilyen vetéléskor de a nővér rendes volt mikor mondtam hogy nem vagyok kényes higyje el ha nagyon szenvedek az már egy lónak is sok lenne...szóval hozott nubaint a seggembe (az ugye narcotikum)és így az lassan felszívódva jó hosszan kitartott úgy hogy hol magamnál voltam és bánkódtam a baba miatt hol meg tervezgettem vele mintha nem is ott lennék szóval nagyon bejött a szer tök zavart és kába lettem! hébe-hóba 1-1görcs volt de az semmiség már és reggel is teljesen békés volt minden...
hát a reggeli uhunál már sajnos vitathatatlan volt a tény mert nemhogy nem volt szívlüktetés de le is csúszott már szóval a hatalmas görcsökkel levetette a méhem... :cry:
akartak feltenni lamináriát hogy akkor majd kedden fejezik be de a műtőasztalon kiderült hogy olyannyira dolgozott a szervezetem hogy ujjnyira nyitva is voltam ezért még 11elött sorra is kerültem...
egy viszonylag szimpi fiatal osztályos dokinő-lány csinálta aki néha baromságokat beszélt de annyi kiderült hogy 9 hetes volt a baba vagyis egész múlt hét végéig még velünk lehetett de valamiért mégiscsak elhagyott minket...
aztán csak aludtam egész nap...

tesóm ott bőgött én meg mai napig egy könnyet nem ejtettem...
tudjátok gép lettem és most a gps-ben az újratervezés lép életbe....újra kell terveznem a közeljövőmet hogy amit fejben lejátszottam mi hogy legyen azt most törölni kell és másik verziót képzelni helyette :?

nagyon fáradt vagyok pedig vasárnap este leszedáltak hétfőn bealtattak hétfő este meg én vettem be altatót hogy ne agyaljak éjszaka ennyi alvás után így halálra aludtam magam de mégis ...
gondolom a vérveszteség is meg azért kering még némi vegyszer bennem de nagyon alhatnékom van...

most megyek írok a másik topikba is meg elköszönök a januáriaktól mert nem lesz januárban kisbabánk.....meggondolta magát sajnos!

remélem veletek minden rendben és mindenki nyaral pancsol élvezi a jó időt!talán holnap olvasok vissza most nincs erőm...

de annyit még mesélek hogy ma kiderült hogy kettő ici-pici fogicánk is van csak nem a felső széle látszik hanem a belső oldala a két alsónak! de csak úgy látható ha a nyelvét hátrahúzza....
látjátok kiteszem a lában egy kicsit és tele lesz a gyerekem szája fogacskával :lol:

Kép
menion
Budapest
 
 


Szilvi
Nagyon-nagyon sajnálom!! :cry: Kitartást és sok-sok erőt Neked!!!!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Menion!
:shock: :cry: :cry: Kimondhatatlanul sajnálom!!! :cry: :cry:
Pedig mennyire vártuk az első tesóbabát!
Nagyon erős csaj vagy,le a kalappal!!
Anna Flórának meg gratu a fogicákhoz! :)

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Menion
:cry: :cry: :cry: Kimondhatatlanul sajnálom! Nem is találom a szavakat! Légy nagyon erős! Veled vagyunk mindannyian! :cry: :cry: :cry:

Az újra programozott jövőképbe pedig igenis szerepel legalább egy tesó baba Anna Flórának!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Menion
Nagyon sajnálom én is... :cry: :cry: :cry:
Kitartást és küldjük a pozitív energiát, hogy ha szükséged van/lesz rá, kéznél legyen.
A fogacskákhoz nagy gratula!

KépKép
manama
 
 


........................na és akkor most mit irjak.................???? :cry:
Evita irt smst....bamba bámulás magam elé....aztán Dalmának elmondtam,hogy Angyalka lett egy születendő fórumtesó.....gyújtottunk egy gyertyát....elmorzsotunk pár könnycseppet....aztán olvasva Meniont, rádöbbentem, hogy mennyire erős...és igen, előre kell nézni a kudarcok után....ott ragadhatunk a romok között egy időre, ahogy tettük ezt jópáran a gondjaink között, de aztán meg kell találnunk egy új fonalat,amiért le kell nyúlnunk, felvennünk és elindulnunk mellette, abba az irányba, amit eltervezünk,olyan módon, ahogy szeretnénk, akivel szeretnénk.....!
Menion, melletted vagyunk......nézz előre....

"Tépd le magadról a sleppedet! Ne fájjon a szíved azért, ami elmúlt! Ami fontos volt belőlük, az már benned van, az már te vagy. S ha ott maradsz a romok között, ugyan hova épülhet mindaz, ami még előtted van?"

:oops: Gratula fogakhoz!!!!! :) :oops:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Szilvi! Nagyon sanáljuk a történteket, pedig nagyon drukkoltunk hogy minden rendben menjen, veletek örültünk és most sajnos osztozunk a bánatotokban is. Én hiszem hogy minden okkal történik, lehet hogy még a szervezetednek kell egy kis idő....De csüggedned nem szabad hiszen már van egy gyönyörű, tündéri kislányod akiben a jövő láthatod! Tudom nehéz lesz feldolgozni, hiszen már sok mindent elterveztél, ehhez nagyon sok erőt kívánunk Neked!
A fogacskához pedig nagy-nagy gratula :)
yokka03
 
 


Sziasztok!!!

Menion!
Nem tudom mennyire akarsz beszélni róla.....................de azt lehet tudni,hogy pontosan miért történt?Hogy legközelebb.......
Jaj mennyit gondoltam rád az éjjel!!!! :cry:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Menion
Nekem is folyton te jársz az eszembe! Hogy vagy??
Grat Annának a fogikhoz!



Ezeknek a picuroknak mennyit szabad állni?
Mármint: alig bírja még megtartani magát Barni, de minden létező helyen feltérdel és felkapaszkodik állásba, aztán meg nyüsszög, h nem bírja.... Ha besegítek, akkor tovább megy neki.

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Szilvi!
Tiszta szívből sajnálom a dolgot, légy erős, mi veled vagyunk! Kitartást és sok pozitív erőt küldök+++++
És a fogakhoz gratula!

Bocsi, még nem tudok jönni írni, de a képeket feltettem a szülinapról!

Majd jelentkezem!

puszi

andicsiga
 
 


A csend hallható. Hallgatom a csendet.

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


suzy
karfiolt azért kezdtem mert a védőnő mondta...

gabi
igen tök egyforma a medencénk de most hogy megvettem a nagyobbat hát az ment pihizni :lol:

AMÚGY HA VALAKI EGY NAGYOT AKAR RÖHÖGNI AKKOR NÉZZE MEG A FOTÓIM KÖZT AZ UTOLSÓT AZ EGY VIDI ARRÓL MIT MŰVELT AZ ÚJ PANCSOLÓVAL :lol:

orsi
hát most hogy "kiestem a ritmusból" elmaradt a puffasztós kaja próbálgatás de majd holnap megpróbáljuk a ceruzababot....remélem azzal se lesz gond a puki meg nálunk is sűrű de mi mindig a macskára fogjuk :lol:
sajna ha apja bőrét örökölte az se jobb az enyémnél ő is hófehérke...tesómról tudom milyen szuper ha kreolos bőre van az embernek..neki egy félóra a napon és olyan mint én 2 év napozás után....szerencsére Norina is olyan mert különben már bőrátültetésre szorulna :shock: jelenleg olyan mint egy félnéger világító kék szemmel
Dalma Nagyival.....fürdés nélkül..... tudjátok!
:lol: :lol: :lol:
hűűű de sok progi irigy irigy :lol:

itatópohár:
nem tudom még hogy veszek-e :roll: kell az? tesóméknak nem volt...
igaz a bilizést is kihagyták :roll:

evita
nem untatsz semmiképp és majd a mackós body képére nagyon kiváncsi vagyok! volt nagy baleset aztán is még sorra ma is....biztos a nagy meleg miatt figyelmetlenebbek a vezetők...szörnyű az a belga család is ahol már csak az apa és egy gyerek van életben anya nagyi kisfiú mind odavesztek iszonyú tragédia :cry:

andi
bizony hihetetlen!néztem is a képeket és annyira felfoghatatlan hogy egy éves

wiwi
lehet hogy én se veszek olyan csőrös poharat még nem tudom...ha ujszülöttet is tudnak pohárból itatni akkor szerintem ez tanítás kérdése...de lehet hogy hülyeséget beszélek nem jártam körbe még ezt a témát :roll:

manama
hát eszembe jutott hogy tudnék neked sms-t írni mert a te számod még meg volt a telómban de lebeszéltem magam hogy úgy se sok időről van szó míg bent vagyok és látom is hogy te meg hétfő fél éjfélkor írtál....
nagyon ügyi vagy a kutacs nézéssel!én is ezt csinálom és ez tuti módszer!ha a koponyacsontal egy szintben van akkor nem kell itatni de ha annál horpadtabb akkor kell neki a folyadék....és ez bizony akár percek alatt tud változni mert pl mikor megitatom rá 5 percre már nem is horpadt a feje :D

Kép
menion
Budapest
 
 


mongi
gondolom azóta intézted a dolgot de azért írok....szerintem van vagy volt terhesség csak a labor nem mutatta esetleg ki...
a helyedben csinálnék tesztet megint azt orvos nélkül is tudsz csinálni és ha az megint pozi akkor azzal mennék a dokihoz...
viszont ha nem pozitív akkor esetleg fennál a vetélés lehetősége ami akkor veszélyes ha nincs befejezve...
vagyis hogy nem ürül ki a méhed és valami bent marad...abba bele is halhatsz szóval sajnos mindenképpen el kell jutnod orvoshoz és ki kell harcolnod egy ultrahangot mert mire haza tudnál jönni már késő lenne...
a harmadig verzió meg az hogy csak a menzeszed rendszertelenkedik....ez lenne a legjobb helyzet de mivel körte nagyságú méhet tapintottak így ennek kicsi a valószínűsége sejnos!
a legjobbakat kívánom neked!

Kép
menion
Budapest
 
 


evita
igen nagyon szívszaggató ahogy sírnak torna közben...de a legrosszabb mikor tornáztatják és közben néz rád olyan esdeklőn hogy "ments meg!miért nem segítessz anya?anyaaaaa" és te meg nem segítesz rajta...na az a legdurvább része...akkor nagyon nehezen uralkodok magamon....brrrr 30 fokvan de beleborzongok :cry:

wiw
elvileg akkor szabad állni ha magától megy neki ez az üléssel is így van de a manók ezt nem így gondolják ám! az enyém manó pl nagyon hisztizik ha nem engedem állni de egyedül persze nem megy neki...
most már ott tartunk hogy rendesen csapkod annyira tiltakozik ha nem segítek neki :lol: de ha egyedül megy akkor hagyni kell!

MINDENKINEK NAGYON KÖSZÖNÖM A VÍGASZTALÓ SZAVAKAT!
el se tudom mondani mennyire jól esett hogy gondoltatok rám sőt sms-t is írt evita!megint csak boldog vagyok hogy ilyen szuper csapatba tartozhatok!
nem vagyok összeroskadva...erős vagyok!...lassan rémisztő is számomra hogy a sok sok tragikus esemény mennyire megerősített lelkileg...ezen persze már nem tudok változtatni ez így marad már gondolom...nem leszek már olyan mint a szüleim halála elött...ha gond van rögtön túlélő programon járok aztán meg az ujratervező indul be....idővel ezek megkérgesítik az embert :roll:

hogy mi történt nem tudjuk meg soha!a vetélések legnagyobb %át genetikai hiba okozza...valami kromoszóma rendellenesség...de lehet vírus infekció...hormon elégtelenség...méh rendellenesség...és még rengeteg minden...

azt mondták 2 hét múlva kérdezzem a szövettan eredményét :roll:
kérdeztem a dokit mit vizsgálnak? :arrow: a "törmeléket"hogy kizárjuk a méhen kívüli terhességet :shock:
törmelék?az a baba? :arrow: nem... az a méhen belűli törmelék :shock: :arrow: szóval iq nuku
ez baromság hisz 4 uhu volt az már mutatta volna ha méhen kívüli :roll:
szóval láttam hogy felesleges tovább kérdezni kevesebbet tud mondani mint a sarki fűszeres :?
hablatyolt arról hogy előfordul ritkán hogy kint is és méhen belűl is van magzat és azt akarják kizárni :shock: szerintem igen nehéz egy küret tartalmából kideríteni hogy az jobbról balról vagy éppen honnan való de hát felőlem okoskodjon gondoltam....
66-os pecsétszámú az osztályos munkán kívül semmiről nincs fogalma de nagy magabiztossággal adja elő az okosat...hát nem csorbítottam az egoját azzal hogy felvilágosítsam hogy hülyeségeket hord össze...nem az én tisztem...

csak remélni tudom hogy ez az egész nem csökkenti majd a tesóbaba kihordásának esélyét! ennek azért majd utánanézek és nagyon reménykedek hogy a berendezésem idővel szépen regenerálódik és nem lesz maradandó sérülés!
most majd vissza kell mennem a dokihoz az sztk-ba szólni na meg 4 hét múlva kell egy kontroll és akkor rászánom magam egy fogamzásgátó tabira...nem akartam még hormonnal is bombázni a szervezetem de most ez pontot tett a dilemmám végére....szeretnénk úgy 2 év múlva megpróbálkozni tesógyártással ahogy eredetileg is terveztük és akkor addig tabi lesz mert Laciba nem bízhatok :lol: :oops:

Kép
menion
Budapest
 
 


Sziasztok!

Menion!
Örülök a soraidnak!!!!!Nagyon jól állsz a dolgokhoz,komolyan mondom csodállak.Igazad van a 2 évvel,pihenjen a szervezeted.
"Törmelék"? :shock: húúú,de durva szó,még,ha csak a benti dolgok azok és nem a ...... :roll:
Én is vettem nagyobb medencét :lol: Nem tetszett neki,hogy csak ülni tud benne. :)

Andi!
Nagyon jók a képek,édes ahogy az ajándékokat nézegeti-bontogatja!

Velünk semmi........

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Menion!
Na megnéztem a vidit...hát bakker nem semmi a Csajod! :lol: :lol: :wink:
Itatópohár......tegnap megitattam sima kispohárból,ivott és nagyon élvezte! Ugyhogy lehet,hogy ezt preferálom Én is inkább :) .....de azért vannak azok a helyzetek amikor szükséges a cumisüveg vagy az itatópohár.
Látom a kutacsnézegetés mindenki mániája.....még nekünk is van egy picike.....!

Huuuuuuuu, tegnap hatalmasat pancsoltunk a medencébe itt a Nagyiéknál,végre semmi zavaró tényező nem volt...felhőtlen égbolt, izzasztó meleg, a viz 34 fokos volt....szóval megmártottam a Kisasszonyt!Kipróbáltuk az úszógumit, ami nem is úszógumi, hanem nem tumommineveeeeeee annak. A lábait kell beletenni alul és az tartja, felül meg olyan tényleg,mint az úszógumi......na ezt nagyon élvezte, mert járt kelt vele a medencében.....!
Aztán kipróbáltuk,hogy milyen a gumimatracon hasalni.....élveztük nagyon! :lol: :lol:
És az esténk....fél kilenckor elaludt, azaz kidőlt.....majd reggel negyed kilenckor ébredt fel.....szóval a kis álomszuszék kipihente magát azt hiszem! :lol:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Ja és igen, ahogy Gabi is irta......
Menion.....le a kalappal....! :oops: :)

És ne is beszéljünk,irjunk erről többet......elmúlt...jön a jó, az új, a szép....! :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Szilvi
Tényleg nagyon erős vagy! Tényleg csak a pozitívat! Két év múlva lesz majd tesóbaba!
Tényleg az volt a legrosszabb, ahogy rám nézett szemrehányóan,hogy miért hagyom,hogy ez történjen vele! Miért nem segítek neki! :cry:
Videó! Zseniális! :lol: Korán kezdi a gyerek! :lol: :lol: :lol:

Orsi
Milyen jó lehetett a pancsi! Kár,hogy Emma még ilyen pici! Pedig milyen jó lenne pancsolni vele! Bár most elkezdtem fűzni Apát,hogy menjünk el az Aquaworld-be és ott lehet,hogy megmártóztatom! Vagy korai? Nem tudom! :roll:

A lányom napról napra ügyesebb! :lol: :lol: Tegnap mikor felkelt hallom,hogy dumál!Hagytam őt és nem mentem be hozzá! Amikor elkezdett nyöszizni,bementem és a hátán volt. Unatkozott, a hátára fordult és úgy már minden szupi volt! Megoldja magának! Eddig a kiságyban nem forgott, most meg 3x is, mert 2x is amikor lefektettem átfordult hátra,hogy ő nem akar aludni! :lol: És azóta ma is miután felébredt hátára fordult! :lol: Majd tegnap kajcsi után letettem a játszószőnyegre és megfogta a papagájt és leszedte, majd kétkézzel megfogta és szájába vette! Ilyet még nem is csinált olyan ügyes! Semmit nem fogott meg eddig két kézzel és szájába se nagyon vett semmit! Kedden a Dévényes csaj a tenyerét is jól megmasszírozta, meg a vállát! :lol: :lol: Majd teszek fel képet,hogy milyen ügyi volt! :lol: :lol: Na megyek, mert hív Szamóca!!! :lol:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok! Így a harmadik hónap után egy gyors helyzetjelentés. Viktorka szépen növöget : 61cm és 5730g. Bár megjegyezték hogy egy picit súllyal el van maradva....de mondtam hogy iszonyat mozgékony, na meg ezek a melegek. Már egy jó hónapja forgolódik, most már mindent amit odateszek megfog és a szájába próbálja tömni, olyan mint egy kis csiga...húzza a nyálcsíkot maga után :) Most már a talpát próbálgatja megfogni...eddig még nem jött össze, de néha jókat mosolyog a lábán amikor kiszúrja. Éjszaka hol egyszer-hol kétszer kel, de ha 8-kor leteszem elalszik magától, nappal viszont alig. Ha jó napja van akkor 1-1,5 órát is elszórakoztatja magát, ha nem akkor fél óra és utánna sztrájkol. Bevásárolni imád :) jajj azok a babák a pelusos zacsin :lol: Amíg elsétálunk a boltba szundít utánna meg majd kifordul a kenguruból annyira érdekli minden.
Na most van a sztrájk cici után :)
yokka03
 
 


Sziasztok!

Evita
Úú, nagyon ügyi Emma baba!!! Édes lehet h álmában dumál! Na meg megfordul ha úgy van kedve... :D

Yokka
Hol van elmaradva Viktorka? :shock: :roll:
Mi ma voltunk dokinál, 62 centihez 5250 gramm Melinda (630 gr egy hó alatt) és nekünk semmi ilyesmi nem hangzott el...
Amúgy a mozgékonység tuti visszafogja némiképp.

Nyálcsík nálunk is van és néha megörjít h a keze a szájában, mert annyira eszi, tuti éhes... :roll: aztán csak picit nyammog, mert persze nem tudom megállni, h cicire ne tegyem. :oops:
Ó és héha égetnivalóan rossz :lol: mert meg kell néznem, h mit hagyok a keze ügyében. tegnap a kiságyban volt, annak a sarkában a kispárna, amit szopihoz használok. Eddig csak dumált neki, de tegnap arra mentem be, hogy magához húzta és bőszen próbálta megenni. Na anya, ez jó lecke volt... :oops: nehogy nekem ne kapjon levegőt. A babatornáztatót meg rendszeresen arrébb pakolja és csodálkozik, h arrébb megy, ami rajta van.
Hason ügyeskedik, de még gyengusz kicsit a háta, de tornáztatom. Viszont lábbal... tolja magát mindenfelé és rendszeresen meggyomroz pelenkázés közben :lol: :lol:

Ti hogy álltok a melegben sétáltatással? Én nem viszem ki minden nap, mert katlan, ami itt van. Én is fulladozok, sztem neki sem jó.

Szép napot!

KépKép
manama
 
 


Én is elégedett vagyok, bár nekünk most az utolsó mérésnél 4 hét alatt 530g....de szerintem előzőleg rosszul lett mérve minden értelemben...hosszra mért 56cm, míg én itthon 57,5 és súlyra akkor 5100 alatt egy picivel ő meg 5200-at és a textilpelus súlyát hozzámérte a gyerekhez és akkor nem tárázta le azzal együtt a mérleget.
A szájábatömés nem hiszem hogy az éhséget jelenti nálatok sem...nekem azt mondta a gyerekorvos is hogy valószínüleg már a fogcsírák mozognak, Viktorka határozottan rágcsál. Nálunk is a lábas hasonkúszás megy :) először megtámasztja magát hason és ha valahova el akar érni leteszi a fejét és a kezét is maga elé nyújtja így kapaszkodik és lábbal meg tolja magát (mintha fekve lépegetne)
Mi minden nap sétálunk, és reggel 6 körül indulunk....aztán max 9-ig tudunk kint lenni, attól függően hogy melegszik az idő. vizet próbáltál már itatni Melindával? Nálunk hőségben marad az óránkénti cici, a víz nem finom...én meg amíg birom ráhagyom.
yokka03
 
 


Boldog 3 hónaposságot Nektek is!! Lesznek majd friss képek Melinda babáról??? Kiváncsi vagyok rá nagyon. Amúgy szépen növöget és láthatod Ti sem vagytok elmaradva egyáltalán...örülök Nektek nagyon!!
Amikor szerdán voltunk bent a védőben majdnem leesett az álam, anyukát kérdezem hány hónapos a picur...erre ő három hónapos...pfff!!A kisfiú 66 cm és 7500 gramm...olyan volt a mérlegre fektetve minta ha egy nagy sonka feküdt volna benne, se térde se könyöke, hanem egy lufi 4 kinövéssel :)...na neki nem mondtak semmit hogy ez nem igazán jó...de nekem azért a 40-50 grammért már szóltak
yokka03
 
 


sziasztok lányok
látom mindenki küzd a meleggel és a védőnő-orvos véleményekkel...
nekem eddig nem szóltak hogy kevés a súlya de én is sok ilyet láttam már hogy lufi-pufi baba pont olyan idős mint az enyém nekünk meg épp hogy van egy kis ránc a combinkon...
na de korababák vagyunk 2 kilóról indultunk nyilván ez sokáig azért hatással lesz a súlyunkra is mozgásra meg minden másra is...

pont 10 perce meséltem tesómnak nagy örömmel hogy nagyon dícsért a gytornász és hogy szerinte rögtön mászni fog a kúszás kimarad...erre tesóm megint vészmadárkodott hogy az nem jó meg hogy minden lépcsőfokot végig kell járni a mozgásfejlődésben ahoz hogy a pszichéje is bla-bla-bla :evil:
annyira kezd elegem lenni a paráztatásaiból asszem még egy ilyen és ki fog borulni nálam a bili...ezt már elkezdte a terhességem alatt hogy miért nem megyek ide-oda -amoda vizsgálatra mert mi minden baj lehet...azóta meg hoy megszületett a gyerek minden jó hírre így reagál már semmivel nem dicsekedhetek semmit nem mondhatok őszinte boldogsággal itthon mert mindenbe okoskodik :twisted:
most még tartottam a számat de már annyira tele a puttonyom hogy ez volt az utolsó úgy érzem...
de ő a tökély....ma a gyerekek 4 db túrórudi és pilótakekszet ettek meg az volt a reggeli...én meg ne vigyek nekik ennivalót mert akkor nem fognak ebédelni :evil: egyszerűen elképesztő...
és szoc.ped.szakon diplomázott :lol:
nah most kiadtam a mérgem....sajnos nincs kinek mondjam Laci dolgozik...

jaj de jó volna ha így maradna az idő....annnyira kellemes itt kicsit fúj a szél és nincs kánikula....
mindjárt el is szaladtam oltásért a doki nem volt a helyettese meg 2 perc alatt kezembe is adta a receptet hétfőn meg az egészséges rendelésen beadják....
nagyon tetszett nekem mert odatelefonáltam és mondtam kit keresek miért...a doki meg mondta hogy kinek lesz oltása...és már fél perc múlva mondta is hogy nem volt a gyereknek még neis-vac beadva...mondom igen mert azt még az előző orvosa adta...aszonnya:ja akkor írunk...tessék jönni érte...kérdem mikor?...amikor ráér anyuka! :shock:
én meg 10 perc múlva ott is voltam érte és láss csodát a recept már ott várt rám :D
na szóval ezek tudnak dolgozni! pedig nem egy orvost helyettesít egyszerre!

Kép
menion
Budapest
 
 


ja és még elfelejtettem mesélni hogy ettünk ceruza babot is tegnap és meg se rezzent a bélése :lol:
és már pár napja 2-es tápit eszünk igaz abból főleg csak reggel fogy már mert egész nap főzelék és gyümi megy este meg a tejpép

Laci valamikor odaadhatta a 2-es tápi egy reklám mintáját a gyereknek nem tudom mikor lehetett nekem már csak az tünt fel hogy nincs meg a tasak....ezért így már a tejallergiás parámat is rövid úton ezzel letudta :lol:
tudjátok halogattam nagyon hogy a 2-es már nem módosított tehéntej....de ezek után már hogy kapott nem kell paráznom így vettem egy nagy lélegzetet és pár napja bekevertem neki a 2-est...semmi baj nincs vele kivéve hogy nagyon más a szaga és nekem kell szoknom még :lol:

Kép
menion
Budapest
 
 


Sziasztok!

Szóval, először a beszámoló amivel lógok már egy ideje:
vasárnapi kerti party
Nagyon paráztam én is tőle, mert iszonyú meleget mondtak, de a barátaink megnyugtattak, h a diófák jó kis árnyékot adnak, ne aggódjak. ( Igazuk volt. )
Szóval előző este előkészítettem a husit és összepakoltuk a cuccokat. Reggel Apa tett egy kört és kivitt mindent, már a gazdák ott voltak és készülődtek, kb. 9felé pedig visszajött értünk és mi is csatlakoztunk a 6,5 fős addig összegyűlt bagázshoz. (Azért 6,5fős, mert a barátnőm, akiké a telek, babát vár, már a 30.héten tart és nagyon szép hatalmas gömbölyű pocakja van. :) :D )
Szóval pikniktakarót az árnyékba leterítettük és Barnit jó vastagon bekrémeztem napvédőkrémmel. Csudijól érezte magát amíg Apa főzte a bográcsba a pörköltet . (Velük ellentétbe neki nagyon melege volt.)
Barni gyorsan felfedezte a kertizuhanyt. Kb. félóránként kellett vinni "pacse-pacsálni" :) :D A barátaink "próba babáztak". :D :D :D Ők etették Barnit és mindig volt dajkája, és meglepően jól elvolt mindenkivel, amin én meglepődtem kicsit, de nagyon örültem. :)
Kaptunk kölcsönbe utazóágyat, és a Barni abban aludt. (Áll egy régi tégla épület ott, ahol víz van, de villany nincs, és oda vittük be. ) Nagyon jót szunyált :D. Kicsit kései ebéd lett, volt vagy 3óra is, és utána jöttünk is haza. Este nem nagyon kellett altatni! :D
Szóval csudijól sikerült!

Olvasok vissza, ha hagyja:

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Menion
Ne hagyd magad elkedvetleníteni! Ügyes baba Anna Flóra!
A tesód.... :shock: :roll:

Pohár: simán iszik belőle. Nem beszélsz zöldségeket. :D

Evita
Örülök, h szépen ügyesedik Emma, és h ilyen jól sikerült Apukádnál a program!
Nekem haza 3óra az út. Barni az utolsót már nem szereti. 10percenként meg kell állni, mert sír, és nyűgösködik. Akkora a mozgás igénye, h nem is bír ennyit egy helybe! :) :D

Manama
Örülök, h szépen fejlődik Melinda is! :)
Mi minden nap kimegyünk. Kb. 9től ameddig bírjuk. (A játszón árnyékban van a hinta, ott jó. :D :) ) Mindig úgy megyek, h pékség, zöldséges majd a játszó és onnan haza. :)

Andi
Boldog szülinapot Dórinak így utólag, de sok-sok szeretettel! :)

Orsi
Jó pihit Nektek! Majd várjuk a beszámolót! Medencés pancsiról fotók?!?!?!!?

Gabi
éjszakák hogy alakulnak?
Nálunk sajnos a szokásos: 20kor szunya, utána éjfél körül kel, majd 3körül, majd pedig 6kor végleg.... :( Amikor nagyritkán kihagyja az éjfélit, akkor én olyan, de olyan kipihent vagyok! :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Gabi
Jól emlékszem, h írtad, h Rolinál is kimaradt a mászás, és miután már szépen állt, utána kezdett mászni? Kb. mennyi idővel?

Csak azért mert Barni nagyon gyorsan kúszik, pillanatok alatt felül, ha van kapaszkodója feláll, és utána popsira huppanva leül, mikor elfáradt, de a mászás egyenlőre még semmi.
Vagyis, h hintázik négykézláb, de általában onnan rájön, h gyorsabb kúszva és kiterül és úgy folytatja, vagy felül....
Azért remélem nem hagyja ki....

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok!

Gabi!!!!!!!!!!!!!!!!
Boldog első névnapot Roli babának! :lol: :P
Imádjuk+Pusziljuk!!!!!

Jövök még később! Pápá!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Manama!
Na most volt az én hőn szeretett védőnénim ésss kaptam a lebaszást hogy a gyerek miért csak 530grammot hízott a hónapban,,,meg hogy biztos kevés a tejem. Most mehetünk be szerdán méricskélésre...
yokka03
 
 


Drága Menion,
szívből sajnálom a történteket, de hiszem, hogy sikerülni fog a kistesó Anna babának idővel, légy továbbra is nagyon erős, minden tiszteletem a Tiéd :!: ölellek drága(((((((())))))))

Örülök a két pici fogacskának :wink:

Többieknek is pusszantás, majd jövök, ha lesz netre időm, addig is pihizzetek, nyaraljatok, vigyázzatok Magatokra és a kis béjbikre :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés, h ne aggódjatok értünk, de nem leszek kb. 1hétig. Utána újra jövök!

sok puszi Mindenkinek!
Vigyázzatok Magatokra és a Babókra!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


na gyors életjel csak hogy mondjam nincs velünk baj...
ma némi takarítást is tudtam csempészni a hétvégi lustulásba de mivel az elmúlt napokban semmit nem csináltam ez most még nem valami látványos :?

a csajszika hamarosan mászni fog mert nagyon próbálkozik :lol:
legjobb motiváció a cica mert szinte remeg érte de a nagy akarás még csak arra elég hogy hevesebben lökje magát előre hátra négykézláb :lol: csakhogy így még nem halad :lol:
amúgy pár előre"lépése"volt már a kezével meg a térdével de neki még nem tünt ez fel úgyhogy nem is tudatosodott hogy ez volna a megoldás :lol:
gytornász "elengedett"minket ha még nem írtam volna mert azt mondja jelenleg nem nagyon van mit gyömöszölnie rajta úgyhogy kis szünetet tartunk és augusztus végén megnézi mire jutottunk addig :D

wiwi
mi már nem vagyunk el idegenek kezében sajnos :( rögtön sírni kezd pedig még egy hónapja ezzel nem volt gond
jó lehetett a bográcsolás...egy gulyást most azért elkanalaznék friss ropogós kenyércsücsökkel :wink:

yokka
jaj nem foglalkozz vele ha gyarapszik és te látod hogy egyenletes akkor ne hallgass rá...mégis mit kéne amúgy tenni?tömni kéne a gyereket?....és mennyit kéne akkor híznia egy kilót havonta?

suzy
köszi aranyos vagy biiztosan összejön majd az a kistesó.... a természet jó rendező talán majd késöbb jobb esélyei lesznek a babónak...és akkor majd megint tudatosan várjuk és annyi figyelmet kap amennyit Anna Flórának is adtunk...

most kezdtem a laboromat nézni és a pajzsmirigy hormonom nagyot csúszott lefelé a márciusihoz képest hehet ez is okozott valamit de nem tudom mindenesetre az immun eredményeim is kritikusak ahol 0-8ig jó ott nekem 125 szóval irdatlanul rossz eredményeim vannak de miután nem bírom a kemós szereket csak a szteroid marad rá...
mondott egy gyogyit még a doki de annyit fűzött hozzá hogy azt nem szeretné adni :shock: hát hogy miért nem tudom de majd ha nem javulnak az eredményeim akkor úgyis újra tárgyaljuk gondolom...

hogy én miért nem tudok 1x rövid lenni? :roll: :lol:

Kép
menion
Budapest
 
 


Sziasztok :!:

Manama
Én is sokat vacakolok, hogy mikor mit is adjak rá, hogy melege se legyen és ne is fázzon, sokszor olyan nehéz ez, na de az anyai ösztön úgy sem fog tévedni ebben biztos vagyok :wink: :roll:
ügyi vagy, hogy nézegeted a kutacsot, tényleg a dokik is mindig azzal kezdték az "átvizsgálást",( Ádónak már nincs)

Most elég sok kismamival vagyok napi kapcsolatban a bneten kívül...Ők mindannyian anyatejet tudnak adni a gyermekeiknek és van, aki egyáltalán nem ad vizet a babájának még ebben a nagy melegben sem...Én sztem is kellene, na de Ő tudja :!: :roll:

Gabi
sztem is lehet a meleg az oka Roli éjszakai felébredéseinek, de Én azt vettem észre Ádón, hogy nem fér el a kiságyban és sokszor beveri a lábát-kezét és arra felébred vagy a cumi kavarodik el és akkor rögtön fent van, ha már nem alszik olyan mélyen :roll:
Milyen pépet nem iszik meg üvegből :?: :oops:

Evita
szegény Emma baba :cry: reméljük hasznos lesz ez a torna :!: muszáj, hogy gyorsan rendbe jöjjön, drukk :!: +++++++++++++++
(köszönöm még egyszer az sms-t)

Vivi
képzeld Ádó nagy régóta csak állni akar, ülni semmiképp nem, mert úgy nem sokat lát
:wink: egyszerűen be sem akar rogyni a kis lábai, tartja magát, pedig még sem mászni nem tud, sem ülni :roll:

Orsi
örülök, hogy jól vagytok, Dalmus élvezi a nyarat, pancsi, Nagyiék meg minden :lol: helyes :!: :wink:
jól kiveszi az erőt a gyerekekből a víz és olyat tudnak utána aludni, hogy csak na :P

Manama
erősödik a kicsi Lányod, na majd most aztán jön a "mindent akarok, ide mindent nekem, amit akarok azt el is érem" :lol:

Mi minden nap megyünk sétálni, mert muszáj kimenni, imád a kocsiban lenni és nézelődni :wink: de csak is szigorúan este 6 fél 7 után :!:

megyek, mert már az egész szobát bejárta Ádó és most éppen a virágot szeretné szaggatni, tipkedi a levelét, mindenhova eljut, igaz csak forogva, gurulva, de ott van se perc alatt :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Menion
nem semmi, hogy két Testvér mennyire különbözik egymástól :shock: mindig és mindig kiakadok, hogy miért ilyen vészmadár a Testvéred :roll: :( segatsen és ne bántson főleg most, nem semmin mentél keresztül és meg most még a gyógyszerek...

Vivi
sajnálom, hogy Barnus még ilyen sokszor fel kel :cry:
örülök, hogy jól sikerült a kerti parti, nincs is annál jobb, ha egy gyerek kint lehet a szabadban és élvezi a pancsolást, alszik kint a fa alatt...sztem kell is, hogy szokja, hogy nem csak az ágya van és igen is legyen sok-sok ember társaságában, ha van rá mód és lehetőség, most már annyira nem is picik :roll: :lol:

Menion
Te csak legyél továbbra is "hosszú", mert Én imádom olvasni a sok történést, jó, hogy van időd az írásra, bár a nagyobb részét hajnalban írod, mint sokszor látjuk :wink: mennyiket alszol :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Rólunk:
Ádó nem mászik, de mint írtam gurulva minden hova elér, ahova csak akar...továbbra is jól alszik éjszaka (kopp-kopp), este fél 10-reggel 8-ig nyomja, de van, hogy 1x,2x ébred, de csak egy pillanatra, hihetelen, hogy miket művel éjszaka, milyen pózokban alszik, tiszta apja més az alvási szokása is :lol: a rácsvédőt állandóan leszedi, kioldja, össze-vissza veri magát mire reggel lesz :roll: :wink: de látszani nem látszik semmi folt a kis testén :wink:

itatópohár: vettem puha itató csőrt, MAM-sat, amit Gabi ajánlott és bevált neki, szereti

kajcsi:már csak 4x eszik egy nap, de elég neki, a védő nő is mondta, mivel a súllyal nincs probléma, 4 óránként eszik
Most már nem nagyon akarja megenni az üveget bármilyen kaját, csak az Én és a férjem főztje kell neki, de azt egy pillanat alatt bezabálja :P

fürdés: imádja és a kinti pancsit is :wink:

Vettem a DM-ben Nestlé terméket,folyékony tejpép, innivaló-ennivaló egyben, azt kapja 2 naponta uzsira, szereti nagyon :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Van egy új kedvenc játéka, ha apa odaadja neki, usb kábel :arrow: hihetetlen mit művel vele :roll: :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Kijött a nap allergia rajtam, néha szokott ilyen lenni, de most elég durva...igazából először nem is arra gondoltam, hanem kiráztam a gyapjú szőrös takarónkat, amit alánk szoktam tenni télen, annyira poros volt, hogy az összes rájött a dekoltázsomra és rátapadt az izzadt bőrömre és azóta meg annyira vakarózok, hogy éjszaka sem tudok tőle aludni :roll: :? aztán meg jó meg is napoztattam magam és a kettő sok volt gondolom...valakinek valami jó ötlete esetleg :?: vizesen borogattam és az jó volt, de még nem múlt el, hólyagszerű :roll:
most már nem engedem, hogy nap érje, mert akkor éget :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Szandri
jó régen voltál, remélem minden ok, élvezitek a nyarat, kíváncsi vagyok milyen lesz a házikótok majd :roll: :wink:

Erika
gyere, ha tudsz és lesz net :!: :wink:

Noémi
ha lesz egy kis időd, energiád gyere közénk, várunk :!: :wink:

Többieknek is pusszantás, hűsöljetek, pancsoljatok :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


suzy
hát most 2 napja hozzám se szólt pedig péntekre megbeszéltük hogy megyünk vásárolni de hiába hívtam ki volt kapcsolva aztán meg elmentem egyedül a gyerekkel 4 után...végig be volt zárkózva 1x láttam de akkor meg épp telefonált szóval már megint úgy tűnik "megbízhatatlan vagyok" hisz megint csak nem emlékszem jól arra hogy mit beszéltünk meg....na de már nem is lepődök meg semmin! ma szerintem kénytelen lesz hozzám szólni mert éjszaka el akarja vitetni magát velem valahova... még hét elején megkért...hát azért megvárom hogy ő jöjjön át...de ha nem jön nekem úgy is jó mert Laci elmegy dolgozni szóval itt kéne hagynom a gyereket egyedül miatta hogy ő tudjon piálni aztán éjjel valamikor haza is kellene hoznom
napallergiára én csak a kálciumot tudom neked mondani de fenistil meg ilyenek vannak kenceficék de nem tudom mennyire jók azok... :roll:

Kép
menion
Budapest
 
 


Menion
jajjj drága ezt még olvasni is borzasztó :shock: :!: :!: :!:

ittam ca sandozt, de semmit nem ért, majd veszek fenistilt, köszike :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: