Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Topik Társak!

Elsősorban azok jelentkezését várom nagy-nagy szeretettel, akik első babájukat várják :!: :wink:

Szép napot :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Szia Suzy!

Hívtak már más topikokba is,de azokba már sokan voltak.
Na itt én vagyok a 2.így nem leszek lemaradva :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi
De jó, hogy jöttél, örülök neki :wink:
Én is mentem volna már máshova is, de nagyon sokan voltak és nem mindig tudom követni :oops: :wink:
ma nem dolgozol :?:

hogy vagytok :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 

 
 

Suzy!
A héten már nem dolgozom :lol:
Én jól vagyok!Mostanában nincs hányinger se.Viszont az éjszakai pisi nem marad el soha :? És a mellem.... :shock: :shock: :shock: minden héten új melltartót kell vennem!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi
Már gondolkodtam, hogy egy hétre lehet elmegyek pihenni, mert mostanában nagyon fáradt vagyok és jól esne egy kis pihenés, úgy érzem nem bírom magam kipihenni a hét végén :!: :roll:
Már Én is sokat pisilek, egy éjszaka alatt 3-szor felkelek, a melleim nekem is nőttek, de nem vészesen még :!:

Vettem a vaterán nadrágokat, felsőket, annyira jók :!: :wink: nálam a gatyákkal van a gond, mindegyik szorít :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Halihó!

Nem akar jönni senki :oops: :?:


Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Én tegnap kaptam egy ismerősömtől 4 felsőt,nagyon jók.
A nadrággal én is bajba vagyok,2 hete vadászok valami nyári kényelmeset,de már arra is gondoltam,hogy szoknyát veszek.
Kéne már valami,mert csak a farmer van meg egy pamut melegítő ami rám jön.Én nem merek a vaterán,tesz-veszen venni,mert muszáj felpróbálnom.
Ha teheted pihenj egy hetet,jobb lesz utána. :lol:
Hát én még csak 1× kelek fel éjjel pisilni,de alig tudok kitámolyogni. :?
Róka van még???

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Épp akartam írni, hogy dolgozom és olyan nagyon vacakul vagyok, most ettem, de mindjárt ki is jön :oops: :shock: úgy érzem, most nem hajnalban volt, hanem egy kicsit csúszott :!:

Ma Én is az új kismama felsőben jöttem, amit a Nővéremtől kaptam :!: :wink:
Olyan nadrágot próbálj meg keresni sztem, aminek van egy vastag gumírozott dereka és megkötős, mert akkor azt lehet állítani, nekem az ilyenek bejöttek :!: :roll:
Én is csodálkoztam magamon, hogy bevállaltam felpróbálás nélkül, de a méretek alapján bejött és tök jó, úgy örültem neki :!: :wink:

Nagyon örülök, hogy péntek van, délután fodrászat :!: :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Te milyen magzatvédő vitamint szedsz most :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Gravidát szedek.
Jó fodrászkodást délutánra!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


köszike :!:

Te mi jót csinálsz ma :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Semmit!Postára megyek,vásárolni,meg főzök.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Nálad hányinger :?:
Te voltál már a védőben és kis könyved is van ugye :?: én majd a 12 hetes uh után megyek, aztán meg beindul a sok-sok v.v meg ilyenek :!: :wink:
szinte minden nap nézegetem a kis fotókat, gyönyörködök bennük és boldog vagyok :!: :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Gyertek Csajok, beszélgessünk a babavárás minden apró kis történéséről, öröméről... :!: :wink:

Szép napot :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok

Én csatlakozom szívesen! :)

Van limit, hogy hány hetesnek kell lenni? Ha jól látom, ti már előrébb vagytok, megy a ruhavásárlás. :)

Én a 6. hétben vagyok még csak, izgulok is, hogy minden rendben menjen.

Amugy 25 éves vagyok, nyáron, június 26án lesz az esküvőm. :))) Nem terveztük a babát, ugy voltunk vele, hogy majd egy év mulva. Mivel decemberben abbahagytam a fogamzásgátló tablettát, azóta nem is jött meg, így pár alkalommal nem is védekeztünk, gondolván, ha nincs mensi, peteérés sincsen. Hát volt... :D De természetesen megtartjuk, az a plusz/mínusz egy év már nem számít! :)))

Anna
presario
 
 


Anna
Üdv. a topikban :!: :wink: örülök, hogy csatlakoztál, nincs limit, bárki jöhet, jöjjön, aki első babáját várja :!: :wink:

Drukk, hogy minden a legnagyobb rendben legyen Nálatok+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

És érzel valamit :?: vannak tüneteid :?:

Rólam:
32 éves vagyok, 3 sikertelen inszem után sikerült a baba spontán (decemberben is volt egy spontán, de az nem maradt velünk), régóta szerettünk volna már babát, így most jött el a mi időnk, nagyon boldogok vagyunk :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Azért csináltam meg a tesztet, mert nem voltam vmi jól, és gondoltam, hátha emiatt van...be is jött! :))) Hányingerem van/volt, ma még nem igazán, álmosság, mellfeszülés, meg néha ilyen alhasi fájdalmak. Ja, meg puffadni is szoktam! :-/

Suzy 78: Hány hetes terhes vagy? Egyébként gratula nektek is! :)
presario
 
 


Ezek mind-mind nagyon jó tünetek ám :!: :lol: jól tetted, hogy teszteltél, gratula :!: :wink:
a puffadás nálam is van nem is kicsit, de ez ezzel jár, Én még küszködök a székrekedéssel is sajnos :!:
A vonalzómon látod alól, 10 hetes 5 napod vagyok ma :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Nekem is volt alhasi fájdalom sokáig egyébként, görcsölés is, de ahogy halad a terhesség meg fog szűnni ne aggódj :!:
Én egyfolytában teszteltem, még volt, hogy a 7 héten is csináltam :!: :roll: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Én is! :) 5 tesztet csináltam meg eddig! :D
presario
 
 


Én február óta vagy 30-at már :D

egyébként dolgozol :?:
voltál már uh-on :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Szívhang hányadik héten volt?
presario
 
 


Nekem a 7. héten, de már előtte is voltam orvosnál, mert Én állandóan nőgyógyihoz jártam rég óta :!:
nálad már petezsák, szikhólyag van ugye :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Igen, peteszákot láttunk, két hét múlva kedden megyek vissza...messze van az még! :(
presario
 
 


Tudom, hogy messze van és ilyenkor olyan lassan telnek a napok, de hidd el, hogy minden rendben lesz vagy legalább is arra kell gondolni és készülni, Én nagyon drukkolok :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok! En is csatlakozom hozzatok! Noemi vagyok,33 leszek par nap mulva. Hat....ez a baba egy csoda,meg nem igazan tudom elhinni hogy igaz:)
nomi77
 
 


Igen, dolgozom, ugy tervezem, hogy ilyen 7-8. hónapig dolgoznék is.

Grat, Nomi! :)
presario
 
 


Presario-Nomi!
Üdv. közöttünk!!!Gratulálok!

Nomi!
Írd le a csodád történetét!Kiváncsiak vagyunk ám! :wink:
Ciprus?

Presa!
Mit dolgozol?


Rólam!
31 éves leszek június 2-án.2 évig(?) próbálkoztunk spontán babával a férjemmel.Sajnos kiderült csak lombikkal lehet,de az az elsőre sikerült!!! :lol: :lol: :lol: Nagyon szerencsések vagyunk!
Én már nem dolgozom,csak néha megyek 1-1 napra,amúgy cukrász vagyok.


Suzy!
30 teszt?De már nem ugye?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cukigabi 2010.07.23 21:40-kor.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Kosz! En is gratulalok Nektek!!
Hat csoda..eleg nehez megfogalmazni. Mar nagyon szerettem volna babat,de valahogy nem akart osszejonni. Aztan itt a "szerelem szigeten" :wink: Itt ismertem meg a ferjemet is,es hat SIKERULT!!!!
nomi77
 
 


Szép estét Csajok!

Örülök, hogy alakul a csapat :wink:

Anna
Én is dolgozom, augusztusig mindenképpen, de majd ahogy alakul...

Noémi
Üdv. a klubban :!: :wink: gratula a csoda babához :!: :wink: Cipruson éltek :?: hát nem semmi :!: :roll:

Gabi
Már nem tesztelek :!: :lol: nem is maradt csak egy, de azt tartogatom egy nagyon kedves ismerősömnek, ajándékba akarom elküldeni, nekem szerencsét hozott, remélem majd neki is :!: :wink:

Csajok Én estére annyira felpuffadok :shock: egy nagy lufi a hasam :!:

További szép estét :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Szép jó reggelt :!:

Ma megint csak korán keltem, már reggeliztem is, muszáj volt ennem a hányinger miatt :!: :roll:

Kinek hogy telik a hétvégéje :?:

Én nemsokára anyukámmal indulok a piacra,majd takarítás apácskával,utána anyuéknál ebéd,majd egy kis pihenés :wink: holnap apóséknál sütögetés, remélem jó idő lesz :!: :?: :roll: és már el is telik a hétvége :!: :cry:

Mindenkinek jó pihenést, kikapcsolódást, legyetek jók, vigyázzatok magatokra és a pocaklakóra és ha van időtök, kedvetek jelentkezzetek egy pár szóra :!: :wink:

Puszi

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt!

Suzy!
Mi ma megyünk babázni párom gyerekkori barátjához,vidékre :lol: Másfél hónapja voltunk,biztos jól megnőtt a kiscsaj.
Én is felszoktam puffadni,de nem mindíg.Gondolom attól is függ mit eszünk :roll:
Kedves ismerős?Lehet,hogy én is ismerem?

Presa!
Te hol laksz?Nagy esküvő lesz?Vagy szerényebb?

Jó hétvégét lányok!!!! :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Jó reggelt, Lányok!

Asszisztensként dolgozom egy cégnél, ami ingatlanokkal foglalkozik.

80 fős esküvő lesz. :) Én pilisvörösvári vagyok, de kb 3 hete már beköltöztem Bpre a vőlegényemhez, miután kiderült a baba. Eredetileg csak esküvő után költöztünk volna össze hivatalosan, bár igy mintha már együtt laktunk volna. :) Ti merrefelé laktok?

Na, lépek, mert megyünk hétvégén Egerbe egy kicsit sziesztázni! :)))

Szép hétvégét nektek! :)))
presario
 
 


Sziasztok Lanyok!Latom mind hetvegeztek...csak en dolgoztam ma :( De sebaj,mert holnap pihizek egy jot. otthon milyen az ido? Itt szornyu meleg van,mar kezd ejszaka is kibirhatatlan lenni. Sajnos nem a tengerparton vagyunk,hanem a fovarosban,ami nem egy "leanyalom".
Hogy alltok a hangulatingadozassal? Szoktatok hisztizni? Csak ugy ok nelkul... Mert en igen .... Legalabbis veszekedni.... Egyszoval nem ismerek magamra.
Na jo ejjt!!
nomi77
 
 


Helló!

Presa!
És Budapesten hol laktok?Én Csepelen (21.ker).
Munkád jó,mert nem állsz egész nap. :wink:
Jó sziesztázást!

Nomi!
Hát nálam már nincs hangulat ingadozás,de a legelején volt.
Itthon most nagyon változékony az idő,egyik percben süt a nap,másikban beborul.
Mennyi az idő eltolódás?

Suzy!
Mára jó sütögetést,itt mondjuk most be van borulva,de remélem nálatok süt a nap
:wink:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi! Csepel? En is ott laktam es imadtam..plane a Duna-partot...
Az idoeltolodas csupan 1 ora....pluszban(vagy minuszban?????). Mikor Pesten del van,itt 13 ora
nomi77
 
 


Nomi!
Kicsi a világ!Pont te is csepeli vagy?
1 óra nem sok :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Az hogy csepeli picit tulzas.....kolozsvari szuletesu vagyok,2005-tol eltem B.pesten. de Csepel tenyleg a szivem csucske. Van egy ari kisnyuszim,meg mindig ott lakik :(
nomi77
 
 


Sziasztok Csajok :!:

Olyan gyorsan elrepült a hétvége, holnap már megint menni kell dolgozni, de már nem sokáig :!: :roll: :wink:

Gabi
Hát persze, hogy ismered, azt hiszem tudod kire gondoltam :!: :lol:
nem volt túl jó idő ma sem, mert esett az eső, aztán kisütött a nap, de nem nagyon kellett levetkőzni, nagyon vigyázok magunkra, nehogy felfázzak :!:
mit takar a vidék :?: merre jártatok :?:
én tök mindegy mit eszek, mindig nagy a hasam :!: :roll: :wink:

Presario
Én szegedi vagyok, laborban dolgozom :!: a 80 fő nem kevés :shock: de jó lesz nektek majd :!: kedden uh-d lesz :?:

Noémi
küldhetnél abból a melegből egy kicsit erre is :wink:
én is sokszor sztem elviselhetetlen vagyok, apácskát sokszor megtalálom a hülyeségeimmel, gyorsan változik a hangulatom, de a hormonok tombolnak és kibírunk mindent, mert tudjuk, hogy mitől van és sokat nem tehetek róla, ez van, csak jó tudni, hogy nem más áll a háttérben :!: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok Lányok!

Újra hétfő van... :(

Látom, vagytok mindenhonnan, Csepelről, Szegedről, külföldről is. :) Mi a 7. kerületben lakunk, a Hősök terénél, de én azért heti 1 napot mindenképpen hazamegyek Vörösvárra, össze sem hasonlítható Budapesttel. Nem is szeretnénk tartosan bent maradni, max 2-3 évet, aztán építkezni...de hát az meg ugye egy kisebb vagyon. :-/ Kicsit nehezen éltem meg a beköltözést, mivel Vörin kertes házban laktam/éltem egy 160 m2es családi házban, itt bent pedig egy 55 m2-es lakás van. Persze, szépen berendeztük, meg minden, tegnap is este 11ig szekrényt szereltünk. Meg megcsináltam ugy az ágyneműket, ahogy az amerikai filmekben vannak: vettem még vagy plusz 6 ilyen kisebb párnát, mert nagyon szép huzatokat hozzá, uh most ilyen szép kis habos lett. Először nézegettem meg az IKEA-ban a bababutorokat is.. :D

Nekem nincsenek hangulatingadozásaim, viszont a libidóm az lecsökkent rendesen. :( Nálatok mi a helyzet ezzel? Ha szabad kérdeznem persze. :)

Nem ezen a héten kedden megyek uh-ra, hanem a jövő héten, akkor leszek a 8. hétben. Ugyhogy van még egy hét izgulás hátra! :-/
presario
 
 


Sziasztok :!:

Sajnos hétfő van, de nagyon utálom :cry: :roll:

A libidóm nekem is lecsökkent annyira, hogy március 11-e óta nem is voltunk együtt apácskával, de megbeszéltük ezt is, tudja szegény, hogy ez van, de megoldjuk másképp :roll: :wink: változni fog ez is majd sztem, de nem is tanácsos a 12 hétig együtt lenni Én azt hallottam nehogy vérzés lépjen fel :!:

Ti szedtek valamit a vitaminokon kívül :?: Én a 12 hét végéig szedem a folsavat, Femibion 800-at, és a Duphastont :!:

Presario
örülök, hogy sikerült berendezkednetek, biztos nagyon fura lehet kertes házból egy lakásba menni, de legalább együtt vagytok most már és jön a bébi :!: :lol: Én eddig még mindig kertes házban laktam, remélem nem lesz ebben változás :!: :roll: imádom a kertet, csendet, madarakat...
Én imádom az IKEA-t, ebből a szempontból nagyon szeretnék Pesthez közelebb lakni, de meg szoktuk ezt is oldani egy évben többször, hogy felmegyünk :!: :wink:
Tényleg a jövőhéten kell menned, akkor lesz nálam a genetikai uh, már izgulok miatta nem kicsit :!: :roll: :oops:

Szép napot :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Nekem az orvos nem mondta a folsavat, nem is értem, miért nem. Én Elevitet szedek, meg MagneB6ot. A folsavat kötelezően írják fel egyébként?

Megnyugtattál ezzel a libidó dologgal, jó tudni, hogy nem egyedi a dolog nálam. :)))

Hányadik hétben vagy te? Az ember azt gondolná, hogy de jó, megvan a szívhangos uh, aztán jön a következő para, a genetikai uh...
presario
 
 


A folsavat 3mg-os már a terhesség előtt 3 hónappal ajánlatos szedni, Én szedem már másfél éve :!: nem írják fel, mert nem recept köteles :!:
A vonalzómon alól láthatod, hogy hanyadik hétben és napom vagyok ma: 11 hét 1 nap :!:

Sztem mindig lesz és van is miért izgulni, de ez így helyes és normális :!: csak pozitívan és nyugodtabban, sztem ez a legfontosabb :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!
Hat az en libidom is a beka popsija alatt van :( egyszoval jol kikeszitem szegeny ferjemet(a hisztikkel, meg ez is)...dehat ez van. Remelem lassan-lassan megerti o is a dolgokat.
Gravigil Dha-t irt fel az orvosnom,es Folifer-t. De nem konnyu am idegen orszagba orvoshoz menni .... Izgultam is rendesen hogy el fogok-e tudni magyarazni mindent neki,megertem-e az utasitasokat. Szerencsere remekul boldogultam :P . Ja,es hiaba van biztositasom..... Sajna nincs Euro egeszsegugyi kartyam..... Szoval nem volt konnyu,es ami meg ram var...... Egy KICSIT izgulok :)
A meleget postazom!!!!! Holnap irany a tengerpart!!!! :D
nomi77
 
 


Sziasztok!
Én is csatlakoznék Hozzátok!
20 hetes és 6 napos terhes vagyok, Babókánk kislány....ezerrel rugdos és ficereg...Nagyon jó érzés!
Mi is terveztük....és jött is, eddig minden rendben van. Kicsit sokat keményedik a pocim, nem szeretjük a hidegfrontokat....pedig abból van most elég....
Alig várom, hogy végre a karjaimban tartsam.... :lol:
schorsi
 
 


Szia Orsi! Udv kozottunk! Es gratulalok a pici lanyhoz! Bizti fantasztikus erzes ahogy megmozdul a pici..mar alig varom.....
nomi77
 
 


Sziasztok :!:

Noémi
Gondolom, hogy nem könnyű neked ott kint :!: :roll: mikor mész dokihoz :?:

Orsi
Üdv. nálunk, gyere mesélj neked hogy teltek az első trimeszteri napok :?: már mindannyian nagyon várjuk, hogy teljen az idő és, hogy megmozduljon a babó, mert addig sokkal idegesebb az ember, vajon minden rendben van-e vele :?: :roll: legalább is Én egyfolytában azon izgulok :oops: de gondolom Ti is :!: :wink: nagy izgalom, de fantasztikus érzés :!: :lol:


Csajok nem csináltok vonalzót, hogy lássuk ki hol tart :?:

Gabi
Csak nem dolgozol :?:

Nálam a hányinger valóban múlóban van, reggel egy kicsi volt már csak, de tegnap este már 7-kor kidőltem gondolom a jó kis front miatt, mert a hideget Én is nehezen viselem, egyébként estére olyan nagyon kemény a hasam mindig, de lehet, hogy a székrekedés miatt nem tudom :!: :?:

Meséljetek hogy vagytok :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Nem bánjátok, ha én is csatlakozom hozzátok?

Holnap már a 15. héten tartunk! :D
Sajnos még nem tudom, hogy kisfiú vagy kislány, de a környezetemben mindenki biztosra veszi, hogy kisfiú.
Nagyon várom már, hogy megérkezzen!!!

A 11.hét óta nagyon szuper dolog terhesnek lenni! Előtte én is megszenvedtem a hányinger+szédülés+fáradtság tünet-együttessel. Viszont azóta mintha elvágták volna.

A baba hihetetlenül gyorsan jött. Abbahagytam a gyógyszert, h rendben, innentől jöhet a pici amikor akar. Ez volt decemberbe. Februárba már terhes vagyok... (Viszont kicsitsem bánom!!!)

Lenne egy kérdésem hozzátok:
olvastam több helyen, h aki elkezdett magnéziumot szedni (MagneB6), annak elmúltak a hasigörcsök.
Nektek ezzel kapcsolatba van tapasztalatotok?

Azt hiszem lassan már sok is lesz belőlem!

Mindenkinek további szép napot!

Vivi

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi
Örülök, hogy jöttél, üdv. a klubban :lol: :!:
Gratulálok, hogy sikerült hamar a baba, szerencsés vagy azt hiszem
:!:

Nem látszik a vonalzód :!: :?: :roll:

Hány éves vagy :?:

Én nem szedem a magnéziumot, csak a Duphastont, ezzel kapcsolatban nem tudok mit mondani :!: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Szia!

Azt hiszem kis technikai hiba csúszott a rendszerbe! :(
Talán majd most!

25 éves vagyok.

És neked a Duphaston bevált?

Juj, most nézem, h nemsokára mész a 12heti UH-ra!
Az nagyon nagy élmény volt nekünk is!:)

Vivi

(tényleg jó ez a vonalzó mert könyebb követni, h ki hol tart.)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: