Új privát üzeneted érkezett!

Hogy lehet zárt egy topic? Ma nagyon lelkis hangulatban van a társaság, biztosan az idő teszi :D

EZt eg ymásik fórumon írta egy lány, kíváncsi lennék a véleményetekre, hallottatok-e már ilyenről, érdemes-e valóban ilyen "cicfelkészítést" csinálni :D Bevallom nekem már a minden áldott este kenegessük a hasunkat dolog is "terhes" mert én alapból nem vagyok ilyen kencemániás :)
Szóval szerintetek?:

"Van egy patikai kenőcs, Lansinoh a neve. Kisebb vagyon, 10 g-os 1800 Ft. (De azt mondják, sokkal jobb, mint a Garmastan, vagy a többi (dm, avent, milupa stb...)). A 37. héttől kezdve az esti fürdésnél meleg vízzel kell locsolgatni a cicit, utána frottír törülközővel alaposan, de finoman átdörgölni, s utána a bimbót és udvart ezzel a kenőccsel bekenni. Ez azért jó, mert ezzel elvileg mérsékled a tejbelövellés okozta feszülést (főleg az alsó, és a hónalji részeken), mivel a kis csomók folyamatosan mozgatva vannak, amikor beindul a tejci, nem áll meg bennük, hanem szép fokozatosan lehet üríteni, így nem fog annyira fájni a szoptatás kezdete. A bimbó dörzsölgetés-kenegetés meg azért kell, hogy eleve egy kicsit edzettebb legyen, így nehezebben ázik fel, reped be, sebesedik ki, ha túl sokat csüng rajta baba. "

zsofka83
 
 


Zárt topic? OKÉS! :D

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


Sziasztok!

Kutyafuttában visszaolvastam, reagálok, ami megmaradt az agyamban :)

Én már tök jól vagyok, köszi a jobbulást! :) Már csak orrhangom van, pedig nincs is bedugulva..:)

Girasol: Üdv köztünk! :) :wink: Örülök, hogy jöttél!

Edi: én benne vagyok a zárt topikban, de itt tudunk csinálni olyat? Vagy máshová kéne menni?

Zsani: jobb ha elintézed a taj kártyád, bár nálunk nem névreszólóan kapod a tp-t, hanem a tajszámod alapján. Az meg marad ugyanaz akkor is, ha megáltozott a neved. Legalábbis nálam ez volt. De lehet ez is olyan, hogy ahány város, annyi szokás..

Dejó, hogy kiveséztétek a párna-paplan témát! Ennyivel ismét okosabb lettem! :)

Ma sikerült rávennem apácskát, hogy megborotválkozzon! Most egész emberi feje van. :D Nem olyan, mint a Jeti...:)

Ma ér haza anyósom németből...hurrá... :? :( Multkor azon nyavajgott, hogy mit vegyen az unokának. Mondom neki, semmit...dede, ő akar venni. Ok, akkor vegyél gumislepedőt, meg hozzál textil pelust. Erre mit hoz...3 évesnek való ágyneműt! (Paplant, párnát..ami be sem fér a kiságyba...) Rakosgathatom, amikor alig van helyünk. Ezzel ráért volna még 3 évet...csak tudnám, miért kérdezi, ha ugysem érdekli, hogy mit mondok....

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 

 
 

M :D

Kép
freyja
 
 


Girasol
Sziaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :) Így már örülök Neked nagyon is :wink: :wink: :wink:


Szuper, ennek örülök lányok, akkooooooor megcsinálom azt a zárt fórumot, ma délután, mindjárt neki is állok... és küldöm a többit :P
Vendég
 


Zsofka

úgy lesz zárt egy topik, hogy csak azok látják akik tudják oda a jelszót.... Megcsinálom és küldök mindent a közösre :D:D:D:D

Juhééé örülök nagyon, mert sokkal több mindent ki tudunk majd trécselni, cenzúra nélkül, meg stb stb..... :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Bibar: Akartam kérdezni, hogy te szoktál járni a Bajcsy-ba szüléselőkészítő foglalkozásra? A Bajcsy honlapján fent van a program, időpont, stb.

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


Háló Lányok!

A zárt topicot nagyon is támogatom, sok mindenről írnék még nektek, csak nem merek, félek, h vki olvassa :) Szóval gátlásaim vannak .. még :)

Ma voltunk Veresen lakásügyben, Bibar, neked integettem Fóton :)

Kép
Kép
csipetnyusza
 
 


Na lányok visszaolvastam….
Dodó! Drukk, hogy Atinak összejöjjön a meló!!! Dinnye… nyami… (én csak úgy nézek ki, mint aki lenyelt egyet). :lol:
Nekünk tvnk van: szép nagy, csaképp adás nincs benne… Boti néz rajta DVD-t.

Niki! Rikimanó már egy éves?!?! Hihetetlen, hogy nőnek a gyerekek! Sajnálom, hogy még mindig megy a hasa... :(

Zsofka! Örülök, hogy nálatok is minden rendben Máté babával!

Zsani! Ágynemű témában én is a csak kis takaró (vagy csak hálózsák) + feje alá textilpelenka párti vagyok.
Szép pocak... nem is olyan giga! ;)

Nyusza! Örülök, hogy a dokid kicsit megnyugtatott!!! Látod, nem lesz semmi baj!!!!!

Pocak! Elgondolkodtam én ezen a sav témán.
Sokszor írod, hogy nem ettél már csak délután.... Én Botival ugyanígy voltam: legkésőbb 17 óra körül vacsi....és működött.
Most viszont azt vettem észre, hogy akkor "támad" a sav, ha üres a pocim. Nem lehet, hogy enned kéne esténként egy kicsit.... ?!?!?!

Zsofka! Ne aggódj a ruhák miatt, pasi… nem ért hozzá! ;)
Én is titokban veszek meg egy csomó mindent, aztán majd azt mondom, hogy kaptam... :P
Francnak van kedve minden egyes ruginál "magyarázkodni" :D

Barbuss! Emma haláli arc…
Sajnálom az éjszakai lábgörcsöt, viszont hogy van a "húzodásod"?
Ejha, ez aztán a gigapocak… Bár valszeg azért tűnik ennyire nagynak, mert nagyon csini, vékony vagy „alatta”!!!
Most látom a védőnőd véleményét… elsőre én is ezt gondoltam, és valóban lent van... de ahogy a lányok is írták, tuti a fekvése miatt van így.
Az okoskodóktól én is hülyét kapok....
Vince név – a párom pont ezzel jött valamelyik nap, amikor "eszünkbe jutott", hogy mi lesz ha véletlen mégsem lány.
Nagyon aranyos név, de nekem pont ezzel kapcsolatban van "kollégális élményem" :lol"

Freyja! Sajnálom a gondokat és a fejfájást, biztos ez a hüle idő is rátesz egy lapáttal… Grat a „centihez”!
Jót röhögtem a „gyermekeink száma….”-n… és milyen igaz is! :lol:

Zsani! Apád hihetetlen... :(
Amúgy sztem hüleség ez a nem stimmelő név. A leánykori neved sosem hagyod el igazán (vagyhogymondjam:))
Én spec. sosem cseréltettem le se a taj, se az adókártyát, se a jogsim… mindig a leánykori nevemre szóltak. És soha, senki nem kötött bele.... (Meg persze azért is volt jó, mert válás után csak útlevél és személyi csere kellett.. :lol:).

Anyamaci! Éljen az új jelszó!!!!!
Teljesen igazad van, tégy úgy, ahogy TE jónak látod!!!

Edi! Én támogatom a „zárást”!!!!

Áááááá… Girasol! Szijjjjjjjjjjjjjjjjjjja! :wink:

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


Sziasztok! Én is nagyon örülnék a zárt fórumnak, annyira jó kis társaság vagyunk, nélkületek el sem tudom képzelni, hogyan bírnám ezt az állandó fekvést is, és most már tényleg jól ismerjük egymást, sok olyan téma is feljönne, amit ország-világ előtt nem írnánk le :D :D Edi, Istennő vagy, de jó, hogy felvetetted!!! :D :D

Anyamaci, a mi kis pszichológusunk :D Na, rajtam is lenne elemeznivaló, majd szüléskor a kórházban jól megbeszéljük :D :D :D úgyis egy nap van közöttünk :D :D Vérvétel-eredményed van már ? A netről írtakkal, már ami a terhességi paráztatást illeti, abszolút mértékben egyetértek! Jó, hogy felraktad a Holdviolát, már régen hallgattam

Barbuss, szóval Vince :D Nagyon szép név, gyönyörű, remélem Apát megpuhítod !! Akkor nekünk marad a Zalán? Mert hogynálunk Párom már nem lehet erről lebeszélni, az tuti :D Emma édes-cuki, mint mindig :wink: Beni is olyan édeseket mond, majd egyszer jól összehozzuk ezeket a gyerkőcöket. Mostanában nagyon okosakat kérdez: miért olvadnak el a tulipánok a vázában? (értsd: hervadnak), Apukám szokott gyakran sakkozni, és Beni ism ondta, hogy ő már nagyon szeretne megtanulni sapkázni :D meg ilyesmiket olyan édesek Mostanában pedig ha pici babát lát, akkor mindig megkérdezi, hogy ez most már végre az ő kistestvére? :shock: Ezt a születés dolgot még nem nagyon érti, az is nagyon érdekli, hogy hogyan került a baba a pocakomba :D kezdőőődik :D

Zsani, BArbi, szépek a pocakok, minden egyebet letojni!

Kép

Kép
bébike4
 
 


úúúgy örülök csajok, hogy jó ötletnek tartottátok Ti is.... Én is sok mindent szeretnék elmesélni Nektek majd, amit itt nem tettem / tennék meg :)

Mi már egy jó kis csapat vagyunk, már elegen is vagyunk, szóval téphetünk innen....


ZÁRT fórum készen van hölgyeim, közös mailen minden fenn van :P
Vendég
 


Olvastam a mailt, majd este otthon próbálkozom, itt macerás lenne :)

zsofka83
 
 


Dodó, drukk Apának, tegnap elfelejtettem írni! Mikor derül ki a tuti? Most milyen tortát fogsz csinálni? nem igazság... :D én is úgy ennék! Mostanában én a túrógombócra vagyok olyan szinten rákattanva, hogy minden nap rendelek egyet a Donpepétől , ott isteni fincsi (főzni ugye most én nem tudok, majd anyum jön jövő héten, megkérem, hogy csináljon), már csak nevetnek rajtam, amikor minden nap hozzák :D

Niki és milyen tortája lesz Rikinek?? Én annon Beninek csak valamiféle mindentől mentes almás biotortát sütöttem első szülinapjára, nehogy valami nem egészségeset egyen :D aztán Anyumék vettek neki egy jó nagy csokitortát :D :D persze inkább azt választotta :D
Mondjuk szerencsére amúgy nem édességes, vagyis inkább nem is kap, így nem hiányzik neki, olyan drága volt Húsvétkor is, azt sem tudja, hogy a csokitojásokat meg lehet enni :oops: A Kindertojásról pedig nagy hévvel leszedte a csokit, azt gondolta, hogy az csak "csomagolás" és csak a belső műanyag játék a lényeg :shock: :D De persze nem vagyunk szigorúan csokiellenesek, de inkább örülök, hogy a sok gyümölcsöt eszi és szerencsére a boltban nagy ívben elmegy az édességek mellett és inkább almát követel . De azért nem hiszem azt, hogy előbb-utóbb ne lenne majd ő is csokifun :D

Jaj, lányok, ezer bocsánat a szómenésért :oops: :oops: sok lett az időm hirtelen! :D

Kép

Kép
bébike4
 
 


Edi, megkaptam a mailt, de hova lehet írni? :roll: Ha rámegyek a linkre még mindig kidobja, hogy jelentkezni kell :roll:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Na és akkor dokibácsi élmények:

Lánykám méretei alapján kb. egy héttel nagyobb a koránál.
(Bébike kalkulátora szerint 1317 g lehet...
Meme! nekem meg FL nincs...úgyhogy a hosszát nem tudom nézni.)

Dokibácsi ugyanis azt mondta, hogy lehet tippelgetni, de valójában nem mérvadó....

Ahogy sejtettem: szépen be van fordulva, buci lent, fenék/ lábacskák fent.... ezért is tudja oly remekül széjjelrugni a bordáimat! :lol: :lol: :lol:

Vércukrom rendben. Magzatvíz normál mennyiségű, de a felső határon van > mire közölte, hogy lebuktam, mert sokat nasizok és leszek szíves nem csokizni és nasizni, mert azzal ártok a babónak :(
(súly amúgy +9kg)
Elmondása szerint ma már bizonyított tény, hogy mi, kismamák nem csak a születendő gyermekünk, hanem az ő gyermekük (a mi unokáink) egészségét is veszélyeztetjük azzal, ha nem figyelünk oda kellően a szénhidrát-bevitelre...
Állítólag megint van a Geoban (áprilisi) cikk erről.... lehet, el kéne olvasni....
Szóval le vagyok tiltva a csokiról.

A méhszájam továbbra is 2100 és felpuhult. De azt mondta, hogy szuper jó puha a pocim és ha nem is szokott keményedésem lenni (hál istennek nagyon ritka), akkor Ő emiatt nem aggódik.

Egyedül a vizeletem nem o.k. Bacit találtak benne, úh. most antibiót kaptam rá, aztán mehetek megint laborra....

Csomó okosságot mondott még, ami persze most nem jut eszembe.... de igenjól elszórakoztattuk egymást (apa is velem volt). Majd idővel mesélem, ha beugrik...

Jah... eper és málna....
Múltkor mintha kérdezte volna valaki....
Nekem most azt mondta, hogy az is bebizonyosodott, hogy nem csak újszülött korban, hanem már ilyenkor is allergizálhat, úh. kismamaként nem javasolt fogyasztani az ilyen aprómagvas gyümiket.....
Mondtam, hogy hurrá, már a fülemen jön ki az alma.... :roll:

Másik pedig a gyógyszerek: többször felmerült, hogy a dokitok valamire azt mondta, hogy lehet, közben a tájékoztatóban szerepel, hogy nem...
Nekem most a pisiben talált bacira adott gyógyszernél előrebocsájtotta, hogy ne lepődjek meg, rá van írva, h. kismamának nem lehet.... de ez hüleség.
A gyógyszergyártó cégek nem hajlandóak felelősséget vállalni, azaz így biztosítják be magukat.... Úgyhogy no para, csajok! ;)

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


ja megvan :oops:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Jobb felső sarok:

Gyors hozzászólász, ha rövidebbet szeretnél.

Ha hosszabb, akkor pedig ott van mellette, hogy új hozzászólás, ott lehet :D:D:D:D:D Majd megszokjuk..... :P

Ha mindenki ott lesz, akkor innen delete gomb lesz, legalábbis nálam... :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Én egy zugolvasótok vagyok már rég óta. Nagyon sajnálom, hogy "bezárkóztok", de egyben meg is értelek titeket.
További szép, komplikáció mentes babavárást kívánok Nektek, és könnyű, gyors szülést!!

Jó egészséget, és millió mosolygós, vidám napot!!!!
maszenka
 
 


maszenka
Köszönjük szépen, és sajnáljuk, hogy annyira azért nem érdekeltünk, hogy írj is előbb.... csak ilyenkor.... :S

Neked is szép babavárást....
Vendég
 


Hű ,megint mennyit írtatok!!!!! :shock: Alig tudom követni.

Barbuss!Emma csuda jópofákat mond!!! Én is szakadtam volna tuti!:)
Szép nagy a pocakod!!!!És tényleg "lent" van.De szerintem is a fekvése miatt, meg a meglazult szalagok miatt van így.Tudod,alkati dolog.Szerintem ne idegeskedj rajta és főleg ne törődj a károgókkal!!!!

És Te se Edi!! De tudom,Te lazán állsz az ilyenekhez! :wink:

Zsani, sajnálom, hogy már megint rohangálni valód akadt!De nem is árt, ha megcsinálják, mert tényleg nehogy baj legyen később.

Maszenka!Hogyhogy bezárkózunk?Szeretettel fogadunk mindenkit!!!Gyere, csak írj magadról, vagy ha van olyan téma,ami érdekel, írj hozzászólást. Tudod van, hogy olyan gyorsan pörög itt a topic, hogy nem tud senki reagálni egy-egy hozzászólásra. Néha én is "zokon" veszem, de tudom, hogy így természetes. :D Szóval ne tűnj el, inkább ÍRJ!!!!! :wink:

Dóri, örülök, hogy rendben talált mindent a doki!!!!!Az a kis baci sajna gyakran előfordul, tényleg gyorsan elmúlik!
Hát én tojok erre nagyon magasról. Tavaly nem mertem enni csak kevés epret, pedig az a kedvencem. Idén fogok, mégpedig annyit,ami belémfér,és amennyit a tárcám enged. Szóval lehet felelőtlen vagyok, de nem érdekel. :oops: Nem kínzom magam almával.És ez van a szénhidráttal is. Én 12kg-nál tartok amúgy. :lol: :lol: :lol:

Lányok, Ti tudjátok hogy kell azt csinálni, hogy megnyitsz két firefox ablakot, és egymás mellett látod őket és felváltva tudsz is beléjük írni, és egyik sem megy le a tálcára?Mert nekem fogalmam sincs, de a fiam megcsinálta.Valahogy az egérrel.Érdekelne hogy kell, mert nagyon jó így!!!!! :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki
Kicst olvass feljebb, mert bezárkóóózunk :P
Zárt topikot csináltunk, közös mailen minden fenn van :)
Vendég
 


Niki! Gyere, zárkózz Te is velünk be..... tökjó az új hely! Jiiiiiiiiiiiiihááááááááááááááááááááááááá 8)

Ha odatalálsz, cserébe beavatlak a firefox titkaiba is! ;)

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maszenka 2010.04.28 09:46-kor.
maszenka
 
 


Na folyt köv, csak féltem nehogy elszálljon így. :lol:
Bébike, valószínűleg dobos lesz, de ő még nem kap belőle.Na vele kapcsolatban félős vagyok nagyon. Alig merek adni neki bármit is. Most mondta a védőnő, hogy adhatnék már neki kenyérre kent valamit reggelire falatkában.Hát én nemrég(egy hete) mertem először kenyérbelet adni neki. Házilag sem merek főzni, nehogy ne kelljen neki, vagy legyen benne valami nem jó. :oops: Majd ha túl leszünk a hasmarson,akkor pár hét múlva kap először 2/3-os házitejet. Te adtál neki a csokitortából?Szerinted lehet?Mert itt főzöttkrémmel csinálják. Nem akarom megfosztani semmitől, csak olyan gyáva kukac vagyok.
Tök jó, hogy ilyen ügyesen nem érdekli a csoki!!!!Én is így zeretném csinálni!!!!!Akkor majd kérek Tőled sok-sok tanácsot!!!!

Jajj zárt fórum.:(((( Erikék társasága is akkor ment szét,mikor zárt fórum lettünk. Én személy szerint sajnálnám.De persze, ha a többség menni akar nem szólok semmit..... :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Lányok
mivel egy nagyon bensőséges viszony alakult ki közöttünk, megbeszélünk nagyon magán dolgokat is, ezért bezárkózunk....

Én is ráuntam, hogy mindenki olvasgat minket, mikor lehet olyan dolgot írok amihez senkinek semmi köze, csak annak akiknek szeretném elmondani :)
Erre akkor ébredtem rá, mikor egy "kedves" kolléga írt nekem itt benn, hogy helló Edwig....

Ennyi az ok, a zugolvasóink biztosan csinálnak majd maguknak fórumot :P

Niki
Te pedig gyere :D:D:D:D
Vendég
 


Niki
az rég rossz, ha akkor megy szét egy brigád, ha zárt fórum lesz....
Vendég
 


Emi
nem járok szülésfelkészitőre,még nem is láttam hogy van!
igazából nekem tudod elég nagy esély van a császárra,igy nem akarom az időmet ott tölteni :wink: :wink:

Csipet,
jaj én is integettem neked :lol: :lol: de jó ha itt laktok majd babázunk :wink: :wink: :wink:

Dóri
örülök hogy minden oké a lánykáddal :wink: :wink: vasárnap irok neked ruci ügyben :wink: :wink:

zárt topik:
nekem mindegy,amit ti akartok,nekem ez is megfelelt :wink: :wink:

Girasol
üdv itt :lol: :lol:

Maszenka
csatlakozz gyorsan te is,amig még nyitva van :lol: :lol: :lol:

Barbus
széééép név :lol: :lol: :lol:

csak ennyi telt,nem tudom tovább visszaolvasni,mindjárt kel a manóm!

holnap ha jó idő lesz megyünk a börzsönybe kisvasutazni :lol: :lol: :lol: nagyon várom,elvileg napocskát mondanak!!

bibar
 
 


Tudom Edi!Mondjuk igaz,ott volt bőven más ok is, majd akkor ha zártak leszünk leírom. De akkor hol van most a zárt topic?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki

Közös mailen fenn van minden, várunk ám nagyon :D
Vendég
 


Igaz én vagyok a szóvivő.... és lehet megkövezni érte nyugodtan, de azt beszéltük a lányokkal, hogy nem fogadunk új tagokat, mostantól CSAK MI vagyunk, akik vagyunk, új tagokkal nem bővülünk :oops: :oops: :oops: :roll: :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Edi kitartás a mai munkanaphoz, holnap szombat ;) És már csak 25 munkanap, tök jó :D

Dodó, Emi, gratula a hétfordulóhoz!

Zsani: csinos a pocakod egyáltalán nem tűnik gigának :D Idén lesz 4 éve, hogy férjnél vagyok, voltam is már azóta táppénzen, soha nem érdekelte az OEP-et, hogy milyen név van a TAJ kártyámon (konkrétan a leánykori)

Zsofka: pasi nélkül nem tudod megoldani a gyerek ruha vásárlást? Vagy esetleg elétolni a listát, hátha abból látja, hogy nem is olyan sok az, ami van?

Barbuss éjszakai lábgörcsöt sajnálom! :? Emmád szövege nem semmi :D:D:D Te pocakod is csinos! A Vince név jó, nekünk ha fiunk lenne most, Patrik Vince lenne. Azért nem ez lenne az első neve, mert barátnőm kisfiát is így hívják :D
Ilyen sztorim nekem is van, utolsó harmados terhes voltam már, amikor elmentünk még egy céges tréningre, és kolléganőm, mivel dohányos mondta álljunk meg cigit venni. Magas pult, megálltunk, dumáltunk én poénkodtam, hogy jó hogy nem engem küldött cigiért, lehet ki sem szolgálnának az állapotomra való tekintettel. Eladó kis csaj rám néz és közli, hogy 18 éven aluliakat nem szolgálnak ki. Kissé lesápadt, mikor elléptem a pulttól, és meglátta a hasam, és mélyen elvörösödött, amikor mosolyogva közöltem vele, hogy 26 múltam, de köszönöm a bókot :D

Emi: én láttam már mirelit őszibarackot, talán valamelyik bevásárló központban.

Anya maci: én úgy gondolom, hogy meg kell tanulnunk kezelni a kapott információkat. Én örülök, hogy el tudok olvasni egy csomó véleményt, mert van, hogy segít, olyasmit is eszembe juttat, ami magamtól nem jutna eszembe. Ugyanakkor beleszólást abba, hogy mit-hogyan csinálok a gyerekemmel senkinek nem hagyok. Úgy gondolom mindenkinek meg kell találni a saját útját, nincs két egy forma család, és két egy forma megoldás sem. Viszont arra nagyon jó a sok információ, hogy lássa az ember: így is működhet, meg amúgy is. A védőnőd esti etetős kérdését nem is igazán értem, semmi köze hozzá.

Zárt topik ellen mostmár nincs kifogásom, viszont itt nem tudunk csinálni, szeptemberi babásokkal sem tudtunk, azért is mentünk el végül. Mailt mindjárt megnézem, de mostmár ezt elküldöm :)

Girasol :):):)

Dóri: én dokim is mondta tegnap, hogy hát nagyobb a babó, kevesebb szénhidrátot, meg cukros gyümölcsöt kéne enni. Na most: én tudom, hogy nem zabálok egész nap szénhidrátot, a napi néhány szem gyümölcsről pedig nem fogok lemondani. Zalánnal is ettem egész nyáron, nem lett hatalmas. Szépen bólogattam, és részemről ennyi. Ha rossz lenne a cukrom hajlandó lennék diétázni.
És igen pl itt jön be a paráztatás kérdése. Hány kilót hiztál, az sok/kevés, miért eszel ilyen sokat/keveset stb.
Magzatvíz: simán lehet, hogy legközelebb megint normál mennyiségű lesz.

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


Mercy, Manorka, Mamaki, Pocak, Emi, Zsani, Dodó, Csipet, Anya maci gyertek Ti is :)
Vendég
 


Fóka pasi nélkül is meg tudom oldani a vásárlást, persze, csak mi általában együtt járunk midnefele :)
De lehet rosszul írtam, nem ilyen izé ő, hogy aztán nem vehetünk smemit a gyereknek, meg minek vásárolsz ennyit, csak arra akartam célozni, zhogy ő is ilyen kis tudatlanka még, mint minden első szülő (és főleg apuka), hogy mivel jár egy gyerek.
Még én sem látom a végét, hát még ő! :D

Egyébként jó ötlet a zárt topic, nekem a blogom lett hasonló okok miatt meghívós, így csak az tudja megnézni, akinek én megengedem :D

Na lépek haza, illetve anyuékhoz (rakottkelt csinál nekem az én anyukám, mert azt Zsolti ki nem állhatja, így magamnak nem gyártok, uram meg kap baconba göngyölét májat), de este ha hazaértünk, megyek, megnézem az új helyet! :)
Szép délutánt Nektek!

zsofka83
 
 


Edi Zsofkát és Girasolt kihagytad :P:P:P

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


Fóka

dehogy hagytam..... Ők már írtak.... :)
Vendég
 


Ja, azt hittem azt nézzük ki nincs még felregisztrálva a zárt helyen :)

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


na oké...de ha egyszerűen nem enged be....akkor mi van??? :D

EDIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:lol:

regelek aktiválom belépek nem ismer fel........

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Ömm hogy értve nem ismer fel? Nem enged belépni se?

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


nem!!!
beírom a felhasználónevet meg a jelszót tölt egy kicsit kitörli a jelszómezőt és ezzel neki el is van intézve....megkeresem a topikot jelentkeznék és kiírja hogy csak akkor lehet ha be vagyok jelentkezve....
na de ha nem engediiiiii!!!!! :oops:

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Ott vagyok ahol kell lenne, és ha a jelentkezés gombra kattintok kiírja, hogy csak bejelentkezett felhasználók kérhetik a tagfelvételt.
Magára az oldalra is regisztrálni kell csatlakozás előtt?

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


Ok, sikerült!!!
Már csak Edin múlik, hogy beenged-e, vagy sem? :P :lol: :lol: :lol:

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


Okés Edi, pill és megyek, eddig visszaolvastalak Titeket! Akkor majd oda írok :D

Kép
Kép
csipetnyusza
 
 


de ha esetleg újra akarok regisztrálni azt meg nem engedi :x
a fostalicska

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Moki: ezt akkor csinálja, ha nem jó a jelszó :?

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


SAKU!! Gyere te is!! :) :wink:

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Moki ugyanarra az e-mail cimre nem fog hagyni még egyszer regisztrálni, max másikra, és más nickkel.

És ha kérsz egy jelszó emlékeztetőt?

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


már kértem és az amit beírok állandóan!!
na nem baj hátha ez is csak szarakszik!!!
a freemailon is adatbázis hiba van....próbálom később!!
KÖSZIIII!!!! :D

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Hellóka

Sikerült Moki?

Elsőnek regelni kell az oldalra, majd kapsz egy aktiváló emailt, és utána fog csak beengedni :D:D:D:D

Emi
nanááááá :P
Vendég
 


Tényleg Sakura/ Gabi naná, hogy Te is gyere.... :P
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Mire jöttem, mindenki eltünt a zárt topicba :) Pedig bőszen készítettem a válaszaim piszkozatba és mire a végére értem, addigra már új nyílt.
Most én rámentem a közös mailre és nem találok levelet, ami erről szól. Segítsen valaki please. Valaki küldje el az infót nekem a privát mail címemre, benne van a táblázatban, amit Meme készített a tel.számokkal.
Múltkor is volt ilyen probléma, ha jól emlékszem, hogy nem láttunk a közösön levelet. Törli valaki?

Köszi-köszi!
Puszi!

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: