Új privát üzeneted érkezett!

Bébike, jó pofa!!!!
Eszerint Lara 36cm és 1215g.Hát akár ez is lehet!!!! :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Na, polc végre a mi szobánkba is fel lett téve. (Ebben a szobában alszik majd Manócska is). Feltettem rá egy éjjeli lámpát, meg ezen lesz majd pelus éjjelre meg krém, meg bármi ami kellhet. meg felraktuk a babaágyat is a magas "pozícióba". Gyorsan ki is takarítottam a szobát! Lassan átnézem, miket kell még venni. :lol:

d.dodó
 
 


Bebike: megneztem a kalkulatort, ilyesmivel szamolja nekem is a dokinom. Csak nekem a reszeredmenyek hianyoznak... :lol: :lol: Minden esetre Riccardo mar jo nagy lehet, mert tenyleg nem ferek a pocaktol.
Nem lehet kenyelmesen aludni ulve..erre a megallapitasra jutottam

Barbuss: tuti a szaktanacsadom :wink: :wink: :wink: , csak ajanlani tudom :lol: :lol: :lol: :lol:

Tehat akkor ugy gondolod, hogy fejjel lefele ejtozik a kis rosszcsont? Most delutan volt igy, de van amugy hogy mashogy erzem, ahogy Te is irtad, hogy jobb es bal oldalt is matat egyszerre vizszintes pozban. lehet meg forog.

Edi: juhuuuu...szupi, hogy mentek 4D-re...jaj de jo lenne nekunk is, utoljara karacsony elott lattam Ricsiket 4D. Igy valahogy nalunk is lesz egy kis meglepi pofikat illetoen. Egyszeruen itt nincs ilyen, hogy megyek egy 4D-s babakukkra. Csak a kotelezo vizsgalatkor neztek, karacsony elott, amikor pedig a genetikain voltunk csak ilyen szines izeket lattam a monitoron, a veraramlast meg ilyesmit.
pocaklako
 
 

 
 

Hű akkor én vagyok a szentségtörő kivétel. :oops: Riki ágya így néz ki:kókuszmatrac->PVC lepedő->gyumis szélű pamut lepedő->pamut lepedő.Azért ilyen sok réteg, mert így nagyon bejött.Ő nagyon sokszor átpisilte a pelust. Pl. kicsinek a DM-es szörnyű volt.És akkor ugye volt, hogy elázott egész a PVC lepedőig. Meg sokat bukott is, az eredmény ue. Na ha nincs ott a PVC lepedő,akkor nézhettük volna a matracot.És nem reklamált, hogy nem szellőzik. :lol: :lol: :lol: Szóval Larának is így lesz.

Annyira akartam írni.Terhesagy!!Anya maci, Csipet sajnálom, hogy újra mennetek kell.De tudjátok!!!!!Baj nem történhet!!!Mindenkire vigyáznak odafent, és csupa egészséges kis lurkó fog itt születni!!!!!

Jövő hét elején el ne felejtsem megrendelni a manó tortáját. Macisat akartam, de csak mici mackó van. :? Hát nem mondanám, hogy örülök.... Szeretem a mesét, de a figurákat nem látom szívesen sehol.
Úristen!!!!Már egy éves lesz!Egy éve ilyenkor....Hú hogy készültem és vártam.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!

Még csak ezt az oldalt olvastam vissza, többit majd este, Zalán mindjárt kel, ti meg írtatok nekem 250hszt 2 nap alatt :P

Bébike: Zalán névnap tuti van március 30-án, mi a fiunkét akkor tartjuk. Jó ez a kalkulátor :D Eszerint az én babám 1529g és 40cm :D Mondjuk a doki is mondta tegnap, hogy hosszú combja van :D

Nekünk meg volt tegnap az UH, minden rendben, babó továbbra is nagyobb pont egy héttel a koránál, tehát 30+4-nek mérte a doki összességében :) Sajna nem sikerült most jó képet csinálni róla, talán majd legközelebb.

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


Niki!
Kár hogy nem lakunk közel egymáshoz!!! Sütnék neked macis tortát.... láttad a recisben, ott is van egy macifej amit én sütöttem!! :)

Holnap is tortát sütök délután!! Mert szombaton jönnek barátnőmék és szülinapozunk!! Neki is most lesz, meg a kisfiának a 2 éves szülinapja!!

Naaaaaaagy drukkokat kérek Apácskának!!! Ugy néz ki májustól lenne meló!!!!

d.dodó
 
 


Niki: Én is elégedett lennék 3000-3100 g-os babával! :D

Barbuss: Mégsem Zalán lesz a baba neve? Végül is ráérünk még eldönteni...csatlakozom hozzátok.
Anyukám szinte naponta kérdezi, hogy hogy fogják hívni az unokáját...még mindig Emília Rebeka, vagy Liza Emília a két választási lehetőség. Végleges döntés még nálunk sincs! Sajnos...

Úgy olvasom sokunkat utolért a hányinger...csatlakozom hozzátok!
:roll:

Csipetnyusza: Ti is mehettek Torch-tesztre??? Ne aggódj, biztosan minden rendben lesz!!! Drukk-drukk-drukk!!! :)

Bébike: Az nem számít keményedésnek szerintem, ha érzed hogy a baba feszíti ki magát. Nekem is rendszeresen ezzel játszik a drágám...tágítja a terét! :)
Én egyre erősebben érzem a babamozgásokat (nem is csodálkozom ezen), de néha még mindig fura... :D
Van olyan is, amikor mintha pörögne a pociban! :)

Dóri: Drukk-drukk a holnapi UH-hoz! Biztosan nem fognak semmi aggasztót találni, csak egy gyönyörű, egészséges babócát! :wink:

Edi: Én is már nagyon-nagyon várom, hogy megszülessen a kislányunk...de próbálom átélni, amíg lehet a kismamaságom, mert hát lehet nem lesz több baba! Sőőőt...tudom, hogy soha ne mondd, hogy soha, de a mai világban??? :roll: :roll: :roll:
Örülök, hogy rendben van a kutyusod! :)
Vicces, ahogy csuklanak a babák! :D Szupi, hogy most már te is érzed...
De ügyi vagy Te is, hogy már mindent megvettél Botidnak! :)

Anyamaci: Sajnálom, hogy sírtál!!! :( Teljesen mértékben együttérzek veled...
Bár belőled sokszor inkább csak a pozitívum sugárzik, úgyhogy nem beleesni a gödörbe!!! Hess-hess folyadék a kobakból!!! :D

Poci: Szerintem a hasad alján lévő kaparászás az a kezecskéje lehet...
Nekem fejfekvésű a drágám, és erősebb rúgásokat a bordáimnál érzek. :)
Én úgy tudom, hogy szódabikarbónát nem szabad terhesen fogyasztani! :?

Merci: Nagyon jó ötlet a kutyapelus deréktól lefelé! :)

Üdv girasol!

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


Hahó! megjöttünk :D Jó volt egy kicsit sétizni :D Vettem zippzárt a köntösbe meg betértünk itt a sarkon egy bababoltba: tudtam eddig is, hogy jó áron vannak cuccok, de már a választék is bővült: Avent, Medela dolgok is vannak, és olyan áron mint pl a DM-ben! Megvettem a bimbóvédőt és tök rendi volt a csajszi, mert mondtam neki, hogy kéne nekem 2 dolog a Pro-Mamaból, nem hozná-e el, amikor egyébként is megy, és mondta hogy de :P Vannak még rendes emberek :D Látszik, hogy a sajátja a bolt, nem csak alkalmazott :wink:

Emi, nem ér! Olyan cuki ez a kép!!! Lehet, hogy csak rajzban képként a falra, de megvalósítom :D

Bébike, tuti van Zalán március 30án :wink:

Dodó! Nagyon mennek a drukkok!!! Mikor derül ki??

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Jajj nem is írtam: kérdeztem Emmát, hogy mit szólna ha Zalánnak mégis inkább más nevet keresnénk. Rögtön mondta, hogy oké, én meg bedobtam a megálmodottat és nagyon tetszett neki :D :D :D Már csak Gábort kell meggyőzni :wink:
Na, mennem kell dupló medencét építeni az állatoknak :D

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


barbuss!
Még nem tudjuk mikor derül ki. Remélem jövő héten! :)
Kíváncsi vagyok már arra a névre! :D

d.dodó
 
 


De jó ez a kalculátor...legalábbis gondolom, mert nekem se a bpd, se az AC nincs meg. Helyette van HC. Slussz! Meg megvan az Fl: 52,2, na de ha csak azt írom be...akkor kiírja, hogy 7cm Nóci...azt meg nem hinném...:(

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Dodó, bizony jó lenne!!!!Nem láttam a macit, de majd megkukkolom.De kiindulva a Hello Kittys tortából, tutira nagyon cuki!
Férjednek megy a drukk!!!!++++++++++++++++++++++++++Rátok férene már igazán!!!!
Dani előbb hívott.Most kéne hazaérnie,ehelyett most tudott elindulni.A főnök összehívta őket, hogy mit gondolnak miért ilyen kicsi a forgalom. A gyomrom összeugrott.Az hiányzik még, hogy elküldjék!!!Jajj,az már túl sok lenne nekem. Tényleg.
Mikor Rikivel terhes voltam, kiderült a családban két ronda betegség, aztán épphogy úgy nézett ki megmarad Riki, erre kirúgták a férjem az akkori helyéről. Hát totál kész voltam. Akkor is eladták a céget. Áááá.Na nem panaszkodom, meg nem parázom, hátha ilyenről nem lesz szó. :roll:
Csakhát várnám már nagyon a gödörből kifelé vezető utat. :roll:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Ja és Riki hasmenése csak nem múlt el. A fene vinné.Beszedett egy doboz hasmenés elleni szert.... Holnap úgyis hívnom kell a dokit.Hátha mond valami okosat.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Tudjátok mit eszem?? DINNYÉT!! :lol: Vettem egy felet, marha finom édes....már majdnem elfogyott a több mint 3 kilos. (Egyedül ettem :oops: )

d.dodó
 
 


Zsofka: Ma sem ért oda a csomag??

Dodó: Dejóó! Én is ennék most dinnyét...De mivel nincs...így eszem 1 banánt! :)

Niki: Sajnálom, hogy Riki még mindig beteg :( Szegényke :(

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Meme!
Főztél káposztalevest?

d.dodó
 
 


ismét körkérdés: dianatal szüléskönnyítő gélről hallott már valaki??? megosztanátok velünk a hallottakat, esetleges tapasztalatokat? manorkával voltunk a szül.felkészítőn és ott ajánlotta a nődoki, h nagyon jó "csak" drága. megnéztem neten, tényleg sokan dícsérik, de sajna borsos az ára: 30ezer ft :( esetleg külföldi kismamik? nálatok hallani róla? kapható? mi a kinti vélemény? nálatok mennyibe kerül?

Kép
zsani78
 
 


zsani!
Én még nem hallottam róla, de utána nézhetek hogy van e itt!!
De én jobban hiszek homeopátiás szerben. :roll:

d.dodó
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk doktorbácsitól, minden a legnagyobb rendben!
Minden eredményemért megdícsért, a cukorra azt mondta, hogy nagykönyvbe illő, Máté baba helyezkedése a pocakban pedig szintén :D Fejjel lefele van, a jobb oldalamon van a kis gerince, a bal oldalamon pedig a lábikója, kezecskéi, ezért érzem én ott intenzívebben a rugásokat! :D Ami pedig felül ki szokott dudorodni, ezek szerint a fenek!
A köldökzsinór a nyakának még csak a közelében sincsen, szépen elfekszik a keze lába környékén. Már nagyobbak vagyunk, mint egy kiló!
Meg is vizsgált, azt mondta zárt a méhszáj, és hosszú a méhnyak, normális keretek között bármit csinálhatok, sőt, mozogjak is sokat, mert könnyebben fogom viselni a szülést!
Rákérdeztem az intimtornára, azt mondta, az mindig hasznos, könnyebben nem fogok tőle szülni, de utána sokat segíthet a regenerálódásban!
Plusz még egy tévhitet oszlatnék most el az ő álláspontja alapján: sokaktól hallottam már, hogy nem szabad túl sok Calciumot szedni, mert összenő a kutacs. Azt mondta, ez egy irtózatos baromság, mert a kutacs kint a D-vitamintól nő össze, és a calciumnak az égegyadta világon semmi köze hozzá!
Azt mondta valóban van ilyen, hogy már a méhben összenő, de az fejlődési rendellenesség, és nem a calciumbevitel okozza!
De egyébként inkább a magnéziumot javasolta a görcsölésekre (mármint láb, meg a fenekemben az izom), abból viszont gyakorlatilag bármennyit be lehet szedni, mert kipisili az ember a felesleget!
Május 10-i héten kell menni a genetikai uh-ra, hozzá pedig legközelebb egy hónap múlva!
Nagyon boldog vagyok, és nagyon megnyugodtam, hogy mindent rendben talált! :D
És láttuk Máté babát is :D

Hazajövet pedig vártak a ruhák Memétől!!!!!

Meme! köszi köszi imádom őket!!!!! a Tigrises együttes valami álom!!!!! És azt néztem, hogy ennek a nagyrésze még vadiúj? legalábbis sokon rajta volt az a műanyag, amin a címke szokott lógni

na megyek, visszaolvasok gyorsan!

zsofka83
 
 


Niki! Remélem mostmár tényleg csak jó dolgok jönnek :roll: ikinek mennek továbbra is a gyógypuszik!!! :)

Zsani, én még nem is hallottam erről a gélről :roll:

Zsofka, örülök, hogy minden okés Máté babával :) Viszont lehet, hogy én maradtam le vmiről, de egyáltalán nem emlékszem, hogy ez a kalcium-kutacs dolog téma lett volna :oops:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


zsofka: szuper :lol: örülök, h minden rendben!

olyan aranyos volt apa, segített rendet tenni, ruhákat elpakolni, ágyneműt húzni, felporszívózni... mindezt kinti munka után :oops: és ahogy húztuk az ágyat, találtam két hálóinget, amiből az egyik gombos, tehát fogjuk rá, h kismama (még nem is volt rajtam) :)

Kép
zsani78
 
 


lányok mit vehetek be fejfájásra? :? :( széthasad a fejem. már nem látok úúúúgy fáááááááááááááj :cry: algophyrin meg algoflex van itthon asszem. talán rubophen is.

Kép
freyja
 
 


freyja: akkor pirin, mert algoflexre asszem rá is van írva, h terhesen ne!

Kép
zsani78
 
 


Huh, jl kiveséztük ezt a gumilepedő témát, de látom akkor jól gondoltam, hogy olyat nem kell vennem :D

Bébike de jó lesz neked, mész babakukkra! Képeeeeeeet!

Dodó ügyi vagy/vagytok! Meddig tervezitek, hogy veletek lesz együtt a baba? Kislányodnál hogy volt?
Van még valaki, akinél olyan szobában lesz a baba, ahol van tévé, és szgép?
Mert mi is úgy tervezzük, hogy a mi szobánkban lesz, míg nagyon kicsi, de mindneki az elektroszmoggal rémísztget, hogy de akkor ugye a tévé, meg a szgép kikerül onnan? Na persze, max a konyhába!!!!!  Szerintetek nagyon gáz, hogy egy légtérben van vele? Mert én azt gondolom, hogy sokat az se számít, hogy ha egy másik szobában van, mert mondjuk a fal nem állítja meg az elektronhullámok terjedését, főleg nem a nyitott ajtó….
Pocak ez olyan fura, hogy ott sincs nagyon uh! Meg Dodóéknál, meg persze a legtöbb eu-i országban. Nálunk mért van ennyi? Tök érdekes, hogy a magyar egészségügyet szidják, mégis azért itt van három kötelező genetikai uh, amit én mondjuk azért nem tartok rossz dolognak, mert mindamellett, hogy ijesztgetnek, valóban sok minden kiderülhet belőle….

niki gyorsan telik az idő, ugye? :D Édes lesz az a micimacis torta is, és a kisfiadnak biztos nagyon fog tetszeni! nyakig belemászni meg tök jó lesz neki!!! :D

Fóka de jó, hogy minden rendben Nálatok is! Képet sajnáljuk, no de a lényeg, hogy minden ok!

Dodó megy a drukk!!!!! +++++++++++
Milyen meló?

Barbuss de jó, jók ezek a pozitív tapasztalatok, megerősíti az ember hitét az amúgy elsilányult emberiségben….

Barbuss azt hiszem nem itt, hanem másik fórumon volt erről szó, csak már keverem a szezont a fazonnal :D bocsi! Mindenesetre ha valakit ilyennel riogatnának, ne higgye el! :D

zsofka83
 
 


nekem is a múltkor a migrénes görcsnél a védőnő adott pirin receptet, h azt vegyek be!

Kép
zsani78
 
 


Freyja Algopyrin mehet!!!!!
Próbálj meg először csak egy felet, hátha elég lesz az is!
Az Algoflex asszem ibuprofent tartalmaz, azt azért nem szabad!

zsofka83
 
 


dodó: elfeledtem :oops: persze, h drukkkkkk+++++++++++++ a munkához (is :) )!

Kép
zsani78
 
 


ált. kérdés: a kiságyba milyen ágynenűt vesztek??? mármint takaró-párna... kell újszülöttnek párna? és takaró milyen legyen? toll, gyapjú... vagy pokróc-szerűség? kell két garnitúra, mert esetleg átázhat egy kicsorgott pisinél??? gondolom a huzat kell több db, mint ált.ban nekünk is van...

Kép
zsani78
 
 


edi: az a helyes takaró, amiket te vettél manópopónak, azt fogod a kiságyba huzat nélkül vagy az lesz a nappali/babakocsis takarója?

listát szeretnék írni, h mi kell még... talán könnyebb lesz összeszedni a hiányzó láncszemeket, ha kevés időm marad rá!

Kép
zsani78
 
 


Zsani, én is csomó jó dolgot találtam az elmúlt napokban pakolászás közben :lol: Pedig nem vagyunk raktározó típusok, mégis olyan dolgokra bukkantam, amik megleptek :lol:

Évi, az én dokim Rubophen párti, de a legtöbb orvos szerint az Algopyrin mehet :wink:

Hát Gábor nem járt örömtáncot a név-mizéria kapcsán :roll: Aszonta aludnia kell egyet rá :roll: És bedobta azt az egy nevet ami neki tetszik, de már 100x megbeszéltük, hogy van egy öreg séf kollégám, akit így hívnak és egyszerűen nem tudok függetleníteni tőle :evil:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Zsani, szerintem jó darabig takaró csak a babakocsiba kell, meg max nappali alvásokhoz, éjszakára hálózsák, nehogy beletekeredjen a takaróba vagy magára húzza, vagy egyszerűen csak lerúgja magáról :wink: Paplan meg huzat egyenlőre fölösleges! Takarónak meg nekünk anno volt vegyesen thermo, sima vékony pamut meg vastagabb, de mind huzat nélküliek.
Párna semmiképp (újszülöttnek legalábbis)! Emma kb 2 éves lehetett amikor megkapta az eslő párnáját, de még mindig nem igazán használja, csak ott van az ágyában :lol:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Én ilyenkor mindig saját véleményt/tapasztalatot írok, remélem senki nem ért félre :wink:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Zsófja: jó h minden rendben nálatok! hajrá hajrá! :)
Barbuss: mi a néééééééév? :D naaaaaaa :oops:

vettem be lányok köszi a gyors infot :( tegnap óta fáj a fejem.
kibuktam, sirtam és azóta fáj. éjjel is felkeltem amig feküdtem nem fájt, de felkeltem és nagyon :shock: :(

Kép
freyja
 
 


Freyja!Én is megerősítem Algopirynr nyugodtan.Én is azt szoktam bevenni,ha nagyon rossz.Rendszerint elég egy fél.Azt lehet szoptatás alatt is.Pl. csaszi után azt adták fájdalomcsillapítónak, amíg el nem fogyott(egy megyei kiemelt kórházban!!!!!).Inkább vedd be,mint szenvedj!Az rosszabb a manónak.Állítólag érzi a fájdalmat. Ma pl. rácsöppent a vasalóból a víz a combomra, és akkorát ugrott Lara is tőle.
Na mentem feküdni, jó éjt!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Dodó: Nem főztem kaposzta levest. Ma valahogy nme volt semmihez kedvem szinte, ugyhogy nem is főztem semmit. :(

Zsofka: Örülök, hogy tetszenek a rucik!Igen, sok van ami még ki sem volt mosva. Nekem is a tigrises volt a kedvencem! :) Annyira ééédi:) Szóval akkor sikere volt otthon. Örülök, hogy elégedett vagy! Apácskának is tetszettek? :)

Fél 10....még egy óra, és hazaér apácska is!

Nóci ma hiperaktív a pocakban:) Tv nézés közben rátettem a pocakomra a hajcsatom (olyan karmos, összecsukós, rugos...). Erre Nóci 3 perc múlva gondolt egyet, és hoppááá...már le is rúgra :) Annyira nevettem...:)
Meg mostanában este, mikor lefekszem, beindul az oldalam rugdosása. 2 napja valahoyg olyan helyen sikerül rúgdosnia, hogy kénytelen vagyok nevetni! :) Apácska meg hülyének néz, hogy mit röhögök magamba éjjel :) De mondtam neki, azóta ő is röhög, hogy én röhögök. Meg tegnap kezdte, hogy nem csak belerúg az oldalamba, hanem kinyomja a kis lábikáját! Odateszem a kezem, kinyomja, hirtelen visszahúzza....olyan, mintha lehuppanna a kezem a hasamra:) Imádom!! :)

Zsofka: örülök, hogy minden rendben nálatok! :) Jó tudni a Mg-os dolgot!

Lassan elköszönök, mert nem tudok ülni. Nóci drágám sztem szeretné, ha anyája már lefeküdni csicsizni, de még megvárom apát! Vizszintbe helyezem magam, hátha elalszik a pici lány! :)

Jó éjt csajok!
Holnap délután jövök!!

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


csak jó éjszakát kívánni jöttem, nem volt ma időm visszaolvasni...
megvan a beutalóm a TORCH-ra, meg beszéltem a dokimmal is, szerencsére ő sem látja borúsnak a helyzetet. 8)

kellemes és rókamentes estét!

Kép
Kép
csipetnyusza
 
 


Zsófi
de jó hogy minden oké :lol: :lol: :lol: :lol:

Freya
algopyrin,én is sokat vettem már be,sajna fejfájós vagyok :oops: :oops:

ágynemű:
szerintem sem kell paplan csak takaró,én amig pici volt és nem forgolódott addig nem adtam zsákot rá,.csak betakartam,aztán kb 3 hósan kapott hálózsákot!
párnát nem szabad,majd később!!Olivér is kb 6 hónapja kapott egy kis párnát,szereti és használja :wink: :wink:

Niki
1 éves lesz,nem semmi :lol: :lol: annyira megy az idő :oops: :oops: jobbulást a manócskának!!!

bibar
 
 


Na, meg volt a visszaolvasás :D

Látom sokaknál van savasodás, meg hányinger, hát beállok én is közétek. Estére már elég pocsékul tudom érezni magam :?

Barbuss örülök, hogy minden rendben volt a dokinál! Gratu a fizuemeléshez, a 29. héthez és drukk az ovihoz!

Dóri jól néz ki ez a babakocsi!

Poci: nálunk Zalán a MAM-os cumit volt hajlandó elfogadni és pont. Próbálkoztunk még NUK-kal és Aventtel, de azokat nem szerette. Szerintem a kaparászás az a keze lehet :)

Zsani: sajnálom, hogy ennyire ragaszkodik hozzád a rókakoma! Adódolog :(:( Erről a gélről nem hallottam még, de ha tényleg 30ezer ft akkor mindegy is sajna :? Párna nem kell, takaró nálunk ilyen baba pokróc, meg egy vastagon bélelt pamut takaró télre.

Emi: szerintem simán lehet, hogy nyúlnak a szalagok, az utolsó harmadban híznak a legtöbbet a babák ;)

Meme: jobbulást!

Anya maci: sajnálom a paráztatást, a szeptemberi babás topikban is volt egy lány, aki hasonlóképpen járt, makk egészséges kislánya született.

Bibar: örülök, hogy Nálatok is minden rendben volt a dokinál! Én is május 19-én megyek legközelebb :D:D

Bébike: sajnálom a vizsgát :( Az egészet meg kell ismételned, vagy csak azt ami nem sikerült részvizsga?

Niki: örülök, hogy minden rendben veletek is, és javulóban van a lepény :D És azért csendben gratulálok a 3. trimeszterhez. Sajnálom, hogy Riki hasmenése nem akar elmúlni :(

Nyusza: sajnálom, hogy nálatok is ott az a fránya tágulat.

Edi: örülök, hogy a forgód végre rendbe jött, és a kutyus is renbden van! :D Adó elszámolása: :?:? Még jó, hogy a sarkadra álltál :D

Girasol üdv itt, írj magadról néhány szót ;)

Freya: sajnálom, az anyagi problémákat :(

Zsofka: nekünk nem volt PVC lepedő a kókuszmatracon. Tök jó, hogy minden rendben :) Nálunk amikor Zalán született sokáig ott volt a szgép is, egyáltalán nem zavarta.

Közös mailt én is olvastam, durva. :?

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


Sziasztok!
Hú, hó sokat írtatok.

Zsófi!
Nekünk a mi szobánkban nincs TV (sőt, nincs is egyáltalán TV-nk :D ), és számítógép is a nappaliban van, a laptopom meg a konyhában. Igy a hálószobánkban az ágyon kívül nagyon nincs semmi! :D
Assszem te kérdezted, hogy meddig tervezzük, hogy velünk aludjon.... asszem fél éves korig mint Lizynél. Ugyanis 5 hós korába ugyis repülünk haza egy hónapra, ott anyuéknál meg ugyis egyszobában lesz velünk, mert ugy megoldható. És majd ha onnan hazajövünk januárban, talán elkezdjük Lizyvel egyszobába szoktatni.

Köszi a drukkokat a melóhoz!! Ránk férne már!!

Niki!
Remélem Daninak is megmarad a munkája!

Ja, amugy Ati tervez... a Saab-ban lenne remélhetőleg meló.... autóalkatrészek...tükör, műszerfal...egyéb ilyesmi tervezése számítógéppel.

Párna, takaró: Én úgy tudom, párnát NEM SZABAD a baba alá tenni (az is "fulladás veszély" a besüppedés miatt), meg a gerincének sem jó. Én mindig egy ilyen anyagpelenkát tettem a feje alá félbe hajtva... igy ha bukott is, nem a lepedő lett olyan, csak azt kellett cserélgetni. És én egy vékony pokróccal takartam be Lizyt is....elvégre nyár lesz. A zsák nálunk nem vált be... Lizy nem tudott benne aludni! Amig pici, ugyse tudta magára huzni a takarót, pokrócot!!

d.dodó
 
 


Jo reggelt Lanyok!

Mindjart keszultom kell, megyunk a szokasos vervetelre. Ilyenkor mindig nagyon morcos vagyok reggel, mert nem ihatok cappuccinot, igy nehezen terek magamhoz.

Sajnalom a sok hanyingert es savasodast. Tegnap este megusztam a savat, tudtam is aludni jol, de ures hassal es korgo gyomorral mentem aludni :roll:

Na mentem, majd jovok!
Mindenkinek szep napot kivanok!
pocaklako
 
 


Jó reggelt!!!!

Csak beköszönöm, mert látom Pocin kívül nem volt senki. Neked kitartást a vérvételhez!! Tudod, nem sok van már! :wink:

Szép napot mindenkinek, bár itt elég borongós az idő.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Jó reggelt :lol: :lol:

Niki
hogy van a manó??

Pocak
megint szuri?? :oops: :oops: :oops: szegénykém,kitartás!

én ma megyek corázni,anyuék vigyáznak Olivérre!itt is elég borús az idő,jöhetne már a nyár :oops:

bibar
 
 


Bibar!Köszi, megvan.Még mindig folyik az orra, köhög, meg hát a hasmenés....Majdcsak mond valamit a doki.De legalább úgy látom a kötőhártyagyulladás elmúlt.
És Oli???

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Reggelt csajok....

Én már fél8-tól dolgozóban.... :S

Zsani
Manópopónak azok a takarók huzat nélkül lesznek az ágyikóban. Az egyiket a hordozóra, babakocsira vettem. de az ágyikóba vettem neki pamut vékony takarót is. Télre meg majd vastagabb takarót kap, azt már belehúzom majd fini puha pamut huzatba.

Ágyneműt nem vennék a babának... mármint paplant-párnát. Ennek egyetlen oka az, hogy a paplan nem fekszik fel annyira a pici testére, szerintem nem kihasználható, a párna meg felesleges még. Ugye nekik nem olyan párnájuk van ami nekünk, hanem egy vékonyabb pamut aminek ugyan párna a neve, de semmi köze hozzá..... :)

Borús az idő itt is ma, grrr nem szeressem egyáltalán :(
Vendég
 


Pocak
hűűűű, kitartás szegénykém.... :(
Vendég
 


Ma lehet kevesebbet leszek, mert jön megint az új kolléganő... sejtésem szerintem itt lesz mellettem egész nap, de ha tudok jövök :P
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!
Suli előtti beköszönés!! Ma csak egy órám lesz, de ahogy hazaérünk megyünk vásárolni, mert szinte minden fogytán van!
Ebédet nem kell főzni, mert maradt minden tegnapról. Majd csak tortát kell sütnöm, mert holnap jönnek barátnőmék!!

És 27. hét!!!

emi!
Grat a 30. héthez!!!

d.dodó
 
 


jó reggelt :)

köszönöm a takaró-párna hozzászólásokat! milyen jó, h vagyunk egymásnak :) szegény kisfiam biztos megsínylené pár dologban, ha nem kapnék válaszokat :oops: :lol:

meme: én rakott káposztát évek óta csak savanyú káposztából készítek (volt anyósomtól lestem el) imádom :lol: :lol: :lol: férjecskémnek is ízlik, pedig előttem nem evett ilyet :lol: legjobb a fekete nagy tepsiben csinálni, abban jól meg tud pirulni, isteni!!! asszem veszek is ma káposztát :)

csipet: örülök, h a dokid is így látja! pikk-pakk túl lesztek a vizsgálaton és tényleg mindne rendben!! ++++++++

fóka: sajnálom, h te is csatlakoztál a táborhoz :?

hétfordulósoknak gratula :)

Kép
zsani78
 
 


Juhéééj, mégis leszek ma többet remélem, mert az új kollegina képzésen van ma is :)

Dodó
Grat a 27. hez :P
Vendég
 


edi: igen, erre a "párnára" gondoltam, amit írtál! az a nagyon lapos, vékony vmi, amit kicsiknek árulnak! de akkor kilőve!

viszont vékony takarót és kis thermot veszek majd, vastagabb télit már kaptunk. hálózsákot már vettem, de inkább pár hónapos korától való...

poci: remélem hamar túlesel, most már nem sok ilyen lesz :)

nekem is produkálta magát kisfiam este, legszívesebben kikaptam volna megzabálni :) lefeküdtünk (sajna apa egyből horkolt, nagyon elfáradt, így nem tudtam neki megmutatni) én bal oldalamra fordultam és édes kis virágszálam jobb oldalt elkezdte rúgdosni az oldalam, fentről mell alól kezdve egész lent a medencecsontomig úgy, h kitapintható volt a lábikója :lol: :lol: :lol: többször eljátszotta, mintha simogatná anyáját! még sosem éreztem ennyire, h milye van épp kidugdosva! jajj, de tetszett :)

kaptok egy gigapoci-képet :oops: ma reggel csináltam, el is hűltem kicsit a méreteimen :( :)

Kép

Kép
zsani78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: