Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Remélem nem lesz rossz omen ha most is én nyitom a topicot(a márciusit is én nyitottam de angyalka lett az akkori baba)

Szal nem írok ilyen szomorkásakat többet.Pozitívan szeretnék hozzáállni ehhez a picihez...és ezt ma el is kezdtem egy pozitív teszttel.

Várok mindenkit aki szintén 2010 júliusára várja a babáját :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny!!!

Hatalmas gratula!!! Éljen, hurrá és minden, ami most nem jut eszembe!!!!
Nagyon-nagyon örülök Nektek!!! Hanyadikára is leszel kiírva???
És ugye, hogy mondtam, hogy szuper dolog júliusban szülni?
Egyébként hova tűntetek a másikról? Megírnád priviben?
Nagyon nem akarok senkit szem elől téveszteni és nem is értem, mi ez a hirtelen költözés! De azért ne hagyjatok itt, illetve ott! :wink:

Márti
borossné becz márta
 
 


Panny,
Ne izgulj, biztos vagyok benne, hogy most minden rendben lesz. :lol: :lol: :lol:
Mégegyszer gratulálok és tök jó, hogy megint egymás alatti topicban lakunk, csak úgy mint régen. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

 
 

:wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni!
Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Panni!
Biztos jó érzés egy ilyen topikot megnyitni.
Megérdemelted, és itt is hatalmas gratula (és nem csak csöndben, mint Nmarya :wink: )
Vendég
 


Panni! HURRRÁÁÁÁ! Drukk+++++++++

Te aztán nem vagy babonás! :D
Én sem, hiszen mindkét terhességem előtti hónapban már bejelentkeztem a megfelelő féléves topikokba (máshol), hogy na most szeretnénk. És lám mindkétszer össze is jött. :) :wink:

Most nektek is biztos megint sikerülni fog! Hiszen 3 gyerek után látjuk már, hogy megy ez nektek, mint a karikacsapás. :D 2x egymás után már tuti nem lehet probléma!

biribon
 
 


Azért vicces Annamari "csöndes" drukkja... :D :lol:

biribon
 
 


Panny, hatalmas gratula a 2010. júniusiból is :-)

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Szia Panny!

Én csatlakoznék :wink: Egyelőre csak csendben és halkan, aztán doki után majd bátrabban. :)

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


Sziasztok!
Én is csak csendben csatlakoznék egyenlőre :)

Panny, nekem is angyalka lett egy márciusinak induló babából :( DE: most minden rendben lesz, erről meg vagyok győződve! :wink:

Fókamóka! Üdv Neked is! Mikor mész orvoshoz?

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Barbuss: nov 17-én. És nekem is angyal lett a márciusi babám, remélem a júliusi nem gondolja meg magát :)

Ti tudjátok már, mikor mentek dokihoz?

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


Fókamóka! Barbi!

Kép


Angyalkátok vigyáz Rátok. Mindenkinek problémamentes, szép terhességet kívánok!!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Először is közsi a drukkokat!!!...de még én is csak halkan merem elhinni,pont a történtek miatt...de viszont magamba tartani meg nem bírtam :oops: :lol:

Eszter!

Komolyan te is???Ez szuper!!!!!!!
Apa rábólintott mégis?Gratula!!!

Biribon!

Köszi,édes vagy (mint mindig) :wink:

Annamari,Angie!

Nektek is köszi...és nagyon-nagyon szurkolok nektek!!!!+++++++++

Üdv Fókamóka(olyan édes ez a nicknév :wink: )és Üdv Barbuss :wink:

Fókamóka!

Asszem mi már "talákoztunk" a 2010 kistestvért szeretnék topicban,ugye?!Szuepr h te is itt van a történtek után!!Sorstárs. :wink:

Barbuss!

Akkor neked meg márciusban volt vetélésed?Te is sorstárs..de most másképp lesz!Nem lesz semmi gond ez tuti!! :wink:

Ti mikorra néztétek a szülés időpontját?

Én júl.13-ra.Dokihoz csak nov.23.-án megyek...amikor már tutira lesz szívhang.

Remélem jó kis csapat gyűlik itt majd össze :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok, mindenkinek gratulálok, a márciusi topicból! Szoktam ám lesegetni mindig, hogy az újabb topicok mikor nyílnak, és nagy meglepetés ért!!!
PANNY!!!! GRATULAAAAAAAAAAAAAA! Jaj de nagyon örülök!!!!! Márciusiaknak nem súgod meg? (Csak ötlet...)
És nézem, hogy Judy is babás???? Aszta...
annyira jó!
vivi
Vendég
 


Hú mennyi angyalka :?
Mi július közepén vesztettük el a babát, jövő márciusban érkezett volna.

Én jövő hét kedden megyek orvoshoz, addigra már 6 hetes leszek :) Ha jól számoltam, akkor július 6-ra várjuk a picúrt :)

Panny, akkor nagyon tutira mész a november 23-mal :wink: Meg voltam győződve, hogy a 6 hét kivárásval türelmes vagyok :oops: :lol:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Én július 3-at számoltam. :) És én is azért megyek olyan későn dokihoz, hogy addigra már biztos legyen szivhang.

Panny: igen, irtam oda néhányszor, csak aztán volt egy zűrös másfél hónapunk a fiammal, és örültem, hogy a régebbi topikjaimat tudom követni. :oops: De tervezek visszaolvasni :)

Annamari: köszi a gratulát, jól rémlik, hogy ti mostanéban terveztek kezdeni? :wink:

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


Fókamóka!

Akkor látom más is így gondolkodik mint én hogy később megy dokihoz a biztos szívhang miatt.Ahogy számolom te is már 7 hetes leszel akkor,ugye?Én egy nap híjján 7 hetes leszek.

Milyen véletlenek vannak..mindhárman a márciusnak induló babánkat vesztettük el és mindhármunknak most jött megint a babuci :wink: :wink: hihetetlen :wink:

Szia,Vivi!

Írtam már a márciusiaknak:)
És te hogy vagy?

Jó éjt,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


GRATULÁLOK MINDANNYIÓTOKNAK!!!
Kívánok csodálatos várandósságot és gyönyörűséges, egészséges picikéket!!!

Kép
rozsa1979
 
 


Köszi,neked szintúgy!! :wink:

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Tegnap este sikeresen halálra paráztattam magam :oops: Néhány napja már elég pocsékul vagyok reggel-este, de tegnap este semmit nem éreztem, mire rögtön arra jutottam, hogy biztos valam gáz van. Párom közölte, hogy nem vagyok normális, ahelyett, hogy örülnék, hogy nem vagyok rosszul itt nyigok.

Ma reggelre megérkezett a "várt hányinger", na 5 perc után már nem szerettem annyira. :lol:

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


Bocsi, ez lemaradt: Panny igen addigra már túl leszek a betöltött 7. héten. Még ha kicsit később is fogant esetleg a baba akkor is kell lennie szivhangnak, azért csak akkor megyek. :wink:

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


Sziasztok!
Én csak a 6.-at töltöm mire megyek, de remélem már látjuk amit látni kell :wink:

Fókamóka! Ismerős :lol: Emmával az első kb 5 hónapot végig hánytam. Minden reggelt úgy indítottam, hogy startoltam a WC-re, aztán egyik napról a másikra teljesen elmúlt. Na ekkor kétségbeesve keltettem fel a párom, hogy vmi biztos nem stimmel - az arcára volt írva, hogy mit gondol :lol:

Nálam hányinger (egyenlőre még) nincs, viszont iszonyatosan puffadok :oops:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Ja és köszi a jókívánságokat Mindenkinek :P

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Barbi, Panni!

Hát lebuktatok, de egye fene! Nagyon örülök Nektek!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D
Sok pozitív energia. Minden rendben lesz és kész!
Jaj nagyon boldog vagyok!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok a betolakodásért, csak szeretném figyelmetekbe ajánlani a kisfiam által kinőtt ruhákat 0-6 hó. Nagyon szép állapotban vannak, mert vigyáztam rájuk és nem szakadtak foltosak és bolyhosak, ha használtabb leírom!A lényeg,hogy szép és nem drágák!
Katt ide, ha megszeretnéd nézni őket!
http://ruhaparadicsom.gportal.hu/gindex.php?logout=1

Kép

Kép
gabka7926
 
 


Sziasztok!
Én is csatlakoznék a topikhoz! 2010. 07.07-ére várható a kis jövevény. Nekünk 2 és fél évvel ezelőt 11 hetesen vált angyalkává a magzatunk. Azóta kiderült idén nyáron, hogy PCO-s vagyok. Szerencsére azóta remek orvosom rendbetett, így ma 5+2 nél tartok.:)
Gratula a többieknek! Csodás babavárást kívánok!

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Sziasztok:)
Először is szeretnék gratulálni minden pocakos kismami társamnak!!!

Szeretnék én is csatlakozni, úgy tűnik kistesó születésének várható időpontja: 2010.07.06.;) jövő hét csütörtökön megyek dokihiz, már nagyon várom! 2008.08.05-én született egy tündéri kisfiam, így most elsősorban lánykára "számítanánk", hogy kiegyenlítődjön a nemek aránya;) Jó lesz újból átélni azt a csodás 9 hónapot, bár a kisfiammal semmi rossz tünetet nem éreztem egész idő alatt, ez most úgy tűnik teljesen az ellentéte, hányinger már kb. 1 hete kerülget;) nem olyan vészes, de remélem nem durvul el nagyon:)

ja és nem parázni lányok, minden a legnagyobb rendben lesz! Csak pozitívan;)

sniky
 
 


Sniky, Meme sziasztok :D Tök jó gyűlünk-gyülekezünk :)

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


Sniky, fókamóka, sziasztok!

Sniky
akkor te egy nappal ügyesebb leszel elvileg:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Én egy kicsit félek a szerdától, ugyanakkor nagyon várom!
Félek hogy azt mondja a doki, hogy kész, vége, nincs tovább. De addig bizakodok, amég nincsenek görcsök, és vérzés. Most azt mondta hogy minden rendben, de nem látni, hogy MÉG ilyen pici, vagy MÁR ilyen pici,mert visszafejlődik. Sajnos nem mondta, hogy mekkora volt, ugyhogy nincs viszonyítási alapom. :( De arra gondoltam, hogy azért lehetett picike MÉG, mert aznap töltöttem az 5. hetet. Mensi alapján. Fogantatás szempontjából meg ki tudja. Ugyhogy még reménykedünk, és igyekszünk a negatív gondolatokat elhessegetni:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Ti voltatok már UH-on? Hány hetesen? Mit mondott a doki?Mekkora volt a pici?

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Meme: én nem megyek Uhra, csak másfél hét múlva. Pont azért mert az elején sokszor annyira nem látnak semmit, hogy esetleg csak még jobban paráznék. Persze ha gáz lenne mennék rögtön, de én i szuggerálom agam, hogy most minden rendben lesz :D

Drukk a szerdához!

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


Köszi a drukkot.

Én sem mentem volna, csak a PCO miatt kell járjak egész sűrűn. Ha meg már ott voltam, megnézte a babót is.

Én is jól ráparáztam. Végülis semmi rosszat nem mondott, de nem megy ki a fejemből az hogy lehet hogy már ilyen pici. Ugyhogy most még egy csomót kell aludni, mire kiderül, hogy tényleg mi van.

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Fókamóka, hol tartasz? Hányadik 7?

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Kéne takarítanom, de ezen a 7en olyan lusta vagyok, mint a Föld! Apa meg piszkál, hogy mér van kupi! De muszály összepakolni ma. Mert a végén kiakad, és akkor durcizik. Azt meg nem bírom elviselni. Mindig sírok a végén!:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Bocsi, de nagyon szeretek beszélni:)
Meg van egy csomó kérdésem is:)

Az első terhességemnél nem voltam kívánós. De most megpusztulok a karalábéért. A héten már megettem 2 fejjel, persze másnap meg gáz van.:) A másik pedig a mandarin. Addig jó, még nem édességet kívánok. Amugy is van túlsúlyom bőven. De ennek a gyümölcs-mániának örülök:) Legalább nem lesz vitamminhiányom.:)

Írtam hogy van egy csomó kérdésem, de mire odáig jutottam volna, elfelejtettem:) Bocsi, akkor majd ha eszembejut felteszem őket:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Meme: a hétvégén leszek 6 hetes. Én kivánós nem igazán vagyok, viszont a rókák szinte folyamatosan itt ücsörögnek mellettem :(

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


Szegény Fókamóka. nekem most sem, és először sem volt rosszullétem. Egy hete annyi volt, hogy kitaláltam, hogy mit főzök, aztán mire elkészült undorodtam tőle. De amugy szerencsére a gyomromnak nincs baja. Azt mondják a 12. hét körül elmúlik a rosszullét általában. Kitartást Neked!


Valaki közületek szed Utrot?

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Üdv.az újaknak:Meme és Sniky!

Meme:én használok utrot,dugdosom magamnak reggel meg este 1 darabot.
Azért is használom mert a lúliusi vetélés miatt ez megnyugtat..a másik meg hogy a terhességek elején mindig barnázom és ettől elmúlik.
Te is használsz?

Én még csak ma vok 4+3,szal eddig én vok a legfuatalabb babás a topicban.Én is csak sokára megyek UH-ra..nov.23,amikor már tutira lesz szívhang..persz ha netán valami baj lenne(de nem lesz!!!)akkor előbb.

Lucababám!

Hát lebuktam :wink:
Mondtam én neked hogy esélyes lehet h talizzunk a dokinknál :wink:

Nekem még egyátalán nincs hányingerem...sztem majd 1-2 héten belül lesz mert mindhárom fiamnál állandó hányinger kerülgetett a 12-14.hétig.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Szia Panny!

Igen, én is használok, én bogyót eszek, 3x2. Nekem a PCO miatt kell szednem, meg az előző vetélés miatt. Szerda óta szedem, de engem is megnyugtat. Ugy érzem, most, hogy szedem, nem lehet baj, hiszen segít az utro!:) Aztán majd szerdán kiderül...

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Niki, Meme! Sziasztok! :)

Nóri, igen lebuktam :P

Én egyenlőre folsavat meg Gravidát szedek, a többit majd kedden megbeszélem a dokival.
Hányinger továbbra is elkerül (kopp-kopp-kopp), viszont nagyon sokat fáj a fejem (azt olvastam, hogy lehet a hormonváltozástól, bár Emmával nem volt ilyesmi) meg minden nap elsírom magam vmin :roll: :oops:

Lenne egy kérdésem: makacs, száraz köhögésem nem múlik már 2 hete... Szinte folyamatosan köhögök, már nagyon kimerítő... Nem vagyok lázas, nincs zörej a tüdőben, stb, szal "szimpla" köhögés. Próbáltam a kakukkfű teát, Stodalt, meg vmi homeos bogyót is, de semmi sem segít :( Vki tud vmi tuti tippet amit várandósan is lehet? Nagyon mgköszönném :)

Szép hétvégét! :)

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Barbuss
Én a hagyma teát ajánlanám. Férjemnek mindig beválik! Este megissza, reggelre kutya baja! Személyes tapasztalatom nincs, mert nem iszok meg semmien teát:) De szerintem az a babának sem árt!
Csak sokan azt hiszik, hogy a hagymából kell főzni, pedig csak a héjából!

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Barbus!

Én is a Stodalt ajánlottam volna,de látom azon már túl vagy..nekünk eddig az mindig bevált mindenkinél...
Sztem fogadd meg Hmeme tanácsát a hagyma teával..én is hallottam már róla hogy segít.

Én is csak Elevitet,folsavat meg C-vitamint szedek.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


sziasztok
én is jelentekezek,de csak halkan még :wink: holnap leszek 5 hetes és lombikos vagyok,az első babám is lombikból van.
én is szedek utrót,3szor 3at.jövö hét csütörtökön megyek uh-ra,izgulok rendesen:)) :wink:

Folsavat a gravida mellé is kell szedni?

Barbuss
hagymatea tényleg jó,és a lándzsás utifű nagyon jó köhögésre,csak nem tudom lehet e most.Jobbulást :wink:

Hmeme
nem is lesz baj,hidd el :wink: :wink: az utró meg tényleg egy plussz jó dolog

Panny
gratula a 3 manódhoz :lol: :lol: 4 gyerek,nem semmi vagy :P :P és persze hogy nem rossz omen hogy topikot nyitottál,én is azt vallom hogy fő a pozitivság :lol: :lol: :lol:

bocsi lányok akinek nem irtam de megyek altatni a fiamat,és magamat :lol: :lol:

bibar
 
 


Üdv Bibar!

Látom neked is van egy Olivéred :wink:

Nyugi én csak kedden töltöm az 5.hetet :wink:

Akko te hányadikára leszel kiírva?

Megkérdezhetem h hányadik beültire sikerült Olika és most?
Csak azért mert a legjobb barinőm lombikos és azóta én is jártasabb vok a témában mint előtte..neki a nagyobb kislánya a 4.beültire sikerült,most meg a második kislány elsőre :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny
igen :lol: én juli 10 re néztem magam a neten :oops: Olivér 6.ra sikerült,ez a pici meg most a második beültire :wink: :wink: te hányadikára leszel kiirva?bocs ha már irtad :oops: :oops:

bibar
 
 


Bibar!

Én júl.13.-ra.

Klassz h most nektek is hamarabb sikerült..gondolom a lelki teher se olyan nagy ilyenkor már,igaz?!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Bibar
Gratula a második jövevényhez! Köszönöm a drukkot, szerdán majd minden kiderül! Eddig nem érzem rosszul magam, nincsenek görcsök, és nem vérzek. Ugyhogy talán nincs baj.:)
Drukk a csütörtökhöz.:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Az a baj, hogy nem lehet kapni otthoni UH-ot :) Egész nap azt nézném, hogyan fejlődik a babó a pocakban! :)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: