Új privát üzeneted érkezett!

onlányí.neked is szép pocikád van és a csajod egy gyönyörűség:))

hát nekem is sokat keményedik és görcsöl a hasam pedig szedem a magnéziumot !
ez van



moncs.hát igen egyénfüggőek a fájások és keményedések is
anyós azt mondta ha menni kell azt az ember érzi hát remélem

Kép

Eri
kismami22
Nagyvázsony
 
 


onlány:
szépek vagytok a képeken :) és örülök hogy még túúinván.

egen, eléggé lekötnek, jelenleg nincs segítségem egyáltalán és panna még mindig beteg+hisztis p*csku.
szóval kivagyok.

Boti 5,5 kiló és 68as rucikat hord (a 2es pelus pakk végét el kellett ajándékozni, mert nem tudtam felszuszakolni rá ~ szétnyírta a combikat )

monccs:
addig örülj, míg alszik... ;)
Danid meg majd túllesz rajta, addig is kitartás. a legfontosabb hogy higgadtak maradjatok, mert ha bármiylen, a megszokottól eltérő reakciót ki tudott csikarni akkor ő nyerte a menetet...
én is kb annyit teszek, hogy ha még nem lovallta be magát teljesen és még hall, akkor a tekintély hangján ráparancsolok, ha meg már benne van a hisztiben akkor a vállamra kapom és szépen elcaplatok vele a színtérről, ha meg otthon vagyunk, akkor meg előadom az "addig nem figyelek rád" műsort.
panna meg eleinte rákapott az ordibálásra ha épp akart valamit - de már egész jól haladunk és ha el is üvölti magát, én csak ránézek kérdőn, hogy "tessék? így nem hallom mit szeretnél, csak ha szépen mondod" és megismétli nyugodtan.
de azért elég sok eddig nem tapasztalt agressziót váltott ki belőle is az új helyzet... , de próbálkozunk így-úgy kezelni.
pl : csomagolópapír darabokra rajzoltam mérgeskedő arcokat, és ha úgy érzi, akkor elkap egyet a tartóból, kiabál vele, majd összegyűri és elhajítja a sarokba. néha meg is szokta taposni.

no akkor én is egy képet, ha már ilyen szépen kértétek:

a kobold és a tündér - de ki kicsoda? ;)


Kép

Kép

Kép
redwings
 
 


Sziasztok!

Redwings!
Arik a gyerkőcök.

Az éjjel nem alukáltam szinte semmit és az ágy is kidobott reggel.Nem tudom mit vétettem. :roll:

gtimi83
Győr
 
 

 
 

Na de eltüntetek!Nem irt egész nap senki.Micsuda dolog ez.

Ma lopós voltam loptam a napot.Azért nem süt bizti. :D
Délután sunytam egy jót még a nyálam is folyt.
Holnap én sem nagyon leszek megyünk családlátogatóba.

gtimi83
Győr
 
 


Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok mindenkinek és sok pihenést !

Kép

Eri
kismami22
Nagyvázsony
 
 


redwings: gyönyörűek a gyerkőcök gratulálok hozzájuk
itt ma pocsék az idő olyan locsolóriasztó:)) nem is bánom

tegnap délelőtt apuéknál voltunk ott ebédeltünk délután anyósékhoz mentünk ott meg vacsiztunk szóval nem főztem de ma kell pedig semmi kedvem
:(

Kép

Eri
kismami22
Nagyvázsony
 
 


na megjöttem én is. először is két kép babócáról:

megszülettem:
Kép

és ma:

Kép

a történet:

kedden mentünk nstre, ott minden oké volt. mondtam a dokinak, hogy reggel egy nagyobb véres nyákom volt, így megvizsgált. azt mondta, ez a baba olyan fent van, hogy magától biztos nem fog meszületni, szerdán reggel programozott császár. elmentem vizeletet adni, majd vérnyomást mértek. mivel belegondoltam, hogy másnap babám lesz, egy kicsit izgatott lettem. a vérnyomásom ki is ugrott 160ra, úgyhogy a doki kijelentette, mehetek máris a műtőbe, ma szülinap lesz. bár apci nagyon várta ezt a pillanatot, mikor kimentem és mondtam neki, elkezdett nevetni, azt hitte viccelek. (előtte már mondtam neki a másnapot). jött az előkészítő, majd a műtő és végül 11.47re meglett Rebeka baba. befejezték a műtétet, és vittek az örzőbe, ahol 12órát kellett feküdni. éjfél körül kellett felkelnem, és wcre menni. egy nagyon kedves éjszakás nővér volt, aki jött, hogy tessék felkelni és pisilni menni, és kiment. mondtam magamban köszi. nagy nehézségek árán tudtam csak felkelni, ugye minden segítség nélkül. kicsoszogtam wcre, amire alig tudtam ráülni, felállni meg végképp. biztos volt egy fél óra is míg kint voltam. benyitott a nővér, hogy maga még mindig itt van? nagyon nagyon nehezen felálltam, és visszamentem az ágyhoz, amire ráültem. ekkor már elviselhetetlen fájdalom volt a hasamban. annyira fájt, hogy a lábam 1cmre nem tudtam arrébb rakni. újra jött a nővér, hogy feküdjek le. kértem egy fájdalomcsillapitót, amit nagy duzzogást követően adott be. visszajött 10perc múlva hogy még mindig nem feküdtem fel? mondtam neki, hogy nem tudom, akkora fájdalmam van. erre ő, hogy ne hisztizzek, erőltessem meg magam, másnak is fáj és kiment. hiába próbáltam, nem ment. pár perc múlva olyan furát éreztem a lábamon, lenyúltam és minden tiszta vér volt. akkor már a padló is. a másik ágyon lévővel csengettettem. akkor már szinte ömlött belőlem. a nővér elkezdett nyávogni, hogy jaj, minden tiszta vér, feküdjek már fel végre. mikor újra mondtam neki hogy nem bírok, fogta, és lehajolt, és felb...ta a két lábam az ágyra. mondanom sem kell, hogy majdnem összepisiltem magam. jöttek az ügyeletes dokik, ápolók, de a vérzést nem tudták elállítani, hiába raktak rá nyomókötéseket, éreztem ahogy folyik a lábamon. gyorsan átraktak egy másik ágyra és újra műtő. hajnal fél háromra jött be a dokim, 4kor toltak be az örzőbe. sajna kellett kapnom 2egység vért is, olyan sok volt a veszteség. valószínűleg a hasba vezetett cső miatt szakadt át az egyik ér, mivel sokat erőltettem magam, mikor felálltam az ágyról és a wcről. újabb 8óra fekvés. ezt követően már jól ment a felállás és a wc is, 2-3nap múlva pedig már egész jól voltam. egy kicsit még furán megyek, meg feszül, de majd elmúlik. holnap megyek vissza varratszedésre.
babó amúgy jól van, sajna egy kicsit sokat fogyott, de mivel végre beindult, tegnap hazaengedtek. tejcsi alakul, bár pótlás kell.

ez volt a történet. akkor amikor ültem az ágyon a szinte kibírhatatlan fájdalmakkal és amikor toltak a műtőbe, azt mondtam több babát nem akarok. apci azt mondta, neki már megvan a boldogsága, van egy gyönyörű kislánya, és mi így is boldogok leszünk. de igaz az, amit mondanak, hogy az idő megszépíti a dolgokat, és ez így van.

Kép
gota79
 
 


gota: nagy gratula Rebekához!
mennyi haja van nagyon édes!tudod én azt a nővért beköptem volna a főnökénél hogy képzeli hogy így bánik egy emberrel aki nem kis kínokat él át at hiszik az ember hisztizik az ilyeneknek nem szabadna kórházban dolgozni felháborító !!!!!!!
örülök hogy végül jobban vagy és miden oké büszke lehetsz magadra
nekem jó élmény volt a császárom és mindenki kedves volt de még úgy is elég nehéz volt átélni a császárt most sima szülésre készülök hát be vagyok carva nem kicsit


nektek jó pihenést

Kép

Eri
kismami22
Nagyvázsony
 
 


Sziasztok!

Gota!Gratula a kislányhoz!Mekkora haja van!Remélem a Matyinak is lesz ekkora.
Sajnálom amit csináltak veled én tuti abban az állapotban megtéptem volna azt a hp nővért akármennyire is fáj arra még lett volna erőm hogy a bunkóját elintézzem.

Ma beléptem a vizesedők táborába.Dagad a bokám és fáj a vádlim.

gtimi83
Győr
 
 


Hű most meg hirtelen mennyi mindent írtatok.

kismami
A hasamat állandó jelleggel keménynek érzem mióta ilyen nagy Fruzsi és szűk a helye. A hasam a szeméremcsont környékén szokott mostanában görcsölgetni, no meg ma, mikor álltam a kartonzóban éreztem hogy a bal combom felő része is mintha görcsölne. Egymás után kétszer is.

Ahogy nézegetem a mostani NST eredmény, itt már vannak kiugrások a fájásos vonalnál is, és jóvel magasabban van, mint a múltkori.

onlány
Akkor úgy néz ki, hogy mégis kivárjátok a sorotokat. CSak maradjon is még kicsit bent az a drága. Igaz a pocakod neked jóval nagyobb, mint az enyém, de azért csak melegedjen még tényleg. Liza gyönyörű kislány. :lol:

Kép
domi001
 
 


gtimi
Igen kislányunk lesz. :lol:
monccs
Hogy kinek írok sms-t azt nem tudom, mert sajnos senkinek nincs meg a száma. Esetleg, ha nem zavarna téged és elküldenéd a számodat privátban, akkor értesítenélek. Te már biztos nem leszel velem együtt a szülőszobán :wink: Irigyellek nagyon, hogy ilyen jó alvókája van a babónak. :lol:
A lábam továbbra sem 100%os, de már csak minimálisan fájdogál. Most már sokkal inkább nehezíti a járásomat az alhasi fájdalom, meg időnként a combomba nyilalló fájdalom.
red
Csodaszépek a gyerkőcök.
gota
Jesszus nem semmi szülés volt ez akkor. Remélem én ennél könnyebben megúszom :lol: De megérte ezért a csodálatos hajas babáért. Mondtam én is aférjemnek, hogy ilyen sűrű fekete hajú kiscsajt szeretnék. Kíváncsi leszek mi lesz belőle :lol:

Kép
domi001
 
 


Sziasztok!


nagy szél miatt nem akart működni :twisted:
Gota, nagyon helyes babád van és mekkora haja van :shock: nem semmi! Viszont teljes ledöbbenéssel olvastam a történetedet... :shock: hát teljesen megrémültem, nagyon parázok most én is. Sajnos vannak ilyen nővérek... Nekem is pont ilyen volt az intenzíven... :S úgyhogy teljesen átérzem, de egyszer csak megenyhült :roll: mint kiderült apám adott neki pénzt, hogy figyeljen rám.... Köszi... másért nem tud kedves lenni? Pedig nem vagyok ugráltató, kötözködő típus...
Tessék pihizni sokat! Amúgy meg a szülés és az utána járó dolgok nagyon frissek, ne tessék ilyen könnyelmű kijelentéseket tenni :wink: idővel majd másképp látod! Tudom, mert én is elég rossz dolgokaon mentem át. A picurkád fog erőt adni neked!

Timi, akartam én jönni csak ez a fránya modern technika nem engedett... Látom te is olyan szuperül alszol mint én... Ill. én tudnék aludni, de ez fáj az fáj, így csak pislogok a sötétben...
Te is vizesedsz? Én eddig nem, de most... mint Fióna :D

Kismami, ne is mondd a nem főzést... meg az ünnepeket... gurulok. Már nem tudok a gáz mellett állni meg nem is szabad, így befizettünk hamit... Mindjárt hozzák az első kört.

Domi, igyekszem előre engedni téged a sorban :D :wink:

Ahogy nézegetem a mostani NST eredmény, itt már vannak kiugrások a fájásos vonalnál is, és jóvel magasabban van, mint a múltkori.
:shock: :roll: :?:

Kép
Kép
onlány
 
 


Rebeka nagyon gyönyörű, szívből gratulálok és örülök, hogy túlvagy a nehezén a műtéttel akapcs...
azt a nővéres dolgot asszem én se hagytam volna annyiban, de mostmár mindegy is, a lényeg úgyis az,aki ott szuszog neked a karodban ;)

a vizesedőknek, pocakhordozóknak, finisben lévőknek kitartást kívánok, ez a trutyi idő engem nagyon lehangol, remélem ezzel ti nem így vagytok, meg azt is ,hogy szépen sikerült az ünnep.
mi nagyon csúnyám összeugrottunk a férjemmel, nemtom mi lesz
de mind1, nem is ez a lényeg, hanem hogy minden babó és mamika legyen egészséges...
asszem egy darabig nem fogok írni, csak elbújni van hangulatom meg keseregni
majd bizti összeszedem magamat egyszer addig is pusza nektek

Kép

Kép
redwings
 
 


Red, ne már... Mi a baj? Tessék leírni. Sztem jó, ha ki tudod írni magadnból.

Kép
Kép
onlány
 
 


a babáknak sem tesz jót a feszültség :( Tessék megbeszélni!

Kép
Kép
onlány
 
 


Red: adtál néhány tök jó ötletet a hisztihez, köszi! Remélem beválik..
Gyerkőceid még mindig nagyon édesek!
Ne legyél depis az idő miatt, nemsokára jön a napsütés, meleg és jó idő! :)
Uraddal meg kibékültök majd. Ha akarsz és attól jobban érzed magad, akkor gyere és mesélj, hogy mi történt.
Sajnálnám a társaságodat nélkülözni!!! :)

Gota: Rebekának tényleg nagyon nagy haja van, nagyon cuki! :)
A szülés utáni esemény egy horror.. Én sem hagytam volna annyiban, akár nagyobb baj is történhetett volna.. Az ilyen ne menjen emberek közelébe dolgozni..

Gtimi: Akkor pihentesd sokat a lábadat vízszintesben!

Domi: Olyan comb felső részes görcsölések nekem is voltak, közeleg az időd! :) Az NST-n a kiugrások a mozgásra szoktak kirajzolódni, az igazi fájásnál hosszasan fenntmarad 100%-on, tehát nem domb kinézetű a görbe, hanem a teteje egyenes. Na, nem tudom, ez érthető volt-e..
Privi megy! :)

Kép

Kép
monccs
 
 


red
Ne hagyd el magad. Bár én mondom. Ma egyszerűen semmihez nincs kedvem. Fél egytől 3ig az ágyban heverésztem, szundikáltam. Akkor sem nagyon volt kedvem kiszállni, de mire jön haza a férjem kellene neki valami vacsit perzentálni, így muszáj volt. A férfiakkal nem nehéz összeveszni, de kibékülni sem. :lol: Majd kibékültök idővel. Úgysem bírják sokáig. :wink:
monccs
Teljesen érthető a görbés dolog, amit írtál. :lol: Na az egyenes részek is feljebb vannak, mint a múltkor. Most vannak olyan 35 körüli egynes részeim. A múltkor szinte az egész 20 alatt volt. SZóval azt mondod, hogy a combba nyillalás már az idő közeledtét jelzi? :lol: Az jó lenne, csak ne ilyen horrorba illő módon történjen nálunk is, mint gotánál.

Kép
domi001
 
 


Köszönöm a kedvességeteket. Igazán jól esik!
Mesélni nem szeretnék, ez a topic szóljon az örömről/ várakozásról/izgalmakról amit a porontyaink jelentenek, ne pedig az én életem mocskáról.
majdcsak lesz valami ;) így -vagy-úgy...

azért majd olvasgatlak ám titeket és drukkolok a soron következőknek

Kép

Kép
redwings
 
 


domi:gratulálok a kislányhoz baccus már nagyon készülődik mindegyőnk méhe a szülésre a keményedések és görcsök azt jelentik hogy a szervezet rendeződik és ez jó jel mert így biztosan rendesen tágulunk majd nekem ezt mondta a védőnő

domi lassan itt az idő neked is te kicsit előrébb vagy mint én :))

Kép

Eri
kismami22
Nagyvázsony
 
 


onlány_nézted az új képeket amiket küldtem gmailre?
érdemes másból nem állok mint hasból örökké leeszem leiszomés mindennek mindenkinek neki megyek vele múltkor aboltban egy fazon majdnem fellöktem megfordult hogy beszól azt ámn mikor látta mi van csak mosolygott egyet :)

Kép

Eri
kismami22
Nagyvázsony
 
 


redwings: ne kereseredj el drága bajok mindig vannak beszéljétek meg hiszen azért vagytok társak .
és tessék jönni mert itt nagyon szeretünk ám puszi

Kép

Eri
kismami22
Nagyvázsony
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk, mert már itt vannak a vendégeink! Domi látom te még 2:1 :D
Kismami, gmailes cím? :roll: :shock: nekem nincs gmailem :oops: priviben leírom szívesen a mail címem :wink:

Red, majd úgy is beszélsz róla, ha úgy érzed, ha nem nem baj :) Nálunk is volt tegnap este szájhúzás, azt hittem fejére borítok valamit. Beteg és ilyenkor elviselhetetlen hisztis tud lenni, de ma bocsánatot tudott kérni. Na megyek ne hari mert várnak

Kép
Kép
onlány
 
 


Ma egyre sűrűbben érzem a combom belső és felső részén ezt az iszonyatos valamit. Olyankor össze kell kicsit görnyednem. Nem tudjátok a valódi fájásokat ülve és fekve is érezni a combba? Kezdek beparázni. Ma voltam a védőnőnél, de odafelé is éreztem az úton, meg felfelé a lépcsőn. No és itthon is gyakran azóta, ha felállok. HA ülök vagy fekszek, akkor jól elvagyok, de az álláskor iszonytosak.

Kép
domi001
 
 


Domi: no para, az igazi fájásokat tudni fogod, hogy azok! Fekve és ülve se leszel el, hidd el.. :)

Kép

Kép
monccs
 
 


monccs
Köszönöm a segítséget :lol: Nem is tudom örüljek-e ennek vagy ne :lol:

Kép
domi001
 
 


Ja mrámint annak, hogy az igazi fájásoktól sehogysem leszek el :lol:

Kép
domi001
 
 


domi:no para lassan amúgy is itt az idő tényleg ijesztő ugye?de az igazi rosszabb lesz és semmilyen helyváltoztatásra nem múlik majd el sőt rendszeres lesz

Kép

Eri
kismami22
Nagyvázsony
 
 


Domi: akkor most jól megnyugtattunk! :D Egyébként örülj majd, mert akkor már tényleg hamarosan a kezedben tarthatod a manódat!

Újabb képek:
Kép

Kép Tesók

Kép

Kép
monccs
 
 


monccs:
jaj de édesek!

Kép

Eri
kismami22
Nagyvázsony
 
 


monccs
Milyen édes két hapsi :lol:

Kép
domi001
 
 


Köszi a dicseket! :) Egyébként annyira nem hasonlítanak egymásra, hogy szerintem a játszón megfogják kérdezni, hogy melyik nem az enyém.. :D Ja, és rám sem hasonlítanak, lehet, hogy azt fogják hinni, hogy bébiszitter vagyok.. :D

Kép

Kép
monccs
 
 


monccs: de bolond vagy! :D

Kép

Eri
kismami22
Nagyvázsony
 
 


monccs
:lol:

Megvolt a mai UH is. Bpd 93, FL75 szívműödés, flow rendben, II kpf(ezt én sem tudom mi lehet). ÉS azt mondta a doki, hogy már nagyon lent a buksija, alig tudja befogni. :lol:
Na akkor ezt érzem én. Az idegeimen táncol, azért fáj a combom biztos :lol:
Lehet, hogy névnapi ajándékom lesz. Ahogy szeretném is :lol: 18.

Kép
domi001
 
 


domi:hát most már tényleg bármikor megjöhet a babód druk hog yúgy sikerüljön ahogy szeretnéd

Kép

Eri
kismami22
Nagyvázsony
 
 


Sziasztok!

Moncs!

Édik a gyerekek!
Azt mondják ilyen pici korban nem hasonlit senkire a baba.

Domi!
De jó neked hogy voltál uhun én a szülésig már nem látom a babót.

Éjjel arra ébredtem hogy fáj a derekam és sugárzik ki a hasamba alulra.Lehetett ez jósló?

gtimi83
Győr
 
 


gtimi
Nekünk itt a 36. héttől minden héten kell menni egyszer NSTre. egyszer UHra és egyszer Tanácsadásra. Nem tudom, ha túlléped a 40. hetet akkor milyen gyakran, de azt nem szeretném megélni. Jövő héten hétvégéig kap a kiscsaj időt, hogy elődugja a pofikáját :lol:
Hogy az a fájás jósló-e nem tudom. Én semmitlyen fájással nem vagyok tisztában. Nem tudom milyen az igazi, milyen a jósló. Azt mondták itt a csajok, hogy azt tudni fogom, ha menni kell, hát úgy legyen :lol:

Kép
domi001
 
 


Szisztok!

Domi!
Itt csak a 38.héttől van CTG sajna.Remélem én is hogy nem kell átlépni a 40.hetet senkinek sem.Úgy szeretném már babusgatni a Matyimat.Én is jövőhét végéig adok időt neki.Mondtam az urfinak hogy a 39. hét előtt szeretném látni úgyhogy egy CTG van engedélyezve neki. :D

gtimi83
Győr
 
 


itt a 36 héttől van Nst aztán 38 héttől heti 2 szer és 40.betöltött hét után naponta

de lesz most uh és vérvétel is a 36. héten meg 1 szer tanácsadás

Kép

Eri
kismami22
Nagyvázsony
 
 


Itt meg a vérvétel a 34.héten van védőnő minden doki előtt van a CTG meg csak a végén.Én remélem hogy azt már nem érem meg pocakkal.

gtimi83
Győr
 
 


jó reggelt úgy eltűnt mindenki megjött a jó idő meg gondolom mindenki nagy bevásárol a baba várásra :D

Kép

Eri
kismami22
Nagyvázsony
 
 


Sziasztok!

Kismami én itt vagyok!
Nekünk megvan már minden a babának.Még hétfőn megvesszük a körforgót a kiságyra és azzal megvan az egész.Minden kimosva kivasalva rendbetéve szóval már csak a Matyi hiányzik.

gtimi83
Győr
 
 


gtimi:ügyik vagytok ! hát látod egy körforgót még nekem is be kel szereznem jó hogy mondtad .És már nálunk is csak a babaágyat kel összerakni meg felhúzni és aztán jöhetne Alina is !
Látom neked már tényleg igazán kevés van hátra már annyira szeretnék találkozni a picimmel
neked az első babád ?

Kép

Eri
kismami22
Nagyvázsony
 
 


sziasztok!


Nem tudom miért, de állandóan vacakol a net, nem lehet felcsatlakozni, pedig a naaaaaaaagy internetgyárban dolgozom és mégis rossz :shock: most is csak telóról ugrottam be.
Remélem mindenki jól van, szép 7végét nektek! Domi? Na magácska még 1ben van? Azta, nekem már csak 2hét :shock: olyan gyorsan eltelt a kismamis idő...
Lesz babaexpo ápr.25én a hungexpon!

Kép
Kép
onlány
 
 


onlány
Most mond meg, még mindig egyben. A héten nagyon szeretném, ha különválnánk. Tegnap óta elkezdett a kiscsaj huncutkodni is velem. Nem tudom pontosan milyen testrészével teszi. Olyan mint egy ökölbe szorított kéz, mint egy kis labda, amit nekinyom a hasfalamnak olyan erősen, hogy meg tudom fogni. Várja, hogy megfogjam és utána gyorsan elhúzza egy másik helyre. Ezt játszotta tegnap este és most megint elkezdte. Mondtam neki, hogy ezt jobb lenne kint játszani, na kíváncsi vagyok megértette-e a kis önfejű csajszi :lol:
Mindenkinek nagyon szép hetet!!! És ennék szebb időt!!!

Kép
domi001
 
 


Monccs! De ééééédesek a gyerkőcök!!!!!!!!!!!!!!! Jót derültem azon, amit írtál :lol:

Kép
Kép
onlány
 
 


domi: de jó neked te már mindjárt szülsz jófej csajod van szeret veled játszani de cuki nekem is szokott olyanokat művelni hogy ihaj holnap kezdem a homeopátiát remélem beválik eddig bevált

Kép

Eri
kismami22
Nagyvázsony
 
 


Domi,

drukkolok, hogy teljesüljön a vágyad, és a héten már a karodban tarthasd a kislányod!
remélem neked nem lesz olyan kis lusti, mint nekem volt, hogy egy hetet ráhúzott.

nálunk amúgy nincs semmi különös. szokjuk egymást. az éjszakák eddig jól telnek, kétszer kel, szopizik, és alszik tovább, esetenként akár 5órát is. az esték gázosak egy kicsit, akkor jön ki rajta valami. a védőnő szerint érezheti a fronot is. most már kezd egy kicsit többet enni, pótlást nem nagyon akarok adni neki. szerintem, ha több kellene neki, mint amennyi a ciciből kijön, azt jelezné, és nem aludna el szopi közben. még mindig nem eszik annyit amennyit kellene (bár én azt is kétlem, hogy annyit kellene ennie, amennyi a könyvben le van írva), de napról napra többet. apci egy kicsit aggódik emiatt, de ha alapból keveset evett, egyik napról a másikra nem ehet jóval többet, hiszen a kicsi gyomra össze lehet szűkülve. Vélemény?

Kép
gota79
 
 


Jaj csak azt ne, egy hét az nagyon sok. :cry: Bár most keltem fel és ma még nem jelentkezett, úgyhogy jelenleg próbálom ébresztgetni, hogy mi újság.
Az etetésről és védőnők tanácsáról annyit, hogy én nem hiszek ebben, amit ők szajkóznak. Éppen teganp volt itt 2 kolléganőm látogatóban és ők mesélték, hogy az ő idejükben is felnőttek a a gyerekek. Nem mérték őket, sőt nem volt teje az anyukának akkor pirított lisztet vizezett fel és azzal etette. Szerintem érezzük, hogy hogyan jó a picinek. Persze, ha nagyon fogy, akkor kell neki adni pótlást szerintem is, de ha nem, akkor felesleges. Bár ehhez én nem értek, gyakorló anyukák? Monccs, red ?????

Kép
domi001
 
 


Sziasztok!

Én most jutottam el odáig hogy elkezdjek beszélgetni a "privát" úgy sem érdekel rajtam kívül senkit témáról.
Felbuzdultam a beszélgetéseiteken, mert jó látni hogy tényleg nem vagyunk egyedül :D
Először is mindenkinek Gratulálok!
Sajna rohannom kell, de remélem nemsokára mindenkinek tudok írni
:roll:

sziasztok: pihenéses, hányás, sőt ingermentes szép napot.
eta
 
 


Gota: egyenlőre bealszanak, és az első héten 30-50 gr-okat esznek egyszerre, de majd szép lassan nő az adag, ha már nem alszanak bele, és jobban bírják a szopit. Ha van 5-6 pisis pelus, és kaki is van, akkor tuti, hogy eleget eszik, ne aggódj.
Én egyébként kaptam mérleget, amikor Dani született, de nem nagyon méregettem, Kriszt meg csak azért mérem heti egyszer, mert kell a védőnőnek az infó, meg engem is érdekel, hogy milyen kis dagi. :)

Nálunk elromlott a jó alvóka, előjött a jól ismert hasfájás.. Erre nem vágytam.. :(

Kép

Kép
monccs
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: