Új privát üzeneted érkezett!

Drága Vasi!
Nagyon köszönöm, hogy írtál végre valamit a taliról. Gondoltam rátok sokat és bár szomorú voltam, hogy nem tudtunk menni, "vigasztalt" az, hogy ha nem dolgoztunk volna, sem tudtunk volna ott lenni... ugyanis a kocsink szervízben van már egy hete és még mindig nem tudják mi baja. totál ki vagyunk bukva emiatt, igaz nem sokat megyünk vele, de azért hiányzik a kicsi kocsink. Szóval a beszámoló: nagyon-nagyon jól esett olvasni, hogy mennyire szuper volt minden, az idő is Nektek kedvezett. Imádkoztam érte sokat, de hála égnek nem jött be a hideg és eső. (bár nálunk nem volt túl meleg) Nofinkon teljesen ledöbbentem... erről sem tudtam semmit, de hála Neked, mindent megtudtam :) ANnyira boldog vagyok, hogy kismami, nagyon megérdemlik, hiszen már milyen régóta vágyik az anyaságra. NOFIKÁm! Gratulálok Nektek és vigyázz nagyon magatokra, várunk majd UH fotót!
Várom a képeket a taliról is, nagyon kíváncsi vagyok! Vasi még egyszer köszönöm szépen, hogy írtál beszámolót!

Etnám!
Veled mi újság? Gyerkőcök jól vannak? Kapaszkodnak erősen? Jajj csajszi, belegondoltál, hogy mi lesz, ha ikreket szülsz??? Egyik ismerősömék akartak másodikat és hármas ikrek lettek... elég húzós, már most fáj a fejük mi lesz, ha négy gyerek lesz. Nem lombik, spontán terhességből vannak a bébik. Azért nem semmi. Nagyon drukkolok Nektek továbbra is, hogy minden simán menjen!

Kiru!
Fogalmam nincs mi ez a munka, amit írtál, valami rövidítés, pf, vagy micsoda?? :oops: Mit jelent ez? Mit csinálsz Te? Én is nagyon szívesen dolgoznék 6-14:00-ig én is, annyira jó beosztás az. Így sajna nagyon soká érek haza, egyik héten fél ötkor, másik héten fél hatkor :( Mindegy, örülök, hogy van munkám. Te most kapsz GYES-t? Ha Győrbe jöttök, mindenképpen szóljatok, összehozzuk a talit!

Marcsi!
Neked pedig mielőbbi gyógyulást kívánok, nem jó ez sok hülye baj...Legalább Lilike most nem beteg. Jobbulást!

Most megyek, mert fektetés van, anya nélkül nem megy az alvás továbbra sem. Viszont mostanában nagyon jó alvó lett Tamás, szegényemet reggel hétkor úgy keltjük, hogy fél 8-ra összekapjuk magunkat és induljunk bölcsibe. Hétvégén simán szundít 8-ig, Ő, aki hatkor kelt, vagy még előbb... tök jó. Puszi mindenkinek és várom a többieket is!

Kép

Kép
luca81
 
 


Sziasztok!
Nem tudok képet feltölteni túl nagy, a gépem meg nem tud kicsinyiteni emailban küldöm remélem mindenkinek meg van a címe.

A tali nagyon jó volt. Igaz sokat nem tudtam beszélgetni mert Ákoska lefoglalt de azért pár szót tudtam beszélgetni. Kismamák és Anyukák csinosak, gyerekek aranyosak, pasikat is csak dícsérni lehet, h. kibírták a napot ennyi nő között. Nofiékak nagyon örültem a párja is nagyon aranyos nagyon össze illő pár. Mikor gratuláltunk nekik a párja nagyon meglepődött zavarban volt szerintem nagyon!!! Mégegyszer gratulálok!!
Sok-sok puszi!!
Sziasztok!!

Kép
grácus
 
 


a pár kép, amit láttam..... hát csajok, mindenki gyönyörű, a gyerekek csodásak. hát had nem mondjam, hogy a kismamik meg egyszerűen meseszépek. vasi, ha még egyszer mered mondani, hogy kövér lettél, felteszek magamról egy fürdőruhás képet és nézhetsz :D viszont amit nem tudok szó nélkül hagyni, hogy vasi tényleg az lett :D szimpátia tünete van és ő hízik helyetted :D
mirácska tiszta laar szerintem, külsőleg-belsőleg, olyan nyugis kislánynak néz ki. vilcsi és mira tündéri együtt, botinak van egy kis barátja a márk, ők is így imádják egymást, csak ők szájrapuszit is adnak, amitől mi felsikoltunk :D vilcsi változott a legtöbbet, igazi kis angyalka lett ezzel a hajjal. és hát timikém, a fene megesz, ha rád nézek. te mennyit fogytál!!!! remélem direkt és nem az idegtől.
kiru ez rád is vonatkozik, úgy veszem ki a dolgokat, hogy ákos volt a bandavezér, olvadtak tőle a csajok rendesen. grácus azóta pihen, hogy nem jön :D ?
angyalom, te ugyanolyan csini vagy, mint voltál, miről beszéltél, hogy hogy meghíztál? hova, hajra? eszter a te klónod, látom adta magát a csajszi. a két pasi jól érezte magát? a homokevős kép :D
és végül a mai ünnepelt: daniella, neked mindig kismaminak kéne lenned! mintha nem is lennél az :D fitt, csini, laza mami. én még téged nem hallottalak a súly miatt görcsölni, ezért nincs is rajtad semmi felesleg, nem görcsölsz rá és nem is jön, ennyi :D ha tényleg olyan csajok fognak botinak tetszeni, mint alexa, annak örülni fogok, mert imádom a csajt, hogy ilyen vagány és határozott, botinak pont ilyen kell, hogy megnevelje :D
nofikám, veled már dumáltunk, de a kedvenc képen, mikor ott állsz a már régi pocakosok között te mint "gizda" kismama :D édes :D örülök, hogy sada kultúráltan fogadta a babuci hírét, ezek szerint túl van rajta.
petrám! remélem boszi vagy és tényleg bejön a megérzésed. ha igen, akkor gyerekszületés után lemegyek és jól bebulizunk erre :D

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 

 
 

köszönöm szépen jól vagyok, napi 6x változik a hangulatom, ebből 5 x tuti depis vagyok, hogy nem sikerült. egyszer meg tuti biztos, hogy igen. ez a várakozási idő egy középkori módszer, kitalálhatnának erre valamit.
örülök, hogy jó volt a tali, bár ez a fb kikészít, annyi hozzászólás lett, hogy nem találok semmit. alig láttam pár képet, grácusról és arte-ról nem is láttam egyet sem. ha valaki ráér esetleg és elküldené nekem és lucának emailben, az nagyon jó lenne.
köszi

lucám!
nofi kisbabát vár, én már tudtam róla, de némasági fogadalmat kellett tennem :D mindenki a talin tudta meg, te meg így értesültél később róla. szóval ez volt a nagy meglepi. tamásomat csókolom! már csak 5 nap fekvés, és 6 nap az eredményig!!!! addig bedilizem, de csak kibírom valahogy. ez olyan, mintha a halálos ítéletemre várnék kb. bár remélem arra soha nem fogok :shock: tünet hol van, akkor happy vagyok, hol nincs ,akkor meg depis.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Etnám!!

Kitartás szívem, hamarosan jó hírt kapsz:)

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Sziasztok Lányok!

Végre én is itt vagyok.Másfél hét után tegnap hazajöttünk a Balcsiról. Kb. 3x megy majd a mosógép,a kipakolás sem volt egyszerű,üres a hűtő, szóval jobbnak láttuk így a dolgot,mint ha holnap jönnénk.
Amúgy nem volt valami jó időnk sajnos, csak 2x tudtunk fürdeni a Balcsiban, de így nagy pocakkal nem is bántam, hogy nincs hőség, mondjuk Lexinek jobb lett volna, ha egy kicsit többet strandolhat.
Ma vagyok 37 hetes, szóval most már Eliza is jöhet bármikor, nem lenne koraszülött. Mondjuk hivatalosan még pont 3 hetem van vissza, de ha úgy jönne, mint Alexa (38+5), akkor az már csak 12 nap lenne.
Nagyon sokat mozog még mindig, feszít hatalmasakat, sokszor elég fájdalmasan, olyankor semmi más nem jó, csak a fekvés.Gátmasszázst csináljuk már apával 1 hete, ma elkezdem a málnalevél teát is. Kedden lesz az első NST.

Etnám,mégegyszer nagyon boldog szülinapot kívánok neked!!!!!!
Máté babának is hasonló jókat!
Kornéloknak pedig boldog névnapot!

Luca: Sajnálom,hogy nem tudtatok jönni a talira. :( Hozok majd képeket ide is, csak le kell még kicsinyítenem őket.

Marcsi: Nagyon szorítok,hogy ne legyen semmi komoly bajod!!!!Jól tánk ijesztettél! :( Maradj pozitív,Lilikének még rettentő sokáig szüksége van rád!

A talin nagyon jól éreztük magunkat,igaza van Kirunak,olyan,mintha nem is a netről ismernénk egymást,hanem 1000 éve,személyesen.
Gyerkőcök tündériek voltak,Timi felügyeletével tök jól eljátszottak bent is, köré gyűltek,mint egy tyúkanyó köré.

Laar,nagyon jó volt dumcsizni,csini vagy,ne aggódj a súlyod miatt,le fog menni az a pár kg is. Míra hatalmasat nőtt,jó magas csajszi lesz.

Vasikám,sugárzó kismami vagy,jól áll neked a pocakosság,imádom benned,hogy mindig vidám vagy!

Arte,nagyon szimpi vagy,végre rólad sem csak olvastam,hanem tudtunk élőben egy jót beszélgetni!

Angyalom,nagyon aranyos és csodaszép család vagytok.Tibi nagyon szimpatikusnak talált benneteket,pároddal jól eldumáltak,így ő sem frusztrálódott azon,hogy kivel fog majd beszélgetni. :)

Nofikám,ez volt a legjobb hír,amit csak hallhattunk,nagyon megérdemelted már,hogy kismami légy,csodaszép babavárást kívánok neked!

Kiru,jó volt dumcsizni és végre téged is élőben megismerni!

Grácus,veled sajnos nem sikerült igazán beszélgetnem,jövőre bepótoljuk!

Timikém,hihetetlenül lefogytál,nagyon ügyi vagy!!!

Bocsi,ha valaki kimaradt esetleg,nagyon hiányoztak azok a lányok és családjaik,akik nem tudtak eljönni,remélem,jövőre teljes lesz a létszám,olyan jó lenne,ha mindenki ott tudna lenni!!!!!!!

Kép

Kép
daniellla
 
 


36 hetes pocak fotó:

Kép

Kép

Kép
daniellla
 
 


Sziasztok!
Szomorú idők járnak, de azért még jöhetnétek, az sem baj ha csak panaszkodni.
Nálunk most úgymond happy minden, legalábbis majdnem minden. Tudjátok, nagyjából az anyagi gondok okoznak problémát nálunk és úgy látom hogy minél jobban telik az idő annál jobban sújtanak le ránk a gondok. Volt ez a víz probléma, folyott a wc, ami miatt elszámoláskor 56ezret kellett ráfizetni........ nem volt jó a hűtő ami itt volt az albérletben, venni kellett másikat...... ismét 55ezer, és akár hiszitek akár nem itt parkoltunk a lépcsőház előtt és neki tolatott valaki az autónknak...... ez mind egy hónap leforgása alatt. Vasi teljesen kibukott, én meg magamat okolom már megint a pénzhiányunk miatt (mert ha fiatalabb nője lenne nem kellett volna ennyit kínlódni babaügyileg és nem adósodtunk volna el, most nem kéne ilyen kevés pénzből tengődni). Nem tehetek róla, ilyen vagyok. Mindig magamat okoltam mindenért. Mindent magam szeretnék megoldani..... meg ilyesmi.
No, erre jön még ez a hülye időjárás meg az érzékeny lelkem.... és kész vagyok. Szerencsére észre vette az én drágám hogy valami nagy gond van és kezelésbe vett, nem ment lövöldözni sem vasárnap, itt volt mellettem egész hétvégén. Imádom. Hálából főztem is neki csupa finomságot pedig nem volt egyszerű. Már alig mozgok. Neki kellene állni takarítani mert már a jövő hónapban nem leszek képes semmit sem csinálni ahogy érzem. Ma neki is látok a konyhának szépen finoman, óvatosan, pihenésekkel közbeiktatva.

Daniella, nagyon cuki ez a fotó. Köszönjük szépen. Köszönöm a bókokat, nagyon jól esett. Te olyan kis virgonc vagy, legalábbis én így látom.... én meg olyan lomha és hatalmas, ilyenkor kicsit irigykedem mert annyi mindent csinálnák de nem bírok. Várom a fotókat. Amiket láttam a fb-on nagyon tetszett. Te már célegyenesben vagy. Én is annyira örültem ma reggel. Mondtam Vasinak hogy már 32 hetesek vagyunk. Nagyon boldog vagyok hogy nehezen járok és csinálok bármit de nagyon jól vagyok és a kis manóka is jól van a mocorgásaiból ítélve.

Képzeljétek mit mondtam a Vasinak: - ha nem segít nevet választani akkor Darbirkának fogom hívni, vagy Alekínyó Darbirkának. Na, erre olyan jókat nevetünk. :lol: :lol: :lol:

Etna, én még nem akarok semmivel sem nyilatkozni mert én még bízom. Tudom hogy ez a nagy vérzés nem jó, sőt..... de hadd bízzam még. Én nem értem ezt az egészet, de ismerve a múltadat...... hogy Boti is milyen nehezen sikerült.......
A lényeg az egészséged, vigyázz magadra és nem azt mondom hogy ne sírj és ne panaszkodj és azt sem hogy add fel hanem hogy egyszerűen tedd első helyre az egészséged, vigyázz magadra. Szeretlek és nagyon sok erőt kívánok neked. Puszika.

Többiek is gyertek mert nem is tudom kinek mit írjak. Az meg olyan ciki hogy mindig magunkról mesélek.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Nagyon megtetszett a fotó a vonalzómról, gondoltam megkeresem van-e róla nagyobb kép és találtam, ezért veszem a bátorságot és megosztom veletek hátha nektek is tetszik. Állítólag így néz ki most 32 hetesen. Ez csodálatos. Kész emberke. :lol: :lol: :lol:

Kép

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


lucám és még aki nem tudja!
semmilyen sikeresség nem volt sajnos lombik terén. még csak el sem kezdődött a terhesség. eddig ez lett a legrosszabb eredményem és egyben szerintem az utolsó is, mert teljesen összeomlottunk. egyszerűen kilátástalan a helyzet, nem tudok hova menni. az állami helyeken egységes futószalag rendszer van, a magánitézményekben meg horror árak. szóval nálunk egyenlőre ennyi volt. ezt megemészteni nem annyira könnyű, egyszerűen sírógörcsök törnek rám ha látok egy családot, ahol több gyerek van és nem értem ,hogy nálunk ez miért nem lehetséges! most megyek egy méhtükrözésre és egy egészségügyi küretre, kurva jó lesz, de hát még ennyit megteszek. állítólag ettől nagyobb az esély a következőre. bár következőről még hallani nem akarok, de azért egyszer hátha. egy biztos, hogy erre a helyre én többet nem megyek vissza, mert kua szarok az eredmények, amiket én láttam a saját szememmel.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Drága Etnám!
Nagyon köszönöm, hogy megírtad és Veled vagyok :( Nem is tudom mit írjak, semmi okosat nem lehet erre mondani. Teljesen megértem, hogy el vagy keseredve, de azért én még bízok, hogy egyszer talán összejön! Kitartás Drága és próbálj Botival vigasztalódni, Ő már örökre ott lesz Nektek :) Sajnálom nagy, millió puszi és jobbulást a lelkednek!

Kép

Kép
luca81
 
 


Vasi király a képed :) nagyon tetszik, kész legény már :P

Kép

Kép
luca81
 
 


Sziasztok!

Azt sem tudom van-e értelme írnom bármit is mert látom senki sem látogatja ezt az oldalt csak nagyon ritkán.
Én azért remélem mindenki jól van. Mi jól vagyunk. Pénteken voltunk dokinál, méhszájam beton szilárdan zárt, placenta még nem indult be egyáltalán. Csuri tele volt a hólyagja, megnézte mindkét veséjét és nagyon szépek. A kisfiúnk már nem is kisfiú hanem nagy fiú. Ezen olyan jót nevetett. Gondolom ágaskodott neki. A doki szerint is valszeg kibírjuk augusztus végéig. Már csak egyszer kell mennem a jánosba 37 hetesen. Akkor lesz mindenféle vizsgálatom és NST is. Skriba dr-nő fogja értékelni mert dokim szabizik.
Tegnap volt nálunk a védőnő, nagyon aranyos volt. Jól meg is ríkatott ahogy Vasinak mesélte a szülést. Vasi kicsit izgult előtte de aztán láttam megnyugodott, neki is tetszett. Most már tuti hogy ott lesz velem. Azt mondta ez a bolond hogy már azt hitte tesztet is kell neki írni. Hát, ezen olyan jót nevettem. Nem tudom miért gondolt ilyet. Azt mondta hogy már mindenhol mindenért tesztelik az embert, miért ne ezzel.
Csajok, amilyen átéléssel mesélte a szülést és a csodás pillanatokat, hát én folyton a könnyeimmel küszködtem.
Ja, és megnézte a laboromat (a másodikat mert azt még nem írta be) és nagyot csodálkozott. Azt mondta hogy egy férfiéval megegyezik. Pedig nekem vették le a véremet, az tuti mert egyedül voltam.

Etna, remélem már kicsit jobban vagy. Én legalábbis most már azt kívánom a kis lelked teljesen rendbe jöjjön. Nekem mindig addig volt kaka míg nem volt új tervem. Mikor már meg volt a kövi lépés akkor már ugye arra gyúrtam és nem értem rá magam sajnálni. Ezt a sajnálni-t magamra írtam mert én marhára tudom magam sajnálni ha valami nem úgy működik ahogy kell.

Többiek, nagyon de nagyon hiányoztok. Nem tudom mi történt ezzel a jó kis csapattal. Lehet vissza kéne költöznünk a női portálra???? :shock: :shock: :shock: Ott volt ám pörgés ezerrel. Most a fb-on néha, de ott is csak néha. Sokszor meg le is maradok egy csomó mindenről mert nem kapok értesítést hogy valamit írtatok.

További kellemes nyarat mindenkinek. Ha nem jöttök többé akkor én sem jövök, egyedül nagyon xar. Luca azért néha jelen vagy, értékelem. Puszi érte. :wink:

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


sziasztok!

vasi nagyon örülök a betonzárt méhszájnak, kua jó, hogy itt fogsz fent szülni, szólj mikor jössz a jánosba és ütközhetünk, mert már csukott szemmel ismerem a járást. sajnos nem érzem ,hogy jobban lennék, mert nincs következő lépés. nem érzem magam biztonságban itt, amit én tapasztaltam nagyon gáz az eredményesség. nem hagy nyugodni a gondolat, hogy trükközés van. ennyire nem lehet a kórház egyik legeredményesebb dokijának szar, 16:1-hez lombikaránya. az inszem meg 0! csak nem tudom, hogy hova menjek. a forgácsba elítélik azokat, akik már több helyen voltak, én meg ugye már bejártam a nyírőt, cirist, versyst, bmc-t és most ha odamegyek megint jön az első alkalom, ami tapogatózásnak jó, ezt már több doki mondta. lassan magyarország összes meddőségi központját fogom ismerni, sajnos. egyébként csütörtökön megyek majd dokihoz és megbeszélem a méhtükrözésemet és az egészségügyi küretet, mert sajnos szerintem eljutottam oda, hogy tényleg eddig bírta a méhem, mert 12. napja vérzek. skriba drnő szerintem rendes, ő benne volt egy kis emberség. z doki nem a szívem csücske és én sem vagyok az neki.
viszont van jó dolog is nálunk, norbi kapott egy kis jutalmat a jól megérdemelt munkájáért és elmegyünk augusztus végén horvátországba sibenikbe, ami homokos. annyira jött ki, mintha belföldre mennénk. nagyon ránk fog férni, ez az év nem a mi évünk volt.

timi igaz amit írsz, hogy legyünk minél többet a gyerekeinkkel, mert aztán a rohadt pénz miatt el kell tőlük szakadnunk napi 9 órára minimum. remélem hamarosan már jobb hírekkel jössz, hogy kicsit jobb a lelkednek .

lucám!
még a végén gyakran fogunk találkozni, mert a győri kaáli még esélyes nálam. jó lenne összefutni idén is, de horvátország után is nem tudom, hogy beugrunk-e mint tavaly sárvár után :D

nofikám!
az uh mit mutatott? van-e valami a lába között? én kiscsajt jósoltam, ne feledd! :lol:

daniella!
én egy fél napot röhögtem a laza beszólásodon, hogy mintha dagadna a fejed. szerintem egyáltalán nem dagad a fejed és gratula, hogy mindig ápolod a hasad és nem reped a bőröd. én sajna lusta voltam és be is repedt a bőröm, de nem boti, hanem az ikrek után lettem csíkos. botit csípőben hordtam és csak a végére lett nagy a hasam. hitelt elintéztétek és minden megy simán a új ház ügyben?

arte!
kívánom, hogy te legyél a következő kismami,ahogy ákos mondta a talin, bár én nem hallotta, de elhiszem neki.

petrám!
sok sikert a nyereményhez, menjetek pihenni, rátok fér!

laar!
mira megy bölcsibe? mikor kezdesz? csinos voltál a talis képeken, neked sminkesnek kéne menned, nagyon érzed a dolgot.

leszám!
ákosnak nagyon boldog második szülinapot, bocsánat, hogy késtem, de nem látok még mindig a depitől. szép a torta.

angyalom!
majd ha lesz időd, akkor lépésenként leírhatod a tortakészítés menetét, mert isteni lett a születésnapi torta. szerintem máté is örült neki, ahogy láttam a képeken.

swidi!
ti hol nyaraltok? ahol havazik? mert nektek mindig nyaralás az élet :D tesó még mindig kizárt?

grácus!
hát elájultam anyukám a képeken, gyönyörű lettél, teljesen ki vagy virulva. jót tett a válás. szépen lefogytál és neked is nagyon jól áll a smink. szóval most már csak várd a herceged, jönni fog meglátod, amilyen jó csaj lettél :D

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Vasikmám, igen én benézek ide, de tiszta feleslegesen. Már eldöntöttem, hogy kilépek a csapatból, totál elpártolt innen mindenki, nekem pedig sem időm, sem enregiám nincs a facebook-ot nézegetni és nem is értek hozzá. Itt hiába kérdezek bármit, senki nem válaszol - tisztelet a kivételnek persze. Sajnálom nagyon, de ez van. Ez pont olyan, mint annak idején a Női portál, átjött mindenki de, arra a kutya se jár... képeket is hiába vártam a taliról, senki nem tett fel ide. Úgy vagyok vele, hogy magammal nem nem beszélgetek. Bocsi, de most amúgy is depis hangulatom van. Persze figyelemmel kísérlek majd a iwiw-en, azt mindenképpen meg fogom tudni, ha a Picúr megszületik. :) Örülök, hogy ilyen jól vagy és nagyon-nagyon megérdemlitek ezt a boldogságot. Puszi és kitartás erre a másfél hónapra!

Etnám drága!
Bármikor jöhettek, szívesen várunk, igaz csak a hétvége jó most már sajnos. Fentebb leírtam, ahogy döntöttem, nagyon sajnálom, én már nem erőlködöm itt tovább... Remélem a Kaáliba eljutsz, sok jót hallottam róla, majd akkor mindenképpen összefutunk. Horvátország csodás lehet, kellemes pihenést, vigyázzatok magatokra! Puszi

Kép

Kép
luca81
 
 


Luca, megértelek. Nagyon sajnálom hogy így alakult. Nekem sem lesz ennyi időm fb-ni. Most ugyan ráérek, de ha megszületik a kisfiam már nem lesz ennyi időm. Ha meg elmegyek dolgozni akkor még kevesebb lesz az időm. Majd azért néha skype-n ha fent leszünk dumcsizhatunk.
Etna, nagyon kellemes pihenést kívánok nektek a tengerparton. Biztos nagyon jó lesz. Kell ez mindhármatoknak. Látod, mindig van valahogy. Csak állj pozitívan hozzá. Ne keseredj el annyira.

Csajok, ma megkaptuk Vasi szüleitől a babakocsit. Én néztem ki és ők vették meg. Együtt mentünk érte, és annyira tetszik. Nagyon szép. Majd teszek fel képet róla. Még az autóba kell venni babahordót mert anélkül nem hozhatjuk haza.
Ma be mutatták nekem a gyerekorvost, nagyon kedves és aranyosnak látom.
Húú, csajok, annyira meleg van hogy megdöglök. Egész nap iszom a vizet és eszem a dinnyét de mégis azt mondta a védőnő hogy keveset iszok. Ennél többet nem tudok, ez komoly. Izzadok mint egy ló, ha egyáltalán az izzad.
Mindenkit ölelek, puszilok és remélem azért néha benéztek mert ha nem akkor én sem jövök többet.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Kép

Kép

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


vasi!
nagyon klassz a babakocsi, nekünk is bergon van, én szerettem. bár sajnos mi nem szakboltban vettük,ezért egy csomó mindent később mutattak meg nekünk, többek között azt, hogy hogy tudod egyedül leengedni. középen nyomd majd be a hátsó drótot vagy mit és ne a két oldalán. én egy ideig csak botit berakva tudtam leengedni, hogy a két kezem szabad legyen :roll: de elég egy kéz is hozzá.

lucám!
a taliképeket daneilla elküldte emailben, grácus most nagyon dolgozik, de szerintem ő is elküldi. nem kaptad meg? ha nem kaptad meg elküldöm neked. ne gondolkozz ilyeneken, hogy nem fogsz jönni többet, mi is lemaradunk egy-két dologról mert nem lógunk a fb-on állandóan, de azért egy héten egyszer ha átfutsz rajta képben leszel. az iwiw is haldolklik, a fb kiütött mindent. nekem is vannak olyan hírek, amik 1 hónapja kerültek fel és most fedeztem fel őket. pl lesza ákosának a szülinapja. de most írtam rá és lesza megértette. néha azért nézz be oda, hamar belejössz, pár perc az egész. aztán meg írj ide és kész. olyan jó csapat vagyunk, megéri, hogy kicsit melózz a fb-al, remélem. arról nem is beszélve, hogy mi is nagyon kíváncsiak vagyunk rátok. szóval majd tartok gyorstalpalót, hogy hogy nézd át a lényeget a fboln, ok?

most rólunk egy kicsit: boti teljesen szoba és ágytiszta pisi terén. a kakival próbálkozunk, bár még mindig kéri hozzá a pelust. állítólag ez tök normális, minden szakkönyv azt írja,hogy sok gyerek így reagál a kakival kapcsolatban. főleg az olyanok, akik körül sokat van takarítva és nem szeretik összekoszolni magukat :oops: ez részben igaz, mert boti szereti összekoszolni magát, csak én nem szeretem, ha koszos, de jelentem már nem törölgetem percenként. most épp elleptek a hangyák minket, úgyhogy mostmár mehet a kaki is, mivel "megkoszosodtunk" :D

ma megyek az orvoshoz megbeszéln az egészségügyi küret időpontját és egyben akkor csinálja is meg a méhtükrözésemet is. kicsit elegem van már, hogy a 850. orvos fog bennem turkálni. de remélem megtalálják az okát, hogy mi a bibi. szerintem csak nagyon akarjuk, ez a baj. teszek fel botiról új képet, ha megtalálom a memóriakártyát, mert boti megszerezte és valahova elrámolta. :wink: a játszótéren nagy népszerűségnek örvend a csajoknál, mindegyik anyáskodik felette, de ő nem hagyja. a fiúk nagyrésze megveri :D de már nem hagyja magát. sajnos a kisebbeket meg ő veri meg :roll: tiszta ciki néha. már bárhova elmegyek vele pelus nélkül, állva, ülve bárhol pisil. már a piszoárba is megy neki, ha az apja emeli. csak fura neki, hogy néha női wc be is kell mennie, ha nincs itthon az apja :D

én -10 kg nál tartok , de most, hogy dinnye és kukorica szezon van és nem tartom a diétát, vissza is jött 1,5 kg a kua anyját. de olyan meleg van és én csak ezeket eszem. de a dinnye nálam tiltólistás, sajnos, de azért zabálom :shock: :D :D :shock: :shock:

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Etnám, gratula a -10 kg-hoz. Szerintem nem a dinnyével van itt a gond hanem a kukoricával. Abban van rengeteg ch. Én is és a húgom is dinnyével diétáztunk, nagyon sokat fogytunk tőle és soha nem voltunk éhesek. Tehát nem hiszem hogy ez lehet a bibi.
Boti nagyon ügyes, hatalmas gratula. Jobb is neki ilyen melegben pelus nélkül. És a lényeg hogy ugyan úgy mint Tamás legalább szól ha kell neki pelus. Majd ezt is kinövi, meglátod.
A dokit nem irigylem, hála Istennek én már túl vagyok ezeken. Most csak a szülésen legyek túl mert utána csak könnyebb lesz még ha gyereket is sokat kell majd hordani.
A babakocsit nem szakboltban vásároltuk. Hónapok óta vaterázok és sikerült itt nem messze találni egy jót és olcsót. 17 ezer volt. Persze ahogy írtam én nem tudtam volna megvenni. Vasi szülei vették meg nekünk. Tök aranyosak mert ahogy tudnak segítenek. Én szoktam mondogatni miket kaptunk és mutatom is nekik meg hogy miket vettem és kérdezik mi kell még akkor mondom és szokták mondani hogy vegyem meg mert ők kifizetik. Kicsit szégyenlem is, de tegnap amikor láttam mennyire örültek annak hogy milyen szép babakocsit sikerült venniük a kis unokájuknak..... hát már nem szégyenlem.
Botival kapcsolatba még annyit hogy természetesen körül rajongják a csajok, ez mindig is így lesz hiszen nagyon szép gyerek és egyre szebb.

Még valamit mesélek, már nem tudom hogy írtam-e, ha igen bocsesz. Tegnap előtt voltunk a barátainknál Abán. Kérdezik hogy van-e már neve a tökinek. Mondom hogy nincs, de ijesztgetem Vasit a Dalbirkával meg az Alekosszal. Na, mit mond a barátja????? Hogy legyen Vass Viktor Alekosz, rövidítve V V Alekosz. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Na, volt röhögés, mert én erre olyan gyorsan lecsaptam és mondtam Vasinak hogy véged van faszikám, ezt most már nem úszod meg..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Szerintem még jövő héten is ezen fogok röhögni milyen pofát vágott.

Na, jó, mára elég volt mert megint szófosásom van. :wink: Holnap megint mesélek valamit ha nem utáltok még meg addig. :roll:

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok Lányok!

Lucám! Meg ne halljam még egyszer, hogy elhagysz minket! Ne már!! Én tudom, hogy ez most neked nehéz, hogy itt nincs az a nagy nyüzsi, de hidd el, amit szarabb lesz az idő jönnek szépen vissza a lányok. A poén az, hogy én voltam az "első" fb-os, és még is én járok vissza Vasival a legtöbbet! Vagy csak én hiszem?! :D Nagyon jó volt tegnap kicsit beszélgetni! Örülök, hogy sikerül 7végente kicsit kikapcsolódnotok közösen. Ennél jobb nem is kell... :) Sajnálom, hogy nem érzed magad a topon, de remélem, hamar elmúlik! Mikor álltok neki a kistesónak?! Tamás szeptemberben kezdi az ovit? Ugye nem hagysz itt minket?!?!

Etnám! Örülök, hogy a fiacskád ilyen ügyes a wc-zés terén. Az enyémnek mikor milyen napja van... Egyiknap simán pisil a bilibe és szól ha kell, aztán másnap bepisil... :S Nem tudom mi lesz itt... Nem akarok már több pelust venni... A verekedés is természetes szerintem... most alakul ki az hogy ki lesz a vezér... Amíg vér nem folyik ne aggódj nagyon.... A dokik miatt sajnállak. De mostmár tényleg jó lenne egy normális dokit találni... Nekem is kellene egy Móron... akinél a Flórát szültem nagyon felkapott doki lett, szerintem az árakkal is elszállt, úgyhogy nem merem megkeresni...pedig már mennem kellene rákszűrésre 3 éve nem voltam... Remélem, hogy találsz valakit, aki megmondja a FRANKÓT!

Vasikám! Ez a Vass Viktor Alekosz nagyon tetszett... Én is szinte láttam magam előtt a Vasi arcát, majd a tiedet, ahogy felcsillan a szemed és cukkolod Vasit! :D Egyébként ez a Vass Viktor (Alekosz nélkül) egészen jól hangzik... Nektek nem tetszik?! Nagyon szép a babakocsi, és tényleg jó állapotban van. Én a mienket már nem merném eladni. Szegényt megviselte a 6 év használat... MÉg unokabátyáméknak sem mertem ajánlani. A bébihordozónkat viszont már felajánlottam nekik... és mondtam, hogy ha kell nekik valami szóljanak. Szívesen költsön adom. Nekik novemberben érkezik az első baba. 5 évig vártak rá. Remélem, hogy bejön a számításuk és tényleg kisfiúk lesz. :) Nem mondtad még a Vasinak, hogyha nem dönt név ügyben majd te a szülőszobán döntesz?? úgyis téged kérdeznek, amikor előkészítenek... :D hihihi!! :D Én is ezzel zsaroltam az uramat... :D Persze én csak szekáltam, mert nekünk elég hamar megvoltak a nevek... A Kornélkáé alap volt, a Flóráén agyaltunk kicsit... De mire tudtuk a nemét már megvolt a neve. :)
Te se fenyegetőzz, hogy nem jössz többet!!! Ki fog neked segíteni, ha megakadsz Közöskével?? :D Rendben?!

Csajok! Írjatok mert a VAsi és a Luca itthagynak minket! EZT nem engedhetjük!!

Daniella! Szépen kigömbölyödtél! :) Mikor szülünk?? Megbeszélted már Elizával?


Grácus?? Ne dolgozz állandóan... Tessék jönni kicsit mesélni, hogy milyen a szinglik élete!! Hadd irigykedjünk! ;)

Arte! Élvezed apa társaságát, mi?! :D Kihasználni minden együtt töltött percet! :D

Laar! Jó pihizést megint a balcsin!! :)

Most megyek, adom apának a kávéját! Sziasztok PUszi mindenkinek kivül és belül! :)
wpetra
Pusztavám
 
 


Köszi csajok aranyosak vagytok, de most tényleg nem vagyok topon semmiyen téren sem... ha összekaparom magam, akkor majd még írogatok néha, ahogy mondtam én max. napi 10 percet ülök itt, nem tudom a fb-ot nézegetni sajnos. Majd jövök...

Kép

Kép
luca81
 
 


hali csajok!

rólam röviden annyit, hogy tegnap mentem megbeszélésre a dokkerhez a méhtükrözés és kapirga ügyben. hát uh után rögtön ajánlatot is tett nekem, na nem azért mert olyan jól nézek ki belülről, hanem mert olyan nem jól. javasolt egy lapart, amit aug elején meg is csinál, mert a petefészkeimnél van valami bibi. és van spontán peteérésem, csak már a lombiknál is mintha lett volna ilyen gond, kicsi a petesejtem. 8 mm és a 11. napon voltam. a leszívás is egy nappal később volt, mert kicsik voltak. én nem tom mitől kicsik, hogy kell növeszteni őket? azt mondta, hogy mindent át kell néznie, mert valaki írta a petevezetőből visszacsorgó folyadékot, hogy gondot okozhat, na ezt ő is mondta és a túl tág petevezető is okozhat gondot, ezt eddig nem is tudtam. annyira igzultam ,hogy megint egy vágás, hogy elfelejtettem, hogy milyen bajt okozhat, de okozhat ez a lényeg. szóval most megyek vér, vizelet , ekg, mellkas rtg, stb-re. aztán aug elején megcsinálja, de 3 nap helyett el tudja intézni, hogy csak 2-t kelljen bent maradni. sajna a klinikán (2sz. nőin) a műtét előtti napon bent kell lenni, de éjszakára hazaengednek, boti miatt, szerencsére.


lucám!
mi a gond? írd majd meg, ha lesz kedved, mert engem érdekel!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Luca, ez a lelki csődöt nagyon sajnálom. Én is szoktam szenvedni. Tudom, most könnyű mondanom mert épp happy vagyok, de egy tanácsom van így józanul, mégpedig hogy próbáld a dolgok jó oldalát nézni és ha tudsz bárkit vagy bármit aki/ami segíteni tud rajtad akkor azzal beszéld meg vagy azt tedd meg. Csücs be egy kádba, mert ott egyedül lehetsz és gondold át mi a baj és mi az oka és utána jobban tudsz magadon segíteni. Minden esetre beszélj róla mert úgy jobban kijön a gond.
Kívánom neked hogy minél hamarabb túl tedd magad ezen. Ölellek.
Petra, Kornélka nagy koponya lehet hogy már most lefoglalja a gépedet. Bírom a fiadat.
Név választás téren már mindent kipróbáltam, minden fegyveremet bevetettem és már mindjárt 34 hetes leszek és mégis semmi haladás. Az összes rokonunk, barátunk, ismerősünk, munkatársunk baszogatja, senki sem ért vele egyet de nem enged a makacsságából csak azért sem. Ilyen csökönyös majmot csak én tudok kifogni. Minden téren ilyen egyébként. Ne hogy már én mondjam meg hogy mi legyen......

Lenne hozzátok egy kérdésem. Hátha tudtok segíteni hiszen ti már túl vagytok legalább egy szülésen. Szülési szabadságot kérdeztem a védőnőtől. Azt mondta hogy 28 nappal kell kivenni a kiírt dátum előtt, de ha kiveszem és hamarabb szülök akkor elvész az a néhány nap, vagy akár két-három hét is. A neten kerestem, azt írja hogy 4 héttel kell kivenni a szülés előtt. Hát honnan a francból tudjam mikor szülök???? A házi dokit kérdeztem tegnap, azt mondta hogy ki lehet venni szülés után is, addig maradhatok tp-en és akkor nem vész el. Na, most már igazodjon el a hülye paraszt, mármint én ezeken a hülyeségeken. Nekem fontos hogy kivegyem mert ha jól értettem akkor erre a 28 napra kapok majd a legjobban. No, tietek a pálya, lehet mesélni ki hogyan vette ki és megéri-e.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Etna, drágaságom. Én azt hittem hogy ilyen vizsgálatokon már rég túl vagy. Ezek szerint te évekig jártál meddőségire és szúrtad magadba a sok szennyt de senki sem tudta mi a bajod???? Én elképedek amikor ilyet hallok. Nálam legalább tudtuk mi a gond. Egyrészt hogy nincs petevezetőm másrészt pedig kiöregedett a petefészkem, vagyis kiürült. De nálad annyi ok fennáll ahogy írtad is. Ezt a méreg anyagot én is hallottam, Luca küldött asszem két évvel ezelőtt emilbe egy újságcikket amiben az a győri nőci volt akinek a 13-ik lombik azért sikerült mert végre ez a Kaáli-s főorvos rájött hogy ilyen gond is lehet és leköttette a petevezetőit.
Nekem lehet hogy megvan a cikk de nem tudom most már hogy hol. Lehet hogy Vasi régi gépén, de oda nem tudok bemászni csak Vasi. Mindegy mert a lényeget úgyis leírtam.
Kitartást drágám a vizsgálatokhoz és erőt a műtéthez. Ügyes leszel meglátod. Örülök hogy végre olyan dokit találtál aki tényleg utána néz a dolgoknak. Puszika.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


vasi!
2006ban már volt egy laparoszkópos műtétem, ahol kipucolták az oda nem illő dolgokat. de azóta szültem, volt 4 lombikom, ebből 1 fagyi, szóval újra kell csinálni. és az a visszafolyásos dolog bármikor kialakulhat, de nekem inkább attól tart a doki, hogy kitágult a petevezetőm. igen, ez nekem is megdöbbenést okoz, hogy van millió bajom, de egyikre sem mondják rá, hogy na ettől nem lehet gyereked természetes úton. csak hümmögnek az orruk alá. szerintem totál nem tudják, hogy mi az igazi ok. lehet, hogy egyesével is meddőséget okoz, hátmég együtt. :shock: de addig jó, még van petesejtem. ezért is vagyok dühös z-re, hogy így elbaszta a gyógyszerezésem időpontját, mert most kukába ment legalább 6 egészséges sejt és az ugye 2 visszarakás lenne, mert már 3at fogok visszarakatni, az tuti.
a másik kérdésre válaszoltam fb-on. én szülés után vettem ki.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok!

Lucám!
Ne csináld ezt...sajnos most a nyáron szétszéledtünk...de amint jön az ősz többet leszünk itt.Nagyon ügyes a krapekod.Remélem hamar kilábalsz ebből a depis időszakból.

Mi a szobatisztasággal sehogy sem állunk, bugyiban futkosunk, kint a fűben pisil a csaj, de se bili se wc...

Vasim!
Jót nevettem..még mindig nincs meg a nevecskéje Közöskének?

Daniella!
Napi jelentést kérünk, h mi újság nálatok!!:)

puszi mindenkinek

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Sziasztok Lányok!

Jöttem egy gyors helyzetjelentésre.

Holnap leszek 39 hetes.Még sosem voltam 39 hetes terhes :) Alexát ugyanis 38+5-nél megszültem. Jövő vasárnapra vagyok kiírva (24-re), de eddig semmi jele nem mutatkozik, hogy ki akarna bújni a kiscsaj. Mostanában jobban alszom,energiadúsabb vagyok, jövünk-megyünk,még holnap du.-ra is beterveztünk egy Balcsis fürdést. :) Na majd meglátjuk....Jó lenne azért a kiírt időpont előtt megszülni, mondjuk a hétfő az olyan jó kis napnak tűnik.... :)

Lucám: Tényleg ne hagyj itt bennünket semmiképp!!!!! Amúgy fb ellen én is sokáig tiltakoztam időhiány miatt, de aztán beadtam a derekam, most meg már nagyon szeretek menni. Az se baj, ha csak ritkábban jönnél, de ott is jó lenne beszélgetni. Ott interaktívabb a dolog, mint itt, ráadásul ott zártak vagyunk, az sem mellékes.....

Pussz csajok mindenkinek!

Kép

Kép
daniellla
 
 


Sziasztok!!!

Jaj de jó, jaj de jó!!! Kezd szállingózni a banda.

Etna, köszönöm a gyors választ, ahogy a többieknek is természetesen. Szerintem akkor nem siettetem, kiveszem én is miután szültem és akkor nincs keverc, csak nem akartam elveszíteni ha már jobban fizet mint a tp.
Kíváncsi leszek nagyon a műtéted eredményére hogy mit lát a doki odabent. Nem is tudom mi lenne a jobb ha találna valamit ami helyrehozható pikk-pakk, vagy ha nem találna semmit. Szerintem az első. Nem tudom mikor mentek nyaralni, remélem azt még megírod nekünk. Jó szórakozást és kellemes időtöltést kívánok nektek. Törődj kicsit Norbival mert rátok fér most már egy kis romantika. A kis lelkedet is rendbe tenné. Olyan kis cuki az a pasi, biztos ki tudsz hozni belőle egy kis romantikát ott a távolban, messze a sok gondtól és a munkától.
Laar, én is nevetek ezen a névadáson. Igaz, még csak holnap leszek 34 hetes, de azért már jó lenne tudni a gyermekem nevét. Hátha még vitába is szállnánk emiatt. Ha másmiatt nem is szoktunk, legalább ez miatt kapjunk már hajba egy kicsit. Biztos kivárja a végső leggyengébb időszakomat amikor már nem tudok ellenkezni. :lol: :lol:
A szobatisztasághoz meg csak annyit fűznék hogy a gyerekek nem egyformák. Van aki előbb, van aki később, de asszem mindannyiuk megszokják egyszer csak. A nagyobbik lányom is kicsit későn lett szobatiszta, de a második nagyon hamar. Sőt, talán túlságosan is hamar. Nem kell emiatt aggódni.
Daniella, én is jót fürcsiztem a Balcsiban egy hete. Nagyon jó volt, jól esett. Drukkolunk ám neked ezerrel. Alig várom a jó hírt, de ahogy olvasom már te is kinéztél magadnak egy szuper kis időpontot. :lol: Úgy legyen.
Nekem kemény a pocim néha, de olyan érzésem van mintha nem férne el és feszül a bőröm. Tegnap majdnem egy fél dinnyét megettem együltömben, na ne tudd meg, még a derekamon is feszült a bőr. Csinálok én ilyen hülyeségeket, de annyira szeretem a dinnyét amúgy is, hát még most hogy mondják minél többet egyek mert az jó sok folyadékot tartalmaz.
Kicsit irigyellek, de csak kicsit hogy ennyire itt van már a finis. Nem baj, mert egy jó hónap múlva már én is itt tartok. Te közben már meséled milyen kis cuki a kis Eliza. És persze jó sok fotóval örvendeztetsz minket addig.
Grácus, nagyon sokszor akartam már írni neked hogy te egy földre szállt angyal vagy. Nagyon szépen köszönjük a sok szépet amit ajándékoztál nekünk. A Jó Isten áldja meg a kezedet. Nagyon szép a pelenkázó, biztos nagy hasznát fogjuk venni. Nagyon örültem hogy ismét láthattam a tesódat. Olyan kis vigyori mint te, nem vagytok ti testvérek??? :lol: Mindketten megérdemelnétek olyan párt aki megbecsüli hogy ilyen aranyosak vagytok. Remélem mihamarabb megtaláljátok a boldogságot.
Nagyon tetszett a kis lakrészed. Szépen meg csináltátok, ügyes vagy. Majd tekerj ezerrel mert jót tesz a vérkeringésnek és szép izmos combokat csinál.
A kutyusod nagyon aranyos, de sajna még túl pinduri volt hogy megnyúzzuk és gondolom az anyja sem engedte volna. Mennyire ugattak....... te jó ég..... de hát szerintem ugyanezt tennénk mi is ha egy csomó állat közeledne a mi csemeténk felé, nem?
Puszillak, és léccike írj néha magadról mert hiányzol ám nagyon. Tudom mi a címe ennek a fórumnak, de ne azt nézd hanem azt hogy van egy csomó jó barátnőd itt akik szeretnek. Én speciel nagyon kedvellek.
Ja, és azért benézhetsz ám bármikor, ha gondolod el is mehetünk Kiruékhoz is Ákoskázni mert Kirusozni. :lol: :lol: :lol:
Többiek is jöhetnétek néha. Ezek szerint még zugban sem nézegetitek a fórumot? Annyira sajnálom........ olyan jó kis fecsegős csapat voltunk, nem? Nem kell állandóan itt lógni, de naponta legalább egyszer ha benéznétek.... vagy az nagy kérés? Hiányoztok nagyon. :? :roll:

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Jó reggelt Lányok!!!!!

Szilvi írt sms-t: "...Akit oly rég a szívünkbe zártunk, most végre a karunkba is zárhatjuk. 2011. július 17-én, 0 óra 27 perckor megszületett Székely Levente, 2930 grammal és 51 cm-rel."

Gratulálunk drága Szlvi és nagyon sok boldogságot kívánunk nektek!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
daniellla
 
 


óóóó, édes Istenem. Jaj de jóóóóó!!!!

Gratulálunk!!! Nagyon sok boldogságot és egészséget kívánunk nektek. Sok tejcit és Leventének jó alvókát kívánok!!! Isten hozott Drága Levente!!!

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok Lányok!

Szilvike! Én is gratulálok a picurkához, és kívánom, hogy töltsetek együtt sok sok boldog órát, napot, hetet, és évet.... Kívánom, hogy legyen sok sok tejecske és minden, de minden jót nektek!

Daniella! Beszéld, meg Elizával ezt az időpontot! :) Biztosan alkalmazkodik majd hozzátok! :) Szerintem ő is pont annyira kíváncsi rátok, mint ti rá! :)

Laar! Jó volt a balaton! :) Látom, a szívetek visszahúzott! :) Vagy a meleg?! :D Ne aggódj a szobatisztaság miatt... Nekünk se megy még... EGyik nap így a másik nap úgy... Tudja majd ő, hogy mikor jött el az idő!

Timikém! Milyen volt az első hét a munkában? Könnyült a szíved a hétvégére?? Remélem, hogy megtaláljátok a számításotokat, és minden rendben lesz végre körülöttetek. Vilcsi bírja még a mamával?? Hogy viselte, hogy csak délután látott??

Vasikám! Lesz neve a te pici fiacskádnak... de mondom, ha sokáig vár vele a Vasi, akkor bizony fenntarthatod a névválasztás jogát!! :D Láttam magam előtt anyósodék arcát, amikor mustrálták a babakocsit... Biztosan nagyon boldogok, hogy nem sokára kisunokájuk születik. Vigyázz magadra és egyed csak a dinnyét, csak vigyázz, nehogy elvegye a helyet Közöskétől.... :) Tetszett, hogy még a derekadon is feszült a bőr... :D


Lucám! Jobban vagy már?? Nagyon remélem, hogy jó volt MarchenLand... Hozhatnál róla néhány képet, én is kíváncsi vagyok rá... Végül nem mentünk Lipótra. Nekünk az nagyon messze van, és nem is éppen olcsó. 2900.- a jegy... Mire mind a hárman bemegyünk mi felnőttek, már majd 9000.- és akkor még a Kornélkának nem is vettünk jegyet... Szóval egy napra nekünk nem érdemes odamenni...

Etnám! Mikor mentek pontosan nyaralni?? Biztosan nagyon várod már! Én is nagyon remélem, hogy sikerül megnyernünk ezt a Sárvári hétvégét... Nagyon érzem a szükségét... Boti hogy van? Bírja a meleget? Vagy strandol a teraszon??

Kirukám! Hogy vagytok? Hogy telnek a napok? Gyorsan gondolom, így munka és gyerek mellett. Ákos megszokta már az új bölcsit? Szeret járni? Kistesó projekt??

Lesza! Hogy vagytok? Minden rendben? MEgjött már hozzátok a jó idő?? Itt megint kuka meleg van... Ákos visszaszokott a bilire?? Ügyeskedik?? Mi/ki volt az az idegen fekete macska a hálótokban??? Vagy valamit elértettem?? :D

Arte?!

Angyal???

Mi van veletek??? Írjatok kicsit magatokról!!

Tegnap este voltunk apával koncerten... nagyon jó volt a hangulat. nagyon kellett már nekem. éjjel 2-kor értünk haza. még most sem vagyok teljesen 100%-os... szerintem még 50 sem nagyon... :( 7-ig aludtam reggel, aztán haza hozta apa a gyerekeket... 9-kor felmentek az utcában lakó rokonunkhoz, így visszafeküdtünk apával, 3/4 12-ig aludtunk is. de én még mindig nem érzem, hogy kipihent lennék... na mindegy majd regenerálódom idővel...

Remélem, hogy mindenki jól viseli ezt a kuka meleget... Én már ki sem megyek... ma mentünk volna fürödni, de nem mertem vállalni a vezetést 5 óra alvás után... apa pedig nem vezet, ha előző este fogyaszt alkoholt. Na meg ugye, ő sem éppen fitt ma... így marad a strandolás a kertben... majd jövőhéten talán...

Megyek, elterülök még egy kicsikét... További kellemes hétvégét kívánok nektek! Puszi mindenkinek!!
wpetra
Pusztavám
 
 


Petra, nagyon örülök hogy végre jöttél és meséltél magatokról. Csudi klassz lehetett a koncerten. Milyen koncert volt? Elhiszem hogy kellett már neked is a kikapcsolódás. Gondolom a gyerekeke előtt nem voltak olyan problémáid hogy éjjel disco vagy koncert és másnap ne tudj magadhoz térni. Most már a gyerekek amúgy is lefárasztanak, de el is szoktál már az éjjeli nem alvástól.
Hát... igen, nagyon meleg van, de hát mit lehet mit tenni??? hiszen nyár van. Mikor legyen meleg? Nem bánnám én sem ha kertes házban laknánk és lenne egy kis medenkénk az udvaron. De jól elpancsiznák én is.

Én inkább Niki felől érdeklődnék mert mióta jött hogy közölje nem tud jönni a talira nem volt és előtte is nagyon nagyon rég jelentkezett. Remélem nem bántottuk meg valamivel. Hiányzol ám csajéééé.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Zsuzsám! Hát igen, régen nem volt ilyen problémám, hogy ne pihenjem ki magam egy éjszaka után. Olyankor mindig 10-11 körül keltem, nem pedig 7-kor!! De hát ez van... Már csak néhány év, és talán, az ilyen kimozdulások nem tartanak majd 3 napig... (ami a fáradságot illeti... :D)! JA nem, akkor már öreg leszek ;) Kárpátia koncert volt CSókakőn. Olyan frankó kis pulcsit néztem magamnak, de 11 ezerbe kerül :( Szép fekete piros hímzéssel a hátán és a két karján. A karján magyar motívummal, a hátán egy széttárt szárnyú sassal... Eszméletlenül tetszett... Mondtam is apának, hogy a bornapon nem ússza meg, meg kell, hogy vegye nekem... :D
A koncert után benéztünk Móron a Bormúzeum étteremnél az utcabálra, táncoltunk negyed órát aztán mentünk tovább. Átmentünk Bokodra a párom unokatesói ott horgásztak éjjel... 2 óra volt mire hazaértünk... Apa szarabbul járt mint én... mert ő állandó reggeles, felébredt fél 6-kor... 9-kor újra aludtunk... 3/4 12-ig... aztán már csak este aludtam... Néztem kicsit a tv-t, a tv2-n ment a Cég, Tom Cruise-zal, imádom a pasit... de a film végére nem igen emlékszem, csak arra emlékszem, hogy éjfél körül felriadtam arra, hogy elaludtam... :D Reggel 3/4 8-ig aludtam... és reggel fejfájással ébredtem... :S Azóta is fáj... Lehet, hogy hiányzik a második adag kávém... :) De ma már szeretném magam kipihenni így nem ittam...

Na megyek... nézek valami uzsit a gyerekeimnek... Puszi mindenkinek!!

u.i.: nem tudom mi lehet Nikivel... nem hiszem, hogy megbántodott, de hát soha nem lehet tudni...
wpetra
Pusztavám
 
 


Eszterkének nagyon-nagyon sok boldog születésnapot!

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Aranka Lancet
Sziasztok!ki mit tudtok a Xilit nevezetű édesítőszerről?Sztetek lehet terhesség alatt enni, akár egész életünkben fogyaszthatjuk?amit olvastam a dobozon, h természetes, tartósítószermentes, nem tartalmaz antioxidánst, színezéket, fenil alanin forrást.
És amit még tudok róla:szájban található baktériumok nem tudják felhasználni, és így nem képesek a fogszuvasodásért felelős savakat termelni.fogmosás és fogselyem használat után alkalmazva védi és ápolja a fogakat és az ínyt. A xilit egy természetes és biztonságos édesítőszer a cukor és a mesterséges szerek mellékhatásai nélkül.

A cukorhoz képest a xilit 40 százalékkal kevesebb kalóriát és 75 százalékkal kevesebb szénhidrátot tartalmaz. A xilit a vércukorszintet egyenletesen alacsonyan tartja.
A xilit lúgosít, így segít a szervezet savtalanításában.xilit kémiai szerkezete képes megakadályozni a kórokozó baktériumok megtapadását és szaporodását, ezáltal pedig lehetővé teszi, hogy a szervezet normális öblítő és tisztító mechanizmusai kimossák a baktériumokat a szervezetből.

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Megjött az eredményem az immunológiáról, minden érték rendben van.

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Sejtjük h a Haemophilus influenzae B-baktérium okozta a gondokat ami a torkomban volt, ami ellen a kicsi szerencsére kapott védőoltást, így ő nem kapta el, de elég súlyosan megbetegedett volna, ha nincs oltva.Leoltották a torkom, kaptam rá antibiotikumot és két hét alatt minden elmúlott, kicsit később a csomók is felszívódtak a lábamban

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Sziasztok!

Petra, jó mozgalmas egy hétvégéd volt. Ha elmégy dolgozni, akkor is mozgalmas lesz, de nem ilyen értelemben. Én akkor végeztem el minden háztartási munkát. Takarítás, leginkább akkor főztem és persze minden rokont akkor kell látogatni is hiszen hétközben nekünk sem és nekik se nincs annyi idejük. Ja, és akkor kell túlórázni is, miért ne...... Szóval, lesz izgalom a két gyerek mellett. És hogy ezt ki ne hagyjam.... ha túlóra akkor mindig történik valami kis baleset a gyerekekkel, miért is ne.... hadd legyen már egy kis lelkiismeret furdalásod is még úgy mint hab a tortán.
Szóval, élvezd ki amíg lehet azt hogy otthon lehetsz és menjetek ahová csak tehetitek ne törődj a fáradsággal. Fogd fel edzésnek is és kikapcsolódásnak is. Szerencsére Csókakőn is és Móron is vannak rendezvények nyáron bőven.
Laar, nagyon örülök hogy végre kitudódott mi okozta azt a sok problémát. Nem is gondolná az ember miken mehet keresztül. A lényeg hogy Mírácska nem kapta el. Az még nagyon durva lett volna. Ezt a cukor helyettesítőt nem ismerem, írtam a fb-on is, de nemrégiben írt Etna nekünk ide egy ilyesmi természetes édesítőről, arra emlékszem hogy S-el kezdődött, de nem jut eszembe a neve. Ha eszembe jut akkor megírom. Annak van növény változata is és nyugodtan lehet azt is használni. Nem valami olcsó. Gyümölcs cukor..... hát én vettem de ott van a szekrényben mert semmire sem tudom használni. Nem édesít rendesen és kib@szott drága. Azt írták rá hogy cukor betegek csak 30g-ot fogyaszthatnak belőle és hogy 30%-al kevesebb elegendő belőle így energiabevitelünk is csökkenthető. Na, nekem nem volt elég az a 70%. Kétszer annyit tettem a teába mint cukrot szoktam és úgy sem volt jó.
Vissza keresem a fórumon azt a növényit amit Etna írt és leírom, kérdezz utána annak is ha már dokinál leszel.
Na, nem bírtam már és úgy írtam be a keresőbe hogy édesítő növény, oszt kidobta. :wink: http://stevia.uw.hu/index.html

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Szoasztok!

Zsuzsim!Tudom melyik az, a Stevia, és tényleg nagyon drága...én ezt a Xilitet használom most sütéshez teához, ugyan olyan állagú mint a cukor, ugyan annyi kell belőle...semmivel sem több, de a dokit meg kell kérdezni lehet e, ha megtudtam vmit szólok, jó.

puszi

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Oksa. Nekem speciel csak a fogyókúrához kell majd mert most ugye föl szedtem néhány felesleges kilót és le fog kelleni adni valahogy.
Előre is köszönjük. Sokan veszik majd hasznát közülünk szerintem.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok Csajok!

Bocsi hogy egy kicsit eltüntem! Nagyon sok a dolgom mostanában alig érem utol magam. Reggel 2 órát dolgozok a faluban, utánna hazamegyek és akkor jönnek az otthoni dolgok, délután pedig nyitom a teleházat este 7-ig. Fárasztó nagyon!!
Amélia pedig olyan mint egy kis hurrikán, minden érdekli amit nem szabad csinálnia, felforgat, nem fogad szót. Nagyon sokat áll a sarokban. Tud már bocsánatot kérni :) és könyörögni is ( anya légysziiiiiii ) olyan kis zabálni való olyankor. DE napközben már szobatiszta, szól ha pisilni kell. A kakival van gond néha mert azt nem akar a wcbe csak az udvaron, de majd csak alakul az oviig a dolog. Apucikája nagyon hiányzik neki, de amikor itthon van le sem tudja vakarni magáról, úgy szól neki hogy " apa sziiiivem". Mindenre fogékony amit megtanittunk neki.
Nálunk pedig az van, hogy nagyon dúl a szerelem az alatt a 2 nap alatt amikor apa itthon van :) Szörnyen hiányzik hogy nincs velünk, és ez kölcsönös dolog, de hát ez van!!!!!
Már feljött a téma közöttünk a kistesó ügyben is, de még várunk vele egy darabig.
Jelentem már több mint 2 hete fógyozok, és én nem látom de a többiek szerint már kezd alakulni a dolog. Hát majd kiváncsi leszek pár hónap múlva.

Na szerintem ennyi elég is lesz belőlem :)!!!!

Puszilok mindenkit!!

Niki

Kép


Családient.hu vonalzók
nikoletta80
 
 


Ja és egy hete volt apával az évfordulónk, elötte szombaton elmentünk vacsizni 2ben és nagyon jó volt! Aztán sétáltunk egyet a városban. Szuperül éreztük magunkat!!

Kép


Családient.hu vonalzók
nikoletta80
 
 


Na végre!!! Na végre!!! Sajnálom hogy ennyit robotolsz. Kicsit gondolnod kéne magadra is. Amélia biztosan nagyon édi-bédi. Az hogy rossz nem csodálom. A szemetek fénye, óvtátok mindentől, hát elkényeztettétek. Ez természetes. A szerelem maradjon is meg míg éltek. Na, kíváncsi leszek mikor indul be a tesó projekt nálatok is. Itt a fórumon most nagy lázban van mindenki tesó ügyben. Nagyon örülök hogy jöttél és annak hogy tulajdonkép jól vagytok. A fogyókúrához sok erőt és kitartást kívánok. Puszillak és remélem néha bekukkantasz majd hozzánk és hozod a jó híreket.
A hétvégi kiruccanásotok nagyon romantikus. Mi soha nem megyünk sehová, ami nekem nagyon hiányzik, de hát nem akarom kiharcolni mert akkor nem élvezném. Az igazi az lenne ha Vasi találná ki és meglepne egy ilyen romantikus estével.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Daniella, léccike jelentkezz majd mert most nagyon izgi a szitu. :shock:

Tegnap nagyon becaratot ez a kis közöske. Délután nem mocorgott egyáltalán és már épp szólni akartam Vasinak hogy menjünk el dokihoz amikor végre rúgott egyet de hirtelen. Utána már ébredezett és rázendített rendesen. Persze egész délután hűsítettem a hasam egy vizes ruhával mert annyira melegem volt majd megdöglöttem. Gondolom ezzel sikerült felébresztenem. Ezt az időt nem csípem. Még mindig meleg van, de legalább az a jó kis fülledt párás meleg..... hát nem kicsit fulladozok. Ma egész nap csak feküdnék de megígértük anyós-apóséknak hogy elmegyünk ha már vasárnap nem mentünk.
Mindenkinek nagy pusszancs.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok Lányok!

Életjel. Egyben vagyunk még.

Reggel megjártuk a dokit Apával. Tegnapi NST-t elfogadta (mert a terh.gondozóban csinálták és 3x kellett újra kezdeni, mivel a gép 3x bekapta a papírt), azt mondta, teljesen jó, Eliza egyelőre jól érzi magát odabent. Méhszájam továbbra is bő 1 ujjnyi, mikor csalódottan mondtam neki, hogy azt hittem tovább nyílt már, akkor azt mondta, hogy ahhoz azért fájások is kellenének. :) Azok meg ugye nálam nincsenek, csak a sok keményedés.
Vasárnap leszek 40 hetes, ha addig nem történik semmi, akkor hétfőtől minden nap kell menni. Hétfőn egy csomó minden lesz: NST, uh, magzatvíz vizsgálat..... Jó lenne, ha addigra kibújna, próbálom súlykolni belé. :)
Szóval max. a jövő héten valószínűleg mindenképp megszületik Eliza, mert aug.1-től szabin van a dokim, én meg nála akarok szülni. Így lehet, hogy megindítja majd. Bár ezt szeretném elkerülni, jobb lenne, ha magától jönne.

Pussz:

39+3

Kép

Kép
daniellla
 
 


Eszterkének nagyon boldog szülinapot kívánok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
daniellla
 
 


Sziasztok!

Hoztam egy kis szösszenetet....

Én olyan jót nevettem most a fiamon... A Flóra ma nála akar aludni délután, és ugye nincs rajta a pelus... Sütöm a palacsintát, erre egyszer csak jött a Kornélka:
"Anya! Gyere intézd el a Flórát!"
Mondom neki: "Mit intézzek rajta?!"
Erre ő: "Hát pelusozd be! Vagy azt akarod, hogy belepisiljen az ágyamba?!"

Nagyon tetszett... Aztán mentem, hogy tisztába tegyem. Mondtam neki, hogy hozzon egy pelust, a Flóra már félig meddig félálomban volt... Hát csak nem sietett... Mondom neki: hozzad gyorsan mert már mindjárt pisil... még mindig semmi.. gyere mert már pisil is... Na akkor gyorsan berohant... Majdnem bőgött. Gyorsan alátettem a pelenkát, mondtam, hogy jó akkor feküdjön le ő is... Erre megszólalt: "A pisibe?!" Tényleg elhitte, hogy belepisilt... :D :D
wpetra
Pusztavám
 
 


Petra, nem unatkozol. Máskor is jöhetsz ilyen sztorikkal mert nagyon csípem. Látom magam előtt ahogy dumáltok. Nagyon jót nevettem. Amúgy is nagyon csípem a fiadat.
Daniella, nagyon izgi már ez a várakozás. Most nem jött elő ezzel az időjárással, akkor úgy néz ki nagyon szeret ott lenni. Nem baj, a lényeg hogy ne legyen semmi gond és könnyű szülésed legyen. A kis hercegnő még várat magára. Alig várom hogy lássuk.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!
A talis képeket átküldtem Zsuzsának mert én nem tudom mindenki címét. Azt ígérte, h. tovább küldi!! KÖZSÖNÖM ZSUZSA!! :)

Luca ne menj el kérlek!!

Petra nagon jót röhögtem a sztorin. szép az étkezőtök!!

Szilvinek nagy gratula sok tejcsit jó egészéget és várjuk a képeket!

Daniella remélem ez a hideg front kicsalogatja Elizát!!

Szülinaposoknak utólag is boldog szülinapot!

Zsuzsa
Köszi és szívesen adtam őket hisz nekem nem lesz mostanábban rá szükségem!!

Rólam:Dolgozok ezerrel semmi időm sincs pihenni! Most hétvégén is megyek túlórázni. Múlt hétvégén voltam bulizni a kolléganőimmel elég mozgalmas volt és az isten háta mögött lyukadtunk ki :D Semmi sem jött össze!! de jó volt.
Puszilok mindenkit!

Kép
grácus
 
 


Grácus, jó hogy jöttél. Gyere sűrűbben. A fotókat megkaptam és már továbbítottam is. A mai adagot is.
Tudom hogy kell dolgozni mert így biztosabb is a melóhely és ugye a pénz nagy úr ezért is muszáj menni, de néha lazíts. Nem ám lemeríted fiatalon az elemeidet.
A bulizásnak én is örültem, biztos jó lehetett. Kell a kikapcsolódás és tök mindegy hová mentek csak jó legyen a társaság. De, ahogy láttam a fotóidon nem rossz csapat vagytok.
Puszillak és majd még gyere.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: