Új privát üzeneted érkezett!

Jujj! Ne rémíts meg, nekem csak a kenyér kel.
Nem néztem a megnyitót, totál kiment a fejemből. Mostanában mindent elfelejtek. Lassan totál szenilis leszek.
Az éjjel kínomban takarót pakoltam a derekam és a csípőm alá, így tudtam valamennyit aludni.
Megint beterveztem egy csomó mindent, de tuti, hogy alig haladok majd. :roll:

Kép

Kép
fabyen
 
 


Sziasztok!

Annyira sokat írtatok, hogy jelenleg képtelen vagyok reagálni, mert a lakás komplett csatatér-egy szoba festése miatt a maradék 40 m2 fullra van pakolva...szóval a fiúk épp' festenek (férjem+bátyám), én meg főzöm az ebédet a melósoknak.
Tegnap megvettük a szőnyeget is és a légzésfigyelő+bébiőrt, úgyhogy lassacskán haladunk. Nagyon szeretném már, hogy hétfő legyen, és menjünk a dokihoz, mert 4 hete nem voltunk, és ilyenkor már mindig aggódom, hogy minden rendben van-e a kis drágánkkal.

Mary, neked muszáj reagálnom! Nagyon sajnálom, ami történt, és ahogy leírtad, mennyire fáj, azt hittem, a szívem szakad meg...szóval megríkattál. Nagyon szorítok értetek, hogy valahogy rendbejöjjetek-én nem is tudom, hogy bírnám ezt ki!!! Nagyon sok erőt kívánok neked!

A függőleges helyzetben való szülésről én is azt hallottam, hogy sokat segít, viszont a SOTE-n azt mondták, csak hagyományos pozíciót engednek, úgyhogy marad a félig fekvés...a vajúdás alatt mondjuk azt lehet csinálni, amit akarsz...

Szerintem sem törvényszerű, hogy egyre nagyobb a gyerkőcök súlya, mert nálunk bátyám volt a legnehezebb, húgom meg a legkönnyebb...szóval csökkentünk...

Most ennyire vagyok képes, mindenkinek szép hétvégét!!!

Kép
tündércserje
 
 


Kipróbáltuk délelőtt az Alicia által létrehozott zárt fórumot :wink:

Egészen egyszerű :lol: :lol: :lol: :wink:

GYERTEK!!!!!!

www.csaladinet.hu
Regisztráljatok!

Egy emil-címet írjatok Aliciának, Zagornak, vagy Nekem!!!! (aki nincs a táblázatban még)
Vendég
 

 
 

Biztos én vagyok a béna, de már 10 perce próbálok regisztrálni, és mindig kiírja, hogy hibás jelszó. Hiába kérek új jelszót, azzal sem enged be.
De nem adom fel!!!

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Nekem sikerült, most nézegetem az oldalt.
Ne add fel!

Kép

Kép
fabyen
 
 


Nekem a regisztráció megvan, viszont ha az Alicia által e-mailben küldött lenkre kattintva és úgy belépve azt írja, hogy a közösség zárt, és csak tagok nézhetik meg...

Kép
tündércserje
 
 


Nekem e-mail nem jött, így azt nem tudom, hogy működik e.

Kép

Kép
fabyen
 
 


Sikerült!

Tündércserje, először nekem is azt írta ki, de most már beenged. Egyébként ott vagy a tagok közt. Talán idő kell a rendszernek...

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Lányok, először valamelyik csoport adminnak jóvá kell hagynia a belépéseteket, utána láthatjátok a fórumot. Atizkát és Tündércserjét beengedtem, új jelentkezőt most nem látok.

Kép
zagor
 
 


S.O.S elvesztem a családineten.
Regisztráltam, de nem találok semmit.

Kép

Kép
fabyen
 
 


:lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára süni69 2012.01.01 20:02-kor.
süni69
 
 


Én is így kezdtem. :D Ha jól emlékszem, a Közösségeim linkre kellett kattintani, ott kiválasztani az áprilisi csapatot, és utána a többiek beengedtek.

Kép
zagor
 
 


Süni-Zizi, elvileg Téged már beengedtelek!

Kép
zagor
 
 


Fabyen, megkaptam a családinetes prividet, de azon keresztül nem tudlak felvenni, a közösséget kellene megtalálnod, és ott jelentkezni.

Próbáld itt valahogy:
http://www.csaladinet.hu/kozossegek/2010_aprilisi_babak/forum/?topic_id=378

Kép
zagor
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára alicia 2010.02.23 06:26-kor.
alicia
 
 


Ó Hála neked!

Már majdnem feladtam és a sütim is kezdett megégni.

Kép

Kép
fabyen
 
 


Fabyen, megvagy!! :-)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zagor 2010.02.13 17:28-kor.

Kép
zagor
 
 


Köszi, hogy végre kipecáztatok a tengerből!!! :lol:

Kép

Kép
fabyen
 
 


fabyen írta:Köszi, hogy végre kipecáztatok a tengerből!!! :lol:



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
alicia
 
 


Sziasztok!
Most olvastam, hogy költözünk! :lol:
Regisztráltam, bent is vagyok.
Közösségeim fülön látom a 2010 árp. babákat, de tovább nem értem mit kell csinálni.... Tovább gomb nem csinál semmit.
Engedjetek be, lécccci!!!! :oops:
(Ha fontos az én nevem is változott: moncsy73-ra)
M

Kép
moncsi73
 
 


Moncsi, felvettelek a tagok közé, próbálj ezzel a linkkel a fórumba jutni: http://www.csaladinet.hu/kozossegek/2010_aprilisi_babak/forum/?topic_id=378

Kép
zagor
 
 


Sziasztok!
Én is regisztráltam, vegyetek föl, a nevem ugyanaz.

Kép
Kép
petra1980
 
 


Petra
Fel vagy véve :lol: :wink:



Lányok!!!!!
Vannak még hiányzók!!!!!!!!
Vendég
 


csoportadmin jóváhagyás szükséges, azt írja ki

Kép
marymirella
 
 


marymirella írta:csoportadmin jóváhagyás szükséges, azt írja ki


Jóváhagyva.... :wink:
Vendég
 


http://www.csaladinet.hu/kozossegek/201 ... pic_id=378

Ezen a linken vagyunk....

Vagy: Közösségeim :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Regisztráltam én is!

:D

Melinda
----------
Zsombor
Kép
Panni
Kép
Lili
Lilypie First Birthday tickers
molme82
1146
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Én is regisztráltam!
Kérlek vegyetek fel! A nevem maryanna83

Köszi!

Kép
maryanna
 
 


Sziasztok!

Én is regisztráltam! Most hogyan tovább?

Pumi
pamukli
 
 


Helló Lányok!

Bocsika, hogy eddig nem írtam, de még nincs az új lakásban netünk, most is a régi lakásból írok!

Szóval elvileg regisztráltam az új helyre, majd engedjetek be! csnixi nevem van ott is! :)

Amint van netünk, akkor bővebben írok, meg teszek fel képeket is!

Szép hetet Mindenkinek! :)

Kép

Kép
csnixi
 
 


Én is regisztráltam, ugyanaz a nevem domi001, de nem talállak benneteket! :cry:

Kép
domi001
 
 


:wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.02.23 06:28-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Bocs az offért,lenne egy eladó babahordónk,ha valakit esetleg érdekel
http://www.teszvesz.hu/item923925282_pe ... o_alk.html

Boldog és örömteli babavárást kívánok!

Rita
Kép
Kép
Kép
lrita
 
 


Sziasztok!

Nem tudok regizni azt írja állandóan hogy hibás ellenőrző kód, pedig jót írok be :oops: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Majd ha lesz türelmem és erőm akkor szórakozok vele :cry:
Ugyhogy majd kopogtatok!!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Regisztráltam én is, szintén krisztike83 néven, kérlek, hagyjatok jóvá :lol:

Kép
krisztike83
 
 


crystall: Elvileg bejelentkeztem

Kép
maryanna
 
 


Sziasztok!

Bocsánat a betolakodásért, először is gratulálok minden babásnak és kitartás a végéhez, már hamarosan jönnek a lurkók! Jómagam is babanetes voltam/vagyok, 2008. decemberi kismami.
Másodszor pedig engedjétek meg, hogy belinkeljem az általam teszveszen árult babaholmikat, amelyek számunkra már feleslegessé váltak, de másnak még jók lehetnek:

http://teszvesz.hu/show_user_auctions.php?uid=10879551

Akit nem érdekel, elnézést!

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


hello csajok!

Végre géphez jutottam hosszú idő óta!
Sajnos nem tudok még regisztrálni, mert az otthoni házi gépemre jönnek a mailjeim, és per pillanat nem vagyok otthon. Múlt hét szombaton bevitték a nagypapámat a kórházba, mert valami agyiér görcs miatt rosszul lehetett, de sajnos nem tudni pontosan mi is okozta az agyi blokkolást és rosszullétet. Nagymamámnál vagyok, hogy ne legyen egyedül, mert teljesen kikészülne.
Sokáig tartott míg visszaolvastalak titeket, mert amúgy sok dolgom van/volt. Ráadásul az ülés se megy sokáig.
Vasárnap egész nap csak ültem rokonlátogatás miatt és utaztam összecsomagolva a kocsiba, aztán hétfőn is csak ültem, mire hétfő estére kisebb összehúzódásaim lettek. Szóval az ülő helyzet nekem nem éppen a legszerencsésebb dolog. A séta is egyre nehezebb, mert keményedik a pocakom alja nagyon. A derekam se bírja a kiképzést. Fekve és ülve is fáj és ez már az alvásra is rámegy, mert egy megfordulás kész kínszenvedés nekem.
A babóra már közölte kedden a doki, hogy akár már ki is bújhatna, olyan nagy, mondom azért még ráér... Lassan én is pakolom a cuccaim össze ezekután, majd a hétvégén, mert akkor megyek haza.
Mehetünk még egy 4d-s uh-ra, hogy megnézzék a kis fekete foljainkat, mert bár nem kóros akkor se tudja senki megmondani mi is az valójában. Március 5.-ére kaptam időpontot, 6.-án esküszünk, na mondom, ez így jól betáblázott.
Tegnap én is szépen elcsúsztam, de szerencsére csak féloldalasan popsiztam le. Nem úgy tűnik, mintha komolyabb bajom esett volna, szerencsére.
Ennyit akkor mára.
Hétvégén szerintem már fogok tudni regisztrálni, de addig is mindenkinek jobbulást és kitartást a babó(k)hoz, az élethez!

Alexandra
kaisa
 
 


Sziasztok!

Igaz nagyon régen jelentkeztem,de regisztráltam a családi neten,ha gondoljátok engedjetek be. köszike...
Xsara vagyok ott is :)

KépKép
Kép
xsara
 
 


Na csajok, remélem beengedtek! :wink:
Meg abban is reménykedem, hogy jól csináltam mindent a jelentkezéshez, mert nekem ez a családi net kissé zavaros :roll:

Alexandra
kaisa
 
 


sziasztok
a juliusiból vagyok,raktam fel nagyon szép kislány ruhákat,ha valakit érdekel irjon privit :wink: csak egy manó hordta őket,mintha új lenne :wink:

bocsi a zavarásért :oops: :oops:
további jó babavárást :wink:

bibar
 
 



Sziasztok!

2008. decemberi kismamiktól vagyok.
Teszvesz-re folyamatosan töltöm fel kisfiam kinőtt ruháit/holmijait. Akit érdekel nézzen szét.

http://teszvesz.hu/show_user_auctions.php?uid=10879551

Aida

Hó babázást mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


sziasztok, az ÚJSZÜLÖTT FOTÓZÁS hátha érdekes lehet valakinek hamarosan... :)

Kép

http://www.ribizlifoto.blogspot.com

Szép napokat!
Kata
lmkata
 
 


.................

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Sziasztok!

Emlékeztek még rám???
Nagyon rég nem voltam,nem volt net-és azóta meg is szültem.Április 3-ra voltam kiírva Ádámmal...Március 8-án nőnap alkalmából megszületett a kisfiam,3050grammal és 50 cm-rel...
6 napig voltunk kórházban mert kicsit besárgult,de már minden rendben és itthon vagyunk...nagyon ügyes és türelmes baba,nagyokat eszik és alszik...már egy hét után visszahízta a születési súlyát...meg is dícsértek minket ahhoz képest hogy a 36. hétre született...szóval röviden ennyi,remélem mindenki jól van...
chrysta31
 
 


Chrysta
Sok szeretettel gratulálok!
alicia
 
 


Chrysta GRATULÁLOK a babához!!!

Kép

Kép
fabyen
 
 


Sziasztok!

Bocsánat a zavarásért! Vannak eladó kislány ruháim, ha esetleg érdekel valakit, akkor írjon privit!
Személyes átvétel megoldható Dunakeszin, Budapesten, ill. hétvégén Budaörsön és Törökbálinton is.

Itt tudtok bogarászni:
http://picasaweb.google.hu/116991720972723749533

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Sziasztok!

Babaholmik a Teszen:
http://teszvesz.hu/show_user_auctions.php?uid=10879551

Saját kinőtt rucik, pár nagyobb holmi is.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: