Új privát üzeneted érkezett!

Még annyi, hogy a tesóm babája kissé laktózérzékeny, és ő is elkezdte használni. Nagyon tejkiütéses volt a baba arca és olyan szépen meggyógyította.

kaborka
 
 


Szia Kaborka!Gratula a kislányhoz!Simán szültél?Hol?

Ezt a szert mi is használtuk a hasmenéses időszakában ketteskének...amikor még nem tudtuk mi okozza nála ezt.. : ...most már azt is tudjuk miért nem segített(A liszt és tejcukorérzékenység miatt ),de amúgy ismerősöm mondta,hogy nekik is jó volt hasmenésnél!De a dokit tényleg kérdezzétek meg mielött használni kezditek!

Meli nekem alig van tejem...csak szopogatja a cicim,megnyugtatás végett,mert tej nem sok van benne,meg amúgy sem hasfájós(a lányok jobban bírják mint a fiuk,legalábbis két fiú után ezt tapasztaltam).Ó Meli nem olyan nehéz 3 gyerekkel hidd el!:)Ami nehéz az a 2 pici ellátása,a nagy már inkább segítség! :)
Szóval semmivel sem nehezebb nekem mint neked!
Dénes mikor kezdi az ovit?Szeptemberben?
Vendég
 


telefonált a férjem, próbáltam elmondani neki hogy milyen szarul érzem magam, de persze nem értette meg... :cry:

Kép
apkata
 
 

 
 

Jajjj Kata... ne szomorkodj!!! :(
Tudod, hogy a férjek másképp kalibrált emberek!!! Nekik halványlila fogalmuk sincs ezekről a dolgokról... és az átélési képességük egyenlő a nullával...
Holnap du meglátogassunk Majával? Hm?
Vendég
 


Kata! Az én férjem is sokszor kiakaszt! Például egyáltalán nem tud mit kezdeni Noellel ha nyűgös. Mondja is hogy csak nálam nyugszik meg. Ami igaz is ,de meg sem próbálja megnyugtatni. Csak akkor szeretgeti mikor nyugodt. És szerinte hagyni kellene sírni, mert csak erősödnek a hangszálai. És hogy milyen jó nekem mert nem dolgozom, és hogy ő milyen fáradt! És soroljam még :?: :?:
És persze ő sem érti meg ha 1-2 nehezebb nap után kiborulok. Ja és hogy néha nem főzök, mert nincs időm! Ilyenkor azt mondja hogy " És mások hogyan csinálják?"
Na soroljam még :?: :?: :?:
Vendég
 


Nnna mi végül sétáltunk egy nagyot, még jól is esett:-)
Enyém férj sem ért meg sokmindent, de ő egész jól tűri ha Dóri hisztis. Valahogy van érzéke a lenyugtatására, mondjuk könnyű úgy hogy ahasára teszi és a gyereknek el is száll minden baja :)
Vendég
 


Gombi:a dokinénid vizsgálata alapján az én lányom vak :shock: :lol: Amikor a másik szemét is el akartam takarni még jobban hisztizett, mint az elsőnél...

Kata: azért próbálkozz. Én férjem már kezdi érteni, mi miért nehéz nekem. Bár ettől a helyzet nem változik, de azért jó az együttérzése :)

Nahát, üdv Emília druszájának :D

briell
 
 


Szia Tulipános!

Köszönöm!
Sajnos nem simán szültem, mert 1 nap vajúdás, végül 4-5 tolófájás után kiderült, hogy Mici nem fér ki (téraránytalanságot mondtak), így császármetszés lett a vége. De hála az égnek gyorsan felépültem és a szoptatást sem nehezítette meg egyátalán.
Marcaliban szültem, mert a szülés utáni első hetekben mindenképp otthon akartam lenni Anyával (első baba :) ).Nagyon jó kórház, bár hivatalosan még nem bababarát, de gyakorlatilag az.
Nagyon szép neve van a babádnak, milyen eredetű?
Olyan jó, hogy ti itt a fórumon ilyen sokat tudtok egymásnak segíteni :)
Üdv

kaborka
 
 


Szia Briell!
Viszontüdvözlés az Emi-druszának! :)
Olvastam, hogy ti két név közül választottatok végül (ha jól emlékszem). Nektek mi volt a másik? Nekünk az utolsó hónapban dőlt el a név, a másik lehetőség az Emma volt.

Üdv!

kaborka
 
 


Nálunk is játszott az Emma, de a gyakorisága, meg a barátnőm kislánya miatt kiesett. A Júlia volt a másik :) Második lányunknak már megvan a neve, ha lesz :lol: (Vicces, hogy öcsém januárban összejött egy Júliával, aki remélem, marad a családban :D )
Ti Micinek hívjátok? Nálunk Emi és Emili a megszólítás. Illetve részemről mindenféle becenevek :)

A szülésünk is hasonló volt, csak én "megúsztam" a császárt :?

briell
 
 


Szia Borka! Üdv itt!
Gyere sokszor!

Kata!
Fel a fejjel! Sajna vannak dolgok, amiket a legtöbb pasi nem ért. Viszont nemsokára eljön a mi időnk, mint ahogy már 1x írtam!!! És mi leszünk a legboldogabb mamik a világon. Jön a nyár, jön a csavargás! Hurrá!!!! (hűűű ez úgy tűnik mintha valami fergeteges hangulatom lenne. Nem is rossz a hangulatom de azért kiabálni nem kiabálnék örömömben.) :)

Mi is sétáltunk ma is. (mint minden nap) És MT-ben vittem a kisasszonyt! Egész jól bírta, viszont egyszer elkezdett visongani. Na de ogy miért, arról gőzöm sincs. Én egy polár overált adtam rá, alatta csak 1 vastagabb body és harisnya. Az MT takaró pedig össze volt hajtva és benne volt a táskámban. 2 után indultunk el vmikor, és csak 3/4 4-kor kellett rá a takaró. 4-kor értünk haza.
Vendég
 


Kriszti, jól bírtad! Erős vagy! Én is szerzek egy MT-t most azt hiszem. Bár a férjem mondta álljak le, mert van erszény, kendő, kenguru. NOs ebből a kendőt tudom használni itthon egyelőre az időjárás miatt.
Vendég
 


Sziasztok, megjöttem a szerdai kimenőmről.......
a szerda a kedvenc napom.... :D

Mire végigolvadstam, a felét elfelejtettem.... :oops:

Borka, üdv a csapatban :D

Gombi, remélem semmi baj nem lesz Maja szemének, szerintem is csak idegesítette, h macerálták, de jobb félni, mint megijedni....

Judy, nem irigyellek a holnap miatt, délelőtt mész?

Férj téma: asszem én nagyon szerencsés vagyok a férjemmel, mert tényleg sokat segít, és ha látja, h nehéz nap volt, Ő nyugtatja Domit, pelenkáz, fürdet, sétánál még alig tolhattam a babakocsit, mert Ő a büszke apa, persze vannak olyan hülyeségei, amitől égnek áll a hajam! :shock:
Pl: otthon 22 fokban szerinte halálra fagy a gyerek, 10 pokrócot tenne szegényre, de pl tegnap a kocsiban ordított Domi, erre félrehúzodott és lekapta a cipőjét, h biztos az zavarja (persze csak egy rugi volt így a lábán és 5 fok volt, ekkor nem jutott eszébe, h fázhat...), és még sorolhatnám a hülyeségeket, de legalább próbálkozik.....

Domi ma is nyűgibb az átlagnál, úgyhogy már sátánkának hívom :oops: :evil:

KépKép[/url]
domi06
 
 


Gio!
Szerintem kendőben nyugodtan kiviheted. Max egy hordozó takarót szerezz be. Aki a Hajtkát csinálja, a Zsófi, Ő nagyon jót varr. Én tőle rendeltem azt is. Szerintem az tökéletes kendőhöz is. Bár erről Olgát kellene megkérdezni.
Vendég
 


Gio, én ma kendőben vittem sétálni! Bár csak egy rövid időre, én még nem vagyok ilyen nagy csavargó mint Najda! :) Itthoni ruhában tettem bele + sál + sapi, és fel apa kabátját! :D

Gombi, holnap jön apukám úgy néz ki! Majd még írok hogy tuti-e, vagy hogy mikor talizzunk!!
8)

Nekem nagyon aranyos a férjem, csak nehéz átadni ezt az időnként rámtörő depis hiszti hangulatot... Na ezt kívülről nem lehet megérteni! Én sem értettem korábban, mi baja lehet egy anyukának, hiszen egész nap itthon van! :P Mostmár tudom, milyen az amikor nincs időm enni... :lol: Egyébként a reggeli mosatlan is még a mosogatóban van! Na asszem azt most elpakolom, itt az ideje! :lol: Alszik a kisasszony végre.

Kép
apkata
 
 


Hú, most kedvet kaptam a kendős sétához :) Holnap azt hiszem, lemerészkedek így a boltba. Azok a kabátjaim biztos jók lesznek, amiket terhesség vége felé hordtam :D

Kicsi lány az előbb annyira édes volt, hogy majdnem elbőgtem magam. Amilyen bájos kis hangokat tud kiadni, és ahogy elégedetten sóhajtozik közben, ahogy mondom neki, hogy milyen szép, meg hogy imádom. Teljesen kész vagyok :lol:

briell
 
 


Ennyit írni :shock:

Megpróbálok visszaolvasni a mai több mint egy oldalt, utána jövök. Ja! Ez lehet, hogy már csak holnap lesz, ugyanis most még alszik a gyerek, de már nem sokáig, utána következik az esti ceremónia :)

Egyébként tuti front van, én jóalvó gyerekem is alig aludt ma :?

További szép estét mindenkinek!

Gabi
Vendég
 


Sziasztok!

Mi is megjöttünk a nagy sétából...elmentünk eggyeske elé az iskolába ,és apa elé!Na meg a boltba is...ahol elindultak a nagyobbak kétfelé...én meg.. :shock: ...hangossan tettem a megjegyzést magamnak,hogy:"ennyi gyereket...!".El is mosolyodott ezen az egyik eladó! :)

Borka sajnálom,hogy császár lett a vége,de a lényeg,hogy jól vagytok!
Az Ajsa név magyar eredetű és párom választotta....az én neveimet mind elutasította!Pedig a Júlia nálam is nyerő volt,és a Bíborka is!Tetszik is a neved! :wink:

Férjek:...........................................................háát ők egy másik faj! :lol: Múltkor mondtam is a páromnak hogy ha egy filmet kéne mondanom ami eszembe jut róla,az a "Majmok bolygója!" :lol:
...... :lol: :lol: :lol: ...tudom...gonosz vagyok... :lol:
Vendég
 


Ti az mt-hez milyen táskát visztek magatokkal??Pont ezen gondolkoztam,mert az ikeában auchanban nem volt nálam semmi,apa málházott.De ha sétálni megyünk,akkor kell vinnem valamit,kulcs,telefon,pénztárca,zsepi,stb számára.Mondjuk van a mellényemen zseb,meg Dénes kabátzsebébe is rakhatok ezt-azt,mindig lelkes,ha ő hozhatja a csomag zsepit pl.

Tulip,igen,szeptemberben ovi.Most lesz a beíratkozás márc.ban.Alig várom,Dénes abszolút oviszociális már.És hiányzik is neki a gyerektársaság,ez akkor látszik igazán,ha jön hozzánk valaki kisgyerekkel.Azt a felfordulást,ami olyankor itt van!!!!Sajnálom,h nincs már tejed!!!!És ha megnyugtatásként cicizik akkor sem indul meg????

De jó nektek,itt ma egész nap nyúlós,szutyok idő van...mondjuk D élvezte,ahogy anyuhoz elsétáltunk a pocsolyázást.Nem is volt kérdés,hogy gumicsizmában akar-e jönni :lol:

Szia Borka!!

Enyém férjre nincs panasz,mert tudja,mennyire nehéz a két gyerekkel,sokat van velük,velünk,tapasztalja....ezt azért figyelembe kell venni.Aki egész nap munkahelyen dolgozik,annak nem evidens,hogy ez is kemény meló itthon....

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli...kb olyan 20-30ml van 3óránként...az nem sok,de több a semminél,ezért megkapja...aztán amikor már "tépi" a cicit jön a tápszer!Kicsit irigyellek a szeptemberi ovi miatt...főleg,hogy így akar menni Dénes!Enyém gyerek csak januárban tölti a hármat,de menni sem akar szerintem még,nem egy barátkozós fajta..egyenlőre....!
Vendég
 


Sziasztok!

Ma kis életében először Mici elaludt késő délután is! A 7 órai fürdés előtti 3 órát mindig szopizással és nézegelődéssel szokta tölteni (na meg egy kis nyűglődéssel), de ma elaludt és még mindig alszik!
Biztos azért, mert írtam ide :)

Ti mindennap jártok sétálni? Én olyan nehezen veszem rá magam, és ha nem megyek, akkor este meg már bánom, hogy ilyen lusta voltam :oops:
Nektek szokott még bandzsítani a babátok? Emici néha még bekancsalít és bár olyankor nagyon cuki, kicsit aggódok!

Briell!
Mi is hívjuk Eminek is, meg Emicinek, Micinek, Miminek, illetve névnélküli magzatkorából megmaradt Bububabának, meg mindennek, ami eszünkbe jut! :D

Tulipános!
A nagynéném mesélte, hogy neki annakidején azt mondta a gyerekorvos, hogy amíg napi 10 ml anyatej van, addig kell szoptatni, mert az immunrendszernek már az is jót tesz!

Üdv

kaborka
 
 


Hello mindenkinek!
Borka, üdv közöttünk!

Hát, nekem nem lehet okom panaszra: a férjem mindenben segít, ő fürdet (szerintem én eddig egyszer fürdettem meg Ivánt, akkor is csak azért, hogy én is "kipróbálhassam"), pelenkázik, öltöztet. A séta nálunk is mindig úgy zajlik, hogy ő tolja a babakocsit. Sajna mi nem megyünk minden nap sétálni, mert a babakocsit nem tudom kivinni, a lejárat annyira meredek, a babakocsi meg annyira nehéz...szóval nem egyszerű.
Most azon gondolkodom, hogy van egy Quinny babakocsink, amire a Maxi cosi utazóülést rá lehet csatolni egy adapter segítségével. Viszont létezik mózeskosár is, amit szintén rá lehet csatolni. Azzal könnyebb lenne. Igaz, egy ilyen mózes újonnan 50 körül van, de használtan láttam olcsóbbakat. Már csak azt kell kideríteni, hogy az adapter jó-e mindkettőhöz... :roll: és akkor én is mehetnék minden nap...vagy meg kell erősödnüm bicepszben, és egyedül levinni a babakocsit a meredeken (k.rva panel...)

Találkozóban én is benne vagyok, apa majd taxi-sofőrködik!!! :oops:
tedorka
 
 


Tedorka, nekem quinnym van, mi megvettük hozzá a mózest és a hordozót, külön adapter kell hozzá! amit a kocsihoz kaptunk, azzal a hordozót lehet rácsatlakoztatni!
Őszintén szólva a mózest mi feleslegesen vettük meg, nem szerette Domi, mert nem szerette, h nem lát ki, meg hanyatt feküdni vízszintesen, így én már régóta a hordozóban sétálok vele, illetve nemrég láttuk, h mások az utcán a rendes kocsirészben (ülős rész) vitték a kicsi babát, mert azt teljesen vizszintesbe lehet dönteni, kipróbáltuk és tényleg!!!
Szóval ne vedd meg feleslegesen a mózest!!!

KépKép[/url]
domi06
 
 


Köszi Domi az infot...ez olyan jellemző, mármint hogy külön adapter kell hozzá :twisted: :twisted: . Most nem nagyon tudom elképzelni az ülős részt, de holnap nekiesek és megvizsgálom. A kocsiülésben nem szeretném sétáltatni, mert még szerintem nem tesz túl jót a gerincének. Bár valóban jobb, mint hogy itthon van, és nem sétálunk...meg ugye kocsiban is abban utazunk. Ráadásul én a reggeli kávém idejére bele szoktam tenni a hordozóba (nincs pihiszékünk, mert nem tudtunk megegyezni, hogy milyet vegyünk). Én kávézok, Iván rotyogtat: ez olyan idilli reggeli rutin :lol: :D :D :D
Huhhhh, asszem marad az erősödés és a nagy babakocsi cipelése (az egy ABC Design, jó masszív, és tényleg nem könnyű).
tedorka
 
 


Dorka vizuális típus vagyok :D
Hanghatást lehetne még fokozni azzal, hogy szürcsölöd a kávét 8)

Zalán még mindig alszik :shock: valszeg teljesen elfáradt ma :( csak nemtom, milyen lesz így az éjszakánk... fürdés már tuti kimarad :?

Holnap pedig az első nyilvános szereplésünk lesz... iskolai farsangra megyünk délután... remélem, nem kell az utcára menekülni, mert ordítani fog :? Megbeszéltem vele, hogy ügyesen végigaludja az előadást, amit az osztályok adnak elő.

Ha a holnapi napon túl leszünk, akkor pénteken doki + oltás :(

gabi
Vendég
 


ez annyira durva hogy egyidősek a gyerekeink, és mi most voltunk az első oltáson, ti meg már a másodikra mentek!! :shock:

Kép
apkata
 
 


Dorka! Domi!
Nekünk is Quinnynk van, és egy adapter van a hordózóhoz és a mózeshez. Mind2 csatlakoztatható ugyanazzal az adapterrel. Mi használtuk és használjuk is a mózest is, és a hordozót is. (meg az MT-t is) Anna jókat alszik a mózesben, úgy néz ki ez is gyerekfüggő.
Domi!
Nektek milyen Quinnytek van, hogy külön adapter kell?
Nekünk Quinny Speedy minden alkatrésszel. Bár ez nem új, használtan vettem, de a mózes soha nem volt használva, és a sportrész is alig. Csak a hordozó, de az is gyönyörű. A kerekeken még rajta voltak a gumiszőrök.
Vendég
 


Szia Borka
én ma vettem észre hogy Dóri ismét bandzsítgat :shock: Ilyenkor van hogy letakarom a szemét:-)

Dorka
nálunk pont ez van apával: kb. egyszer fürdettem a próba kedvéért, amúgy ő csinálja:-) Babakocsi detto..
Vendég
 


Kriszti, nekünk a quinny buzz új fajtája van, a 3 kerekű, és új típusú mózest is vettünk hozzá ( ez állítólag autóba is beköthető), lehet azért van 2 külön adapter, bár rendesek voltak,mert külön vettük a mózest és ingyen adták hozzá!

Tedorka, neked milyen quinnyd van, ezek szerint nem mindegy!?

KépKép[/url]
domi06
 
 


Jóóóó reggggelt!

Ismét én vagyok a legfrissebb..?

Kaborka üdv itt! Sajnos tudom, a babanetről sok közösség zárt fórumra távozott, de mi örülünk minden újnak, még akkor is, ha pár héttel fiatalabb a lányotok!

Tulip de jó, hogy jöttél! Legalább néha egy-két sorral, na meg egy-két képpel megdobhatnál minket!

Kata igen, ez durva... pedig rajtam kívül szerintem mások is már a második oltásra készülnek :?

Gabi
Vendég
 


Szép reggelt! Nagyon jó éjszakánk volt, 9-kor evett a kis Drágám, 10-kor elaludt és fél 7-kor kelt. 8) :D Én annyira örülök ennek! Más ember lettem! :lol: Persze sejtem, hogy nem tart sokáig, pl. majd ma rácáfol az átaludt éjszakára, de nem baj, legalább most kipihentem magam. :) Ennyi alvás után nem is akartam rögtön visszaaltatni -nem is lehetett volna, csak mikor nem alszok éjszaka akkor van olyan mániám, hogy gyorsan aludjon és én is-, reggeliztünk, szórakoztattam és elfáradt a manó, visszaszundított. Azt nem tudom meddig tart, így gyorsan írok. Ma hosszú napunk lesz, apa későn jön. Remélem jól bírjuk majd és nem készít ki a kisember.
Ja, reggelre mindkét cicim bedurranva :D jót tett neki az esti üres fejés és a sok alvás. Igaz a jobbal hamar végzett hiába éreztem teltnek, de legalább már van benne, még ha kevesebb is mint a másikban. Ennyi alvás után kellett neki a kettő.

Apa segítség: az elején még együtt fürdettünk, ő fogta babót én fürdettem (mindketten megszakadtunk), de aztán kipróbáltam egyedül mikor már nem kellett a köldökére figyelni és rájöttem, hogy nem hogy nehezebb hanem egyszerűbb úgy fogni és fürdetni. Azóta a vizet is én engedem és babót is én fürdetem, apa tartja a törcsit és szalad el babával, meg kiönti a vizet, elrakja az állványt utána. Nekem jó így, de többen írjátok jót tesz az apa-gyermek kapcsolatnak a fürdés, így lehet hogy ráveszem egyszer az apa-fia pancsira. A szopi úgy is hozzám köti, de a fürdés lehetne az ő programjuk.
Amikor multkor pelenkázás közben kiakadtam -néha egyszerűen képtelen vagyok ráadni, mindig rúg magán egyet mikor ráigazítom+fütyit is be kellene igazítani- akkor mondtam neki, hogy tanuljon már meg ő is pelenkázni, mert ilyenkor én 10 évet öregszek, ráadásul nem haszontalan a hétköznapokban sem ha van ilyen tudománya. 8) Egyszer csinálta, de a gyorsaság miatt (nehogy akkor pisiljen) általában én cserélem a pelust...
Babakocsi tolása megoszlik, ha olyan kedve van szívesen tolja, ha nem akkor szidja hogy milyen alacsony, nem esik kézre stb. pedig állítható a tolókar. :roll: A hóban mikor én képtelen lettem volna tolni, ő élvezte a rodeózást. :lol:
Viszont csitításban, ringatásban, altatásban, tornáztatásban nagyon ott van, amiért hálás is vagyok, mert egy egész napos foglalkozás után jólesik ha átveszi.

Na eddig tartott a kimenőm, ébredezik PistiBence, így megyek. Próbálom ma kivédeni a nagy ordításokat, sétálni is biztos megyünk. Csak ne lenne olyan nehéz kiindulni, de nem baj, ember küzdj és...

Szép napot mindenkinek! Amikor tudok majd rátok nézek. :wink:
csillag25
 
 


Jó reggelt!

Csillag! De jóóóóó! Ügyes PB hogy átaludta az éjszakát!!!! :) Én most úgy érzem nekünk soha nem jön ez el! :cry: Pedig már úúúúúgy szeretném!

Mi is nagyokat sétálunk minden nap. És sem öltöztetem már be annyira. Csak vékonyabb overáll. A mozesét már végigéri, még jó hogy már nem kell sokáig.

Tegnap este elmentm szoliba!!! Annyira jó volt!! feltöltödtem egy kis D vitaminnal. Viszont most reggelre tiszta vörös az arcom! :oops: A védőnő meg 10-re jön! :o

Apa nálunk is segít. Mindig ő fürdet és csak mosdatom. Ha gyogyszertári kenőccsel fürdettek, akkor hogyan lehet egyedül :?: :?: Mert két kézzel elkenem először a kenöcsöt. Hát nem tudom. Amugy szeretünk együtt fürdeni. Ez a közösen eltöltött időnk. Pelenkáz is, viszont nyugtatni nem tud! Ha egütt sétálunk mindig ő tolja a babakocsit, rám a kutyapóráz marad! :D
Vendég
 


Melinda én másik topicban olvastam a megoldást a gyógyszertári fürdetőre. Vízzel felhígítottam, (ezt csak melegen lehet) és beletettem egy nyomkodós flakonba, így olyan, mint bármelyik folyékony szappan, és kézre esik :)

Csillag nagyon jó! Akkor ma szép minden! Hajrá a nagy sétához!

Gabi
Vendég
 


Melinda, hidd el eljön a Ti időtök is! Tudom, nehéz kivárni mint nekünk az első mosolyt, de az idő mindent megold. :wink:
Már nagyon kellett nekünk ez a sok szenvedés után.

Fürcsi: kiengedem a vizet a kádba, teszek a tenyerembe a fürdetőkrémből és "bekenem" vele a kezem összedörzsölöm majd "belemosom" a vízbe (persze előtte alapos kézmosás) aztán zuhannyal "rávágatok" még vizet és így eltűnnek az esetleges darabkák és fel is habosodik picit.
A védőnő anno javasolta, hogy ha nagyon száraz a gyerek bőre, kenjem be őt fürcsi előtt és úgy mossuk le, de azt a csúszós mutatványt nem vállalom be. :oops:

Melinda, írtad, hogy nagyon sok kell az espumisanból. Már régebben is írtam, hogy nekem van 1 üveg bontatlan espumisan és 2 üveg sab simplex (ugyazaz a hatóanyaga) és szívesen elküldöm annak -természetesen ingyen- akinek szüksége van rá, mert mi gripe watert használunk. Ha gondolod priviben írj címet.
csillag25
 
 


Sziasztok!
Csak egy pillanatra jöttem, gyorsan megetetem Ivánt, mert 11-re jön a védőnő.
Domi, Quinny Zapp-om van, most úgy döntöttem, hogy elmegyek a Brendonba, és megkérdezem, hogy lehet-e használni, mert ott lehet kapni mózest is, meg Zappot is. Aztán ha lehet, akkor keresek valahol olcsón, és majd meglátjuk.
Na szaladok, majd jövök!
tedorka
 
 


Csillag, hurrááááá!

Melinda, én is úgy, mint Gabi, pumpásba oldottam a krémet. Anyám ki is akadt, hogy Úristen, Dove-val fürdeted a gyereket????? Ja, mondom, hülye azért nem vagyok.

Kérek drukkot, most indulok. Ha tudok, du jelentkezem, h. élek-e még?
Izgulok, h. Apa ellesz-e Áronnal, és tud-e etetni majdd :shock:
De ezen túl kell esni.


Fosok, na, ez a való igazság. :oops: :oops:
Vendég
 


Jó reggelt Kismamák!

Csillag!
Gratula az éjszakához! Ügyik vagytok! Nálunk mostanában 5 körül van kelés, viszont sokszor már fél9-kor alvás.

Én is alig várom ogy menjünk már ki sétálni. Bár nagyon szürke az idő, de én most nagyon mennék.

Domi!
Azt hiszem a buzz az a városi modell ugye? A zapp meg a könnyű használatra, kocsival közlekedőknek inkább, a speedi az meg a nehéz használatra. (itt nagyon szarok a járdák sok helyen, ide kell is) :twisted: . A különbség a vázszerkezet súlyában van. Elvileg a Tiéteken az 1. kerék kisebb. Az enyémen mind a 3 kerék ugyanakkora, jó nagy robosztus. A mózesnek dreami a neve. Hogy be lehet-e kötni azt nem tudom. Bár nem is figyeltem. De szerintem nem. (Haver szerint meg igen. :?: ) Dorka! Neked milyen a vázad?

Gabi!
Tényleg Te vagy mindig a legfrissebb! Nekem mindig sok idő míg magamhoz térek! :oops:
Ez a pumpás megoldás a nonionicumra nem is rossz. Meg fogom próbálni.

Őszintén szólva mi már minden nap nagykádban fürdünk. :oops: Hol Apával, ol velem. Sok vízben. Annácska élvezi a lebegést, hatalmasakat mosolyog és magyaráz. Persze így aztás mindig együtt vagyunk 3-an fürdetéskor. Aki a vízben ül az fogja Annácskát, a másikunk mossa és viszi. De ez nekünk olyan jóóóó! :D
Vendég
 


Judy!!!
NAGYON SZORÍTOK!!!!!!!

Dorka!
Szerintem is kérdezd meg akkor. Nem tudok mit mondani. Ott tuti megmondják. Bár tényleg nem sok idő és lehet simán a sportrészt is használni. Vagy akár már most is. Bár én még nem merem.
Vendég
 


Dorka!
Most nézem a Quinny honlapot, és úgy látom hogy a Tiédhez csak a Maxi cosi-t lehet csatlakoztatni, dreami-t nem. De remélem tévedek.
Vendég
 


Judy drukkolok, és várunk vissza a hírekkel!

Kriszti nekem is órák lennének, amíg magamhoz térek, de Zalán ezt nem hagyja. Ő ilyenkor reggel nagyon igényel, hiszen egész éjszaka szinte alszik. Így én próbálok mindig hamarabb kelni, meginni kávémat, és ide bekukkantani, és addig maradok, amíg hagyják...
Ha véletlen a fiam ébreszt, akkor nagyon nyűgös tudok lenni :?

Most egyébként is fel vagyok pörögve, mivel délután megyünk, addig mindent el kell készíteni... apa is jön majd haza, még ebéd, és utána indulás...

Gabi
Vendég
 


Kriszti googliznom kellett, mi az a nonionicum. Rájöttem... :oops: De igazad van, hiszen mennyivel rövidebb így leírni... Tehát megtanulom én is!

Gabi
Vendég
 


Judy, megy a drukk ezerrel! Reméljük Apa és Áron csak még közelebb kerülnek egymáshoz. Lehet, ezután majd párod külön kérni fogja, hogy legyen olyan idő amikor ő van babóval és Anya shoppingol. 8)

Pumpás flakon jó 5let! Hogy ez nekem miért nem jutott eszembe? :oops:
csillag25
 
 


Judy,
gondolunk rád!!! :wink:

Kép
apkata
 
 


hát én megint rendesn lemaradtam :? tejcsi már nekünk sincs.kétnaponta termelődik annyi hogy 1-2 nyelet :shock: bár én ennek is örülök hisz mindjárt 3 hónpos André 2 hétig kapott anyatejet én csodálkoztam is hogy most eddig birja a szervezet :lol: :oops: em

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


Csillag azért nem jutott eszedbe, mert sűrű... fel sem merül bennünk, hogy lehet azzal másképp is :D

Akarooooom a nagykádban fürdést! Csak legyen már jó idő.... Nyáron szupi a nagy fürdőszoba, de ilyenkor :?

Izgulok.... Zalán hogy viseli a délutánt...
Vendég
 


Jó reggelt! (délelőtött)

Nagyon lüke voltam éjszaka :oops: Mikor Micike elkezdett nyöszörögni, hallottam, hogy jár a villamos és láttam hogy a tesómnál ég a villany. Borzasztóan megörültem, hogy átaludta az éjszakát, olyan boldog lettem, aztán megláttam, hogy mennyi az idő : fél 1 volt!!! :shock: Pedig igen jó lett volna, főleg, hogy az első hetekben csak egyszer kelt éjszakánként, volt hogy simán át is aludta. Hát sebaj, majd alszom a sírban :lol:

Az én férjem szerencsére sokat tud segíteni, van már gyakorlatunk, mert a nővéreimnek köszönhetően már 6 gyereken tudtunk Emi előtt gyakorolni:) És most még jobban élvezi, hogy a saját lányát gondozhatja :D Bár sajnos most már egy hete nincs itthon, mert egyetemen van, de már nemsokáig kell hiányolnunk! :)

Mici még egy oltást sem kapott, de én már most nagyon félek, mert úúúgy fogom sajnálni. Ti a rota oltással hogy álltok?

Emi megint a hajnali szopizás közben kakilt (naponta egyszer teszi, így elég nagy az adag :) ), ennek befolyásolására nincs módszeretek? :)

Egyébként eredetileg december 31-re voltam kiírva, annak alapján Mici korban ideillene:) De ráhúzott 10 napot! :)
Üdv

kaborka
 
 


Anita pár oldallal hátrébb megírtam a receptek Neked, amivel tartoztam. Talán a 299-en van :)

Tejcsi nekem is nagyon-nagyon kevés. Este-reggel van még valamennyi, de mindig azon izgulok, a következőre lesz-e. De olyan jó látni, mikor tejcsis a szája :oops:
Ha... egyszer lenne következő, biztos másképp csinálnám szoptatást... és azzal kezdeném, hogy nem hinnék a csecsemősöknek, hogy nincs, és nem is lesz elég :oops: Bár, lehet, hogy nem véletlen mondták ezt, mikor már akkor 60 + 60 -akat evett egyszerre...
De ott és akkor teljes tapasztalatlanul... ezerszer végiggondoltam, mit ronthattam el, de azt hiszem, fejben dőlt el :cry:

Nekem ez akkor trauma, mintha császár lett volna...

Eltűntem, ne sokat írjatok, este jövök!
Vendég
 


Borka ezek szerint jöhettél volna hamarabb is közénk! Bár, Domi is most csatlakozott, és azt hiszem, jól érzi itt magát!

Nem tudok elszakadni géptől 8) lehet függő lettem 8)
Vendég
 


Gabi, drukk nektek is délutánra! Majd gyere, már ha egyáltalán el tudsz menni. :lol:
csillag25
 
 


gabi köszi a receptet megkeresem :wink:

Kép
Kép
anitaaa03
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: