Új privát üzeneted érkezett!

Timi: mutiii ;) amit én találok az már 7500 :( de annyi a boltban is...:( vagy 6800 de az postás :(

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: milyen csajos cipi??? érdemes bemenni ha cipit akarok?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: http://divat-ruha.teszvesz.hu/gyerek_ka ... 84438.html És leütöttem! :D :D :D
Néztem neked bringát, de őszintén megmondom, 14-es bringák nem nagyon vannak. Az egyik "olcsóbb" márkánál beszélgettünk is róla, mondta a csaj, hogy nem nagyon foglalkoznak a 14-es bringákkal sehol, mert a 12-es után a legtöbben a 16-osat veszik. Az árakat nem merem leírni, amik kint voltak, viszont voltak kint boltok és osztogattak 10% kedvezménykuponokat, ha online rendel az ember, lehet érdemes a boltok honlapján szétnézni. És hoztam kupont, oda is adom! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

 
 


KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


megvannak a bicajok :D egész ügyesek voltak vele,de összerakni csak holnap fogjuk,mert most értünk haza. Vettünk bukósisakot is. Most telóról vagyok,este majd jövök még.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: de jó! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,nagyon szép cipi :D

Zsófi,decathlonos,amit a Timi belinkelt.Sajnos hétvégén mentünk,és kismillióan voltak,de azért ki tudtuk próbálni,érdekes,mert Badának sokkal jobban ment elsőre,pedig Noémi szokott ügyesebb lenni.Kiváncsi vagyok holnap majd mit alakítanak vele :roll:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Hű, de várom már az óraállítást! Én nem értem ezek miért kelnek 6-kor, meg előtte! :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt!Balázs is 6-kor átjött,hogy ,menjünk a kertbe :shock:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Zsófi: jobbulást!

Hát nekem 2 órám ráment most, hogy a nyári cuccokat átválogassam, fotózzam, lemérjem. Már "csak" fel kéne tölteni, de azzal megvárom szerintem április elejét. Rengeteg ruhánk van és egy ugyanolyan stócot meg adok tovább ismerősnek. Hát volt 1-2 ruha, minél a könnyem potyogott, mert fáj a szívem eladni. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi,jobbulást,és hajrá bölcsi :D

Timi,jaja,sok időt elvesz.Szerintem is érdemes megvárni az áprilist,most elég gyengén mentek a cuccok :lol:

Többiek?Mindenki kinn volt gondolom a jó időben.
Mi nyomjuk a bicajozást,de itt a kertben nem mennek annyit,pár méter,aztán támasztják le...ezért kimentünk az utcára,Balázst már most alig érem utol,és egyre többször felemeli a lábát mikor gurul,alakul az egyensúly :D Noémi mint a csiga,pedig azt hittem fordítva lesz,meg sokszor rá kell szólni,hogy üljön az ülésen,ne álljon,és csak sétáljon a bicajjal...nem tudom az ülést mekkorára érdemes állítani,mennyire legyen nyújtva a lábuk...a bajom csupán annyi,hogy így nem tudom őket egyszerre kivinni egyedül,mert totál más a tempójuk.Ja,és vásárolni voltam alvásidőben,apa mondja,hogy 3/4 órát aludtak,és jöttek,hogy menjünk bicajozni :shock:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: de jó lehet a bringa! Nekünk majd a nyuszi hozza! Alig várom! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz: juj de jooo :)
Timi: köszi bicajinfot ;)
én is elkezdtem válogatást, kimosva csomo minden, fotozásig még nem jutottam, a hétre tervezem :lol:
Zsófi: hajrá bölcsi ;)
Móni: Ti is mentek?
Törpi: mizujs pötyifronton?
mi továbbra is cipővadászaton... :? bár ma sikerült az outletben venni, de nem félcipöt hanem olyan kivágottat a MARC boltban, de nem marc, viszont full bör 3000 :shock: :lol: egész nap abban pompáztak utána itthon, nekem kimenöm volt sütizös-kávézos jol esett a társaság :oops: :lol: már nagyon várom Veletek is ;) azt ki tudjuk találni h melyik este talizunk???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szia Csajok,

szokásos lemaradásos bejelentkezés :oops:

Timi, képtelen vagyok összeszedni még csak gondolatban is, miket nőttek ki a lányok, pedig igencsak folyik ki a szekrényből a ruha, tuti nem hordjuk mind. Mihamarabb erőt veszek magamon, én érdekem, tudom :oops:

Babus, futóbrinyót én sem veszek már nekik, ők is közel 100cm magasak, a pótkerekes verziót nézegetem én is, nálunk is Húsvétra érkezik a Nyuszitól. A ciki, hogy rá három hétre a szülinapjuk van, arra is tartalékolni kell muníciót. Mondjuk tavaly rosszabb volt, 4 nap különbség volt a két alkalom között.

Nyuszi, két trempóban futásra ne aggódj, nem csak Te nem vagy képes. Ez a probléma is csak nekünk, ikreseknek jöhet elő. Hisz ha kétkorúak a gyerekek, egyik már okos, stabilan megy a bringával, mikor a kisebbre nagyobb figyelem szükséges még. Ha rájöttél a megoldásra oszd meg velünk, 5 hét múlva mi már rutinosabbak legyünk.

Zsófi, hajrá a bölcsi, remélem menni fog. Mi is 6:15-30 körül kelünk, hétvégén hétköznap egyaránt. Jó lesz ez a reggeli rohamban Nektek is, hogy nem kell ébresztgetéssel tölteni az időt.
Neked jobbulást!!!!

Móni, nagyiéknál más időszámítás szerint élnek az emberek. De nem is sokan készülnek ki a stressztől gondolom.
Ti mikor terveztek haza pályázni? Mikor kezdtek újra? Mindenki rendben van már? Éjszakai programok, földrevágós hisztik hogy alakulnak?

Rólunk: Míra pöttyei a harmadik napon feladták, negyedik nap már nem jöttek újak, ma pedig már csak száradt verzióban díszítik a testét. Sajnos pociját kicsit megzavarta, de étvágyát szerencsére nem. Tiszta pufók fejük van, mérlegelni fogok, pedig nemrég tettem :lol:
Emma pociján ma este lefekvés előtt találtunk egy halvány foltot, ami eddig nem volt ott. Lehet, hogy kezdődik a második felvonás. Hát nem tom, örüljek-e, azóta annyi szörnyű bárányhimlős történetet ismertem meg, hogy bánom, hogy nem oltattam :( Általában a második gyerek rosszabbul jár, én csak imádkozni tudok már, amúgy tehetetlen vagyok. Magamról nem is beszélve, csak bízom, hogy rosszak az orvosi feljegyzések, és anyumék emlékeznek jól.

Nem tudom, ki hogy áll a cumival, nálunk sajnos még alváshoz megvan. Bölcsiben persze akkor sem kell. Már próbálkoztunk Mikulással, Jézuskával, most Nyuszival, hátha valakinek szívesen oda adják. Ma váratlan helyzet adódott, déli alvásból ébredve Emma nem találta a cumiját, így levonták a következtetést, hogy a nyuszi vitte el a bringáért cserébe. Mert csak nagylányoknak jár bicikli, azok pedig már nem cumiznak ugyebár. Persze este volt sírás rívás :cry: Tanácstalan voltam, legyek-e következetes és kitartó, próbáljam lebeszélni őket róla, vagy várjam meg, míg maguk lerakják majd egyszer. Aztán végül megnyugodtak, mikor kiderült, hogy a nyuszi vigyáz a cumikra, nem adja oda senkinek, de nekik már nem kell az, hisz nagyok. Na, kíváncsi vagyok a következő éjszakáinkra. Utóbbi időben elmaradtak az éjszakai mászkálások, de attól tartok, most kezdődik az igazi kanossza. Nem tudom, meddig tartok ki :( pedig most már igencsak ki kéne, ha ma már nem engedtem.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Ja, Nyuszi Ikres 12-je nagyon jó!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Timi,nekünk is a nyuszi hozta :oops: de én nem bírtam kivárni :oops: no meg névnapjára a Nonónak se kapnak nagy dolgokat,még karácsonykor nem adtuk oda a nyomdát,meg a gyöngyfűzőt,asszem azt megkapják,már ha addig éhen nem halunk,mert a fele gyes-családi rá is ment a nyuszira :lol: Na mindegyvalahogy két gyerekre olyan sok...ma kipróbáltuk a tescos futóbicajt is,egyik ismerősnek itt az utcában olyan van,jó-jó,de ez szerintem jobb.És annak az ülése nem állítható annyira le,meg asszem a fék más mint ezen,de ehhez nem értek.Nem bántam meg.

Babus,éljen a kimenőőőő!!! :D milyen jó is az!Cipivel ügyi vagy,az tényleg jó ár!

Na,és akkor néhány kép,meg rakok a csúzdáról is ahol Babusékkal voltunk.Kicsit para,nagyon magas,és egyik oldalon billegős kötélen lehet felmenni,csak segítséggel tudnak,mert nem érik el kézzel kétoldalt a kapaszkodót,másik oldal felmászós,de iszonyat meredek :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép
noba
Budapest
 
 


Törpi: passz :? nálunk ha ilyen nagylányos dologra hivatkozok az kb akkor tart de másnap már nem hatja meg öket :? talán látod majd mennyire viseli meg Öket...ha rá-lebeszélhetöek akkor miért ne :wink: ha meg ugy érzed h megviseli öket lelkileg akkor várd majd meg h maguktol tegyék le :wink:
tudod 18 évesen senki nem cumizik :wink:
drukkdrukk minimálpötyikhez

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: jaj nagyon édesek :wink: sisakot hagyják simán magukon?
jaj képzeld Csajok azota is a "karikás csuszit" emlegetik :lol: Apának töviröl hegyire elmesélték mikor aznap hazajött h hol is voltunk :lol: emlegették ma a kötelet (nem a meredeket) az outletnél volt olyan csak fém azt tudták fogni 2 kézzel

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpikém,most akkor voltál barihimlős,vagy sem? :roll: Ne foglalkozz rémtörténetekkel,nyugi!!!Ne is hallgasd meg,akik képesek ilyenkor ezzel stresszelni.Nem oltattál,hát nem.Emlékszem mennyit vívódtál.Mi is csak egyet adattunk,sokak szerint ez semmit nem ér,lecarom.Én így döntöttem,te úgy,más meg másképp...Túl lesztek most hamar rajta,és már védettek is.Emmán is akkor olyan kiütés van?

Ja,megoldás megvan,de ez nekünk már nem jön be,esetleg aki még tud szólni nyuszinak: TANDEM BICAJT HOZZON :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Amúgy tényleg passz,bízom benne,hogy azért ezzel jobban kimozdulunk mint a kismotorral.

Cumival ügyes vagy,szerintem légy kitartó,ha már elszántad magad.Mi suliig biztos szopjuk az ujjunkat,mármint Nonó. :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Babus,a sisakkal csak egy gond van,gonosz anya nem engedi abban fürdeni,aludni őket :lol: szóval imádják,és tényleg inkább most szokjanak hozzá.

Eddig ők is kanyarodós csúzdát emlegették,most a bicaj kilökte a csúzdát az első helyről :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyuszi, gyerekkori papírok szerint nem, anyámék meg úgy emlékeztek, hogy voltam. Én meg anyuméknak akarok hinni :lol:
Az első pötty még minden lehet, de azért nagy az esélye, hogy Emma is belefut a jóba.
Rémsztorikkal senki nem traktált, csak én voltam kénytelen neten utána olvasni egy dolgoknak, és persze jöttek a szörnyű kiemenetlű bárányhimlők. Aminek meg utána kellett néznem, arra két nap után hívták fel a figyelmemet, persze nekem ezt alapból tudnom kellett volna, miszerint nem mehet a gyerek ki ezzel a betegséggel. Na aztán ez meg lett cáfolva valamelyest, de azért okozott egy álmatlan éjszakát :?
Oltatni egyet terveztem én is, fel is írattam a vakcinát, de valahogy elmaradt a beadása. Nem is tudom a konkrét okot, de valószínű akkor nem voltam annyira elszánt, meggyőzött. Vagy ki tudja. Csak Emma ússza meg olyan könnyen, mint Míra, és megkönnyebbülök.

Nagyon tutik ezek a bringák, imádnivalóak a gyerekeid!!! A csúszda tényleg hajmeresztő :shock: Ügyes Balázs nagyon!

Ha hiszed, ha nem, ma mondták, hogy ők tandembiciklit kérnek. Na azt megnézném azért :lol: :lol: :lol: szerintem sírva röhögnék :oops:

Babus, nálunk sem jön be mindig ez a nagylányozás, de nem tudtam mit mondani, meg hát ők hívják magukat így. Meg még mi mindennek :shock: állandóan szerepjátszanak, és persze nekünk is bele kell folynunk, alkalmazkodnunk a kis agyuk szüleményéhez. Szórakoztatóak nagyon. És véresen komolyan gondolják :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Nyulasz: uj cipik ágyiko alá berakva ugy mentek ma aludni :oops: :oops: :lol: :lol: kész csoda fürdeni nem vitték :lol:
Törpi: h érted h nem mehet ki a gyerek? :? a kertbe? vagy?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Én is úgy emlékszem,hogy nem mehettem ki bárányhimlősen.Most már lehet?Vagy mit olvastál?

Tandembicikli :lol: biztos sok B&B-t néztek :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Babus :lol: olyan cukik,hogy így tudnak örülni mindennek. :D lányok van valakinek olyan wc ülőkéje amin rajta gyárilag a szűkítő?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Hanga 5-kor kelt, mellettem 6-ig elmolyolt a rongyijával, aztán kérlelhetetlenül felkelt. Bár annyira nem bántam, mert azon a 10 cm-en baromi fárasztó volt egyensúlyozni. Hová fejlődünk így? Jövő héten már 4 óra lesz? :shock: :twisted:

Nyulasz: nagyon jóóóóóó! Mi is ilyen bringákat veszünk. azt a wc-ülőkét Törpitől hallottam, de még nem láttam, pedig én is nagy keresésben vagyok. :? Ha találsz szólj!

Törpi: hajrá következetesség! :wink: Kellett neked utánaolvasni barinak! Remélem Emma is hamar túl lesz rajta, te meg már voltál! Anyud csak jobban tudja! :wink: "Átugorjak" ruhákat válogatni? :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


egyik ismerősnek van probáltuk is tényleg jó :wink: rá is kerestem akkor de vmi 10enezer volt :?
http://www.minimano.hu/termekeink/higie ... _4003.html
na mégsem olyan drága :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


nálunk is kelés volt tegnap Lalu ma Tami pontban 5.15kor jöttek szerencsére 6.30ig még visszaaludtak velünk

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


a nem lehet kimennit én ugy értem h közösségbe-"nyilvános" helyre, nem?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Asszem mi nem várjuk meg a nyarat a bilizéssel. :? Alexát öltöztetem, száraz éjszakai pelus és nyafizva mondja, hogy pisilünk bilibe. És pisilt! :shock: Pedig eddíg ő nem. Most nem tudom, hogy kicsit kérdezgessem őket nap közben, vagy hagyjam és csak akkor, amikor ők maguktól szólnak? Igazából Hanga már szerintem szobatiszta lenne, csak Manó miatt nem akartam még, igyekeztem is elterelni róla, de így már nem lehet. :? Jaaaaj! nem akarom még!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: nekünk is kb ilyenkor kezdték márc-ápr h volt rajtuk pelus és néha szoltak h pisilnek bilibe én akkor még nem kérdezgettem igy volt h bilibe ment volt h pelusba és junius1én (hihi végre emlékszem vmi dátumra) :lol: mondták h akkor nem kérik vissza a pelust napközben na akkor kérdezgettem 1-2 hétig voltak balesetek utána már csak elvétve
hát nálunk nagyon ritka a száraz pelus reggel, de délután koppkopp már gyakrabban elöfordul

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: nálunk azóta száraz pelusok vannak reggel többnyire, mióta nincs cumisüveg. És azóta Alexa mindíg jön nyafogni reggel, hogy pisi-pisi és fogdossa a pelust. Én úgy szeretném megvárni a jó időt, dehát anya tervez, gyerek végez. Aztán lehet ez csak egyszeri alkalom volt..... még reménykedem, hogy meg tudjuk várni a jó időt. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


sztem elsö körben ha nem tiltakozik maradjon a pelus és ha szol akkor vedd le és bili :wink: (nálunk ez bejött de biztos van aki rögtön leveszi és az jön be) :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Csütörtöktől Lidlben esőnadrág!

Babus: én az utóbbit képzeltem el magunknak, dehát majd meglátjuk. Ezért is várnék, de ha meg kérik a bilit, akkor nem foghatom vissza. :? Áááá már látom, nem olyan egyszerű ez! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz
Alacsonyan van Noémi kormánya,elképzelhető,hogy azért is áll ám fel,meg mert még új neki.Pár nap alatt megszokja.A kormányt pedig,ha állítható,akkor érdemes kicsit feljebb állítani.Az ülésnek olyan magasságban kell állnia,hogyha ráülnek,a talpuk teljesen érintse a talajt. :wink: Jó száguldozást 8)

Eszti

Kép
szotyo
Kiskőrös
 
 


Zsófi: gyógyulj! Ja, a kakáért enyémek is csak utólag szólnak, vagy még akkor sem. :( Szerintem a kakával meg fogunk küzdeni. Ugye Hanga 1x belekakilt a bilibe és nagyon megijedt tőle, Alexa meg szorulásos és így is csak 2 naponta produkál, akkor is állva liluló fejjel.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


sziasztok!

Babus! bárányhimlőt melegen kell tartani, (ágyban) mondjuk nem tudom hogyan lehet ágyban tartani egy 2-3 éves gyereket :?

Zsófi! gyógyulgass, ha megy a bölcsi akkor tudsz pihenni nem ?

Törpi! jól átvészeltétek akkor Mírával, Emma is legyen túl rajta gyorsan :wink:

én nem szoktam kérdezgetni Rékát, hogy kell-e pisilni, csak ha nincs rajta pelenka
van amikor ő kéri a pelenkát, van amikor nem hajlandó felvenni a pelenkát
és olyan is, hogy pelenkás és mégis mindig bilibe pisil
abszolút ő dönt
Kakilni is úgy kakil R bilibe, hogy szól pisilnie kell, és mikor végez akkor mondja kakilok is :lol:
amúgy meg mindig szól előtte, hogy elmegyek kakálni :lol: :lol:
és elmegy az ajtó mögé

Móni
KépKép
reunion
 
 


Nyulasz! nagyon jók a bicajok :lol: és milyen jól áll nekik a sisak :lol:

szerintem mi nem veszünk ilyet, hacsak nem papa projekt lesz


hűűű az a csúszda nem semmi

Könyveket mikor juttassam vissza??? vagy ráér még?

Móni
KépKép
reunion
 
 


és ez milyen lehet vajon?
lehet nagy helyet foglal?
http://www.minimano.hu/termekeink/higie ... -zold.html

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: nálunk is volt idö h ajto mögé bujtak :lol: :lol: :lol: most már csak becsukják és ki kell menni nekem :lol:
ágyban tartani...hááát :? azért megjegyzem de ne kelljen koppkopp
ez uaz mint egy sámli meg szükitö verzio de ugye itt is le kell szerelni ha felnött megy...az egyben az tényleg jo h nem kell pakolászni semmit

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: naaa :( jobbulást Neked! jo lenne már letudni a nyavajákat :wink:
köszi ;)
ma voltunk Müpában a teszveszmuzsikán jo volt sokkal jobb mint a babazene, ez tényleg 2-3 éveseknek jo :) végére lányokat is lehetett aktivizálni egy kicsit még a citerát is kiprobálták :) voltak ölbéli dalok meg olyan anya-gyerek (1 gyerek :? ) sebaj kibirtuk :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


itt ülök a fogorvosnál...brrrrrr...

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: :( kitartás!

Egyik nap csináltam vacsira töltött gombát, azóta apa bárhová képes elmenni gombáért, hogy ehessen! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: Csajszikáid eszik a gombát? nálunk nem :( én nagyon szeretem nyamiii néha rántottat szoktam akkor csajok halrudacskáznak...mivel töltötted?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: :? hajrá ;)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


hú,ez nem volt szép tőled,Timi mindjárt éhen halok,de enni nem igazán tudtam...mondjuk a rántott gombát ha most megpusztulnék,akkor is megenném. Tńyleg mivel töltötted? Enyémek ették a múltkor,jó rég... Képzeljétek Bada annyira ráérzett a bicajra,már most futva alig érjük utol...lejtőkön meg simán lábát felemelve gurul le,na jó,ezek pici lejtők. Eszti,köszi,azóta megemeltük,mert az utcánkban van egy kislánynak,és az magasabban van,mi annyira az üléssel voltunk elfoglalva,hogy fel se tűnt a kormány...lányok,nem tudom mi volt a túloldalt,telóról vagyok,nem tudok visszalépni...

KépKép
noba
Budapest
 
 


Babus: nem eszik :( mi meg nagyon imádjuk, mindenféle formában. Egy kis hagymát, a gomba szárát bedobom az aprítóba, nagyon apróra darálom vele, pici olajon megdinsztelem sózom, borsozom, aztán rengeteg petrezselymet dobok hozzá, azt is jól aprítva, 1 tojást, beáztatott zsemlét, vagy csak zsemlemorzsát, múltkor egy kis krémsajttal dúsítottam, ma 1 kis kocka camambert is nyomtam mindegyik közepébe, tetejére reszelt sajtot teszek és mindegyik tetejére egy csipetnyi vajat. Na, kész is! Nyami! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz: bocsi! :oops:

Jó étvágyat! :wink:
Kép

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


nyami...fojik a nyálam,pedig még csak a váróban vagyok :lol: mindjárt kérek egy nyálelszívót :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


hu de guszti :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyamiiiiiiiiiiiiiiiii, mi is szeretjük a gombát, köszi a receptet, ezt ki kell próbálni!!!! Csajok hol eszik, hol nem. Nem tudom, mitől függ :?

Én nem gondolkodnék sokat, levenném a pelust. Aztán ha két-három nap után sem éreznek rá, akkor visszatenném. Míra legalábbis így lett 3 nap alatt szobatiszta.

WC ülőkével kapcsolatban valóban a kombináltra szavazok, amit Babus belinkelt, áldom apát, hogy megvettük. Lányok is, mi is nagyon szeretjük, tényleg a legkényelmesebb megoldás, és sosincs lepisilve. Ez a szűkítőkről nem mondható el, akármilyen fajta. Higiéniai szempontból is erre szavazok!
Mi is 7e-ért vettük a Lidl-ben. MEGÉRI!!!!!

Míra rendszeresen az új kedvenceivel alszik. Lehet ez balerina szoknya, Hófehérkés pulcsi... nagy élmény. Ezek után én nem merek cipőt venni :shock: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: