Új privát üzeneted érkezett!


Szia!
Látom neked is vannak kamasz fiacskáid.. nekem is szinte egy idősek a fiaink.. ha még jársz erre hagyj üzenetet :)

szeder74
 
 


 
 

Sziasztok!
Az én lányaim 94-ben és 98-ban születtek.Nálunk elég gázos a kamaszkor,főleg a nagynál látványos,de már a kicsi is kezd "megőrülni".Fiúknál is ilyen gázos ez a korosztály?
timci
 
 


Sziasztok

Nekem az első lányom 98-ban született. Hát nálunk sem egyszerű ez a kamaszkor kezdete.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok.

timci
Nekem a nagyobbik fiam 95-ös most lesz júniusban 14 éves.
Hát mit ne mondjak nem könnyű vele, már csak azért sem, mert sajnos hiperaktív magatartásproblémás.
Időnként rá sem lehet ismerni máskor meg jobb, ha hozzá se szól az ember.


gabi
Nekem sajnos még nincs lányom, de bocsi fogadott lányom van aki 14 éves most, ő párom előző házasságából van.
Gratulálok a baba váráshoz, mit szól hozzá a nagylányod?
Amikorra ki vagy írva én abban a hónapban és napon születtem :D :D
Milyen kicsi a világ.
Pedig anyukám június végére volt velem kiírva szülni.
manocskak
 
 


Sziasztok

manocskak nekem ő lesz a negyedik. Betti lányom 98-as, Norbi 2001-es és Réka 2004-es. Örülnek mindannyian, és már nagyon várják.
Nekem anyunak van a szülinapja 4-én apué meg 7-én. Tesóm fiának június 27

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gabi
Akkor szép nagy család lesztek ti is.
Nekem apukám volt aki júli. 18.-án a sógornőm pedig 13.-án lesz a szülinapja.
Nekem a másik fiam 98-as a legkisebb most lesz 10.-én 3 hónapos.
De itt lakik velünk a páromnak a fia aki 96-os születésű.
Ja és a párom szeretne még egy kislányt is valamikor.
Mondtam neki, hogy már így is kicsi a személyautónk, mert csak 5 személyes, de már néznünk kell egy 7 vagy 9 személyes kisbusz amibe kényelmesen elférünk.
Hogy telik a várandósság?
Minden rendben van veled és a babával?
manocskak
 
 


Sziasztok!
Gabi gratulálok a babához,irigykedek nálunk valószínű már nem lesz több baba.
Móni!
Akkor neked sem egyszerű.A legnagyobb gond az,hogy most kell a továbbtanulásról dönteni és ugye a 7.,8.-os jegyek számítanak,tanulni meg persze pont ilyenkor felejt el a többség.Ez a hiperaktivitás kiskorától van a fiadnak vagy kamaszkori sajátosság?
timci
 
 


timci
iskolás kora óta hordom rendszeresen, bár már az oviban is jeleztek nála problémát el is vittem őt de nem mondtak semmit.
Most ott tartunk, hogy ez a hiperaktivitása a doki szerint mivel nem igazán "bírja" nagy létszámú csoportot néha dühkitörései is voltak olyankor verekedett.
Kis létszámú osztályba jár ez miatt, ahol tudnak vele foglalkozni.
Móni
manocskak
 
 


Móni köszi szerencsére jól vagyunk, elég jól bírom magam, annak ellenére hogy elég nagy a pocakom. Mi is most cseréltünk autót hogy elférjen a család.

timci mi úgy volt hogy 3-nál megállunk, de aztán még is meggondoltuk magunkat.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gabi
Pedig még elég sok időd van a szülésig ahogy írod, hogy milyen nagy a pocid.
A párom kisbuszt akar venni. :cry:
Én pedig nem szeretem a nagy autókat vezetni.
nekem is van jogsim már 5 éve.
Most egy coltunk van nem egy fiatal autó, de elvisz ahová akarom.
manocskak
 
 


manocskak mi is buszt akartunk először de kipróbáltuk és nekem nem jött be, én vezettem volna nagy részt mert én hurcolom a gyerekeket oviba suliba. Így a meglévő toyotánkat cseréltük le 7 személyes toyotára terepjáró volt előtte is ez is az. Én nagyon szeretem, gyerekek jól elférnek benne. És még a hátsó ülés is jól használható, csomagtér is használható. Ha vásárolunk akkor úgy sem megyek 4 gyerekkel vásárolni, így az üléseket be lehet a helyére csukni és akkor baromi nagy a csomag tér. Ha meg nyaralni megyünk akkor úgy is két autóval megyünk.
Pocakom ekkora

Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gabi
Hát ahogy elnézem a pocidat nem kicsi lesz a babád.
De legyen egészséges és neked is minden simán menjen a szülésnél majd.
Én egy kicsit ódzkodok a nagy autó vezetésétől, a mostanit nagyon szeretem vezetni. :D :D
manocskak
 
 


Sziasztok

Móni hát nekem mindegyik nagy volt, de a harmadik volt a legnagyobb, ő 4 kg-val született. Doki azt mondta hogy több mint valószínű hogy ő is lesz legalább akkora. Hát majd meglátjuk, egy biztos már most nagyobb volt az utolsó uh-on 1 héttel.

Én is rendes személy autót vezettem,de mivel én alacsony vagyok 154 cm, így örültem hogy nagyobb magasabb autót veszünk, azt nem mondom hogy nem féltem, de aztán mikor elkezdtem vezetni rájöttem hogy sokkal könnyebb vele menni, tök jól kilátok, és parkolás is könnyebben megy hiába nagy autó.

KEllemes Húsvéti Ünnepeket kívánok mindenkinek.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gabi
Az szép, azért nem irigyellek, hogy ilyen nagy babád lesz. Én örültem, hogy 3 kiló fölött volt mind a három. A két nagy egyforma súlyú volt 3150g a kicsi ő pont pénteken volt 3 hónapos ő 3320g volt.
Szerdán kapja a következő szurit akkor lesz lemérve, kíváncsi vagyok mennyit hízott 1 hónap alatt.

KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK ÉN IS MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!
manocskak
 
 


[Sziasztok!!!!!
Nekem 97-be született a nagyfiam 98-ba a második,2000-be a harmadik és 2003-ba a negyedik fiam.Most várom az ötödik babomat,sajnos sokan felelötlennek gondolnak!!!!!De mért kell valakit ennyire megalázni ezért!!!!!
verescicus
 
 


Verescicus
Szia.
Akkor mit szóljak én 2009 januárban született a 3. fiam és még az novemberében a 4. fiam.
Miért lennél felelőtlen, a gyermek Isten ajándéka és egy Áldás a családnak, ha gyermeke születik.
Üdv. Móni.

manocskak
 
 


Szia Moni!!!!
Csodálatos dolog a babavárás,most tartok a 28.hétnél és ugy néz ki ő is fiu lesz!!!!!!!!!Más a terheségem mint a töbivel,talán ezért gondoltam azt hogy kislányom lesz!!A LÉNYEG AZ HOGY EGÉSÉGES LEGYEN!!!!!!!!!
verescicus
 
 


Szia.
Nem baj, ha esetleg fiú lesz ő is a lényeg, hogy egészséges legyen.
Mi a keresztneved megkérdezhetem? Azt még nem tudom. :wink:
Nálunk a fiuk szépen nőnek.
A Joel már több mint 10 kiló, sőt szerintem van már 11 is.
A Joakim most volt mérve ő 6 kiló és 64cm.

manocskak
 
 


Szia!!!!!
Engem Anitának hivnak,mostmár 31hétnél járok.MÁR ALIG VÁROM HOGY MEGSZÜLESSEN A BABOCÁM.
verescicus
 
 


Szia Anita.
Hát igen nem sok idő van már a 37. héttől már bármikor számíthatsz rá.
Nekem a Joel és a Joakim is a 39. héten születtek.
És ami érdekes napra pontosan megbeszéltük velük amikor még a pociban voltak, hogy melyik nap szülessenek meg. Be is jött. :lol:

manocskak
 
 


De jó!!!!!Én is szeretném ha májusba meglenne mert ez szerelem gyerköc lesz!!!!Meg elég nehezen viselem a kismamaságot,sokat fáj a pocim!!!!!!!!!!!!!
verescicus
 
 


Mitől, nem kérdezted a dokidat?
Én is már a Joellel és a Joakimmel nagyon nehezen viseltem a vége felé én inkább a derekam miatt.
A Joakimnél volt olyan, hogy 90 fokos szögben közlekedtem a lakásban úgy, hogy mindenbe kapaszkodnom kellett. Nem kívánom senkinek.

manocskak
 
 


Te jó ég! Most vettem csak észre ezt a topicot!
Akarom mondani sziasztok mamik!
Nagyon örülök nektek!!!
Én is 1995-ben szültem első gyermekemet, aztán 1998-ban a másodikat és most várjuk a 3.gyerkőcöt. Ildikó a keresztnevem és Balatonfűzfőn lakunk.két fiam van, Jonatán és Benjámin-most persze kislányt szeretnénk, de ha fiú lesz, az sem baj, abban legalább már van rutin.

Bár igazából most olvasom a leveleiteket, és úgy látom - legalábbis az utóbbi hozzászólóknak nem '95-ös és '98-as az évjáratuk :D

Akkor hogy jött ez a topic- név? :shock:

Azért írjatok ám!
Ildi

Kép
Kép
Kép
3 szabó legények
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!

Hát nem mondta a dokibácsi hogy mitöl fáj,de néha esküszöm rosszabak mint a tolfájások.Szia Ildi,örülök hogy benéztél erre az oldalra.Mikorra várod a pocaklakot???Jol viseled???
verescicus
 
 


Szia Ildi
Üdvözlünk közöttünk.
Hogy honnan jött ez a topik én alapítottam, mert akkor még csak a 2 nagy fiam volt akik '95 és '98-ban születtek, de közbe született még 2 fiam 1 évben így gondolkozom, hogy nyitok egy ilyen topikot is 1 év alatt 2 baba. :lol:
Mi Nemesapátiban lakunk, nem is lakunk olyan messze egymástól azt hiszem.

Anita
Azért vigyázz magadra, bírd ki ezt a pár hónapot, tudom könnyű mondani, átérzem a helyzeted.

manocskak
 
 


Anita (ha te vagy verescicus)
Jó kérdés, hogy "mikorra várod a pocaklakót?" Az előző kettő "pocaklakó" se a tervezett időben született, az egyik előbb a másik később, de a naptár szerint szeptember 22 a várható időpont. :D
Teljesen jól vagyok, semmi panasz, hála Istennek!
Neked fáj a pocid?(Jó, visszaolvastam az üziket, neked fáj.) Mióta érzed ezt? Én is megkérdezném a dokit, hátha mond valami okosat. Benne vagyok a 2010 szeptemberi babák topic-ban, ott a csajok hasfájásra mindig magnéziumot szednek az orvos javaslatára. Persze nem mindegy, miért fáj az a hasikó!

Szia Móni! Ahogy elnéztem nektek is szép Bibliai eredetű nevei vannak a gyerekeknek. Nagyon gondolkodunk a harmadik néven, hogy az is szép és főleg jó jelentésű név legyen. Úgy vettem észre, hogy nagyon sokat számít, milyen nevet adunk a gyerekünknek. Hiszen egész életében kell viselnie és naponta százszor mondjuk ki azt a szót, nem mindegy, hogy mi a jelentése.
Fogalmam sincs, merre van tőlünk Nemesapáti, de igérem, megnézem a térképen!
Holnap megyek AFP-re, nagyon várom már!
Na, hagylak titeket is szóhoz jutni!
Ildi

Kép
Kép
Kép
3 szabó legények
 
 


Ildi
Mi voltunk 2 éve B.fűzfőn csináltunk ott egy szerszámtárolót.
A párom asztalos szaunákat, faházakat és egyéb asztalos munkákat készít.
Na nem azért, mert az én férjem, de nagyon szépen dolgozik.
Nekem a nagy fiam 15 éves lesz ő Dávid és a második fiam 12 éves volt januárban és természetesen 2 kicsi. Bocsi, hogy megkérdezem, de hogy hogy Bibliai nevet választottatok? Ti is jártok valamilyen Gyülekezetbe?

manocskak
 
 


Ezt hogy csináltad, hogy ilyen gyorsan válaszoltál? Sms-ben értesítenek, ha valaki ír? :lol:
Igen, járunk gyülekezetbe, természetesen az egész család. Az a helyzet, hogy igazából a férjem egy szolgálat vezetője, így azt is mondhatnám, hogy a saját gyülinkbe járunk, de ez így nem fedi a valóságot, mert ez egy szolgálat és nem gyülekezet. Elég bonyolultan hangzik, de nem az. :D
Ha szeretnéd ezt a munkát jobban megismerni, akkor nézd meg a neten az Adullám Evangélista Szolgálat honlapját. Az a szép nagydarab fickó a férjem. Az egész országot járja, sok meghívása van. Hirdeti az evangéliumot. Legutóbb Sárpilisen volt, ez egy kicsi falu, de kb. 30-an megtértek és ott volt a polgármester is, aki nagyon örült az Istentiszteletnek.
Szóval mindkettőnknek remek férjeink vannak. Na és nektek 4 kisgyerek! Ezt igazán csak Istennel lehet vállani!

Ildi

Kép
Kép
Kép
3 szabó legények
 
 


Szia.
Nem kapok sms, csak látom, ha írnak amikor fellépek ide. :wink:
Mi a Hit Gyülekezetbe járunk itt Zalaegerszegen és ha eljutunk akkor Keszthelyre is szoktunk menni.
Sőt a Joel fiamnak 2X adtam életet. (újra kellett élesztenem 3,5 hónapos korában)
Igen a sok gyermek áldás Isten szemében.

manocskak
 
 


Móni!
Csak vicc volt az SMS. Akkor jó sokat fent vagy a neten.
Nekem a veszprémi Hit gyüliben vannak ismerőseim, nagyon dicsérik. Amúgy a férjemmel Németh Sándor tanításain nőttünk fel, hogy úgy mondjam, kiemelkedő egyéniség ő itt Magyarországon.
Teljesen azt valljuk, amit ő.
Nem tudom, írtam-e már, de a két fiú után persze most lányt várunk. Még nem sikerült olyan igazán klassz nevet találni neki. Anna, Hanna, Noémi, Abigél, ezek vannak, de egyik se olyan, hogy azt mondanánk rá, hogy:Na, ez az!! Lehet, hogy azért, mert fiú lesz? :P
Amúgy néztem a keresztény anyukák, vagy v.mi ilyesmi topicot is, de aztán láttam, hogy mikről beszélgetnek....aztán inkább nem léptem be.
Nem semmi lehetett, amikor Joelt újra élesztetted!!! :shock:
Ha vagy még, akkor írjál magatokról!
Sziasztok!Ildi

Kép
Kép
Kép
3 szabó legények
 
 


Én beléptem abba a topikba, ahol keresztény kismamák és anyukák vannak, de amikor megírtam, hogy mi hova járunk elkezdte az egyik csajszi ócsárolni, hogy kinek a pénzéből telik a Sándornak a szuper autójára stb.., így nem is írtam többet oda.
Majd megnézem azért azt a honlapot.
Mi sajnos nem jutunk fel rendszeresen Pestre a Hit Parkba, 2 éve mentünk fel pünkösd vasárnap azután tudtuk meg, hogy a kis Joel a pocimban van már.
De viszont amit az interneten leadnak élő közvetítést azt mind megnézzük a neten, mert TV-k az nincs, na nem azért mert ne telik rá, hogy úgy mondjam jobb így.
Nekünk, ha lány lett volna a Joakim akkor Jázmin lett volna.
Ami a Joellel történt akkor nagyon nehéz elfelejteni, pedig most lesz majd 1 éve, hogy ez történt.
Magunkról:
Én 34 éves leszek a párom 45 lesz, neki és nekem is a 2. házasságunk, neki az előző házasságából van 1 fia és 1 lánya, nekem a 2 nagy fiam van az előző házasságból.
A falu szélén egy 5 hektáros erdős területen van egy kis bio farmunk ahol disznókat és kecskéket tartunk.

manocskak
 
 


Szia Móni!
Akkor én is írok magunkról. Férjem is és én is 38 évesek vagyunk. Székesfehérváron tértünk meg, aztán hamar elkezdődött a "vándorélet", mert férjemnek evangélista elhívása van az Úrtól és ezt is csinálja "főállásban". Sok embernek ez elég meredek, persze akik nem keresztények, nem értik(az az igazság, hogy sokszor még a keresztények sem...)
A nevekről:hát a férjem vezetékneve Szabó, ehhez elég nehéz nevet találni. Nekünk amúgy mindkét fiú lánynak indult, és akkor az Esztert választottuk, de így tizenakárhány év után most mégsem azt szeretnénk.
Nagyon király lehet saját farmon élni, igazság szerint én is ezt csinálnám, ha lehetne. De a fent említett okok miatt nem igazán tudunk sehol sem hosszabb időre letelepedni, márpedig egy bio farmot nem lehet csak úgy ide-oda költöztetni, ha jól gondolom. :wink:
Szóval igazából kétféle dologgal is foglalkoztok, mert írtad, hogy a férjed asztalos is. Nekem az a mesterség is nagyon tetszik, mert ha valaki ügyes, mindent meg tud csinálni saját maguknak is .
Ma voltam AFP-n Veszprémben, nagyon gyorsan végeztem. Sajnos nem nézték meg a babót ultrahanggal, pedig már nagyon szeretném látni! Azt mondta a nőci, aki levette a vért, hogy majd két hét múlva. Gondoltam magamban:köszi...
Na jó, hagyok szóhoz jutni másokat is.
Mindenkinek szép napot!
Ildi

Kép
Kép
Kép
3 szabó legények
 
 


Szia Ildi.
Ha van kedvetek egyszer valamikor gyertek el hozzánk egy kis állat nézőbe.
Hát nem igazán lehet őket költöztetni a méretük miatt sem. :wink:
Én ebbe a gyülekezetbe azóta járok amióta a párommal együtt vagyunk ami már lassan 3 éve.
A párom már több mint 10 éve megtért már.
Amúgy terveztek még babát? Tudom korai még ilyet kérdezni. :wink: :oops:
Mi már nem tervezünk több csemetetét, mert azért elég kicsi ez a ház amiben lakunk.

manocskak
 
 


Köszi a meghívást, és lehet, hogy élünk is vele.
Mi is több, mint 10 éve vagyunk keresztények.
Még egy baba? Nem tudom. Igazság szerint a második gyerek születése után sokáig azt mondtuk mindketten a férjemmel, hogy pont ideális a két gyerek, megfelelően lehet velük foglalkozni, nincs elhanyagolva egyik sem. De most, hogy a nagy már 15, többet van távol, mint otthon, a "kicsi is 12, rájöttünk, hogy lassan kiürül a ház, és még idejében gondoskodni kell "utánpótlásról". Tehát most vagyok 38, mire 2-3 éves lesz a pici, addigra elmúlok 40.. hát nem tudom, szerintem az már egy kicsit sok. Bár a nővérem mindkét gyerekét 40-en túl szülte. Ja nem, az elsőt kb. 39 évesen.
Te viszont még fiatal vagy, de persze mindenki maga tudja, hogy mit szeretne. Főleg, hogy nálatok nem három gyerek van, hanem sokkal több.
Tényleg, jól kijönnek egymással a gyerkőcök? Nincsenek kamaszkori engedetlenségek? Fiúk nem civakodnak egymással?
Nálunk néha előfordul, de hamar le lehet állítani őket. Alapjában véve szeretik egymást, csak néha nekik is kicsi az élettér... Pedig mindegyiknek van saját szobája, de azért néha összeakad a bajuszuk. :lol:
Férjem az előbb ment Budapestre, vezetőségi találkozó lesz, utána meg irány Karcag, ott van egy szép kis cigány gyülekezet, ahová rendszeresen meghívják szolgálni. Elég sokat van távol, de ennek legalább van értelme, nem úgy, mint mikor sok férfi a két-három bevállalt műszak miatt nem látja a családját.
Egész más téma:ti elmentek szavazni? Mi biztos, mert le kell váltani ezt a komcsi társaságot, akik évtizedeken keresztül szellemi-lelki vakságban tartották az országot. Sok borzalmas dolgot hallottam és olvastam, hogy mennyire üldözték az igazi keresztényeket a kommunisták. Németh Sándort is megverték sokszor még a nyolcvanas évek elején.

Ildi

Kép
Kép
Kép
3 szabó legények
 
 


Igazából mi terveztük a 4. babát csak nem ilyen gyorsan (1 év alatt a 2 fiú), de mi terveztünk Isten végzett helyettünk.
Tudod nagyon foglalkoztat engem valami és ezt a páromnak is említettem már, hogy valami összefüggésnek kell lennie abban, hogy a Joel 27.-én majdnem elvesztettük és a Joakim 27.-én született.
Hol nincsenek viták a gyerekek között, sajnos még nem tudtuk megoldani a külön szobát a 2 nagy fiúnak, de tervben van, már csak meg kell valósítani. Tudod nekem a nagy fiam Hiperaktív Magatartás problémás ami keveredik Tanulási képesség kevert zavarával is. Így a nagyobbik fiammal aki 15 éves lesz júniusban elég nehéz kezelni, és mivel hirtelen düh kitörései is voltak, meg néha-néha most is van ezért kell sajnos gyógyszereket szednie, hogy ezt vissza fogja. Most azért megyünk Pestre 16.-án, hogy gyógyszerein módosítsák vagy mást kap nem tudom.
Pláne most közre játszik az is, hogy kamaszkorba lépett mind a kettő. Néha nagyon ki vagyok, mert a 2 pici elég sok erőmet és energiámat elvesz + még néha a 2 nagy fiam is rátesz 1 lapáttal.
Hogy elmegyünk-e szavazni még nem beszéltünk róla a párommal, de lehet.
Nagy szörnyűséggel olvassuk mindig a hírekben, hogy Jeruzsálemmel mit művelnek és a Zsidókkal.
Remélem, ha leváltják a mostani kormányt sokkal jobb lesz. Bár őszinte legyek politizálni a párommal egyáltalán nem szeretünk.

Neked mi a foglalkozásod?
Nekem van 1 kereskedelmi végzettségem és elvégeztem egy Szociális Gondozó és Ápoló tanfolyamot is, de el szeretném végezni a boltvezetőit is, ha majd a Joelék egy kicsit nagyobbak lesznek.

manocskak
 
 


Már nem is írom, hogy Szia Móni! - úgy sincs más per pillanat a társalgóban.
A születési dátumokkal kapcsolatban:nálunk Jonatán 7-én 7órakor született, ami pedig a teljesség száma a Bibliában. De valóban tényleg áldott gyerek ez a Joni!
A nagyfiadért nem imádkoztattatok? Teljesen démonikus, amit írsz, dühkitörés, meg ilyenek... Nem vagyok az a típus, aki minden bokorban gonosz szellemeket lát, de azok alapján, amiket leírtál, szerintem egy jó kis szabadító szolgálat, meg böjt segíthetne!
Igen, a zsidóság gyalázatosan szenved itt Magyarországon az antiszemitizmustól! Nem véletlenül van ott, ahol...Hiszen aki áldja Izraelt, az áldott lesz, aki átkozza, az átkozott...Ezen el kellene gondolkodni a magyar politikusoknak! Persze nem ismerik ezt az Igét... Amúgy mi sem politizálunk, mert inkább Istenre bízzuk az ügyeket, de most, hogy itt a választás, ezt ki kell használni.

Most éppen nem dolgozom -mióta ide költöztünk Fűzfőre nem sikerült állást találnom. Egyébként mindig az volt a szívem vágya, hogy olyan életünk legyen, mint az amerikai csöpögős filmekben, hogy anyuka reggel útnak indítja a gyerekeket és a férjét, aztán mire hazaérnek főz nekik, gondoskodik róluk. Hát most meg van és én nagyon élvezem, a gyerekek is boldogok, férjem is. Szerintem ez az igazi, és sok család nem lenne olyan széteső félben, ha anyuka nem a gyárban gürizne három műszakban, hanem otthon tudna lenni a családjával.
Ildi

Kép
Kép
Kép
3 szabó legények
 
 


Igen ezt sajnos mi is tudjuk, hogy esetleg démonikus dolgok ezek, kértünk is már nem egyszer imát a pásztorunktól, de sajnos az a helyzet, hogy a fiam nem igazán úgy áll hozzá a dolgokhoz, ő is sokszor mondja, hogy már unja a gyógyszereket mi mondtuk nem 1X neki, hogy ettől megtudna szabadulni, ha akar. Már gondoltunk arra is, hogy ha majd feltudunk menni Pestre a Gyülibe akkor a Sándortól kérünk szabadulásért imát a Dávidra, hogy kimenjenek ezek a démonok belőle. Mert szerintem több is lehet benne.

Most én is így vagyok, mint te, hogy a párom dolgozik én meg itthon vagyok a fiukkal.
De az a helyzet, hogy valamikor nem tudok szinte semmit csinálni itthon, mert van amikor a 2 picurral nem lehet bírni, amikor nyűgösek.

manocskak
 
 


Hát igen, az biztos, hogy neki is akarni kell. Mármint Dávidnak.
Joakim szopizik még?
Most lelépek, mert jön haza a suliból a Beni, készítem neki az ebédet.
További szép napot!
Ildi

Kép
Kép
Kép
3 szabó legények
 
 



Na, végre sikerült ideülnöm.
Fiamnak van MSN-e. benjaminszb3@hotmail.com
Gyorsan írok egy picit, aztán megyünk Bábolnára, ott is van egy csoport, akiket, a férjem szokott látogatni, ma lesz házicsoport.
Tegnap bejelentkeztem Balatonfüredre 4D ultrahangra. Sajnos csak két hét múlva lesz szabad hely, de akkorra már legalább biztosan meg tudják mondani, hogy fiú lesz-e vagy lány a baba.
Mit szoktatok hétvégén csinálni? Bár gondolom a férjednek a hétvégén sincs megállás.
Nekünk szombaton Budapesten lesz Istentisztelet. A budaörsi úton bérelünk egy színháztermet, 300 fő befogadására alkalmas, de eddig még nem volt teltház, de ami késik, nem múlik! Ebéd után szoktunk indulni, 4 órakor kezdődik az összejövetel, és este 8-9 óráig szokott tartani.
Megnézted az adullam.hu weboldalt?
Most sajnos be kell fejeznem, de holnap d.e. megint leszek.
Áldjon az Úr!Ildi

Kép
Kép
Kép
3 szabó legények
 
 


Majd akkor felveszlek az MSN-re és ott tudunk beszélni.
A mi gyülekezetünknek saját helysége van amit megvett a gyülekezett elég sokan szoktunk lenni, de gondolom ezt ismered.
Igen néztem a weblapot, Szabó Csabának hívják a férjedet?
Itt a Hit gyüliben nagyon jól érzem magam sőt még a Joel is.
A páromnak is említettem, hogy veled levelezek és, hogy elhívtalak hozzánk.
Meg is lepődött, hogy egy pásztor feleség fenn van a Babaneten.
Mert végül is a párod az pásztor nem?
De mindenkit szeretettel várunk aki Isten áldásával és szeretettel jön hozzánk.

Mi hétvégén, ha tudunk akkor megyünk Keszthelyre a gyülibe, ott is az a pásztorunk van aki itt Zalaegerszegen.
Ha nem tudunk menni, akkor ha jó az idő akkor az egész család felmegyünk a farmra és ott piknikezünk (szalonnát sütünk és jól érezzük magunkat). Vasárnap az interneten nézzük a pesti közvetítést a Hit Parkból.

Felvettelek az MSN-re.

manocskak
 
 


Ja, és titeket is Áldjon az ÚR.
manocskak
 
 


Szia Móni!

Az MSN-el kapcsolatban majd a fiamat megkérem, hogy világosítson fel, mert én nem szoktam használni. :oops:
Igen, Szabó Csaba a férjem, de nem pásztor, hanem evangélista. A pásztor pl.Németh Sándor, illetve ő inkább apostol. A férjem inkább segít a pásztoroknak, hirdeti Isten Igéjét.
Tegnap olyan jól sikerült a bábolnai alkalom, hogy ötkor kezdődött és este 10-ig tartott. Majdnem éjfél volt, mire hazaértünk. Volt egy új megtérő!!! :D
Mi is szoktuk nézni a Vidám Vasárnapot, a múlt heti is csodálatos volt!Nagyon szeretem a Sándor tanításait.
Nagyon klassz lehet a saját farmotokon piknikezni. Nekünk van egy házunk Nagykarácsonyban, tavalyelőtt jöttünk el onnan, de még nem sikerült eladni. Néha visszajárunk, rendberakjuk a kertet és ha bejön a jó idő, mi is fogunk grillezni, vagy szalonnát sütni. Bár ott nem olyan nagy a hely, mint amekkora nálatok.
Lehet, hogy buta kérdés, de az állatokat fel is dolgozzátok(hús, tej, sajt)vagy eladjátok?
A gyerkőcök ilyen adottságok mellett gondolom egészségesek, talpraesettek. Mármint a jó szabad levegőre és a mozgás lehetőségre gondolok.
Az én két fiam sajnos előnyben részesíti a négy fal között végezhető dolgokat, pl tv nézés, számítógépezés. Sajnos. Persze szót fogadnak és ha azt mondjuk nekik, hogy most nem nézhetnek tv-tv agy nem gépezhetnek, akkor nem csinálják. A kisebbik mondjuk szeret biciklizni, meg focizni és ahol lakunk ezekre van is lehetősége.
Írtad, hogy voltatok Balatonfűzfőn, nem tudom, melyik részén voltatok, de mi gyártelepen lakunk. Ez elég pocsékul hangzik:"gyártelep", de képzeld el, hogy ez egy olyan erdős rész, ahol a házakat beépítették a fenyőfák közé, és gyönyörű füves, fás, bokros az egész. A házból kilépve bent vagy az erdőben. Voltak gyárak, de azok már mind csődbe mentek, ezért tényleg tiszta, csendes, nyugodt az egész környék.
Na de be is fejezem az írást, mert már túl hosszúra nyújtottam a témát.
Érezzétek nagyon jól magatokat, és szép időt kívánok nektek a szalonnasütéshez!
Áldjon az Úr!
Ildi

Kép
Kép
Kép
3 szabó legények
 
 


Szia.
Az MSN-re, ha bejelentkezel én már megkerestelek már csak vissza kell igazolni.
A disznókból annyi hasaznunk van, hogy a malacokat adjuk el 20-25kilósan, meg magunknak szoktunk meghagyni hízni.
A kecskéket a tej miatt és a gida hús miatt, bár szoktunk cserélni, hogy legyen új bak aki befedezi őket.

Kép Ezek a kecskéink.

manocskak
 
 


Hát ahogy az időt elnézem most nem lesz szalonna sütés.
Mi sem szoktunk 1 alkalmat sem kihagyni a Vidám vasárnapból. Sőt van amikor a régebbieket is megnézzük ill. a 700-as clubot szoktuk még nézni az ATV műsorán.

Mivel nagyon jó itt a levegő nem beszélve arról, hogy a Dávid fiam allergiás és asztmás is Hála Istennek az asztma spréjét már csak nagy ritkán használja.
Viszont tény, hogy szmog mentes helyen vagyunk, nem úgy mint Pesten, mert én amúgy mi a Dávidékkal Pestről költöztünk ide.
Nekünk nincs TV, így nem ülnek egész nap előtte, sőt tudod jobb is, ha filmet akarunk nézni akkor azt a könyvtárból hozunk ki DVD-ket és itthon megnézzük.
De inkább a gépen dicséreteket szoktunk hallgatni és közben, ha tudom akkor csinálom a dolgomat.
Na most én is jó hosszúra sikerültem.
Titeket is Áldjon az Úr gazdagon. Móni.

manocskak
 
 


Jó reggelt!
Úgy látszik ketten maradtunk ezen a fórumon.
Nagyun cukik a kecskék! Nem sajnáljátok őket, mikor elviszik? Persze gondolom egy idő után hozzá lehet szokni, de először nem volt rossz?
Mikor még Nagykarácsonyban laktunk, mi is kipróbáltuk, milyen az állattartás, volt két mangalica malackánk....Nem nagyon szelidültek meg, pedig hallottam róla, hogy néha egészen hozzá lehet szoktatni őket a vakargatáshoz, meg a simogatáshoz. Aztán persze az lett a vége, hogy el lettek fogyasztva.
Tegnap csodálatos volt az alkalom Pesten! Jó sokára értünk haza, de ma megint fel kellett mennie a férjemnek, ezért vagyok itt már ilyen korán. A férjem már szavazni is volt. Én majd valamikor a nap folyamán megejtem.
Jövő héten kedden a védőnőt is meg kell látogatni. Elég ritkán megyek. Ami azt illeti, én keveslem a védőnővel, meg a dokival való találkozásokat. Anyu azt mondta, hogy ha rendben van minden, akkor minek kéne sűrűbben járnom? Mondjuk igaza van, de én szívesen járnék gyakrabban, hogy minél többet foglalkozzanak velem, meg a babával. Pl. szívesen megnézném ultrahangon, meg ilyenek.
Szóval Pestről mentél a természet lágy ölére? Hát, van ilyen is. De sokan nem tudnák felcserélni a nagyvárosi életet vidékire. Pedig milliószor jobb! Mivel a férjem nagyon sokat van Pesten és ugye a nagy alkalmaink is ott vannak, kérdezgetik tőlünk a tesók, hogy nem megyünk Pestre lakni? De hallani se akarunk róla!!!
Na, túlszárnyaltam magamat az írás mennyiségében, úgyhogy el is hallgatok!
Valóban úgy néz ki, hogy nem lesz ma piknikezős idő, de ki tudja, mi lesz még ma?
Nagyon kellemes, áldott , családias vasárnapot kívánok nektek!
Ildi

Kép
Kép
Kép
3 szabó legények
 
 


Szia.
Hát ez a családias nap, nem lesz, a párommal tegnap elég csúnyán összevesztünk.
Ma reggel már úgy ment el itthonról, hogy nem is köszönt.
Nem akarok panaszkodni, de nem bírom magamban tartani. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Lesz miről megint beszélnem a pásztorunkkal azt hiszem.
Néha úgy érzem elég nem bírom tovább.
Na mindegy nem akarom elrontani a napodat, ha már nekem így alakult.

Tényleg elég havonta a dokihoz és a védőnőhöz menned, ahogy anyukád is mondja, hiszen nincs semmi baj, jól fejlődik a picur is, UH-ra csak 4X kell menni.

Sikerült az MSN-re fellépned?

manocskak
 
 


Szia!
Nem gondoltam, hogy ilyen korán itt leszel!
Ha akarod, elmondhatod, miért van mosolyszünet apa között meg közötted, nem rontod el a napomat, örülnék, ha segíthetnék.
Szóval azt mondod, próbáljam meg az MSN-t? Na jól van, megpróbálom.Akkor ott találkozunk.
Ildi

Kép
Kép
Kép
3 szabó legények
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: