Új privát üzeneted érkezett!

szia anna,merre vagy? szülés??még nincs? tegnap volt egy rendezvényünk az Újpesti napokon,nagyon jól sikerült. Kép Kép Kép Kép

mó73
 
 


Mó, ne haragudj, semmivel a világon nem lehet úgy kiakasztani, mint amikor valaki minden nap megkérdezi, hogy mikor szülök már!
Megígértem, hogy értesítelek, kérlek szépen ne kérdezgesd. Még el sem jött az időm és amúgy is tovább szoktam vinni a gyerekeimet.

Tegnap beköltözött a nagylányunk a kollégiumba, holnap kezdődik az óvoda, iskola, ezért is jelentkezem ritkábban. :wink:

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


jaj,ne haragudj,csak bármikor meg lehet,de akkor nem kérdezem többet.

mó73
 
 

 
 

Nem haragszom, nem tudhattad, hogy ez engem zavar :wink:

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


köszi,akkor megnyugodtam. :wink:

mó73
 
 


Az én nagylányom Pápára jár gimnáziumba, ami 10 km-re van tőlünk. A húgom is odajárt, ő is bent lakó volt és nagyon szeretett ott lenni. Most is visszajár :)

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Én már voltam Pápán,szép hely.

mó73
 
 


Különben hol laktok, ha nem titok?

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Alsónémedin, Bp-től 10km. Dunaharaszti is mellettünk van,pont a coca-cola gyártól 5 percre. És ti?

mó73
 
 


Pápától 10 km. Budapesttől kicsit messzebb van :wink:

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Nekem tetszik Pápa,kétszer voltam,legutóbb 1 éve. Ti is kertes házban laktok?

mó73
 
 


Hát szerencsére falun ez a szokás, legalábbis errefelé :wink: Meg is bolondulnánk ennyi gyerekkel, ha nem lehetne őket kicsapni az udvarra. Sajnos, az utcán nem játszhatnak, mert néha nagy kamionok mennek előttünk, de legalább az udvaron és a kertben ellehetnek :wink: :D

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


én sem engedem az utcára őket,mert néha 1000-el mennek egy-ketten,amúgy csendes utcában lakunk. :)

mó73
 
 


Holnaptól nem leszek netközelben. Majd szülés után jelentkezem. Remélem, jól bírod a gyerek nélküli csöndet!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


oké,várom a híreket!

mó73
 
 


Anna,hogy vagytok?? A nagylányom ma lett 17 éves!!!!

mó73
 
 


Isten éltesse!
Jól vagyunk. Még egyben. Épp az jutott eszembe, hogy lehet, hogy a nagytesója szülinapján jön (16-án). Majd kiderül :wink:

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


az lehet,nekem meg a legnagyobb fiam okt.16-án lesz 18éves.a 3.fiam pedig a házassági évfordulónkon született.

mó73
 
 


Anna, hogy vagy??

mó73
 
 


cisa, neked privi!!!!! :) :)

mó73
 
 


Sziasztok!
Remélem, hogy újra éled ez a topik sok-sok új taggal!
Én szívesen venném az ötleteket, tanácsokat, hogy egyszerűbben vegyük az előttünk álló akadályokat. :wink: :P

KépKép KépKép
KépKép
KépKép
csenge10
 
 


:( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

KépKép KépKép
KépKép
KépKép
csenge10
 
 


Szia!

1000 éve a 4. kisbabámat váromba írtunk sokan, de az már átalakult és megszűnt:( Meg sokan az 5. -et is vártuk. :lol:
iloly
 
 


Végre valaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Nem lehetne újraéleszteni itt?
Szerintem a névadás is sokkal találóbb.

KépKép KépKép
KépKép
KépKép
csenge10
 
 

Hozzászólás a topikhoz

Emotikonok
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: