Új privát üzeneted érkezett!

Várok mindenkit, aki júliusra tervezi babájának érkezését. Izguljunk együtt a pozitív tesztekért, és ami még utána jön! :)
*witch*
 
 


Kíváncsi vagyok, hogy sikerült-e ilyen tickert csinálnom. Még nagyon új vagyok, bocsánat!
*witch*
 
 


Szia Witch!
Szeretnek nagyon ide tartozni, de egyenlore meg csak remenykedem, hogy jon a baba. Drukkolok, hogy neked osszejojjon!
Gem

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 

 
 

Szia Gemini!
Egyelőre én is reménykedem, azért nyitottam a topikot. Látom Neked 2 gyönyörű szép gyermeked már van, gratula hozzájuk! 2 lány után gondolom egy kisfiúra vágytok... :)
*witch*
 
 


Imadom a lanyaim, es legszivesebben meg egy lanyt szeretnek. De a picifiunak is nagyon orulnek.

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Sziasztok!
Szabad csatlakozni? :roll: :D bár ha most ebben a hónapban jönne össze a kistesó, június 28-ra lennék kiírva. (pont a szülinapom lenne. :lol: :lol: ) jövő hét elején-közepén kiderül. nektek hány naposak a ciklusaitok? nekem 33-35. néha hosszabb is besikeredik (legrosszabb eset 42 nap volt.) mi sajnos már január óta próbálkozunk, igaz júliusban volt egy hó szünet, magas volt a vércukorszintem és diétáztam hogy beálljon. (Mátéval is terhességi cukrom volt. de úgy tűnik terhesség nélkül is hajlamos vagyok rá. :( :evil: )

Gemini, Witch
ti mióta próbálkoztok a tesóval? (egyébként nekünk Máté anno a 9. hónapban jött össze.) gemini látom ti már a 3. gyerkőcre "gyúrtok". tesóm most várja a 3. dikat. neki két fia van: 5 és 2 évesek. úgy tűnik talán most lány lesz. (legalábbis a 4d szerint.)

Gemini
látom te brüsszeli lakos vagy. 97-98-ban én is kint voltam, baby-sitterként egy osztrák anyukánál. Avenue du Parc utcában laktunk. a Port de Halle nevű metróállomáshoz közel. (Chausse de Waterloo nevű fő utca volt arra.) most teljes nosztalgia jött rám. ti mióta vagytok kint? férjed dolgozik kint? szépek ott a parkok. :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Szia Syrynx!

Nekem átlag 32 napos a ciklusom, és kb. ez az első hónap, hogy próbálkozunk. Tavaly szültem, eddig nem is jött meg, szóval igazából tényleg ez az első. Nekem megmaradt a cukorbetegségem, csökkent glükóztolerancia néven fut tovább, és diétáznom kell. Nos, ez kicsit nehéz így, hogy nincs pocaklakó, aki miatt igazán kéne. Így, ha összejön, akkor nagyon keményen megint diétázni fogok, mint a múltkori terhesség alatt.

Tökjó nektek, hogy külföldön élhettek/éltetek. Mi is voltunk, de csak 1 évet Amerikában.

Nagyon új vagyok még errefelé, úgyhogy vadul ismerkedem a fórummal, és látom milyen szép vonalzókat lehet összehozni... majd én is bűvészkedem, de csak akkor, ha maradok is itt. Mert kitudja....Jó lenne....
*witch*
 
 


Hajrá lányok!


Nekem júliusi babám van (2007.07.23) kívánom hogy jó sok pozitív teszt legyen.Aztán júliusba ami szerintem a nyár legszebb hónapja hatalmas baba esö legyen!!!!Szóval mindenkinek probléma mentes csodás baba várást. :D :D :D

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 


Witch
nekem is ugyanaz van, csökkent glükóz tol. Igazad van, hogy pocaklakó nélkül nehéz tartani a diétát. ezt én is így érzem. nekem anno Mátéval 140 gr diétát kellett tartanom. már a 20. héten kiderült, valamiért a doki előbb és nem a 25-26-héten kérte a terheléses cukor mérést, és milyen jól tette. utána önszorgalomból mentem el a háziorvoshoz, mikor Máté már 8-9 hónapos volt. és ott derült ki, hogy továbbra is magas a cukrom, 5,9 volt éhgyomorra. terhelésest nem csinált. :( viszont most nyáron egy szabadtéri rendezvényen volt ingyenes szűrés és ott kb. két órával egy fél pizza és két gombóc fagyi után 9.0 lett az érték. :evil: :evil: nagyon megijedtem és szépen elkezdtem diétázni, napi ötször keveset enni (korábban csak 3szor ettem) és így 4,5 lett az éhgyomrim. sose volt ennyi korábban. a házi doki azt mondta, a három havi értékem is jó. most egy kicsit elengedtem magam, bár tudom nem szabad, de hát nem könnyű. csokit viszont egyáltalán nem eszem. :?

a gyerkőcöd mekkora? fiú-lány? tegyél vonalzót neki is. esetleg képet.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Egy kép az én Mátémról. Még augusztus végén készült. Kép

Hemej,
köszi a drukkot. hú, látom nálatok is jön a tesó. :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok!
Nagyon szorítok mindenkinek a pozitív tesztért!
Én tavaly okt 29.-én teszteltem egy pozitívat és július 07-én érkezett hozzánk életünk értelme! Olyan szép emlék volt minden azért néztem be hozzátok!
Szóval kívánok minél több babát júliusra!
Vendég
 


Én is átjöttem a tavalyi topikból drukkolni mindenkinek!
Én is mint v.kata 2007 okt 29-én teszteltem pozitívat, és szintén 2008.07.07-én született meg a kislányunk Laura Alice, akit nagyon imádunk!
Mindenkinek mielőbbi pocakosodást kívánok!

d.dodó
 
 


Sziasztok,

Reményeim szerint csatlakozhatom hozzátok én is nemsoká : )
Valahogy úgy érzem nem vagyok egyedül : ) Zsófi lányomnál is így volt, szinte azonnal tudtam, éreztem. Ha jól számolok júli elejére leszek kiírva, már nagyon izgatott vagyok, ma vettem tesztet de még várok vele... (amúgy én is júliusban születtem )

Andi

Kép
danidaniel
 
 


Üdv Mindenkinek!
Köszi a drukkot!
Andi! Nagyon jó Neked, hogy így érzed már...
Én csak reménykedem... Majd magamról is többet elárulok, ha biztos leszek abban, hogy ide tartozom. Oké?
Mindenkinek gyönyörű babája van, mindenkinek nagyon nagy gratula!!! :)
*witch*
 
 


Sziasztok!

Bekukkantottam hozzátok, én is a 2008. júliusi topicot erősítem.
Én nov.3-án teszteltem pozitívat, és júli 10-én született meg a kislányom, Emma.

mindenkinek egészséges és boldog babavárást kívánok! Legyetek olyan jó kis összetartó topic, mint a miénk!
Ha tanácsra van szükségetek, nézzetek át mihozzánk a 2008. nyáriba, szívesen látunk benneteket!

Minden jót! :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.10.20 11:27-kor.
Vendég
 


nem mondod, hogy 2007 július?
ott tuti nem lehetsz.
2 okból is: nem ismerlek, pedig ott oszlopos tag voltam (voltam, mert megszűntünk ezen a fórumon létezni, átköltöztünk az undok tekintetek elől máshova)
másik ok, hogy kislányod 3 hónapos. idén pedig 2008-at írunk.
szal ezt alaposan elírtad, két ízben is.
bocs a megjegyzésért.
kissmanó
 
 


kissmano!
Mielőtt ilyen hangnemben irogatsz, tanulj meg olvasni, mert t.maria 2008. júliusi topikot írt!!!!!!!!!!!!!!

d.dodó
 
 


Kissmanó! Én vettem a lényeget, és nem zavart az elírása. Örülök minden drukknak! T.maria! Köszi a felajánlást, ha úgy adódik benézek. :)

Van már valakinek pozitív tesztje? Andi???? Nekem még arrébb lesz a tesztelés, de már nagyon várom!
*witch*
 
 


esetleg nem zavar, hogy jött, s utólag módosított a saját hozzászólásán?
olvass időben, s akkor nem rontasz másnak.
a tanulásról pedig: nem hinném, hogy több iskolád lenne mint nekem.
kissmanó
 
 


Sziasztok!
De jó ezt a fórumot látni! Én is nosztalgiázok! Sok sikert minden Maminak! Kívánom hogy olyan jó csapatotok jöjjön össze, mint a mi 2008 nyári kismamis csapatunk.

Az én fiam is 2008. júliusában született. Én ebben az időszakban még csak a piri végét vártam. A mi kisfiúnk nov. 3án fogant, és 07.18án született.

Kissmanó!
Azt hiszem felesleges a több iskoládra hivatkozni.... :lol: Az nem számít. Sztem örülj, hogy kívülállók, önzetlenül drukkolnak Nektek!
:wink:
20150601134430
 
 


kissmanó!
Ha már egy hozzászólást elküldött, nem tudja módosítani, mert a "régi" hozzászólás is benntmarad! Na mindegy......
Látatlanban meg miből gondolnád, hogy bárki másnál (történetesebben nálam) több iskolai végzettséged lenne.... ha meg igy is van....sajnos intelligenciát nem osztogatnak a suliban, ugyhogy ne az határozzon meg valakit, hogy hány osztályt, vagy milyen iskolát végzett el...... ez a véleményem!

d.dodó
 
 


igenis, lehet módosítani az előző hozzászólásóótod. de csakis az tudja, aki írta.
van kettőezerakármennyi írományod, s még ezt sem tudod.
szép.
kissmanó
 
 


desviki: köszi, de gyermekeim számát nézve nem kell nekem drukkolni.
kissmanó
 
 


Lányok!

Nehogy már összekapjatok itt miattam...

Valóban elírtam az évszámot, akit ez sértett, attól elnézést kérek.
Valóban utólag módosítottam, és a témát kérek mindenkit, itt zárjuk le.

Kissmanó!
Azért azt gondolom, hogy egy elírás miatt, mégha az egy rossz dátum is, még nem kell megkövezni senkit sem.
Az undok tekintetekről pedig csupán annyit írnék, hogy azokat most Te képviseled?

Sajnálom, hogy miattam így indul a topic. Sokat gondolkoztam, hogy reagáljak e egyáltalán Kissmanó hozzászólására, de miután többen is megpróbáltatok pártolni engem a történtek miatt, úgy érzem, nem hagyhattam szó nélkül.

A lényeg, amit már a korábbi hozzászólásomban is írtam, és amiért akkor idejöttem, az ez:
mindenkinek egészséges és boldog babavárást kívánok!
Vendég
 


kissmanó írta:desviki: köszi, de gyermekeim számát nézve nem kell nekem drukkolni.


Akkor meg miért kötözködsz itt?

Elnézést Kedves Fórumozók, hogy ezt a perlekedést kell olvasnotokl
20150601134430
 
 


kissmanó az olyan embereket nem értettem sosem akik képesek csak azért venni a fáradságot és írni, hogy másokat sértegessenek. Szerintem felháborító a viselkedésed! És én csak sajnálni tudlak az akármennyi iskoláddal (különben az én apukám erősebb) mert a hozzászólásaid valami iszonyat sivár lelkivilágról tettek tanubizonyságot. És szerintem más örömét inkább ne rontsd el!

KépKép
muffin
 
 


Sziasztok,

Witch, kedves vagy hogy érdeklődsz felőlem. Hát az igazat megvallva ez csak egy érzés, lehet hogy csak legbelül a szívem mélyén szeretném, nemsoká kiderül. 2-3 napot várok még, ha kibírom, aztán tesztelek : ) de nem fogok nagyon magamba zuhanni, ha mégse, hisz nagyon kis korkülönbség lenne a két baba között, még nincs 9 hónapos a kislányom. (( Néha már hányingerem is van, de ez még nem jelent semmit ))

Mindenkinek drukkolok !!

Andi

Kép
danidaniel
 
 


Lassan az egész 2008-as nyári topik átköltözik ide is egy kicsit.
Én most már csak azért jöttem, amiért eredetileg is a többiek, hogy nagyon boldog babavárást kívánjak nektek, és hogy nehogy most emiatt a kezdeti nehézség miatt elmenjen a kedvetek a babanetezéstől! Nekünk - mondom ezt majd mind a negyven topiklakó nevében - nagyon sokat segített -segít a mai napig, hogy vagyunk egymásnak!

Kép
Kép
patr
 
 


Danidaniel: nem is olyan kicsi korkülönbség másfél év :lol: :lol: :lol:
Nekem tetszene! Ha belegondolok akkor 5 hónap múlva lesz annyi idős a lányom mint neked! De jó! Úgy szeretnék már újra terhes lenni! Szóval neked külön drukkolok!
Vendég
 


Sziasztok!

Boldog babavárást kívánok mindenkinek!!!

A mi topikunk azért működik ennyre jól, mert segítjük és szeretjük egymást és sohga meg nem bántanánk a másikat, mégha más is a véleménye adott dolgokról. Tiszteletben tartjuk a másik véleményét és megoszjuk a miénket!
Ez a topik szerintem azért van, hogy meghallgassuk a másikat és ha öröme bánata van megoszthassa velünk és segítsünk ha tudunk, vagy együtt örüljünk! (2008 nyári) :lol: :lol: :lol:

Jó forumozást mindenkinek!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek gratula a szép babájához! :D
Engem ez az egész perpatvar nagyon meglepett, nem erre készültem egy babás fórumon, de remélem jó csapat fog összejönni itt is, és babaeső lesz jövő nyáron!
Mindenkinek köszi a jókívánságokat!
Andi!
Azért írd meg a teszt eredményét majd! :)
*witch*
 
 


Sziasztok

Csatlakoznék hozzátok. Vasárnap csináltam tesztet és pozitív lett. Elvileg július 1 a szülés várható ideje.

Szeptember 24 -én volt meg utoljára. Van 3 gyerkőcöm, decemberben volt egy vetélésem, és azóta most sikerült újra babás lenni.

Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Szia Gabi!

Gratulálok a pozitív tesztekhez, és a 3 gyerkőchöz! Nem semmi!!! December óta most sikerült újra??? Azért az elég hosszú idő, nem? Reméljük a legjobbakat, és július 1-én a 4. babót a családotokba!!!!
:D
*witch*
 
 


witch köszönöm. December 20-án volt a vetélés, utána februárig nem lehetett próbálkozni, aztán februártól már élesben ment a doog, kaptam clostylbegytet mert elég nehezen van peteérésem, de sajnos 4 havi adag után sem lettem terhes, aztán 3 hó pihi, spontánkodtunk, majd újra szedtem most szeptemberben a clostyt és rögtön sikerült, de ebben a hónapban most nem foglalkoztam vele, sőt azt hittem hogy majd ahogy szokott 19 nap környékén lesz a peteérés, elmentünk Graz-ba párommal édes kettesben a 14. nap környékén jó sokat gyallogoltunk, jól éreztük magunkat és hát ott fogant a baby.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi!
Ez tökjó hír! :)
Egy kérdés: amikor Clostyt kaptál, akkor előtte, közben volt vérvétel és uh???? Mert nekem csak úgy csípőből írta fel a dokim, ha most nem jön össze, a következő hónaptól szedjem. Semmi hormonvizsgálat, semmi uh...ez kicsit megrémiszt. Szerinted???
*witch*
 
 


Witch!
Ne menj bele a clostiba uh követés nélkül. Sajnos elfelejtik mondani, hogy ez a szer nem csak tüszőket növeszt, hanem csökkenti a nyálkahártyát is, amin megtapadna a babó.

Mielőtt kapsz tüszőserkentőt, legyen egy 3 és 21 napi vv-d.

Bocsi, hogy okoskodom ,de én már ezeken átestem.
20150601134430
 
 


Viki!

Köszi, tudtam én, hogy nem stimmel ezzel a dologgal valami, úgyhogy ha nem jön össze, akkor szembesítem a dokimat, és csakis uh-követéssel fogom beszedni, és vérvétellel a következő hónapban.
*witch*
 
 


Witch!
Ügyi vagy! A sok closti sajna még cisztásodást is okozhat. Csak erről is keveset beszélnek (bocsi, hogy nagyon részletezem, de a kisfiam meddőségis segítséggel fogant, ezért eléggé benne vagyok a témában).
20150601134430
 
 


Nem, nagyon értékelem a segítséged!!!! Tényleg, köszi!!!!
Nekem pco-m is van, ezért nem értem a dokim ilyen hanyag hozzáállását. Pedig már régóta ismer, nála is szültem...
Reméljük megfogant most a baba, és nem lesz szükség a Clostyra!
*witch*
 
 


Witch: reméljük, hogy megfogant! Nekem más okból adtak Closty-t (peteérésem volt bizonyítottan de a vetélésem után azt állapították meg, hogy kevés a progeszteron szintem és a doki szerint ez segít abban hogy legyen) viszont jó hír, hogy egyszeri bevétel után fogant a pici, szóval reménykedj! Mi meg drukkolunk! (igaz az előző is elsőre megfogant :oops: :oops: )
Vendég
 


Kata!
Köszi, én is remélem, hogy megfogant, és nem kell majd ezen aggódnom következő hónapban.
*witch*
 
 


Witch nekem ugyan vérvételem nem volt, mert nem volt időm elmenni, de azt tudtuk hogy nincs peteérésem, menszim sem volt. De uh követés minden hónapban volt, ami engem megmondom őszintén baromira feszélyezett hogy van e érett tüszőm, mekkora ha nem akkor mint kellene akkor totál ki voltam. És ebben a hónapban elhatároztam hogy uh nélkül fogom szedni, semmi idegeskedés. Úgy látszik ez bejött. Cistám sosem volt a clostytól, és a nyálkahártya sem csökkent. De mind emellett azt mondom hogy kell a vérvétel és az uh követés.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi!
Köszi az infót, és a tanácsot!
Igen, tényleg nem szabad(na) görcsölni rajta, dehát ugye....
*witch*
 
 


Bocs, megint idepofátlankodom az önreklámmal :D

Kicsit bővült az oldalunk, nézelődjetek ha van kedvetek és légyszi a hasznos menüpontba írjátok meg saját vagy általatok hasznosnak gondolt cikkeiteket! Szerkesszük együtt. Szeretném ha legalább a 10-es cikkszámot elérnénk. Mindenki legyen aktív! :)

http://kismami.net/

Pár esetleg számotokra aktuális hirdetés is felkerült az oldalra, böngésszétek!

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


witch!
én is closty mellett lettem terhes.
volt egy vetélésem, és utána nem volt mensim. aztán kaptam valami bogyót (már nem emléxem a nevére :oops: ). beszedtem 2 kurát belőle. szedése mellett volt mensim. aztán a 3. hónapot nélküle csináltam végig és megint nem volt mensim.
ezután kaptam a closty-t. nem volt uh és vérvétel sem. de az első kúra hatásos volt!!!
ugyhogy bizakodj nyugodtan. szerintem is használni fog, persze ellenőrzés mellett. nekem ugy volt hogy az első kurát simán végigcsinálhatom (gondolom hogy ne idegeskedjek) aztán ha akkor sem jött volna össze akkor lett volna felügyelet mellett a további kúra

Kép

Kép
timi1982
 
 


Timi1982!

Akkor most ez elbizonytalanított: ha nem jön össze, akkor szedjem következő hónapban követés nélkül, és ha utána sem, akkor utána követéssel??? Felhívom a dokit a mensi első napján, és megkérdezem, az a legtisztább, de hangot adok értetlenségemnek, az biztos!
Miért ennyire felelőtlenek a dokik?????
Nekem van pé-m, hiszen van már egy kislányom....van mensim is...

Mindenkinek ismét gratula a babájához!
*witch*
 
 


szerintem 1-2 kura végigcsinálható ellenőrzés nélkül is.
egyébként azért kell ellenőrzés mellett a többit mert elég nagy dózisú anyag van benne, hisz rá is van irva hogy akár ikrek is lehetnek. mivel a gyogyó egyszerre többet is érleltethet.
szóval azért ha nem mondta hogy ellenőrzés mellett szedjed azért az nem olyan gáz még igy az elején. aztán meg ha 2-3 kura után se jön össze akkor azért gondolom csak továbblép, megvizsgál, esetleg elküld vhova...
meg ugy vettem ki szavaidból hogy nem az első gyerek... tehát azért arra is gondolhat a dokid hogy megpróbáljátok ezzel hogy ujra beinduljon magától a szervezetedben a rendszer és akár utána el is lehet hagyni a closty-t és anélkül összejön.
(az első gyogyómat én is arra kaptam, hogy ujra beinduljon a pé-m meg a mensim és menjen minden a maga utján, hisz először is összejöt magától, gondoltuk hogy akkor nem feltétlen kell a gyogyi. csak az vmi miatt nem hatott...remélem nem volt akkor valami maradandó "károsodás" hogy még mindig sehol a mensim már megint...)

jah és már nem igazán szoptatok. talán napi 1 étkezése anyatej a törpémnek, és a mensi megint a fasorban se... ugyhogy nekem ismételten doki következik és szétnéz hogy mi történt odabent.
gondolom megint kapok valami gyogyót.
persze gondolom most azért nem closty-t ir fel, hisz még nem akarom a másodikat :D

Kép

Kép
timi1982
 
 


Timi!

Igen, van már egy kislányom.
Szoptatás elhagyása után (teljes elhagyása után!) hagynak 3 hónapot még, és utána ha nem jön meg, adnak valamit. Addig nem. Nekem se jött meg, és a 3. hónapban igen.

Nagyon szeretném, ha nem kellene ebbe a clostys dologba belekezdeni, reménykedek!!!
*witch*
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy ismeretlenül zavarok, de szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy barátnőm honlapját, aki szopopárnákat készít:
http://www.szoptatosparna.atw.hu/

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Boldog babavárást kívánok nektek!

Akit esetleg érdekelne az irjon nekem privit :)

Kép

Retrus Fire Exclusive Babakocsi Eladó ! ! !

Használt, de nagyon szép újszerű
állapotban lévő babakocsi
eladó! Ár: 30 000 Ft
Tel: 06 70 60 25 40 5


Bolti ára : 69 990 Ft

Újszülött kortól 15 kg-ig használható

3 funkciós, sportkocsivá alakítható

Fő tartozék: textilmózes

Tartozék: lábzsák, tető, kosár, karfa, 5 pontos biztonsági öv, esővédő

Ülőrész jellemzői: vízszintesre dönthető, több fokozatban dönthető

Textilmózes jellemzői: oldalsó és alsó műanyag merevítőlap, textil hordozófül, levehető lábzsákrész

Tető jellemzői: kupolás, kupolásból nyári tetővé alakítható, ablakos, zsebes

Esővédő jellemzői: gumis szélű, szellőző lyukakkal ellátott

Lábtartó jellemzői: állítható 2 fokozatban

Huzat anyaga: pamut es poliészter

Váz anyaga: acél

Váz jellemzői: teleszkópos rugózás

Kerekek tulajdonságai: nagy méretű, 4db, fékezhető, gumi futófelület, felfújható

Pelenkázótáska nélkül.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: