Új privát üzeneted érkezett!

Lányok, ne csináljatok ügyet a lapos hasból, semmit nem jelent. Nekem szülés után azonnal visszament S-esre, most meg már szinte befelé horpad Apa mégis...tudjátok.

Rengeteget írtatok, ha Janka abbahagyja a sírást visszaolvasok.

Kép

Kép
sildi83
 
 


Sziszike: Nekünk Bergonunk van, az vízszintig dönthető, jó tágas, tehát a babának tuti kényelmes, viszont cserébe állati nehéz és nagydarab.

Tasin: Mirella gyönyörű, olyan édes!

Tecaa: nagyon vagány a fiad, olyan sok szép kisfiú van itt, hogy lassan kedvet kapok egyhez én is. Mármint szülni egyet.

Zsu: a zárt fórumban én is benne lennék.

Kikocska: upsz, akkor félre értettem a gmailes dolgot.

Janka mostanában alig eszik, nem tudom elkezdjek-e aggódni. Most is mindössze 80at szívott ki. És egy hét alatt csak 50 grammot hízott. Nem tudom mi van vele

Kép

Kép
sildi83
 
 


dharma: h álltok a szaporítással?? hatékonyság?? bimbóvédő??

Balázs az esti vihart is megérezte, extra nyűgi volt. de éjjel jól aludt. vicceset csinált tegnap, az orrán és a száján is jött vissza egy kis tejes-víz. így az én csupasz vállam egyszerre lett tejes vizes taknyos meg nyálas :) 5. napunk nyűgösen, 3. napunk ökölrágósan. cuppog, nyalja, rágja. Ja, és annak ellenére, h körülötte minden extra tiszta olyan koszos a körme alatt mint aki a homokozóból jött... és apjának köldök szösze van, neki ujj szösze. :)

rájöttem reggel mikor felkel, van egy gyors fél órám, amikor elvan a babakocsiban, akkor mosogatok, indítok egy mosást, fürdök felöltözök, reggelizek és akkor elkezd sírni. ha lassú vagyok akkor valamelyik kimarad. -mondjuk teregetni csak késő d.u. van időm, amikor az egész napos nemalvás miatt kidől egy hosszabb időre:) -

holnap a hajnali szopi után indulunk Kaposvárra. mert a 6-7 órás szopi után már ált. nem alszik vissza. 4kor még igen. akkora pakkunk van... nekünk egy napi váltás, Balázsnak két táska és egy nagy szatyor...:)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 

 
 

Sziasztok!

Én is jelentkeztem a zárt fórumra ha nem baj.

Lapos has:igen az az enyém és köszönöm a dícséreteket tök jól esik :oops: :oops:

Sildi én egy kislányhoz kaptam kedvet!Olyan aranyosak talpig rózsaszinbe meg fodorba


Ma reggel akciózott Dani: Elkezdett 7kor nagyon keservesen sírni az felvettem leültem vele és simogattam a hasát hátha az fájt neki... erre hatalmas rottyanás... megyek pelenkázni az egész háta tiszta car :lol: :lol: :lol: volt nemtudtam sírjak vagy nevessek. A legbosszantóbb az volt hogy a pelenka meg majdnem üres volt és hogy fehér body volt... :roll: :roll:

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers
tecaaa
 
 
 
 
 


Tecaa: a vanish mosószappan csodákra képes, én is azzal szoktam bedörzsölni mosás előtt a balesetet szenvedett ruhadarabokat :lol: :lol:

Kép

Kép
sildi83
 
 


Lapos has... nekem sohasem volt ilyen. :( De van még mit faragni a mostanin. Azok a fránya kilók nem akarnak lejjebb menni. Mire a kórházból hazajöttem, 8 kilóval lettem kevesebb, de azóta bármit csinálok nem megy le egy deka sem. Pedig odafigyelek, nem nasizok, bár mindent eszek, de kevesebbet, mint korábban. És tornázom is, hasra, combra, fenékre, persze light-osan, nehogy a tej elapadjon. Szóval Kikocs ne aggódj, nem vagy egyedül ezzel a problémával.

A kiscsaj ma reggel a bal cicinél megint elkezdte tekergetni a nyakát 5 perc múlva, de új cselhez folyamodtam: úgy helyeztem el a gyereket, mintha a jobb ciciből evés következne, csak én feküdtem fejjel lefelé. És bejött! :))) Kíváncsi vagyok, hogy délután mi lesz.

Már megint esik az eső, pedig tegnap azt hittem már újra itt a nyár. Azért csak lesz egy-két óra, amikor ki lehet vinni a gyereket.

Kép

Kép
kisszilva
 
 


Én is a Vanish szappant használom, és nagyon szépen kiszedi a foltokat még a fehér ruhákból is. Na, ez úgy hangzott, mint egy mosószerreklám. :shock:

Kép

Kép
kisszilva
 
 


tessék a másik fórumra is regisztálni csajok!!! :wink: :wink:

Vanish tényleg jó!! :lol: :lol: :lol:

Szilvi!
Legközelebb már fejenállva fogsz szoptatni!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mindent a gyerekért!!!

Tecaa: Pont valamelyik nap gondoltam rá, hogy most még bevállalnák egy gyereket.....ilyenkor még van az embernek kedve....később egyre csökken.. :wink: :cry: ahogy jönnek a gondok...mivel még nem védekezünk így akár................... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Igaz nem is szexelünk!!!! :shock: :shock: :shock: :roll: :roll:
De már beszélünk róla, hogy kellene... :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép


Kép
tasin
 
 


Lányok!

Én hiába regisztráltam a Mamanetre és hiába kattintok a fórumunkra,azt írja ki,hogy nincs jogosultságom!! :shock:
Mit csinálok rosszul? :cry:

Kép
demetnik
 
 


Mennyit fizet a Vanish a reklámért?? :lol: :lol: :lol: :lol:
Különben én ilyen Vanish porban áztatom és ahhoz képest ahogy kinézett már tök jó állapotba van

Az előbb nem engedett belépni :shock: :shock:

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers
tecaaa
 
 
 
 
 


hogy lehet bejutni oda??? :) :oops: 8)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


http://www.teszvesz.hu/show_item.php?item=666907126
Aki van 1órán belül, mit szól ehez?


Ez jó,Dharna neked nincs gyereked???Kicsit elgondolkodtam….de rájöttem,h.van neki….
Erre én tudok olyat mondani,h.talizzunk itt nálunk,hely van bőven. Itt aludni is lehet. 4szoba fr.ággyal, meg nappaliban, konyhában is van. Óriási udvar, hintaágy, még az óriás medencét is feltudjuk fújni…..Mert,hogy engem Pestre nem visz fel senki…..
De hát,ha terhesen nemtudtuk megoldani,hogy mindeni ráérjen…
Nincs köztünk camping tulajdonos a balcsin????Vagy esetleg szálloda tulaj bárhol???????

kocska
 
 


Kocska!
Szerintem nagyon megéri!!!Gondolom,magatoknak lesz :wink: Hajrá-hajrá :wink:

Kép
demetnik
 
 


Lehet, h már késő, de nekem is tetszik! Jó kis élénk a színe is!

Zsu
svs
 
 


Megnéztem a mamanetet, de nem találtam meg a fórumot, ráadásul van oda regim, de nem ezzel a névvel, asszem abcd vagyok, ezt szoktam, ha nem akarok aktív lenni, csak szükségem van valamire. Nem lenne jó megoldás, ha a gmailt használnánk, gy, ahogy ezt most tettük? Mindenkihez eljutott az info, akit érdekelt...

Kocska, ez a babakocsi nagyon megérné!
Én most erre licitálok: http://www.teszvesz.hu/show_item.php?item=666292184 de sokan ácsingóznak rá, nem biztos, hogy összejön.

Külföldi szálloda tulaj is jelentkezhet! Valami tengerparti hotelben simán összehoznánk egy talit szerintem! :D :D :D

icamica
 
 


http://velvet.hu/poronty/2009/06/26/any ... exeljetek/

Lehet, h ez nekünk szól...... legalábbis néha nekem is bűntudatom van a gyerektől lopott percek miatt......:oops: :roll: (akinek nem inge...)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára svs 2009.06.26 12:16-kor.

Zsu
svs
 
 


Ica, remélem tényleg Te vagy abcd- mert felvettelek.
Nézz körül, aztán gondolom meglátjuk, h hogyan tovább.....

Zsu
svs
 
 


Zsu!
Regisztráltam, és kértem a visszaigazolásod is. Köszi!
Gratula Emmának a kakihoz! A sógornőm lánya már 1 éves kora óta szobatiszta. Nem tudom, hogy csinálták, de nagyon ügyesek.

Kocska!
Tényleg elég sötét az anyósod, már bocs, hogy ezt mondom! Képes lett volna muffinnal etetni Olit?!
Nekem is van egy ismerősöm, aki csak 1 ciciből tud szoptatni. Ő mondta, hogy szerinte nekem is csak egy cicit kellene használnom szoptatásonként. Na ja, Ő mást nem is mondhatna!

Dharma!
Azért M. Jacksont ne hasonlítsuk össze Jimmyvel. Én mondjuk nem is bírtam Jimmy zenéjét, de hát akkor is ég és föld a kettő.
Jacko zenéje sem az én műfajom (én rockzenét szeretek), de azért tényleg óriási dolgokat alkotott, amíg a csúcson volt. Kár, hogy kirobbant a pedos botránya, onnantól már csak hanyatlott.

Beo!
Luca is érezte a vihart nagyon. Pont akkor ért ide hozzánk, amikor a fürdés utáni öltöztetés volt, amit amúgy is utál. Most aztán nagyon keservesen ordított, míg eljutottunk a cicihez. Azon még 1 perc után mély álomba merült.

Tasin!
A szexről ne csak beszéljetek, csináljátok is!


Úgy tűnik Lucának visszatért az étvágya. Ma már úgy evett, ahogy az oltás előtt. Tényleg, volt még valakinek ilyen tapasztalata? Más baba is lett étvágytalan az oltástól?

Megérkezett az új hálóbútorunk, nagyon szép. Megyek, letakarítani, aztán jöhet a pakolás.

Kép
gesztenye74
 
 


Zsu!
Jó a cikk!
Meg kell találni a megfelelő arányt a netezés és a "babázás" között. Én nem hiszem, hogy egy értelmes anyuka ne tudná ezt megtenni. Én is próbálok mindenre időt szakítani, még a pihenésre is.
Mivel nem dolgozom, ki vagyok éhezve a kommunikációra, információra. Sokszor tényleg csak az internet az, ahonnan ezt értelmes formában megkapom.

Hú, megint dörög az ég. Ebből újabb zuhi lesz.

Kép
gesztenye74
 
 


Tényleg nagyon jó ez a cikk!És osztom Gesztenye véleményét,hogy meg kell találni az arany középutat,hogy mindenkinek jó legyen! :wink:

Itt már esik is az eső,nem csak az ég dörög.Pedig mára terveztük Lilivel az első BKV-s utunkat...Ki akartam menni a Savoyába...A párom nem messze dolgozik onnan és értünk jött volna....Ez most a hülye idő miatt úgy tünik elmarad :twisted: És sajnos a séta is :twisted:

Kép
demetnik
 
 


Látom kezd felmerülni a mindent2szerírunk probléma?!
Akkor mi legyen, költözzünk át, ide meg írjuk ki, h a többiek hol keressenek minket....vagy????? :roll: :?: :roll:

Persze, jogos, értelmes emberek vagyunk, én is annak remélem amgam, de azért sajna becsúszik néhány ilyen eset is..... :oops: pl. tegnap du, amikor a másik topikot csinálgattam....
Mondjuk nekem is hiányzik azért a felnőtt társaság... :roll: :oops:

Itt is esik megint, de legalább délelőtt kint voltunk...

Megyek, mert Barnika öliBArni lett, és csak kézben alszik! :?

Zsu
svs
 
 


írjuk ki nagy piros betűkkel, h leléptünk, és h hol vagyunk, mi a teendő, és ott tali :)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Na amott elszórakoztattam magam, most átjöttem ide... :lol: :lol:

Majd kiirjuk, hogy az utolsó kapcsolja le a villanyt..

Kép


Kép
tasin
 
 


egy kis ízelítő a tegnap esti programunkból:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

NAGYON ÉLVEZTEM AZ EGÉSZET ÉS ANDRIS IS VÉGIG NÉZELŐDÖTT!TUDOM, HOGY VANNAK OLYANOK MOST AKIK AZT MONDJÁK, HOGY NEM VAGYOK 100% DE NEM AKARTAM EZT KIHAGYNI!

Kép

Kép
gabka7926
 
 


akkor mikor megyünk át végleg oda?

Kép

Kép
gabka7926
 
 


Nem semmi Gabka!!!! :shock:

Szerintetek milyen ez a hinta , 20 ezerért, jótállással...

http://www.matti.hu/termekek/jatek/hint ... giada.html

Kép


Kép
tasin
 
 


AMOTT VAGYUNK!!!GYERTEK ODA!!! :lol:

Ha nem tudod hogy hol, írj ide és segítünk!

Kép


Kép
tasin
 
 


minden rittkán jövő topiktárs :!:

elköltöztünk a mamanetre,2009 tavaszi babák.
zárt topik,zsu-tud titeket felvenni
.

mindenkit szivesen látunk ott is.csak jelentkezzetek!!!

Kép
Kép
ettike
 
 


svs írta:Na szóval,

megcsináltam, íme:

http://www.mamanet.hu/distribution/inde ... a3b89b45fc

Mi lennénk a 2009 tavaszi babák- gondoltam ha már van minden tavaszi hónapban babánk, akkor egyesítek. :wink:

Ha regisztráltok és kéritek a tagfelvételt, akkor egyelőre én (ne lepődjetek meg, új a nickem) tudlak felvenni titeket.

Gyertek, ízlelgessük, nézegessük- nekem is tök új az egész- aztán meglátjuk, hogy tetszik. (Végülis ha nem jön be, ide bármikor visszajöhetünk később.)

Most megyünk hunyni, de holnap amint tudok benézek oda is.
És igen, tényleg csak úgy van értelme, ha mindenki együtt marad!!!

Jó éjt!


bemásotam ide a többieknek zárszónak!
Pussz mindenkinek!

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


pont tegnap gondolkoztam azon,h veszek gumit ès nem vàrom meg a mensit. Bocsi a szòkimondàsèrt. Egyèbkènt nem èrtem a gyògyszert,mert akkor kell kezdeni,ha vèrzès van. ès ha nincs fèl èvig? akkor no sex or condom? Gesztenye arra ìrtam a Jimmys hasonlatot,h akkor is reggel a hìrre keltem. de ez ott is van :) Éljen a baszappan! :D Beo köszi a kèrdès,küzdünk :) De ahogy olvasom Ti is. holnapra jò utat!

dharma
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
Miért nem tudok csacsogni Veletek? Regisztráltam, de nem ad jogosultságot!!
SEGÍTSETEK!

Kép
Kép
tisa
 
 


én sem találtam, hogy hogy lehet belépést kérni, írtam zsunak pü-t :) talán beenged. :)
Misi lázas, így nem fekszem le, ahogy terveztem :( ezek a rohadt szurik megviselik szegényt úgy látszik, pedig most a homeós bogyó sem felejtettem el... megírom a 3 hós összefoglalót talán...

kikocska
 
 


Kikocs!Én is irtam zsunak. majd csak elkezdenek hiányolni minket :lol:
Sajálom Misót. Meg Téged is. Kitartás!

Kép
Kép
tisa
 
 


Sikerült nektek belépni?

Tényleg akkormiért nem skype-lunk az is jó! Igaza van Kikocsnak szerintem szét fogunk esni, lásd most sem tudunk belépni!!

Kép
lili&ana
 
 


Zsu
Beléptetsz engem is!

Kép
lili&ana
 
 


Sziasztok!!

Átlógtam.... :lol: :lol:
Mindjárt visszamegyek és kiirom, hogy engedjenek be benneteket!!!

Kép


Kép
tasin
 
 


Sziasztok!

Zsu,Ettike és Beo tudnak új tagokat felvenni :wink:
Egyébként én is regisztráltam a mamanetre,de egy darabig nekem is azt írta ki,hogy nincs jogosultságom...Aztán egyszer csak lett...Gondolom,mert Zsu felvett :wink: Szóval nyugi,mindenki át fog oda kerülni!! :wink:
Egyébként szerintem nem rossz,csak még szokni kell! :D
De abban én is nagyon bízom,hogy nem fog szétszakadni a csapat!!

Kép
demetnik
 
 


Liliana, téged nem talállak, regisztráltál???

Kikocs, Tisa Ti megvagytok!

Zsu
svs
 
 


Zsu - én is írtam, szerintem most sikerült elküldenem a kérést.

Kép

Kép
leo50
 
 


Kikocska!
Én is sajnálom Misit!Kitartás!!És mennek +++++
Mi két hét múlva kapjuk meg a szurit...Már előre félek tőle :(
Az első nem viselte meg egyáltalán,de ezt mondta is a védőnő,hogy általában az elsőnél nincs gond,hisz a szervezet még nem ismeri fel.... :roll:
De azért nagyon bízom benne,hogy talán a másodiknál is megússzuk! :wink:

Kép
demetnik
 
 


lili&ana itt vagyok meddig jutottál?
Hívhatsz is tudod a számom!

Puszi

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


1. lépés REGISZTÁLJATOK!
2. belépés
3. fórum fül/felhasználói vezérlőpult/csoportok
itt kell kiválasztani a 2009 tavaszi babák és mamák!
Úgy hogy beleteszitekn a kis pötyit és alul kiválasztjátok a csatlakozás és elküld gombot!

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


ezután megkérdezi hogY biztos akarod-e a csatlakozást NANÁ!!!

4.Meg kell várni a visszaigazolást (mivel zárt fórum)
utána már sima liba! :)

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


Bogi,

Azt nemértem, hogy be vagyok jelentkezve és nem tudok vonalzot csinálni, mivel azt modnja hogy csak regisztráltak készíthetnek. Hol kell akkor bejelntkezni?!
Sehol nem látom hogy hol mondaná.

Kép
lili&ana
 
 


Már látom,bocsi

Kép
lili&ana
 
 


:lol:
Nagyobb bajod sose legyen...
szerintem csak holnap leszel felvéve a csajok már alszanak... :)
És én is követem a példájukat!
Jó éjt neked is!

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


A vonalzot pedig nem tudomhogy kell megadnni a hónapot stb, mert csak egy darab számot ad meg, pedig el olvastam már rendesen amit irt.

Kép
lili&ana
 
 


lili:

dolgozom a felvételeden.

a vonalzót meg egyszerűbb ha innen áttmásolod oda.
a mamanetes vonalzó nagyon bonyolult,én vagy 20 szor próbáltam még annó mire sikerült.

a szül dátumot a Dátum:xxxx.xx.xx.-nél tudod megadni.

a szövegnél pedig a kakacsőrök közé írd hogy pl.
(a <NAP>utánn töröld ki a többit,azok nem kellenek.)
<EV>éves<HO>hónapos<NAP>napos
és a gép majd kicseréli számokra.

remélem tudtam segíteni.

Kép
Kép
ettike
 
 


lili,gizu:

fel vagytok véve.

húú nagyon ügyi vagyok :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok, újra netcaféból, de ha megengeditek, én is jönnék veletek az új helyre!

Dharma taliban benne vagyok én is, és megmutathatod majd a kendő trükköt, mert ahogy én beleteszem Lucát, hát valahogy szűkösen van benne, és nem tudom, jól kötöttem-e, igy mi mindig kocsikázunk.

Kocska mi annyit vonatoztunk már Lucával (Szegedi dédik, Nyíregyházi nagyi), hogy egyszer csak csörgök, hogy úton vagyunk felétek, és menjünk fagyizni! :lol: apa sokat 24ezik, majd utána költöztet, és igy sokat jövünk megyünk

most dörgött az ég, megyünk is, nehogy elkapjon minket a vihar!
puszi mindenkinek!

Kép
tünemény
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: