Új privát üzeneted érkezett!

Cat! Nálunk ennyire nem látni, most megnéztem, jelentem, Pepe még ennyire sem engedi fotózni! Hiszen a tiéd szupi kép! Majd megpróbálom feltenni a gépre, amennyire sikerült. pedig még Marci is közreműkdött....

Zártkörű jól hangzik!!!!!!!!

Kép

Kép
eda7
 
 


a boraxos törölgetésnek az a lényege, hogy erősen le kell törölni a penészfoltokat. ha egy is marad, visszafertőződik. ha le van törölve, vérezni szokott :(
egyébként borax ch9 3x2 bogyó ezzel lehet ráerősíteni.

nincs jó napunk ma. még mindig :) hülye vagyok én is nagyon. sőt, asszem én vagyok a leghülyébb ma :( lerobbant az autónk, és áthúzta az egész napot, a holnapi program is le van mondva, szóval ez adta meg az alapot...

csomóminden van, amire írnék, de úgyis majd mások is. szájpenészre nem biztos.

kikocska
 
 


sziasztok!

Úgy látszik, már törzsvendég leszek a netcaféban: 'a piros babakocsis anyuka' :lol:

Sildi irtam én is... :( sok ++++++++++nektek

sir Luca mennem kell...puszi

Kép
tünemény
 
 

 
 

A két hónapos Pucurkám:

Kép Kép Kép

Kép


Kép
tasin
 
 


Bogyó! Kérünk majd Tőled is fényképet!!!! A kitépett hajadról!! :lol: :lol:
Egyébként sajálom a 4 napot :roll: .

Kép
Kép
tisa
 
 


Sziasztok!

Már nagyon régen nem írtam... :oops:

Az én kislányom nagyon édes, de iszonyú sírós. Egy szerencsénk van, hogy éjjel viszont alszik (kb este 8-tól reggel 5-ig), különben már megőszültem volna. Voltunk vizsgálatokon is vele, szerencsére minden rendben, így a védőnővel arra jutottunk, hogy valószínűleg azért sír ennyit, mert szereti a hangját. Viszont annyira elkeserítő tud lenni, hogy ha megpróbálom nyugtatgatni annál jobban visít. Mintha azt szeretné, hogy hagyjam inkább békén. :cry:

Sildi, nagyon sajnálom Jankát! Nekem is volt kengyelem picibaba koromba. De teljesen helyrejöttem. Ne aggódj, rendben lesz nálatok is minden, csak ezt a két hónapot bírjátok ki valahogy.

Biztonsági övhöz: van olyan babahordozó, amelyhez Isofix talpat lehet venni (ez a drága talp). Ezt a kocsihoz kell rögzíteni (nem biztonsági övvel), aztán a babahordozót csak bele kell pattintani. Ez kb. 5 másodperc berakásnál és kivételnél is. Ehhez olyan kocsi kell amiben van Isofix csatlakozó, viszont ezekben a mai autókban, meg amikről Ti is írtatok már gondolom mindben van. És állítólag ezzel az Isofix talppal a legbiztonságosabb a kocsikázás.

Tasin! Nagyot mosolyogtam Mirella pucér képén. Lehet, hogy használom én is, mert majd én is szeretnék összeállítani Tamiról egy videót, és én sem szeretném a fürdős képét csak úgy odarakni. Amúgy ez akadály lehet egy későbbi szépségversenyen? :wink:

Eda! Én itt lakom Velence mellett. (anyuékkal Velencén laktam, de a férjem nyéki, és vele itt építkeztünk) Olvasom, hogy sokszor itt vagytok. Ha egyszer lenne kedved találkozhatnánk.

Remélem Taminál múlik a sírós korszak és gyakrabban tudok jönni. Most mennem kell, a változatosság kedvéért sírás van. :(

Kép
tici
 
 


Azért elárulom, hogy egy kisebb olasz család elbújhat mögöttünk! Vircsaftolni mi is tudunk rendesen! De aztán jön a nagy röhögés. Mi tényleg nagyon jól megvagyunk. :lol: Szerencsések vagyunk! :wink:

Kép
Kép
tisa
 
 


Háát, vircsaftolni mi is tudunk ám. Én meg csodálkozom, hogy a lányom is kiabál??? :lol:

Kép
tici
 
 


JAj Sziasztok!

Bogyo!
Csatlakozom hozzád. Mi is a 4. ordítos napnál tartunk :-( És én ma már azt hittem megkuklok. Csak még kiegészül azzal, hogy szopi közben is sír. Pedig jön a tejcsi.... Az egyetlen pozítiv, hogy éjjel alszik..... De az nyugtatt, hogy nem tarthat öröké.....

Eda!
Annyira csinilettél :-) És a fiúk. :-) Komolyan nagyon helyesek.....
Én s óránként szoptatok hagyjuk azt a tápis dobozt :-)

Ildi!
Midjárt olvaslak.... :-(

no mindjárt folytattom csak iszok pisilek mielött újra kezdi...

Kép

Kép
sziszike22
 
 


tisa: amúgy is rövid hajam van, na most meg aztán kevés is :) olyan leszek mint Balázs, Ő is tökre lekopaszodott...

http://www.youtube.com/watch?v=zyKa_gNyVQg

itt lehet megnézni. hangom az szörnyű, szerencse h belülről nem ilyennek hallom :D

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Ildi!

Menne kell mert kelltek. Sok sok erőt kívánok Neked.... És osztom az elöttem lévőket ne ad fel és prbáljátok megbeszélni.........

ha érdekel majd leírom a véleményem, de most sajna tényleg mennem kell.

puszi

Kép

Kép
sziszike22
 
 


Sziasztok!!

Ildi!Olvastalak.... újat nem tudok irni amit akartam már leirták :( :(

Tasin!Mirella igazi kis csajos :) és ötletes az a mosoly :)

Vircsaftolni mi nem szoktunk mind a ketten inkább nem szólunk és elvonulunk tisztes távolságba!(2 év alatt kb 2szer fordult elő)

Gizu! Jártam én már úgy hogy az egész pihenőszék huzatot mosni kellett :D :D

Sziszike!Beo! sajnálom a 4 napos sírást talán már elmúlik...

Voltunk védőnőnél 6280 gramm a kis Húsgombocom :lol: :lol:

Szerintetek az mitől van hogy amikor eszik akkor rángatja a cicimet? Vagyis szív rajt kettőt , ránt egyet elfordul akkor vissza és kezdi előlről.Pedig tejci van mert folyik rendesen. Én nem értem.. :roll: :roll:

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers
tecaaa
 
 
 
 
 


Ildi!
Eszembejutott egy régi élményem a témával kapcsolatban, leírtam.... :roll:

Kép


Kép
tasin
 
 


És egy kép(csak addig állítottam fel amíg a kép elkészült)
Kép

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers
tecaaa
 
 
 
 
 


Megjöttem a dokitól- azt mondta, h olyan, mintha nem is szültem volna! 8) Remélem is.... :oops: 8)

Csajok, légyszi mondjatok véleményt egy zárt fórumba való átköltözésről!!
Az előbb már felvetettem, de senki sem reagált..... :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára svs 2009.06.25 16:03-kor.

Zsu
svs
 
 


Eda!

Az elefániban akciósan isofix talp 15 ezer. nem értek hozzá, de nézd meg hátha jó...

http://bababolt.echt.hu/akcio/bkoakcio

Kép

Kép
sziszike22
 
 


Zsu! Bár nem tudom, hogy működik, de részemről jó. Majd kiokosítotok :lol: ! És előre is köszi, hogy megcsinálod! Puszi érte.

És éljen "az olyan, mintha nem is szültél volna"! :lol:

Kép
Kép
tisa
 
 


áhhhh megörülök a babakocsi témától :-(

Nem tudjátok melyik márkának van olyanja ami vizszintig dönthető.... nem találok és ideges vagyok...

Kép

Kép
sziszike22
 
 


Sziszike, a Bergon tutira olyan, de elég nagy "batár"......biztos van más is, de ezt ismerem :roll:

Zsu
svs
 
 


sziszike: boldog hó fordulót.

benne vagyok a zárt fórumban!

teca: az ott a Te lapos hasad???? hú de irigy vagyok... 8)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Tasin! Micsoda séró! Az enyémkém pont elöl kopasz :)

Bukta: cseppet sem volt update, mint ahogy a fogyasztása sem :) Lehet, hogy ma újráznom kell, de akkor most lekvárral lesz.

A fogyással nekem az a legnagyobb problémám, hogy bár látszik, hogy fogyok, a mérleg nem mutat jelentős csökkenést. A hasam is inkább csak azért nagy, mert még XL-es a bőr rajta :D Remélem, ha eltelik az a másfél hónap, amivel Tisa beelőzött, már én is közelebb leszek a kiinduló súlyomhoz.

Nem tudom, menyire jó ötlet egy zárt fórum, itt nem lehet kérni valami korlátozást? Mondjuk hogy csak regisztrált felhasználók olvashassák, már ez is sok embert visszavet. Én pl sok problémámra találtam megoldást fórumokba való beleolvasással (a google sokszor dob ki fórumbejegyzést a kereséseimre), lehet, hogy mi is segítünk itt másoknak.

icamica
 
 


Mire végigolvastam felébredt Marci, és mostanra elfeljetettem miket akartam írni...


Zsu!

Gratulálok a köldökcsonkhoz!

Zárt topic csak akkor, ha mindenki jön, és ezt itt végleg lezárjuk.

Szájpenész: Én úgy tudom, hogy c vitaminnal is jó kenegetni. Ampullában kapható, de csak receptre.
Vendég
 


Én is benne vagyok egy új fórumba,mert én is íri bizalmasabb dolgokat esetleg,amit ide,mindenkinek nem szeretnék. Persze én leszek a moderátor :lol: :lol: :lol:

dharma
 
 


nekem mindegy hol vagyunk csak ne szakadjon a csapat!
De mi lesz azokkal akik ritkán jönnek... :oops:

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


Jó ötlet a zárt topic...szerintem meg van mindenkinek az e-mail címe a csapatból a g-mailban...és lehet írni egy üzit az új elérhetőségről.....

Meg ezen a topicon is ki lehet írni a g-mailes címet a lezáráskor, arra mindenki aki esetleg lemarad közüllünk a változásról írhatna egy e-mailt és mi meg elküldjük a jelszót..persze csak annak aki a csapatban van és csak ritkábban jön esetleg..

De nekem így is jó...többség dönt.....szavazzunk majd...én megyek a többség után!! :lol: :lol:

Teca! lapos hasra én is irigy.....Dani nagyon vagány!!!!És már milyen szépen áll!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép


Kép
tasin
 
 


Sziszike!
Jó, hogy mindent rendben találtak Beninél.
Szopizás: nálunk meg az az új módi, hogy két perc szopi, majd kiköpi a cicit. Utána újra be, majd ki. És ez így megy…

Babakocsi: nekünk egy igen egyszerű szerkezetünk van, nem túl könnyű vele fordulni. Viszont mindkét oldalról lehet látni a babát, mert át lehet fordítani a tolókart.

Eda!
Jó lett a frizurád!

Tisa!
Te már megcsináltattad a Krionak az újabb szűrést? Tudod, amit szülés után kell.

Viri!
Nekem ma a bal mellem nem tetszett Lucának. Egy kicsit sem volt hajlandó dolgozni rajta.

Úgy néz ki, hogy Luca már ismét a régi, kivéve az evést. Még ma sem evett rendesen. :(

Sildi!
Olvaslak én is, mindjárt.

Zsu!
Részemről is oké a zárt fórum.

Kép
gesztenye74
 
 


Sildi!
Írtam neked.

Zsu!
El is felejtettem: gratula a köldökcsonkhoz! :)
Várjuk a további fejleményeket.

Kép
gesztenye74
 
 


Áhhhhh

Zsu!
Végre hogy leesett a fele :D Tényleg nagyon rgaszkodó....

Topic nekem mindegy csak mondjátok hová... Én mennák veletek :-)

na megyek apa várja a gépet.

puszi

Kép

Kép
sziszike22
 
 


Sziszike, nagoyn örülök a negatív eredményeknek, izgultam nagyon értetek is!!! jó, hogy megnyugodhattál! És remélem holnap egy nyugodt nagyfiúra ébredsz majd!

Liliana, neked írok most még csak, és most nem finomkodok, ne haragudj. Csak pár napja írtad, hogy nem engeded, hogy közétek álljon az anyósod, ma meg a válópert emlegeted???? akkor most engeded, vagy nem engeded? És azt hiszem, gondold át ezt kicsit jobban, hogy nem komolyan is lehet-e erről beszélni. Most már nem csupán a te büszkeségedről meg életedről van szó, hanem Sáráéról is döntesz. A férjednek azt rovod fel, hogy tiszteli az anyukáját minden hibája ellenére, amivel tisztában van, ahogy írtad. Ez válóok lehet tényleg? A fiús anyukák nagy része szörnyű, mert nem tudják elengedni a fiukat, hiszen a feleségben vetélytársat látnak, ahogy a feleségek nagy része anyáskodik is a férjén. Legyél okosabb az anyósodnál, és ne gyötörjétek a férjedet két oldalról. Legyél te a mentsvár, ahova menekülhet.
na, nem ragozom tovább, mennem kell, és bocs, ha kemény voltam. De úgy sajnálnám, ha ilyen hülyeségre menne rá a közös életetek, és tennétek tönkre Sáráét. Keresd meg azt a pszihomókust mielőbb!

kikocska
 
 


Van ám forgalom a gmail-en!

Egyébként én nem értem: minket folyton ostoroznak, hogy a szülés után is legyünk szépek, kívánatosak a férjünknek, éreztessük velük, a férfiasságukat, nehogy tönkremenjen a kapcsolat. Nekik miért nem írnak ilyen cikkeket? Kettőn áll a vásár! Én is szívesen veszek egy ápolt, illatozó pasit magam mellett, sőt, szükségem is van a megerősítésre, hogy nő vagyok, mert hajnal 4kor tejfoltos pólóban, karikás szemekkel nem annyira tudok erre koncentrálni...

icamica
 
 


Na szóval,

megcsináltam, íme:

http://www.mamanet.hu/distribution/inde ... a3b89b45fc

Mi lennénk a 2009 tavaszi babák- gondoltam ha már van minden tavaszi hónapban babánk, akkor egyesítek. :wink:

Ha regisztráltok és kéritek a tagfelvételt, akkor egyelőre én (ne lepődjetek meg, új a nickem) tudlak felvenni titeket.

Gyertek, ízlelgessük, nézegessük- nekem is tök új az egész- aztán meglátjuk, hogy tetszik. (Végülis ha nem jön be, ide bármikor visszajöhetünk később.)

Most megyünk hunyni, de holnap amint tudok benézek oda is.
És igen, tényleg csak úgy van értelme, ha mindenki együtt marad!!!

Jó éjt!

Zsu
svs
 
 


Zsu!

Úgy lenne jó, ha mindenkinek ugyanaz maradna nick neve.
Nem hiszem, hogy van most agyi kapacitásom újakat megjegyezni, és összekapcsolni a régivel.

HA mindenki regisztrált ott, akkor ide kitehetnénk egy üzenetet a ritkán erre járóknak, hogy tudnak elérni minket.

Megyek, és megnézem az új helyet.
Vendég
 


ZSu!

Hogy tudok belépni?
Vendég
 


Zsu!
Nekem ezt írta ki:Nincs meg a kellő jogosultságod a fórumbeli témák olvasásához. :?
Vmit nem jól csináltam? :?

Kép
demetnik
 
 


Tisa!
Bocsi,de igen,arra gondoltam,hogy mostanában keveset vagytok együtt... :oops: :lol:

Megjegyzem,mi Boti megérkezéséig egyszer! veszekedtünk akkor is azon,hogy kell-e cukor a palacsintatésztába.... :oops: Aztán megjött az utód és bizony elöfordult tányértörés,ajtócsapkodás(részemröl),elrohanok(részéröl) és végül nagy beszélgetés(mindkétrészröl).Mai napig vannak még ilyen bulik,de hálaégnek eddig a kölcsönös kommunikáció segitett.Nemhiába keveredtünk mi egymás mellé....

Zsu,éljen a fél köldökcsonk!!!!!Tiszteletére megengedtem magamnak apa söréböl fél pohárnyit!
Én sem tudok belépni! :(

Na,most segitsen valaki mit akartam még....

Kép
Kép
gizu
 
 


Én lehet, hogy rájöttem a titok nyitjára.

Felhasználói vezérlőpultba lépve ki kell választani a csoportok fület, és ott bejelölni a 2009 tavaszi babák és mamák-at.
Aztán majd Zsu visszaigazol, és akkor talán be tudunk lépni.
Vendég
 


Kikocska
Ne viccelj nemharagszom.
Ma átmentem anyukámhoz és beszélgettem velem, apukámmal is beszéltem erről, és azt modnták én legyek az okos ( ahogy Ti is ), hogy használjam ki ahelyzetet ugráltassam Őt ha Ő a kedemben akar járni, ha lemegyünk ahol Ő lakik és látni akarja más is a gyereket akkor mondjam hogy jöjjenek oda anyosomhoz, hogy Ő ugráljon, a párom ugysem akar anyosomnál sokáig lenne, mivel neki is vannak barátai egyedül meg soha sem hagyott engem, a gyereket meg ugysem hagyná az anyjánál pláne most hogy cicizik még. Aludni pedig a párom sem akar anyosomnál, szóval probáljak én lenni okos és minden rendben lesz, anyukám azt mondta, hogy lehet hogy Ő ragasztotta ezt rám az anyos undort, mert ő semszerette anyosát (nagyimat) de Ő soha nem járt senki kedvére, soha nem fözött anyámra mikor segíteni kellett volna, mikor anyukám szült engem nővéremék nem füreödhettek 4 napig, stb, szóval azt mondta, h ogy tudja milyen rossz, csak probáljam a jót is látni benne.
Válás: én nagyon hirtelen vagyok, és természetesen nem akarom elhagyni férjemet, az én szüleim is elváltak, és én is mondtam a férjemnek, hogy minket ( ezt még az elején modntam ) csak 2 dolog választhat el a PIA és a NŐ. Én mindig a gyerekeim oldalát is fogom nézni csak ugy hozok döntést. MEg a ksikutyáimnak.

Az a topic engem is érdekel, de ugye nem fogunk szét szakadni, azt nem birnám ki.


Sára megint jó sokat cicizet, mennységre nme tudom, de logot rajtam jó sokat, most inkább fekve szeret enni.

Jó nagy villámlások voltak nálunk, apukámnál hüvösvölgyben még jégeső is volt.

Kép
lili&ana
 
 


Én sem tudok belépni,
Cat nem találom azt amit te irtál!

Kép
lili&ana
 
 


Segítsetek!

Már hetek óta böngészem a netet és még a mi a szöszt is felhívtam, olyan boltot keresek ahol spanyol anyanyelvű zenéket lehet kapni kisbabáknak, illetve meséket?!
Tudtok ebben segíteni, vagy Ti töltötetek le zenéket ott nem lehet spanyolnyelvűt?

Kép
lili&ana
 
 


Csak gyorsan írok, mert eléggé kiütött ez a mai nap. Zorka egész végig nagyon nyűgös volt, most sikerült letenni 5 perce. De most alszik végre! :)
Nálunk is kb 3-4 napja van az, hogy a bal cicim nem kell neki. 5 percig szopizik belőle, aztán megy a hiszti. Már mindenféle pózt kipróbáltam, de hiába. Pedig látszik rajta, hogy éhes, mégsem eszik. Igaz, hogy most a bal cicimből szoptattam meg, de már félálomban volt, így elfogadta. Szóval túl jártam az eszén, de lehet, hogy holnap kezdődik előlről ez a mizéria. :( Persze mérlegünk nincs kedd óta, de talán jobb is, így nem tudom leellenőrizni, hogy mennyit evett.

Ha másik fórumra költöznénk, én is mennék Veletek! Igaz, hogy ritkábban jövök, de már úgy megszoktam a csapatot!

Jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép
kisszilva
 
 


Ildi lehet a cumisüveg nem szimpi neki. Van fogszabályzós, meg rücskös, nekem sem fogadja el Oli csak a fogszabályzóst
Ugyan mit csinált a párod?Amit az enyém?
Ildi azt hiszem gmailra kéne megírnod! Na már látom Kikocsnak is eszébe jutott közben.
Írtam is egy regényt.

.Bogi Oli evett 1lkor is, persze akkor még ébren voltam, aztán fél 6kor. Hogy mért pont most kel fel sűrűbben. De ugye nézzük a jobb oldalát, és még jó hogy nem az elején kelt fel ilyenkor, amikor még hulla fáradt voltam, és jobban sírós volt, én meg aggódóbb, meg még fájtak a sebeim. Most nem is vagyok fáradt.

Lili nekem anyósom több, mint egy hónapja nem jött el. Pedig pár utcával lakik odébb. Még jó,h. megsértődött a drááága.
Jajjjj, nem is meséltem:Mert naplóba nem irhatom, mert olvassa:
Szóval mentünk Ftóra vasárnap, Attila kérdi annyát kéri-e az egy muffint,amit nagybátyámtól kaptunk csomaggal németből,kóstolja meg , marha fini.
Megfogja(külön csomagolt)megnyomkodja,visszaadja, neeeem hát én ne eszem meg Oli elől, biztos neki hoztátok!
Vááááááááááá 50 évesen 2gyerek után egy 2hónapos gyerekkel puhácska muffint megetetne????Még jó,h. meg sem fogja!!
Barátnőm azt mondta, olyan sötét, mint a vakond belső zsebe

Cat aszti, tök olyan mintha ott a 4fogacska akarna kibújni. Oli is marhára nyáladzik és rág.

Kisvirág mivel törlöd a cicid?mert míg én csak a boraxal töröltem azt is,nem múlott. DE neomagnollal, meg cumit is boraxal, így elmúlott.
Jobb cici nem csomós?nem lehet,h.kezd begyulladni?
Próbáld más pózban.

Tasin, na igen, a majd lemegyre én is tudok sok ellenplédát….
Jó a sérója a kiscsajnak

Bogyó Oli is csinál ilyet, fáradt mint az állat, akarom elaltatni és rúg el magától, kézzel lábbal lök el. Mondom neki, ha engem el lök curvanagyot esel….

Na ezt sem hallottam még,h.vircsaftolni….

Eda képeid nemtom megnyitni, nincs valami a gépemen hozzá 

Valaki irja meg priviben hogy kell regizni meg hol van a videó feltöltés youtubeon, vagy a másikon.

Teca dögös a kiskrapek!
Az a lapos has az te vagy, mert rögtön sírvafakadok a féltékenységtől…

Fórumról, mivel én mérleg vagyok én csak mérlegelek. Jó is lenne, meg hát ez az a hely ami össze hozott minket, és most meg cserben hagynánk????De ha már új,akkor én olyannak örülnék,ahol mindenkinek a nevére kattintva van személyes profilja, mert még mindig van olyan akit nemtudok archoz kötni és ez számomra borzasztó. Meg akkor ott lehetne profilban a vonalzó, és nem venne el helyet az írásból.
Jaj, már látom van is, hát egyenlőre nem szimpi, de én itt regizve vok legalább már.

Most jutott eszembe, apám unokatesója felesége másfél éve szoptatja a lányát és csak EGY mellből. A másik bekrepált.

kocska
 
 


Nagyon durva,h Jackson meghalt. Ez kb olyan,mint amikor Jimmy halt meg. Akkor is a rossz hìrre keltem.

dharma
 
 


gyorsan leírom a zárt fórumról a mi tapasztalatainkat.
Az van, hogy mi is csináltunk egyen a 2004/2005 téli babásokkal. Aztán volt az, hogy néhányan gyakrabban találkoztunk, és még intimebbé vált a kapcsolat, meg akik nem jártak talizni, mindig több magyarázkodásra szorultak, meg sokmindent nem tudtak, és így aztán titokban lett egy újabb zártkörű fórum, de ezt nem akartuk elmondani, merthogy megbántódtak volna, és azért továbbra is bírtuk őket, meg írtunk a másik fórumra is, csak másmilyen dolgokat. Úgy gondoltuk szemétség lenne megmondani, biztos rossz lenne nekik, ha azt mondanánk, hogy nem mondunk el nektek mindent, és ki vagytok zárva. Ha nem tudod, nem fáj. De persze kiderült, és nagy megbántódás lett belőle. Ahogy itt a babaneten néha belenéztem más topicokba, előfordult másokkal is ugyanez. Szóval ez veszélye.
Ha mindenki megy, én is megyek, persze. De maradhatna ez a gmailes cucc is hasonló esetekre. Egyébként nem így gondoltam én az írást, hanem írni e-mailt a saját levelezőből a babanet2009@gmail.com - ra. És ott mindenki tudná olvasni, ha belép. És persze lehet egy levlistát is csinálni.

Jacko engem is sokkolt :(

kikocska
 
 


Ha többször előfordult,akkor biztos így van,de én igazából nem értem Kikocs a miérteket. Miért kellett még egy zártabb fórum? Mert ha pl valaki nagyon összebarátkozik egy másik anyukával,ami egy nagyon jó dolog,akkor ott van pl az msn. Oda több embert is be lehet hívni és tudtok többen beszélgetni,arról nem beszélve,h beszélgetés szerűbb az egész. Én azért nagyon remélem,h ha nyitunk egy zárt fórumot,akkor ez nem fordul elő,mert tény,h akik vidéken élnek,vagy több gyermekesek,azoknak nehezebb egy találkozót beiktatni. Apropó találkozó!!! Mi van ezzel az ötlettel?
De nekem jó a gmail-es megoldó is,oda is le lehet menteni a mail címet.

dharma
 
 


hát, dharma, neked nincs gyereked? :D egyszerre 15 anyuka nem ér rá :D ugyanúgy mindenkit érdekeltek a dolgok, ahogy itt.

kikocska
 
 


sziasztok.

én örülök a zárt fórumnak....de a mi régi topicunk is tönkre ment azért mert páran szorosabb barátságot kötöttek.....elmentek máshová,aztán mivel mi tudatlanok azt hittük mehetünk írtunk oda....pár nap utánn feltűnt hogy azok akik elmentek már oda sem írnak,csak azok akik nem voltak "meghívva"
kiderült hogy zárt fórumot csináltak.azóta se hallotam sokukról,pedig engem érdekelne hogy vannak a gyerkőcök,kinél jön tesó...stb.
szerintem ha odafigyelünk akkor elkerülhető a végleges szétbomlás....ha az egymás közelében lakók többször taliznak akkor elmesélhetik mi volt.én pl. kizárt hogy valaha is eljussak pestre egy talira.....de a fényképeket,a beszámolókat szivesen látom-olvasom.felvehetjük egymást msn-re is.biztos van olyan napszak mikor sokan "ráérünk" egy dumálásra.max addig apák babáznak :lol: :lol: :lol: és az is személyesebb.tehát mi távoliak is tudunk rendesen "beszélgetni" a pestiekkel.

na egy regény lett bocsi :oops:

Kép
Kép
ettike
 
 


Jó reggelt!

Sztem az, h egyesek külön klikké alakulnak zárt és nyitott fórum mellett sem kizárt. Persze reméljük nálunk ilyen nincs és nem is lesz.
Tényleg az a fő, h együtt maradjunk, majdnem mindegy, h hogyan. :!:
Akik jelentkeztek, azokat felvettem.

Barni 3-kor szopizott, azóta szunyál, a jobb cicim meg a szétdurranás határán..... Tegnap majd 4 óránként kért csak enni, igazából nem is bánnám, ha ritkulánának az etetések!
Emma meg egy szép hurkát beletett a bilibe, nagyon büszkék vagyok rá!!! :)

Azért egy Jacko koncertre elmentem volna, ezek szerint már nem fog menni :roll:

Zsu
svs
 
 


Ha többször előfordult,akkor biztos így van,de én igazából nem értem Kikocs a miérteket. Miért kellett még egy zártabb fórum? Mert ha pl valaki nagyon összebarátkozik egy másik anyukával,ami egy nagyon jó dolog,akkor ott van pl az msn. Oda több embert is be lehet hívni és tudtok többen beszélgetni,arról nem beszélve,h beszélgetés szerűbb az egész. Én azért nagyon remélem,h ha nyitunk egy zárt fórumot,akkor ez nem fordul elő,mert tény,h akik vidéken élnek,vagy több gyermekesek,azoknak nehezebb egy találkozót beiktatni. Apropó találkozó!!! Mi van ezzel az ötlettel?
De nekem jó a gmail-es megoldó is,oda is le lehet menteni a mail címet.

dharma
 
 


basszus bocsi,elment a net és azt hittem nem ment el a komment

Kikocs igen,ezt pont bele is írtam,h nem ér rá mindenki,mert több gyerek,vidéki valaki,stb...

dharma
 
 


Mégis be kell kukkantanom, nem bírom ki.

Tegnap éjszaka azon poénkodtam a párommal, hogy nem az a lutri, hogy januárban konceretet szerveznek júniusra a 90 éves B.B. Kingnek, hiszen ha eddig élt, akkor kibír még pár hónapot. Hanem hogy valaki 50 állomásos turnét szervezett Michael Jacksonnak. Erre ma reggel olvasom, hogy meghalt.
Kár érte, jó zenész volt, amíg a zenéléssel foglalkozott.

Akkor döntsétek el mi legyen a költözéssel! Nekem mindegy.
G-mailre is mehetnek a titkosabb témák.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: