Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok.

ma tudtam meg hogy jön hozzánk kistesó.
mensi szerint április 4. ére várható.

remélem a napokban sok sok anyukának bizonyosodik be hogy egy pici élet növekszik a pociában.

várlak titeket szerettel.remélem sokan leszük sok sok egészséges csemetével.

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike!
Gratulálok!
Csak azért írok, mert képzeld pont ma 3éve, hogy megtudtam hogy jön a kistesó ,és én is április 4-re vártam :lol: :lol: :lol:

végül is 2006. március 21-én született a kisfiam , és most már ba 3. -at váromn!!

sok.sok egészséget neked/ nektek!! :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Ettike Gratula itt is és remélem hamarosan csatlakozhatok hozzátok :):):):) legyetek sokan április nagyon szép hónap én is akkor születtem :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 

 
 

köszönöm :lol: :lol: :lol:

asiye:

gratu a 2 gyerkőchöz,na és persze a pocaklakóhoz is :lol: :lol:
hogy bírtad a második terthességet egy pici gyerek mellet???én most kicsit ettől Patrázok.

nika:

nektek pedig HAJRÁÁÁ :!: :!: :!: :!:
biztosan jön lassan tesóka:)

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike!

Én is gratulálok, ha már Asiye és Nika is megtették! :)

Remélem egy hét múlva csatlakozom Hozzád, illetve akkor már hozzátok.
Vendég
 


sehol senki???

remélem azért lassan zebrásodnak azok a tesztek.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok, bocsánatot kérek én is, hogyha zavarok, de nekem van egy eladó chicco kengurum (5500 Ft eredeti ára: 6790 Ft) és egy babaközelbenes rugalmas kendőm (5500 Ft eretei ára: 6200 Ft) eladó. A kengurut 2szer használtuk, a kendőt kb 10 szer. Az állapotuk kítűnő.
ha valakit érdekel írjon privit.

Mindenkinek boldog babavárást:)

lolka_zs
 
 


Ettike!
Benéztem,hogy már áprilisi babavárók is vannak,és mit látok? :D GRATULÁLOK!! :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


köszi.

én is neked :lol: :lol: és te februárban vagy márciusban fogsz szülni????

Kép
Kép
ettike
 
 


ja és mi van Bogival???arra emlékszem hogy mindent hamar csinált.megy is már???beszél?

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok

Örömmel csatlakoznék, ugyanis vasárnap tudtam meg, hogy kisbabát várok :) És én is április 4-re :D
sildi83
 
 


Én is készítettem ilyen vonalzót, de hogy kell betenni? Hová kell a kódot bemásolni?

Kép

Kép
sildi83
 
 


Ettike:
Február végére vagyok kiírva.. :D
Bogi szaladgál már jó ideje :roll: ,és megállás nélkül dumál.. Bár egyenlőre kevés érthető szót mond,de ez őt láthatóan abszolút nem zavarja :lol:

Minden új,és leendő áprilisi babavárónak is gratulálok :D Én kétszer szültem áprilisban,szerintem a lehető legjobb hónapot választottátok! :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


sildi:

üdv.és gratulálok :lol: :lol: :lol: és pont 4.-ére te is :lol: :lol: :lol: :lol:

vonalzót a segédleteken belül a profilba kell bemásolni az aláiráshoz.

neked vannak tüneteid már???nekem eddig nemigazán.ma reggel volt hányingerem meg fájdogál a pocim.
dokihoz mikor mész?

Kép
Kép
ettike
 
 


barbamami:

én is februári vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nagyon ügyi Bogi :lol: :lol: huzza a két nagy ugye?

Kép
Kép
ettike
 
 


ettike írta:sildi:

üdv.és gratulálok :lol: :lol: :lol: és pont 4.-ére te is :lol: :lol: :lol: :lol:

vonalzót a segédleteken belül a profilba kell bemásolni az aláiráshoz.

neked vannak tüneteid már???nekem eddig nemigazán.ma reggel volt hányingerem meg fájdogál a pocim.
dokihoz mikor mész?


Köszi a segítséget, majd próbálkozok :D
Én holnap megyek orvoshoz, lehet, hogy még korai, de már nem bírtam tovább. Te mikor mész? Ami a tüneteket illeti, nekem is fájdogál néha a hasam, párszor volt olyan érzésem, mintha meg akarna jönni, máskor meg inkább szúró jellegű fájdalom volt. A melleim érzékenyek, hányingerem, szagundorom meg ilyesmik egyáltalán nincsenek és bízom benne, hogy nem is lesznek :)
Szedsz valamilyen vitamint?

Kép

Kép
sildi83
 
 


Jééé, sikerült betenni :) Még egyszer köszönöm!

Kép

Kép
sildi83
 
 


szia.

én majd csak szerdán megyek dokihoz.mehetnék hétfőn is de tutira akarok menni.
fogadott dokid van/lessz???nekem igen.Patrikot is nála szültem.

nekem is szurkál a hasam néha,főleg oldalt.én Patrikkal egyátalán nem voltam hányós.egyedül a melleim fájtak.semmi más tünetem nem volt.jó lenne most is meguszni.

konkrétan vitamint nem szedek.vasat,magnéziumot,és folsavat szedek.vasat már nagyon régóta és nem akartam leváltani kombináltra mert mellette ugyanúgy kéne még szednem így a fontosabbakat mellé veszem.még kalciumot akarok szedni hogy ne menjenek tönkre a fogaim.

Kép
Kép
ettike
 
 


Igen, fogadott orvos, igaz, eddig nem hozzá jártam és azért szeretnék váltani, mert a réginél nincs ultrahang és ilyesmi, itt meg helyben meg tud vizsgálni azonnal hüvelyi uh-val. Fogalmam nincs, hogy ilyenkor láthat-e már valamit, nekem ez az egész helyzet teljesen új :)

Igen, nekem is oldalt szurkál.

Kép

Kép
sildi83
 
 


látni max petezsákot láthat.még egy hét kb míg kimutatható a szívverése.de az is nagy élmény lessz.már én is nagyon várom.
dukkolok hogyí minden renben legyen

Kép
Kép
ettike
 
 


Délután megyek az orvoshoz, már nagyon izgulok :) .
De érdekes, a Jázmin, mint lehetséges lány név, nekünk is eszünkbe jutott :D

Kép

Kép
sildi83
 
 


szia:

a Kevin véletlenün nem nem tetszik nektek??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: jó pofa lenne ha ugyanakkor szülnénk és ugyanaz lenne a csemeték neme és neve is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mindenképp írj mi volt a dokinál.kiváncsi vagyok mit látot,volt e szívhang.bár azt még nem hiszem de ha pár nappal idősebb a baba akkor lehet.

már van nekik végtag bimbójuk,szivük,idegrendszerük,kezdetleges ereik amiben már ott szágoldozik a vérük :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: és már a szemük is látható.2 hét múlva pedig egy igazi miniatűr babák lesznek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ujjakal,orral,szemmel,belső szervekkel,aggyal.

ha kapsz/kérsz képet rakd fel aha tudod.

Kép
Kép
ettike
 
 


Kép vaószinű ilyen képet kapsz ha kapsz.már látszik a baba :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép kb így néznek ki a babáink :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


Megjöttem az orvostól, egy kicsike kis petezsákot láttunk még csak, a méretei alapján fiatalabbnak mondta. A baj az, hogy egy korábbi vérvizsgálat már kiderítette, hogy hajlamos vagyok a trombózisra, és emiatt a terhesség alatt injekcióznom kell magam Fragminnal a hasamba...Hát emiatt most kissé kikészültem...Elképzelésem sincs, hogy hogy fogom magam szurkálni. :cry:

Kép

Kép
sildi83
 
 


Ja, most olvastam csak az előző hozzászólásod. A névválasztás még hátra van, majd értesítelek, hogy milyen döntés született :) Nem volt szívhang, csak petezsák, egy kicsi fekete pont. Csak ez az injekciós dolog ne lenne :(

Kép

Kép
sildi83
 
 


szia:

sajnálom hogy szurkálnod kell magad.de csak terhesség alatt ugye??ne félj túl lehet élni.annyira apró tűk vannak hogy észre sem veszed mikor beadod magadnak.még mindig jobb mint ha cukros lennél és egész életedben szúrnod kéne magad nem??csak 8 hónap :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nekem ma nagyon fáj a pocim.már 3 magnéziumot bevettem.párom melózik így egyedül vagyok Patrikkal.
megyek is fürdetni.és remélem hogy ma hamar elalszik és tudok pihizni.

Kép
Kép
ettike
 
 


A szoptatás végéig kell majd, meg aztán minden terhességnél újra. Nekem is szokott enyhén fájdogálni, remélem hamar elmúlik Neked és tudsz pihenni! 3 hét múlva kell visszamennem az orvoshoz, holnap meg megtanítja hogy kell szúrni.

Kép

Kép
sildi83
 
 


akkor reméljük nem 8 hónapig kell csak :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: mármint remélem sokáig tudsz szoptatni.

nem olyan bonyolult ám.nekem mamám cukros volt és mindennap 2 szer szúrta magát.fél perc alatt megvolt.

mostanra enyhült a pocfájás.Patrik még fenn van :? :? :? pedig nekem már ragadnak a szemeim.

viszont a dokit lehet előre hozom hétfőre.nehogy baj legyen,

érdekes Patrikkal en aggódtam annyit egész terhesség alatt mint most ebben a pár napban.dehát már jobban benne vagyok a témában.egy csómó dolgot elolvastam mikor pici volt és aludt napközben. és most nagyon parázok.
de nem lessz semmi gond.

Kép
Kép
ettike
 
 


szóval Patrikkal NEM aggódtam annyit..........

mondom én hoy fáradt vagyok

Kép
Kép
ettike
 
 


Tényleg ne idegeskedj, nem lesz semmi gond! Én is próbálok megnyugodni, bár ezek a tűk még mindig sokkolnak rendesen.

Majd feltétlenül írd meg, hogy mi volt az orvosnál!

Délre kell mennem a kórházba, hogy megmutassa az orvos, hogyan kell szúrni. Az a baj, hogy már a tű látványától is szédülök, a fogorvosnál is inkább nem kértem érzéstelenítést, csakhogy ne szúrjanak...

Kép

Kép
sildi83
 
 


Most végeztünk a kórházban...Kaptam beutalót a haematológiára, meg beadta az első injekciót...hát majdnem elájultam :(
Két hónapra táppénzre megyek, erősen javasolta.

Ti hogy vagytok?

Kép

Kép
sildi83
 
 


Sziasztok!!

Ettike, Sildi-- Hatalmas Gratuláció a zebrákhoz!! :D

Nagyon szeretnék közétek tartozni,de még nem kiabálom el, ma kéne.... de nem és nem- nem kiabálom el, csak azért írtam, hogy Sildi83 megnyugtassalak- én 3 hónapig szúrtam magam- nem leányálom, de megcsinálható és könnyen felejthető!! :D Ha megfogadsz tanácsot... mélyhűtő- gesztenyepüré vagy borsó- a szuri előtt fagyaszd le az érintett bőr részt- nem fog annyira fájni,sőt talán nem is fog és valamiért nem is lilul be!
Ha kérdés van- írj bátran,akár privit is!

Ági

Kép
iroko
 
 


Szia Iroko!

Hatalmas drukk Neked :) Ma kaptam meg az elsőt, oda sem bírtam nézni. Maga a szúrás nem fájt, csak utána csípett és feszített kicsit. Kiderült, hogy mégsem a szoptatás végéig kell, csak a terhesség végéig, de az is még 8 hónap. Minden esetre igyekszek arra gondolni, hogy a jutalma egy gyönyörű Baba lesz :)

Kép

Kép
sildi83
 
 


Jajj, Te melyik napszakban szúrtad magad? Én reggelre terveztem, de azon rágódok épp, hogy lefekvés előtt nem-e jobb.

Kép

Kép
sildi83
 
 


Helló

Sildi- Nekem nem volt választásom,mert este kezdték el az orvosok és 24 óránként kell adni, de legalábbis egy azonos napszakban!
Úgyhogy este volt, bár bevallom őszintén, én sem voltam képes beadni magamnak :roll: De van egy nagyon helyes, bátor férjem... :roll: :D
Jah és minél gyorsabban szúrod be,annál jobb! Kevésbé feszít, csíp, szúr egyebek...

Üdv
Ági

Kép
iroko
 
 


sziasztok.

iroko:

drukk hogy ne jöjjön meg.

ma jól voltam nem fájt a pocim :lol: :lol: :lol: :lol: remélem már áprilisig nem is fog.

sildi:

örülök hogy "csak" 8 hónapig kell magad szúrnod.
neked férjed nem tudja beadni??pár hónap utánn hozzá szoksz és észre sem veszed.majd szülés utánn az lessz a furcsa hogy nem kell böködni magad :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


Jó reggelt!

Bocsi, hogy bepofátlankodom, de Sildinek írnék pár sort.

Sildi!
Nekm a mostani terhességemnél sajnos kaialakult a trombózis, és sajnos ha megvan a baba meg is műtenek majd. Én is szúrom magam, Fraxiparine-val, de én a combomba. Hidd el jobb fogy van rá módod kivédeni. Azt akartam kérdezni,neked marad e valamilyen bőr elváltozás a szuri helyén,mert nekem nagyon csúnya, és akkor nekem sem fáj mikor beadom, de utánna néha alig birom a lábm mozgatni. Lehet hogy át kell áljak másra!

NA megyek, vigyázz magadra! :)

Kép Kép Kép
asiye
 
 


sziasztok.

iroko:

na?????????ha nem jön meg mikor tesztelsz??

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Asiye- Bocsi, hogy belekotty, de ez nem jól hangzik. Szerintem kérdezz meg egy dokit erről! Én felkarba adtam, ott oké volt,bár mindig lila. :roll:

Ettike-Köszi az érdekődést! :D Még semmi.... :D Nem merek tesztelni -3 hónapja már jól átvágtam nagyon saját magamat, úgyhogy most csendben(őrjöngve) várakozom...
Amúgy a Berni anno negatív volt végig, nincs egy poz tesztem róla,pedig 4 múlt :D :D :D

Ági

Kép
iroko
 
 


Sziasztok!

Drukkolok, hogy sok csík jöjjön! De legalábbis kettő egy teszten! :lol:

Iroko! Neked külön megy a drukk! :lol:

Jó hónap az április. Nekem is áprilisi a második lányom. Április 4-ei! :lol:

Kép
Kép
Kép
majorné bakos edina
 
 


SZia Edina!

Örülök, hogy rámtaláltál!! :D :D Jelentkezem, ha lesz valami nagyon biztos!!! :D Az áprilist imádom-- a lányom ápr 13-i!
Ha most igaz lenne a csoda, akkor ápr 14 a várva várt időpont! :D


Elmúltak a rosszullétek?? Jól vagy??

Puszi

Ági

Kép
iroko
 
 


Sziasztok!

Eddig két szuri volt, az egyiket az orvos adta be, a másikat egy hozzá értő ismerős, a párom (aki októberig még csak a vőlegényem), figyelmesen szemlélte, holnap reggel szerintem már tőle kapom. Én az elsőt délben kaptam meg, de azt mondta az orvos, hogy átállhatunk a reggelre, remélem nem lesz baj, hogy most csak fél napos különbség van közte, de a dél semmiképp nem lett volna jó.
Én Fragmint kaptam, eddig bőrelváltozás nincs, de még nagyon az elején vagyunk. Ugye ennek semmilyen negatív hatása nincs a kicsire??

Kép

Kép
sildi83
 
 


Sildi- Nyugi, semmi hatás!!! :D Nagyon- nagyon érezd jól magad a bébiddel és ne aggódj a szükséges rossz miatt. Semmi gond! Sőőt ezzel leszel tök jól!!!! :D :D

Kép
iroko
 
 


Iroko!

Ez így lenne szép! :lol:
Köszi, már jól vagyok. Nincs émelygés. Barnázás sincs. Illetve említésre sem méltó. Azért, lehet, hogy a meleg is teszi, a fáradság még rajtam van, de nem annyira, mint az elején.

Drukkolok!

Kép
Kép
Kép
majorné bakos edina
 
 


Kedves Ági!

Köszi a megnyugtató szavakat, igyekszem egyre kevésbé görcsölni a szurik miatt. A jövő héten megyek a haematológiára. Gondolom így tőlem jóval többször fognak vért venni, mint másoktól. Vagy nem? Én nem tudom miért van nekem ennyire tű és vér iszonyom :cry:

Kép

Kép
sildi83
 
 


Légyszi segítsetek, mert én még nagyon kezdő vagyok ebben az egészben. Mától táppénzen vagyok és azt szeretném kérdezni, hogy a táppénz összegét ugyanúgy a munkáltatóm adja? Már úgy értem tőle kell kérnem? (készpénzben szoktam fizetést kapni). Vagy hogy van ez????

Előre is köszönöm,

Ildi

Kép

Kép
sildi83
 
 


sildi:

én úgy tudom hogy csak 15 napot fizet a munkáltató utánna a TB.
vinned kell a táppénzes papírt a melóhelyedre vagy a TB-be és úgy kapod(ha a melóhelyre kell akkor ők juttatják tovább a TB-nek.)

hogy vagy?pocid fáj?

nekem szerencsére ma sem fájt.eddig kellet volna betegnek lennem.
azért szerinted szedjem a magnéziumot.

Kép
Kép
ettike
 
 


Szia!

A szúrások okozta sokkon kívül semmi bajom nincs:) Szerinted ha eddig nem voltam rosszul, akkor nagy valószínűséggel megúszom? Hááát, jótól kérded a magnéziumot, nekem semmi tapasztalatom nincs benne. Majd az orvostól kérdezd meg szerintem.

Kép

Kép
sildi83
 
 


Sziasztok!

Még az elejáén azt írtam, hogy remélem egy hét múlva közétek tartozhatom.

Nagyon halkan jegyzem meg, hogy úgy néz ki: IGEN. :D

Igaz, csak holnap lenne a ciklus utolsó napja, ha a peteérést nézem, de napok óta egyre erősebb a tesztem.

Apával úgy döntöttünk, hogy ez a baba már csak 8 hónap múlva bújik ki belőlem makkegészségesen. :D
Vendég
 


catherine írta:Sziasztok!

Még az elejáén azt írtam, hogy remélem egy hét múlva közétek tartozhatom.

Nagyon halkan jegyzem meg, hogy úgy néz ki: IGEN. :D

Igaz, csak holnap lenne a ciklus utolsó napja, ha a peteérést nézem, de napok óta egyre erősebb a tesztem.

Apával úgy döntöttünk, hogy ez a baba már csak 8 hónap múlva bújik ki belőlem makkegészségesen. :D


Jaj, de jó :D Szívből örülök neki és gratulálok!

Kép

Kép
sildi83
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: