Új privát üzeneted érkezett!

oké küldök mail címet köszi

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


ne csináljátok hogy nem jöttök a talira!! Most én is megyek ugyhogy tessék jönni mert én még nem láttalak titeket. Nemlajos cuccolj össze és gyere te is :D

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


na most lépek du leszek hogy az elvileg van helyszin a talira dolgot, de nem jelentkeztek vagy mégsem jó dolgot megbeszéljük.
Moncsi és QB már tdja a cimet...
Erpé Masut Zita Wica???

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
kemse
 
 

 
 

moncsi, én se nem megyek, de én voltam az első, aki azt mondta, hogy nem.

Gabka, köszi, ha ez a jogszabály, akkor már olvastam, onnan tudom azt, hogy a nem első szülőknek marad a 3 év gyes.

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


:(

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Naaaa, most amikor végre megismerhetnélek Titeket nem akartok jönni? Ejnye!!!

Nemlajos neee már!!

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


moncsi
én úgy tudom, hogy mivel a GYED-ed biztosított viszony, úgy az a fele meglenne... csak lehet, hogy most már passzív gyed-et kapsz, ergo nem lehet alapja köv. ellátásnak. Ahhoz aktuálisan is kellene vmi jogviszony. (húúú.. ez most zavaros lett... :roll: )
rebi
 
 


sziasztok,

Nemlajos: édes Döme ahogy próbálja elérni a konektort. (az az amiért nyúlkál, ugye? )

mindenkitől köszi az autósüléses hsz-t! hmmm a besafe nem köthető be menetiránnyal ellentétesen? nabakker.. pedig az még a gerincüknek jobb úgy. na még kutatok :?

és egy kis videoszösszenet (hangot vegyétek le bénán dumálok :lol: ) a 9 hónapos nagyfiamról! :D :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=zIngrMzMVEg

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Kemse, Moncsi és mindenki, sajnos mi sem tudunk menni holnap. Julcsi állapota stagnál, még mindig taknyi, én meg összehoztam egy jó kis tüszős mandula gyuszit :( Úgyhogy ma éjjel sem aludtam, annyira fájt a torkom :x Reggel indítottam dokinál, kaptam augmentint.

Gabka, nekem küldd majd át légyszi, írok mailcímet!

Adryn, pont tegnap érkezett meg az autósülés, ezt lőttem:
http://teszvesz.hu/item830512033_romer_ ... otban.html

Mi sokat utazunk, fontos a biztonság, ezért inkább ott spóroltunk, hogy használtat vettünk. Jónak is tűnik, a huzatán látszik csak, hogy használt. Amúgy a Besafe-fel is szemeztem, szerintem az is nagyon jó, az lett volna a másik befutó, csak abból nem volt nagyon használt kínálat. Újonnan meg kb römer árkategória, szóval drága.

Tegnap már ki is próbálta a főnök, nem volt annyira elragadtatva. Mi még 1-2 hónapig biztos nem fogjuk használni.

Kép

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Adryn, van olyan besafe, amit háttal is be tudsz kötni.
http://www.minimano.hu/termekeink/bizto ... es_22.html

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


Niconak boldog 9-et :)

Kép

Kép
gabka77
 
 


Adryn: Szerintem már nem muszáj menetiránynak háttal bekötni a gyerekeket. És ha menetirányba ülhet, akkor tud nézegetni. Ezekből az ülésekből már félig-meddig kilátnak és ez leköti őket.... :roll: És te is látod a gyerekedet, ha nem háttal van, ami szintén nem utolsó szempont....

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


Adryn, tényleg jobb nekik háttal bekötve (sztem nem a gerinc, hanem a biztonság miatt :roll: ), viszont gondolod akkor nem fog Nico továbbra is üvölteni, ha csak az ülés háttámláját nézheti? :roll: Sztem ilyenkor már inkább nézelődni akarnának előrefele. De lehet nem jól gondolom, tapasztalat még nincs...

Niconak boldog kilencediket!

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Na, közben Katka is megírta :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


jesszus Adryn, Nico nagyon elhúzott! :shock:
És mi az, amit tol?

És hát boldog hófordulót!
Jesszus, 9 hónapos, és jár!!! :shock: :shock: :shock:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Apááááám, bóóódogot járó Niconak!!!!!!

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


Nálunk SZonja bírja még háttal az utazást. Addig így is hagyjuk, amíg lehet. Fő a biztonság!!!!

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


Adryn Niconak boldog 9. hónapot :) Nagyon ügyes fiú :) Drukkoljatok már egy kicsit az én kis lustimnak, én beérem azzal is ha elkezd kúszni :)

Zita Julcsi cuki az ülésben!! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára queen-bee 2009.12.02 12:30-kor.

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


én is nagyon félve raktam be menetiránnyal megegyezően, megvártam szigorúan a 9 kilót és azt, h stabilan üljön magától. De most már nem érzem veszélyesnek!

boldog 9-et járó szuperniconknak!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára papillon 2009.12.02 12:42-kor.

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Igen, Julcsi nagyon cuki az új ülésben!!!!

Papillon, és miért nem jött be az új meló???

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


Mert jutalékos rendszer és a fix az minimálbér, nos, ha lebetegszik vagy szabin van, kap 50-60 nettot, ez azért elég drva, hiába keresne amúgy jól, ezt egy családapa már nem teheti meg :cry:

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Papillon, ez így télleg nem hangzik túl jól....

Adryn, írt "apa"???

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


jesszus Adryn, Nico nagyon elhúzott! :shock:
És mi az, amit tol?

És hát boldog hófordulót!
Jesszus, 9 hónapos, és jár!!! :shock: :shock: :shock:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


idióta babanet... :?

no, azt akartam én, hogy nem a konnektorért (ez két n? Az :) ), hanem az abba bedugott porszívóért tepert :)

Papillon, sajnálom a melót. Az tényleg nem nagy összeg.

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Katka nagyon sajnálom :? nem semmi ez a nőszemély :evil: Drukkolok hogy jobban alakuljanak a dolgok.

Nemlajos ez nagyon ijesztően hangzott ez a lafogó ínydarab :shock:

Csibb nem semmi a párod :wink: na meg te is ha vállalkozol rá. ÉN egyszer tekertem le egyhuzamba 70 km-t Badacsony-Zeg, felét szakadó esőben, hát elég is volt :D amúgy szeretek bicajozni én is.

Zazzy szerintem is amennyit lehet mezitláb, ezért jók ezek a puhatalpúak, mert pl. anyukáméknál elég hideg a kő, de így nem fázik Bulcsú lába de olyan mintha csak egy plussz zokni lenne rajta.
Én zabpelyhet vettem, azt teszek a gyümölcsébe. Meg jó a Hippes babakeksz is csak nagyon drága :? Inkább ezek mint a babapiskóta.
Én amúgy úgy szoktam hogy megnézem mi van ráírva a bolti konzervekre, aztán azt teszem a gyümölcsbe, vagy főzelékbe :D

TEhuti jobbulást Szonjának! Mi is azt a Noramino... micsodát adjuk, illetve adjuk a két nagyobbnak, meg a Nurofent. Most már annak is van kúp változata. Ezeket lehet váltogatni. Meg van még egy másik hatóanyaggal pl. a Panadol, bár nekünk ez nem jött be.

Bea én is szoptatok még éjszaka. Bulcsú és Panna ilyenkor már átaludták az éjszakákat.

Gabka, szerintem ez a gyed dolog régen is így volt nem? :roll: Én nem mentem vissza dolgozni és ugyanannyit kaptam a másodiknál, sőt most a harmadiknál is mint az elsőnél.

Adryn Nico nem semmi :shock: nagyon ügyes.

Köszi mindenkinek a dícséreteket az alkotásaimhoz. Tegnap megcsináltam a mikuláscsomagba a zoknibabákat, majd teszek fel képeket.
Gyerkőcök alszanak végre egyszerre úgyhogy megyek is a dolgomra. Ja és du. megyek a nőgyógyászhoz rákszűrés meg egyebek. Jaj de nem szeretek menni, mindig van bennem valami görcs, vagy csak a sok izgalom a terhesség alatt, aztán nagyon bennem maradt hogy ha a nődokihoz megyek akkor izgulok :roll:
vica78
 
 


Sziasztok!

Bocs a zavarásért!

Vannak vadiúj harisnyáim Primark és Dunnes Store-ból.
Ha valakit érdekel, most raktam fel képeket babaszobára. Dec 18-án tudnám postázni. Gyönyörűek!

http://www.babaszoba.hu/csevego/temak/G ... ?#h8960974

Izelítő:
Kép Kép

Ha vennél, légyszi babaszobára írj, vagy privit!
Köszi!
pumuklii
 
 


Sziasztok!

Csajok ne haragudjatok, nem reagálok semmire. Nagyon ki vagyok. Ma meghalt Gergő egyik csoporttársának az anyukája, aki nem mellesleg a szomszédunk!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

banokla
 
 


banokla írta:Sziasztok!

Csajok ne haragudjatok, nem reagálok semmire. Nagyon ki vagyok. Ma meghalt Gergő egyik csoporttársának az anyukája, aki nem mellesleg a szomszédunk!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


Engem is hívott tesóm :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Sajnálom Banokla :( Megkérdezhetem hogy beteg volt?
vica78
 
 


Banokla : nagyon sajnálom!!!! de mégis hogy, miért, miben???? beteg volt, vagy valami baleset hogy ilyen hirtelen???? :shock:

Tehuti: nem, apa még mindig nem írt.. csak azért nincs még tele a tököm mert nincs.... :roll: :twisted:
jó ez az ülés amit belinkeltél, de az meg CSAK háttal köthető be. én is inkább a menetirány mellett lennék, de talán most még az elején háttal. én valahol azt olvastam hogy a gerincüknek jobb ha háttal vannak bekötve, mert ha előre vannak akkor pl erősebb fékezésnél (vagy erőteljesebb indításkor ((ok ok már nem race-lek annyit :P )) akkor előre-hátra lendül a fejük anélkül hogy ezt kontrollálni tudnák mivel nem számítanak rá. na mind1.. lehet hülyeség. végülis már stabilan ül.

Julcsi főnök tündér az új ülésében :D miért nem tetszett neki?

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Nemlajos: ilyen ikeás járássegítő kicsikocsit tol :D eddig nekem kellett vele a lakásban fel-alá sétálgatnom ha épp sétálni szeretett volna, most "csak" a kicsikocsiját kell ide-oda pakolgatnom hogy tudja hol tolni.. :roll: :lol:

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Vica, Adryn: nagyon beteg volt, rákos. :cry: :cry: :cry:

Eszti: ismerte a tesód? Vagy esetleg felénk lakik? Én járok tornázni, aerobik-ra nem lenne kedved neked is? Kedden esténként 6-7ig. Ha érdekel bővebb infó pü-ben.

banokla
 
 


Banokla
Tesóm jól ismerte,egy idősek :cry: :cry:
Hú,én lazább mozgásra vágyom,ezért szeretnék pilatesre menni,és az időpont sem jó :roll:
Vendég
 


Gabka, engem érdekel a gyed/gyes téma, küldök mindjárt e-mail címet.

Kemse, mi megyünk Mártival. Szerintem 10-11 között tudnánk odaérni.

Nemlajos, Adryn, aranyosak a videók. :) Nemlajos, annyira jók azok a báránykák. :D Adryn, ügyi bab ez a Nico. :D

Bea, Maja baba nagyon szép abban a nyakláncban (is) :)

Niconak boldog 9. hónapot! :)

Zita, sajnálom, hogy nem jöttök, szegény, tüszős mandulagyulladás? :shock: Jobbulást!

Banokla, jesszusom! :shock: :shock: :shock:

Masut
masut
 
 


Masut, köszi. Várom, hogy elaludjon a kisasszony, aztán én is lepihenek. Még panaszkodik az ágyában. Jó talit nektek holnapra! Rossz, hogy nem tudunk menni, nagyon szerettem volna.

Banokla, Eszti, nagyon sajnálom, mindig megrendítő egy ilyen eset.

Adryn, igazából nem az üléssel volt baja Julcsinak, csak tegnap este anyu hozta a cuccot, és szerintem csalódott volt, mert az apját várta, szegényke, és még ma sem fogja látni, mert csak fürdetés után ér haza :?
Nálunk a 9 kiló már rég megvan, kicsi is a hordozó, viszont Julcsi még nem ül, szóval egyelőre még ki kell bekkelni a hordozóval. Sok ruhát nem tudok így ráadni, takarókat használok.
Ne aggódj, előbb-utóbb biztos válaszol Apa, van még pár nap mikulásig :wink:

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Adryn!

Nagyon ügyes Nico baba! És tök jó az az ikeás járássegitő!

Banokla!


Nagyon sajnálom. :( :(
Ilyen fiatalon meghalni rákban...
És milyen daganata volt, azt tudjátok?

Nemlajos!


Döme is nagyon beindult. Lassan kezdheted biztonságba helyezni a dolgaitokat! :)

Lányok lenne 2 gyakorlati kérdésem!
1. Az autósüléseket lehet az anyósülésre bekötni? Csak mert én sokat fogok Annával kettesben utazni, és nem akarok állandóan hátrafele nézelődni.

2. Mikortól érdemes nekik mesélni? Én ma elővettem egy meséskönyvet Annának, és elkezdtem olvasni neki, de nem igazán érdekelte. :roll:
Inkább a lapokat próbálta szétszakitani. :?
Vendég
 


Lilla, anyósülésre csak akkor lehet bekötni (és csakis háttal), ha kikapcsolod a légzsákot vagy ha nincs légzsák az anyósülésnél.

Szerintem a mesével még ráérünk. :) Inkább talán együtt nézegetni a képeket és azokról mondani pár szót, szerintem. :)

Masut
masut
 
 


Zita: Nicoapu tegnap ment el 2 hétre dolgozni megint.... Nico meg folyton odanéz miután felébredt ahol ülni szokott. aztán ha ott nincs megy a konyhába keresni. szar ezt látni.. ráadásul most folyton rajtam lóg.. gondolom fél hogy én is lelépek :? szegénykék még nem értik meg hogy pár nap és jön vissza apa... :roll:

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Én szoktam Szonjának mesét olvasni. NEm érdekli, de akkor is olvasom. Sztem nem lehet elég korán elkezdeni. :wink:

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


:cry: :cry: :cry: banolka, eszti :cry: :cry: :cry: borzasztó

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Sziasztok!
Nemlajos:nekem ugyanígy volt Milán fogával(felső)a játszón voltunk és egyszercsak látom folyik a vér a szájából :shock: nagyon megijedtem én is de csak akkor volt,úgyhogy én is betudtam a fogíny áttörésnek!Ja és nagyon ügyesen kreatív vagy!

Minden baba tüneményes!Bálint nagyon tetszik,olyan aranyos ahogy alszik a szőnyegen!
Maja:ő egy igazi szépség! Na és persze minden baba az.

Szorítsatok kedden megyünk a fülműtétre a Bethesdába....már nagyon stresszelek attól az altatástól.

KépKép
vicuska
 
 


Banokla, ez nagyon szörnyűűűűűű.... :cry:

Adryn, milyen mélt kaptam???? Most mit kell csinálni????

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


Kapott valaki e-mailt rajtam kívül, hogy sikeresen csatlakoztam a csoporthoz? babanet küldte

banokla
 
 


nekem megjött a zárt üdvözlet

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Ja, nekem is olyan jött. De most ilyenkor mi van???? :roll:

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


na aszittem mindenkit felvettem :D

társalgó főoldalán a végén található a zárt fórumunk ;)

welcome mindenkinek :D

KépKép
KépKép
adryn
 
 


én is kaptam emailt!!
sajnálom a halélesetet, és főleg a gyereket....

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
pulcsi
 
 


ez a topik is megmarad. ott tiszta lappal indulunk.
megtaláltátok?

KépKép
KépKép
adryn
 
 


wow, már működik is??????????
báj-báj, kukkolók/rosszindulatúakra értem kizárólag :( /

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
pulcsi
 
 


Én megtaláltam!!!!!! Király!!!!!!!!! 8) :lol:

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: