Új privát üzeneted érkezett!

Zazzy
Bio boltban kaphatóak :wink: De ha veszel kölesgolyót,az is tökéletes,pláne,ha Lara ilyen ügyesen eszik egyedül,de úgyis jó,ha pl. étkezés előtt beleteszel pár db-ot a főzijébe/gyümijébe és szépen megszívja magát és csak nyelni kell.Én mostanság a lányoknak joghurtba áztatom és jó laktató.

Katka
Ez hihetetlen,felfoghatatlan és borzalmasan elkeserítő.Annyira,de annyira sajnálom,de ezt én sem hagynám annyiban,ez elképesztő.Nem tudom,hova lehet(ne) fordulni. :roll:

Tehuti
Jobbulást Szonjának!Mi is megvettük az oltást,majd visszamentünk és beadták.Illetve csak nekem kellett megvenni,az uram ingyen kapta,mert veszélyeztetett (asztma-allergiája van :( )

Banokla
Örülök,hogy jól van Krisztián.Nem lenne kedved velem pilates tornára járni?Én már régóta szeretnék menni,és olyan jó lenne,ha lenne egy "társam".

N.L.
Hűűű,Döme foga :shock: :shock:
Vendég
 


Adryn!

Mi tegnap néztük itt Db.ben pont ezt a Besafe-t. Az eladó srác szerint nagyon fasza, meg tök jó lett a töréstesztje. Mi is gondolkodunk rajta...

Na mingyár jövök csak éppen görcsölök. Nagyon.
Tegnap este meglepett a mikulás engem is. :twisted:
Vendég
 


Hát,ez hihetetlen.Amióta írok hozzátok,annyi laptetőm volt,mint eddig soha :shock: :shock: :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

Sziasztok!
Bocsika a beleszólásért, de olvasom, hogy az oltásról beszéltek. Gondolom a H1N1-ről.
Akiknek pici gyereke van és szoptat annak ingyen van és még az apukának is.
Mi ma adattuk be magunknak.
Bocsika a zavarásért mégegyszer.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Adryn, a besafe-ról csak jót hallottam!
Nekünk Concord ultimax van, nekem tetszik :)

Betti: a foga tolta ki így az ínyét, már napok óta szörnyen nézett ki a gyerek. Most meg kifakadt, vagy nemtom. A vérzés aztán elállt, persze, csak az ijedelem volt nagy.

GYerekek, legyen már vége a mai napnak!
Katka, papillon, most meg megnéztem, mennyi lett az új csomaggal a telefonszámlám. Tudjátok, eddig 3400Ft volt a csomagom, de 6-7 alatt sose fizettem. Most váltottam 6500-as csomagra, amiben 250 perc lebeszélhetőség van (az én fóbiámmal!), gondoltam, inkább ez a biztos sok, de alacsonyabb percdíjjal, és nyugodt telefonálással.
No, 165 percet beszéltem, de ugye erre még rájönnek a megkezdett percek, mondjuk azt, hogy kb. 40 perc. Mondom hurrá, benne vagyok. Drága, de legalább kényelmesen beszélhettem.
ERre nézem a számlát: 8030!!!!!!!! :shock:
Hát kapja be a T, eddig voltam hűséges.
Melyikre váltsak?

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Sziasztok,megint egy fél oldalt írok, ugyanis megint sokat írtatok, vagy én jöttem régen. Maja tegnapelőtt először felmászott
az ágyra, felállt és pikk-pakk felmászott(döbbent smiley), de sajnos fejjel lefelé akart lejönni, és ezt azóta gyakorolja(mérges smliley:))
A H1N1 es kismama és kisbaba halála szíven ütött nagyon. Szegények, egyre jobban félek ettől a járványtól, állandóan az jár a fejembe mi lenne ha megkapná valamelyikünk, még mindig nem oltattam. Remélem vége lesz hamarosan, szegény családok.
Katka, sajnálom a mizériát,gondolom milyen most otthon a helyzet, de ezt úgysem tehetik meg, ugyanis nem veszélyeztetitek a gyereket. Nem értem a gyerek anyját, nekem pl herótom van néha Maja aputól, de a gyereket sosem tiltanám tőle, mert a gyereknek nemcsak az anyja az apja is fontos, és később sérült lesz Dani, ha kimarad apa az életéből, főleg teljesen. Én ezért nyelek és töltjük együtt az ünnepeket és fontos alkalmakat apával, már a terhességtől kezdve,mert szerinte már akkor érezte Maja, hogy ott van,karácsony, keresztelő, mikulás, és egyéb közös programok, ez a ti esetekben persze az amikor látogatja apa és elviszi hozzátok a testvéreihez, féltestvéreihez Danit, és ez is teljesen normális, ha nem magát nézné, és ezt az önző szeretet gyakorolná a fia felé, még lenne rá remény, hogy egy egészséges embert neveljen a fiából, aki értékes, teljes életet élhet. Te nem tudsz mást tenni ebben a helyzetben, csak Petiaput támogatni, és ha nagyon rajtatok vezeti le a feszültséget, (valahol érthető is szegény) azért próbáld elmondani, hogy ti mindig itt lesztek neki,mint családja, és ez is nagyon fontos, főleg ilyen nehéz helyzetben. Még csak azt nem értem, miért is veszélyeztetné apa Danit? Kitartást a nehéz időszakhoz, főleg, hogy úgy emlékszem, még beteg családtagod is van, apud, ha jól emlékszem? Szóval küldök neked egy virtuális ölelést.
Köszönöm a Maja fotó, meg az adventi fotó dicsiket.Papillon tényleg meglepően nagyok ők már ezeken a felvételeken, én is mindig
megdöbbenek, ha visszanézem, de gondolom,ezzel te is így vagy Lizikével:) Kockacukros unokatesóval tessék vigyázni:)))Számítógép gurus kiscajod nagyon vagány.
Joe, jól hangzik ez a családi napközi, így ahogy leírod, és az angol meg külön szuper, én is valami ovis kortól már szeretném nyelvi
táborokba, vagy oviba küldeni Maját, igaz apa csak angolul beszél hozzá, mert ő nem tud magyarul, de az kevés szerintem, én szeretném ha minimum 3
nyelven beszélne, angol,német mondjuk.
Qeen Bee cuki a kis szemesed.
Adryn karácsonyi vásár ügyileg megértelek, én sem állok sehol. De ma vásárolni is utáltam, pedig nem is karácsonyi volt,
valahogy ma akárhova mentem, mindenhol olyan bunkók voltak az eladók, egyre törelmetlenebbek az emberek egymással, ez a karácsonyi
láz már, pedig szerintem van egyéb gondunk is, amikor ömlenek a járványos jó hírek a tv-ből. Sajnálom a mensis fájdalmat, most nekem is így jött meg,
de aszem írtam is neked, csak nem lehet nem itt:))hanem mesén, úgy görcsöltem, még hascsikarásom is volt(pirulós smiley:))
Tartós hajegyenesítés nekem is jól jönne, mert gyűrűgöndör a hajam, ha nem vasalom ki és a legkisebb párától is összeugrik.
Erpé drukk a párodnak az új munkához! Hogy érzi ott magát?
Kuklika, gyönyörű az adventi asztalotok, annál már csak fújós Boti szebb, és hogy mekkorát nőtt ő is!
Gyöngyi Eszti lányod nagyon cuki, olyan jó kis husi! És milyen jól eljátszik azzal a vizilóval
Wicca, hát nekde már mekkora hajasbabád van, és abban a szemes polóban valami cukorfalat, meg kell zabálni, nagyobb haja van
mint Majának:) én azért örülök, hogy gyakrabban jössz, hiányoztál ám!
Rebi sajnálom a betegséget, tudom ez négy gyereknél milyen megterhelő, mert 4 keresztgyerekem van és minden nap beszélek a mamájukkal.
Rszg aranyos a kis focistád, és az a turó rudi milyen jól néz ki!!! döbbenet, hogy ilyet tudsz
Sotske, én is adok tejpépet Majának, a Milupa HA-ját vacsorára, de utána még néha rávacsizik, meg rászopizik, a vaníliásat nagyon szereti.
Vica, csodaszépek az adventi díszeid!
Tehuti Jobbulást nektek!! remélem már jobban van a család!
Nemlajos ijesztő lehetett véresszájú Döme, lehet lekoccolta szegény játék közben?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára bea1978 2009.12.01 22:12-kor.

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


bocsi nem fél oldal, egy egész, és még képet is fogok rakni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


Adryn Karcsi is sír a hordozóban autózás közben..mástól meg mindig azt hallom, hogy úgy altatják a gyereket, hogy kocsikáznak vele...hát nálunk ez nem válik be...

Megyek még tvzek kicsi aztán szunya PÁ-PÁ :)

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Bea
Szia :lol:
Az én lányaim is nagyon szerették a vaníliásat.És ők is rávacsiztak még egy jó ideig.Tehát kb. 6-kor ettek szilárdat,aztán fürdés után,közvetlen elalvás előtt megittak fejenként 2dl tápot :wink: Most már csak vacsi van. 8)
Vendég
 


Adryn, besafe-ről én is jókat hallottam. Mi azért nem azt vettük, mert azt nem lehet háttal bekötni. És nekünk ez fontos volt, mert a hordozóba kabátban alig fért be, stabilan meg még nem ül. Nekünk is a concorde ultimax van, és tök jó.
Köszi, apu eddig jól viseli, bár most parázik, h mi van, ha a lábát is le kell vágni...pesszimista. :(

Nemlajos, mi vodafone-nál vagyunk, most mentünk új csomagba, 200 percet beszélhetek minden hálózatba, 1000 ingyen sms hálózaton belül, és 1000 perc hétvégén hálózaton belül. Családi kedvezménnyel ez most 4ezer/hó. Hát kivi leszek, reméem nem lépem át...Tomi akkor kinyír........

Múltkor én is görcsöltem, pedig szülés óta nem. Előtte mindig. Fene sem érti ezt....

Annyira sajnálom már Szonja manót.....megint felment a láza, és a nurofen meg nem hat. Eddig levitte neki, most meg nem. Ez mééé lehet??? Kapott germicidet megint. :cry: :cry: :cry:

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


Tehuti
Nálunk Szávának sem hat már a Nurofen,csak a Germicid,illetve,most vettem egy új kúpot,mindjárt írom a nevét,állítólag ez jobb,mint a Germicid-C,de szerencsére még nem kellett kipróbálnunk.

No,itt a neve:NATURLAND-SUPPOSITORIUM NORAMINOPHENAZINI
Vendég
 


sotske írta:Bea
Szia :lol:
Az én lányaim is nagyon szerették a vaníliásat.És ők is rávacsiztak még egy jó ideig.Tehát kb. 6-kor ettek szilárdat,aztán fürdés után,közvetlen elalvás előtt megittak fejenként 2dl tápot :wink: Most már csak vacsi van. 8)


És mikortól aludták át először az éjszakát? Nekem éjjel is 3X szopizik, gyakorlatilag lassan 9 hónapja nem alszom :lol:

Tehuti sajnálom Szonjácskát!! Jobbulást neki!!!!!!!!!!!!!!!!

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


Sotske!
Köszi! :wink: Utánanézek.Már hullafáradt vagyok,de még művelem magam HT-ből a kismamablogon.Férjem éjszakás,Lara alszik,ilyenkor lehet(csak ne lennék ilyen fáradt)

tehuti!
jaj,szegény Szonja,biztosan fog miatt van?Elég ijesztő :(

Kép
Kép
zazzy
 
 


hol a tickerem? :o :o

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


Vagy írass antipyretikus végbélkúpot :wink:
Vendég
 


Bea
2,5 hónapos koruk óta :wink: :lol:
Vendég
 


Én már nemtom mitől van láza....

Sotske, köszi, ez van recept nélkül is???? Azért érdekes a nurofen, mert eddig hatott, csak ma nem. :shock: :roll:

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


A Naturlandos igen,a másodikat íratni kell.
Vendég
 


Sziasztok!

Katka
Nagyon sajnálom....:(
Miért gyűlöl ennyire Benneteket az a nőszemély?!

Papillon
Én végig néztem! Nagyon édes, ahogy rámol.

Nemlajos
Gratula Dömének!

Én még a hordozóba teszem Olit, ha Botival együtt utazik akkor rnem üvölt benne. Egyébként meg a másikba (2-es ben) is üvölt ha egyedül van.

Kuklika
Mi baj volt Boti pöcijével? Letapadás?
Enyém Botinak is a nyáron feltépték 2 hétig gennyezett, aztán elmúlt de azóta sem engedi hogy hozzányúljunk....Én megnyugodtam, hogy szűkülete nincs, majd Ő megoldja magának idővel.
Szegény Botid! De érthető a szorongása.

Bocsának, most csak ennyire futja, megyek aludni amíg lehet.

Jó éjt!

Joe

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Én is ledőlök....

Holnapra tünjön el a láz! Kép
Kép

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


Hát az én kislányom ma tépte rólam az ékszereket, és nagyon boldog volt, hogy lett neki is egy nyaklánca, hacsak rövid időre is, már látom mi lesz ennek a vége, volt szerencsém végignézni ezt 16 éve a keresztlányomnál :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
hú ennyire öreg lennék :oops:
Kép

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


sotske írta:Bea
2,5 hónapos koruk óta :wink: :lol:


húú :shock:

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


jaj, de szép a Majababa!!! :)

no, el is köszönök, így biztos szépet álmodom :wink:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Köszönjük:)
vonalzóm nincs, ne csodálkozzatok (majd holnap) valamiért a tickerplayground nem csinálja meg ugyanazt amit a múltkor, pedig télapósat is szerettem volna :twisted:
én is jó éjt :)

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


Bakker Katka nálam most szakadt el a cérna! Tudom sehova nem vezetne, de ismerve magam, most hívnám fel a nőt, hogy vagy abbahagyja a szórakozást, vagy kiteregetem de rendesen a szennyesést, és örüljön ha hétvégente láthatja Danit! A hüle p-a nem gondol bele mennyi mindent adsz te annak a gyereknek? a legtöbb nyugalom akkor éri szerencsétlent, amikor elviszed egy olyan programra, ahol végre kizökkenhet ebből az egészből! Én biztos úő is véleményt kérnék. El tudom képzelni otthon most mi van. Beja hsz-t olvastam csak, egyetértek, támogassad Petiaput, de azért figyeljen oda rád! Borzasztóan sajnálom ezt a szitut. Bocsi a stílusért, de most kiakadtam!!! Biztos hozzájárul, hogy eléggé padlóra kerültem tegnap. Mind1. Indulunk lassan a bölcsibe, az is tök para. Hazudni, hogy felvegyék tényleg. UTÁLOM!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


katka!! elég sok ügyet láttam a gyermekvédelemben..de ilyet, hogy AZONNAl eltilthatja a bíró SÚLYOS veszélyeztetés miatt-hát ennek kb. olyannak kell lennie, h szexuális molesztálás, vagy hogy az életét veszélyeztette...Mire hivatkoznak??????nagyon érdekelne.
Ez az azonnali eltiltás komoly dolog. Most a gyámhivatal, vagy a bíró szabályozza a láthatást?
ha a gyámhivatal, én bemennék ügyfélfogi időben úgy 10 db fényképpel.és nemcsak a programokra hivatkoznék, /mert azt vehetik csak anyagiaknak/ hanem az együtt töltött IDŐRe, hoyg azt mennyire igyekeztek kihasználni Danival.
Szegény gyerek...csodálkozunk, ha ennyi nem normális felnőtt van??? meg lelkibeteg, stb??
anyukájának jelenleg nincs új pasija, ugye? :roll:
Bocsi, h itt tapasztalatlanul tanácsokat osztogatok, de a harag nem jó tanácsadó, és főleg semmi hivatalos szervnél nem jön ki jól--tipikusan úgy mutatja, mintha csak a felnőttek harcáról lenne szó, amiben elveszik a gyerek....
anyi ilyet láttam, hogy megkérdezték a gyereket/nagyobbat/ hol akar lenni, nem azt mondta, amit a szülő várt, hogy nála- erre a szülő elkezfett boszzút állni, hogy : nem kap kari ajándékot, csak egy ezresért, mert ha nem mellettem nyilatkozott..hát ő baja..elhiszem, h roszzul esett a gyerekétől, de hoyg nem veszik sézre, hoyg az a gyerek fél, mind2őt szereti, azt se tudja, hogy nyilatkozon..Dani meg még nagyon kicsi ehhez a színjátszáshoz, ahhoz képest szegény már jól megtanulta anyuja miatt-amikor azt hazudja, nem érzi jól magátnálatok telefonba, stb.
Abbahagyom!
sztem ezen a higgadstág segít, és a hivatalos szervek megkeresése.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
pulcsi
 
 


Kukli: Miért akadtál ki tegnap? Mi a baj?

Vigasztalom Daniaput, de hát nagyon nehéz neki. Azt hozta ki a pszichológus (most már olvastam), hogy csak az anyukájál kapja meg azt a feltételen szeretet, amire szükséges van a gyereknek. Az édesanya tökéletes. Az, hogy a gyerek nála agresszív és önmaracangoló az a mi hibánk, ő jól csinál mindent. Mi pedig rideg és korlátozó nevelést ( :shock: ) folytatunk és nem vesszük észre, hogy ezzel ártunk a gyereknek. Felháborító, hogy egy 4 és fél éves gyerek néha büntetést kap (amikor 4 percig gondolkodnia kell).
Engem nagyon meglepett az, hogy mivel határokat szabok a gyerekeknek (például ne verekdj, ne törd zúzd a játékokat stb) ezért én rideg és korlátozó vagyok? :shock: Ebből következik, hogy nem szeretem őket? És tényleg úgy találja, hogy a gyereknevelési képességeim nem érik el az átlagot... :oops:
Ja egyébként végighazudta Danianyu az egészet.... Például olyat állított, hogy Danitól azt várjuk el, hogy 8 éves Zsófi szintjén viselkedjen. Erre az volt a példa, hogy a Danival irattatjuk meg a Zsófi matek háziját. :shock: :shock: :shock: :lol:
És az is kiderült, hogy Danianyu új ügyvédje (2 hónapja van) jó barátja a pszichomókusnak.... Régen együtt dolgoztak Gyámhivatalnál.... No comment.

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


OK , Katka,szerintük rideg meg korlátozó-sztem meg jó, ahogy vannak korlátok. De mire hivatkoznak súlyos veszélyeztetettség ürügyén??????

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
pulcsi
 
 


Katka
Dani és a matekházi? :shock: :shock: :shock: Hát,ez úgy röhej és felháborító,ahogy van.Mindjárt magamra borítom az asztalt,komolyan.
Ez a nő elmebeteg,de most komolyan.Nyilván Petiapun akar ezzel bosszút állni,de szerintem nem fogja fel ép ésszel,hogy ezzel valójában mit is művel,pont azt teszi tönkre,akit-állítólag-a legjobban szeret és akit-állítólag-tökéletesen nevel,vagyis Danit.
Katka és mit fogtok tenni?Ugye nem hagyjátok annyiban?
Vendég
 


Amúgy jó reggelt!

Bea
Maja baba csodaszép :wink:
Vendég
 


Pulcsi: Jelenleg a szülők megegyezése alapján folyik a láthatás. Amit az anyuka nem akar betartani... A vád alapja, pedig az óvó néni vallomása, hogy a gyerek egyszer sírt alvás előtt és azt hajtogatta, hogy nem akar az apjához menni. Állítólag volt ilyen. Mi erről nem tudunk, mert Dani bologan ugrik az apja nyakába, ha érte megy.
Nekem Ágica középsőben rendszeresen nem akart hazajönni oviból, mert hogy éppen nagyon játszott valamit, de senki nem mondta, hogy ezért rossz szülő lennék.
Azért megnyugtat, hogy azt mondod, hogy csak úgy nem tilthatják el..... :roll:

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


jó reggelt!!

Katka basszus most már én is felhúztam magam, a pszihocsaj szerint mindent meg kell engedni a gyereknek, és akkor vagy tökéletes ha soha nem szólsz rá?! Matekháziii? Nevetséges....ÁHHHH

Bea Maja még mindig gyönyörűű! :)

Kukli Boti hamar felejtse el ezt az egész pöci dolgot!!!

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Sotske: Nem tudom mi lesz. Ez nem az én ügyem, a döntés se az enyém.... Én azt mondtam Daniapunak, hogy ki kell találni mi a legkisebb rossz Daninak. (Szerintem itt jó megoldás már nincs.) És gyorsan arra kell haladni, mert erre már mindenki rámegy, de leginkább a Dani. A háborúnak semmi értelme, arra csak Dani megy rá legjobban. Csak nem tudjuk, hogy mi a legjobb (azaz legkevsbbé rossz ) Daninak...

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


sziasztok

katka én úgy sajnállak :( nagyon rossz lehet
ja és amit a tesóprojektről írtál... hát "pár" év és már unokaprojekt lesz nálatok ugyhogy ne szomorkodj emiatt is :wink:

bea: maja nagyon édes azzal a nyakláncal:)

kukli mi a baj??

sajnos nálunk is vagyis inkább nálam is vannak gondok :( majd ha zárt leszünk leírom bár már írtam róla (anyukám)

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Katka: és mit mond arra, amikor mondjátok neki, h ezzel a fia életét teszi tönkre, a személyisége totálisan torzulni fog, hazudós, félős, magábaforduló ember lesz????

Nemlajos: MEGKAPHATOD INGYEN, HA AZT MONDOD, H TEHERBE AKARSZ ESNI!!!!! Azért írom naggyal, mert már soxor mondtam… :D
Jövőre meg még kitudja mi lesz… áááááááááá, vérzés kemény lehetett!!!!!!!!
Tehuti: kis torokfájástól még simán be lehet adni!!!
Adryn: köszi a tippet!!!
http://www.expressz.hu/baba-gyerek/ules ... -17292850/
nekünk ilyen van, én nagyon szeretem, nincs törésteszt, de azt meg kell fizetni, mi 25-ért vettük, de itt pl 17000….ááá (bár mi a kikában vettük utalvánnyal) Lizi imádja és nagyokat tud aludni benne…
nemlajos: én pannon előfizetős vok, és 13 alatt sosem fizetek, én is gondolkodom a váltáson, de itt korlátlan sms van pannonba, azurrammal így kommunikálunk napközben….körül kell nézni, csak lusta vok és félek, h vagy így vagy úgy, de átbsznak….
Bea: Lizi 2 nyakláncomat tépte le, egy ezüst, egy arany, azóta nem hordok nyakláncot…
Kukli: mi történt tegnap? És mért kell hazudni? Sajnálom a sok idegeskedést!!!

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


bakker, csak windows vistán megy a movie maker, nézek vmi mást.....

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Pappilon: A pszichomókus és Danianyu szerint mi tesszük tönkre a gyereket és nem ő. Az van leírva, hogy Daninak kifejezetten káros, hogy nem kapja meg folyamatosan az apja kizárólagos figyelmét és hogy káros a Daninak, hogy családban kell nálunk élnie, másokhoz alkalmazkodnia stb. Szerinte a Dani kifejezetten kizárólagos figyelemre vágyik (ez egyébkánt szerintem is igaz) és mi rosszul csináljuk, hogy ezt nem adjuk meg Daninak... :shock: :shock: :shock: (Másik 3 gyerek mellett hogyan? És akkor minden gyerek sérült, akinek testvére van?)

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


KAtka: összeférhetetlenségre hivatkozva kérjetek más szakértőt!

Kép

Kép
gabka77
 
 


téged utál ennyire azért csinálja??????????

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


katka, én benneteket meghallgatott vki??????? vagy csak danianyu elmesélései alapján lett ez az álláspont?????????????

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


Csajok, akit érdekel egy leírás, a gyás, gyed, gyesről, az dobjon egy mail címet.
A munkaügyisünktől kaptam most egy szabályozást, amiben benne van, hogy ha újra szülsz, és nem mész közben vissza dolgozni, akkor ugyan annyi lesz a gyed, mint a mostani. Na ez most nagyon értelmes mondat lett :oops:

"A gyermekgondozási díj összegének a megállapításánál alkalmazni kell a kedvezményszabályt miszerint, ha azért nincs az igénylőnek a számítási időszakban 180 naptári napi tényleges keresete, mert táppénzben, terhességi-gyermekágyi segélyben vagy gyermekgondozási díjban részesült, akkor az előző ellátás alapját képező jövedelem alapján kell az újabb ellátás összegét megállapítani természetesen a gyermekgondozási díj maximumra vonatkozó szabályt szem előtt tartva"

Kép

Kép
gabka77
 
 


Katka, nem tudom leírni azt a tehetetlen dühöt, amit érzek! Tegnap is, amikor olvastam, elbőgtem magam, aztán meg ez a kismama dolog, úgyhogy inkább nem is jöttem.
Az a baj, hogy ilyenkor én nem látok a tehetetlenségtől, én nem is tudom, mi lett volna, ha velem történik ilyen, szó szerint fáj a szívem értetek :(
De most, hogy gabka leírta, szerintem is azt kellene tennetek, hogy összeférhetetlenségre hivatkozni.
Vagy az csak az amerikai filmekben van, hogy végül a jó leleplezi, hogy a másik oldalon mindenki mindenkinek el van kötelezve? :(

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


szerintem, az óvónő vallomását is töröltethetitek elfogultságra hivatkozva!

Kép

Kép
gabka77
 
 


sziasztok

Katka vagy én értettem félre vagy ezek tényleg hülyék, de azt mondják hogy a Dani egy olyan gyerek akinek nme kell hogy testvére legyen sőt ez káros neki??? Erről a családtervezési modellről sem hallotam még. Nem kell magának több gyerek mert az első sérülni fog lelkileg ( most egy kicsit túloztam ). Kár hogy van egy pár ilyen okos TANULT ember, csak ne tanultak volan ennyit. Az az ovónő is jó szocializációra tanítja a gyerekeket az óvodában...

Kicsit vidámabb téma: HOLNAP KI JÖN?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
kemse
 
 


hű, gabka, köszi!
Akkor értem már, miért mondta ezt a védőnő!
Ez akkor is igaz, ha visszamész dolgozni, csak nincs meg a 180 napod, gondolom :)
Szuper! :D
Azt tudtam, hogy akinek már gyereke van, és négy éven belül újra szül, annak meg ugyanúgy jár a 3 év, most még ez is :)
hát a végén mi jobban jártunk ezzel, mint a régivel :wink:

(csak aztán április után ki tudja, mi változik...)

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


http://www.youtube.com/watch?v=74j81ek6I4k

bocsi, sötét, de lesifelvétel :wink:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


gabka akkor elvileg én is jogosult lennék a tgyásra és a gyedre? mert nekem a munkaviszonyom megszűnt.. vagy félreértem? :?

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Mi szerintem kihagyjuk a holnapi talit, mert Levit inkább oviban szeretném tudni, viszont, ahogy ERPÉ is írta 3/4 1re oda kell érni érte az ovihoz. ez örs-csepel viszonylatban majdnem azt jelentené, hogy megérkezünk és indulunk is vissza.

nl: ha érdekel a teljes szüveg, akkor átküldöm Neked, ha adsz egy mail címet.

Kép

Kép
gabka77
 
 


holnapi talival amúgy mi van? elmarad?

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


moncsi: erről is van benne szó, de azt nem próbáltam értelmezni, de neked is el tudom küldeni mailben

Kép

Kép
gabka77
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: