Új privát üzeneted érkezett!

Tinam!

Mindent bele!!!!Gyors szülést Neked!!!

Izolda!
Gratulálok az újabb nagy fordulóponthoz :lol: :lol: :lol:

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!Keny,köszönöm szépen,még vagy nyolcat,aztán már bármi történhet:)

Családient.hu vonalzók picibaba.hu vonalzó
izolda
Bakonyszentkirály
 
 


Sziasztok!

Izolda, Csenge hogy érzi magát? Remélem már jobban van.

Azt hiszem csajok közeleg a nagy nap. Ma reggelre akkora lett a fejem, mint egy lufi. :shock:
Olyan, mintha egy pumpát dugtak volna a számba az éjszaka és felfújtak volna. :lol:

Már nagyon türelmetlen vagyok!! :?
tinam1
Füzesabony
 
 

 
 

Tinam!Igen jobban van a Rozikám!Jaj de izgi,a lufis dolog már tényleg annak a jele!:)Szorítunk neked!:)

Családient.hu vonalzók picibaba.hu vonalzó
izolda
Bakonyszentkirály
 
 


Nóri baba gyere ki :!: :!: :!:

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Na ma vagyok 40+0 és még mindig nem akar Nóri kijönni. :shock:
Már kicsit fárasztó az állandó vizsgálat és Nst. Főleg, hogy ma már fájásokat se mutatott a gép. Nem igazán szeretném túlhordani. A doki annyit mondott, hogy bármikor megindulhat. ( Nahát ezt még én is gondoltam, így a betöltött 40. héten)

Szóval lányok kitartás és sok pihenés, hogy utána ki kelljen imádkozni a gyerkőcöket.
tinam1
Füzesabony
 
 


Sziasztok!Tinam,tényleg jól megviccel a Nórid!:)Próbáltál valamilyen szülés beindító praktikát?

Családient.hu vonalzók picibaba.hu vonalzó
izolda
Bakonyszentkirály
 
 


:P :P :P

KépKép

Kép
keny
 
 


Tinam?

Csak nem????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Szorítunk+++++++++++

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!Tinam,nagyon bízunk benne,hogy már a pici Nórikádat ölelgeted! :D Várjuk a híreket! :D

Családient.hu vonalzók picibaba.hu vonalzó
izolda
Bakonyszentkirály
 
 


Tinam!

Várunk haza a beszámolóval:)Gratulálok!!!!!

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!
Nóri megszületett 2011.09.23 2.55 órakor.
52 cm és 3,1 kg.
Jól vagyunk mindketten, most értünk haza a kórházból. Majd még írok.

Puszi nektek.
tinam1
Füzesabony
 
 


ISTEN HOZOTT DRÁGA KICSILÁNY :!: :!: :!: GRATULÁLOK AZ EGÉSZ CSALÁDNAK :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: GYÖNYÖRŰSÉGES MÉRETEK :wink:

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!Tinam!Nagyon örülök nektek! :D :D milyen hamar hazaengedtek! :D Gratulálok!!!!!!!!!!!Jó egészséget kívánok nektek,és sok tejcit! :D

Családient.hu vonalzók picibaba.hu vonalzó
izolda
Bakonyszentkirály
 
 


Sziasztok!

Nóri minden percemet leköti. Rettenetesen akaratos. Nagyon sokat sír és nem tudjuk mit kezdhetnénk vele. Sajnos elég sokszor visszajön neki a tej és mindig azon aggódok nehogy éjszaka bukja vissza és megfulladjon.
De gyönyörű baba, majd teszek fel képet róla.

Veletek mi újság? Hogy vagytok?
tinam1
Füzesabony
 
 


Sziasztok!Tinam!ez természetes neki is kell pár nap míg belerázódik a dolgokba.én a Csengét oldalt fektettem a hátát kitámasztottam kispárnával,hogy nem guruljon vissza,úgy altattam,mert én is féltem az elején,hogy visszabukik,és megfullad.Nekem ez bevált.Van tejed?Amúgy sok levegőt nyel azért bukik,de majd rájön ám a kicsi mohó,hogy ha szépen egyfolytában szívja,akkor sem fog kifogyni a cici!:)jaj nagyon várjuk a képeket!:)én ma voltam dokinál,méhszájam maradt a régi,Csongival minden ok! :D És közben múlnak a hetek!:)

Családient.hu vonalzók picibaba.hu vonalzó
izolda
Bakonyszentkirály
 
 


Sziasztok Csajok!

Tinam!
Igen ezek a kezdeti nehézségek, emlékszem nem volt nekem se 1xű.Én csak hason altattam Kornélt, Ö is rengeteget bukott, folyton cserélni kellett a feje alatt a pelenkát.De ezek szerint van sok tejci, mert különben nem lenne mit kibukni :lol: Amúgy Kornél nagyon hasfájós volt szinte az első perctől, Espumisan cseppet kapott minden szopinál és mintha elvágták volna a nyüszizést :P Az Infacol nem jött be neki.
Valamint én elég hamar elkezdtem napirendet kialakítani nála, napközben 3 óránként szoptattam, nem hagytam ki egyet sem mert akkor éjjel jutott eszébe, hogy milyen éhes.Ha aludt akkor is megszoptattam, volt, hogy fel sem ébredt, viszont éjjel hagytam aludni.Így elég hamar átaludta az éjszakákat :lol:
Ha bármi kérdésed van nyugodtan írt nekünk ha tudunk segítünk.pusza

Iza!
29.hét de jóóóóóóóó minnyá 3-al kezdődik az meg már nagyon jóóóóó :wink: :lol: :lol: :lol:

Velem minden oks, holnap megyünk 4D-re :lol:

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Igen szerencsére van tejem! :P Remélem így is marad.
Az apukája azonnal szerelmes lett a kis manóba. Teg
tinam1
Füzesabony
 
 


Bocs, rossz gombot nyomtam.
Inkább küldök képet.
Kép

Izolda! Mindjárt 30. És még a méhszájad sem változott! :D :D
Ügyes fiú a kis Csongor, nem akar ő még kijönni. Csengével mi újság? Még mindig szereti az ovit?

Keny! Neked is szépen telnek a hetek. Majd írd meg milyen volt a 4D!

Olyan jó, hogy mindenkivel minden OK. Egyébként tudtok pihenni?
tinam1
Füzesabony
 
 


Sziasztok!Tinam nagyon gyönyörű a kislányod!Igen az apukák egyből szerelmesek a kislányukba!:)Decemberbe én is megint szerelembe esek!:)a doki azt mondta,hogy nem lesz kisebb baba mint a nővérkéje!számíthatok egy 4kg-os,feletti bébire!:)nem bánom,csak időben jöjjön!:)Rozim igen,még lelkesen jár az oviba!:)Keny!Gratulálok a 100 naphoz!:)Kezdődhet a visszaszámlálás!:)

Családient.hu vonalzók picibaba.hu vonalzó
izolda
Bakonyszentkirály
 
 


Tinam!

Gyönyörű a babucikád, és mekkora haja van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!Rozimnak tüszös mandulagyulladása van.:((((((((((((((((((

Családient.hu vonalzók picibaba.hu vonalzó
izolda
Bakonyszentkirály
 
 


Iza!
Jobbulást a kis Tündérkédnek!!!!!

Tinam!
Mizu veletek, kezdesz belerázódni a babázásba?

Itt minden okés, már csak 10 nap a kritikus 28. hétig :lol:
4D-n minden rendben volt Nóriról nagyon jó képet tudtak csinálni.Aktív volt, mosolygott, ásítozott :P Szépen gyarapszik 1031 gramm!

KépKép

Kép
keny
 
 


Kép

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!Keny gyönyörű a Nórid!Ma vagyok 30 hetes!:)a Rozikám is jobban van!:)

Családient.hu vonalzók picibaba.hu vonalzó
izolda
Bakonyszentkirály
 
 


Sziasztok!

Izolda boldog 30. hétfordulót! :D Örülök, hogy már itt jársz. Simán kihúzod a végéig is.

Keny nagyon szép a kis Nóri. Örülök, hogy nálatok is minden rendben.

Nálunk a helyzet, hát alakulgat. Lassan két hetes Nóri. El sem hiszem, hogy szalad az idő :shock: . Most az a legújabb hobbija, hogy minden etetésnél félrenyel egy kis tejet. Utána meg jön a köhögés, krákogás, hátütögetés és rázogatás. Utána meg nem merem letenni a karomból, annyira féltem. :oops:

Egyenlőre itt tartunk. Ma megyünk egy magángyerekorvoshoz, mert a körzetink semmire nem való.

Nektek kitartást, lassan de biztosan telnek azok a hetek :!: :!:
tinam1
Füzesabony
 
 


Sziasztok Csajok!

Iza!
Hatalmas gratula a betöltött 30-hoz :lol: :lol: :lol: Nagyon ügyes vagy :P

Tinam!
A kis mohó babácskád, azt hiszi biztos kifogy a cici :lol: Miért kell menni magán dokihoz valami nincs rendben?

Mi jól vagyunk igaz ma egy kicsit borús a hangulatom, még mindig parázok a koraszüléstől :cry: .De majd jól elterelem a gondolataimat!!!

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Probléma nincs, csak a mi körzeti gyerekorvosunk kb. semmit nem ér. Emiatt gondoltuk, hogy keresünk egy magánorvost. Van egy kis kötőhártya- és könnytömlő gyulladása ( amit a kórházban szedett össze) és van egy kis kinövés a nuniján.
De kapott szemcseppet, amit a mi orvosunk nem írt fel neki.

Keny, ne legyen borús a hangulatod, Nóri nagyon jól elvan odabent. Amikor én így éreztem, próbáltam egy kicsit kimozdulni itthonról. Vagy áthívtam egy-két barátnőmet.

Izolda, Csenge gyógyulgat? Te hogy vagy lelkileg?
tinam1
Füzesabony
 
 


Sziasztok!Ma vittem vissza a Rozit a dokihoz,már gyógyulgat,de még hétfőig szedni kell az antibiotikumot.Még jövő héten se engedem el az oviba,mert inkább erősödjön meg egy picit.Az éjjel sokszor bekeményedett a pocim,nem tudom miért.Tinam!Az a kinövés mitől van?Keny!ne legyen rossz kedved,mert elmegyek azt jól kifenekellek!:)

Családient.hu vonalzók picibaba.hu vonalzó
izolda
Bakonyszentkirály
 
 


Sziasztok!
Izolda, nem lehet hogy a hidegfront viselt meg egy kicsit? Nálunk 10 fokos lehűlés van. Egyébként nekem is a 30. hét körül voltak keményedéseim, meg is ijedtem rendesen, de pár nap alatt elmúlt.
Én sem vinném vissza a leányzót az oviba, nehogy visszaessen.

Keny, ne legyél depis nem tesz jót. Süss valami finom sütit a kisfiadnak.

Nálunk Nóri tegnap egész délután nem aludt, szerintem ő is érezte a frontot.
A kis kinövésről a mi orvosunk azt mondta, hogy a húgycső nincs neki lezárulva és ezen keresztül pisil. Szerinte menni kell gyerekszebészhez és megműteni. :cry: A másik orvos azt mondta, hogy csak a hormonok miatti mirigynagyobbodás, egyenlőre nem kell vele foglalkozni. :shock:
Szóval így legyen okos az ember. Mindenesetre a nőgyógyászom azt mondta, hogy ő is nagyon szívesen megnézi, hozzá még elviszem, hátha okosat mond.

Vigyázzatok magatokra!
tinam1
Füzesabony
 
 


Sziasztok!

Tinam!
Azzé óvatosan azzal a műtéttel, biztos kinövi Nórika és nem kell piszkálni a kis nuniját!
Igen a gyerekek is érzik a frontot, pláne a szelet, akkor mindegyik megzakkan :roll:

Iza!
Ne is vidd Csengét mert csak elkap megint valamit....
Ja 30.héten nekem is volt Kornéllal sok keményedésem, még szülőszobán is voltam és kaptam magnézium infúziót :? de nem lett semmi baj!És ez a hideg front beteszi a kaput, nekem ma keményedik, de ettől én már nem ijedek meg :wink:
Ma már sokkal jobb a kedvem, holnap meg 27 vagyok még egy hét a legszarabból.
Tegnap elmentünk vásárolgatni, Kornélnak vettem bodykat olyan pasisak, gallérosak :lol:

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!Keny!gratula a 27 héthez! :D Látod csak úgy mennek a hetek!:)Tinam!szerintem is csak egy mirigynagyobbodásról lehet szó,a hormonok miatt.Persze nem vagyok szakember,de azt tudom,hogy a kislányoknál születésük után,magas a hormonszint,a Rozim pár napig "menstruált"pár cseppet ez miatt.Biztos minden rendben lesz.Rozim már jól van, rosszalkodik rendesen!:)Én odavagyok már,fáj a derekam,na meg ott lent húz rendesen.:(Pedig még majdnem 10 hét vissza van.

Családient.hu vonalzók picibaba.hu vonalzó
izolda
Bakonyszentkirály
 
 


Sziasztok!

Izolda, kitartás :!: Én a 30-33. hét között minden nap azt hittem megszülök. De egyik napról a másikra megszűntek a problémák.

Keny, valóban úgy döntöttünk nem piszkáljuk Nórit.

Most éppen a füle van begyulladva, kicsit begennyesedett a fülbevelónál. Pedig mindig kenegettük neki. A kis ujjacskája is be van gyulladva, mert a kórházban levágták a körmét, és szerintem véletlenül megszúrták.


Orvoshoz mikor mentek?
tinam1
Füzesabony
 
 


Sziasztok!

Nagyon el vagytok veszve. Remélem senkivel sincs semmi gond, csak sok a dolgotok!
tinam1
Füzesabony
 
 


Sziasztok!Itt vagyok csak most semmi új dolog nem történt!Rozim itthon,készülődünk a hétvégi esküvőre.3 napra megyünk,azért picit izgulok!:)holnap már 31 hetes leszek!:)Tinam!Remélem veletek minden ok,és szépen növekszik a picilány!Azért majd még rakhatnál fel képet róla!Csongim aszem megint keresztbe fekszik a hasamban,mert mindkét oldalt dudorodik.Pedig már mondtam neki,hogy elég szűkös a hely ahhoz,hogy,így feküdjön!:)néha úgy érzem szét repedek.Keny!mindjárt szombat!jaj de örülök!!!!!!!!!!!!!!Várjuk a pénteki orvos beszámolót!

Családient.hu vonalzók picibaba.hu vonalzó
izolda
Bakonyszentkirály
 
 


Sziasztok!

De örülök neked Izolda! Már 31. hét. Nagyon jól csinálod. Nekem is Nóri mindig forgolódott, volt olyan hogy szinte hallottam ahogy recseg belülről a hasam ahogy kidugta a talpacskáját.

Tegnap voltunk státuszvizsgálaton. 3,4 kg és 53 cm. Az ujja nagyon csúnyán be van gyulladva, amire az orvos azt mondta, hogy sebésznek kell megmutatni. :shock: Szerintem ez a nő nem ismer másik szót. De amikor azt mondta, hogy fürdés előtt kenjem be a testét testápolóval, :? Kép Nóri még a kórházban Kép Nórilak akkor eldöntöttem, hogy még egy ilyen beszólás és orvost váltunk. Ha kell behordom Egerbe, de egy sarlatán kezébe ne kerüljön a lányom.

Küldök még két képet.
tinam1
Füzesabony
 
 


Sziasztok Csajok!

Tinam!
Nagyon szép a picilány!!!!!Szegényke mindig van valmi :(

Izolda!
Gratulálok a 31-hez :P :P :P kezdődik a 32-ik az is nagy mérföldkő lesz :lol: :lol: aztán már mi az a 4 hét 36-ig :?:

Nálunk minden oks, Nórikám örök mozgó :lol: Ő most fejvégű, mert a bordáimat rugdossa folyton.
Kornél huncut :lol:

puszik!

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!Tinam,nagyon sajnálom,hogy pici Nóriddal mindig történik valami.Nagyon-nagyon gyönyörű!Felénk azt mondták,hogy nem szabat az újszülött körmét levágni,pont az ilyenek miatt,nem tudom miért bántották,de úgy látszik mindenhol más.Remélem hamar helyre jön.A füle meggyógyult?Keny!Ha nem vigyázok,még utolérsz! :D

Családient.hu vonalzók picibaba.hu vonalzó
izolda
Bakonyszentkirály
 
 


Sziasztok!

Nálunk nem sok változás van. Szerencsére Nóri ujja és füle gyógyulóban van, a kis kinövése is húzódik vissza. Most éppen felcseréli a nappalt az éjszakával. Így már 3 napja nem tudok aludni. Annyira szereti nézegetni az árnyékokat a plafonon.

Keny, megvan a 28. hét. Jöhet a 32. :D Mikor kell orvoshoz menned?

Izolda, mindjárt 32. Akkor már sokkal jobb a helyzet. Mi már az a 60 nap? Észre sem veszed úgy elszalad. :D
tinam1
Füzesabony
 
 


Sziasztok!Tinam nagyon örülök,hogy már gyógyulgat a Nóri.Hú nekem is volt olyan,a Csengével,mikor már olyan fáradt voltam,hogy ülve is 1 perc alatt elaludtam!:)akkor pihenj,mikor ő is alszik!:)Én most jól vagyok talán jobban is mint 20 hetesen!:)már nem aggódom annyira,jobban merek bármit csinálni!:)

Családient.hu vonalzók picibaba.hu vonalzó
izolda
Bakonyszentkirály
 
 


Sziasztok Csajok!

Köszi velem minden oks, voltam pénteken dokinál, m.száj változatlan, Nóri 1331 gramm :lol: Most a 32 az új cél :!:

Iza!
Neked már tényleg nem nagyon kell aggódnod :lol: megcsinálod a 36 hetet!!!

Tinam!
Örülök, hogy jobban vagytok :P Fuuu az éjszakázásokat ne is mondd, de ki voltam purcanva...amikor csak lehet aludj egy picit.

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny!Megcsináljuk a 36 hetet,meg még a többit!:)aztán karira már ölelgetjük a" kiscsaládunkat"!:)

Családient.hu vonalzók picibaba.hu vonalzó
izolda
Bakonyszentkirály
 
 


Sziasztok!

Mi újság van felétek? Gyerekek jól vannak? Nem betegek? És a picik aktívak? Ti hogy vagytok?

Nálunk megtörtént az első tudatos mosoly és véletlenül a leányzó átfordult hasról a hátára. Persze nem volt tudatos, de azóta mindig próbál hason úgy helyezkedni, hogy átboruljon a hátára. Mikor fogom újra átaludni az éjszakát? Szerencsére nem fáj a hasa de ha éhes nincs kegyelem, azonnal enni kell adni. Szerintetek teát mikortól adhatok neki?
Még csak 1 cm-t nőtt és 1 kg :!: hízott. Gondolhatjátok, úgy néz ki mint egy jóllakott napközis.

Írjatok ha ráértek!
Vigyázzatok magatokra, már nem sok van hátra!
tinam1
Füzesabony
 
 


Sziasztok!Tinam!jaj de jó,hogy így fejlődik a Nóri!Nagyon ügyes!Én a Rozim 1 éves koráig szoptattam,én addig nem aludtam át az éjszakát,mert még akkor is felébredt éjjel 1-2x szopni!:)Ez csak a Nóridon múlik!:)Teát szerintem adhatsz,gyógyszertárit a korának megfelelően!Én is adtam. szerdán megyek ultrahangra,már úgy izgulok,4 hete nem voltam se dokinál,se ultrahangon.Remélem,minden rendben lesz.Lassan telnek a napok,már én is úgy ölelgetném a pici fiamat!:)

Családient.hu vonalzók picibaba.hu vonalzó
izolda
Bakonyszentkirály
 
 


Sziasztok!

Iza!
Biztos sokat fejlödött Csongi:)Várjuk a híreket :!:

Tinam!
Átaludt éjszaka ahhaahhaa igen, soká lesz :shock: De kitartás megszokható.Szépen fejlődik Nórikád :lol:

Mi betegek voltunk mindketten torokgyulladásunk volt, antibiotikumot is szedtünk, Kornél már jól van én még köhögök :(
Nóri jól viselkedik sokat mocorog, csuklik, de szerencsére nem forgolódik a feje van lenn.
Lakás még mindig nincs kész brrrrrrrr... :twisted:

KépKép

Kép
keny
 
 


Izolda, mit mondott a doki?

Keny, mindjárt 30 :!:
tinam1
Füzesabony
 
 


Igen!!!!

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!Tinam orvoshoz majd csak szerdán megyek,ez csak sima ultrahang volt,de minden rendben.Igaz a gyerek hatalmas!:)azt mondta,hogy a 36 hét után már jó lenne,ha megszületne!:)Keny!boldog 30.betöltött hetet!:)

Családient.hu vonalzók picibaba.hu vonalzó
izolda
Bakonyszentkirály
 
 


Sziasztok!

Izolda, már olyan közel vagy :!: Mekkora Csongor? Aktív? Majd írj, mit mondott az orvos!

Keny, boldog 30. hétfordulót! A nehezén túl vagy Te is! Neked mikor kell orvoshoz menned?
tinam1
Füzesabony
 
 


Sziasztok! Én még új vagyok itt a babaszobán. Indítottam egy topicot is ebben a témában, de nem írt senki. :(
Most találtam rátok.
Tudom, hogy ez már egy régi topic, de jó lenne sorstársakkal beszélgetni. Én a 3. babámat várom, és a terhességem 22. hetében kiderült, hogy C2000-re rövidült a méhnyak. Majd rá két hétre már C2100 lett, vagyis kinyílt. Most a 25. héten járok, és fekvésre vagyok ítélve. Az első két terhességemnél nem volt ilyen gond. Aggódom nagyon, nehogy koraszülés legyen, mert az első gyermekem 34. héten jött a világra, szerencsére egészségesen. Ott valószínű felszálló hüvelyi fertőzés miatt repedt meg a magzatburok. A második gyermekem nem jött korábban, és nem voltak méhszájgondok. Szülés előtt volt 2100-es a méhszájam.
Az is aggaszt, hogy 3 hete fekszem lassan, és átfutott az agyamon, hogy nehogy trombózist kapjak. Kíváncsi lennék a tapasztalatokra. Köszi :)
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: