Új privát üzeneted érkezett!

már megint mi a franc van??? :twisted:

KépKép KépKép
zeteny
 
 


juj,Katus,sajnálom a betegséget!
remélem hamar kijöttök belőle!

KépKép KépKép
zeteny
 
 


jó reggelt, nekem se megy az at...
Krisz, neked akartam tegnap írni: Praktikerben van 3 lábú karifatalp!!!!

Na megyek, szép napot!!

Kép
vickybabe
 
 

 
 

Petrának jobbulást!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
vickybabe
 
 


sziasztok, na megint nem megy a tanya, pedig lenne időm olvasni...
elvonási tüneteim lesznek, tegnap nem tudtam jönni, ma meg nem működik...

ja, leporello ma ugrott, apa elvitte a kocsit
czzsofia
 
 


Helló!

Már megint rossz az AT?

Katus: jobbulást Petrának. Ez a hülye takonykór!!! Most jön a hideg, az már szerencsére nem kedvez úgy a vírusoknak.

Vicky: köszi az infót. Holnap elmegyünk venni, nehogy kifussunk az időből.

Tegnap este volt még valaki a Tanyán? Nem tudjátok, Lucus megkapta - e a fordítást? Mert most biztos nem tud hozzáférni. Tudja valaki az emailjét? Mert akkor elküldöm neki oda is.

krisz78
 
 


Jó reggelt!
Krisz: elküldtem priviben Lucus e-mail címét.
csancsa
 
 


Köszi Ancsa!

krisz78
 
 


kezdek bepipulni az AT-ra!!! :twisted:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Petrának jobbulást!

Tetyk: azt hiszem, 23-a az első szünetnap. Jó rövid lesz a szünet!

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Katus:
jobbulást nektek!!

ééés.... az első nap, hogy Bence nem őröng,amikor felmosok! Fejlődő képes a gyerek :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


jó a tanya!

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Sziasztok lehet nálam a gond,de nem megy a tanya,ha megjavul remélem tudok jönni.

Tetyk& a fiúk
tetyk
 
 


Nem nálad a gond, Tetyk...
Jó reggelt!

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Jó reggelt! Nekem sem megy! Múltkor azt írta a csaj, hogy két ünnep közt költöztetik a szervert! Ideje lesz!
csancsa
 
 


Jó reggelt!

Ha így halad, én vissza jövök ide.

Király éjszakánk volt. Jeeeeeeeeee

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Mi a franc már megint? 2 naponta nem működik.

Nálunk nincs hó. Ennyit a mára igért 20 cm-ről.

krisz78
 
 


jó reggelt!

Mi van már megint!

Itt sem esik. Megyünk ki, süt a nap!!!!

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Itt sincs hó.
Mi is öltözünk és megyünk ki. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 



na jól sejtettem...
Jövök itt a reggeli karácsonyi dallal, sietek, hogy ne maradjatok nélküle, erre már megint.... :evil:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kisbogacs 2010.03.23 13:01-kor.
kisbogacs
 
 


nálunk sincsen hó
csancsa
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van!

Most morci vagyok, mert jövök, hogy gyorsan visszaolvasok, aztán nem működik az at :evil:

Ráadásul egész nap jönni-menni fogok Apának szerzem be a karácsonyi ajándékait, így napközben esélyem sem lesz visszaolvasni...

Hó itt sincs :( Majd jövő csütörtökön legyen!!!! :D

biga.csiga
 
 


Nekem ez az új babanet design nagyon nem jön be.. Tisztára olyan, minta szét lenne csúszva az egész oldal....
Jobbról majdnem a fél oldal üres..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Cipő rendelést még tegnap este 7 körül elküldtem. Azóta sajnos még nem küldte a csajszi a számlát. Nem tudom így hogy fog megérkezni.
Illetve remélem nem lesz semmi gond, mert így hogy végül 21 pár cipő lett elgondolkoztam nehogy pórul járjunk és lenyulja pénzt, a cipők meg sehol. Remélem nem így lesz.
Most reggel megint írtam neki, hogy küldje a számlát és hogy válaszoljona kérdésemre, hogy megérkezik-e 21-ig mert karácsonyi ajándék lesz a babáknak.
Megkapni biztos megkapta a levlemet este, mert visszakérdezett, mert nem volt az egyik cipő egyértelmű neki.
Hát drukkoljatok, hogy minden rendben legyen.
Nemsokára el kell indulnom ügyintézni, postára meg a tesómért a hévhez így csak 1 körül leszek legközelebb.

Kép

Kép
lucus16
 
 


lucus:
ügyes vagy, és köszönjük szépen a közvetítést!!
Ahogy megtudod az árat szólj, és utalok!
Szerintem a 21-e kicsit necces, az már hétfő... Reméljük megembereli magát, és s.o.s.-ben feladja..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Mi közben felkeltünk, reggeli szopi, haletetés, öltözködés 2x (elszállt a bide sarokszelepe, állt a víz aléatta, Saci meg beleült... ) megy a mosás, és álmos vagyok. Pedig korán elaludtunk, 2x kelt csak (12:00 és 4:00), és mégis...

Kriszti: Saci is bukik újabban, én sem tudom, hogy miért. Nem mohóbb, nem eszik többet, és mégis. Hm...

Hó nincs, ragyogóan süt a nap. Reggel azt mondták a rádióban, hogy csak szállingózni fog.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Annyi volt a levegőzés, amíg kiteregettem. Zsófi benyüszizett. Most alszik. Hogyan fogunk így átállni az egyszeri alvásra nem tudom, mert tegnap miután aludt de másfél órát, du már csk felet. Bár nem volt nyűgősebb este, mint általában.

Kriszti, Zsófi is bukik őújabban megint, pedig már úgy örültem, hogy ezt is letudtuk. Lehet, hogy kaja után éppen hason kúszik(legalábbis nálunk ez szokott lenni) és akkor bukik.

Éjszaka, éjfélkor, fél 4 kor, és fél 6-kor kelt.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Sziasztok!

na már megint itt kell lennünk...
Most keltünk még csak fel....én éjjel ülve aludtam Mátéval az ölemben mert szegény annyira köhögött, hogy csak úgy bírt aludni. Úgy fáj a hátam majd szét szakad. Én is mondtam tegnap anyának, hogy ha valaki betegen megy haza karácsonyozni mi bizony nem veszünk részt a karácsonyi banzájba. Ezt nem csinálom végig még egyszer mostanában...

Kriszti! LEhet túl sokat mozog evés után Ágnes és azért bukik vissza!

Csöre nálatok sem akarok lenni reggel

:shock:

Jó izgi lesz ez a cipő rendelés nektek! Tényleg mi van ha nem küldi a cipőket? NEkem ezért szimpatikus a vaterának ez az új abaqos rendszere...
katuska79
 
 


a múltkori rendelésnél is küldte ,szerintem csak ne vág már át minket.

Katus: milyen rendszere a vaterának? :shock:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Basszus csajok, végre lett volna időm visszaolvasni a hétvégét, erre nesze nekem banyatanya...
Krisz, Ádim még mindig alszik, meddig nem zavarunk? mert ha később megyünk, tovább is maradhatunk... Ádid mikor alszik????

Biga!!! Megírtad az AT-ra a pólót??? Valaki más nem tudja nekem megmondani melyik volt az az oldal, amin a vicces családi pólók voltak????
Barti

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kisbogacs 2010.03.23 13:02-kor.
kisbogacs
 
 


Barti: Ádi most ébredt, úgyhogy bírni fogja. Ha meg nem, lefektetem. Úgyhogy maradjatok, amíg kedvetek van.

Összedobtam magunknak egy pizzát. A gombát szereted. Mert , ha nem, leszedem róla. (legalábbis az egyik feléről :wink: )

Majd én elmesélem a hétvégi AT-ás híreket.

krisz78
 
 


jó reggelt, csak gyors bekukk, mert aztán el kell mennem dokihoz:((

Katuska, van most beépíthetős sütőtök? a fodrászomat lehet érdekelné! Priviben akartam, de nem tudom elküldnei...

Kriszti, nálunk a bukás megszűnt, csak néha van, viszont Levi nagyon hányós lett sajna.

Csöre, derekad hogy van?

Én ilyen hidegben nem merem kivinni...szerintetek paramami vagyok? :lol:

Na mennem kell...

Kép
vickybabe
 
 


Mi kimegyünk, mert tegnap elmaradt a levegőzés. Mínusz 5-ig simán lehet. Fél óránál többet azért nem leszünk lent.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Csajok! Megjavult.

krisz78
 
 


megy az AT!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes! abaqoos rendszer! lényegében egy letéti számla. AZt jelenti, hogy a vásárlás összegét odfa utalod és az eladó csak akkor kapja meg ha Te megkapod a csomagot. Ő kap egy értesítőt, hogy erre a számlára beérkezett a fizetésed, elküldi Neked a csomagot, Te értékeled ezáltal kap egy kódot amivel leveheti a számláról a pénzt. Az OTP kezeli.
Jó mert védi az eladót meg a vásárlót is. Annyira utálom, hogy az eladók nagyszájúskodnak állandóan, hogy így úgy ennyi napon belül utalj, jelentkezz stb stb meg ne licitálj meggondolatlanul közben meg Ők azok akik semmit nem veszítenek. A vevő az akinek ugorhat a pénze meg az árúja is...

BArtika itt van a nyelvemen annak az oldalnak a címe...mindjárt eszembe jut.
katuska79
 
 



Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Elnézést a zavarásért így karácsony előtt.
Eladnám kisfiam által használt ill. nem használt cipőinket.
Az első két képen található 3 pár cipő infók (ára 4000 Ft, amiben a postaköltség is benne van): Kép Kép
21-es méret: Deichmann-os szandálok és egy benti cipőcske. A nyitott szandál keveset használt, mászás időszakában hordott, rövid ideig. A csat a mászás miatt megkopott, a bőr viszont sérülésmentes. Nincs kitaposva, mert a kisfiam még nem járt akkoriban. A zárt szandál és a benti cipő szinte újak, lábrapróbált állapotúak, ajándékba kaptuk őket, mikorra már kicsik lettek.
Második két képen szereplő 2 cipő (ára 3500 Ft, amiben a postaköltség is benne van): Kép Kép
22-es méret: Deichmannos téli csizma két hétig hordott inkább babakocsizáshoz használt cipő, nincs kitaposva. Kinőttük a tél elejére. A csizma meleg, bundás béléses, tépőzárral és cippzárral záródik. A tetején a külön rávarrt fényvisszaverő csíkon apró, felkarcolásos sérülés van, de ez a funkciót nem zavarja, mert csak dísz, messziről nem is látszik. A benti cipő szintén új, nem hordott.

Ha valakinek felkeltette az érdeklődését írjon privit!
Kívánok Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!
Üdv: Vikkata
torolve_20130114141731
 
 


jó reggelt!
mily meglepő...nekem nem jön be az at...
másnak sem???

KépKép KépKép
zeteny
 
 



Biztos ennek is a hó az oka. :wink:

Hú, itt baromi sok esett. Csak most meg kavarja is. Tele az erkély hóval. Ki kéne mennem lesöpörni, mert ha megolvad...ajaj.

krisz78
 
 


itt is rengeteg esett,és fúj a szél is!
viszont ragyogóan süt a nap

szerencsére férjem itthon...úgyhogy már söpri a havat... :wink: :roll:

KépKép KépKép
zeteny
 
 


jó reggelt!
itt is óriási a hó, de fúj a szél :( pedig ma oylan jó lenne elmenni végre szánkózni, ki tudja, mikor lesz hó legközelebb...

Volt valaki kint, még mindig olyan hideg van?

Kép
vickybabe
 
 


Ja és a legfontosabb:
Noel babának nagyon-nagyon boldog 1. szülinapot!!!!!!!!!!

Kép
vickybabe
 
 


Vicky: az erkélyen mínusz 3. Lent legalább mínusz 5. Én ebéd után kiviszem Ádit szánkózni, ha nem fúj ennyire a szél. Szoktam sálat kötni a szájára, hogy ne kapkodja be a hideget.

NOEL SOK BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!

krisz78
 
 


nagyon hideg van!


Ancsa:Noelnek nagyon boldog első szülinapot kívánunk!

Kép [/img]
zeteny
 
 


Ancsa:
Isten éltesse nagyon sokáig Noelt!!!


A többit majd ,ha lesz AT... Nem igaz, hogy ennyi gond van vele! :evil:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: