Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Jó reggelt :wink:

Örülök, hogy Nócikáék "jobban vannak" csak igy tovább.

Nekem reggel 4 óta 10 perces (kibirható) fájásaim vannak. Majd jelentkezem hogy mizu.

Puszi Mindenkinek :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Itt egy utolsó pocakfotó Kép

Kép
Kép
minimano74
 
 


Hűha, a Pici lány felrúgja a terveteket? :wink: :D :D :D
Drukkolok!
(és minden tiszteletem a Tiéd, iszonyatos fegyelemmel csináltad végig, még az utolsó hetekben sem volt panasz-szavad :shock: )

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 

 
 

Jó reggelt!

Gabi, nagyon várjuk Mirát!!és az utolsó pocakfotón nagyon csinos vagy, jó ez a ruha!

Kép
arwen***
 
 


Kép

Gabi!
Nagyon drukkulok, hogy minden a legnagyobb rendben legyen!!!!!!
Hajrá Míra, nagyon várunk ám :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Ma nem leszek. Randizom anyummal, West End, IKEA, Árkád :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ha megszületne Míra, írna nekem valaki sms-t :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szi aArwen!
Látom, téged is kidobott az ágy :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsu!
Jó sétálást Nektek anyuddal!

Ó, engem mindig kidob, mert indítom a Párom munkába!

Nemlajos, azért jó volt otthon , gondolom...

Kép
arwen***
 
 


Jó reggelt.
Hűű Gabi!!
Izgulok érted.
Írj majd üzit, mi van veled.

Lehet még ma meg lesz Mira baba.

Dalma éjjel csak egyszer ébredt.
Olyan jó volt így kicsit többet pihenni.
Este levegőztünk, majd fürcsi után, többször szopizott.
Lehet nálunk ez fog beválni? Nem bánom. De így nagyon tetszett az éjszaka.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára picimami 2009.07.14 15:57-kor.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Pici, nagyon nagyon csinos vagy...én alapból nem nézek ki így, te meg szülés után... :lol: :lol: :lol:

Kép
arwen***
 
 


Köszi Arwen!!
Aranyos vagy!
Megértem hogy abbahagytad a hőmérőzést.
Anno én szájban mértem, de nem bírtam én sem.
Össze vissza volt mindíg, és csak felhúzott.

Jó nagyon a hozzáállásod.
Én annyira örülnék ha sikerülne neked már.
Nagyon megérdemled. Persze mindenki.

Gabi!!
Sokat nőtt a pocid mióta nem láttalak.
csini vagy.

Cat!
Én is nagyon sajnálom hogy nem tudunk talizni.
De legközelebb már erősebb lesz Dalmi, és jobban tudok ilyeneket szervezni.
vemdégek voltak, majd lecuccoltunk anyuékhoz, főzött nekünk finomakat, babáztak, én meg pihentem.

Nemlajos.
Nekünk is a hosszabb többszöri cicizés válik be, úgy látszik.
Sokkal nyugotabb is.
És annyira jó érzés így.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Sziasztok!

Csak pár percem van, nemsokára indulunk orvoshoz (bejelentkezni egy aktuális vizsgálatra), aztán meg piacolás lesz nővéremékkel.
Bocs, ha nem reagálok mindenkinek, de csak tessék-lássék módjára olvastam vissza...nagyon izgultam Nócikáék miatt, ezért főleg az ő híreit olvastam, bocsi :oops:

Jajj, annyira örülök, h szépen javul pici Regi állapota! CSAK ÍGY TOVÁBB KICSI LÁNYKA! ERŐS VAGY ÉS ISTEN IS MEGSEGÍT! Anyukádnak is sok-sok erőt és tejcsit kívánok és azt, h most már végre a boldogság váltsa fel a nagy izgalmakat, aggódást.

Pici! Köszönöm a fotókat, megkaptam! Szerelmes vagyok a lányodba...be kell, h valljam :oops: Gyönyörű! És rajtad már most nem látszik, h szültél! Hihetetlen!
Hehe, én meg most kezdek el lassan nőni...már nadrág után kell néznem :D

Anik! Isten hozott újra itt! Kicsi a világ! Néztem az iwiw-en...pont arrafelé voltatok, ahova mi is gyakran járunk...de mi azért, mert odavalósi a férjem és a szülei a fürdőn dolgoznak...ha masszíroztattál, még az is lehet, h az anyósommal is találkoztál :D
Ja, és a te lányodba is szerelmes vagyok :D

Asiye! Ti meg mindjárt mentek! Ha nem találkoznánk addig, akkor jó nyaralást, szép időtöltést kívánok nektek! érezzétek nagyon jól magatokat és várunk vissza!
No jó, most már nem sorolom tovább...de a topik összes babájába szerelmes vagyok...annyira hihetetlenül szépek és édesek...mindig kicsordul 1-1 könnycsepp, ha meglátom valamelyiküket

No, mennem is kell!
Igyekszem majd jönni

Jaaaaaaa!
GABI! Nagyon drukkolok!!! Hú, micsoda események!!!

afra.h
 
 


Afra!
Drukkolok neked.
Jujj már te is 16 hetes vagy.
Lehet most majd megtudod a picikéd nemét?

Hozz már pocak fotót. Olyan kiváncsi vagyok rád.
Hú nadrág dolog. Nem egyszerű.
Én vettem kismama farmreket, de a meleg miatt nem tudtam hordani.

Köszi, amit írtál Dalmáról. Aranyos vagy.

Anic.
Hogy vagytok?? pici lányod?

Nócika.
Örülök hogy Regi jobban van.
Erős lányka ő.
Nem lesz baj.
Kitartás nektek.
Kívánok sok sok tejcsit, hogy hamar erősődjön és menjen haza veletek.


Asyie!
Jól vannak a gyerekek?? Olyan szépek, nézegettem a fotókat.
Bocsi neked nem tudtam átküldeni a fotókat, a vipmailes címedre küldtem, de nem ment át. :oops:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Hú Gabi este gondoltam rád,hogy lehet annyira izgulsz,hogy elöbb be fog indulni és tessék :wink:

Irjon a lánykád egyből ha van valami!!!!!

Pici,azt a képet nem is nézem rólad....ez neked pocak??? :shock: :lol:

Pici én sem viszek lefejt tejet ha megyünk valahova...vagy úgy időzitünk,hogy beleférjen a 4 órába,ha meg nem akkor megszoptatom a kocsiba...

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Pici!
wowwwwwwwwww :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Hihetetlen.... mintha nem is lett volna nagy pocid nem is oly régen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Nócika megy haza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jaj de jó :lol: Már csak Reginek kell erősödni és minden ok.lesz :wink:

Hajrá Mirácska....remélem ma megszületik... :wink:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!

Olyan jó reggelt mindenkinek, mint nekem volt. :D
Én ébredtem először, ha Apát nem számítjuk.
Ez volt reggel kilenckor. Kb 10 perc múlva Beni is felkelt, és fél tízkor Marci. :D :D :D :D Meg tudnám ezt így szokni.

Éjszaka Marci is csak három órakor kelt először, majd fél hétkor volt még egy rövid szopi, aztán csak a már említett fél tízes kelés. :D


Gabi!

Megy a drukk!

Pici!

Szerintem kb egy hónap múlva megyünk Egerbe. Előbb biztosan nem.
A párom mindig nagyon kifárad.

És most kicsit ki is akadtunk, mennyire élhetetlen az a város. Én nem is éretem az ott lakókat.

El akartunk menni vasárnap este moziba. Kilenctől ment a Diamant 13. Jó kis francia kriminek ígérkezett Gerard Depardieu-vel a főszerepben. De mindez csak ígéret maradt, mert nem vetítették le. Hogy miért? Mert 6 fő alatt nem vetítetenk filmet, és csak minket érdekelt. De nem csak ezen az előadáson, hanem szerda óta összesen. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Aznap talán még egy filmet sem vetítettek le, ha jól vettem ki a pasi szavaiból. :shock: :shock: :shock: :shock:
Én ilyen várost még nem láttam, ahol ennyire nem csinálnak semmit az emberek csak otthon tespednek vagy a kocsmában isznak. Étterembe már nem mennek, mert az luxus. De az ivás...
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttem, csütörtök reggelre kaptam időpontot. Jól le is csesztek, h már 2 hónapja arra se jártam... :evil:

Pici! Háát az a helyzet, h így nyílvánosan nem szeretnék pocifotót kirakni, ezért van a zárt blogom (akit viszont érdekel, küldök neki meghívót, ha kapok tőle egy e-mail címet).
16 heteset fogok majd csinálni..most még csak a 13 hetes van fent...gondoltam 3 hetenként kattintok egyet.

Nócika!!! Huráá! És hajrá!!

No megyek is, mindjárt befejezik a többiek a reggelit és indulunk..

Puszi, sziasztok

afra.h
 
 


Nócika!

Örülök, hogy legalább Te hazamehetsz. Hamarosan Regi is követ majd.


Afra!

Majd kérünnk tájékoztatást, hogy mi volt az orvosnál. Olyan kíváncsi vagyok, hogy fiú vagy kislány lapul-e a pocakodban.

Beninél nekem is csak a 16. hét után kezdett el nőni a hasam. :wink:

Pici!

Ez nem pocakfotó volt. :evil: Én itt pocakot nem is látok.
Talán 15 évesen lehetett ilyen az enyém, nem egy szülés után pár nappal.
Vendég
 


Afra!

nekem nincs időm blogokat nézni a két gyerek mellett.

Mi lenne, ha mégis átköltöznénk egy zárt fórumra, ahol csak mi lennénk, és senki más nem olvashatna minket? Mindenki kapna meghívót, aki valaha velünk volt, hogy ne maradjanak ki.

Az áprilisiakkal már átmentünk, és azóta mindenki sokkal szívesebben ír. Olyanokat is, amiket egy nyilvános fórumra nem tenne ki.

De persze ez csak akkor működik, ha mindenki beleegyezik, és mindenki átjön. Párhuzamosan a kettőnek nincs semmi értelme.

Újak pedig úgyis mindig Asiye révén bukkantak fel nálunk, majd intézzük azt is, ha valaki még szeretne csatlakozni.
Vendég
 


Azt még nem is írtam, hogy hajnali háromkor Marci sírására ébredtem. :shock: :o
Amikor éhes, akkor mostanában kikúszik a takarója alól, és "nyökög". Sajnos ez utóbbira nem tudok jobb szót.
De ma hajnalban sírt. Szegény, ahogy kúszott és helyezkedett véletlenül megfordult és ettől annyira megijedt, hogy elsírta magát. :?
Vendég
 


És azt nem is mondtam még, hogy tegnap a Voegele-ben vettem egy csini fehér lenvászon ruhát. :D
Apa szerint jól áll, és annak ellenére, hogy fehér, vékonyít. :D
(Ezt ugyan kétlem, de jó volt ilyet hallanni tőle.)
Vendég
 


Én benne vagyok,hogy menjünk át egy zárt helyre.Egy másik topikba is vagyok,éppen most irt egy aberrált állat...de moderátor még véletlen sincs,hogy kitörölje innen a francba.
:twisted: :twisted:
Bocs,ha kicsit ingerült voltam,de bejött amit Asiye mondott anno,amikor Lili fürdős képét felraktam :evil:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Törpiri, ez szerintem is felháborító!!
Hogyhogy nincs moderátor?

Én is támogatom...anno Nika csinált is egyet ha emlékeztek...

Kép
arwen***
 
 


Lehet az is, amit Nika nyitott anno, vagy ott a Mamanet is, ahova az áprilisiakkal mentünk.
Vendég
 


Gabinak elmúltak a fájások. Minden rendben van. Ott fekszik ahol Pici volt. :D
Vendég
 


Senki sincs itt ma délelőtt?
Pedig Beni Pitykét néz a másik számítógépen, Marci epdig most aludt el újra.
Vendég
 


Én örülnék a zárt topiknak.
Nagyon.
és innét akkor lehetne törölni magam? Úgy hogy minden szólás törlődjön?
Vagy mi nem tudjuk lezárni ezt a topikot??
Ki nyitotta?? Ő letudná zárni nem??

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Én itt vagyok, csak épp ebédeltem.
Pityke!!! Akkor Ti is a hagyományos rajzfilmek hívei vagytok? A kedvenc barát-családunknál is az 5 éves kisfiú kedvence a Menő Manó pl.
Zsoltim is már jóelőre bespajzolt ilyenekből, magyarnépmesék összes, meg én imádom a dísneyket, meg mindenféle hagyományos népmesét...

Kép
arwen***
 
 


Cat!
Jól megfogalmaztad Egerről.
Tényleg olyan hülye hely lett.
Én sem értem miért ilyen.
Mi is szeretünk volna még tavasszal menni és nem játszották le.
Miskolcra járunk át moziba.
Fogalmam sincs mi az oka ennek.
Diákváros lenne, és punnyadnak meg isznak csak.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Kép

Ez a kép ma készült.
Olyan sokat nőtt már nekem :oops: :roll:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Arwen!
Mit ebédeltél?

én ma sajtos tésztát. Emlékszem Cat sokat készít, és most eszembe jutott megkívántam :oops:
és apa hozza a jó görögdinnyét

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Én, hogy miskolci vagyok, nekem Eger mindig is olyan misztikus város volt...kevésszer voltma ott, és mindig gondolkodom hogy jó lenne menni...persze más csak elmenni valahova és más ott élni...

Pici, barna rizst főztem, és paradicsomos szószt csináltam hozzá igazi paradicsomból.(A poros cuccokat próbálom kerülni).
Igyekszem nagyon vigyázni a súlyomra, ennél több nem lehetek...

Kép
arwen***
 
 


Itt vagyok én is,csak csináltam az ebédet,ebédeltünk,Lili meg 20 percet orditott mert nem tudott elaludni...
Most elringattam... :oops: :wink:

Pont azon goldolkodtam,ha Gabinak fájásai vannak akkor miért nem császározták meg...vagy őt is hagyják majd vajúdni mint engem??Nem hiszem....
De holnap már tuti meg lesz Mirácska :lol: :lol:

Pici édes Dalmi. :lol:

Nálunk most előkerült az ujjunk...ez egy tegnap esti kép :wink:
Kép

Cat..Pityke DVD-n van???
Át tudnád nekünk irni???Kifizetem a lemezt is..és ha majd megint talizunk oda tudnád adni?? :oops: :oops:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Törpiri!

Nem DVD-n van Pityke, hanem interneten. mese.tv

Van egy csomó más is.

De barátainknak van DVD is. Szerintem 900 FT körül meg lehet venni. Mint egy csomó jó régi mesét.

Pici!

Szerintem innen a hozzászólásokat nem tudod törölni, csak a regisztrációt, és akkor névtelenként látszik a hsz.

Arwen!

Beni a régi kalsszikus meséket nézni csak és pár Disney-t. Na meg Thomas.
Amikor még nézhetett tévélt, akkor pedig eleinte a Bebe tv ment, majd a JimJam. Mindenkttőn csak békés mesék vannak.
Vendég
 


Eger: Gyönyörű város, és turistaként pár napig nagyon jól érezheti magát az ember. De ott élni? Ahoz drága és semmit nem lehet csinálni.

Igaz, hogy mi falun lakunk, de 20 perc alatt Pesten (Budán) vagyunk. Ha este kilenckor szembe jut, hogy moziba akarok menni, és van itt babysitter, akkor még bőven elég elindulnom, és még egy shake is bőven belefér a mekiben.
Vendég
 


Cat köszi..megnézem...

Eddig skerült Lilinek aludnia,most megint ordit... :cry:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


szaiaztok majd jövök még én benne vagyok a zárt topikba igaz még amit én nyitottam nem tudom a címét mert azóta újratettük a gépet és azt sem tudom hogy lehet zárttá tenni de cat ha te tudod mit merre a mamaneten akkor nyissunk ott egyet és akkor menjünk oda mind :)

úgy tudom törölni nem lehet csak lezárni és akkor nem lehet többet ide írni :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


A mamaneten úgy működött, hogy valaki megnyitotta a topicot, aztán ő lett a moderátor. Aki szeretett volna bejelentkezni, az regisztrált, és a visszaigazolás után tudott olvasni és írni a zárt topicba. De többen is lehetnek edminisztrátorok, és ők is visszaigazolhatnak, ha jól tudom.
Vendég
 


Ha szeretnétek megcsinálom.
Mi legyen a neve?
Vendég
 


Törpiri!

Remélem Lilinél javul majd a helyzet.
Marci fél kettőig aludt, most pedig a játszószőnyegen lévő állatokkal veszekszik.
Vendég
 


Én annyira hülye vagyok....

Le van húzva az összes redőny..hát ez a baja..sötét van!!! :oops: :oops:

Most ég a villany..beszélget a játszószőnyegen :wink:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Törpiri!

Nem jobb, ha inkább egy kicsit felhúzod a rdőnyt, hogy természees fény jöjjön be?
Én nagyon nem szeretem a mesterséges fényt.
Nálunk redőny sincs, különben. Most a földszinten 26°C az emeleten pedig 25°C van. Pedig tele vagyunk ablakokkal. De olyan jó a szigetelés, hogy mégsem melegszik fel sokkal jobban a ház. Ez pedig nekem nagyon kellemes hőmérséklet.
Vendég
 


Sziasztok drága kedveskéim!!!

Nem is tudom mivel kezdjem, mert csak itt szipogok és törölgetem a könnyeim!
Talán kezdek nektek egy kis szülés beszámolóval ami nagyon nagyon nem tudom milyen lesz! Probálom majd nektek átadni azt az érzést ami akkor magába ragadott hisz ez egy leírhatatlan élmény volt mindhármunk részéről!!!
Nos szombaton lefeküdtem, hogy nézem a szobában ahogy apos meg a sogor meg apa rakják a kéményt! Bealudtam és fél óra mulva gyerek zsivajra ébredtem! Jöttek sogornőmék aminek koránt sem örültem!!!! Mert így semmit nem csináltam mert másnapra vendéget vártam! Nos este elmentek kb 21 órakor! Mikor hazavittük apost utána fürcsi és irány az ágy! Kb 23-30-kor kikapcsoltuk a tévét és gyorsan beájultunk!!! A jobb oldalamon ébredtem, hogy uristen én minjá bepisilek! Fordulok a másik oldalamra, hogy gyorsan menjek, de nem birtam tartani! Féluton rohanásban folyik már a lábamon mondom na bumm majd összetakaritom! Erre a bugyim full olyan! Na jó ülök a wc és csak csurog és nem éreztem az ingert de erősen kezdett bugyogni! Na végre elállt!!! Hurrá! Látom a wc papiron, hogy rózsaszin!!! Na nézem a wct abban meg darabok!! Erre megállok bugyi nélkül a szobaajtoban és szolok apának, hogy maci!!!! Aszongya na mi van??? Mondom megyünk szülni!!! Erre vissza szól, hogy na nem bassssz.....!!! MOndom óóóóóó kérdi mi van?? ÁÁÁÁÁÁ mondom semmi csak folyik a magzat vízem!!!! Aszongya az nem lehet! És pattan ki az ágyból!! MOndom ÓÓÓÓÓÓÓÓÓ már megint mi van kérdi mondom megint mennem kell és csak csurog!!! Bementem a zuhany alá és tusolok apa jön kérdi jól vagyok?? Mondom igen csak rettenetesen fázom!!! Oké és mi legyen kérdi??? Mondom hozz bugyit nekem! Hozza berakok egy betétet és lefeküdtem!!! Felhivtam anyut jöjjön mert mi van erre a tesomat hivtam! Kérdi mi van hogy ilyenkor hivom?? Mondom ugy pár perce elfolyt a vizem egy része! Aszongya bepisiltél?? Mondom lehet!!! Na jó keltem anyut! Anyu rohan csori!!! Mutatom aszonygya igen ez magzatviz! Na kasa mert semmi nincs összepakolva én ismét a zuhany alatt anyuék meg pakolnak apa közben öltözik! Kb negyed 2 tájt indultunk is! Mondom kell egy éjjel nappali, mert éhes vagyok és se innivalo se csoki se szőlő cukor! Na akkor irány át a másik városba mert csak ott van éjjel-nappali! Apa száguldozni kezd mondom csak nyugi, mert nem sietünk! van még időnk bőven! Első fájás amugy 0-53-kor volt! Beértünk a korházba 2-re! Fél 3-kor megvizsgált a doki nem volt valami kiméletes! Mikor kivette a kezét csak ugy csobogott a vízem! Mire közölte 1 ujnyi és szülünk! ÓH mondom!!! Jó akkor mehetek! Felvette az adataim mindent 3x kérdezett marhára figyelt rám! Utána megkaptam a szülöszobát ahol jól éreztem magam!!! Egyből NSt ami persze nem mutatott semmit! Cukormérés ami 4,6 lett vérnyomim 150/90 Szal még befértem a keretbe! 1 óra NST után felkelhettem! Mentem aláírni meg sétafika! Nagyon ment az idő mert 5-kor kérdezték jöhet-e a beöntés!!! Mondom még ne!!!! Oké még ne hangzott a válasz! 7-kor müszak váltás szülésznöm csori még sehol, mert Ő szegény bulizott! Ugye nem voltam betervezve és nekem sem ez volt a 7végi progim!!! De sebaj kb negyed 10-re ért be! Nagyon aranyos volt! Imádom ŐT!!!!!!! JÖttek a fájások ezerrel!!! DE most is ugy érzem, hogy nem fájtak annyira mint amikor megjött anno a piri és ájultam! Sokat beszélgettünk tanitotta, hogy hogy lélegezzek! De sajna nem mindig ugy jött ki a dolog, hogy ügyesen csináltam bevallom! Bár tudtam mit kell tegyek, de a testem nem engedelmeskedett! Bár lehet még felkészületlen voltam?? Nem tudom! De a lényeg, hogy még hajnalban megkaptam azaz nem túl hajnalban kb olyan fél 9 felé a beöntést és majdnem teljesen leborotváltak mert én csak alul csináltam meg és ők meg leszedték a tetejét mondván lehet csaszi lesz és akkor kell!!! No a beöntéstől nagyon féltem, de ettől rosszabb volt a branül ami nagyon fáj még most is!!!!!!!!!! Nos vénásan kaptam augmentint!!! Déltől már nem kelhettem fel amit felfogtam, de nagyon rossz volt!! Mert mondván gyorsan kezdtem tágulni és még a gyogyszer miatt várni kelett! Nem emlékszem már mért pedig elmagyarázták!!! Hát ez vagyok én!!! NOs Innentől felpörögtek az események!! Mondták, ha érzem a kakilo ingert akkor szoljak! Én éreztem valamit, de nem tudtam, hogy ez az e! Mert én ténnyleg azt vártam ehelyett mást kaptam szerintem!!! Valahogy olyan volt mintha nyomták volna az agyam! Jöttek az infok halottam, de nem bírtam csinálni semmit! Ja mikor fájás alatt vizsgáltak az fájt kegyetlenül!!! És ezt 2x éltem át! Már tudom, hogy a végén eluralkodott rajtam a feszkó és kiabáltam! Gondolataimban átfutott a rettegett csaszi is! Amit nem gondoltam komolyan!!! Mert tudtam, hogy érezni akarok mindent, de a testem nem ugy engedelmeskedett mint ahogy én azt akartam!!! 3 negyed 1kor megtelt már emberekkel a szülöszoba! Már nem csak az én drága Párom és az imádott szülésznőm Ildi volt ott, hanem sorakoztak az emberek! Gyerek orvos meg másik szülésznő! Elösször arra gondoltam, hogy most ennyien néznek majd??? Na mondom le van tojva! Nyomnom kell!!! De nem lehet még várjak! Apa szoritja a kezem! Talán nagyon aggodott, mert láttam a könnyeit és ez még feszültebbé tett!!! Leszerelte a Ildikom az ágy végét és jön az ukász huzzam fel a lábam és karoljam át a térdem felett! De nem engedelmeskedett a testem!! Éreztem, hogy ha kiabálok könnyebb és ha a fenekem felemelem! Apa rámhajol és mondja csak azt sutoggta, hogy gondolj a lányodra midjárt itt van!!! És ez ment végig! Na és mondták, ha ugy érzem szoljak és nyomjak! Ekkor kb olyan 12 óra 55 perc körül volt ugy láttam az órát! És szoltam, hogy jön! Akkor nyomjon jön a doktor nénitől a válasz! Én nyomok! Apa szoritja a kezem és én csak azt hallom, hogy szolnak, hogy ne kiabáljak és tegyem le a fenekem! innentől elszált a világ! Tudtam, hogy szem száj csuk nagy levegő és nyomni! Én nyomtam szerintem ha kellett ha nem!! És 3 nyomés után kinnt volt a kicsikém! Én nem tudom, hogy én sírtam e de apa igen!! Én csak azt látam, hogy egy rettentő pici emberke van a lábam között és nem sír! Csak azt hallom, hogy add gyorsan a gyerekorvosanK! Na itt sem fogatm fel semmiT! Mondom kb 1 perc után, hogy nem sír! Apa mondja, hogy de mozog látja! MOndom rendben! És itt kezdtem vissza szálni önmagamba! Hamarosan megszületett a lepény és össze vartak! Közben elvitték a prünytit is! Ki Gáspár Regina Tímea Nevet kapta! nagyon csepp és gyönyörüséges emberke lett! Mikor vartak Közöltem mindenkivel aki még ott volt, hogy én szülni akarok még egyszer! És csak néztek rám! A doktornő Dr Szabó Andrea volt és a szülésznőm Hanák Ildikó! MIndkettöjüknek öszintén és tiszta szívből köszönök mindent amit akkor átéltünk!!!! Ezt az érzést nem lehet átadni igazán senkinek, ezt át KELL élni!!!!
Mert azt amit én 13 óra 1 perckor átéltem az több volt mint csoda és gyönyörűség!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Törpiri, Te meg tudod oldani, hogy 4 óránként etess? :shock: :shock: :shock:
Hát, nekünk a 3 is ritkán megy, tényleg csak olyankor, ha elmegyünk valahová, és így jön ki a lépés (pl. ma sem evett a lánynál, aki vigyázott rá, míg én jelnyelven voltam, így majd 4 óra telt el a két szopi között, de ilyen még nem volt).

zárt topik: ahogy érzitek, rátok bízom :wink:

Gabinak drukk!!!+++++++++++++++++++

Pici: én rákontrázok Cat-re, én 15 évesen se néztem így ki (mindig gyomros voltam, mint egy kis etióp :roll: )

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


nócika, köszi szépen, a végén egész meghatódtam! :D
Örülök, hogy Te is nagyszerű élményként emlékszel vissza! Annyira jó!!!
És mit lehet tudni a kis Regináról?
(és cserélj vonalzót, Teeeeeeee, Anyuka!!! :lol: )

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Nóci!
Köszönjük, hogy leírtad...látjátok, az ilyen beszámolók miatt nem félek én a szüléstől...mert ilyeneket írtok!
És mesélj, hogy van a lánykád? Remélem, már minden rendben van Vele...

én is benne vagyok a mamanetben...

Kép
arwen***
 
 


Jaj Nócika...megsirattalak...,hogy van Regi??és végül is mekora lett..lehet tudni???
Látod mennyire féltél és mégis jó élmény lett belőle...
NAgyon-nagyon gratulálok és nagyon jó egészséget és sok tejcsit kivánok..és,hogy Regi minél elöbb otthon legyen veletek :lol:

Nemlajos..mi mindig 4 óránként eszünk ..:wink: tegnap pl.1/2 8-kor evett aztán meg 12-kor :wink: na jó ez ritka eset.
Csak a reggeli szopi után van 3 óra..behozza az éjszakai lemaradást :wink:

Mamaneten én is vagyok :wink:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Cat én is jobban örülnék a természetes fénynek,de ha nem sötétitek be legalább 30 fok lenne a szobába.Du.1-től mig le nem megy besüt a nap...
Ez panellakás :cry:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


nócika nagyon szép volt :):):):):))

cat szerintem csináld meg és megyünk és ha mindenki odát lesz majd ezt lezáratjuk :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


törpiri: ó, én láttam iwiwen, de elfelejtettem a nagy örömben. De megnézem Neked!

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: